Posts by Moh3en

حلال کنید من نفسای آخرمه

امروز آزمایش دادم دکتر گفت ۶ ماه دیگه بیشتر نیستی ، نهایتا ۱ سرور دیگه در خدمت شما باشیم

اگر بیماری شدت نگیره

امروز آزمایش دادی

همین امروز هم جوابش اومد

همین امروز هم تونستی از دکترت نوبت بگیری و ویزیتت کنه....

تا الان با چند نفر که شخصیت مهرطلب و توجه طلب داشتن برخورد داشتم، تو دیگه تهشی پرهام گرین

ازونایی هستی که برای جلب توجه دیگران حاضری هر کاری بکنی

اینکه هر سرور بیشتر از ۵۰ درصد پست های فروم مال توئه بهمین دلیله

اینکه محتوای پست هات هیچ حد و مرز و چهارچوب اخلاقی نداره به خاطر همین شخصیت توجه طلبته

اینکه واسه اطرافیانت گاهی اوقات دوست داشتنی هستی و گاهی اوقات منزجرکننده، اینم بخاطر همین موضوعه

بهرحال امیدوارم یک روزی به این نتیجه برسی که خودت به خودت توجه کنی و خودت رو دریابی

زنده و سلامت باشی

پایان چوکور: تمام ان دبل، دقیقا وسط ساید ان دبل (دیوار به دیوار واندر مرکزیش) دیوار شد

خسته نباشی چوکور

همینکه تا کتیبه ها دووم آوردین کار بزرگی کردین

خدا قوت به تیم دفکوردی و دست مریزاد به همه ی کسانی که در ساخت این دیوار بلند مشارکت داشتند.

نکته پنجم: باز هم بخشی از متن شما:

این سرور کلا یک ماه بازی کردم و دوستان حاضر به اتحاد جنوب غرب نشدند و این خاک منحوس همچنان نمی خواست یکدست بشه.

البته بچه ها تا روز آخر بازی کردند و واندرشون رو هم گرفتند. حتی یادم هست که روزهای آخر آرش باهام تماس گرفت و مشکل تک نقشه داشتن بچه ها؛ که با رفاقتی که با بچه های شمالی داشتم یک نقشه براشون گرفتم تا بتونن واندر رو بالاتر ببرن. دقت کن رفاقت! چیزی که درکش همچنان براتون سخته فک کنم! کسی ما رو صفر نکرده بود. هیچ وقت این اتفاق تو هیچ سروری اتفاق نیفتاده.

باز هم قضاوت رو می سپارم به خواننده محترم و با شعور.

صرفا بعنوان یک خواننده محترم و باشعور این قسمت رو یک قضاوت بکنم و برم

اون سرور منم جنوب غرب بودم، شاهد بودم که تیم تایگرز با سنگ اندازی و مانع تراشی مداوم جلو یکدست شدن ساید رو گرفت.

بعد ازینکه تیم ۱۸ نفره ی سارنگ، واندر رو از تایگرز گرفت، اکانت سورنا حذف شد. الباقی تیم تایگرز هم تا نقشه ها حذف کردن (حذفشون کردیم)

نقشه از شمال گرفته شد؟! رفاقت؟!

خلاصه که آقا رضا یه جوری تاریخ رو تحریف کردی که به صحت و درستی بقیه ی قسمت های پستت هم شک کردم

حقیقتاً متنفرم ازینکه ماجراهای سرورهای قبل توی این فروم نبش قبر بشه

پس ترجیح میدم هر جوابی به این پست داده بشه پاسخ ندم...

استاد تریدر، آمارتو در آوردم میگن کارنامت نوچگی فرزاد پانیشر و افتخارت فیدرزنی بوده! از کدوم سابقه حرف میزنی! برو گنده گویی نکن، مولتی صنعتی نبود، باید فرار میکردی

استاد دیابلو

شخصیت خیلی جالبی داری

هر سرور خیلی خیلی شیک و مرتب و باکلاس وارد فروم میشی

یه خرده که از بازی میگذره، (مخصوصا اگه توی بازی تحت فشار باشین) کم کم کت و شلوارت از تنت میفته، لحن و ادبیات ژورنالیستیت هم به داد و هوار تبدیل میشه. یه خرده که جلوتر میریم پست های فرومت یکی یکی حذف و اکانت فرومت هم به صورت متوالی بن میشه.

در نهایت معمولا قبل از نقشه ها حذف اکانت میکنی و میری

با شروع سرور جدید این چرخه مجدد استارت میخوره ...

