Posts by Gone hero

از دوست عزیزی که هنوز درگیر کتیبه خریدن اکانت ما هستند و خودشون صبح تا شب توی صف کتیبه و جاهای مختلف حراجی بودن کمال تشکر رو دارا هستیم ، به ما یاد دادن که خاله زنک بازی هم جزیی از فروم هست :)))) احتمالا در صفحه 101 فروم در سال آینده هنوز هم ایشون هنوز درگیر این موضوع خواهند بود :) از اونجایی که دیگه خیلی این موضوع لوث و حتی لوس شده ، موضوع جدیدی چون "پشه ها روزا کجا میرن؟" رو برای بحث خاله زنکی بعدی پیشنهاد میدم :D تا جایی که پلیرهای این اکانت تشخیص بدن نیاز هست چیزی ، سعی میکنیم تو حراجی تهیه کنیم و حراجی اساسا برای همین هست :))))) چرا ایمپریال یه اکانت توتن که ده دوم 7 کراپی داره غارتش زیاده ، چرا گان هیرو کتیبه خریده ، چرا دور واندر کپ مصری هست !! فروم واسه نقد هست ، اما بین نقد و بیهوده سرایی فاصله زیادی هست !

اثر هنری یکی مهمترین بخش های حراجی هست ، با توجه به اینکه تعداد پلیر کم هست ، انحصار اثر هنری برای سایت شاید منطقی باشه ... اما نظر شخصی بنده اینه که اثرهنری بیشتر از یک عدد در روز و اون هم در سرور نرمال ، تغییر یکی از قانون های اصلی تراوین هستش و زیاد جالب نیست ، و این سرور هدفش بیشتر از همه نزدیک بودن به اصل تراوین هست و اگه اینکار انجام بشه قطعا در آینده استقبال بسیار بیشتری میشه ... اما اگر یک بخش درست بشه و بخش دیگه ای خراب بشه ، قطعا این خوشبینی کم کم تبدیل به بدبینی میشه و حیفه واقعا !

دوستان عزیز سلام و ارادت 🙌

اکانت مورد نظر ، تقریبا سه الی چهار مرحله دف روی اکانتش رسید و حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ نیروی دفاعی رو مجموعا شامل شد و همینطور منابعی که برای آپ کردن ده بود ، که با توجه به اینکه ۲۴ ساعته زیر غارت و اسکات و با فواصل زمانی خیلی کم بود ، موفق به انجام این کار نشد. اکانت ما هم مثل تمامی اکانت های اتحاد های امرداد در خدمت ساید هست و با تمام توان جهت سربلندی جنوب شرق تلاش میکنیم.

نظر شخصی : سید عزیز ، اکانت مورد نظر تا زمانی که صفر نشده بود دهکده دومش ، داخل اتحادهای جنوب غرب بود ، براش دف و منابع می رسید ، تا بعد از صفر شدن هیچ واکنشی از طرف جنوب غرب دیده نشد و خیلی موارد دیگه ... این نکته رو هم اضافه کنم که جنوب غرب مختصات دو منفی رو داره و اشتباها ده زدن اینور زیاد منطقی نیست !

بنده از جایی که حرف شما رو قبول دارم و از دوستان عزیز ما هستید ، حرف شما رو مبنی بر اینکه این حرکت از قصد نبوده و خود اکانت سرخود اینکار رو کرده قبول میکنم ... اما شما هم قبول کنید که وقتی یک اکانتی که داخل اتحاد ساید هست ، اگر هم سرخود کاری انجام داده ، مسئولین ساید باید سریعا مواضع خودشون رو مشخص کنن و خودشون رو به ندیدن نزنن ! این میشه مثل اینکه روحانی گفت من جمعه تازه فهمیدم ! اگر هم واقعا سهوی از دید پنهان مونده ، با ادعای اینکه اگر ما میخواستیم و فلان و فلان ، پاسخ منطقی ای داده نشده 🙏

