Posts by Alizkng

مصطفی جان من به هیچ وجه نگفتم شما با چراغ زدین قربونت برم خفت شما از نظر من سالم بوده و دمتونم گرم قبلنم گفتم از هرگونه زدو خورد استقبال میکنیم

صحبت بنده با شخص خود ناصر بود که قصد اینکارو داشت و بعدشم کابلو گرفت، در اخر حرفمم گفتم که ابی اب پاکیو ریخت رو دست دوستمون

تراوین صرفا یک بازیه و اخلاقو مرام و معرفت (به قول خودمون منش پهلوون تختی)

برامون تو این بازی از همه چی مهمتره

بهتون این اطمینانو میدم دوستان که تمام خفت های صورت گرفته از ساید های ان دبل و اس ای که توسط Suicide Squad صورت گرفته تماما سالم بوده و اگر احیانا یکیش هم ناسالم میبود بنده الان حذف کرده بودم

سلام ناصر جان

خوشحالم که از ما داری چیزای جدید یاد میگیری

دوس داشتم بهت نحوه ی اسکات زدن با منحصر و گرفتن لینک سبز و یاد بدم ولی اینکارو نمیکنم

ایشالله اگر قسمت شد تو کلاسای اموزش مجازی خفتینگ سرور بعدی نام نویسی کن تا باهم از مباحث پایه شروع کنیم

هر شخصی هم در نحوه خفت خوردنش و اینکه ایا خفتش سالم بوده یا نه شک کرد

در واتس اپ به من پیام بده هم لینک اسکات و هم چت های شب خفتش رو براش اسکیرین میگیریم میفرستیم

پ. ن:واسه شمارو الان عمو پارسا زحمت میکشه میفرسته تو واتس اپتون لطفا سکوت رو پیشه کنید و بعد از دیدن لینک دیگه فروم نیاید

چون کسی که با 16 سال سابقه بازی ادعای پدر تراوین رو به دوش میکشه باید جای دست مریزاد به تیم رقیب اینجوری مقلطه بازی کنه گلم؟

پ. ن:شبی که میخواستین از اس دبل خفت بزنید زنگ زدی به ابی گفتی پسوورد اکانتو بده

مام اینجا هیچی نگفتیم یه کوچولو بهش اشاره کردیم که زدی کوچه علی چپ و گفتی کل کل فوتبالی داشتین

جدا شما کل کلای فوتبالتون با پسوورد اکانته؟

ولی بازم ما میگیم تونستین

نوش جونتون

(هر چند ابی اب پاکیو ریخت رو دستت همونجا)

پ. ن:دم حاج سلیم گرم با اون یادگاری خوشگلی که از ان دبل اوورد

پ. ن:دم همه بچه های Suicide Squad هم گرم واقعا همه مشتیو پر طرفدار و بی ادعا

هیچکی تو تیم ادعاش نمیشه ولی همه هر روز و هر شب دارن واسه این لینکای خوشگلی که شما هر روز صبح تو فروم میبینید تلاش میکنن (که شما با این مقلطه بازیا هم نمیتونی زحمتاشونو خراب کنی چون پرچم این جمع از مجموع 16 سال سابقه بازی شما هم بللاتره)

سلام و عرض ادب

ما که دیروز صبح اومدیم و گفتیم که دیشبو هرکاری میتونید بکنید تا بیدار بمونید

نه بیدار موندین و نه شعر استادو تو پروفایل نوشتین واسه گرفتن امان نامه

نه اسکات ریختین رو همراتون و نه نیزه دار

حالا هم مقصر ما شدیم :))

دم تمام بچه های Suicide Squad گرم که یه سرورو به هم ریختن

تحلیل تصویری از سرور :

20ze_picsart_04-23-03.12.31.jpg

g4od_picsart_04-23-03.16.14.jpg

و در اخر عکس لو رفته از سوپر لیدر های بازی تراوین

0jdn_picsart_04-23-03.11.05.jpg

خلاصه حرف های بعد از خفت های دیشب:

1.من لیدر خوبیم همه بدن، بد بد بد

2.ما حواسمون به اکانت بود تا 6 صبح (ازون 17 تا دونه اسکاتی که رو اکانت بود کاملا مشخصه بچه ها فول حواسشون به اکانت بوده)

3.ساعت 5:50 صبحه من تعصب اس دبلو میکشم اخه چرا مارو زدین؟ شما داداشیه منین :(

نکته :تا بوده نام ما با جنوب غرب پیوند خورده لذا اگر تمایل به بازی داشتین تو سرور بعدی در ساید جنوب غرب لطفا رزومه خودتونو بفرستین بعد منتظر باشید بهتون خبر میدیم سجاد جان

پ. ن:نصف بیشتر بچه های شمال غرب رفیقامونن اونا جاشون روی تخم چشه ولی از افراد با سابقه ی لیدری خود ساخته و گزافه گوی رزومه میگیریم :))

امروز عجیب یاد شعر استاد مجتبی ترکاشوند افتادم

روزگار بدیه

گنجشک قناری شده

تخت چوب خیابان

برام بخاری شده

امیر جان

یوسف جان دمتون گرم که با حوصله و مودبانه برای نجات دوستانمون از ظلمات جهل تلاش میکنید

ولی واقعا ایا این دوستمون این موضوع رو نمیدونسته یا خود از از قصد به ندونستن زده خدا میدونه

به هر حال امیدوارم جنبه ی باخت پیدا کنیم هممون

و حتی وقتی میبینیم ساید رقیب با یک سوم پتانسیل ما داره جوری میزنتمون که صدای بدی دادیم سعی کنیم به جای تخریب

