Posts by R!TAL!N

یوسف جان ضمن خوشامد ما رو آمار شما هم میتونیم حساب کنیم؟

اگه میرید اندبل علیرضام با شما.

نه دیگه آمار دادن تکراری شده میخوام بزنم تو کار روزنامه دیواری :دی

یه نمونشو سرور پیش پست کرده بودم ، اگه تایمم برسه این سرور هفته نامه میدم براتون :دی

با این اوصاف اول سرور از دو مرز درگیری داریم

خدا به خیر کنه این سرورو :دی

شاد باشید

یوسف

عرض سلام و ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

یوسف هستم یک معتاد :دی

دلم برای همتون تنگ شده بود و خوشحالم که شاد و سلامت میبینمتون

بنده هم قصد دارم در سرور ریجستر کنم و به خونه برگردم ، هوای هیچ جایی مثل جنوب غرب به من نمیسازه

امیدوارم فارغ از نتیجه یه بازی خوب و جذاب داشته باشیم .

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

امروز با خودم داشتم فکر میکردم و دیدم چقد ادم خودخواهی میتونم باشم اگر ، چون دست و دلم به بازی نمیره ، رای منفی به شروع سرور بدم.

پس من رای مثبت میدم هرچند که خودم بعید میدونم بازی کنم ...

به نظرم این فرهنگ که بتونیم همدیگه رو با هر عقیده ای ولو به غلط به شرط اسیب نرسوندن به دیگران ، تحمل کنیم و به زور و فحش کسانی که مثل ما فکر نمیکنن رو بخوایم با خودمون همراه کنیم ، به نظرم اشتباه محضه ...

بار ها از قدیم گفتن تراوین نمونه ی جامعه ای کوچک ، بهتره از همینجا شروع کنیم به این فرهنگ سازی ...

اما در مورد پیام رسانی و اطلاع رسانی پیام رسانی همچون کایزالا که ساخت شرکت مایکروسافت هم هست میتونه گزینه خوبی باشه ، شبیه به تلگرام و واتساپه و کار کردن باهاش هم خیلی راحته .

قطعی اینترنت هم که برای سایت تراوین نداریم ، تو زمان هایی هم که قطع بود این سایت بالا میومد ...

به نظرم انصاف نیست جلوگیری کنیم از لذت بردن دیگران

این فرهنگ که بتونیم همدیگه رو با هر عقیده ای ولو به غلط به شرط اسیب نرسوندن به دیگران ، تحمل کنیم و باید جا بندازیم و فرهنگی که به زور و فحش کسانی که مثل ما فکر نمیکنن رو بخوایم با خودمون همراه کنیم و از بین ببریم ...

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما بزرگواران

متاسفانه با پدیده ی عجیبی روبرو شدیم و اونم پلنی تحت عنوان کاتای ناتار !

سرور فینال ؟ کاتای ناتار ؟ شیب ؟ بام ؟

فرقی نمیکنه شمال زده یا جنوب زده ولی هرچی هست واقعا متاسفم ! برای خودم متاسفم که تو چنین جایی دارم پلی میدم ! فرقی نداره کی اول زده ، یکی دیگه شروع کرده شما ادامه ندید ، گر تو با بد ، بدکنی پس فرق چیست؟

این پلن از اساس غلطه ! دودش تو چشم ساید خودمون هم میره ، دودش تو چشم کسایی که مولتی نمیزنن میره و فقط دارید سطح سرور رو از چیزی که هست هم پایین تر میارید .

امیدوارم تجدید نظر بشه در این نوع پلن ها !

پ.ن : این پست های اخیر که دیگه ماشالا تیر خلاصی بود بر پیکر بی جان ما ! این الفاظ از کجا میاد ؟ مگه تو کوچه خیابون نشستیم داریم بازی میکنیم ؟ جمع کنید خودتونو ...

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 70 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 2390
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21سرور: 2532
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 2623
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 35 سرور: 2685
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 42 سرور: 2688

تعداد اکانت های داخل سرور روز 49 سرور: 2688

تعداد اکانت های داخل سرور روز 56 سرور: 2354

تعداد اکانت های داخل سرور روز 63 سرور: 2352

تعداد اکانت های داخل سرور روز 70 سرور: 2352

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14 سرور : 1519

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 1992

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 1993

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 42 سرور : 1939

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 49 سرور : 1874

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 56 سرور : 1846

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 63 سرور : 1843

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 70 سرور : 1853

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار دهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین دهکده

نمودار یازدهم، میانگین جمعیت در هر ساید

نمودار دوازدهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین جمعیت

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : از انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز خوشحال میشم

یا حق

یوسف

مانی یعنی اون تیکه که گفتی مگه تیم فوتباله عالی بود :دی

درواقع من حرفمو یکم بد رسوندم ، بخوام حرفمو اصلاح کنم ، میشه اسمشو گذاشت بلیط !