پ.ن : صرفا نظر شخصی هست :)

پ.ن ۲ : از مسئولین تقاضا داریم در صورت امکان ، به ازای هر ۱۰ ساعت شارژ کارگاه ، یک عدد ماجراجویی غیر پوچ و نقره ، به اکانت مورد نظر هدیه داده شود 🤔

شما به پُر مُحتوایی پست هاتون ببخشین که تاپ رو حتی مهاجم و مدافع رو ندیدین 😅

ما میگیم پلیر و همه سهم یکسانی دارن ، اگه منظور شما هم همون بوده که عالیه تو این مورد هم نظریم 😁

من نوشتم دوستی که این تحلیل رو گذاشته و شما ننوشتی که غیر مستقیم منظورت ما باشه ، هرچند که اهمیتی هم نداره ، ما مسئول چیزی ایم که هستیم ، نه چیزی که بقیه فکر میکنن ... خیلی راحت میشه این نتیجه رو هم گرفت از سایدای دیگه ممکنه زده باشه تو ج.ش برای اذیت کردن ولی ما اتکاشو ندیدیم و نظری هم نمیدیم راجع به پوینت دفاع ، شما و دوستانتون بررسی کنید 😁

جواب کسی که میگه چرا کتیبه میخرین و خودش تو صف ، والا همینه ، باید توضیح بدیم چرا ؟ 😂😂😂 داریم میخریم ، شما هم دارین ولی نمیخرین 🤣 شما کارای بهترین بکنین ، به بقیه چیکار دارین ؟

پ.ن : خاله زنک نباشیم

پ.ن ۲ : ادعایی نداریم و بازیمونو میکنیم و اکانتای بقیه رو هم تحلیل (😅) نمیکنیم

پ.ن ۳ : هون را دوست بداریم ، حقش نیست فقط ۸٪

اولا که ما همه پلیر های اکانت هستیم و دوال کلمه ای نیست که به کار ببریم 😅 دوما بابا یچیزی بگید حداقل آدم میخونه ، شاخ در نیاره ! یبار تاپ ۱۰ رو باز کنید و ببینید که اونا تو تاپ دفاعین نه ما تو تاپ مهاجمین 😂😂😂😂 واقعا با این منطق ها آدم با جواب دادن خودش رو داره کوچیک میکنه ، من ترجیح میدم سکوت کنم ، شما هرجور دوس دارین بررسی کنین 😁

راجع به بخش دوم هم نوشتم دوستی که بانی و این اکانتارو پیش کشید ، شما چرا به خودت گرفتی ؟ پانویس هم خطاب به شخص ایشون هست ، من نه تا الان اسم اتحاد نعون رو دیده بودم ، نه میدونم پلیراش کین که بخوام بگم مولتی بازن ! الکی جو نده دوست عزیز

صد در صد بعد از مدت ها یک سرور تمیز ، خیلی ها برای دیده شدن اسمشون به فروم و مولتی کشی رو آوردن نه بازی کردن تراوین و لذت بردن از بازی ، کمی تفکر ، الان دوباره نیای بگی منظورت فلان اتحاده 🙏

تو حراجی هم میتونیم میخریم ، شما هم بخرین کسی جلوتون رو نگرفته 🙌 دلیل هامونم نیازی نیست بیایم توضیح بدیم 🙂 دلخوشی مثلا 😅 خاله زنک بازی بسه خدایی

