Posts by nightmare

اومدی گفتی پلیر دات کامی رفتی پروفایل جعلی آوردی بعد اومدن گفتن این مدال مال تو نیست ! میگی کی هستی که به تو ثابت کنیم مدال ها مال ماست یا نه !!

تو چی هستی که افتخار ملت رو به اسم خودت سند میزنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همر بالای 500 کی گرز تو 5 ایکس جزو افتخاراتت هست ! رکورد همر گرزی سه ایکس ای ار دست ماهان هلسیکر و دونا روخا بود با یه میل گرز یک دهم تو ادعا نداشتند

اون چیزی که ما بلدیم توتن تو این ورژن با قهوه خونه باید رمر بکشه تعداد کاتای همرت هم پایین بود با اون همه تایم و کپ و کتیبه ای که دستت بود

اصلا ماحصل همرهات چی بود دیوار ! هیچی !!!! پلو پلیر

جمع کنید بساطو یه گله منتظرن اعلام حضور کنن میگن بیایم این نوبارو بزنیم یه نقشه ندارن واندر بدن بالا؟ 😂😂

بدرود

ببین ایلیا جان اینکه دوست داری تحلیل کنی و به چالش بکشی ذهنت رو خوبه ولی بجای اینکه 20 خط کپی پیست کنی با سرچ در اینترنت سعی کن همون بیست خط رو بخونی 2 خط از خودت برآیندت رو بنویسی

صادقانه بدور از کل کل بیس بازی تراوینیت مشکل داره کلا روی تمام پلن هایی که لانچ کردید مشخص بود تخمین دف نداشتید ترتیب همرها رعایت نشده بود توی لانچ دیشبتون دیوار رومن تخریب شد ما دیوار رو دوباره 14 کردیم یا روی استحکام اومدید زدید دیوار رو تخریب نکردید یک قسمت از فروم ایجاد بار روانی برای پلیر هست و فشار آوردن به ساید مقابل این خیلی خوبه جزوی از بازی تراوینه ولی باید یه منطقی هم پشتش باشه با احترام اون منطق رو نداشتید

توی فروم نویسی هم باید تمرین کنی بعد از فاجعه به کمربندمون دست نزدید الان از نظر تو دور از جون دوستان محترمت یه تعداد گاو و گوسفند قرار هست بیان شمال شرق رو سرور بعدی بزنن!!

واقعا درکت نمیکنم الان درست کردن پروفایل فیک برای اکانت رونان تو دات کام چه ربطی به اسپید ترا داره که بیان برن سرچ کنند !

بازی تراوین یک قسمتش تجربه هست به مرور به دست میاد یه قسمتش خلاقیت هست از نظر من با اینکه طرز بیانت و طرز عملکرد اخلاقیت تو روند سرور هایی که ازت دیدم دو سرور خیلی دارای باگ بود اون خلاقیت رو داری بشین تحقیق کن آزمایش کن یه بیس اولیه برای خودت بچین ببین تهش به چی رسیدی کجاها رو اشتباه کردی

عزیز دلم اینکه لیدر تیم متا نپ ببنده بعد شما بری کتیبه رو بزنی برای منفعت این سرورت خوبه ولی چیزی رو خرج کردی بعنوان اعتبار حرف و شخصیت مجازی تیم لیدری تیمت بعدان تو یه سرور سنگین اون اعتبار حرفت واعتمادی که به حرفت دارن میشه پشتوانه ات نه دوتا جنگی که این سرور از جنوب غرب زدی

اینکه در طول سرور 2 ایکس تو فروم بیای هم گروهی هات رو تخریب کنی بصورت خفیف حتی پوینت منفی هست

یا حین بازی طبق حرف مهدی کلت بیای آمار همرت رو تو اتحادهای شمال غرب اسکرین کنی بدی ساید رقیب

مثال واضحش رو میخوای برات بزنم فکر میکنی من سرور جنوب شرق بودم همه چی گل و بلبل بود با مهدی کلت بحثم شده بود با سروش و ناصر و ... اختلاف داشتیم با میلاد که 50 بار دعوام شده بود صبح به فرهاد یه ساعت غر میزدم عصر یه ساعت شب یه ساعت با امیدم که داد و بیداد میکردم ولی یک خطش تو فروم نیومد برخلاف تو