منتهی خب نیازه سرور مقدماتی داشته باشیم .

ولی باید به صحبتی بکنیم که این بلیطو به چه اکانت هایی بدن . چون تو همین کام هم مشاهده شده برای مولتی خودشونم بلیط میگیرن !

البته این پیشنهاد هایی که خودت دادی به نظرم خیلی خوبه و منم باهاش موافقم .

فقط به نظرت اگه کسی بخواد باز هم مولتی بسازه به صرفه ترین راه براش چیه ؟

یعنی هیچ باگی نداره این راه ؟

چون من زیاد اطلاعات ندارم و در چیزی که علم ندارم نمیتونم اظهار نظر کنم .

پ.ن : الان که پست ها رو میخوندم مجدد دیدم اقا مانی پارتیزان پیشنهاد بلیطو دادن ، پس حق کپی رایت اینه که بگم اسم ایشنو .

یاحق

یوسف

نه تنها از ان ای بلکه از شما هم بازی یاد میگیرم

ما که مدعی نیستیم چیزی بلدیم مهدی جان ، اینا رو باید به کسی بگی که مدعیه ، ما دورامونو زدیم و کنج عزلت گزیدیم . به قول معروف برو این دام بر مرغ دگر نه ، که عنقا را بلند است آشیانه ...

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

به به باد آمد و بوی عنبر آورد ...

شاید باورت نشه ولی از عمد اسم آمرداد و آوردم که بیای پست بزاری ببینم هنوزم مثل قدیم پست میزاری یا نه که دیدم بله دقیقا هنوزم مثل قدیما پست میزاری :دی

میدونی که از چی حرف میزنم ؟ از عجله کردن در خوندن و پست گذاشتن ...

میگم زشت نباشه تیمی که عددی نیست و عدد بهش دادی و میشماری و میشه 2/5 ؟ به نظرت اگه تیم ما رو صفر در نظر بگیریم این محاسبه شما اشتباه از آب در نمیاد ؟

تو این پستم قصد تخریب آمرداد و نداشتم که میگی پشت سرش حرف نزنم ، یه دمنوش دم بزار و دوباره پست و بخون شاید متوجه شی منظورم چی بود .

به قول هم شهریمون بهتره این تاپیکو به این سرور اختصاص بدیم تا سرور های گذشته .

یه پست دلی بود خطاب به ناصر بزرگوار و تیم هایی که دلشون با جنوب غربه و بحث همینجا خاتمه است .

هرچی هم بگی درسته سعید جون اصلا حرصی نشو

دروغ چرا دلم برات تنگ شده بود

دوستت دارم تنها ملای تراوین :ایکس

سلام به تیرداد برسون

یه توصیه دوستانه به برادران فروم نویس ، دوست عزیزم اگه اون تایمی که تو فروم گذاشتی رو اکانت خودت صرف جابجایی کتیبه کرده بودی الان یدونه جایگزین بیشتر داشتین :( باز هم منتظر امار اکانت های پاپ بالا ۱۰۰ در سرور هستیم .

با تشکر

کتیبه رو زدید نوش جونتون ، ما که تبریک خودمونو گفتیم و از ساید خودمونم عذرخواهی کردیم ، ربط دادن گودرز به شقایق در حد لول شما نیستا ، البته خودتون مختارید . اصلا به من چه :دی

پلنی که رفتید قشنگ بود و پلن خودتونو در حد یه جابجایی کتیبه نیارید پایین حداقل اونایی که این مدت رو اون کتیبه زوم بودن میدونن داستان چی بود ...

پلن زدن دهکده های دفساز و دف های شناور و از کار انداختن احمق و از این دست پلن ها واقعا جذابه و نمیدونم چرا این نوع پلن ها رو کم میدیدم .

با اینکه خیلی ناراحتم از اینکه کتیبه رفته ولی خیلی بهم لذت داد این مدت که رو اکانت اتک میومد و لذت میبردم از بازی .

