Posts by R!TAL!N

سلام سلام

دیگه نیازی نداره برای نمک به کشور های دیگه متکی باشیم ، چون یک منبع نمک تموم نشدنی برای خودمون پیدا کردیم

پ.ن :

اگه به پاسدار زبان پارسی برنمیخوره باید بگم اینقد که به هکسره توجه کردی به استفاده از اون حجم از کلمات خارجی در پستت توجه نکردی ، پارسیشو بگم سرمشق کنی یه صفحه از هر کودوم بنویسی ؟:دی

سلام فرهاد جان

دو مورد و لازم شد عرض کنم

اول : مملی و علی هم مثل بقیه اعضای ساید پلیر ساده و همچنین توتال لیدر ساید هستن ، پس انتظار اینکه بخوای مملی به عنوان لیدر ساید به علی به عنوان پلیر ساده ساید چیزیو گوشزد کنه انتظار نابجایی از جنوب غرب این سروره . ( شاید درک این مطلب برای بعضیا سخت باشه چند بار بخونید شاید فرجی شد:دی )

دوم : اینجا فرومه و جایی عمومی ، هرکسی میتونه از هرکسی دیگه سوال کنه و طرف مقابل میتونه جواب بده یا نده !

پ.ن : پیشنهاد میکنم اگه متایی هست اعلام کنید ، بدعت بدی از سرور پنج ایکس به جا مونده که بهتره ادامه دار نشه !

پ.ن : فعلا تیم فروم نویسی در جنوب غرب تشکیل نشده و هنوز فروم نویسی قوی از ساید های روبرو ندیدیم که نیاز به تشکیل این تیم باشه

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

امیدوارم که سرور به کام باشه و یه سرور خوب و تجربه کنیم

صحبت هایی شد مبنی بر مرز بازی تمیز و کثیف ، از ساید محترم جنوب شرق متشکرم که پای این مفاد امضا زدن و همچنین در پستی از آقا مانی تلویحا گفته شد شمال شرق این مفادو قبول داره ( عرض کردم تلویحا چون در اول پست فرمودن به عنوان یه پلیر دارن پست میزارن ولی در ادامه گفتن شمال شرق هم قبول کرده ) به نظرم بهتره منتظر باشیم که موضع رسمی دو ساید محترم شمالی هم در این باره اعلام بشه .

فی الحال مفادی که به تایید دو ساید جنوبی رسیده به شرح زیر است :

1. اکانتی در ساید دیگر رجیستر نمیشود. (حتی با جمعیت 8 )
    2. اکانتی در ساید دیگر رجیستر و آپگرید جهت پیشبرد اهداف نظامی نمیشود.
    3. پسوردی جهت چک کردن موضوعات مختلف اتحادی مثل چراغ گرفتن و یا خواندن نامه های اتحادی انجام نمیشود.
    4. اگر کتیبه ای خارج از عرف بازی (منظور مورد یک و دو) زده بشه و به ساید مرجع برگردانده میشود.
    5. اگر پسوردی هک شد حتما با بازیکن خاطی برخورد و جبران خسارت و مقابل به مثل خواهد شد.
    6. خرید اکانت و با کتیبه در هر سایدی مجاز نخواهد بود.

یا حق

باید بگم اول از همه باید با ما هماهنگ بشید بعد ورود بزنید

نمیدونم چراحس میکنم همه ساید ها جنگ داخلی خواهند داشت

سلام میلاد جان

اگه دقت کنی در پست خودم عرض کردم افرادی که دارن میان جنوب غرب اونقد بزرگ و حرفه ای و قدیمی ساید هستن که هیچ ناهماهنگی و هیچ جنگ داخلی نخواهیم داشت .

تو هم قطعا یکی از همون افرادی هستی که نام بردم ، تو رو هم من خوب‌ میشناسم و میدونم برای جنوب غرب بازی میکنی.