بیایم و تشویق کنیم و دست مریزاد بگیم

پ. ن:راهنمای جلوگیری از بغض احتمالی بعد از خوندن این پست

1.لاگین روی اکانت

2.رفتن به بخش تنظیمات

3.انتخاب گزینه حذف اکانت

4.نوشتن پست خداحافظی و تبریک به رقیب

پ. ن:جنوب شرق این سرور عجیب منو یاد شمال غرب سرور یک راند 4 میندازه

توی اون سرورم شمال غرب با داشتن پتانسیل سوبل جنوب غرب به دلیل ناتوانی در امر لیدری (یا بهتره بگم لیدر های ناتوان) هر روز میخوردن و صدای بدی فضای سرور رو پر کرده بود (اتفاقی اشنا برای جنوب شرق این سرور)

پ. ن:به دلیل اکثریت ارا دیشب در گروه Suicide Squad (خفتر های جنوب غرب+خفتر های شمال شرقی) به این نتیجه رسیدیم که دیشبو به ساید جنوب شرق استراحت بدیم که یه ابانسی باشه که دوستان حذف نکنن و ما مجبور نشیم همر هارو ترشی بندازیم

نکته ی بسیار مهم:اما از امشب دیگه ازین خبرا نیست و شب جمعه ی خوبی رو براتون ارزو مندیم، امیدوارم از تمام ترفند های خود برای بیدار موندن استفاده کنید ولی زیاده روی نکنید

زیرا که شاعر در شعر زیر میگه که

مصرف بی رویه

کار خیلی بدیه

حرفای بابا برقی

یه هشدار جدیه

نکته:تمام دوستانی که امشب تواناییه بیدار موندن ندارن و همرشون پارکه از ساید های جنوب شرقی و شمال غربی برای گرفتن امان نامه شعر بالا رو داخل پروفایل اکانتشون وارد کنن

مام به رسم مرامو معرفت با این عزیزان کاری نداریم

متاسفانه هنوز صحبتم در پست قبل تموم نشده بود که دوستان بهشون برخورده و برای ریپلی پست قبل قصد کردن بیان و لینک بگیرن که اینجوری شد

6zy4_خفت_نیزه.jpg

تبریک میگم به دلاوران جنوب شرقی به خاطر خفت نیزه دار ها (ایشالله از دفعه بعد حواسمو جمع میکنم کنار نیزه دارام گرزیم میریزم که خفت نشن:)) )

و حالا که ما دیدیم اینجوریه گفتیم زشته رفقامون این همه راه اومدن به ما سر بزنن ما نریم پیششون

و اینگونه شد که مام بارو بندیلو بستیم باز دمه صبح رفتیم اس ای

tdk_خفت_گاد_فادر.jpg

که اینجوری شد و خدارو شکر دم رفقا گرم مهمون نوازی کردن انشالله عمری باشه جبران کنیم

دیگه این مبحثو سرشو اینجا با یه شعر زیبا از مجتبی ترکاشوند عزیز میبندیم(با یه مقدار تغییرات)

من دزد نیستم به مولا

من امدم خفت بازی

بازم صبح شدو و با لینکای خوشگل خدمتتون رسیدیم امیدوارم لذت ببرید

lc2f_khefte_suth_east.jpg

دم داش ممد گرم واسه این لینکای ملوس و خوشگل (این سرور داش ممد تبدیل به خفاش شب واسه جنوب شرقا شده )

درخواست پلیس از مردم در داخل مرز های جنوب شرق (شبا از خونه میرید بیرون تو جیبو کیفتون حتما نیزه دار باشه و اگر با مورد مشکوکی مواجه شدین سعی کنید سریعا جیغ زده و محل رو ترک کنید)

پ.ن:خواستیم هارد مود بکنیم دیدیم خیلی ستمه و بازی یه طرفه میشه پس همینجوری ایزی با شبی دو سه تا لینک میریم جلو ببینیم چی میشه

پ.ن:یه 100 کا همر دیگه خفت بشه جنوب شرق این سرور رکورد خفت شدن در طول یک هفته ی تراوین ایرانو میشکونه
    پ.ن:نکته ی جالب قضیه اینه پلیر اکانت ساعت 4 صبح پیام داده بوده که تشریف بیارید منتظریم :)))

داداچ ما اومدیم نبودین ,خودمون یه ریز پارتی گرفتیمو جمو جور کردیم سریع رفتیم دم شما گرم که اینقدر مهمون نوازی

-الان مانی میاد میگه نرخ جنوب غرب از 4 لقمان به 4/25 لقمان افزایش یافت :))

یکی مثل لقمان تحلیل میذاره ادم برگاش میریزه یکیم مثل دوستمون تحلیلاش رو مقیاس باز کردن تاپ تن و مقایسه غارت ساید ها نسبت به لقمانه :)))

پیام جنوب غرب به این افراد:بشین بازیتو بکن داداش گلم ما راضی نیستیم شما به خودت زحمت میدی اینقدر فشار میاری تحلیل میکنی شاید این سرورم تیم جنوب شرق حذف کردو بازم به شما مقامی در بیابان داده شد که باعث افتخار خانواده بشی (به هر حال اداره ی ساید با 6 پلیر خودش کاریزمای بالایی میخواد که شما سرور قبل نشون دادی داری این کاریزمارو :)) )

به هر حال ما از خاله بازیو این صحبتا خوشمون نمیاد ما با لینک حرفامونو میزنیم

در صورتی که لینکی برای ارائه داشتین اجازه ی ریپلی کردن این پست رو خواهید داشت

یا حق

تبریک میگم به رفقای شمال شرق بابت دفاع خفن و خوبی که جمع کرده بودن

همچنین به بچه های جنوب شرق که در سوگ همر های خود نشستن تبریک میگم همر های خوبی به نمایش گذاشته شد

امروز با دیدن لینک ها واقعا برگام ریخت

اینکه ایا ارزششو داشته واقعا که رو هر تارگت 6 همر لانچ بشه و چهار تای اول دیوار شه تا دو همر باقی مونده بتونن یک ده از رقیب که همر دار بودرو دیستروی کنن ؟

در پلن امروز جنوب شرق شاهد دیوار شدن 6 همر بودیم و زخمی شدن دو همر با تلفات بین 60 تا 80 %

نتیجه ی پلن:پروندن یک همر واندر زن از اکانت GUN AND ROSES (بهشون تبریک میگم بابت همر زیباشون)