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب

تبریک به ساید اس ای بابت پلن خوبشون

ما تموم تلاش خودمونو کردیم تو این مدت که این کتیبه رو نگه داریم ولی خب متاسفانه دیگه توان ما در همین حد بود

از ساید شمال شرق عذرخواهی میکنم که نتونستیم بهتر دفاع کنیم

داداش اون سرور جنوب شرق با شمال غرب درگیر بود !

سر اون هم رفتن با شمال شرق متا کردن

اون سرور که من خودم شمال غرب بودم گرفتی ما رو یوسف؟!!!!!

آقا مانی اون سرور بین شرق این مسئله مطرح بود که جنوب غرب با شمال غرب از قبل شروع سرور متا کرده ، ما از قبل شروع سرور متا کرده بودیم ؟

صحبت متای شرق هم دقیقا بعد از حذف کردن تیم اکسفورد برادرز بود. اگه جنوب غرب اون سرور وزنه ای نبود و بیابون بود و تیم اکسفوردبرادرز هم هم حذف کرده بود و فقط شما تو شمال غرب میموندید به نظر شما آمرداد میرفت با شمال شرق متا کنه به خاطر وجود تیم شما تو شمال غرب ؟!

چقد خوشحال شدم وقتی این نظرسنجیو دیدم

به نظرم یکی از بهترین اتفاق های تراوین خواهد بود این اتفاق

اما چند مسئله وجود داره ، اول اینکه اگه امروز ما همر های ترسناک و دفاع های افسانه ای میبینیم و ایستاده تشویق میکنیم علتش دقیقا همین مولتی بازیه . اول از همه باید قبول کنیم که همر و دفاعی که بدون مولتی ساخته بشه بسیار کوچک تر خواهد بود و دوم باید در نظر بگیریم طبیعتا بازی سخت تر اما شیرین تری خواهیم داشت .پس به نظرم خیلی سرور جذابی خواهد شد اگه این اتفاق بیفته .

قبل از هرچیزی بیاید ببینیم اصلا چرا تراوین رو به مولتی بازی آورد ...

1. دسترسی به منابع بیشتر
    2. ساخت دفاع بیشتر
    3. ساخت همر های جنگی

خب حالا اکثرا ما داریم در مورد بحث دسترسی به منابع بیشتر صحبت میکنیم و فقط توی چند پست دیدم که در مورد بحث دفاع و همر های جنگی صحبت شد .

صحبت هایی که انجام شد مبنی بر کنترل ایپی ، هم نظر با فرهاد عزیز هستم چون واقعا لیدر ها خیلی اذیت میشن و تاثیر خیلی زیادی هم روی مولتی بازی نداره ...

در مورد کم کردن عدد اکانت موجود در کنفدراسیون هم زیاد موافق نیستم چون باز هم به نظرم خیلی تاثیر نمیزاره و با یه سری استراتژی میشه این قضیه رو خنثی کرد و با ساخت چند کنفدراسیون مولتی ها رو یه جوری چید که به همین وضع موجود برسیم .

محدود کردن رید از اکانت گزینه ی خوبیه ولی خب باز هم گزینه 2 و 3 اینجا پابرجا خواهد موند .

محدود کردن اکانت ثبت نامی میتونه گزینه خوبی باشه اما باز هم یه ایرانی همیشه راهی برای فرار از این سد پیدا میکنه .

حالا من یه پیشنهادی دارم که با خوندن پیشنهاد های شما عزیزان به ذهنم رسید و نمیدونم اصلا عملی هست یا نه اما میتونه گزینه ی خوبی باشه هرچند که حقیقتا حرکت نوینی محسوب میشه و اگه تراوین دات کام بفهمه جیغ میزنه و فرار میکنه :دی

به نظرتون میشه اکانت موجود در هر سایدو محدود کرد ؟

مثلا شما فک کنید تو هر ساید نشه بیشتر از n اکانت ساخت . اینجوری هر ساید با توجه به استراتژی که به کار میگیره میتونه حساب کتاب کنه که چند اکانتو برای دفاع سازی بزاره چند اکانتو برای همر و چند اکانت و برای ساپورت و ... اینجوری دیگه همه چی بستگی به این داره هر تیم چند نفر پلیر داره و چقد تایم میزاره هر پلیر و چقد میتونه استراتژی درستی به کار بگیره .