همون دژکوبی که از نظر تو مسخره است 600 هزار تومن ندادم بعنوان هدیه گلد یا باج به شمال شرق وقتی جنوب شرق بودیم 14 میلیون تومن گلد خریدیم از 200 تی میتونی بپرسی 3 تا واندر زنم صفر شد همر هم تیمی هام خش نیافتاد بردیم سرور رو بعنوان کسی که باختن تو یه سرور رو تجربه کردم بردن رو هم تجربه کردم من که تو فروم نوشته بودم شمال غرب رجیستر میکنم کاری هم نداشت یه ده دو میزدم اونور اینجا هم با دیفالت یونیک شمال شرق رو میزدم سروری که پتانسیل سایدها از نظر تعداد نفرات و وقت گذاشتن نفرات مشخص بود

ترجیح دادم چالش هیجان انگیز داشته باشم جای بردن از نظر خودم هم بهترین چالش ها رو تجربه کردم خوشحال هم هستم که 6.8 میلیون تومنی که هزینه گلد کردم تو این سرور بهم این همه هیجان رو داده

این رو هم بدون کل کل و ... برات نوشتم بعنوان کسی که شاید اندازه تو خلاقیت نداشته ولی یک کوچولو همه چیز رو بعنوان تجربه دیده تو تراوین

تا سرور بعدی هم ریپلای نکن بوس

چند تا نکته هست اینجا یه موضوع مشخصی داره پس کل کل های چیپ داخل بازی های سرور رو وارد این موضوع نکنید

1- کدومتون یه سرور به بدون مولتی بازی کردید با احترام همتون دوست دارید مولتی بازی نباشه ولی خودتون کپ برای رید داشته باشید بقیه نداشته باشند

2- چند نفرتون خارج از کشور هستید اکانتهای همین دوستان با آی پی خارج از ایران قابل بازی و رجیستر باشه

3- وی پی اس کلا بسته شه

4-بدور از کل کل و با احترام میگم لزومی نداره کسی گلدتون رو بده اندازه بودجه ای که دارید اکانت بسازید گلد مفت از کسی نگیرید زیر پرچم کسی سینه نزنید حمال مردم نباشید آقای خودتون باشید پول یه پیتزای متوسط 150 تومنه ماهی همین 3 کی گلد رو بخرید روی اکانتهاتون بازی کنید

5- یاد بگیرید بابا هر جهان سرور تراوین که شروع میشه و تموم میشه اتک ها و دف کردن ها مربوط به همون سرور هست چه دوستی ها چه دشمنی ها

6- ترس از باخت نداشته باشید کسی تو خیابون شما رو ببینه اگر کتیبه ازتون زده باشند یا همرتون پریده باشه نمیگن این کتیبه اش رو زدن یا همرش پریده

7- شما بازی کنید نه بازی شما رو

8- اونی که سرور فلان 200 تومن ازت گرفته کتیبه سایدش رو لو داده یا پلن رو لو داده فرداش 300 تومن میگیره همین بلا رو سر خودتون میاره !

9- قدر و منزلت شما تو دنیای مجازی تراوین به سایز همرتون یا حجم دفتون یا تعداد دهکده هاتون نیست از نظر من به زیبایی پلنی هست که میزنید پلنی هست که برای اکانتتون میریزید

10 - یه زمانی منابع فت و فراوون نبود کپ زدن راحت نبود اومدید با کپ مفت منابع مفت گلد مفت ! همر آنچنانی میکشید یه تحقیق و مطالعه نمیکنید که چجوری خرج باید بشه دیوار هم شد فدا سرمون همر شماره دو !

