Posts by Moh3en

من در جریان نیستم توی دیسکورد چه خبر بوده و چه صحبت هایی شده، ولی هر نقشه ای با توافق و تک هیرو بیاد ان ای، پسورد اکانت هولدر رو عوض میکنم و اجازه نمیدم حتی یک لول واندر آپ بشه

این سرور تموم شدست، این بساط رو هم جمع کنید لطفا

آقا دست مریزاد

انصافا حرکت تیمی هماهنگ و زیبایی بود

یادم نمیاد تیمی به این سرعت کل نقشه ها رو جمع کرده باشه

سرور خوبی بود و زودتر از موعد واسه ما تموم شد.

برد رو به حریفمون تبریک میگم

انشالله اگه عمری بود شاید در سرورهای آتی وسوسه شدیم و اومدیم تو جمعتون 😊

ایلیا جان بعد از بدقولی و بد عهدی که شما سر جریان کتیبه ها با اس دبل داشتین، ترجیح دادن با سایدی وارد توافق بشن که به حرفشون پای بندن

ما هم با افتخار پذیرفتیم که سرور رو در کنار هم به انتها برسونیم.

مجموعه شمال شرق و جنوب غرب در حال حاضر در قالب یک تیم با هم کار می کنیم و واندر مشترک داریم میاریم بالا

پ.ن: سرور پر زد و خورد خوبی بوده تا اینجا، خوش گذشت

دم همه ی رفقا و رقبا گرم

شما هم داخل دهکده معماری یونیک کتیبه مهم سایدت هیرو رو از گریز بردار ما قول میدیم به عنوان مدافع خوب تو فن لیست ازت یاد کنیم.

پ.ن: تفاوت اسکات قبل و بعد لند در چیست؟

خب قربون شکل ماهت

همون اسکات قبل و بعد لند رو برو دوباره چک کن، اصلا هیرویی میبینی؟

هیرو جای دیگه ای بوده عزیزم. من آفلاین بودم و اتک ها رو ندیدم که هیرو بفرستم. در واقع میشه گفت منم بلایند دف کردم

لینک ها تقدیم نگاه خوانندگان فروم:

سلام محسن جان ممنون از نصیحتت. بنظرت بلایند اتک رو شبیه سازی میکنن؟ مثلا شانسی بزنیم یه عددی؟

حالا شما میگی شبیه ساز بزن حدس ذهنی من بر این هست که اکانت مدافع افلاین بوده و دفاع ثابت دهکده 400 پیاده گول 150 مزدور و 150 محافظ بوده

آفرین، باهات موافقم. اصلا اسکات هم مثل شبیه ساز سوسول بازیه. همون بلایند اتک خیلی بهتره

خوبی بلایند اتک اینه احتمال موفقیت پلن پنجاه درصده، بهرحال نمیدونی چقدر دف تو تارگته، یا رد میکنه یا دیوار میشه.

ولی مثلا اگه امروز اسکات و شبیه ساز میزدی خب احتمال موفقیت پلنت می شد صفر درصد که خب خیلی ناجوره دیگه

قشنگیش به اینه بلایند اتک بزنی بعد که دیوار شدی بشینی مقدار دف رو حدس بزنی.

از طرف دیگه وقتی بلایند اتک میزنی محمد پاتریوت میتونه بیاد فروم مسابقه برگزار کنه، ولی با اسکات زدن قبل از پلن وقتی مشخص باشه پلن تو دیواره، خب بنده خدا نمیاد فروم مسابقه بزاره. هیجان پلن کمتر میشه اصلا

واسه همین چیزاست که منم مثل خودت طرفدار بلایند اتکم

تا بلایند و دیوار بعدی بدرود

محسن

ایلیا جان منم مثل خودت حال و حوصله ی شبیه ساز ندارم. اصلا پلنری که شبیه ساز بزنه پلنر نیست.

با اینحال اگه حال و حوصله داشتی یه شبیه ساز بزن، فکر میکنم ۵ تا همر زبون بسته ی دیگه میزدی تو دیوار معماری منحصر، دفاع رو رد میکردی.

البته که میدونم این همرها ماموریتشون رو انجام داده بودن. هر کدوم ۸ تا کتیبه زده بودن، ۸ تا نان کپ پرونده بودن و ۸ تا واندر پایین آورده بودن و دیگه کارایی نداشتن

عرفان جان ممنونم بابت توضیحاتت

باور کن هدف من توهین یا کم ارزش جلوه دادن پلن شما نبود.

خودت رو بزار جای من، اکانتت از کنفدراسیون خارج میشه بعدش اتک میاد، اولین نتیجه ای که میگیری چیه؟ البته که قبول دارم بهتر بود به جای نتیجه گیری سریع، توی فروم مطرح میکردم و توضیحات شما رو جویا میشدم...