و پروندن یک همر جنگی از اکانت CLUB (تبریک میگم بابت دفاع قشنگشون)

معمولا این نوع پلن ها رایجه ولی در واخر بازی و زمانی که واندر ها بسیار نزدیک به هم لول اپ میشن ما شاهد اینگونه خودکشی همر های جنگی برای از پا انداختن همر های واندر زن هستیم

ولی اینکه تو میدگیم وقتی هنوز موفق نشدین حتی واندر رو چیف کنید و زیر ساخت بیارید بالا,بیایمو 8 همر رو قربانی زدن دو همر بکنیم (یکیشون واندر زن بوده تازه ویکی دیگه جنگی)

یکم از منطق به دوره به نظرم

الان شما فکر کن بنده یکی از پلیر های جنوب شرق هستم که شما همر بندرو دیشب لانچ کردین و دیوار شده

من از شما میخوام بپرسم که حالا که همر به این خوبی من رو دیوار کردین در ازاش چه نفعی برای ساید جنوب شرق داشته و اینکه ایا ضرر این پلن به نظر شما بیشتر از سودش نبوده ؟(خوشحال میشم از تاریکی جهل مارو نجات بدین)

پ.ن:عمو یوسف تسلین میگم فوت پدر بزرگ محترمتونو

پ.ن:با این اوصاف رفتن پلیر ها و خودکشی همر های جنگی فک نمیکنم تا اخر سرور جنوب شرق ,سرور رو همراهی کنه

سخنم رو با شعر زیبایی از شاعر سرشناس کشورمون مجتبی ترکاشوند به اتمام میرسونم باشد که همگی رستگار شویم

روزگار بدیه

گنجشک قناری شده

تخت چوب خیابان

برام بخاری شده

ماشالله مرزهای بازی کثیفم که داره تو این سرور جا به جا میشه

این تیم و این جنوب غرب روز های سردی رو پشت سر گذاشته که این حرکات برای ما افتاب هاوایی محسوب میشه (انشالله یه سرور با سامان بدبوی همبازی شید میفهمید این کارا در مقابل استاد بازی کثیف ایران حکم یه قول دو قول داره :)) )

این حرکات فقط وجهه ی تیم لیدری فعلی جنوب شرق رو زشت تر از قبل میکنه (امیدوارم روزی نرسه که حتی پلیر های شریف جنوب شرق از دست این کثیف بازی ها خسته بشن و شما و بمونیدو حوضتون )

به هر حال گفتنی ها گفته شد و لازم به ذکره تکرار کنم :شما در مقابل متای جنوب غرب شیردل و شمال شرق قدرتمند هیچ شانسی برای ادامه ندارید پس حداقل مثل مرد ادامه بدین و مردونه ببازین ,نیازی به این کارا نیست :))

کسایی که مارو از لحاظ فنی ضعیف میدونستن و خدارو شکر کردن بابت به هم خردن متا (تمام کسایی که پست گذاشتن توی فروم در این رابطه خفت شدن ) و اما کار تیم لیدری خفن اس ای چگونه بود؟

1. زدن چند دهکده با پسوند چاله در نقاط مختلف شمال شرق و جنوب غرب (دیشب با 1 کا گندم خور تلفات دهکده ی امید عزیز xxx در نزدیکیه چشمان منحصر صفر شد و ازین بابت تسلیت میگم خدمتش ,دیگه دوستان برن خودشون تو گزارشای اتحاد چک کنن حال اپلود نیستش)

2.در حرکت بعدی اوج خلاقیت خودشون رو نشون دادن و با اکانت جاسوس کتیبه برداشتن از شمال شرق (خدا میدونه چقدر گلد و وقت و انرژی هزینه کرد این جاسوس بنده خدا که اون کتیبرم ما پسش دادیم به رفیقای گلمون تو شمال شرق و دیگر هیچ)

3.در اوج رو نمایی از بازی سیاهش تیم لیدری اس ای این حرکت کثیفی که عمو پارسا بالا مطرح کردنو انجام داد (که اونم فدای یه تار موی زیر بغل بچه ها اونایی که مارو میشناسن میدونن که تیم سازندگیه اس دبل قادر به چه کارهایی هستش :)) )

4.باخت سیاسی (متاسفانه تیم لیدری اس ای چه در مذاکرات و چه در مبحث سیاسی بسیار نا بلد و اماتور بازی کردن و دسترنج تمامی پلیر های عزیزشون رو با استفاده از کلمات نا مناسب و نا به جا به جوی اب روان هول دادن (به عنوان نمونه بی احترامی و بی ادبی حسین عزیز به اقا یوسف در جلسه 4 ساید)

نکته:در ساید جنوب غرب همه با هم رفیق و برادرن عزیزان دل و بی ادبیه شما به یکی از اعضای جنوب غرب =بی ادبی به تمامی اعضای جنوب غربه

5. اتاق فرمان اشاره میکنن که واندر مرکزی اس ای به دست متای NE-SW افتاده

*از همین تریبون تسلیت میگم به تیم لیدری اس ای

(میخواستم بگم یه لحظه نظر دوستان تو فروم راجب واندر چی بود ولی نمیگم ولش کن :)) دیگه چه خبر؟ )

پ.ن:دم همه بچه های ان ای گرم واقعا همه با اخلاق مشتیو کاربلد (جای سلیم خالیه ایشالله زودتر خوب شه بیاد یه فیت بدیم باهم )

پ.ن:از امشب مود بازیو واسه رفقای جنوب شرقیمون از ایزی میذاریم رو هارد ایشالله که تا اخرش بمونیدو صفا کنیم دور هم

پ.ن:سخنم رو با شعری زیبا و نوستالژیک به پایان میرسونم باشد که این نسل جوان اس ای در سرور بعد اویزه ی گوش خود کندو از فاز چرچیلی به مصدق(بر مصدر صداقت) روی بیاورند

