Posts by A$HKAN

با سلام

اخبار حاکی از این است که با توجه به کم شدن فشار حملات روی جنوب غرب ، دف ساز بزرگ جنوب غرب که مسبب اصلی درگیری نا به هنگام این ربع با همسایه شرقی خودش بود سر از غار بیرون اورده و در افشانی های خود را انجام می دهد

ببین پسرک پشت ناصر و رضا و یوسف همه جنوب غرب هست اونیکه قراره حذف بشه تویی .میخوای استریت واریزی به پیشوا بزارم دیگه پیشوا داره میفروشن همه میدونن زیاد حرف نزن فقط لو ندم قیمت سامان اتون رو

ام جی جان ، سرور ۱ راند ۲ قیمت خودت و جواد چند بود؟شما از خودت مایه بزار

ناآرامی های جنوب غرب همچنان ادامه دارد و مشخص نیست آتشی که به جان جنوب غرب افتاده چه زمان و توسط چه فردی قراره خاموش بشه.جنوب غرب سایدی با کمیت و کیفیت بالای پلیر علی رغم مدیریت ضعیف ، همچنان خیلی حرف ها برای گفتن داره و امیدوارم اینجوری پتانسیل هاشون سوخت نشه.

ضمن اینکه همانطور که در گذشته هم اشاره کردیم ، تمامی خرابکاری های انجام شده در جنوب غرب رو محکوم میکنیم و امیدواریم هر چه زودتر این فرهنگ جا بیوفته که سرور های اینده پلیر های خرابکار هیچ جایی در هیچ ربعی نداشته باشند !

سپاس

پ.ن : تیم بمب با توجه به صحبت های انجام شده تجدید نظری روی تصمیمشون انجام دادند و در ادامه خودشون سکان اکانت خودشونو کما فی السابق در دست خواهند داشت

فیتیله جمعه تعطیله

خسته نباشید میگم خدمت بچه هاتون کار زیبایی بود.اگرچه ناصر جان تمرکزش روی حذف بود و ای کاش زودتر تصمیم به اجرای حذف میگرفت (حذف واسه ناصر معنی پلن میده :) )

حقیقت اون فیدر رو من جزو تارگت به حساب نمیارم ! علی الخصوص که صفر نشده اما انصافا منطق پشت 4ک رم واسه یه فیدر خیلی باحال بود

به هر حال یه گل زدین و ما یه گل خوردیم.یه تیمی که 55 گل زده دیگه اگر 1 گل نخوره میشه فیلم هندی :)

انشالله در پلن های بعدی کسی از قسر در نره.باعث شادی ماست که شالی کاران ویتنامی لبخند به روی لب هاشون بیاد.بازم بزنید.راهش همینه

موفق باشید

پ.ن : طرف توقع داره محافظت از اسرار تیم لیدری رو هم مدیر سایت انجام بده.بعد میگه مدیر نباید دخالت کنه.فازت چیه داداش؟تو همین دات کام رمزت لو بره ادمین کار خاصی انجام میده؟

پ.ن : یه سوال؟این 12 همر حکایتش چی میشه؟حکم گل به خودی داره؟یا حسابش نکنیم؟

ناصر جان !!! امیدواری تازه؟

سوما میخواستم برم ولی به خاطر بازی کثیفی که بر علیه جنوب غرب شد که امیدوارم این بازی کثیف از سمت تیم شرق نباشه

اونجوری که من با دوستانم حرف زدم همه اکانت هایی که به دیوار خوردند تا دیروز جاسوس های ما و سران فتنه بزرگ بودند !

حالا ما بیایم جاسوس های خودمونو هک کنم؟جالبه

ما به خودمون مطمینیم.شما هم محض اطمینان برید آی پی چک کنید.سری قبلی هم نورالله زده بود.این سری هم معلوم میشه.

فقط امیدوارم مرد باشید اون موقع بابت قضاوت زود هنگامت بیای معذرت خواهی کنی

سپاس

سلام مجدد

ناصر جان این بار اول شما نبود !

روزی که گفتی زدم روی حذف من خودم گفتم هدف فقط ''ناز خریدن'' هست و الان متوجه هسی که حرفم درست در اومده.به شخصه هر سروری برم تا نامه اخر بازی رو نبینم بازی واسم تمام نشده.

ضمنا راجب صحبتی که کردم ، صرفا من طبق عملکرد فعلی شما دارم نظرمو راجبت میگم ! چرا ناراحت میشی؟

1. شما کسی تفنگ گذاشت رو شقیقت اکانتتو بزنی روی حذف و بیای فروم اعلام کنی؟
    2. شما کسی تفنگ از روی شقیقت برداشت اکانتتو از روی حذف برداری؟
    3. چرا همرتو جایی نکوبیدی اگر نیتت حذف بود ، تهش واندر اس دبلو کلین میکردی واسشون یا اینکه سربازخونه اصطبل 1 میکردی و با سطح پایین ۱ سال تروپ شارج میکردی؟

در ضمن من جزو نفراتی بودم که خیلی خیلی ناراحت شدم از رفتنت چون یکی از افرادی که میشه خفت یا چیفش کرد خود شخص شمایی (شوخی میکنم جدی نگیریااااااا) :) اصلا من پلن اول میخاسم واسه شما بیام اما عموقناد زیادی شیرین زبونی میکرد گفتم از شر بازی راحتش کنیم فروم بیشتر موجبات خنده رو فراهم کنه

در کل ناصر جان شما یکی از معدود پلیر های باتجربه/عاقل جنوب غرب هستی.تا اونجایی که یادمه

1. هیچ وقت راجب تکروی های پلیر سرکش و مغرور جنوب غرب mkmj موضع نگرفتی و پلن شخصی رو تایید نکردی !
    2. هیچ وقت حتی وقتی پتانسیلشو داشتی کسی رو تهدید نکردی چون میدونسی امکان داره هر لحظه ورق برگرده و آدم نباید همه پل های پشت سرشو خراب کنه

پس امیدوارم بمونی و شرایط رو بهتر کنی ! تو میتونی دوست من.

ضمنا جا داره این نکته رو بگم وقتی ما پلنی نمیزنیم یعنی نمیخایم وقت صرف بازی کنیم پس مارو با پلن های فیک مسخرتون تحریک نکنید.اینو شما متاسفانه نمیفهمید ! پس وقتی پلن میزنید سعی کنین فقط فیک نباشه و حداقل یه جارو بزنین چون اونجوری یه پلن طلبکار میشین و ما هم خوش حسابیم.زود میایم حسابمونو صاف میکنیم !!! پلیر های جنوب غرب که هم ارز چراغ قرمز و خاکستری هستید ، اگر معلم زبانتون یا شورای توتالیتون عاجزه از فهم این جملات صریح فارسی شما واسشون ترجمه کنین چون آتش که بیاد خشک و تر رو با هم میسوزونه !

