Posts by M.H.N

سلام عقاب جان امیدوارم بتونی بپری بالای بالا

یادته یه زمانی خوب می پریدی بعد شدی عووووقااااب . کلاغ و فلان و دیگه فروم نمی اومدی تا چند ماه بعد خودکشی نهنگ ها :) یادش به خیر

اون موقع ها که رسول ادمین نبود ولی تو عوووقاب خودمون بودی :)

حالا هم دوباره در مسیر عوووقاب شدن کلاغ شدن حرکت می کردی ولی این بار حربه ای داری به نام رسووول !!!!!

اره داداش من با رسول رفیقم خیلی هم رفیقم

همه هم می دونند چیز پنهونی نداریم

خیلی بچه های دیگه هم هستند که رسول رفاقت دارند

اما شما متاسفانه معنی رفاقتم نمی دونید

من وقتی می گم رفیق رسولم یعنی همیشه حواسم به رفیقم هست یعنی وقتی اومد اینجا دارم بازی می کنم و با دوستام دور هم جمع شدیم

یعنی فکر رفیقمونیم

یعنی می دونم که اینجا نون دونی رفیقمه !

ما این قدر شعور داریم که هیچ وقت حتی به خودمون اجازه هم نمی دیم خواسته نا معقولی از رفیقمون داشته باشیم که به کار و کاسبی اش لطمه ای بزنه !

نه من نه هیچ کدوم از لیدر های اس ای ( این رو به با شرافتم گواهی میدم ) هیچ وقت نه خواسته ای نا معقول از رسول داشتیم و نه خواهیم داشت چون رفاقت کردیم و می کنیم !

شما هم بهتره دست آوریز بهتری پیدا کنید برای حذف کردن خودتون از سرور هر چند ما عادت داریم به این سیستم بازی کردنتون قبلا هم این نوع ادبیات و این حرف ها رو شنیدیم !

اما قبلا زمانی می شنیدیم که عرصه بهتون تنگ می شد، نمی دونم چی شده این بار که به قول خودتون برنده شدنتون مسجله چرا زدید کنال دو

من خودم بیصبرانه منتظرم ببینم افشاگری بزرگتون چیه !!!!

چرا دنبال قاتل بروسلی می گردید ؟!

الان علت قهرتون توهم برگشت خوردن همر هایی هست که می گفتید ما نزدیم ؟!

یا خدا ما رو چی فرض کردید؟!؟!

مخالف کارهای کثیف و قهر کننده به خاطر نتیجه ندادن کار های کثیف !!!!!!!

من نمی فهمم؟ یا شما رد دادید؟

ما رو چی فرض کردید ؟!؟! داداش قبره بود می گفتی توش مرده نیست این قبره است به خدا

مایی که از رفاقت دم می زنیم اصول اولیه رفاقت کردن رو بلدیم

پس دست از تهمت زدن بردارید

پس خیلی دلخوش نباشید به توهماتتون و دنبال دست آویز های دیگه ای بگردید !

واقعا متاسم براتون که حالا که مطلب دیگه پیدا نکردید دارید این نقطه رفاقت رو دارید می زنید

جالبه شما حتی چیزی در مورد حرمت نون و نمک نمی دونید!

من هیمن جا اعلام می کنم اینقدر شرافت و مردونگی تو جنوب شرق وجود داره که اگه همر ها بک شده بود سرمون رو بالا می گرفتیم و رو به کثافت هایی که این کار رو کردند می گفتیم همر ها برگشت خورده هر کثافتی هم بزنید به جایی نمیرسید!

اما الان جمله بالا رو این جوری براتون می نوسیم

اون کبک هایی که می گن کی بود کی بود من نبودم بدونید که کارتون نتیجه داده و همر ها ناقص شده ! اما بدونید با تمام کثافت کاری های دوستان فرضی خارج از سرور می کنند بازرم به هیچ جا نمی رسید
    پس کمتر قهر کنید بیشتر بازی کنید شاید تونستید چیزی بشید

بازم می گم من گفتم 100 در صد می بریم الان هم می گم چون طرفمون رو می شناسم

بازم سلام دمت دوستای گلم در ساید پر افتخار جنوب شرق و برادر مقتدرم در ساید جنوب غرب

یه سلام ویژه ام عرض کنم خدمت برادران پر مدعای شمالی که ظاهرا باز دیدند عرصه یه کوچولو (دقت کنید یه کوچولو ) تنگ شده دوباره رفتند رو حذف اکانت !!!!

کاش مرد باشید و حذف کنید ولی ما که این نوع عملکرد رو زیاد ازتون دیدید یادمه یه سرور دیگه هم که 12 تا همروتون رو اکانت ما دیوار شد فرداش این داستان ها رو شنیدیم حالا جالب این بود که این شماها بودید که حرف و حدیث راجع به هک گلد و ... از سمتتون شنیده می شد ولی بعد از پلن خودکشی نهنگ ها باز ساز حذف زدید !

همر ها برگشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!؟! !!!

خداااااااییییییی ؟!!!!!!!؟؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!

