Posts by 2teeeee

۲. سرعت قهرمان چرا اینطوریه؟

و البته

۱۴+۷=۲۶ :|

نژادت چی هست عمویی؟

شاید از اون نژادا باشی که ویژگی قهرمان سواره سرعتش بیشتره...

اشکان: هزار بار گفتم بهت که تو مال آموزش دادن به ملت نیستی اگه مال بودی الان این سوالا نمی پرسیدن!

...

بماند که شروع سرور کمی امیدها رو کمرنگ و شایعات رو پررنگ کرد! (حذف رید اتومات که از قبل قرار بود گذاشته بشه و به آنی و با تهدید یک تیم به حذف برداشته شد)

....

مخلص همگی به خصوص برو بچه های امرداد 😍😉

مگه قرار بوده باشه؟ اگه اون بود دیگه بات و مات چیه که قرار بوده نباشه؟

ما هم مخلص تمام جوونهای جویای نام هستیم... ^^

پ.ن: شمال شرق همین تعدادین؟ اگه این تعدادین من بیام اونور کپ بزنم حال ندارم اینجا آمار بدم که دارم کجا کپ می زنم...

پ.ن۲: سعید تو که هم ولایتی هستی چطوری حالت شده کاربر فعال بشی... سیم پیچات نسوزه از فعالیت زیادی... :S

کاملا هدایت شده بود چون اشکان با رسول صحبت کرده بودد و اوکی داده بود واسه رید اتومات.

اسکریپتم که به ما گفتن شما دارید واسه همین علی گفت و به ما قول دادن کاری کنن واسه شمام کار نکنه!!!

فکر نمیکردم امردادیا انقدر بچه سال و بی ادب باشن خدایی!!! ربع شما نیاز به زدن نداره با دوتا فیک رفتیین از بازی!!! کی ما گفتیم اسکریپت مینویسیم؟؟؟ همش ادعا الکی!!

نظر سنجی واسه تاخیر بوددد اینجا نباشه؟؟؟؟ باید در این دموکراسیو تخته کنید!!!

رسول جان اگه این بچهایی که هستن se اسکریپت استفاده کنن بدون شک کامل تیمای ما حذف میکنن!! همه چی باید یکسان باشه

جیگر بزرگسالا هم میشیم ما بچه ها...

گردن کلفت همه بزن هم که داریم...

آهای اونی که حکم جهاد دادی زودی بیا حکمت را پس بگیر تا نزدنت و قهر نکردی... ||

والله ما هر جا بازی کردیم آخرش همه حذف کردن... شما هم از حالا حذف کن تا بعدن دور هم نخندیم...

8o

پ.ن: کاهو سکنجبین آماده کردم که تا آخر سرور بخورم و لذت ببرم از همتون...