در جریان سابقه ی امیر حسین تریدر نیستم ولی چیزی که طی چند سرور اخیر شاهدش بودم اینه که همیشه هم بعنوان پلیر و هم بعنوان لیدر نقش بسیار موثر و کلیدی داشته و همه قبولش دارن.

اگه قرار به انتخاب باشه، از بین دو نفر بالا شخصا ترجیح میدم با کسی همبازی بشم که ثبات شخصیت ببشتری داره

شما چطور؟ خودت دوست داری با کدوم یکی ازین دو نفر هم تیمی بشی؟

پ.ن: از ادمین محترم درخواست میکنم اگه قضیه ی باگ اینسرت صحت داره، نیروهای دیوار شده ی اکانت های مهاجم مجدد برگشت بخوره ( درخواست و نظر کاملا شخصی)

پلنرت ادریس چیکار کرد این وسط؟

مثل اینه مربی تیم دخانیات بندر لنگه (اصلا نمیدونم همچین تیمی وجود داره یا نه) بیاد از فرگوسن ایراد بگیره!

بعید میدونم بعد از این پلن زیبا و همه جانبه بر روی فیدر های شمال غرب ما بتونیم کمر راست کنیم

منم‌ بعید میدونم

برو دید کلی اتحاد چوکور تعداد اکانتهای تک دهکده ای و جمعیت منفی!! رو بشمر

یاد اون بنده خدا هالک ایرانی افتادم که قبل از مسابقه کلی گنده اومد، بعد از مسابقه هم (که کلی چپ و راست شده بود) بازم گنده میومد

دوستان عزیز ما همین الان تصمیم گرفتیم

اس ای ثبت نام کنیم ، اینا پولدارن قبول کردن گلد مارو بدن

خدا وکیلی بات هم به اندازه تو تایم آزاد نداره پرهام گرین

هر موقع اومدم دیدم چند تا بلایند پست ول دادی وسط فروم

با تایم آنلاینی که ما داریم نمیتونیم با شماها رقابت کنیم، پیشاپیش برد رو بهتون تبریک میگم.

بنظرم یه استراحت به این اکانتت بده گریپاژ نکنه چند تا پست هم با اکانتهای دیگه ات بزار

متین جان چیزی که زیاده گوشی موبایل و سیستم الان تو هر خونه ای دست کم 3تا گوشی اندروید و یه لبتاب پیدا میشه ،رو هر اکانت سه نفر بازی کنن ده تا مولتیو رد می‌کنه ،سیستم محل کار کافی نت ها و...کسی ک بخواد بسازه همون میزان رو با یه مقدار خیلی کمی پیچیدگی میسازه

مسئله تعداد مولتی نیست

مسئله باته. این باته که خیلی چندش آوره

اگه جلو بات گرفته بشه، خود بخود مولتی بازی بسیار محدود میشه.

بعید میدونم کسی اونقدر وقت داشته باشه که بتونه ۱۲۰ تا اکانت رو دستی بیاره بالا. اگه کسی هست که همچین وقت و حال و حوصله ای داره، من میگم دمش گرم، ناز شصتش

اگه بات نبود، مولتی صنعتی خلق نمیشد

اگه بات جلوش گرفته بشه، مولتی صنعتی ریشه کن میشه

الان با یک سرچ ساده کلی بات در دسترست قرار میگیره و هر بات کلی اکانت رو میتونه همزمان بیاره بالا

منِ نوعی شاید بتونم قانون "محدودیت ثبت نام یک اکانت با هر سیستم" رو به شکلی دور بزنم و مثلا ۲۰ تا اکانت رجیستر کنم، ولی اگه بات در دسترسم نباشه نمیتونم اون ۲۰ تا رو رسیدگی کنم.

حقیقتاً خودم و خیلی از هم تیمی هام در شمال شرق، این آخرین فرصتی هست که میخوایم به بازی بدیم.

اگر قوانین، سخت گیری ها و محدودیت هایی که در پست ابتدایی این فروم مطرح شد اعمال نشه، برای همیشه از بازی خداحافظی میکنیم.

حقیقتش نه وقتش رو دارم، نه میتونم و نه منطقیه که بشینم با بات رقابت کنم.

درود

تبریک به تیم خوب ان دبل بابت صد کردن واندر.

توی اسپید ترا این اواخر واندر یا شمال شرق صد میشد یا اس ای، ان دبل هم اومد تو لیست. دمتون گرم

از هم تیمی های خودم هم تشکر میکنم و بهشون خدا قوت میگم. بازی کنار شما لذت بخش و باعث افتخار من بود.

مخلص همه رفقا و رقبا

محسن

چالش اصلی نحوه توزیع تیکت هاست مگرنه اینکه تیکت موثرین و کم هزینه ترین راه برای جمع کردن بساط بات و مولتیه من شکی توش ندارم.

