Posts by TuRBO

اگه منظورت با منه که علی فلوید هم تیمیه منه!!! این سرورم کنار منه!!!! نمیفهمم اصلا چی میگی!!! تا حالا قسمتم نشده با اخیلیوس تو یه ساید باشیم ببینیم کی هست!!

این داداشمون اصلا نه مخاطبی داره نه چیزی میخواس بگه اره منم تراوین بازی کردم

پ.جدیش نگیرین

سلام مدیریت یه تاریخ اعلام کرده فک کنم 70 در صد بیشتر خوستار عقب افتادن بازی هستن ایشون هم به نظر جمع احترام گذاشتن

این یعنی رو حرفش نمیتونه بیاسته ؟

بی ادبی نباشه اما به نظرم یکم پیاز داغشو زیاد کردید . خود مدیریت همین سرور رو تا اونجا که من خبر دارم به درخواست بچه ها ران کرده با این شرایط پس عمل کردن به خواسته جمع منطقیه . هیچ ربطی به این که رو حرفش واینمیسه ندتره

پیروز و دنباله دار باشید

اشتباه به عرضتون رسوندن و هیچ درخواست پلیری در کار نیست دلایلش فقط بیابون کردن ساید بقلیه😅😅

آیا شما دیدید توی ای ار یا . کام بیان نظرسنجی تعویق سرور بزارن؟ بله منم میتونم ۲۰ تا اکانت تو انجمن بزنم و با همشون به بله رای بدم

سلام

خسته نباشی

تیم ما از وقتی که تراوین ir بسته شد هیچ جا بازی نکردیم

بنده چند سرور فقط چند بار به عنوان تفریحی باری کردم تو این سایت ولی هیچ کس وارین بازی نکرده

حدودا تو گروهی حرف میزدیم دیدیم چند نفر گفتن زمان اش بد هست گفتیم یک هفته عقب بی افته

سلام

سوال اینجاست که ایا شما میخوای دو سرور ۳ ایکس و نرمال با هم پلی بدین؟؟ واقعا از پس هزینه و زمانش برمیایین؟ اگه اوکیه که چند روز دیرو زود نداره شما که اینقد وقت میزارین چند روز زودتر وقت بزارین

مدیریت تصمیم با شماست اما ما توی سایتی که روی حرفش نمیایسته پلی نخواهیم داد که فردا روز دوباره به مشکل نخوریم

جلوی ضرر از هرجا بگیری منفعته

برای ما چند روز چندان فرقی نمیکنه اما اگه سرور به تعویق انداخته شه برای احترام به سایر پلیر ها و احترام به وقت خودمون توی سرور پلی نخواهیم داد

پ.ن ریش و قیچی دست خودتونه فردا نگین نیومدین واسه وارین نمیشع یه سرور معطل کرد