مصرف بی رویه کار خیلی بدیه

حرفای بابا برقی یه هشدار جدیه

بسیار خوشحالم که سرور داره رنگ و بوی تازه به خودش میگیره

از همین تریبون به اکانت Bella Ciao و mars تسلیت میگم (ادمایی که روی این اکانتا بازی میکنن به شخصه دوسشون دارم)

ایشالله که بازهم لینکای خوشگل ببینیم چه از رفیق و چه از رقیب هر دو برای ما عزیزن

نکته ای لازم دونستم بگم اینه که تحلیل و انتقاد هارو حالت محترمانه مطرح کنیم و از تخریب شخصیت همدیگه خودداری کنیم رفقا

(اشاره به حجمه های وارده به حاج امیرو عمو یوسف) خلاصه طوری نشود که طوری بشود ما مجبور شیم نرم افزار فوتو شاپمونو باز کنیم :))

ایشالله که در ادامه صفا باشه

پ.ن:حاج ناصر ما دوست داریم، گل به خودی داشتیم مشتی؟

پ.ن:تحلیل بسیار است ولی بیشتر سعی میکنیم جای تحلیل لینکای خوشگل بذاریم که همه لذت ببریم

پ. ن:دم بچه های تیم شب گرم اسم نمیبرم که کسی از قلم نیوفته همتون جاتون تو قلبه

پ.ن:حاج سلیم سرور بدون تو صفا نداره یه دو روز استراحت کن و پر قدرت برگرد دور هم عشق کنیم

ارزوی موفقیت برای تمام رفیقام تو جنوب غرب و شمال شرق

به نوبه ی خودم تبریک میگم به مهاجمین و مدافعین ,لینک هایی که دیدیم سرورو از حالت سیمز سیتی خارج کرد

بی صبرانه در انتظار تحلیل و انالیز های لقمان عزیز هستیم و ازیشون خواهشمندم که مارو از تحلیل های زیباشون محروم نفرمایند

پ.ن:به رسم ادب شعری تقدیم اون دوستان تویوتا کمری سواری میکنم که پز کمری سواریشونو به ما پراید سوارا میدادن

در این دنیای بی حاصل

چرا مغرور میگردی

سلیمان گر شوی اخر

نصیب مور میگردی

k940_خفت_نشی_جوجو.jpg

پ.ن:ما پراید سوارا خدامون بزرگه

پ.ن:هیس!کمری سوار ها فریاد نمیزنند(برنامه ی هر شب سرور دو ایکس)

گفتنی ها گفته شده

دوستم ندارم بحث تبدیل به مکالمه ی دو نفره شه

خطاب به بهنام عزیز:وجدانتو بیدار کن و لازم به ذکره که ابم وصل کردیم فروم سرور پیشم هنوز بازه برو لینک سبزاتو ببین :))

خطاب به ایرج اسلیم شیدی عزیز :برو لیست افتخراتتو یه بار دیگه بخون و هر شب یه ترب گاز بزن تا صداش از ذهنت نره

خطاب به سعید مولا: یزیدتو :)))

از همه باحالتر فوشایی بود که ممد علی وگنس تو مکالمه ی دو نفره تو فروم به ما بست (خیلی کلک شدی جیگر)

ایشالله خدا عاقبت همه ی مارو ختم به خیر کنه

پ.ن:تراوین صرفا یک بازیست بیاید هیچوقت بخاطر یک بازی دروغ نگیم

پ.ن:یاد شعری افتادم گفتنش اینجا خالی از لطف نیست

پوریای ولی گفت که صیدم به کمند است

از همت داوود نبی بخت بلند است

افتادگی اموز گر طالب فیضی

هرگز نخورد اب زمینی که بلند است

بسم الله الرحمن الرحیم

لازم دونستم یک سری روشنگری ها کنم که دوستانی که خیلی زرنگن بشینن سر جاشون و از کار های نکرده ی خود در این مکان صحبت نکنن

مورد اول :ایرج اسلیم شیدی

ایرج جان خوبی؟چه خبر از متای با امرداد؟شنیدم که امرداد واندر امرداد رو به تنهایی داخل جنوب شرق 100 کرد هیچ اسمیم از شما هیچ جای سرور برده نشد به عنوان متای وینر

البته من به امرداد حق میدم بابت این کار چون در واقع شما هیچ کاری نکردین و از روز 80 سرور داشتین 10 تا اکانت اتحاد لویال و حسین تی ان تی رو میزدین( باید بگم اونا شمارو میزدن)

که البته بعد از درگیریه کتیبه ها و رفتن یونیک سایدتون و سر در اوردن کتیبه جنگ کوچکتون از جنوب غرب کلا امردادیام از شما نا امید شدن و باز دم حسین تی ان تی گرم که با 10 تا اکانت 120 تا اکانت شمارو جوری میزد که صدای ترب میدادین و اخرش به خرید اکانت و کتیبه رو اوورده بودین :))

شنیدم داری از قله هایی که ایدین زمان خودش فتح کرده بالا میری و اسم خودتو میخوای بندازی کنار ایدین

شاید لازم باشه یهت یاداوری کنم که اول سرور نرمال پیش با ایدین چی کار کردین :)) اخرین پست ایدینم راجب نبخشیدن شما بود عزیزم

(شما پشت رفیق خودتم خالی کردی قربونت برم این اوج افتخار شما در بازی تراوین ایرانه)

از افتخارات دیگه ی شما بخوام بگم

1. تبدیل شمال شرق به مستعمره ی امرداد(اخرشم دوستان لطف کردن یه لایک گذاشتن کف دستتون جای اسمتون کنار واندر )

2.کودتا علیه صمیمی ترین رفیقت و دادن ساید دو دستی به پیرمردی محافظه کار که در اصل سرباز امرداد بود و اخر سرورم رفت و شمال شرقم حذف کرد

3.نا توانی در زدن 10 اکانت لویال در سایدتون با داشتن 120 اکانت (لازم به ذکره که این 10 تا اکانت از شما بیشتر کتیبه جمع کردن )