درود

پستم ممکنه طولانی باشه ولی یک پیشنهاد خوشگل دارم که ارزش داره واسه خوندنش وقت بزارین

برای توزیع تیکت ها من پیشنهاد دیگه ای دارم:

تیکت ها توسط خود سایت توزیع بشه، به چه صورت؟

قراره هجدهم سرور ران بشه.

از دهم تا شانزدهم صفحه پیش ثبت نام ایجاد بشه.

هر کس میره اکانتش رو ثبت نام میکنه و سایدش رو مشخص میکنه.

پایین همون صفحه "آمار ثبت نام در هر ساید تا این لحظه" مشخص باشه.

مثلا ۴ روز از پیش ثبت نام گذشته و ساید x تعداد ۶۰ اکانت ثبت نام شده و ساید y تعداد ۱۸۸ اکانت...

بعد میایم همینجا در موردش صحبت میکنیم. تهش به این نتیجه میرسیم که مثلا ساید x تعداد ۱۴۰ تیکت اضافه بهش تعلق بگیره که تا هفته دوم سرور قابل استفاده باشه و ساید y فقط ۱۲ تیکت مازاد دریافت کنه.(حداکثر تا هفته دوم رجیستر سرور بسته بشه).

در واقع محدودیت حداکثر اکانت رو بعد ازینکه آمار تا حدودی مشخص شد به جمع بندی میرسیم. ممکنه تعداد ۱۲۰ اکانت در هر ساید باشه یا ۲۰۰ یا هر عدد دیگه ای.

در این بین لیدرهای هر ساید بر اساس اون آمار لحظه ای در حال مدیریت پلیرها هستند. مثلا لیدر ساید y دنبال اینه اون ۱۸۸ تا اکانت توسط چه کسانی انجام شده و سعی کنه باگ های ماجرا رو بگیره...

لیدر ساید x سعی میکنه جذب پلیر داشته باشه و آمارش رو بالا ببره و ...

ایراد ماجرا اینه ممکنه فلان شخص بره ۳۰ تا اکانت ثبت نام کنه

راهکار:

اول اینکه با هر آی پی و دیوایس فقط و فقط یک اکانت بشه در پیش ثبت نام ایجاد کرد.

دوم اینکه مرد و مردونه به همدیگه قول دادیم این سرور مولتی بازی نکنیم دیگه، درسته؟

مزایا:

- توزیع تیکت ها اگه توسط لیدرها انجام بشه کلی باگ داره و کلی حرف و حدیث پیش میاد که توی پست های قبلی به چند نمونه اش اشاره شده

با این روش توزیع توسط خود سایت انجام میشه

- در طول پروسه پیش ثبت نام تا حدود زیادی خیلی چیزا مشخص میشه و تا قبل از شروع سرور خیلی از ایرادات رو میشه رفع کرد.

- کلی مزایای دیگه هم داره که بعداً میگم. الان میخوام برم ناهار بخورم

بفرمایین

نوش جانم

با سلام

از مدیریت محترم تقاضا دارم قسمت مربوط به ایجاد مسیر تجارت در بازار رو بروز کنید.

مطابق ورژن دات کام آپشن تایم دلیوری هم اضافه بشه (یعنی علاوه بر باکس مربوط به زمان شروع ارسال تاجرها، باکس زمان رسیدن تاجرها هم اضافه بشه)

حقیقتا چند سروره که از طرق مختلف داریم این قضیه رو پیگیری میکنیم ولی جوابی که گرفتیم این بود که برنامه نویسیش انجام شده ولی پلیرها با اعمال این گزینه مخالفن!!!

من مطمئنم مطلقا کسی مخالف ایجاد این قابلیت نیست و حدسم اینه که تیم فنی اصلا متوجه نشدن دقیقا چه آپشنی مدنظره.

دوستان عزیز اگه کسی اسکرین ازین قسمت داره لطف کنه بزاره تا انشالله برای سرور جدید این آپدیت اعمال بشه.

مورد بعدی اینکه تدابیری اتخاذ بشه که امکان استفاده از بات بهیچ عنوان مقدور نباشه. بات به مراتب آزاردهنده تر از مولتی بازی صنعتیه.

بنظرم اگه از بات کسی نتونه استفاده کنه، شاهد مولتی بازی در ابعاد صنعتی هم نخواهیم بود.

حالا که اکثریت پلیرها خواهان سرور بدون بات و مولتی هستند امیدوارم مدیریت محترم با جدیت بیشتری این مورد رو پیگیری کنن تا شاهد رونق بیشتر سرورهای اسپیدترا باشیم.

