Posts by parsa_Laghooncher

سلام عزیزم

تا روزی که من رو‌ اکانت پلی میدادم همر از بی گندمی هیچ لاستی نخورد

زدن چند تا مولتی هم باعث نمیشد همر من بره رو لاست

روزه ۸۰ بازی من ۳۰۰ک گندم خور پارکینگ دادم به بچه ها و تعداد اکانتایی که میتونستم رید بدم مطمئن باش که در حدی بود که همر لاست نخوره

در مورد رفتن من از سرور هم اشتباه فک میکنی بهنام جان

من بعد از لاستی که سر اتک به NW خورد از سرور نرفتم

این اسکرین شات من با محمد مون شدوعه که فک‌ میکنم اکثرا قبولش دارید،۲۱ روز پیش من بهش گفتم چنج میل میکنم برات و پلی ندادن من هم از ۶ روز قبل این ماجرا شروع شد (تاریخ چت بالای صفحه هست)

تا روزی هم که من پلی میدادم مقدار قابل توجهی دف ثابت پارک بود که بازم حرف شما مبنی بر لاست خوردن رو رد میکنه.

و در کل صداقت برای من خیلی مهمه و‌ اگه شخصی رو‌میشناسی که مشترکا‌ من رو هم بشناسه میتونه صحت حرفای منو تایید کنه

موفق باشی

پ.ن: تبریک به تیم پایتون برای همر های قشنگش و تبریک به تیم دفکوردی جنوب غرب

سلام خدمت تمام عزیزان

با توجه به اتفاقاتی که تو این چند روز افتاد متاسفانه دیگه حس چندانی برای ادامه بازی نمیبینم

تصمیم بر حذف اکانت بود اما به دلیل اینکه اکانت زیر ساخت مناسبی داشت،اکانت تحویل پلیر دیگه ای شد

امیدورام سرور بعدی در کنار کسایی بازی کنم که تو زندگی شخصی اشباع شده باشن و دنبال رفع عقده تو این بازی نباشن

کسایی که خیلی راحت زحمت و هزینه خیلی از پلیر های خوبمون رو برای عقده گشایی خراب کردن

کسی که ادعای جنوب غربی بودن میکنه اما وسط پلن میاد همر هایی که برای لانچ شدن استاپ رید خورده بودن رو‌ میکوبه به واندر و باعث کنسل شدن پلن‌‌ میشه

کارنامه جالبی نداشت و با این‌ کارش خودشو خیلی بیشتر خراب کرد

سرور فوق العاده جذابی بود،امیدورام باز هم همچین سروری پیش بیاد و در کنار دوستان بتونیم پلی بدیم

خوبی‌ این سرور آشنایی با ناصر عزیز،عمو رضا،امیر خان،محمد‌ دیابلو،رضا تریبون و‌ خیلی از عزیزان دیگه بود

موفق باشید

پ.ن: تو سرور فینال برای دف کشیدن هستم :saint:

سلام خدمت تمام عزیزان

اول از همه تبریک میگم بابت پلن زیبا و جذاب جنوب شرق

با این پلن بازی بسیار جذاب تر ادامه خواهد داشت و قطعا این پلن بدون جواب نخواهد موند

در ادامه تشکر‌ میکنم از تیم دفکوردی جنوب غرب که تمام تلاششون رو‌ کردن

متاسفانه به دلیل تشخیص اشتباه من،تارگت های اشتباهی برای دفاع آماده شد و‌ تماما مسئولیت کپ‌های خورده شده و نان کپ خورده شده با من هست

تشکر ویژه از محمد‌ دیابلوی عزیز برای اینکه دف‌ خودش رو‌ تخس کرد روی تارگت های دیگه و‌ تیم ورک واقعی رو به ما نشون داد

آن سوی ورق

لاست خوردن ۸۶٪ همر اکانت python

لاست خوردن ۸۵٪ همر اکانت Enemy

لاست خوردن ۵۸٪ همر اکانت Mars

لاست خوردن ۳۵٪ همر اکانت watch and learn

سلام خوشگلم

بی صبرانه منتظر حضورت تو کره شمالی هستیم ....

فقط اینجا سیبیل ممنوعه

بتراش

وگرنه میتراشیم

پ.ن 1 : انقدر خندوندیمون کشتار دست جمعی افتاد تو کره شمالی

پ.ن 2 : آمار مصرف صنعتی ( مخصوصا چسب ) شدیدا رو به افزایشه