یا حق

یوسف

سلام مجدد یوسف جان فکر کنم منظورم رو اشتباه به حضورتون رسوندم

میان این بزرگان ما بخوایم جسارت کنیم یه 15 کراپ بگیریم با چه کسی هماهنگی مربوطه رو انجام بدیم؟

سلام و درود

اگه جواب بخوام بدم به این مسائل در واقع دارم اسپم میکنم و اگه جواب ندم بی ادبی میشه فلذا با عذرخواهی از همگی مجبورم مجدد پست بزارم .

ایلیا جان اگه تصمیم گرفتی بیای جنوب غرب تو دیسکورد طی جلساتی که تدوین میشه صحبت میکنیم با هم در مورد این موضوع ها .

یا حق

یوسف

سلام یوسف جان

به نمایندگی از تعدادی پلیر نسخ تراوین سوالم از شما این هست که

با حضور تعداد بالای اعضا در جنوب غرب و سابقه عدم هماهنگی و تنش ها در بین این تیم ها آیا کسی مسئولیت سیاست و هماهنگی جنوب غرب رو به عهده میگیره یا هرکدام از تیم ها بصورت مجزا فعالیت میکنند؟

سلام ایلیا جان

تنش خاصی بین تیم ها نیست ، همه ی افراد و تیم هایی که دارن میان جنوب غرب اونقد بزرگ و حرفه ای و قدیمی ساید هستن که هیچ نیازی نیست کسی مسئول هماهنگی و سیاست درون سایدی باشه .

اسامی که دارن میان اینقد بزرگ هستن که میتونم به جرات بگم جنوب غرب یعنی این بزرگان و این بزرگان یعنی جنوب غرب .

به امید پیروزی جنوب غرب بزرگ

یا حق

یوسف

فکر کنم یه اشتباهی تویه تقسیم بندی هات کردی

تیم هایه

Eminem . Ritalin . Vagnes . Sadegh_partizan که در جنوب غرب ثبت نام میکنند قرار بود در کنار تیم بزرگ پیشوای کبیر و تروریست و تایگرز بازی کنند

لطفا اصلاح کن

سلام عزیز دلم

قرار بود یا قرار است ؟

من بر طبق پست هایی که گذاشته شده بود نوشتم و از تصمیمات بیرون این فروم چیزی نگفتم .

خب با این پستی که نوشتی

برای جنوب‌غرب

تیم های تروریست و تایگرز هم اضافه شدن

پس این شد تا اینجا :

۱) شمال شرق :

Best-toten

Mohsen&Tondar team

Trader

Unique

S.italiano

mmd mma

۲) شمال غرب :

Ali last hero

Amirali

۳) جنوب شرق :

Nightmare & legacy team

Turbo

F4R4

۴) جنوب غرب :

Terrorist

Tigers

Eminem

Ritalin

Vagnes

پ.ن : بیرون فروم خیلی خبرا هست ، به نظرم بد نیست که به داخل این تاپیک هم این اخبار بیاد تا افرادی که هنوز برای ساید تصمیم نگرفتن ، بتونن با توجه به بالانس سرور تصمیم خودشونو بگیرن .

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

در حال حاضر افرادی که اعلام آمادگی کردن به تفکیک هر ساید بدین صورت خواهد بود :

۱) شمال شرق :

Best-toten

Mohsen&Tondar team

Trader

Unique

S.italiano

mmd mma

۲) شمال غرب :

Ali last hero

Amirali

۳) جنوب شرق :

Nightmare & legacy team

Green & terrorist team

Turbo

F4R4

۴) جنوب غرب :

Eminem

Ritalin

Vagnes

Sadegh_partizan

پ.ن : اگه کسی اعلام آمادگی‌کرد و من ننوشتم عذرخواهی میکنم چون صرفا یه نگاه اجمالی به همین تاپیک انداختم

پ.ن : قطعا تیم ها و افراد دیگه ای هم هستن که میخوان برن ساید های مختلف ولی چون اینجا ننوشتن منم چیزی نگفتم تا هروقت ک خودشون بخوان اعلام کنن .