1. پلن اول روی پروفایل دیابلو بودم صحنه لند پلن ، دیدم ۱ ده بنده خدا پرید یه دهشم با ۳ واحه شد ده اخرش
    2. پلن دوم هم تاپ ۱۰ رو نگاه داشتم میکردم و هیچ تغییر فاحشی ندیدم

لطفا بچسبین قد بازیتون جای این مسخره بازیا که حداقل پلن سوم مثل پرید ۱ و ۲ نشه واسه من ! اگر نمیتونید دف کنین یا دف ندارین ، پس هی سر به سر ما نزارید !!!

موفق باشید

پ.ن : خسته نباشید ویژه به بچه های تیم دف کورد و بچه های دفاعی تیم.امشب اگر فیک بود که یه مانور عالی رو پشت سر گذاشتیم ، اگرم ریل بود که مزد تمام زحماتتونو میگیرین و با خون سربازای جنوب غرب روی دیوار هامون نقاشی میکنیم

پ.ن : علیرضا جان یه پیام به یکی از بندگان خدا هم بدی جای دوری نمیره.رفتی مارو فراموش کردی بلکل :(

با سلام خدمت همگی

حسین جان فرض محال که شما همشو ببری اصلا :) بچه های شرق رو از چی میترسونی؟دقیقا فک کردی این اهرم فشار مناسبی میتونه باشه؟

اصلا به خاطر اینکه اهرم فشارت قوی تر بشه میخای کتیبه ها جنوب شرقم ۱ روز ما نزنیم؟

اما یه چن سوال پیش میاد لطفا جوابشو بهم میدی.

1. کی قراره این کتیبه هارو جمع کنه؟اصلا تروپ واسه جمع کردنش دارین؟
    2. فرضا همشم زدین ، کی قراره نگهش داره؟خودتون که شدین اتوبان تهران - قم ، برادران دینیتون توی جنوب غربم که شدن تونل مانش !

در کل بچه های شرق این قدر نیاز به محبت شما ندارند اما اگر دوست دارید کتیبه های مارو کلین و لینک سبز به ما تحویل بدین اجباری نیست !

کما اینکه سرور قبل کتیبه چشم یونیک ربعتون و انبار بزرگ مارو با لاست زدید اما یادمون نره چطوری برش گردوندیم : ))))

همه ما میدونیم که تیم لویال یک تیم جاودان نیست و تهش فاسد میشه.نیازی به تایید نبود.احتمالا additives های لازم و مواد نگهدارنده ای که جنوب غرب صادر میکرد تمام شده.

سپاس

پ.ن : کتیبه پاس دادن ، همر رو هم اتحادی بلند کردن ، خراب کردن اکانت ، فحاشی و ... شده افتخار : ))))))) مرزی موند دیگه واسه شما؟همه چیو باختید که ...

پ.ن : یعنی ناصر میتونه 8 ساعت دووم بیاره تا اولین بار در تراوین ثبت شه که پای حرف واستاده؟یا بازم مثل همیشه ناصر ...

پ.ن : سعید تک خوری نداشتیماااااااااا.شرطو ببری منم میام.

با سلام سید عزیز

اشکان داداش گلم با همه احترامی که واست قائلم ولی به نظر من یه معکوس بده سرعتت غیر مجازه . من خودم شخصا تو این سرور نتونستم اونجوری که باید استارت میزدم بزنم بخاطر دات کام . سه ایکس که همزمان پلی میدادم اما فک نمیکردم پیش داوری کارت باشه یا بخوای با سفسطه تو فروم جنگ روانی راه بندازی ساید SW همچنان لایق احترام و یکی از مدعیان این سرور هست

با احترام فراوان خدمت شما و ساید خوبتون

1)دوست من فکر کنم شما همچنان از اطلاعات سایدتون نیستی ! جمله من رو دوباره مرور کن ، گفتم به قول خودتون !!!

2)ضمنا شما که توی سرور نبودی ، یا سایر دوستانتون که وقت نداشتن ، مگر مجبور بودین افسار سایدتونو دست یه پلیر بدین که کل سایدتونو به خاطر کینه های شخصیش وارد درگیری کنه ؟من و تو حرفامون فک نکنم تضاد هم باشه که معکوس بخاد.اگر تیم لیدری نمیتونه شرایط رو کنترل کنه (یا بجنگه یا کنترل کنه پلیر ساید) چرا با سرنوشت یه ساید پر پتانسیل بازی میکنه؟کسی مجبورشون کرده لیدر بشن؟

3)جنوب غرب پر پتانسیل ترین ساید سرور بوده اما این پتانسیل کم شده.دلیلش غیر از مدیریت ضعیف بوده؟تمامی کپ های 125٪ و 150٪ تون با پاپ میانگین ۹۰۰ چراغشون قرمز هست بنا به اعتراف توتال های شوراتون ! این یعنی چی؟

4)عمو قنادمون صفر شد ، چیف شد کراپاشم پرید ، نباید یه فکری به حال این میکردین از لحاظ روحی این قدر به هم نریزه؟

5)چرا با این حجم دفاع (همین ناصرمون 40 50ک دفاع فقط اک خودش نشونمون داد) همچنان جنوب غرب در دفاع از عموقناد ها و خاکستری ها ضعیف داره عمل میکنه؟اگر این ضعف تیم دفکوردی و لیدری نیست چی هست؟تیم پلنریتون کجاست؟

آینه گر عیب تو بنمود راست ، خودشکن آینه شکستن خطاست

سپاس

پ.ن : ناصر سر قلیونه سعید رو نمیخای ببخشی؟:/

هر چی شما میگین درسته . من از بس کتک خوردم . از شما ترسیدم و ... حذف کردم .

حداقل خودت خوب میدونی دلیلش چیه

ناصر جان ترک زمین نشونه قبول شکسته :) ما نمیدونسیم باید بای دیفالت فرض کنیم شما هم یه فراری مثل سایرین هسی که قراره قبل کتیبه فلنگ و ببندی و بری

به هر حال انشالله اگر عمری بودی ، یه وقتی بازی کردیم و باز رقیب هم بودیم ، بگو من تا روز 40 بازی بیشتر نیستم تا نسختو تو ۴۰ روز بپیچیم چون ما به رقیب احترام میزاریم و فرض رو روی این میزاریم تا روز 250 حداقل موندگاره.

ساید با اون همه پلیر ، اون همه امکانات چی به سرش اوردین !!! کردینش به قول یکی از اکانتاتون چک خور جنوب شرق

واقعا که چه تعبیر زیبایی انجام دادن ! ای کاش فقط حرف بقیه هم گوش میکردین این شورای توتالی موتالی !

باز خوبه ان دبل حداقل یه بهونه منهی فشارش از دیوار شدن واسه حذفشون پیدا کردن.حداقل سر خودشونو شیره مالیدن.شما چه بهونه ای دارین واسه رفتن؟ناتوانی های خودتون؟

موفق باشید

لول :))))

• عموقناد چراغش قرمز بود به تمامی حالات ممکن رنده شد؟
    • بقیه هم که تک تک نمیخام اسم بیارم.حداقل زحمت پلیرهاتونو داغون نکن با این صحبت ها.