هر چند همونطور که گفتم، داشتن اکانت نفوذی به نظر من اصلا چیز بدی نیست. بهرحال داریم بازی استراتژی جنگی میکنیم و داشتن نفوذی خودش یه استراتژیه. نمیدونم از کجا، چرا و چطوری توی اسپیدترا این حرکت ناپسند و ناجوانمردانه تلقی شد!

یادمه چند سرور قبل توی جلسه ای که بین لیدرهای سایدها برگزار شد (حاضرین جلسه کسری از اس ای، یوسف از اس دبل، آقا مازیار، مملی، جعفر و من از ان ای بودیم) در مورد این مسئله کلی صحبت شد. با اینکه همگی قبول داشتیم داشتن اکانت چراغ بین جزوی از بازیه ولی بهرحال به خاطر اینکه بعداً مشکلات دیگه ای پیش نیاد توافق شد هیچکس توی ساید رقیب اکانتی رجیستر نکنه.

بگذریم...

عرفان جان من توضیحات شما رو قبول میکنم و این اتفاق رو میزارم به حساب بدشانسی خودمون که همزمان با پلن شما جابجایی اکانت ما صورت گرفت و نتونستیم از اتحاد دفاع بگیریم.

امیدوارم سرور جذابی رو با هم تجربه کنیم و در نهایت اونی که واندرش ۱۰۰ نمیشه هم از بازی لذت کافی رو برده باشه.

-----------------------------------------

چند صفحه قبل موضوع جذابی مطرح شد: ران شدن یک سرور بدون بات و مولتی.

من به شدت طرفدار این اتفاقم و به شرطی که با نهایت سخت گیری با بات و مولتی برخورد بشه و هم پلیرها و هم مدیریت سایت متعهدانه برخورد کنن و اگه یک سرور به خوبی اجرا بشه، از سرورهای بعدی جذب پلیر خوبی صورت میگیره و درآمد خوبی هم نصیب گردانندگان سایت میشه.

به نظر من کافیه مدیران سایت به اولین سروری که به این شکل ران میشه به چشم سرمایه گذاری نگاه کنن و نگاه بلندمدت تری نسبت به درآمدزایی داشته باشن.

ارادتمند همه ی رفقا و رقبا

محسن

عزیزان دلم در تیم روبرو

نمیدونم چرا گارد گرفتین؟!

ممنون میشم یک بار دیگه پست من رو بخونید:

اول اینکه بابت پلن بهتون تبریک گفتم و ازتون تشکر کردم که به بازی هیجان دادین.

دوم اینکه اعتراف کردم پلن شما موثر بوده و باعث شده اکانت ما ۴۰ ساعت عقب بیفته.

سوم اینکه گفتم بابت داشتن اکانت نفوذی هم هیچ مشکلی ندارم و این جزو توانمندی های شماست و نه جزو عیب و ایرادات شما.

در آخر هم به داشتن رقیبی چون شما افتخار کردم.

با نوشتن اون پست صرفا خواستم کل کل محترمانه رو با هم تمرین کنیم و این تمرین رو از خودم شروع کردم.

متاسفانه جو فروم یه جوری شده میای از رقیب تعریف و تشکر میکنی، یه جوری عکس العمل میبینی انگار فحش دادی!!

واقعیت اینه از هر دو طرف این برخورد و رفتار رو میشه مشاهده کرد.

بنظرم حالا که شرایط مملکت به شکلی هست که روز به روز اتحاد و همدلی بین مردم بیشتر میشه، ما پلیرهای تراوین هم سعی کنیم رقابت سالم و دوستانه ای با هم داشته باشیم. هر ذهنیتی از هم داریم رو بزاریم کنار و با لحنی عاری از توهین و تمسخر با هم صحبت کنیم.

اگه اکثریت موافق این پیشنهاد نیستین و قرار باشه محتوای فروم با فرمون قبلی بره جلو، شخصا ترجیح میدم دیگه هیچ پستی نزارم. هر چند که میدونم به کتف مبارک هیچ کسی نیست که من پست بزارم یا نزارم :)

محسن

عرفان عزیز سلام

خدا قوت داداش، پلن خوبی زدین

تقریبا یک روز قبل از این پلن، من و دوست خوبم مسعود فراهانی عزیز صرفا جهت کمک به بچه ها اومدیم و یه دفساز رو گرفتیم دستمون (اکانت batman ).

بلافاصله بعد از جابجایی اکانت به اتحاد اصلی اتک های شما لانچ شد و این ثابت میکنه شما توی اتحادهای شمال اکانت نفوذی دارین.

