Posts by Ehsan_WonDeR

برای صدمین بار در مورد لاک کردن پونزده کراپای ش.غ خیالبافی کردین ولی فقط میتونیم میتونیمتون کف فروم بود وگرنه در عمل ما چیزی ندیدیم =))و هنوز که هنوزه داری از این پلن میسوزی جلز ولزتو کمتر عیان کن برادر ارزشمند =))

این دژکوبی گفتن هم شده چوب دو سر .... اولا که عین یه یچه که کم میاره یه اصطلاحو میچسبه فقط همونو تکرار میکنه...

دوما حالا ۲تا حالت داره یا فک میکنی این دژکوبی گفتنت به جای کسیه؟یا با دژکوبی گفتنت احساس خفن بودن بهت دست میده که در هر صورت باید خدمتت عرض کنم زهی خیال باطل.

سوما در مورد چوب دو سر چیزی که گفتم یکم فکر کن عزیزم که داستان نشه فردا روزی اگه بازیو بردین به قول کاکو بگن یه مشت دژکوبیو بردین و اگرم باختین بگن به یه مشت دژکوبی باختین =))

چهارما فک میکنم تمام سایدا دژکوبی دارن پس شما قصد دارید همه ی دژکوبیارو بزنید ؟نا سلامتی همه دژکوبیا نوبن و در سطح شما نیستن!=))

اینم تا یادم اومد بگم و برم قبلا یه بنده خدایی میگفت کاری نکنید فردا روزی خواستید با یکی متا کنید بگن با آمرداد سرشاخین ما میترسیم الان ۲تا ده تو خاکتون خورده و لینکایی که تو اتحاد میبینیم موجبات خندمونو فراهم کرده لاکن طوری نشود که شات اون دوتا استپ سوارو ببینن ملت بگن وسط خاکتون ده زدن با ۲تا استپ بهشون حمله کردین خیلی خفنین مهم دژکوبی هستیم در سطح شما نیستیم =))

پ.ن۱:

خب خب سلام خدمت همگی علی الخصوص دوستانی که موجبات خنده مارو حتی در ایام مسافرت هم فراهم میکنن=)))

قبلا یه پست گذاشتم که لیدرامون دوس نداشتن گفتن امار اتحاد و اکانتارو نذار کف فروم الانم باز ناراحت میشن ولی خب من نمیتونم جلو خودمو بگیرم :)))

من به شخصه در مورد اکانتایی که به خودم مربوطه قبلا شفاف سازی کردم و حتی پیشنهاد بررسی هم دادم اما چون واسه یه عده خطرناک بود و ممکن بود گریبان خودشونم رو بگیره استقبالی نشد=))

اما بریم سر اصل مطلب:

همینجو که از بیکاری یه چرخی تو فروم میزدم بازم در کمال ناباوری دیدم خیلیا چت کردن رو مصری علی الخصوص مصریای ش.غ این مصری هم داستانی شده😂بخاطر همین لازم دیدم در نوبه خودم یه چندتا عکس قشنگ بذارم اینجا تا بعضیا بفهمن هر گردی گردو نیس هر مصری ای هم مولتی نیس.

هرچند میدونم نرود میخ آهنین در سنگ و بعد از عکسا بازم یکی میاد میگه خب منم صدتا اکانت تلگرام میسازم منم صدتا واتساپ میسازم منم پونصد تا گوشی دارم اگه راس میگی فلان کن بهمان کن اما برام مهم نیس و آخرین باری هستش که در مورد اکانتایی که به درخواست من اومدن تو بازی پست میذارم.

خب بریم سراغ عکسا.

پ.ن۱:در ضمن ۲نفر دیگه هم بودن که لازم ندیدم از اونا هم شات بگیرم.

پ.ن۲:قرار بر این بود که اینارو رید نکنم و فقط دفسازی کنن اما با جوی که دادین مث بنز ریدشون میکنم و ۱۰ تا همر جنگی میکشم تا ببینم خلاف کدوم قوانین و سروریه.

پ.ن۳:اگه اشتباه تایپی یا عکسی بوده عذر میخوام با گوشی هستم.

با سلام و درود خدمت همه ی عزیزان.

بنده به عنوان عضوی از ش.غ و کسی که مرتب فروم رو چک میکنم بنا رو بر این گذاشته بودم که اینجا پستی نذارم تا لیدرهای عزیز بنا به صلاح دید خودشون در مورد هر بحثی نظرشون رو بدن و ما هم بچسبیم به بازیمون..ولی خب از اونجایی که میبینم هجمه ی زیادی تو فروم علیه لیدرامون شکل گرفته از روز اول در مورد تعداد اکانت مصری نوع 15 کراپ گرفتن و... که هنوزم ادامه داره لازم دونستم اینجا در حد یه پست و در صورت ریپلای نهایت 2-3 پست جواب دوستان رو بدم و مانند قبل سکوت پیشه کنم.