11- منطقی ترین حرف رو متین زد با احترام کپی که رید میشه رو بقیه دهکده هاش نیرو هست باید بن شه اکانتی که رید میره هم باید پانیش بخوره اگر ادعای مبارزه با مولتی بازی دارید در درجه اول باید ترس از باختن نداشته باشید دارید بسم الله

12- نمیشه اینجا بیاید بگید مولتی اخه پیفه هرکدومتون سرور ران شد بیاید 20 تا مولتی بکشید بگید بقیه نکشن

سرور بدونه مولتی که کسی نتونه رید بده میخواین خیلی اسونه

قانون کنفدراسیون رو ور داره خودم میشینم یه گوشه انویل میکشم تو مولتی هایه 4 تا ساید میندازم از واندرزن ها لاست میگیرم ببینم کی جرعت داره رید بده مولتی هاشو

راه واسه سرور بدونه مولتی زیاده اما نون مدیریت سایت تویه مولتی هست چون باعث مصرف گلد میشه مولتیه بیشتر پول بیشتر

قانون کنفدراسیون قانون خوبیه

من میام 20 تا تک ده میکشم تو ساید فلان گردن هم نمیگیرم مال ساید منه دف میریزم رو هرکدوم اگر اتک اومد ولی قانون اینکه طرف کپ بکشه بالا کپ بن شه ریدر هم پانیش بخوره میره کسی سمت مولتی

فکر میکنی ادریس مولتی کمتر باشه طرف مجبوره رو اکانتش گلد آپ کنه جشن بگیره فیدر بزنه دیگه دست طرف میلرزه همر بزنه تو دیوار ! حساب کتاب میکنه مجبوره گندم دف بده قشنگ میشه سرور

حرفت خیلی منطقیه ولی چند تا ایراد داره

1- لیدرهای منطقه ها بر چه اساسی قراره تعیین بشن ! الان رییس جمهور ایران با رییس جمهور جیبوتی بخوان برن جنوب غرب مثلا به کدومشون قراره چند تا اکانت برسه ! مگه جهان سرور تراوین بر این اساس تعریف شده که ساید 1 ارث پدری یه عده هست

2- اینجا که همه خدا رو شکر دستشون تو جیب خودشون هست فقط من و عده قلیلی از دوستان گلدمون رو مملی میده اونوقت من بی نوا که 2 زار ته جیبم نیست بیام بگم مدیریت محترم سرور بیا من و این 30 نفر تیم هستیم میخوایم بریم ساید فلانی بهمون کد بده بعد بیایم کد ها رو رجیستر کنیم بفروشیم دهکده 1 یه جا بخوره دهکده 2 یه جا دیگه

3- بابا مولتی بازی قوانین خاص خودشون رو داره ما که گوشتکوب باز بودیم دات کام هم خیلی خیلی کم بلد یه کپ اگه سه روز رید میشد مولتی هانتر آی پی جانشینش رو محدود میکرد آی پی وی پی اس روش بود یا فیلتر شکن بن !!

4- قانون واضح مبارزه با مولتی یه چیزه هر اکانتی باید صرفا در رابطه با منافع خود اکانت گام بردارد نه جهت تقویت اکانت فلانی کپ رید میشه بن کنید ! مورد داشتیم طرف 16 تا کپ داشته تو سرور 2 ایکس 14 تاش خورده تروپش رفته رو استارو یعنی نتونسته یه لیست ناتار بزنه رفته 400 400 یه توتن زده 35 تا اکانت مصری کپ 150 درصد گرفتن هر اکانت هم 10 تا فیدر دارن با تولیدات فیدر دف میسازن طرف هم داره 35 تا کپ رید میره

5- این طرحی که میگی باید یه سرور مقدماتی باشه اکانتی که کپ رید میشه بن شه اکانتی هم که کپ رید میده پانیش بخوره یه تعداد اکانت برن سرور فینال اونجا رقابت کنن نهایت 200 تا اکانت اون سرور جذاب میشه

6- خدا رو شکر دات کام باز کپ رید نکن زیاد داریم فقط فارسی کیلی کیلی کم بلد هستن من هستم داداشمون محمد پاتریوت بوس رو لپاش هست جایی گیر کردن کمکشون میکنیم

7- البته این رو هم باید بگم مولتی هانتر خیلی باید دقت کنه اکانتی دست به کمربند اکانت دیگه ای نزنه ظاهران این سرور به عده ای از کمربند ها دست اندازی میخواستن بکنن با درایت و هوشمندی صاحبین کمربند ها تیرشون به سنگ خورده

لینک بدم روش کلیک کنی بلد نیستی بری ببینی 😂 سرور نیست حرص نخور سرور جدید شروع شد میگم بهت

داشتم با بزرگ‌ترت حرف میزدم رشته کلاممو پاره کردی

ریپلایت کردم قهر. کن 😂😂😂

باشه گلم تو لینک بده محمد پاتریوت بلده از اون کمک میگیرم میام !