بعدم اصلا قبول ، قرمز شدن بازم از سو مدیریت شما بوده.

چی کار میکردین اونجا مگر؟

1. لیدری میکردین یا ۴۰ روز علاف این بودین وجه اشتراک پیشوا ، تایگرز و ... میشه Maters ؟؟؟
    2. عشق لیدری کورتون کرده بود که متوجه این چراغ ها بشین؟
    3. کپ ۱۲۵ درصد و ۱۵۰ درصدتون قرمز شده یادتونم نیست بهش؟

ناصر جان ، خیلیا حذف کردن جلوی تیم ما.دیدن این صحنه ها واسه ما اصلا جدید نیست.به عنوان یه رقیب ضعیف (فقط کتک خوردین اخه ، بلند هم نشدین) برات بهترین هارو آرزومندم

انشالله فقط درس های خوبی از سرور گرفته باشین

حسین راه نپ رو ۳ ۴ روز پیش حمیدرضا توی ویدیو شب پنجشنبه :)

از عموقناد تو اتاق فکرتون با بچه های مسترز بخواه تا برات ترجمش کنه کاکو :) ما که مدرک زبان نداریم بخایم ادعا کنیم

موفق باشید

پ.ن : الله اکبر این همه شکوه ، الله و اکبر این همه جلال

با سلام خدمت همه خوانندگان

هنوز شعله های آتش پلن تیکی تالا و سواحل لبنان خاموش نشده است !!!

نتایج این پلن ادامه دارد این بار با شایعه حذف ۳ همر فقط با یک سیلی چپ و راستی

با سلام خدمت دوستان و رقیبان عزیز

ناصر جان از این حذف ها زیاد دیدیم از شما.دیگه عادی شده این حربه های شما.یه فتوشاپ تروپم که کاری نداره.اینارو اگر میخای بگی واسه اینکه تایم بخری برای ربعت ، میخام بهت بگم که در اشتباهی ! راه تایم خریدن توی کلیپ حمیدرضا گفته شد ! از استاد اموزش عربی/انگلیسی به کودکان بپرس

شما اگر همری ساختی و ادعا حذفت مثل سری های قبلی نیست جمع و جورش کن بفرسش بیش خودم کاکو.یه گودبای پارتی مشتی راه واست بندازیم از گودبای پارتی سامان و مصطفی بی نام بهتر :)

بهونه حذف (اگر واقعی باشه) چیه؟ الله اعلم.مدیونین فکر کنین از فشار پلن های اخیر هست !!! (سوال پیش میاد کدوم؟پلنای شخصی یا پلنای آمرداد؟لطفا باز کن اینم)

این حال و روز ناصرشونه :)

حال و روز پرهام گرین و علی زد کینگ و عموقناد و کت شلوارپوش هم که دیدی :)

بعدی لطفا

سپاس

پ.ن : یوسف جان دو بار اومدیم.یوسفم دیدیم ولی تفنگ یوسف رو ندیدیم :) کجاست این تفنگ؟دیدی گفتم زوده این جنگ گفتی نه ما خوراکمون هیجانه؟هیجانه یه طرفه شد که

پ.ن : بابا بیخیال ناصر خدایی.سن تو از ناز خریدن دیگه گذشته.میخای کی نازتو بخره؟ تولو خودا حذف نکن ;(

با سلام

من دقیقا چه حرفی زدم؟جز دادن یه اولتیماتوم؟گفتم بریم یه سرور دیگه؟

یه سرور دیگه بریم ، به سرور دیگه بریم :)

دوستان با ریتم لطفا بخونن.

آخه عمو قناد هنر تو جز خراب کردن یه ساید چیه؟اون تایگرزتون چه هنری داشته تو این سال ها؟این کت شلواریتون که این قدر فکر بالانسینگ سروره ، از سرور ۲ ایکس به بعد تغییر عقیده داد؟

1. جز اینکه سرور ۲ ایکس راند اخر تا ته سرور ساید رو به ۲ قسمت Tigers و Brave heart تقسیم کردین موجب خراب شدن بازی کلی آدم و به هم زدن بالانس سرور شدین؟
    2. جز اینکه سرور های دات کام فقط هنرتون اینه ۱۵ کراپ های یه ساید لاک و بعدم کتک خور خارجی های اکثریت بشین؟

به تمامی روش های ممکن مفتضحانه طرف رو زدیم و طرف کلا ده زدن پشت خاکستری یادش رفته مهاجرت کرده به مختصات های 140 30 :)

1. کراپ های کپشو زدیم
    2. چیفش کردیم
    3. دیسترویشم کردیم

بعد حالا میگه بریم یه سرور دیگه دویل کنیم.اینجاتو دیدیم کتک خور.سرور دیگت پیشکش !!!

اصلا اینکه جنوب غرب به این روز رسید دقیقا یکی از عوامل تاثیر گذارش شخص شما و تیمتون بوده که به خاطر حمایت های بیخود از تک روی های یک پلیر ، باعث سرشاخ شدن سایدتون با همسایتون شدیم.ضمن اینکه مهر تاییدی به پلن های شخصی توی سایدتون زدین که نتیجش رو داریم میبینیم.دیوار شدن های کیلوییییییی

به قول مرتضی : پلن شخصی چه سمی بود دیگه :)

کی میخاید بیدار شید ؟؟؟ کی ؟؟؟ یعنی تیم لیدری جنوب غرب کاملا مبرا از خطا بوده ؟؟؟

موفق باشید

پ.ن : طرف هنوز جریت نداره امار همرشو بزاره فروم واسه ما دعوتنامه میفرسه.شما برو کافیه.دوستان به جای ما :)

با سلام صبح همگی بخیر

نگران این باش که به امپریال هزار تهمت زدید که مولتی رید میده و الان خودتون هزار بار بدترش رو انجام میدین.(اگه نمیدین همگی به ادمین بگیم غارت از مولتی رو محدود کنه قبوله؟ چالشم نمیخواد) نگران میزی باش که دورش کسانی بشینن که نمی تونن روی حرفشون بمونن. من زیر اون میز می زنم که هیچی؛ اون میز رو تیکه تیکه می کنم.

خیلی جالبه تهمت ها انگاری تمام شدنی نیست ! جالب اینجاست از خودمون نون قرض میگیرید به خودمون میفروشید؟روزی که در جلسه بین ۴ ساید پیشنهاد محدودیت رید از مولتی داده شد جواب شما چی بود؟کی اون پیشنهاد رو داد؟

در این لحظه اعلام میکنم که جنوب غرب تا پایان ساعت ۱۰ امشب مهلت دارد تا مدارک منطقی خودش در باب ادعاهای واهی خودش ارایه بده یا بابت تهمت های ناروایی که به نحوه رید تیم ما زده است عذرخواهی کند.در غیر این صورت ما بهشون ثابت خواهیم کرد که در اشتباه بوده اند ! فقط ما مفت به کسی جواب نمیدیم و امیدوارم توانایی پرداخت بهاشو داشته باشن.

