Posts by nightmare

سلام استاد سورنا

اسم اکانت 3dot warrior هست

البته شما تونستی جانشین کنید من میپذیرم غارتتون سالم هست ولی بعید میدونم بتونید چون سمت شمال شرق میگه اتحادها باید کنفدراسیون باشند

هر وقت جانشین کردید خبر کنید ممنون

محدودیت ۱۰ اکانت زبر غارت باید توسط نظارت مستقیم مولتی هانتر بر روی اکانت ها انجام بشه و در صورت تخلف بدون تعارف اول اخطار دریافت کنن و در صورت تکرار بن و پانیش بخوره اکانت متخلف

خودت خنده ات نمیگیره هر اکانتی 10 تا اکانت رید بره که چی بشه بگه من همر دارم شاخم !

رها کنید بازی تراوین یا با مولتی آزاد بازی کنید یا بدون مولتی

مولتی هانتر نظارت کنه 10 تا اکانت رو بیشتر غارت نکنند !!!

قانون تراوین واضحه هر اکانتی در جهت راستای منافع خودش

اکانت سورنا توی ده دومش تو 15 در 15 اش واحه 50 درصد خالی نشده است چجوری غارتش سالمه

ایراد از خودمونه هیچ حرجی به کسی وارد نیست

توی ای ار هر تغییری که میخواست داده بشه توی یه سروری با ساپورتها و مولتی هانترها و پلیرهای وی ای پی تست میشد بعد اجرا میشد

قانون مقابله با مولتی اکانت کاملا مشخصه هر اکانتی که نیرو داره یا غارتش منفیه اگر روش لوگینی موجود باشه برای حراست اکانت خودش تلاش نکنه باید بن بشه اکانتی هم که داره رید میره پانیش بخوره

وقتی توی هر 4 تا ساید بازی یه سری پلیر داریم که بلدن گلد بخرن بلد نیستن با مولتی بازی کنن گلد 4 تا آدم گشنه مثل من رو هم دور از جون شما تامین میکنن نظر اونها باید تامین بشه

نه کسی وجودش رو داره مولتی رید نکنه چون یکی مثل پارتیزان نامی که تک اکانته ممکنه از روش رد بشه

باگش رو دقیقا ادریس گفت نمیشه اکانتهای سایدهای دیگه رو رید داد

آقا میلاد 200 تی یه خط در میون مینوشتی گلد گرون شه مشکلات حل میشه بیا حل شد دیگه فقط خرج ما رو زیاد کردی

همتون هم دارید مولتی رید میرید همتون هرکدوم از تاپ تن بدون رید مولتی هست بیاد 24 ساعت جانشین کنه گلدش رو تا ته سرور من میدم

یادم رفت بگم اکانت من تو این سرور 3dot warrior هست بیاید باهمر مولتی اکانتهاتون بزنید ترید همر کنید فارم کنید خوشحال شید دی

با احترام پارتیزان واقعی نه فیک !

این اشتباه پلنر بوده قرار بوده با آجر و خشت اتک بزنه اگر دهکده دیستروی نشد با هیرو فول منابع بزنه !!!

پ.ن. استاد سورنا من هم برای آخر هفته لینک رید از آباده ببینم از شما خوشحال میشم بیشتر از اون فکر کنم اذیت میشید

الان بنظرت ساید جنوب غرب با شمال شرق متا بسته قبل از شروع سرور بعد لیدر جنوب غرب اومده به لایک شدن پست پلیر شمال شرق توسط جنوب شرق واکنش نشون داده !

این که دقیقا نشون دهنده این هست متایی وجود نداشته بین جنوب غرب و شمال شرق حرف و حدیثی هم نبوده

ما متا کنیم یا حرفی بزنیم توی فروم به سمع و نظر همه میرسونیم ولی فرمایش شما فکر کنم تایید کننده سیاست سایدتون با جنوب شرق و نقض کننده این نکته هست که جنوب شرق متایی با سایدی نکرده هنوز !

4 تا اکانت زدید 8 تا اکانت خورد تو سایدتون بزنید رجیستر سرور بازه و گلد و وی پی اس هم موجود لامشکل ما هم میزنیم دی

با سلام

1- اینکه بخوایم فکر کنیم جنوب شرق با شمال شرق درگیر نمیشه یا نخواهد شد که اجتناب ناپذیر هست همه ما قبل از شروع سرور میدونستیم درگیری بین جنوب شرق و شمال شرق هست آماری که لقمان هم داده از نظر پتانسیل و تعداد اکانت و ... تاپ رید اتحاد و پیشرفت هرچند هنوز زوده ولی همینو نشون میده

2- کل بحث و گفتمان هم باید برپایه اساس این قضیه شکل بگیره که این درگیری یا رقابت توی چه قاعده و قانونی باشه

3- چینش دهکده های دوم خاکستری شمال غرب توی خاکستری شمال شرق استارت زدن اکانتهای رجیستر شده شمال غرب توی شمال غرب تحت لوای اتحادهاشون و همزمانی زدن دهکده دوم اکانت جنوب شرق توی خاک شمال شرق یا تصادفی هست یا نشون دهنده یه هماهنگی هست ایرادی هم توی این قضیه نیست

4- تیم شمال شرق هم اگر بخواد برنده باشه باید فقط به خودش و پتانسیل خودش نگاه کنه پس اگر سایدی یا تیمی هم با ناتار متا هم کرد دمشون گرم تونستن کردن ما هم اندازه خودمون بازی میکنیم ترجیح هم میدیم بازنده های سربلندی باشیم تا برنده های باج بده !