کاریت نداشتم که رشته کلامت پاره شه ! گفتم یه لینک سرور بده نژاد رو هم انتخاب کن هم به تته پته افتادی هم دنبال بزرگترمون بودی کاریت نداشته باشیم چقدر لطیفی تو ای جان

ما بزرگمون خداست اون دل رحمه زیاد باهاش صحبت کن

بوس

باز کردن سرور که اصلا اصولی نیست جدا از اینکه برد و باخت سرور فاقد اعتبار هست

با اینکه شانس برد جنوب شرق خیلی خیلی بیشتر بود احتمال اینکه همر از داخل ساید و متا هم بخوره تو سر هم هست

بهترین پیشنهادی که میشه داشت بک دادن درصدی از گلد خرج شده به پلیرهایی که گلد خریدن هست نه اونایی که بهشون گلد تزریق شده به جای جایزه سرور که سی میلیون تومن بوده همون رو جایزه کنید گلد رو تخس کنید به کسایی که گلد خریدن

ولی باز میخواین ران کنید 10 ایکس کنید من بیام اون 6 تا همر جنگی رو بزنم یه جایی برم ! دی

پاتریوت در جواب 20 خط پستت تبریک میگم بابت بردن این سرور

دف داشت محمد جان نگاه کنی جلو زن زدن عزیز دلم دف شناور هم بوده ولی نه تعداد واندر زن هامون میرسه که بخوایم نقشه بزنیم 6 تا واندر رو بزنیم استارت کنیم دو تا از اکانتهای جنوب غرب هم با واندر زن هاشون ناتار زدن رنک هجوم بگیرن روی کاغذ هم نمیشه برد سر همین ول کردن اکانتها رو منم تو دو روز 3 بار لوگین کردم بیشتر کسی که باهام بازی میکنه لوگین میکنه

درباره شمال شرق هم سرور بعد واقعان نظری ندارم خودم بالشخصه اگه تیم سابق جنوب شرق همون تیم بیان جنوب شرق میرم با فرهاد و مهدی کلت و امید و میلاد بازی کنم اگر ایلیا بره جنوب شرق میرم جنوب غرب یا شمال غرب !!

اینا رو ول کن پاتریوت جونم بوس رو لپات

اصلا واسه لپات چند کی گلد بزنم رو اکانتت ؟

اون اکانت کاتا میساخته تایم کتیبه احمق یونیک کلین کرد کاتاش هم کمتر بوده رمرش کردیم جنگاموز انداختیم پلیرش عشق کنه

مانی جان اگه قراره سوال بپرسی ما هم یدونه بپرسیم با اجازت. الان تکلیف سرور مشخص شده یا از اول مشخص بوده چون دوستان گفتن برا واندر نیومدن؟

اره زدیم اونا هم. همری که برای خفت ندارین کوبیدم به خودت عشق کنی مسیرش کنیم واندر

الان از نظر بازی اصولی این هست با همری که جنگ آموز روش بوده و احمق باهاش کتیبه کلین کردید ! بعد من هم زدم رو یونیک با یه جلو زن 12 کی مزدور لاست دادم

من هر سروری برای برد بازی میکنم لول 99 هم باشه واندر رقیب ولی برد رو با هر قیمتی دوست ندارم مثل متای پشت تلفن از اول سرور و .... خورده ای هم نمیگیرم به کسی از اول سرور که معلوم نبود ولی بعد کتیبه ها مشخص بود سرور خیلی نامتوازنه به دلیل کم کاری ما و پرکاری دوستان

اونم میدادی لیست فارم میزدم بعد مسیر میکردی رو واندر !