مرتضی جان میخای من بگم حالشون چه جوری بود؟همون حالی که عصر جمعه داشتند و فروم رو با سخنان گوهر بارشون منور کرده بودند.حالشون اون مدلی بود :D

سپاس

پ.ن : کیف چرم دستی منو بیارید 8)

پ.ن : یه مشت شورشی هم واسه ما شاخ شدن خداوکیلی ، بازیچه های ۲ ایکس :) شما برید همون شورش هاتونو کنین.رزومه دارین اخه شاخ شدین واسه ما؟

پ.ن : 2014 وقتی سرور 7 کام داشتیم رنده میکردیم شما هنوز زبان بلد نبودی :) حالا که زبان یاد گرفتی اینو واسمون ترجمه کن گل من

پ.ن : محمدعلی این داداشیمون روحیش لطیفه :) واسه یه دیسلایک اینجوری آسیب میبنیه موقع پلن ها چه شود الله اعلم

پ.ن : ناصر 72 ساعت حذفت به کجا رسید؟

با سلام

با تک شمشیر تی کی توی چشمتون فرو میکنم تا آخر سرور! یکی اومده میگه ۶۰ک گرزی ۲۰ک تی کی ^^

بابا اینو توی کیریلوید هم بزنی و فضایی بسازی هم این مدل خروجی بهت نمیده و بهترین حالت گرزی به تی کی ۴ به ۱ میشه!

دوست فالگیر اتفاقات آب ۱۲۲ توصیه میشه

اخه گل من تو در حدی نیستی که بخان منطقی راجبت فکر کنن.

همر های ترکیبی چپل چلاغی رو افرادی مثل تو فقط میتونن بسازن ^^ 60 20 تازه خوب گفتن.در حد 80ک گرز 5ک تی کی باید میگفتن

دوباره تقاضا داری؟

علی جمعه شب میاد فروم :)))

فقط یک جمله !

متاسفم واست که داری هنرمندی هاتونو به رخ همه میکشی !!!

سپاس

با سلام خدمت همه خوانندگان فروم

ساعاتی پیش باخبر شدیم که دکتر سینای عزیز داغدار غم از دست دادن پدر هستند.

سینا جان ، تیم ما ، مجموعه خودت آمرداد و متای شرق رو شریک غم خودت بدون ، امیدوارم دیگه خبر بد ازت نشنویم و غم آخرت باشه.

سپاس

سلام بر محمد عزیز

سلام خدمت همه دوستان

من زیاد اهل پست گذاشتن توی فروم نیستم ولی خب دیگه دیدم واقعا لازمه که یه سری حرفا زده بشه

قبل از هر چیزی تبریک میگم بابت پلنی که انجام شدش و اون وقتی که براش در نظر گرفته شده بود( اگرچه شاید اونجوری که من تصور میکردم نبود)

و یه خسته نباشید میگم به بچهای دفکورد (عمو نادر +علی و بقیه دوستان)که واقعا زحمت کشیدن تو اون تایمی که بود خیلی جاهارو بسته بودن و اون لحظه فهمیدم که ساید خیلی پتانسیلش بیشتره این حرفاس

قربانت محمد لطف داری عزیزم

خوشحالم که آستین بالا زدی و توی میدون اومدی چون که تو یه وزنه مهم هسی.تنهایی پتانسیل اینو داری یه ربع رو بچرخونی و دیدم چه کارایی ازت بر میاد !!!

چیزی که من توی SWدیدم واقعا سایدی هست که پتانسیل اینو داره که با این وضعیت سرور بتونه خیلی راحت جلوی ساید های دیگه به بهترین نحو بازی کنه ولی

محمد لعنت به منکر حرف تو.همه میدونن اس دبل پرپتانسیل ترین ساید سرور بوده !

نه فقط از لحاظ تعدد ، بلکه کیفیت یکی مثل تو ، ناصر ، پرهام و سامان بدبوی و ... مهر تاییدی به این حرف بود

اما چی شد که اس دبلیو به این وضعیت دچار شد؟بزار من بگمت کاکو

بار ها سر درگیری مرزی من و تو صحبت کردیم.تو اسم میدادی من میرفتم یقه میکردم فلان جارو نزنید و میگفتم :

1. ما با اینا سر یه سفره نشستیم زشته واسه ۴ تا دونه منبع بریم سراغشون.جای ۴ تا من ۸ تا میدم.
    2. خیالتون راحت باشه اکانت فلانی ۲ خونه ایته ولی هیچ خطری واست نداره بیخیال من تضمینش میکنم

اما تو و یوسف چی جواب دادین؟

1. موقعی که کپ hiiis مهاجرش لند شد چشم و گوشتون بسته بود یه پیام به من بدین؟بعد ۴۰ روز وقتی 6 ده زد یاد اون مختصات به قول خودتون خیلیییییی مهم افتادین؟اونم با تهدید؟اونم درخواست و نه پیشنهاد؟اونم به آمرداد؟دمتون گرممممم خوب شجاع شدین
    2. موقعی که سعید ام کا ام جی میزد میگفتین پلن شخصیه و پلیر هامون آزادن.قبلش پلیر های ما آزاد نبودن ۴ تا فیدرتونو رید بزنن؟
    3. یادتون رفته IHXX چه جوری میزد و نمیتونسین کنترل کنین؟
    4. موقعی که ان دبل میزد و به جای مرحم زخم شدن نمک روی زخم شدین و فیتیل زدن هارو بالا بردن با یه استدلال بچگانه !

داداش انتظار داری مرامی که وقتی توی فشار بودیم گذاشتی یادمون بره و الان جبرانش نکنیم؟نه عزیزم آمرداد تیمی نیست که یادش بره کی چه رفتاری کرده ! منم خودمو بخام به فراموشی بزنم ۱۰۰ نفر دیگه هستن که یادم بیارن چه اتفاقایی افتاده.

شما تصمیم گیری سایدتون رو طبق یه پلیر گرفتین و همیشه هر کسی این کارو کرده پشیمون شده !

• نمونش سرور 1 راند ۴ که تیم لیدری شمال شرق پشت اوستادددد در اومد ولی اوستاددددد رفت و ش ش موند با یه حریف زخم زده
    • نمونش سرور 1 راند ۳ که تیم لیدری شمال غرب بازم همون اشتباهو کرد تهش چی شد؟خودت بودی اونجا

حالا برید دفساز بزرگ جنوب غرب رو بیارین ببینید هنری جز همر بدون رم و هیرو زدن داره یا نه !!!

ولی این نوید رو به همه ی دوستان میدم با یه سری کارهایی که داره صورت میگیره وضعیت ساید خیلی تغییر میکنه و حتی شاید ورق بازی برگرده

از 200 0 ساید همر بلند کردیم -200 0 رو زدیم.فقط یه چیزو ثابت کنیم!!! از 400 خونه ای نتونسین دیوار کنین و تسلیم شدین.دفاع اشتباهی رفت جایی که نباید میرفت.

نمیدونم یه سری کارا چیه ولی زودتر اون کارارو کنین.مام یه کم کتک بخوریم.حالا یا میخاین بزنین ، یا فکر دیگه ای کنین یا هر چی فقط زودترررررررررررر ، چون کتیبه ها داره میاد !!!