4.خرید و فروش اکانت های لویال و کتیبه هاشون

5.کشوندن سایدت به جنگی که اصلن لازم نیست (چون سیاست رفتاری نداری)

من به شخصه با این کارنامه ی درخشان, جای شما بودم به جای فروم نویسی میرفتم گوشه ی اتاق میشستم زانوهامو بغل میکردم و به کار های بد گذشتم فک میکردم

مولتی بازای عزیز از انچه که فکر میکنید به شما نزدیک تریم

2.باگ های سرور پیش و امرداد:

دوستانی که قصد دارن واضح بدونن قضیرو برای اولین بار قصد دارم راجبش صحبت کنم (ذهن هارو روشن کنیم و وجدان خود رو بیدار کنیم)

اقا مجید عزیز از که با اکانت old man در فروم اون سرور فعالیت میکرد پلیر جنوب غرب بود که در سرور پیش بهشون برنامه دادیم تا در ساید جنوب شرق ثبت نام کنن(از گفتن نام اکانت معذوریم )

کارشونو بسیار عالی انجام دادن و ما همیشه به اخرین اخبار امرداد در گروه های تلگرامشون دسترسی داشتیم و 2-هیچ ازشون جلوتر بودیم

اقا مجید گل یک روز موردی رو متوجه شدن و مارو در جریان گذاشتن و اون مورد به شرح زیر بود

اکانت هایی که در پلن های امرداد شرکت میکردن معمولا پسووردشون عوض میشد (یه چیز طبیعی بود) و تعدادی اکانت مسئول پوش گندم اون اکانت ها میشدن به جز چند تا اکانت از اکانت های حلقه ی درونی خود امرداد (حلقه ی سیفی که باگ رو میزدن )

بعد از اینکه دوست عزیز ما روی اکانت Leon به صورت جانشینی لاگین کرد متوجه شارژ غیر طبیعی سربازخانه ها اصطبل ها و کارگاه این اکانت شده بود (بعضی تروپ ها سیم سکند میومدن بیرون) هم اینکه این اکانت به یک سری خمره رو غارت میکرد که این خمره ها به صورت غیر طبیعی پر میشن و خیلی غیر طبیعی هیچ وقت خالی نمیشدن

با پیگیری های عمو نادر عزیز (توتال فعلیه جنوب غرب بزرگ ) متوجه ابعاد باگی که این تیم استفاده میکردن شدیم

ابعاد باگ بدین شکل بود

1:شما میتونستین بی نهایت تروپ به صورت همزمان در سربازخانه تربیت کنید به صورت سیم سکند(دلیل اصلی جنگی بازی کردن یه سری اکانت های خاص در امرداد و چگونگی برگشت به تاپ درست 2روز بعد ازین که دیوار میشدن )

2.شما میتونستین بی نهایت ساختمان به صورت همزمان اپ کنید

3.شما میتونستین بی نهایت منابع ادد کنید روی اکانت (دلیل اصلیه پر بودن همیشگیه خمره های جادوییه امرداد)

4.شما میتونستین بی نهایت نقره همزمان به طلا تبدیل کنید

این ابعاد به گونه ای بود که سرور به طور کامل برای ما بی معنا شده بود و با تصمیم اقا یوسف عزیز و ناصر کلاهبردار تصمیم بر عمومی سازی باگ ها شد و ما از سرور رفتیم

(هیچ موقع تو کارنامت نگو مارو شکست دادی بهنام جان چون تنها چیزی که برای شما مونده ازون سرور لکه ی ننگی هست که روی تیم شما سایه افکنده)

نکته :اقا مجید درست روزی که متوجه اوضاع استفاده از باگ ها در امرداد شد در فروم پستی بر این مبنا گذاشت که دوستان امردادی شروع به تمسخر کردن و هیچکس جدی نگرفت (فروم رو از صفحه ی 150 به بعد مطالعه کنید متوجه موضوع خواهید شد)

تا امروز دوست نداشتم راجب این موضوع صحبت کنم ولی فاز زرنگی بعضی دوستان باعث شد یکسری روشنگری ها انجام بدم که دیگه حرف از هتریک که شد سرتو بندازی پایین ریز از بغل بری بیرون درو رو خودت ببندی

اولیش رو سر مولتی بازی و وی پی اس های فراوان بردی

دومیش رو به خاطر ما که حاضر نشدیم سه به یک کنیم روتون و باهاتون متا بستیم چون فک میکردیم انسانای نرمالی هستین

سومیشم به خاظر باگ های بالا

پس دیگه به خودت افتخار نکن

ای کسانی که در فارم های عمومی ساید ها دف و قهرمان میریزید و برای طبیعی کاری میاید تو فروم سر و صدا میکنید

بدانید و اگاه باشید که تاپ ریست شده و امارتون دیقه ای میاد بالا تو مدافعین هفته

همانا شما از زرنگترین مخلوقات هستین

-کتاب مرجع تراوین,سوره ی طبیعت کاری

در اینجا انتظار میره یه دوست دیگمون برای انحراف اذهان عمومی بیاد و راجب مولتی بازی صحبت کنه (پیشاپیش تشکر میکنم از دوستمون برای روشن کردن ذهن ما)

مرز های بازی کثیف داره جا به جا میشه در این سرور

حاج ناصر شما که تو سرور نبودی چی شد در حمایت از شمال غرب پست میذاری؟

متاسفانه ما بعضی اوقات این موضوع رو فراموش میکنیم که تراوین یک بازیه و صرفا باید به چشم بازی بهش نگاه کنیم و از اتفاقاتی که میوفته لذت ببریم(حرص نخوریم و دیگران رو تخریب و متهم نکنیم ) و فقط لذت ببریم

حالا اگر اتکی داده شده یا غارتی صورت گرفته صرفا به خاطر خاصیت طبیعی این بازی هستش و اینکه برادر من شما که نیومدی سر رفاقت با ما دف بچینی (دمت گرم حلال اولسون) همون داخل چت شخصی به یوسف عزیز میگفتی و رفاقتانه موضوع رو حل میکردین(در اکثر مواقع این چتا با استیکر خنده تهش تموم میشه و رفاقتا پابرجا میمونه)