سپاس

محسن

در ضمن اکثر این ۲۷۵ تا هم مولتی های عند گیمی بودن که قرار بود مسیر بشن واندر با کپ ۱۲ الی ۱۶ که با تایم ۲۰ روزه انتهای بازی بازیابی اون ها در بدترین حالت هم به حالت سابق بر می‌گشت

مهدی جان اتفاقا هدف از پلن همینه، حریف توی زحمت و دردسر بیفته

اون سرور یک تیم چند نفره تشکیل شده بود که ۲-۳ نوبت پلن رفتن و قرار بود هر ۳ روز یک پلن برن. هر پلن یعنی دردسر و زحمت بیشتر برای حریف

واقعیت اینه همه ی کپ ها نمیتونست ریکاوری بشه، خیلی ها حوصله، گلد و یا وقتش رو ندارن که کراپ رو مجدد از صفر برسونن ۱۶

قطعا اگه این پلن های متوالی چند نوبت دیگه اجرا میشد ناچار بودین گندمخور سبک کنید و یک سری از همرها رو دیوار کنید.

علاوه بر این در نهایت دف کمتری رو میتونستین روی واندر هولد کنید.

حقیقتش منم بدم نمیاد سرور باز بشه و کار نیمه تموم رو تموم کنیم

اقا محسن ما رو شما برای سرور بعد حساب کردیم خودت گفتی دوست داری با ما بازی کنی بیا اخرین سرورتو جنگی در کنار ما باش

پرهام جان ممنونم از لطفت

اتفاقا بهش فکر کردم و بدم نمیاد این سرور آخری، سایدم رو عوض کنم و رفقای جدید پیدا کنم

اگه قرار بر این شد که سرور جدید ران بشه و تیم تندر نیان (آقا مازیار و بقیه) احتمالش زیاده شمال شرق رجیستر نکنم.

واقعیت اینه اینکه تعداد همرهای هر ساید، مقدار دف و تعداد کپ های خورده شده چقدره، ملاک درستی واسه اینکه نتیجه ی سرور رو بخوایم پیش بینی کنیم نیست و این آمار خیلی قابل استناد نیست. تا سرور تموم نشه و واندری ۱۰۰ نشه به صورت قطعی نمیشه گفت کدوم طرف برنده ی سروره.

فلذا در حال حاضر تنها آمار قابل استناد اینه:

تیم فعلی شمال شرق تابحال ۶ سرور حضور داشته (چه به صورت تیم کامل و یا صرفا چند نفر ازین تیم). سرورهای اصلی و فان، همه رو حساب کردم

دو تا سرور ۲ ایکس بازی کردیم که هر دو تاش رو برنده شدیم

دو تا سرور ۱۰ ایکس و فان بود که اونارم برنده شدیم

یک سرور ۲ ایکس فریز شد

یک سرور ۵ ایکس که هنوز تموم نشده

یعنی تا اینجا ۴ به صفر ازتون جلوییم

این آخری، یعنی ۵ ایکس رو شما برنده این که خب ۴ به یک ما همچنان جلوییم

اوووه

هنوز خیلی مونده تا برسین...

شخصا فقط یک سرور دیگه بازی میکنم و از دنیای تراوین خداحافظی میکنم، چه سرور جدید استارت بشه و چه سرور قبلی باز بشه من هستم

محسن

در رابطه با پست بالایی احساس میکنم یکی دو تا لینک از دستم در رفته و نزاشتم

رفقای گلم چک کنید اگه موردی بود خودتون زحمتش رو بکشین

پ.ن: معمولا سرورهای اسپید بالا چون خلوته سرورهای خوبی از کار در نمیان؛ با اینحال این سرور خوب و جذاب و خاطره آفرین بود

خدا قوت و دست مریزاد به هر دو طرف

قدمت ۴۰۰ ساله تیم پیشوا

پرهام جان خوبی داداش؟

ممنونم که تجربه ی سالها بازی رو توی یک پست خلاصه کردی، کیف کردم واقعا

خیلی مشتاقم تاریخچه ۴۰۰ ساله ی تیم پیشوا رو هم توی یک پست بهمون بگی.

من ذهنیتم این بود تیم پیشوا از زمان هیتلر تاسیس شده که خب اینطوری قدمتش کمتر از ۱۰۰ سال میشه، ظاهرا اشتباه میکردم.

واسمون تعریف کن پرهام

تیم پیشوا از کجا و چطوری تاسیس شد؟

واندر که نداریم آپ کنیم، حداقل اینجا دور هم صحبت کنیم و سرگرم بشیم و از تجارب هم استفاده کنیم ...