این روال فردا روز از 30 -30 با کتیبه چکمه چه بلوایی میشه !!!

ضمنا تارگت ریل/فیک رو فقط تیم لانچری میدونه و کسی که همر زده.خارج از این دایره هیچ کسی نمیدونه حتی همونایی هم که همر زدن تارگت خودشونو وقتی میفهمن که همر رفته توی راه ! چون اعتماد کامل به تیم رو دارن.اگر یه نفر سوم بیاد از من سوال کنه فقط میتونم دعوتش کنم به صبر تا تایم لند.حالا هر کی باشه ;)

پ ن :اشکان کی بریم یه هندونه بخوریم بشا.....م تو این رفاقتا؟8o

داداش هندونه های زمستون خوب نیستن.بیا بریم ماشعیر بخریم.بهتر راه میندازه کلیه رو.

تو فکرتو بکن منم میشنیم فکر میکنم راجب سایدی که پتانسیل کنترل 2 پلیرشو نداره به عبارتی شهامت اینو نداره که کاری که پلیرش کرده رو گردن بگیره :)

سپاس

پ.ن : محمد رفاقت و رقابت خیلی نزدیک هم هستن.سعی کن قاطیش نکنی اما اگر کردی چه بهتر :) رفیق این مدلی نمیخام

با سلام و عرض ادب خدمت همگی

زمانی که توی سروری بازی کنی ، عملا بی طرف پست دادن معنی نداره :) پس باید یه جورایی طرف خودت رو بگیری و این خصلت ذاتی هر انسانی هست.

راجب اکانت میلاد وجود شمشیری و کاتا دلیل محکی بر بررسی های ما و تحلیل اون نان کپ بوده.پس لطفا به شعور خوانندگان توهین نکنید چراکه عدم عکس گذاشتن از همر دیابلو در سری قبلی و تحریف و کوچک شمردن همر میلاد در این سری حرکت جالبی نیست

راجب بقیه تارگت ها نمیدونم شما نظرتون چیه اما این هفته حدود ۱۲ کپ شخم خورد.زیرساخت و گندمزار ها دود شد

هفته قبل حدود 6 پایتخت دیگه کراپ هاش دود شد.

نوه 18 ماهه اقا مازیار هم میدونه که به هر حال بعد از یه مدتی کراپ ها ریکاوری میشن اما به چه قیمتی؟

1. پتانسیل اکانت حداقل به مدت ۴ هفته باید کامل صرف کراپ هاش بشه و عملا دفسازی استپ میشه.بعد ۴ هفته تازه اکانت به روز اول خودش میرسه.چرا که یک اکانت مثل اکانت Zarah حدود 45 میلیون فقط خسارت زیرساختی دیده .!!!
    2. دفاع کشته شده در رگنار (انویل دفاعی Zarah) ، دفاع کشته شده در المیرا (۲ انویل دفاعی و دف سواره بدون هیرو ! ) و دفاع کشته شده در اکانت ایران (انویل دفاعی های خودش) بخشی از دفاع شناور جنوب غرب بوده است.استاد عربی از اونجایی که دفساز شدن و مقالات دفسازی میخونن باید متوجه فرق دف ثابت و دف شناور باشند پس تایم ریکاوری این ها هم ۱ روزه نیست. :)
    3. در صورتی که فرض بگیریم پوش اتحاد قراره بشه عملا باز هم از پتانسیل اتحاد کم شده چراکه اگر کراپ لاکی صورت نگرفته بود ، این پوش واسه ساختن ۱ کپ دیگه میشد پس عملا پتانسیلی از جنوب غرب سوخت شده است.
    4. فراموش نکنیم اگر همر ما بدون هیرو انویل دفاعی Zarah رو زد ، این انویل دفاعی هم روی سطح دیوار ۰ دهکده دفاع کرد :) که خب ۲۰ درصد کجا و درصد دیوار کجا

به نظر می رسد طبق آمار تلفات دو طرف درگیری در این پلن در یک سطح بوده است. دو موضوع را هم باید در نظر گرفت.

اول: گندمزارهای کپ های که تخریب شد.

دوم: این واقعیت که نیروی دفاعی به راحتی قابل بازیابی است اما ساخت همر و کاتا به زمانی خیلی بیشتر نیاز دارد.

و اگر بخواهیم منصف باشیم (فارغ از بهانه هایی مثل گندمزارها با یه پوش بالا میان و این همر اضافه بود و از گندمخورش خلاص شدیم!)

باید بگوییم این پلن به صورت مساوی به اتمام رسید و همچنان نبرد قدرت بین جنوب غرب و جنوب شرق ادامه دارد.

تلفات درگیری ۲ طرف یکی بوده.این حرف هارو واسه داخل جنوب غرب بزنید.

• روز به روز قدرت ساخت دفاعتون داره کم و کمتر میشه و هنوز کپ های رنده شده هفته قبل ریکاوری نشدند .
    • روز به روز دفاع شناور بیشتری دارین از دست میدین و هنوز انویل های کشته شده هفته پیشتون ریکاوری نشدند.
    • روز به روز قدرت چرخش دفاعتون میاد پایین چون عملا دفسازاتون با کپ ۰ باید دفاع فیدر هاشونو بچرخونن.
    • ۲ همر در نقطه کریتیکال از دست دادید.همری مثل میلاد به راحتی حتی یونیک جنوب شرق رو هم میتونست بزنه.

همر اضافه؟واقعا با این حجم رید جنوب شرق خیلی باید ساده باشیم اگر بگیم این همه پتانسیل جنگی جنوب شرق بوده و اینکه این ربع از دیوار شدن ترسی داره !!!

خب حالا بریم سر پلن های شخصی :)

• پلن اول ۳۰ ساعت زمان داشتید و کلی دفاع.کاملا تیم دف کوردیتون ضعیف عمل کرد و عملا نتونست کپ هارو ببنده با این حجم زیاد دفاعتون پس از ۵ تارگت ۴ تاش خورد و اونجا 4-1 به نفع ما شد و تسلیم تیم پلنری ما شدید.تیک گرز و سوتی دفاع با همر قشنگ نشون از دست پاچگیتون در اون لحظات میده
    • پلن دوم همه تارگت های ما منهی ایران کاملا موفق امیز خورد و زیرساخت ها زده شد.مضاف به خوردن زیرساخت ها بعضی همر هاتون از ترس صفر شدن یا چیف شدن هیجانی روی ما لانچ شدند مثل همر Edi و EGT پس عملا ۲ نان کپ شما به دلیل این پلن دیوار شدند.پس من جزو دست آورد های خودمون حسابش میکنم چون اگر پلنی نبود ، ۴۰ک گرزی و ۱۰ک تی کی بدون رم لانچ نمیشد !!!! عملا شما ۱۰۰٪ ناموفق بودین اما ما ۶٪ (تازه ما دفاع شناور کشتیم نه دف ثابت نان کپ)

راجب تایم پلن شما اگر خیلی شرایط تراوین واست مشکل داره میتونی کلا تراوین بازی نکنی.یا اینکه در منصب لیدری نشینی.معنی نداره بگی ۵ شنبه جمعه متاهل هسیم و نمیرسیم هندل کنیم.این بهونه های صد من یه غاز رو واسه همون داخل مسترز بیارید که خریدار داره نه اینجا که سبب خنده میشه !