به نظر شما چنین چیزی چقد میتونه توی مولتی بازی تاثیر داشته باشه ؟

یا حق

یوسف

ما این سرور برای سربلندی هیچ جا بازی نمیکنیم . جنوب غربی وجود نداره . میدونی چرا ؟ چون اختیارات اتحاد جنوب غرب دست شما جنوب شرقیا هست . ما حتی نمیتونیم اکانتی که قراره هولدر واندر باشه رو بیاریم تو اتحاد چون برای دعوت کردن اون اکانت به اتحاد جنوب غرب باید بیایم به شماها التماس کنیم اگه ممکنه یه دعوت بفرستین برای فلان اکانت که ما بیاریمش تو اتحادمون تا جنوب غرب هم اگه اجازه بدین و صلاح بدونین یه واندر بکشه بالا . که این دیگه کثیف ترین و پست ترین حالت ممکن بازی هست . که از اون پارسا ... هیچی ولش کن چیزی نگم بهتره . اکانت ها رو هم از اتحاد نمیتونیم ببریم بیرون چون به قول بچه هاتون خود شما آقا مانی گل مثل عقاب حواست به خروج اکانت ها از اتحادها هست که از کنفدراسیون خارج بشن و شروع کنین به زدن و چیف کردن و ...

پس دیدی ما فقط چهار نفریم که دور هم هستیم و داریم تو واتس آپ خوش میگذرونیم .

اقتدار جنوب غرب زمانی از بین رفت که پارسا ساید رو فروخت به شما و رفت و حتی حرمت رفاقت رو هم نگه نداشت .

سلام آقا ناصر عزیز

اگه امروز جنوب غربی وجود نداره به خاطر وجود امثال منه که با غرور بی جا ، جوونی ، عدم مدیریت درست جنوب غرب و به اینجا کشوند .

امروز که این پست شما رو خوندم و به خونه ی خودم جنوب غرب نگاه کردم حقیقتا دلم شکست و افسوس خوردم .

جنوب غرب خوبی ساخته بودیم ، جنوب غربی که آمرداد برای اینکه بتونه جلوی ما بمونه مجبور شد بره دیسکورد شمال شرق و بهشون بگه اگه با ما متا نکنید ما مجبور به حذف هستیم و نمیتونست به تنهایی جلوی ما بمونه . جنوب غربی که با اشتباه امثال من به تباهی کشیده شد . این که میگم اشتباه به خاطر اینه که منی که مدعی مدیریت و لیدری هستم باید یه کاری میکردم اون تیم پابرجا بمونه نه اینکه جوری پاشیده شه که حالا حالا ها نتونه کنار هم جمع شه ...

دقیقا همین اتفاق برای متای بین جنوب غرب و جنوب شرق افتاد و اگه من مدیریت درستی میکردم نه تنها متا نمیشکست بلکه جوری متحد میشدیم که حالا حالا ها کسی نتونه جلوی اون جنوب بمونه اما خب با تصمیم اشتباه خودم یه سرور وینر شدیم و دو تا سرور پشت هم باختیم در صورتی که اگه اون غرور خودمو کنترل میکردم شاید میتونستم برای جنوب غرب دو تا وینری بیارم !

من آدمی هستم که اگه اشتباهی بکنم و هر وقت به اون اشتباه خودم برسم بلند بلند میگم تا یاد بگیرم کمتر اشتباه بکنم چون تاوان داره هر اشتباه ...

در هر صورت منم یه آدم جوون بودم که مسئولیت سنگین داشتم ولی خب امروز من با فردای من همیشه متفاوته ...

قبل شروع این سرور گفتم که اگه جنوب غرب بخواد دوباره قوی ظاهر بشه باید متحد بشه و کینه ها رو بزاره کنار ولی خب اینقد این کینه ها سنگین بود که نمیشد هیچ جوره از بین برد...

حالا هم باز هم میگم اگه کسی واقعا دلش با جنوب غربه باید اینو قبول کنه که به حرمت خاک جنوب غرب حداقل یه سرور تموم کینه ها رو بزاره کنار و دوباره کنار کسایی که دلشون با جنوب غربه و به ساید احترام میزارن بازی کنه ، قول میدم اگه این اتفاق بیفته جنوب غرب وینر میشه ...