ولی اینکه یکی یه جای دیگه به ساید مقابل اتک داده که رفیقش بوده و شما بیای داخل فروم مطرحش کنی و منت بذاری که دف نکردیم و شروع کنی به خراب کردن رفاقت بین اون دو نفر(شمایی که نه سر پیازی نه ته پیاز) حس میکنم این رفتار ها از رنج سنی شما خارجه

حرف اخر :هر حرفی یا سخن بچگانه ای جاش تو فروم نیست ,اومدیم کنار هم پلی بدیم لذت ببریم پس بیایم به هم احترام بذاریم حتی به عنوان رقیب

عمو یوسف بنا بر حرف شما این اتحاد هایی که میانگین غارت اعضاشون منفی بوده دارن چی کار میکنن؟

واقعا چه چیزی باعث منفی شدن میانگین غارت اعضای یه اتحاد میتونه باشه در حالی که اون اتحاد خودش تو تاپ غارته ؟

ای کسانی که مولتی بازی و پوش را لعن میکردین و در خفا به ساخت و گسترش مولتی روی اوردین ,بدانید و اگاه باشید که شما خیلی زرنگین !

-کتاب مرجع تراوین,سوره ی کتونی زرنگی ,باب اول

تشکر میکنم از دوستان بابت تحلیل سرور (هر کس از دیدگاه خودش)

به شخصه انالیز و تحلیل های لقمان عزیز رو بیشتر پسندیدم و ازیشون درخواست میکنم در اینده با تحلیل های زیباشون سطح کیفی فروم رو افزایش بدن

تا اینجای کار سرور و وضعیت تاپ تن میشه حدس زد هر 4 ساید بسیار در تکاپو هستن و تمام تلاششنو دارن برای عملکردی بهتر در اینده انجام میدن, این نوید سرور هیجان انگیز رو میده

تحلیل شخصی از سرور:

1.شمال شرق: مشترک المنافع لهستان-لیتوانی قرن 16 میلادی

ساید اول سرور تا کنون با بیشترین غارت ,بیشترین پاپ و بیشترین تعداد اکانت و پلیر

بعد از اتحاد دو تیم اریانا و فونیکس(نمیدونم درست گفتم یا نه )و ادغامشون درپوشی گذاشتن رو صحبت های شکل گرفته از قبل مبنی بر احتمال جنگ داخلی در این ساید

2.جنوب شرق:پادشاهی سوئد قرن 16

ساید دوم سرور تا کنون ,با داشتن رتبه دوم تو غارت ,نفرات و اکانت ها, رقیبی نزدیک برای همسایه شمالیش

3.جنوب غرب :خان نشین های کریمه قرن 16

باقی مانده های امپراطوری عثمانی در خلیج بالکان

ساید سوم تا کنون در امار های تاپ تن ,بیشتر در حال تلاش برای حفظ داشته ها

4.شمال غرب :قزاق هتمانیت قرن 16

ساید چهارم بازی اما با عملکرد خوب در غارت و پاپ حتی به نسبت تعداد پایین نفرات ,در حال تلاش برای استقلال یافتن از زیر تسلط مشترک المنافع لهستان-لیتوانی

ایا یک لیدر قابل میتونه تاریخو عوض کنه برای شمال غرب و کاری کنه که جمهوری قزاق هتمانیت در اون زمان نتونست بکنه !(برای همینه که احتمالا اسم این کشور رو تا الان نشنیدین)

ورای مسائل تحلیلی, به نظرم تاریخ قرن 16 اروپای شرقی بسیار جذاب و پر از اتفاقات هیجان انگیز بوده (سوژه ی پیشنهادی برای مطالعه قبل خواب )

در اخر لازم دونستم از مدیریت محترم تشکر کنم که باز فضایی محیا کردن تا ما در کنار دوستان و در فضایی سالم به رقابت بپردازیم

خوشحالم که باز سروری استارت خورد تا باز به رسم رفاقت در کنار هم خاطره سازی کنیم

مثل همیشه در ساید جنوب غرب اکانت دف ساز ساختیم تا در کنار رفقای قدیمی به جنوب غرب خدمت کنیم

بهترین خبر برای من در این سرور شامل این میشد که از ادمای پر ادعای به درد نخور در جنوب غرب خبری نیست و این خودش جای شکر داره

لطفا دوستان از سایر ساید ها هم بیان و یه اعلام حضوری بکنن ببینیم چه تیم هایی در چه ساید هایی بازی میکنن و تحت لیدری چه اشخاصی !

با بهترین ارزو ها برای هر 4 ساید بازی امیدوارم که فارغ از نتیجه, از بازی بیشترین لذت رو ببریم

پ.ن:حاج ناصر با این مغلطه ای که زدی چاکرای 3 به 4 منو همزمان باز کردی :))

امروز صبح روز شنبه همانند شنبه پیش از جنوب شرق صدای غار غار کلاغ به گوش رسید

گویی همچون شنبه پیش که با دیوار بلند و رفتن پایتون همراه بود این شنبه نیز نحسی با خود به همراه دارد (زیر پس شنبه ها در جنوب شرق روز عزای عمومی اعلام میشه و با تمامی 4 ساید صحبت شده که ازین به بعد به یاد شنبه های خونین جنوب شرق نفری یه گرزی بکوبونیم به واندر تا یاد شهدای شنبه ی جنوب شرق همیشه زنده باشه )

خوب ازینجا به بعد رو میریم واسه انالیز اتک ها

جنوب شرق استارت اتک هارو از ساعت 9 جمعه شب استارت زد و با پلن (( پ مثل پارمیدا )) قبری بزرگ برای همر های جنگی خود کند ((ویرایش شد)) و تایم لند تمامی اتک ها ساعت 12:12:12 بود که مارو به یاد رضا پاتایای جنوب شرق انداخت :))