پ.ن : منتظر اعلام آمادگی از طرف بقیه هم هستیم 😍✌

یا حق

یوسف

سلام مجدد

اینو یادم رفت در پست قبلی اضافه کنم .

من در کل چیزی که دارم میبینم اینه که همه مخالف مولتی بازی هستن ، اینایی که طرفدار مولتی بازی هستن کجان چرا فروم نمیان ؟

بیاید فروم یکم دفاع کنید از مولتی بازی !

الان سرور شروع نشده همه مخالف مولتی بازی هستن ، روز بلند شدن همر ها روی واندر ها بیاید همین فروم ببینید چجوری همه تبریک میگن بابت ساخت این همر و اون همر ...

امیدوارم همین روند در طول سرور هم رعایت بشه و نبینیم روزیو که همینایی که امروز دارن ضد مولتی پست میزارن بیان و بگن « میتونیم میکنیم »

امیدوارم سرور ک شروع شد همین اتحاد ضد مولتی برقرار باشه

یا حق

یوسف

پ.ن : فرامرز پیشنهادت عالی بود ، یاده رمز پویا افتادم :دی #نه_به_دوال :دی

گرون شدن گلد قطعا تاثیری در مولتی بازی نداره ، قطعا ادمین در جهت کم شدن مولتی بازی گلدو گرون نکرده بلکه در جهت افزایش قیمت بازار گلد گرون شده ! البته من پیشنهادم اینه قیمت گلد این حجم افزایش نداشته باشه ، وقتی گلد گرون باشه ما پلیر ها وسواسی گلد خرج میکنیم و شاید اصلا خیلیا نخرن ! ولی وقتی گلد ارزون باشه ما هم بیشتر گلد مصرف میکنیم و خیلیا هم میخرن ، فلذا به نظرم سود خودتونو در فروش بیشتر اما با قیمت کمتر ببینید به جای اینکه فروش کمتر داشته باشید با قیمت بیشتر و سود کمتر !

با اینحال ما راضی به ضرر کردن تیم اسپیدترا نیستیم ...

قطع شدن غارت خودکار فقط به ضرر کسانی هست که ربات ندارن و کسی که اعتقادی به ربات نداره واقعا بهش اجحاف میشه و کسی هم که اعتقادی به ربات نداره به دنبال ربات میره .

با اضافه شدن ارسال کد به شماره همراه به همراه ساخت هر اکانت با یک سیستم و ایپی و لیمیت به شدت موافقم .

یا حق

یوسف

سلام به روی شکل همچون ماهت

قربون اون شیوه نگارشت بشم اگه بخوام ریپلایت کنم میکنم .

جنوب غرب با مدیریت وافن اس اسی شما هم قبلا مشاهده شده جوری پست میزاری انگار هیچکس تا الان مدیریت زیبای تو رو ندیده .

سرور زیاده برای مثال زدن ولی همین آخرین سرور که تو اس دبل پلی دادی چه دست آوردی برای جنوب غرب داشتی که امروز از من ایراد میگیری؟

تو هیچ وقت ساید جنوب‌غرب برات مهم نبود که اگه یه درصد از عشق من به جنوب‌غربو داشتی میگفتی کنار هم بازی کنیم یه سرور و کل کینه ها رو بریزیم دور ، نه اینکه بگی تو اون تیمی که یوسف پلیر هم باشه بازی نمیکنم .

با اینکه هربار هرکسی زنگ زد گفت چرا با پرهام مشکل داری گفتم پرهام بیاد اس دبل من نوکریشم میکنم ، نه تو هرکس دیگه ای هم بیاد اس دبل من نوکریشو میکنم ، چون جنوب غرب برام مهم تره .

