Posts by Alizkng

وضعیتی که میبینم اصلا جالب نیست

1.کل کل های کودکانه و بی مورد و پست های تخریبی و بی ارزش (قهوه و دوغو من منجنیقیم تو دژکوبیی) که کاملا جذابیت فروم رو از بین برده و عملا این جارو حیاط خلوت برای یک سری اشخاص خاص کرده

2.همونطور که از اسم تاپیک معلومه ,این تاپیک صرفا جهت سیاست و دیپلماسی سرور بنا شده و من همه نوع صحبتی اینجا دیدم به جز صحبت راجب اهداف سیاسی ساید ها و یا صحبت های دیپلماتیک بین شورای لیدری ساید ها (بیشتر به مهد کودک گل ها تشبیه میشه)

_در راستای تموم شدن مباحث اخبر فروم یک سری موضوعات بیان میشه امیدوارم این موضوعات باعث روشنگری هر چه بیشتر مطالب بشن و اگر هم سوالی مطرح شد به درستی و بدون مقالطه با موضوع برخورد شه !

_ تمامی ما میدونیم که این سرور وقتی که ران شد با اسم سرور بدون بات و مولتی اسم در کرد و صرفا خود بنده هم به همین دلیل در این سرور حضور پیدا کردم لذا مواردی هست که لازم به ذکره :

مورد اول:تمامی ما میدونیم که سرور به گونه ای طراحی شده که هیچگونه بات روی اون کار نمیکنه (پس خبری از مولتی صنعتی نیست) اما نکته ای که اینجا مطرح میشه اینه که مولتی بازیه سنتی چی؟

راجب این مورد هیچگونه صحبتی نشده و هیچگونه تمهیداتی مدیریت سرور برای جلوگیری از وقوع این موضوع در نظر نگرفته(تا اینجا تکرار مکررات بود)

نکته ی اصلی:همه ما میدونیم که یک سری افراد در 4 ربع بازی (ش ق,ش ش,ج ش,ج غ) در حال بازی با تعداد زیادی اکانت هستن و اصطلاحا دارن مولتی بازی سنتی میکنن

حالا یک سری از اون اکانت ها شخصی استفاده میکنن(اکانت شخصیشونو پوش میکنن) یک سری هم در راستای اهداف ربع خودشون از مولتی ها برای تامین دف یا دمپای برای مید گیم استفاده میکنن(یه سری وقتشون خیلی ازاده هر دو روشو با هم استفاده میکنن)

این نکته ای بود که تمامی دوستان ازش اطلاع دارین و هرکیم بگه نمیدونم دوبار میدونه :))

نظر شخصیه خود بنده اینه که هر کی این کارو میکنه نوش جونش داره وقت میذاره اکانت میاره بالا نوش جونش! ما ایرانیا متاسفانه یک سری عادت های بدی که داریم اینه که دوس داریم زحمات بقیرو کوچیک و یا ناقص جلوه بدیم (دقیقا مثل اون فردی که یه جوون پشت یه بنز ای 300 میبینه میگه این حتما یا خودش کلاهبرداره یا باباش:)) اونیم که داره وقت میذاره این همه اکانت میاره بالا یا خودش چیتره یا باباش)

مورد دوم:متوجه یک سری حرکات پارتیزانی از جانب شمال غرب در خاک جنوب شرق شدم که بهشون بابت این حرکت جسورانه دست مریزاد میگم و بابت زیبا تر کردن بازی به جفت ساید ها برچسب افرین اهدا میکنم

اما سوالی که اینجا ذهن منو درگیر کرده اینه که این حرکت ایا به منزله ی اعلان جنگ رسمی از طرف شمال غرب به جنوب شرقه ؟(چون که ندیدم بیانیه ی رسمی در فروم از طرف این ساید من باب اعلان جنگ مطرح شه)

نکته ی اخری که لازم دونستم بگم اینه که دوستان دونستنی هارو همه میدونیم لذا برای لذت بیشتر از اسپم و تکرار مکررات در فروم خودداری کنید 3>

سلام و درود خدمت تمامی دوستان قسمت بر این شد که این سرور رو مثل همیشه در ربع مقدس جنوب غرب خدمتگذار باشیم

از تمامی دوستانی که فروم رو تا این لحظه با تحلیل های زیباشون زیباتر کردن تشکر میکنم

نکته ای که بسیار امروز نظرم رو جلب کرد سیاست های فرا سایدی شمال غرب در رابطه با اکانت مرزی gorziteam بود

در نهایت اعلام میکنم که مصطفی گرزی پلیر nw و تحت حمایت کامل ساید قرار داره . قراره بقیه دهکده هاش رو توی NW بنا کنه . راجع به ده پیش فرض اکانت هم طی چند روز آینده نظرمون رو اعلام میکنیم . ولی در حال حاضر اعلام میکنم که مختصات 0 46- خاک NW محسوب میشه و هر گونه اقدام علیه دهکده مذکور اقدام علیه ساید NW محسوب میشه.

خدمت دوست گرانقدرم عرض میکنم که هرگاه در قدیم این اتفاق میوفتاد ساید مقابل معمولا با عذر خواهی از ساید حریف و پرداخت غرامت (حذف ده مذکور) از ساید مقابل سعی در بهبود روابط رو میکرد و من اولین باره که داخل تراوین میبینم که همچین اتفاقی افتاده و سخنگوی ساید مقابل با گستاخی میاد و بیان میکنه که چرا موضوع رو بولد میکنید و اینکه اون نقطه جزو خاک ماست و اقدام علیه اون اکانت اقدام علیه ماست (اکانتی که در مرز دو ساید دیگس)

این عمل نشان دهنده ی سیاست ضعیف و عدم توانایی شمال غرب در کنترل کردن ممبر ها رو داره

در ادامه ی صحبت ها چند نکته رو اضافه میکنم که دیگه جای بحث و دلخوری باقی نمونه:

1.چیزی به اسم خاک nw در جنوب غرب نداریم

2.چیزی به اسم دهشو اشتباه زده بعدا نظرمونو اعلام میکنیم نداریم

3.حذف این ده به دست خود شما =احترام به ساید های جنوبی و بهبود روابط (در غیر این صورت با قوانین خودمون با ده مذکور برخورد میشه)

انشالله در اینده شاهد سروری جذاب باشیم ,با ارزوی موفقیت برای تمامی دوستان در 4 ربع بازی

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب زمینی که بلند است