خفت زدی دیگه رمراشو اصلا هیچی از همر نموندا :دی

ما میخواستیم بزنیم رو واندر معماری دارتون تا 15 دیوارو بیاره پایین نشد متاسفانه

شما کوبیدید ما ترشی بندازیم؟ لول

نه کسی نگفت ترشی بندازید اتفاقا بزنید پوینت بگیرید

فقط یه سوال فنی تو معتقدی اصولی بازی میکنی دیگه به نظرت باید اکانت هون رمر بکشه یا اکانت توتن ؟

بعد من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم این 80 کی استپ و تیر اندازی که خورده رو tsco رو شما زدی؟ قرار بود چیکار کنه دقیقا

تبریک میگم همر هون که خیلی خوب بود فقط چرا 2 کی رم !! ای بابا 22 کی رمش خفت شده بود تبدیل به همر جنگی شده بود !!

بعد الان بنظرت کسی رو اکانتها هست که بخواد دف اینور و انور کنه !!

ولی همین که بعد از تعیین تکلیف شدن سرور هم جرات لانچ داری خوبه

فقط یه سوال فنی این 80 کی سوار no.1 رو تو زدی رو tsco

بیخیال پرهام این سرور هم میره کنار صد تا سروری که بازی کردیم چه خوب چه بد

خوش باشی داداشم

جایی از پست های من برداشت شده اینکه ما 4 نفر بودیم شما 20 نفر ایراد از شماست ؟؟

روی کدوم پلنتون یا حتی دیوار شدنتون نیومدم تبریک نگفتم چه بابت همرهایی که کردید تو دیوار چه بابت اتک هایی که زدید ؟؟

کسی اینور گفت چرا واسه برد بازی میکنید ؟!!! یعنی دوتا ساید با این همه کتیبه و سه برابر غارت تک به تک بازی میکردید میباختید ؟

نقشه ها رو زدید نوش جونتون ولی این اسمش درایت نیست که منی که سرور دوم دارم اینجا بازی میکنم نمیدونم مختصات نقشه ها فیکسه همه هم میدونن این رو هم که تبریک گفتم !

الان دقیقا رو نژاد هون جز تیرانداز و مزدور چیز دیگه ای باید کشید ؟؟ شما بعنوان دوال اکانت کلت دقیقا چی کشیدید چون ما هرچی اسکات زدیم همین ها رو دیدیم

اون که با من همبازی نشدی رو مسلما سعادت نداشتی این سری با هرکسی همبازی شدی موقع لالا کاتاها رو بفرست هواخوری یا دف و اسکات بزار کنارش

شاد زی

من چیزی که میارزید از نظرم بابت نقشه ها رو گفتم اونم به رسول گفتم صادقانه ما نمیدونستیم مختصات نقشه ها فیکس میافته ! وگرنه دهکده با کاتا کنارشون میزدیم

حرف من این نبود که شمال شرق ببره ! حالا تو این برداشت رو کردی نظرت محترمه ! وقتی غارت دو ساید 3 برابره یک ساید هست تاپ پیشرفتش یک و نیم برابر ! تعداد جنگ های کوچیک اون دو ساید 5 تاست اینور یه دونه جنگ بزرگ اونور سه تا با یه یونیک اینور یه دونه احمق اونور 6 تاست اینور یه دونه پلیر اونور 30 تاست اینور 6 تا تحت هیچ شرایطی شمال شرق شانس برد نداره یا باید میگفتیم شانس برد نداریم با همین تعداد و پتانسیل دگمه حذف رو میزدیم کاری که n سرور هم خودت هم اتحاد پیشوا کرد یا بدون توجه به نتیجه تا دقیقه 90 میجنگیدیم راه دوم رو انتخاب کردیم