فک میکنی مثلا این سرور صف کشیده بودن برای قبول مسئولیت و من همه رو با دیکتاتوری زدم کنار که خودم بر صندلی ریاست تکیه بدم ؟ خلی چیزی هستم که از زندگی و وقتم بزنم برای اسم لیدری ؟ برم سوپری محل بگم توتال لیدر کل تراوین جهانمم بهم یه آدامس شیک نمیده ! بعد من بیام وقت و هزینه بزارم که چی بشه تهش ؟

جوری میگی یوسف تو پی وی پلیرهای ما هر سرور افتاده انگار پلیرو خودت از بیرون بازی اوردی ! اون موقع که تو با پیشوات رفته بودی دژکوب بازی کنی ما با همین پلیرهایی که میگی داشتیم تو جنوب غرب بازی میکردیم .

البته این حرف خوردن های امروز من تقصیر خودمه به قول میلاد یاکوزا زیادی داداش داداش کردم ، تراوین جای رفیق بازی نیست ... اون زمان که تو همون سرور نرمال تیم مسترز و با رضا سورنا و ناصر کلاهبردار ساختیم و بینشون با چند نفر که یکیش خودت بودی بحث شد طرف تو و بقیه رو گرفتم ، امروز هم تو هم اونایی که طرفشونو گرفتم میاید میگید یوسف مدیریت بلد نیست ، حق هم دارید اگه اون تیم مسترزو من با این طرف کشیام و رفیق بازیام خراب نمیکردم امروز اینجوری حرف نمیخوردم ، مدیریتم تو رفتارم با رفیقام تو تراوین مشکل داره واقعا !

دورم خالی شد از همونایی که طرفشونو گرفتم ولی عیب نداره این نیز بگذرد ...

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان

ایلیا جان ممنون از نقدت و خیلی خوشحالم که ما رو مورد نقد قرار دادی

همیشه از نقد استقبال کردم و ای کاش همه ی پست های این تاپیک به این شکل باشه ، ولی متاسفانه دوستان علاقه ای به این نوع پست ها ندارن و فکر میکنن هرچی پست تخریبی تر باشه اونا کول ترن ، مثلا بیشتر میپسندن که بیام بگم آخرالزمون شده ایلیا داره از ما نقد میکنه !

امیدوارم یه روزی بشه تاپیک سرور ها از این نوع پست ها بیشتر ببینه حتی اگه اون شخص کوچیک تر باشه ، کم سابقه تر باشه یا تو ساید رقیب باشه و یا حتی ازش کینه به دل دارید ...

در مورد نقدت باید عرض کنم این سرور تنها افرادی که با تموم مشغلشون به ساید کمک کردن ، میلاد تگزاس ، سید محمد و احمد استراحت بود و من متاسفانه حتی در حد یک لانچ ساده هم نتونستم به ساید کمک کنم و فقط سعی کردم رو اکانت ها برم زیرساخت بسازم و کمی تروپ شارژ کنم و بیشتر از این از دستم بر نیومد متاسفانه .

برای کتیبه ها اکثر کتیبه هایی که مورد نیازمون بود جمع شدن و فقط کتیبه ی جنگ مهم بود که نزدیم و اونم گفتم بزنیم که بچه ها گفتن وقتی نپ کتیبه هستیم از روی ناتار نمیزنن ولی از پلیر میزنن پس سیفش کنیم و اونو یکم دیرتر میزنیم که خب متاسفانه زدن ، البته به نظر من باید اول همون کتیبه رو میزدیم و سیف میکردیم حتی اگه نپ بودیم و اینجا اشتباه ما بود که یه درصد هم ادز اینو نزاشتیم که بزنن .

در مورد دفاع هم مجبور به ساخت برده شدیم و وقتی مشکلی با گندم نداری برده بهترین گزینست ، چون نه تعداد دهکده ی زیادی داشتیم نه تایم زیادی و در تایم کم و تعداد دهکده کمتر و بدون مشکل کراپ برده بهترینه .

در مورد مدیریت هم اول باید ببینیم تعریفمون از مدیریت چیه ، مدیریت یعنی هدایت دیگران برای انجام وظایفشون به بهترین شکل ، برای رسیدن به اهدافی ک داری .