خوشبختانه قیمت گلد سایت ارزونه ، تقسیم بر تعداد پلیر اکانت هم که بشه دست آدم بازه 😅 حالا کتیبه که به درد نمیخوره ، بزارین ما بخریم دلمون خوش باشه 😔 خوشبختانه همیشه هم این اکانت مخالف مولتی بازی بوده و هست ، و تو سرورهایی مثل سرور قبل اسپیدترا که به گفته خود پلیر شمال شرق ، یک اکانت ۱۸۰ تا مولتی کشیده ، اکانت ما یک دونه مولتی نداشته و ترجیح داده نظاره گر سرور باشه اما رو اصول خودش پا نزاره ... سرور های آی آر هم که مولتی ننگ حساب میشد نه مثل الان افتخار و اصلا این داستانا نبود 🤔 متاسفانه یا خوشبختانه ، اگر جمع بزنیم از ۲۴ ساعت روز ، حداقل ۴۸ ساعت آنلاینی داره اکانت ما ، حتی وقتی هست یکی بقیه دلشون نمیاد آفلاین شن 😂 بجای ایجاد حاشیه بهتره بحث هایی بشه که ارزش بحث داره 😊

مثلا دوستی اومده مثلا «تحلیل» گذاشته که بانی و مانی و فانی و ... اگه قبل از استفاده از انگشت های دست برای تایپ کردن ، یکم از منطق خودمون استفاده کنیم ، به این نتیجه میرسیم که کسی هفته اول سرور نرمال نمیاد تلفات بده برای این اکانتا 😅😅😅 اومدیم سروری که حداقل شبیه «تراوین» باشه دور هم بازی کنیم ، اگر برای شما عجیبه این مقدار غارت ، بهتره یکم به اکانت خودتون برسین ببینین مشکل کجاس 🤔

پ.ن : مولتی باز ، همه را به کیش خود پندارد

پ.ن ۲ : اگه شما شهروند شهر باشید ، که با این تفاسیر بعیده ، ما زره پوش شهریم 😁 مواظب باشید که کارآگاه استعلامتون رو نگیره تو روز برین بیرون ! برنده اول این سرور تیم شهروندیه که داره بعد مدت ها یه سرور تمیز بازی میکنه ، بعد سایدی که ۱۰۰ میکنه 😎

آقا بنده از همین تریبون ، تشکر میکنم از شخصیت و شعور و ادب پلیر اکانت The old guard که نمیدونم تو فروم هستن یا نه ... خیلی وقت بود همچین برخوردی از کسی تو تراوین ندیده بودم ، جدا از اینکه با ساید های شمالی درگیر هستیم ، اما واقعا بعضی ها درک درستی دارن از اینکه تراوین هم یه بازیه و نه بیشتر ...

تو بعضی از سرورها دوتا ساید تصمیم میگیرن با کتیبه های مرزی هم کاری نداشته باشن . به فرض مثال من اگر لیدر SW باشم شاید با سایدی متا نباشم اما ساید X رو مد نظر دارم پس باهاشون نپ کتیبه میزنم که کتیبه های اونا رو نزنم که جلوتر بدون ناراحتی متا رو هم به خطر نندازم البته گفتم بعضی از سرورها نه همه سرورها

بعدشم الان نسبت به جمعیت سابق الان خیلی هنر کنیم کتیبه های خودمون رو جمع کنیم یا نهایت کتیبه ای مرزی ساید حریف رو بزنیم این که خیالت از یه مرز راحت باشه اونقدر ها هم بد نیست

میدونم نپ کتیبه چیه اگه نه که کهیر نمیزدم :) ولی از این نپ خیلی بدم میاد ، یکی از بزرگترین هیجان هارو میگیره :( امیر این سرور نیست ؟

سعید جان شرمنده ، اما بعضی از دوستان عادت کردن همه رو با گوش مخملی فرض کنن مجبور شدم جواب بدم ! جای اینکه بگن متا کردیم بخاطر سایدمون میان میگن چون گان هیرو زده ما متا کردیم !!! طرف یبار به ته سرور نرسیده ، حرف از عقده و حقارت میزنه :) نباید جوابشو داد خدایی ؟ نباید گفت عقده مال اونیه که 100 سرورایی که ازش دیدم باخته ، نه کسی که 80% سرورا رو برده ( بخاطره تیم های خوب البته بنده کاره ای نبودم ) ؟ نباید گفت حقیر اونیه که تو تراوین اسمش شده فراری ؟ نباید گفت روانشناس اونی لازم داره که هر روز با یکی دشمنه فرداش دوست دوباره فرداش دشمن ؟ :))))) واقعا شرمندتم ، اما ایشون با پست اولیش مجبور به جواب دادن کرد ، اونم جوابی که مخاطبش بقیه افراد سرور بودن ، بعدشم فشاره وارده به حدی بود که منجر به زایمان چرندیات شد !