در کل و خلاصه نتایج پلن های اخیر !

جنوب غرب کاملا در سیکل منفی افتاده.هر هفته زیر بار سنگین حملات جنوب شرق داره انویل هاش ، زیرساخت هاش و همر هاشو از دست میده در حالی که ۳ هفته دیگه تا آزاد سازی کتیبه ها فاصله نداریم.از طرفی خفت هایی که در طول هفته میشوند نیز باید به این امار اضاف کنیم.خسارات جنوب غرب در این ۲ هفته به شرح زیر است

1. از دست دادن حداقل 12 (17 جا تارگت شده کلا) پایتخت ۱۵ گندمی درصد بالا با زیرساخت عموما دفاعی و کراپ های سطح بالا (17 و 16 و 15)
    2. صفر شدن ۲ همر خوب این ربع (دیابلو و میلاد)
    3. دیوار شدن 7 همر خوب این ربع به خاطر پلن های شخصی (EGT , Ddi , Tital , Lord S and so on)
    4. از دست دادن حداقل 10 انویل دفاعی (85٪ دفاع کشته شده توسط آمرداد دفاع شناور بوده است نه ثابت ! )
    5. از دست دادن اسکاتر سایدشون
    6. خفت شدن بیشتر از 100ک گندمخور هجومی در مختصات های حساس

اگر با این اوصاف جنوب غرب سیر نزولی نداره و خسارت ها قابل جبرانه ، پس بقیه ربع ها چه میکنن که این بلاهای آسمانی برشون نازل نشده !!!

در مقابل دیوار کردن چند همر جنگی جنوب شرق هیچ تاثیری توی بازی این تیم واسه تایم آزاد سازی کتیبه ها نداره.چراکه با جنوب شرق قرار نیست همه کتیبه های بازی رو کلین کنه و صرفا 27 همری که در این پلن بلند شدند واسه کلین کتیبه های لازم کافیه !

هفته خوبی داشته باشید

پ.ن : به سلامتی همه خاکستری قرمز زنا <3

با سلام خدمت همه خوانندگان

همین به بسم الله ، جا داره تبریک بگم به تیم پلنری مجموعه آمرداد (مسعود ، آرمین ، مرتضی و بنده) که یک پلن نوین و جدید رو پیاده کردیم که در این سطح و اندازه در تراوین ایران دیده نشده است.این پلن هم نشات از انجایی میگیره که دیگه ما دنبال پلن های تکراری نیستیم و خلاقیت (ولو به قیمت بالا بردن ریسک پلن) هست که میتونه بازی رو برای ما جذاب کنه.

پلنی که در نهایت امشب به پایان رسید شامل دو قسمت سواحل لبنان و TiKi TaKa میشد که لانچ ها به صورت سری و در دو بازه زمانی متفاوت شروع شد.لند پلن ها به ترتیب ساعت ۴.۱۰ دقبقه و ۲۰.۱۷ تنظیم شد.در پلن اول دقیقا به هدفی که میخاسیم رسیدیم و حتی با توجه به خفت همر اسکات اصلی جنوب غرب ، همر رومن شوال و همر توتن تبری حتی دست اورد های اضافی هم واسمون داشت.این پلن یه جورایی جنگ فکری بین مهارت های تیم پلنری و تیم دفکوردی جنوب غرب بود چراکه تارگت ها جزو دورترین تارگت های جنوب غرب بودند و همر ها نیز از دورترین نقاط جنوب شرق بلند شد.پس عملا بازه زمانی کافی برای تصمبم گیری وجود داشت

پلن دوم پلنی بود که همزمان با لانچ های اخر پلن اول شلیک شد.تقریبا پلن اول رو میشه یک پلن سبک تر نسبت به پلن اول بود چرا که در پلن دوم تعداد تارگت ها به مراتب بیشتر ، همر های استفاده شده سنگین تر و لانچ ها با توجه به بازه زمانی کوتاه به شدت سخت تر !!! مفتخریم اعلام کنیم چه در پلن ماراتون ، چه در پلن سرعتی به تمامی اهدافمون رسیدیم !!! اگر چه نتیجه پلن اهمیت داره اما هدف دیگه ما فقط به رخ کشیدن توانایی های بچه های تیممون و پتانسیل جنگیمون در حدود ۱ ماه مونده به کتیبه ها بوده است.

فقط در باب لانچ بگم که حدود ۷۲ ساعت بچه های لانچری هیچی کم نذاشتن.لانچ ها به خصوص در پلن دوم به شدت فشرده بود که کارو بسیار سخت کرده بود.مسعود عزیزم که نمرش از ۲۰ هم بالاتره ، رضای پر انرژی ، احسان همیشه در صحنه مرتضی محبوب دلها ، دون ماهان شیر خسته ، ارمین دم همون گرممممم

لبنان سلامممممممممم

Tiki TaKa

ابتدا از اقامه نماز صبح در جنوب غرب رونمایی میکنیم !

• تارگت اول : کپ اکانت Pay._.Back (اسکاتر اس دبل) = خوردن کراپ و زیرساخت

این کپ با توجه به حجم اسکاتش و پارک شدن تروپ توش نشون میده که هدف اصلیش صرفا ساخت اسکات بوده و برنامه همر سازی یا دفسازی سنگین نداشته و خب بهتره الان با از دست دادن همر اسکاتش کلنگ رو بگیره دست و ده رو باز دوباره بسازه

همر حامد کرونا : https://uupload.ir/files/kvaa_korona.jpg

همر علی چیفر : https://uupload.ir/files/9pva_alichief.jpg

*** اینجا یک اشتباه لانچی صورت گرفت که خب خوشبختانه تاثیر مهمی توی روند کار نداشت !

• تارگت دوم : کپ اکانت pouya1 = بدون خسارت

یک 9 گندمی کپ با همر جنگی که بخشی از همر جنگی به عنوان دفاع استفاده شده است و بخشی از همر اکانت خفت شد

همر حسین/بردیا پانگوین : https://uupload.ir/files/uzd_pangolin.jpg

همر تیم آلیانز آرنا : 560 کاتا دیوار شد و خسارتی وارد نشد.