اگه تعریفت از مدیریت این باشه به نظرم ایراد گرفتن از مدیریت جنوب غرب این سرور صرفا تخریبه نه نقد .

متاسفانه پلیرهای جنوب غرب این سرور اونقد تایم نداشتن و بهتر از این نمیتونستن به وظیفشون عمل کنن ، همشون به بهترین شکل ممکن به وظیفشون عمل کردن و مشکل از این نبود که کسی به وظیفش عمل نکرده باشه که بخوایم مدیریت سایدو نقد کنیم ، کمبود پلیر و عدم تایم کافی برای بازی ، بزرگترین مشکل این سرور جنوب غرب بود و دم همشون گرم که حداقل کاری نکردن که جنوب غرب بیابون باشه ، بعضی از دوستان در اینجور سرور ها نمیان تو این ساید هایی که بیابونه چون که نمیخوان اسمشون خراب شه ولی دم میلاد و سید و احمد و بقیه گرم که اومدن و اسم خودشونو خراب کردن ولی نزاشتن جنوب غرب بیابون باشه .

یا حق

یوسف

سلام و عرض ادب

جوری شده الانن رمر واندر زن کشیدن بی معنی شده

تکون نمیخوره بی صاحاب

بحث تخریب دیوار به کنار ، مبحثی که هست تاثیر همر در تخریب واندره.

شما اگه یه همر کاتا و یه همر رمر داشته باشی با فرض پایین اوردن دیوار باز هم همون نتیجه ای رو میگیری که دو تا همر کاتا دار داشته باشی ، مخصوصا که پوینت همر توتن بیشتره و روی تخریب واندر بیشتر تاثیر داره . در کل به نظرم همر اندگیمی فقط توتن کاتا دار خوبه و اون قدیم بود که به خاطر مشکل گندم همر رومن استفاده میشد .

الان کسانی که رومن بازی میکنن بیشتر به خاطر علاقه ی شخصیه به نظرم نه قدرت تخریب واندر بالاتر

یا حق

یوسف

تبریک میگم آقا یوسف عزیز و پیشکسوت بنده

امپراتوری شمارو ، انشالله امپراتوری شما هم تو سلامتی باشه و به مراتب بعدی عروج بفرمایید

خداییش حلال کن منو

اون دنیا نیای بگی‌پرهام باید حساب پس بدی

پیشکسوت که خودتی داداش بقیه اداتو در میارن

وافن اس اس منی ❤

مرحله بعدی شهادته دیگه :دی

با توجه به گفته های ادمین عزیز به نظرم در این سرور دیگه شاهد مولتی زیادی نخواهیم بود و این قضیه نوید اینو میده که سرور خوبیو شاهد باشیم .

به نظرم ادمین قدم خودشو ورداشت و حالا دیگه نوبت ماست که در این راه قدم ورداریم .

یا این تفاسیر بنده این سرور در جنوب غرب ثبت نام خواهم کرد ، فلذا اگه شخص ، تیم ، گروه ، پلیر یا لیدری قصد حضور در جنوب غربو داره لطفا اعلام کنه که هماهنگی های لازم صورت بگیره .

پ.ن : وگنس عزیز خوش امدی ❤

پ.ن : صادق دهنت سرویس مدارس :دی

یا حق

یوسف

دقیقا همینطوره و نمیشه از مدیریت بیشتر از این هم انتظار داشت ...

مشکل اصلی اینه نه تنها مدیریت عزم این کارو نداره بلکه خوده پلیرها هم عزم این کارو ندارن .

شما بشمار چند تا پلیر میگن بدون مولتی بازی کنیم و چند تا پلیر میگن با مولتی بازی کنیم ؟

قبلا ای ار دسترسی داشتم به فروم میتونستم نظرسنجی بزارم ولی اینجا یا دسترسی ندارم یا نمیدونم چجوری میتونم نظرسنجی بزارم ، اگه کسی میتونه یه نظر سنجی بزاره ببینیم چند نفر به چند نفریم ! اون موقع متوجه میشید که داریم با ساز اقلیت میرقصیم چون تو اون رقصیدن و ساز منافع خودمونو میبینیم .