اینکه برید متای پشت پرده ببندید قشنگ نبود !فول نبود ولی قشنگ هم نبود ! اینکه یوسف با ادی حرف بزنه نپ کتیبه ها بشه با جنوب غرب بعد برید کتیبه هاشون رو جارو کنید قشنگ نبود ! اینکه اکانت تو شمال شرق رجیستر بشه تو اتحادهای شمال شرق باشه بعد بره تو اتحادهای شمال غرب قشنگ نبود ! جزوی از بازی هستا

خیلی دوست داشتی مملی تو این سرور باشه نیست ! ایشالا سه ایکس اومد

گیر اصلی رو هم به بچه های شمال شرق نمیدم چون فراتر از پتانسیلمون بودیم کلا 4 نفر بودیم

بچه های شما واقعان زحمت کشیدن ایشالا مزد زحمتشون رو هم میگیرن

در مورد لب و دهن بودن و ... اگر از نظر خودت لب و دهن بودی به خودت بگیر اگر هم نبودی به خودت نگیر سه بار پشت تلفن بهت گفتم منو مخاطب نکن تو فروم خوش باشی

والا بزرگای تراوین فعلا توی سکوتن نمیشه سوالی ازشون کرد،

خیلی قدیمی هستنا !

انقدر که نقشه رو قبول ندارن ، بدون نقشه با معماری واندر آپ میکنن ، و طوری آپ میکنن که توی قسمت آمار دیده نشه،

مونده تا برسیم بهشون

میلاد جان شما تو سروری؟

رو کدوم اکانتی ؟؟

در جریان وضعیت سروری؟؟

میدونی چی شده چی نشده ؟؟

نقشه نداریم عزیز دلم بلد نبودیم نقشه بزنیم داریم نگاه میکنیم بقیه صد کنن

الان خوشحال شدی من که تو سرور عملا کاری ندارم اکانت رو هم بستم هرکدومتون میخواین کری بخونید بیاید من بهتون تبریک بگم بگم آفرین چقدر شاخید ما چقدر نوبیم حتی تویی که تو سرور نبودی

سلام عرض میکنم به همه

تبریک میگم بابت پلن قشنگ نقشه ها

واقعیتش این بود من نمیدونستم نقشه ها تو مختصات یکنواخت پخش میشن دهکده های ساید مخالف رو هم دیدم ولی فکر نمیکردم واسه نقشه باشه مقصر من بودم از دو ساید شمال شرق و جنوب غرب هم عذرخواهی میکنم

مورد بعدی این واقعیت قضیه است که ما حتی تو شمال شرق هم با هم مچ نبودیم یعنی حتی تا یک هفته قبل از کتیبه ها تکلیف اکانت تسکو معلوم نبود که میخواد تو کدوم طرف پلی بده

کلا هم تو شمال شرق آرین بود من بودم بچه های اکانت dhhr2 که سولو بازی میکردن و تریدر که روی اکانتش هم نمیومد زحمت اکانتش هم با محمد توشی عزیز بود

تمام امیدمون هم این بود با این وضعیت موجود سرور تمام تیم های موجود صرفا برای لذت بازی بازی کنند بازی بالانس باشه نه برای برد

ایرادی هم نمیشه گرفت به ساید و تیم های روبرو برد همیشه شیرین هست و مهم

مبارکتون باشه

با یه عده اتون تو این سرور رفاقتمون مسلما بیشتر میشه یکی دو نفر رو هم فهمیدیم لب و دهنن رفاقتشون یا داداش گفتنشون

بحث خرید نقشه ها شد من ازتون میخرم 3 میلیون هر نقشه !

ایشالا که این سرور زودتر تموم میشه ما هم ضعف هامون رو شناختیم دوستای جدیدمون رو هم پیدا کردیم هر سروری که شروع میشه یه روزی تموم میشه مهم اینه نه کسی تو باد پیروزی بخوابه نه تو غصه شکست

فقط خواستید کری بخونید ! یادتون باشه 20 نفر بودید اینور کلا 4 نفر هرجا رو زدید بعد از مچ شدن همین 4 نفر دیوار شدید گزارش هم نگرفتید !

راجب خفت زدن و اثر هنری خلق کردن و .... 4ساعت تایم گزاشتم برای خفت زدن 40 کی کاتا و رم خفت شد

شاد باشید و خوش