به امید برپایی مجدد پرچم جنوب غرب

یوسف

سلام عزیزم

ممنون از اینکه توجه میکنی به امار

اشتباه من بود

اون عدد بالا رو من از رو اکانت های ثبت نامی نوشته بودم و بعد دیدم درستش اینه وقتی مینویسم اکانت داخل سرور باید عدد رو از اصلاح کنم و حذف شده ها رو کم کنم ، در واقع من از مرجع غلطی داشتم عدد مینوشتم و بعد اصلاح کردم

چون امار اون تایمو نداشتم دیگه نتونستم در هفته های بعدی اصلاح کنم اون عدد هفته های قبلیو .

یا حق

یوسف

خب روز 63 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

تعداد اکانت های داخل سرور روز 63 سرور: 2354

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 63 سرور : 1843

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

یا حق

یوسف

پ.ن : چندی پیش حامدطوطی عزیز یک عکسیو فرستاد از فروم قدیم و با دیدن اون عکس گفتم شاید جالب باشه یه چنین چیزی هم درست کنم و به یاد قدیم اینجا اپلود کنم ، امیدوارم کسی ناراحت نشه ، صرفا قصد شوخی دارم و همتون برام عزیز هستید.

پ.ن : تبریک به جنوب شرق بابت پلن گسترده ای که رفت ، کسایی که پای پلن نشسته باشن میدونن این حجم از فیک و ریل واقعا چه انرژی از آدم میگیره ، دمتون گرم که بازیو جذاب میکنید

پ.ن : تبریک به شمال شرق بابت دفاع جانانه ، جاهایی که ریل تشخیص داده بود دفشو دیدم و حقیقتا لذت بردم ، دمتون گرم

شاد باشید

یوسف

خب روز 56 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما دوستان عزیز

خفت خوبی بود ، به دنبال بهونه نیستم و فقط تبریک میگم به این خفت زیبا . حدودا 10 روزی ما رو عقب انداختید .

چند تا پ.ن میزنیم و میریم به کارمون برسیم

پ.ن 1 : تیمی که بخواد با بیرون رفتن من از هم بپاشه اسمش دیگه پیشوا نیست اسمش ریتالینه .

پ.ن 2 : اسکات از اس ای خورد لانچ از ترور ، کی گردن میگیره بالاخره این خفتو ؟ اس ای یا ترور ؟ اخه یه جا خوندم پرهام میگفت اس ای چه ربطی به ترور داره :/

پ.ن 3 : بگذریم از اینکه تحلیل با دیتا فرق داره اما نفهمیدم این دیتا دادن من تو فروم چرا اینقدر شما رو اذیت میکنه . تو کل تاریخ تراوین اینقد اذیت شدن از دیدن نمودار بی سابقس .

پ.ن : فقط اون تیکه که یکی نوشته بود یوسفو تنبیه کردید عالی بود . چی میکنن با شما تو سایدتون خدایی دلم سوخت :D

پ.ن 4 : قال یوسف ریتالین : تیم های بزرگ از صد کردن واندر خوشحال میشن و تیم های کوچک از خفت زدن به تیم های بزرگ .

پ.ن 5 : مود من وقتی پست های مربوط به خفتمو میخوندم :

شاد باشید

یوسف

روز کتیبه ها هم اومد و کتیبه ها اکثرا جمع شدن و یه خسته نباشید جانانه میگم خدمت همه ی ساید ها بابت جمع آوری کتیبه ها .

یه دیتای بدون تحلیل خدمت شما ارائه میدم در مورد تعداد کتیبه های موجود در هر ساید .

نمودار اول : راز معماری

نمودار دوم : چکمه خدایان

نمودار سوم : چشمان عقاب

نمودار چهارم : مرتاض

نمودار پنجم : جنگ آموز

نمودار ششم : انبار برتر

نمودار هفتم : گیج کننده

نمودار هشتم : احمق ها

نمودار نهم : کل کتیبه های هر ساید در یک نمودار

نمودار دهم : کتیبه های کوچک هر ساید

نمودار یازدهم : کتیبه های بزرگ هر ساید

نمودار دوازدهم : کتیبه های منحصر به فرد هر ساید

پ.ن : اگه اشتباهی در این دیتا ها وجود داره به بزرگی خودتون ببخشید و بفرمایید تا اصلاح کنم

یا حق

یوسف

قبل از هرچیزی عرض تسلیت دارم خدمت آقا امیر عزیز ، از خداوند برای شما و خانواده محترمتون صبر مسئلت مینمایم

خب روز 49 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم .

یا حق

یوسف