در این پلن روی تمامی کتیبه های جنوب غرب +تمامی نان کپ های مهم جنوب غرب + تمامی کپ های مهم و غیر مهم جنوب غرب لانچ شده بود (جمعا 42 تارگت لانچ از 8 موج سیم سکند تا 32 موج سیم سکند در پلن امرداد روی این 42 تارگت لانچ شده بود که 7 تارگت ریل بود و حالا حساب کتاب خرجو مخارج فیک هارو میذاریم واسه بعد :)) )

میریم سراغ همر های خوشگل دوستان امردادی عزیزمون و دیوار های بلند اس دبلیو (کلا 11 همر بلند شد که 8 تاش به خاکو خون کشیده و شدو دیگه خونرو ندیدن 1 دیقه سکوت به احترام کهنه سرباز های جنوب شرق)

همر اول از دوست عزیزم اکانت ghoraze که متاسفانه اومد ولی نمیدونست دیگه برگشتی در کار نیست

4nbq_ghoraze_goozo_dad_ghabzo_gereft.jpg

در کنارش این بازیکن چقر و بد بدن وقتی میبینه که همر کپش دیوار و دیگه نه همری هست نه کاتایی تصمیم به خودکشی به صورت نهنگ وارانه میشه و با جلوزنیه اکانت centcom و royal se guard پلن فوق العاده برنامه ریزی شده و علمیی رو میان روی کپ و فیدر های اکانت titan و pishva که حتی توی فیدر ها هم به طوری دیوار میشن که لینکم نمیگیرن و کرکو پر اس دبلیو رو مورد نوازش قرار میدن(از همینجا از تمامی اکانت های ذکر شده در پلن مهاجمین تشکر میکنم که موجبات خنده و شادیه مارو فراهم نمودن)

j06y_ghoraze_pas_larzeye_6.jpg

zgr_jolo_zan_royal_se_gaurd.jpg

d2if_ghoraze_pas_larze_1.jpg

حجم محاسبه شده در مورد کاتا های به چوخ رفته در پلن امرداد برای اکانت ghoraze حدود 3200 براورد شده ,همر اکانت ghoraze خوراک ماهی ها شد(ازین ماهی گوگولیا) (بریم شروع کنیم دف سازی)

-همر دوم تعلق میگیره به اکانت enemy که هماکنون بر روی جنازه ی سربازان ایشون بین لاشخور ها در جنوب غرب جنگی در گرفته

xu7_divare_enemy.jpg

این اکانت که متاسفانه در پلن اول امرداد یک همرشو به کل از دست داده بود در این پلن هم چیزی جز چنگال کرکس های اس دبل دستگیرش نشد و به دیوار جنوب غرب لبیک گفت (با دیوار این همر به زودی شاهد خروج این اکانت از تاپ تن غارت خواهیم بود و حدس زده میشه واقعه ی اکانت پایتون برای ایشون هم اتفاق بیوفته)

همر سوم اکانت mars

ul42_divare_mars.jpg

همر مارس هم در پلن شنبه ظهر زمین گیر و خوراک کرم ها شد و دستاورد پلن برایش تنها لمس و بوسه ای بر روی دیوار جنوب غرب بود
    همر چهارم اکانت traxes

9n3_divare_traxes.jpg

همر ترکسس واقعا یکی از بهترین همر های رومن جنوب شرق بود که با لانچ شلغم خیاری و شیوه های نو اورانه در امر پلن و لانچ(ارمین (ویرایش شد) رسید به شیوه ی نو اورانه در پلن و لانچ :)) ) (ویرایش شد) و ازونجایی که هم به ماهی گوگولیامون غذا دادیم قبلا باهمر ghoraze هم به کرکس هامون با همر enemy و هم به کرم هامون با اکانت mars ,همر اکانت traxex رو غذای گاو های اس دبل کردیم و دادیم گاو هامون بخورن

همر پنجم اکانت vianna

07qn_behnam_siktir.jpg

ازونجایی که صاحب اکانت رو میشناسیم و جزو گنده گو های جنوب شرقه و کلا بیشتر از این هم از ایشون انتظار نمیرفت(واقعا من که به شخصه متعجب شدم این میزان همر رو از ایشون دیدم و بهشون تبریک میگم فکر کنم رکورد خودت رو شکستی در مقایسه با سرور های قبلی)

اکانت vianna هم امروز صبح به دیوار جنوب غرب لبیک گفت و نه ماهی ها ,نه کرکس ها ,نه کرم ها و نه گاو های جنوب غرب خاضر به خوردن لاشه ی دمپایی ایشون نکردن پس ما تصمیم گرفتیم لاشه ی همر ایشونو پرتاپ کنیم تو شمال شرق شاید امروز فردا بیاد پایین صداش بپیچه

در ادامه دستور پخت املت قهوه خونه ای به سبک تراوین رو میذارم براتون

اول:روغن رو کف میتابه میریزید تا حسابی کف مایتابرو بپوشونه و شعله ی گاز رو هم ملایم میذارید به این صورت

rrb_f806a508-71a7-4ba3-bc6c-12ded440dc6f.jpg

دوم:وقتی که روغن به جیلیز ویلیز افتاد به اندازه ی تخم مرغ هاتون رب برمیدارین میریزین تو مایتابه (برای 5 تا تخم مرغ 1/5 قاشق غذاخوری) به شکل زیر

0jil_divare_gone_hero.jpg

سوم:وقتی که رب خوب سرخ شد شروع میکنید به دونه دونه شکستن تخم مرغ ها و اضافه کردن اون ها به محتویات تو مایتابه و باید بعدش سریع شروع کنید به هم زدن که ته نگیره و خوب خودشو بگیره به شکل زیر

v1y0_divare_rele.jpg

در اخر تخم مرغ قهوه خونه ای (اسمیه که خودم روش گذاشتم) به صورت خیلی خوش مزه خواهید داشت

در اخر یدونه عکس باحال دارم واسه رفقای گلم تو جنوب شرق که قصد دارن یه وقت کور کورانه این پلن مفتضحانه(نو اوررانه :)) ) جنوب شرق رو ماس مالی کنن