البته که هیچ توافقی در این رابطه نشده و این کار شما از نظر من هیچ ایرادی نداره (هر چند واسه خودم جالبه یک سرور فان رو هم در این حد جدی گرفتین که اکانت نفوذی توی اتحادهای رقیب میفرستین!، ماشالله به این پشتکار)

بخاطر قوانین کنفدراسیون و جابجایی اکانت، چون امکان ارسال نیروی کمکی نبود، ناچارا دفاع خود اکانت رو چیدیم جلوتون تا همر اولی رو زخمی کنیم. سنگتراشی هم ۲۰ کردیم که کراپ ها صفر نشه (که خب تا حدودی موفق بودیم).

پلن شما حدود ۴۰ ساعت اکانت رو عقب انداخت. بدون هیچ پوشی کراپ ها تقریبا ریکاوری شده و دفاع لاست خورده هم تا شب جبران میشه.

خلاصه اینکه دمتون گرم، اینکار شما باعث شد ما که خیلی تفننی لاگین میکردیم وقت بیشتری روی این اکانت بزاریم و قطعا نتیجه نهایی متفاوت خواهد بود.

حریف خوب نعمته و لذت بیشتری از بازی عاید دو طرف میشه. خوشحالیم شما روبروی ما هستین.

محسن

تخمین ما با توجه به پوینت هجومی که گرفتیم لاست 45ک سزار و 30 ک شمشیری از این همر هست.

پویا جان من پلیر اکانت نالنجی ام

تخمین شما کاملا درسته

فرض کنیم این همر در نهایت قرار بوده با ۲۰۰ ک شمشیری، ۱۵۰ ک سزار و ۲۴ ک کاتا روی واندر جنوب لند بشه

با پلن شما این همر با ۱۷۰ ک شمشیری، ۱۰۵ ک سزار و ۲۴ ک کاتا روی واندر جنوب لند میشه

در واقع مقدار تروپی که گرفته شد معادل یک همر جنگی معمولی بدون کاتاست.

یا به عبارتی شما ۸ همر جنگی رو توی دیوار کردین و شمشیری و سزار یک همر جنگی رو گرفتین. البته که موفق شدین حدود یک میلیون دفاع هم کلین کنید.

در مجموع پلن جسورانه و زیبایی بود.

تبریک و دست مریزاد به تیم پلنری جنوب

ما هم بر اساس وسع و توانمون سعی کردیم از داشته هامون استفاده کنیم.

پ.ن: یک تشکر ویژه هم میکنم از کسانی که حضورشون مدتی باعث ایجاد فضای مسموم فروم شده بود، بابت عدم فعالیتشون در فروم.

امیدوارم این لطفشون تا پایان سرور شامل حال همه ما بشه و با غیبتشون به تداوم رقابت سالم و محترمانه کمک کنن.

ارادتمند همه رفقا و رقبا

محسن

آرمان (قبلا بهت میگفتم آرمان عزیز یا آرمان جان)

کاش این پست رو نمیذاشتی

با خیانتی که کردی وجهه خودت رو کاملا خراب کردی و با این پست روی خرابه های وجهه ی خودت نشستی و فاتحه خوندی

چون باهات نامهربونی شده پس به خودت حق میدی هر جنایت و خیانتی بکنی همونطور که به شخصیت فیلم جوکر این حق رو دادی؟!!

کاش واسه توجیه کار عجیبت پست نمیزاشتی

آرمان و سامان لوت

ماها که سالهاست با مملی همبازی هستیم بهتر از هر کسی میشناسیمش، شما به مملی آموزش میدادین؟!!!

مملی علاوه بر اینکه پلیر قابلی هست، مدیر توانمندی هم هست. در حدی که میتونه یک ساید رو برنده سرور کنه، اینو هم رفقاش میدونن و هم رقباش

این خزعبلات شما هیچ خریداری نداره

یه گندی زدین که نمیتونین به این راحتی ها جمعش کنید، رفت جزو رزومه شما و روی اسمتون لکه بزرگی نشست

توصیه میکنم بیشتر ازین خودتون رو خراب نکنید، صفحه فروم رو ببندین و برین دنبال زندگیتون...

پ.ن: عجب ها !!!

خب تارگت بعدی دف ساز مرزی بود که لینک سبز پرید...

ارادت
    مهدی اینفینیتی

انرژیتون نیوفته دو تا لینک سبز ببینیم

مهدی اینفینیتی

با سلام خدمت همگی دوستان
    دوتا لینک سبز ببینیم لذت ببریم کنار هم

مهدی اینفینیتی

پرده آخر:

لانچ امروز صبح با بنده نبوده

ارادتمند همه ی دوستان
    مهدی اینفینیتی