حقیقتا نه منه یوسف نه توعه میلاد نمیتونیم به تنهایی کاری کنیم .تا وقتی هم که میلاد یه طرف باشه یوسف یه طرف دیگه همینه .

برای یه بارم که شده به خاطر یه هدف واحد تلاش کنیم !

یا حق

یوسف

شما خودت یه سرور اعلام کردی که ساید اس دبل بدون مولتی اون سرور پلی میده و من هم در کنار شما بودم اما بعد کتیبه ها متوجه شدم کم کم 50 تا مولتی مصری در ساید اس دبل ساخته شده

ار یو کیدینگ می ؟

کم کم ۵۰ تا مولتی مصری داشتیم؟

اصلا اون سرور اس دبل ۵۰ تا اکانت مصری داشت ؟!؟!

حالا خوبه تو تاپیک همون سرور‌خودت اومدی گفتی اس دبل بدون مولتی بازی کرد !

تو کل اس دبل دو تا اکانت مولتی رید میدادن ، اونم کل مولتی هاشون اندازه انگشتان دست نمیشد .

میلاد جان صحبتت هات بوی اینو میده که تیمی که انتخاب کردی مولتی بازی میکنن برای همینم بهونه ی دیوار شدن و میاری ، وگرنه میلادی که من میشناختم ترسی از دیوار شدن نداشت !

پ.ن : دوستان زیاد رو تیکت فکر خودتونو مشغول نکنید این سرور بعید میدونم تیکت داشته باشه . اون پیشنهاد هایی هم که دادید برای سرور بدون مولتی مثل بن و پانیش و لیمیت ، طبق تجربه عرض میکنم که مثل سرور های گذشته به قوت خودش باقی میمونه و نهایتا اول سرور ده تا مولتی از هر ساید بن بشه .

در کل چهار تا راه بیشتر به ذهنم نمیرسه :

۱) به خاطر مولتی بازی بقیه ، ما بازی نکنیم این سرور و تحریم کنیم .

۲) بریم تو سرور و همون تیمی که گفتمو بسازیم و جلوشون بازی کنیم .

۳) مرام نامه رو بنویسیم و اون شورای امنیت که متشکل از نمایندگان هر سایده رو تشکیل بدیم و مولتی هر سایدو از داخل صفر کنیم.

۴) مثل روال سرور های گذشته بریم تو سرور و دعوامون سر این باشه کی بیشتر مولتی داره پس ادم بدتریه .

یا حق

یوسف

ادمین محترم

اولین سوالی که برام مطرح میشه اینه که دقیقا چند نفر هستن که تمایل دارن مولتی بازی کنن ؟

چون اکثرا مخالف مولتی بازی هستن و فقط به خاطر اینکه جلوی ساید رقیبی که مولتی بیشتری داره کم نیارن مجبور میشن مولتی بسازن .

اگه فکر میکنید اکثرا تمایل به مولتی بازی دارن میتونی یه نظرسنجی بزاری !

پس اول از همه از ادمین تقاضا دارم اگر بحث تیکت براشون مقدور نیست حداقل بحث ایپی و بن و پانیش و لیمیت و ... براشون مقدور باشه!

همچنین از شما دوستان عزیز خواهش میکنم اگه تمایل دارید سرور فینال بهترین و لذت بخش ترین سرور بشه شما هم مخالف مولتی بازی باشید .

به همین علت تقاضا دارم در همین تاپیک اعلام کنید بدون مولتی میاید و بقیه رو هم به این چالش امضای مرام نامه ی عمومی دعوت کنید .