کپ اکانت خودم که روش دفی نریختم امروز توی پلن ساعت 12:12:12 خورد عکس پایین مربوط به ساعت 10p.m میباشد از کپ خودم بازk2k5_cape_alizkng2.jpgتمامی خسارات وارد شده به کپ های اکانت های جنوب غرب در روز اول 70% ریکاوری شدن ممنون میشم اگه از همراتون یه عکس بدین ببینیم چقدر ریکاوری شدن(بعضیا که امارش درومد دف ساز شدن کلا :)) )

از تمامی پلیر های جنوب غرب اینجا تشکر میکنم و واقعا جلوی این میزان همدلی و صمیمیت سر تعظیم فرود میارم

مخصوصا از تیم جهاد سازندگی امیر خان و عمو احسان که امروز تمامی مارو در جنوب غرب شرمنده ی زحماتشون کردن

انشالله باز هم ازین پلنا بیاید رفقا فید بکشو هم بگیرید (این نواورانه رو کجای حلقم بذارم؟ :)) )

پیشنهاد من به پلنر جنوب شرق :خداوکیلی نیا اینجور جاها(تورو کی مسئول کرده خدا میدونه !همر بی زبون ملتو میزنی رو کپ های 16 و17 اونم دیوارییی :))

بهنام جان متاسفانه گنده حرف زدن از صفات بارز شماست و کاریشم نمیشه کرد ما کلا سعی در این کردیم که شمارو روی 192(اوقات شرعی) دایورت کنیم

نسخه ی امرداد پیچیده شدس نیازی به بازی با اعدادو ارقام نیست گلم (ازین 3 میلیار غارتی که جنوب شرق میده 2 میلیاردش کلا واسه 5 تا اکانته ای پاکبازان)

از خودکشیه نهنگ ها تا دیوار شدن دونه دونه همر هاتون رو در صفحات مختلف این فروم شاهد بودیم (حواست هست که جنوب غرب هنوز همری براتون رو نکرده اوناییم که رو شده لینک سبز برگشته از اشکان سرلشگر بپرسی بهت میگه)

ببینیم تا انتهای سرور چقدر همر میمونه براتون(کماکان سوپرایزی واسه شما دارم که تصمیم بر این بود روز کتیبه رو نمایی بشه اما عقب انداختیم تا اخر سرور )

باشد که با چشم گریان گریبان جنوب شرق رو ول کنید و دیگه شاهد تیم پاکباز شما در هیچ سرور تراوینی نباشیم

اما روی صحبتم با شمال شرق هست :

اگر تلاش بر این کنید که به امرداد خوش خدمتی کنید و باز هم شاهد فیک ,ریل ,اسکات و یا حتی نگاه چپ به خاک جنوب غرب و اتحاد های ماسترز باشیم

به جد عرض میکنم خدمتتون که کلا باهاتون خدافظی میکنیم

پ.ن:در های رستگاری رو بروی خودتون نبندید و شمرده شده و با گام های کوتاه اما استوار قدم بردارید

پ.ن:همونطور که ما کتیبه ی شمال شرق رو به شمال شرق برگردوندیم+یک کتیبه به رسم رفاقت و ارادت (هیچوقتم نگفتیم تا مازیار تو شمال شرق هست ما کتیبرو به شمال شرق برنمیگردونیم) از شماهم انتظار میره درست رفتار کنید و کتیبرو به صاحب اصلیش برگردونید (در صورت اینکه در پست بعدی شاهد لات بازی و میتونوم میکونوم و انواع این موضوعات باشیم دیگه در فروم جواب نمیدیم و در بازی شاهد اتفاقات و فید بک اعمالتون خواهیم بود)

اگر براتون برد مطرحه سعی کنید به روش تراوین مدرن و با سیاست های مدرن به خواستتون برسید (کلاسیک بازاش همه کوبوندن به دیوارو درو بستنو رفتن)

نکته ی قابل توجه اینه که حالو هوای امروز سرور دو به یک روی جنوب غرب هستش

ما به احترام یکپارچه سازیه شمال شرق و نپ بین لویال و اریانا هیچ اتکی روی اتحاد های اریانا نرفتیم و میخواستیم بازسازی کنن و سرور حالت 4 ساید داشته باشه و هیجانی باشه

اما چیزی که امروز به نظر میرسه اینه که تنها چیزی که برای دوستان مد نظر نیستش هیجان سرور هست و فقط میخوان ببرن بازیو

اسکات هایی از شمال شرق روی بچه های جنوب غرب نشسته

فیک میاد از اریانا روی جنوب غرب

میان اکانت میزنن تو ساید و حتی کتیبه چشمان کوچیک رو با کمک کلینر ارینا جنوب شرق بلند میکنن

قضیه چیه؟

میخواین بازسازی کنین ؟میخواین یکپارچه شین؟ این کارا چیه اخه برادر من ؟

به خودتو پتانسیل سایدت نگاه کن گلم

اگر الان با این وضعیت ما بیایم و جنگ رو توی اتحاد های اریانا شروع کنیم جواب پلیر هاتو چی میخوای بدی؟

میخوای بگی ما به جای بازسازی و سعی در یکپارچه سازی ساید ترجیح دادیم در سیر حملات به جنوب غرب ,به جنوب شرق کمک کنیم ؟

کلن 8 تاکتیبه برداشتین به جای اینکه سعی در استفاده بهتر ازین کتیبه ها بشه

میخواین خودتونو وارد معرکه کنید؟(خودت که همر نداری به فکر پلیر ها باش داداش گلم برادر من)

یه مرد از اریانا بیاد بگه قضیه چیه؟اگه بزن بزنه که ما با دست پر بیایم

اگه نه که بشینید ساید رو مدیریت کنید اکانت هارو سر و سامون بدین سعی کنید ساید رو یکپارچه کنید این شیطونیارم بذارید کنار

در اخر تبریک به جنوب شرق بابت پلن چشمان به کمک اریانا