با تشکر که از اول صبح مایه نشاط مارو فراهم کردی :) از اولین خط تا آخرین خط رو باید خوند و خندید :)) مراعات نمیخواد بکنی ، از توهمات و خالی بندیات کم کن که یکی اینجوری نزاره تو کاست به این حرفا وصل شی
    پ.ن : فشار :)))))
    پ.ن 2 : پرو پلیر هایی که قبل فیلترینگ در نقش آبادی سرور ها بودن :)))
    پ.ن 3 : بدون فیک بعد 20 تا اتک دیوار میشه ، دیگه اینم نتونین که ناتار هم نیستین :)))
    پ.ن 4 : بات نبود از نرمال خوب فرار کردی :)))))))

من کاری به این ندارم که کی بوده یا نبوده شما رو اکانتت چک کنی نامه رو میبینی که میخواستم رو justfriend لانچ کنم و جوابی داده نشد و دو ساعت بعد جایی که اسکات خیلی کمی بود یهو پر از اسکات شد ! خودت معنیه اینو میدونی چیه لازم نیست من بگم . تارگت های من فقط یک ساید نبوده و دلیلی خنده دار تر از این نمیشد برای متا پیدا کرد :) یه اکانت بخواد sw,nw,ne رو مولتی بازاشو پیدا کنه بزنه ، بعد فقط یه ساید احساس امنیت نمیکنه :)))))))))) باور کن من به شخصه از این متا خوشحال شدم ، چون همون روز که اسکرین چت شما رو دیدیم که به یکی از دوستان نوشته بودی :
    ba nw ? harfaie khande dar mizani :)) ta hala kodoom server didi man harfi bezanam harfam avaz she ? zeus nw bashe hich metaei az tarafe ma nist .
    گفتم که اینا یعنی متای شمال :)) همیشه شمال شرق حرفی که زده برعکسش رو عمل کرده ، و این سرور هم اثبات کرد ! اگه میخوای اسکرین همین جمله هاتو بزارم ببینی :)) داداش کسی که هیچوقت نترسه ، قطعا میبازه ، ترس خیلی جاها منطقیه ! شما ادعایی کردین که نمیتونستین عمل کنین ، ترسیدین آبروتون بازم بره ! خب این الان مشکلی نداره ، شما کاره منطقی ای کردین و متا بستین به نفع سایدتون ، این حرفای آبکی دیگه چیه فلانی دوتا اتک داده اینجوری شده اونجوری شده ، فلانی عروسکه منو دست زده !

سرور جلوی امرداد رو هم هرکسی با اون افتضاح از سرور خداحافظی میکرد ، همین داستانارو میساخت و میگفت :) داداشه من شما با اونهمه مولتی و همر و دف سایدتو ول کردی رفتی ، اکانت منی که داشتم ناتار و آبادی میزدم رو با بغلیمو با نامردی هک کردن و کراپای 18 اول صبح همه صفر شد و یکی از همرامو کوبیدن تو دیوار ، اما حذف نکردم و رو اکانت کس دیگه ای نرفتم ، با همون اکانت تا ته سرور در حد توانم به سایدم کمک کردم ! اون سرور هم جاتون رو مپ سوراخ میشد اگه میموندین :) پس از بازی برای ساید حرف نزنین که رزومه جفت اکانتا معلومه :) یکی با -0- مولتی بیگ همر رمر سرور رو کشید ، یکی با خدا مولتی فرار کرد از سرور !