پس چرا هنوز جای ده همر ما سووووورااااخه ؟!

خیلی جالبه خدایی بسی رو دارید شما!

به شدت منتظر افشاگری شما هستیم :)

اگر بنا باشه همر ها برگرده ما خوشحال میشیم ولی چنین برنامه ای نه اتفاق افتاده نه روال عادی سرور اجازه چنین اتفاقی رو می ده !

جالبه ما چه بین بچه های جنوب شرق چه صحبت های فرا سایدی و مدیریتی همیشه گفتیم نه انتظار داریم همر ها برگردند نه چنین تقاضایی داریم نه اصلا به این گزینه فکر می کنیم !

چون اصلا از دقیقه یک ماجرا چنین چیزی رو نشدنی می دونستیم و همون اول هم اعلام کردیم با همین شرایط ادامه می دیم بازی رو می بریم :)

باز کردن پای ادمین به جریان و تهدید به حذف بهترین نوع فرار به جلوست که به دوستان فرافکن خودم بابت این تاکتیک قشنگ تبریک می گم !

حالا هم عیبی نداره حافظه تاریخی ما دو تا نکته رو بهمون یاد اور میشه :

1- هر موقع دیوار سفت بوده حذف اکانت بحثش داغ بوده :) پس جدی نمی گیریم عزیزم حرفاتون رو :)

2- مردونگی لازم برای وایسادن سر حرفتون رو در شما نمی بینیم پس می دونیم این مانور ها همه الکیه و خبری نیست فردا پس فردا است که می گید ما صلاح دونستیم بمونیم و در بازی باشیم و . . . .

پ ن: اگر می دونستم با مرد طرف هستم همین الان تمام پسرورد های اکانت هایی که لاست همر دادند منجمله اکانت خودم رو اینجا قرار می دادم و بعد که می دیدید توهم دارید حذف شدن اکانتاتون رو نگاه می کردم ولی حیف که مردونگی گوهر کم یابیست !!!!

پ ن 2 : ما می گیم 1÷00% می بریم چون حریفمون رو میشناسیم و به خودمون ایمان داریم و تا ته داستان هستیم

پ ن 3 : در جسسستجووووووی مررررد

پ ن 4: حالا که دیگه کسی رو داخل بازی نیافتیم به ادمین حمله می کنیم و از ریشه همه چی رو می زنیم :) شما که خودتون رو با فاصله برنده می دونید پس در جستجوی چه هستید

پ ن 5 : بهانه بعدی چیست ؟!

داداش گلم میشه بگی شبا کدوم پارک میری ادرسشم به منم بده بیام مثل اینکه جنسش نابیه دمه ساقیت گرم خوب جنسی میده دستت

چجوری فکر کردی شما برنده 100 درصد این بازی بودید قبل از این ماجرا اصلا کاری با این ماجرا ندارم.

سلام بر شما

من علاقه ای به بحث جدل و فروم بازی هایی که محتوایی جز جدال لفظی بین دو نفر نداره نیستم

نکته اول این که پارک رفتن از سن و سال ما گذشته و امیدوارم شما هم روزی بتونید خودتون رو از این محیط ها جدا کنید

به عنوان جوونی که روزی قراره پدر فرزندی باشه این دیدگاهتون باعث نگرانی در مورد تربیت فرزندان این مرزو بوم داره

کاری که در مورد اکانت های جنوب شرق صورت گرفته دقیقا ناشی از رفتار هایی نظیر رفتار شماست بزرگوار

کسانی که بدون تامل از روی کل کل و پرخاشگری هر حرفی رو بی حساب تو فروم به زبون میارند بودن این که بدونن به چه کسی و با چه فرهنگ و عقبه ای حرف می زنند یقینا اگر دستشون برسه بدون فکر ممکنه همون پرخشاشگری و رفتار بودن تامل رو توی موقعیت های مشابه هم بروز بدند

پس این که انتظار چنین اعمالی رو از کسانی که سر یک بازی شخصیت انسانی خودشون رو زیر سوال می برند و از الفاظ حتی رکیک استفاده می کنند (منظورم به شخص شما نیست ، این مطلبی است که زیاد از شمال غربی ها دیدیم ) چندان دور از ذهن نیست

در مورد برد صد درصد و بیست سی درصد هم کمتر از دو ماه دیگر می تونیم اظهار نظر کنیم خیلی طول نمی کشه برادر

پ ن : ساید NW الان تشکیل شده از چند تیم و نمیخوام از حرفم سوءبرداشت بشه ولی اگه بقیه تیم هارو تو NW فاکتور بگیریم تیم زئوس و بچه های تیم ما هیچ وقت این کارو نمیکنن ما همیشه دنبال تیم قوی میگشتیم که خودمون بیشتر محک بزنیم حتی همیشه ادعای 3v1 داشتیم و داریم حالا بیام همرهای شمارو بزینیم ن داداش گلم سر این قبر که نشستی فاتحه میخونی مرده توش نیست برو خدا روزیت جای دیگه بده