• تارگت سوم : کپ اکانت elmira = دیوار

یک کپ دفساز با کراپ های سطح 16 و آنویل دفاعی

همر سام رله : https://uupload.ir/files/ox2l_rele.jpg

همر حسام هیس : مقداری تروپ هجومی دیوار شد

• تارگت چهارم : کپ اکانت marwell = تخریب کلیه گندم زار ها و زیرساخت

یک کپ هجومی با کراپ های سطح 14

همر پویا لوک : https://uupload.ir/files/mme8_look.jpg

همر تیم استالکر : https://uupload.ir/files/usyp_stalker.jpg

• تارگت پنجم : کپ اکانت venomancer = تخریب کلیه گندمزار ها

یک کپ دفساز با کراپ های سطح 15 14 و آنویل دفاعی

همر شهریار/حامد/عرفان توتن خان : https://uupload.ir/files/xnu4_tootan.jpg

همر حمیدرضا/مجید بمب : https://uupload.ir/files/g7aq_boomb.jpg

ضمنا یک اشتباه سهوی یکی از افراد دیگه توی پلن باعث شد یکی از کپ های دیگه از خطر رنده شدن در امان بمونه و صرفا 640 کاتا از بین رفت !

و حال میریم سراغ اقامه نماز وحشت در قسمت شرقی جنوب غرب !!!

• تارگت ششم : کپ اکانت pooriarsh = تخریب کلیه گندمزار ها + 16 ساختمان ( لند 16 موج کاتا جمعا)

همر تیم ریکی : https://uupload.ir/files/cred_rikipoori.jpg

همر امید الون : https://uupload.ir/files/wg46_alonepooriarsh.jpg

• تارگت هفتم : کپ اکانت Iran = دیوار

همر علی واحدی/علی کا گاد: https://uupload.ir/files/276_godiran.jpg

موج کاتای نوید : جمعا 260 کاتا

• تارگت هشتم : کپ اکانت SGGK.GW = تخریب کلیه گندمزار ها + 16 ساختمان (لند 16 موج کاتا جمعا)

یک کپ دفساز با کراپ های سطح 16 17 و آنویل دفاعی

همر مهربان/کسری/ماهان گان هیرو : https://uupload.ir/files/ba6s_gonehero.jpg

همر علیرضا تنت : https://uupload.ir/files/glit_tenet.jpg

• تارگت نهم : کپ اکانت zarah = تخریب کلیه گندمزار ها + 16 ساختمان ( لند 16 موج کاتا جمعا)

یک کپ دفساز با کراپ های سطح 17 و آنویل دفاعی که در جای دیگه انویل دفاعی نیز از بین رفت

همر تیم مارس : https://uupload.ir/files/4m2w_mars.jpg

همر تیم گرین امپایر : https://uupload.ir/files/6cqa_greenempire.png

• تارگت دهم : کپ اکانت ragnar = تخریب کلیه گندمزار ها (لند جمعا ۱۲ موج کاتا که ۴ موج اینسرت شد)

یک اکانت با مختصات استراتزیک و کپ خوب با کراپ های سطح 15 که رشد بسیارخوبی هم در هفته های اخیر داشته

همر تیم پایتون : https://uupload.ir/files/m6ru_python.jpg

همر مجید تراکسس : https://uupload.ir/files/ba22_traxexragnar.jpg

همر تیم واچ اند لرن : https://uupload.ir/files/ig5d_watchragnar.jpg

• تارگت دهم : نان کپ اکانت milad = دیستروی نان کپ

یک همر نان کپ با مختصات استراتزیک و سایز تقریبی 80ک گندمخور هجومی

همر تیم کماندار : https://uupload.ir/files/edjv_kamandar.jpg

همر تیم واچ اند لرن : https://uupload.ir/files/bxp9_watchmilad.jpg

همر بهنام ویانا : https://uupload.ir/files/nc6_vianamilad.jpg

• تارگت یازدهم : کپ اکانت shahin = تخریب کلیه گندمزار ها + 16 ساختمان (لند 16 موج کاتا جمعا)

یک اکانت با مختصات استراتزیک و که دارای اسکات قابل توجه و انویل دفاعی بوده است

همر تیم تکشاخ : https://uupload.ir/files/fvqk_takshakhshahin.jpg

همر بهنام ویانا : https://uupload.ir/files/us41_vianashahin.jpg

• تارگت دوازدهم : کپ اکانت david = تخریب کلیه گندمزار ها + 16 ساختمان (لند 16 موج کاتا جمعا)

یک اکانت دفساز با جمعیت نسبی مناسب و کپ خوب با کراپ های سطح 16 17

همر تیم لیون : https://uupload.ir/files/mx89_leondavid.jpg

همر تیم ویانا : https://uupload.ir/files/43pc_vianadavid.jpg

• تارگت سیزدهم : کپ اکانت hadaf = تخریب کلیه گندمزار ها + 16 ساختمان (لند 16 موج کاتا جمعا)

یک اکانت با مختصات استراتزیک و کپ خوب با کراپ های سطح 14

همر نوید هریکن: https://uupload.ir/files/wtuw_hurricanehadaf.jpg

موج کاتای تیم لیون : https://uupload.ir/files/7eu8_leonhadf.jpg

و خفت سحرگاهی سام رله عزیز :) : https://uupload.ir/files/9el_kheftsam.jpg

و در نهایت عکس تاپ نمایی از تاپ ۱۰

در نهایت یه تشکر ویژه تر هم میکنم از تمامی بچه هایی که به تیم پلنری اعتماد کردند و همر هاشونو در اختیار ساید قرار دادند علی الخصوص بچه های تیم گاد و سام رله عزیز که همر هاشون دیوار شد

موفق باشید

پ.ن : نماز وحشت واسه از دست رفتگان جنوب غرب فراموش نشه.هر کی توی منزل بخونه

پ.ن : آپلود تمامی عکس ها در سایت میسر نیست چون هم پست ۲ تیکه میشه هم سایت به مشکل خورد تست کردم

سلام مجدد

ناصرجان حقیقت هیچ وقت توهین برای بازی رو توجیح نمیکنم.عصبانیت و عجله شاید بهونه ای برای قانع کردن خود و دیگران باشه اما زشتی کار رو نمیپوشونه چراکه اخر این سرور چیزی جز رفاقت ها و رفت و آمد ها نمیمونه.500ک 500ک نیرو کشیدم اما چیزی که واسم مونده 50 تا 50 تا رفیقی هست که از هر سرور پیدا کردم.

اگر جایی از طرف من یا مجموعه ما توهینی به شخص شما صورت گرفته یا سو برداشتی از صحبت دوستان من کردی شخصا ازت عذرخواهی میکنم.

سپاس

پ.ن : رهرو ان نیست که گه تند و گهی خسته رود ، رهرو انست که اهسته و پیوسته رود

پ.ن : فردا جنوب غرب باید نماز جمعه بخونیم یا نماز وحشت؟

پ.ن : ناتار اگر بزنی مولتی دیگه نمیشه زد؟عجبیه

سلام مجدد

اشکان داداش ، چه خودت چه بهنام چه بقیه آمردادیا جاتون همیشه تو قلب منه ، خودتم میدونی چقد دوستتون دارم و بار ها هم اینو گفتم ...
    من فکر نمیکردم واقعا بخوای این قضیه رو به دوستی بین ما ربط بدی ! و بگی یوسف نمکدون شکستی !!!
    این بازی اونقد برام ارزش نداره که بخواد باعث شه اینجوری رفاقتم زیرسوال بره !
    اگه قرار باشه من به خاطر بازی رفاقت خودمو از دست بدم بهتره همین الان از تراوین برم...
    متاسفانه یا خوشبختانه به شدت رو کلمه رفاقت حساسم ...