نکته بعدی اینکه ماشالا اونقدر مولتی دارین یکم سخته تشخیصش ما تلاشمون رو کردیم ، حالا اگه پلیر روش بوده دیگه کم کاری پلیر بوده که خفت شده ! با اینهمه ادعا نتونستین 10ک سواره رو دیوار کنین واقعا ؟ یه تک اکانت با دوتا ده و یه اکانت مصری که کسری روزی دوبار کلا لاگین میکنه رو صفر کنین ؟ بعد میخواستین زعوس با اونهمه مولتی رو بزنین ؟ دیگه ادعا هم یه سقفی داره :) خدا وکیلی بزن الان من دف نمیزارم ، سبز بیاد صفر شه بره ، جدی میگم ! میخوام برم نرمال وقتمو بزارم ، الان جلوی همه میگم دیگه بزن سبز -0- میشه اکانت ، اگه تلفات دادی من بازی نمیکنم هیچ سروری :)) حداقل الان که درگیریه بزن ! از اتک سبزم میترسین ؟ مگه دلیل متاتون اتکای من نبوده ؟ باو بزنش بره دیگه :))))))))))))))))))))))))))))) اکانت نفوذیه مرزیه تبهکار اسراییلی لب مرز اس ای رو بزن

در جریان هم هستی که من سرور 1 دارم بازی میکنم و با تیم امردادیم ، این سه ایکس هم فقط اومده بودم یکم فان زد و خورد کنم :) همون جوری که سرور پیش تا ته سرور دهکده های چیف شده ای که تو ان ای داشتم دو برابر دهکده هام تو اس ای بود :) بنده نه از کسی دستور میگیرم که فلان سبک بازی کن و فلان جا ده بزن ، نه برام مهمه که دوستان شما چی فکر میکنن ! بنده سبک خودم رو بازی میکنم ، جایی اگه به ضرر سایدم باشه مدل بازیم و دوستان نخوان ادامه بدم ، اکانت رو حذف میکنم که مشکلی پیش نیاد ! اما شما به وضوح ترستون از ادعاهایی که راجع به تیم زعوس (که مشخصا تیم خیلی قوی تری از شما هستن حتی تیم ناقصشون) کردین باعث شد مذاکراتی که از خیلی وقت پیش داشتین انجام میدادین رو عیان کنید و یه بهونه برای ترسو نبودنتون پیدا کنید که بگید :* راستی با ده دیفالتمه دیگه میخوای دفعه بعد دیفالتو ته مپ بزنه نه لب مرز :))))))))))

جالبترین بخش صحبتات هم که جریان مولتیه :) عزیزم بنده از اول SE بودم و هستم ... چه با مسعود بست پلیر ، چه با علی کینگ اس ای ، چه با امید عزیز ، چه با امرداد و چه هر تیمی که بوده ! بنده مسعول این نیستم که کی میاد ساید جنوب شرق :) به چشم اومدن برای کسی نیازه که به مولتیای فراوون جهت ساخت همر و تلاش برای دیده شدن اسمش باشه ! من اگه میخواستم تو چشم باشم پست های فرومم الان 3 تا نمیشد ! یچیزی بگین که لااقل بعدا خودتون نگید این چی بود من نوشتم !

در انتها بنده نیازی به توضیح بیشتر از این نمیبینم و شما هرچی دوست داری بگو از تخیلات و توهماتی که برای خودت ساختی ، چون واقعیت نیازی به دفاع نداره :) برای دوستان هم چه شمالی چه جنوبی آرزوی موفقیت میکنم ، سرور جذابی داشته باشین ...