اگر فکر میکنید این مرام نامه ی عمومی و مرام نامه ی لیدر ها و اون شورای امنیت جوابگو نیست ، من پیشنهاد دیگه ای دارم :

اونایی که میخوان با مولتی بازی مبارزه کنن یک تیم تشکیل بدن و بدون در نظر گرفتن ساید و واندر فقط و فقط هدفشون مبارزه با مولتی بازی باشه ، مثلا چنین تیمی تشکیل بشه با تعداد اعضای ۴۰ نفر ، پیشنهاد میکنم در هر ساید ۱۰ نفر ریجستر کنن ولی در یک اتحاد مشترک باشن و بدون در نظر گرفتن ساید و واندر در جهت تخریب بازی مولتی بازان اقدام کنن .

پ.ن : برای کمک به ساخت چنین تیمی به شخصه اعلام آمادگی میکنم و به همراه خودم دوستان خودمم میارم .

پ.ن : این سرور در صورتی برای ساید جنوب غرب پلی میدم که شرایط بالا محیا بشه در غیر این صورت تمایل به عضویت در تیم ضد مولتی بازها رو دارم .

یا حق

یوسف

منم مثل خودت سرور بدون مولتی شروع‌کردم تا ۲۰روز قبل نقشه ها تک اکانت ۲میلیون و خورده ای دف شناور ساید رو دادم ، با پوینت دفاعی ۶۰۰ بعد یکی میاد با خداتا مولتی عکس میذاره مسخره میکنه

اقا میلاد این تیکه از پستتو خیلی دوست داشتم .

تو پست قبلی هم گفتم ، مقصر این داستان خودمونیم ، منه یوسف وقتی به خاطر مصلحت میام تعریف میکنم از همر و دف میلیونی در واقع دارم دامن میزنم به مولتی بازی .

یه بار پیشنهاد دادم دو تا سرور همزمان ران شه یکی برای مولتی بازا یکی برای مولتی نبازا :دی گفتن نمیشه بنا به دلایلی . یه بار پیشنهاد دادم اونایی که میخوان مولتی بازی کنن برن شرق اونایی که نمیخوان مولتی بازی کنن برن غرب بازم گفتن نمیشه بنا به دلایلی .

الان که شرق و غرب میگن مولتی بازی نباشه ، میگیم بریم تو سرور یه مرام نامه بنویسیم و یه تیم نظارت تشکیل بدیم موسوم به «شورای امنیت» که اگه کسی مولتی بازی کرد از داخل صفر شه ، اینم ک میگن بنا به دلایلی نمیشه .

میگیم تیکت بدن میگن بنا به دلایلی نمیشه ، میگیم کد بیاد به شماره همراه میگن بنا به دلایلی نمیشه . میگیم بن و پانیش باشه میگن بنا به دلایلی نمیشه ، میگیم ایپی و لیمیت باشه میگن بنا به دلایلی نمیشه .

خلاصه هر راهی بزاریم قطعا مشکلات خودشو داره

به نظرم حالا که همه موافق عدم مولتی هستن ، جمیع این راه ها رو با هم در یک سرور اجرا کنیم و ببینیم چی میشه .

هدف اینه سرور عاری از مولتی باشه که خب وقتی همه همین هدفو داریم پس همه ی راه هایی که میگید درسته و باید اجرایی بشه .

به جای اینکه راه ها رو بزاریم کنار ، راه ها رو کنار هم بزاریم .

یا حق

یوسف

همری هم که مسیرشو گم کرده بود بلاخره خواسته یا نخواسته رسید.

مرس از دکتر نوید گل

سلام بر متین عزیز

همیشه نشون دادید در راستای ساید بازی کردید و این اخلاق شما واقعا تحسین داره .

همونطور که مستحضر هستید جنوب غرب اصلا متایی با شمال شرق نداشت و این همر به درستی روی واندر دشمن لانچ شد تا در راستای منافع ساید قدم ورداره .

اون روزی که به میلاد تگزاس گفتم چرا اتحاد ish نمیاد تو اتحاد گفت نگران نباش ، متین رفیق منه و برای ساید پلی میده ، مرسی که هم معنی رفیق منه و بهمون فهموندید هم معنی برای ساید پلی دادنو ...

یا حق

یوسف