من یه سوال ساده می پرسم اگر شمال با اکانت های ما این کار رو نکرده به نظرت قاتل بروسلی کیه ؟

به نظرت من خودم ساعت شش صبح دو تا همر خودم رو به هم کوبیدم و یکی از دهکده هاش رو با کتاهای اون یکی همرم صفر کردم ؟

به نظرت خودم بودم که طلاهام رو نقره کردم و سیور های رو گلد تا به سمت صفر میل کنند ؟

دوست عزیز ما گلایه ای نکردیم که چرا چنین اتفاقی افتاده

نه سرور رو به هم ریختیم نه تلفن به دست برای برگردوندن همر ها به التماس افتادیم

ما می دونیم اشتباه کردیم و می دونیم باید تاوان اشتباه رو داد

ولی از شما هم خواستیم به شعور ما توهین نکنید انتخاب شما این بوده که با هر کثافت کاری هم که شده پیروز باشید و این از نظر ما قابل احترامه

اما این بازی کی بود کی بود من نبودم واقعا وقاحت قضیه رو بیشتر می کنه

اتفاقی هست که افتاده ما هم مپل انسان های متمدن در موردش به شما تبریک گفتیم

کاری رور که در زمین بازی قادر به انجامش نبودید رو به صورت دیگری انجام دادید

پس حداقل یاد بگیرد احترام طرف مقابلتون رو حفظ بکنید

شاید سخت باشه برای دوستانی که در پارک ها با زبان عربده با هم صحبت می کنند و مدام دنبال این ساقی و اون ساقی موس موس می کنند توقع احترام و ادب رو داشت ولی شخصیت ما جز احترام به طرف مقابلمون نیست کمافی اسابق بر همین رویه خواهیم ماند

با سلام خدمت تمامی فروم نشینان عزیز

از دیروز صبح که دوستان محبت کردن و همر های ما رو صفر کردند با خودم کلنجار رفتم که صحبتی در این مورد داشته باشم یا نه و در نهایت خودم رو مجاب کردم چند تا مسئله رو اینجا مطرح کنم

مطالب اول به دوستان خوبم که به دلیل عدم توانایی ساید های مقابل در نبرد برابر مجبور شدند حاصل زحماتشون رو اینجوری بر باد رفته ببینند عرض کنم که نگرانی ای نداشته باشید همین که وقاحت و بی چارگی رقبای خودتون می بینید سرتون رو بالا بگیرید و به بزرگی و عظمت خودتون ببالید چرا که برای مقابله باهاتون مجبورن از کثیف ترین حربه ها و راه کار ها استفاده کنند

راجع به اکانت خودمون هم اتفاقی که افتاد رو امید جان عرض کردند و نکته جالب قضیه علاوه بر نابودی همر ها خرج کردن گلد و تبدیل اون ها به نقره و بلعکس بود تا مثلا با نبودن گلد و انبار ته مانده دفاع روی اکانت رو هم از بین ببرند

تخریب بیش از 4 ده و نابودی دو دهکده همر با اکانت خودمون موفقیتی بود که به طراحان و اجرا کنندگانش تبریک می گم

زمانی که با گروهی حقیر طرف هستید و می بینید که اونها حاضرند به هر قیمتی برد رو بهدست بیارند لذت پیروزی برایتون دو چنان خواهد شد

این که همه دوستان از این واقعا ابراز تعصف می کنند و در ورای جملات و کلماتشان دم خروسشان که اتفاقا با ان گردو هم می شنکند پیداست جای تعجب داره

تصور این که اجرای چنین حرکتی به صورت فردی و به اصطلاح حضرات آتش به اختیار بدون هدایت بزرگان ساید های رقیب صورت گرفته به نوعی توهین به شعور ما محصوب می شه پس خواهشاً در موردش ژست های انسان دوستانه کمتری بگیرید.

این حرکات معمولا از پلیر های ساده و بدون حاشیه سرور صورت نمی گیره و باید دست به اب گیرفت به اون تیم لیدری ای که توانایی کنترل بچه های سایدشون رو ندارد.

به خصوص در انجام چینی اعمالی که حکایت ضعف در برابر ساید رقیب داره

اما نکته اخر

از همین جا از طرف تیم لیدری جنوب شرق و با اجازره امید جان اعلام می کنم که چنان با قدرت به بازی ادامه می دهیم که دوستان اخر پاییز بینایی درستی برای شمارش جوجه هاشون نداشته باشند و تو جنوب شرق نه کسی حذف می کنه نه بهانه ای میاره می دونیم که شرایط برالمون بسیار سخت از قبل شده و برد صد درصدی مون شاید کمرنگ تر شده باشه اما ما جنوب شرقیم کارهایی که در گذشته انجام دادیم گواه این مدعاست که هیچ چیزی برای رقبا اسان نشده حتی با وجود ناقص کردن 15 تا همر

فعلا از موقعیت خودتون راضی باشید و ار داشته هاتون لذت ببرید

ارادت

ببخشید بابت طولانی شدن متن