پ.ن : روزی فارم بودم ، ناگه باتی از راه رسید و مولتی بازی آزاد گشت و من برای خویش پرو پلیر شدم
    پ.ن 2 : پرو پلیرر ها هیچ سروری را تا انتها نخواهند دید
    پ.ن 3 : پرو پلیر ها هیچ وقت حرف خود را عوض نمیکنند

سلام به همه دوستان عزیز :* من کلا فروم پست نمیزارم ، میخواستم فروم سرور نرمال رو بخونم ، گفتم اینجا رو هم بخونم که دیدم مجید جان این پست رو گذاشته!لیدرهای اس ای ، ضعف و قدرتشون رو سرورای قبل نشون دادن و با دف و همر کمتر برنده سرور شدن که هنر میخواست ! در مورد اکانت من هم همونجوری که خودت به دوستانی که اتفاقا دوستان منم هستن ، پیوی داده بودی که ما میریم فقط زعوس رو بزنیم و ببینین چجوری به خاک و خون میکشیم ، منم گفته بودم با مولتی بازی مشکل دارم و میرم مولتیا و مولتی بازارو در حدی که میشه بزنم تا اکانت صفر شه و برم نرمال بازیم رو بکنم ! حالا یه نکته اینجا هست :) من کلا شاید 10ک گرزی از ساید شما خفت کردم ، بعدش میخواستم برم سراغ ساید nw و جالبیش اینه به اکانت خودت هم نامه زدم و پرسیدم که میدونی اکانت Just friend رو کدوم ده ها همر داره (اگه یه درصد میخواستی nw رو بزنی از اینکه اکانت اصلیه اونور خفت شه استقبال میکردی و ده کا گرزیه مولتیا برات مهم نبود ) که نامه رو جواب ندادی و جالبیش اینه جایی که ازش سه بار اسکات کشیده شده بود بدون اینکه گزارش بره ، با این نامه طی دو ساعت پر از اسکات شد و دیوار شد اسکاتای ما ، حالا اتفاقی بوده یا نه خدا میدونه ، اما نامه رو اکانت خودت هست و میدونی من فقط ne رو نمیزدم ، هر سه ساید مقابل رو میزدم ، همونجوری که رو sw هم اسکات دیوار شد کلی ... از ساید خودمون هم لیدرا گفتن نزن مجبور میشیم صفر کنیم ، منم گفتم بزنید من دف جلوی ساید خودم نمیزارم ، میزنم هم رو حذف ، که شبش متای شمال علنی شد منم از حذف برداشتم اکانت رو و بازیو ادامه میدم تا بالاخره دوتا دونه ده بدون دف رو یکی بزنه صفر کنه ! اینو برای شما ننوشتم مجید جان ، چون خودت خوب میدونی دلیلی که برای متای شمال آوردی خنده داره و واقعیت چیز دیگه ای هستش ، برای اونایی نوشتم که پست شما رو میخونن و نمیدونن چه خبره ! فرقش این بود شما میخواستی شمال غرب رو به خاک و خون بکشی ، مثل جنوب شرق امرداد رو ، اما یبار زدی و حذف کردی و سایدت رو تنها گذاشتی ، اینبار هم دیدی زورت نمیرسه باهاشون متا بستی :) الانم مشکلی نداره ، یکی از جالبی های بازی تراوین همین سیاست بازی هاشه ، اما بیایم مرد و مردونه دلیلای آبکی و چیزی که میدونیم واقعیت نیست رو نگیم ! متای شمال مبارک دوستان شمالی ، آرزوی موفقیت برای هر چهار تا ساید علی الخصوص جنوبیا و مخصوصا SE :love: حداقل بازی از اون حالتی که همه برای اسکرین همرایی که از غارت مولتیاشون بدست اومده دیگه بازی دربیاد و هیجان وارد سرور بشه و یه تاثیری پلیرهای اکانت هم داشته باشن ، نه اینکه بات همه کار رو بکنه ... موفق باشید و پیروز

سلام به دوستان عزیز 😍 به امید یه سرور خوب و عادلانه 🙌

و خطاب به دوستی که راجع به تیم امرداد ذهنیات خودش رو گفت باید بگیم که : حرف خیلیا برامون جالبه ، اما مهم نیست :)

پ.ن : بهنام این سرور یه اکانت با پاپ ۲ بزن بسه 😂