یوسف جان چرا دوست داری با کلمات بازی کنی؟صحبت من ربط بین دوستی و بازی یا ارزش گذاری راجب بازی بود؟

فقط در عجبم در این ۱ سال و اندی هیچ وقت به صورت خصوصی راجب اسم گذاری و حواشی سرور 1 راند ۴ حرف نزدیم و یهو توی این سرور یاد ۱ سال پیش افتادی.تعجبم از اینکه میگین اعضای ما هم از اتحاد اخراج شدند (دقیقا کدوم اتحاد.ما کی اتحاد هارو ادغام کردیم که بخایم اخراج کنیم).

تازه الان متوجه شدی که باید احقاق حقی صورت بگیره؟یه خورده لگ تایم زیادی بالا نیست؟ بعد ۱ سال اخه؟

شاید هم صحبت شما هم به خاطر اون تفاوت گفتار و جهت گیری سیاسی شما در چت خصوصی و فروم ، بهش اشاره داشتیم ، نشات بگیره.به هر حال اگر خیلی راجب اون سرور کنجکاو هسی و میخای ۱ طرفه قضاوت کردن رو کنار بزاری ، من خوشحال میشم یه گپ راجب اون سرور (البته سر فرصت چون الان میدونی که خودت در چه حالیم) داشته باشیم.هم خاطرات زنده بشه و هم حرفای ناگفتش زده بشه چون یکی مثل من خیلییییییییییی حرف واسه گفتن دارم

موفق باشید

• با سلام خدمت همه عزیزان

نیم نگاهی داشتم به پست های اولیه سرور مینداختم که با اعداد و ارقام جالبی رو به رو شدم و فقط ۱ سوال واسم پیش او

نگاه به داخل کجا رفت؟

جنوب غرب با این پتانسیل و حجم پلیر چی شد که به اینجا رسید؟

واقعا برای من جای تعجب داره که چرا این ربع به جای قمار بر روی پلیر های تندرو سایدش مثل mkmj ، ربع مغرور nw و دخالت در امور داخلی یک ساید دیگه از این پتانسیل های گران بها استفاده نکرده؟؟؟نگاه به داخل پس کجا رفت؟؟؟نکنه دنبال یه آمرداد میگشتین چون شمال رو جارو کردین ولی همش به در بسته خوردین !!!

یعنی این حجم از پلیر باید به چیف ۲ ناتار در داخل خاکشون از تیم ما افتخار کنند؟۲ ناتاری که تازه ارزش نداشت به عنوان فیدر هم نگهش دارین؟

تازه نمیخام بگم واسه همین ۲ ناتار هم ، چندین چیفتون چیف رو چیف شد :D اقا رضا هم واسمون بره بالای منبر

• ماشالله به این مدیریت و برنامه ریزی.دست مریزاد !!! خسته نباشید به شورا توتالی

یوسف جان پیشوا در تمام دوران بعد فیلترینگ فقط با ۱ تیم تونسته تا ته سرور متاشو داشته باشه.من فکر میکردم دلیل احترامم به اون تیم مضاف به پرهام شما بودی اما الان میبینم اشتباه میکردم و پرهام خیلی خیلی خیلی با شما تفاوت داره و اگر پرهام یا ممد مون شادو و سایر پلیر های بزرگوار ج غ که نمیخام اسم بیارم تک تک ، نبودن شاید سرور قبل هم اتفاق دیگه ای رقم میخورد !!! ما سر یه سفره نون و نمک خوردیم و نمکدون شکستن درست نبود.دوست ندارم حرفای دوران دوستی رو بیان کنم چون تف سر بالاست.پس از این موضوع میگذرم و اصلا هر چی شما بگین :)

آمرداد = اخ ، پوف ، پیف :) راضی هسین الان؟

سپاس

پ.ن : ناصر بیا تاپ غارت خدایی ! صفا نداره اصلا بدون تو !!!

پ.ن : جدیدا ده چیف میکنیم دیگه اتک های دیابلو نیست روش.دیابلو جان کجایی؟دقیقا کجایی؟

پ.ن : مواظب کت شلوارتون باشید :)))

پ.ن : حامد دفاعی کی بودیم ما؟

خیلی قشنگ از کلمات غلط املایی میگیری اما اصل رو فراموش کردی :)شما هنوز توی شوک بعد از صفر شدن هسی و صرف اینکه یه دیفالت و نان کپ از من ایراد بگیری باعث تسکینت میشه؟داداش ما همر کپ صفر کردیم.بیا غلط املایی باز بگیر آروم تر شی

اما از بحث اصلی خارج نشیم.اون همر کپ/دیفالت/نان کپ/اسکات و هر چی شما میگی سایزش چقدر بود؟ما که قاعدا نوب هسیم و هر دم بیل اومدیم تارگت انتخاب کردیم.نمیخای واسه بقیه نشون بدی امرداد اشتباهی به کاهدون زده؟

• حتما همرت اندازش ۲۰ک گرز 1ک شوال بود؟احتمالا سرور یه باگی داره پس چون به خاطر 20ک گرز رنک همر ۹ یا 10 یکی رفت بالا :D

اقای حرفه ای مشکل شما میدونی چیه؟اندازه خودتو هنوز نمیدونی و میای کف فروم واسه ما تارگت انتخاب کنی :D اما خودت تارگت میشی و تبدیل میشی به سالاد شیرازی و کپ نان کپ و همه چیزت یهو میپره هوا !!! زدیمت که تارگت انتخاب کردن رو یادت بدیم.

این نیست بیای کف فروم ادعا کنی اما تو بازی فیدر بزنی !!!

بلدی خوب حرف بزنی اما هیچ درکی از حرفات نداری.

این دیابلوی قصه ما یه گردی داشت هول میداد بالا.یهویی شیب زیاد شد گردی قل خورد پایین خودشم برد پایین ^^ استراحت بده به خودت

بشین همون 20 30ک گرزتو بساز بزن در و دیوار.تورو چه به همر سنگین کشیدن ، اونم پشت خاکستری !!!

ضمنا دیابلو جان افتخار به این نیست یه اتحاد ۳۰ نفره ببری یه ساید و به این ببالی که تا ته سرور لجبازیتونو ادامه دادین و پتانسیل ساید رو تقسیم کردین.امیدوارم یه مقدار گستره دیدت رو بالاتر ببری.

شما چون خودتون اهل لویال بازی بودین (اخرین سرور 2 ایکس ایران اتحاد Tigers) ، قشنگ حال لویالی هارو میفهمین و حمایت و استفاده ابزاری میکنین چون خودتون ابزار بودین ! اما بهت تبریک میگم !!! الان به یه حدی رسیدین که حداقل شورای توتالی راه میندازین احسنت :)

سپاس

پ.ن : تایگرز دیروز ، لویال امروز ، مسترز امروز :D