خب اول در مورد تعداد اکانت های مصری من شخصا از 2تا داداشم-پسر عموم و 3تا از پلیرایی که سرورای قبل رو یه اکانت بازی میکردیم و الان به دلیل مشغله زندگی نمیتونستن رو اکانت همردار پلی بدن درخواست کردم برای تامین دف ساید یه اکانت مصری بسازن و با پلن مشخص بازی کنن و همشون آیپی مجزا سیستم-گوشی مجزا دارن و یه قطره از منابعشونم خرج اکانت خودم نشده و تا ته سرور هم نمیشه(حاضرم این مورد داوطلبانه چک بشه و اگه درست نبود اکانتم بن دائم بشه) حالا سوالم از حضرات اینه آیا این جرمه ؟این تخلفه ؟کسی از 3ساید دیگه برادری رفیقی آشنایی نداره که الان با درخواستش براش دفسازی کنه ؟و آیا من باید به تک تکشون بگم بیان تو فروم اکانت بسازن و با در دست داشتن مدارک شناسایی برای شما عزیزان احراز هویت کنن ؟اگه لازمه این کار هم انجام میدم خیالی نیس.

مورد بعدی که در موردش هجمه صورت گرفته و انتقادهایی میشه نحوه ی تقسیم 15کراپ های ساید هستش در مورد این قضیه هم لازم دونستم بگم تمامی پلیرهای شمال غرب که در مجموعه ی آکسفورد برادرز حضور دارن با رضایت کامل تو گروه مربوطه حضور یافتن منطقه ی خودشونو مشخص کردن و به پلنشون ادامه دادن(اینو صرفا جهت پاکسازی ذهنیتتون در مورد دیکتاتوری عرض کردم)مشخصا 15کراپ هایی بوده که چند نفر میخواستن و وقتی اعلام شده قبلا مهاجر لانچ شده طرف خودش مختصات عقب تر داده یا گفته بهم مختصات عقبتر بدید خودتون و حتی اینم دلخواه بوده و حتی موردی هم داشتیم که اقامتشم 10 نشده بود و کراپی که میخواست از قبل رزو شده بود و صحبت کردیم و اونو بهش دادیم با اینکه از پلیرای جدید ساید بود...

خلاصه پر حرفی کردم سرتونو درد نمیارم هدف از این پست این بود که یسری از دوستان که در مقابل فهمیدن مقاومت نمیکنن بفهمن که دیکتاتوری ای در کار نبوده و تمام پلیرهای شمال غرب با اعتماد کامل به لیدراشون از این پلن تبعیت کردن و اگه افتضاح بوده یا عالی بوده افتخار میکنیم به کار تیمیمون و نتیجشم چ خوب چ بد میپذیریم.

پ.ن:لیدرهای عزیز شمال غرب پیشاپیش بابت توضیحاتی که وظیفه ی من نبود و شاید شما نمیخواستید این توضیحات بیان بشه عذرخواهی میکنم .
    پ.ن2:هر جنبنده ای تو شمال غرب مولتی اکانت نیست(کافر همه را به کیش خود نپندارد)ما خودمون سایت بغلی درخواست سروری عاری از مولتی اکانت داده بودیم و به شدت پیگیر بودیم و راه حل برا جلوگیری از مولتی بازی ارائه داده بودیم میتونید برید تاپیکشو مطالعه کنید.
    پ.ن3:با آرزوی سروری قشنگ برای همگی علی الخصوص ما شمال غربی های ضعیف.

برا منم شدیدن سواله

ک یک این ک ساقیش کیه

دوم این ک چی میزنه ک این قدر فازش سنگینه

لعنتی داره با احسان واندر حرف میزنی ک هر نژادی میره نمیدونم چجوری لامصب رنک یک ریده و توی هر سروری بوده خیلی حرفا برا زندن داشته حتی زمانی ک سرباز بود اک رومنش خودش ی ساید بود

سلام قربونت چوب کاریمون نکن.انشاءالله این سرور کنار هم میترکونیم
    این بنده خدا هم بچه ها میگن هر سروری ران میشه میپره تو تاپیکش سند یه سایدو میزنه به نام خودش فک کنم مخلوط میزنه