5- این سرور هم هدفمون گرفتن رنک 1 رید توی هفته اول توسط اکانت های شمال شرق بوده بقیه سرور برامون فان هست سرور بعدی هم اولش جدی میایم اگر رنک 1 رید هفته اول توی شمال شرق نبود جدی پلی میدیم

بوس به همتون

تراوین یه بازی هست که براش هم باید توان نظامی داشت هم سرمایه هم دیپلماسی توی سرورهای سنگینی که قبلا بود توی ای ار کسایی که سرور1 راند اول و دوم یا سرور هشت راند اول یا سرور چهارده بود رو فک کنم یا سرورهای سه ایکس ای ار همه اینها رو تجربه کردند حالا اینکه یکی مثلا تو آشپزخونه پشت خط جبهه داشته سیب زمینی پوست میکنده الان که اثری از اون سرورها نیست میگه من روزی 15 تا تانک میترکوندم رو کاری نداریم

یه بخشی از این بازی احترام به خودمون هست یه بخشی از این بازی احترام به حریف

یه بخشی از این بازی برمیگرده به حفاظت اطلاعات ، حراست از ساید برخورد با اکانتهای سایدهای دیگه نفوذی ها و جاسوس ها یا رفتن کتیبه و ..... اینا جزوی از بازی تراوین هست

این وسط اول هر سروری مرسوم بوده یه سری چهارچوب برای این حد بازی تعریف میشده بطور مثال اینکه نرید پسورد واندرزن طرف رو بگیرید کی لوگر بندازید بکنید روی دیوار ! یا همر طرف داره میره روی واندر برید مستش کنید به جای واندر هیزم شکن بزنه

توی سرورهای که الان داریم بازی میکنیم باید بپذیریم چه خوب چه بد همه هم خونه هستیم وقتی درب تعامل باز نباشه انتظار تعامل هم نباید داشت

اگر کسی نمیاد توی سایدهای دیگه اکانت بزنه معنی و مفهومش این نیست که چلاقه یا گلد نداره یا وی پی اس نداره میخواد هم این فرصت رو به خودش و هم به شما بده 4 روز دیگه دفکورد شما فرصت آنالیز کردن اتک رو داشته باشه دفکورد اینور هم داشته باشه

هر درخواستی هم که توی فروم مطرح میشه نه اسمش ضعف هست نه اینکه اهرم فشار متقابلی وجود نداره همه توی یک خانواده هستیم به اسم اسپید ترا چه خوب چه بد سرور بعد هم هستیم سرور بعدش هم خواهیم بود
    نیازی به توصیه کردن به طرف مقابل هم نیست اگر عمر تراوینی عده ای از سلاطین 5 تا سرور اسپیدترا هست کسی که پلیر واقعی تراوین باشه میدونه این جهانی که شروع میشه سرنوشت برد و پیروزی دست خودش هست و با همون نوشته آخر سرور برد و پیروزی یا باخت هم تموم میشه

پ.ن.1. محمد پاتریوت بوس رو لبات پست تخریبی گذاشتی برای شمال شرق بستنی برات نمیخرم

پ.ن.2. ایلیا به حرف ما که گوش نکردی به حرف استورم گوش کن تمرکزت رو بزار تو بازی نه فروم

پ.ن.3. تمام پست های من نظرات شخصی هست نه سیاست سایدی

پستی که من میزارم صرفا نظرات شخصی من هست به عنوان یه پلیر نه نماینده سایدی

الان سه تا ساید جنوب شرق ، شمال شرق ،جنوب غرب یه سری اصول رو قبول کردند مبنی بر نداشتن چراغ و اکانت مولتی داخل اتحادها و حتی خاک ساید دیگه

دوستان شمال غربی لطفا نسبت به این توافق اعلام نظر کنید یا میپذیرید یا از نظر شما مورد قبول نیست

کار شمال غربی ها رو نقد نمیکنم اکانتهایی که توی شمال شرق هست تو اتحادهاشون هست کلین کردن یا نکردنش هم مشکل شمال شرق محسوب میشه ولی اگر قراره اکانتهایی خارج از سیاست های کلی سایدها داخل شمال شرق باشه هیچ بند و تبصره ای از نظر من وجود نخواهد داشت عملا توافقی با هیچ سایدی وجود نخواهد داشت

قرار باشه ساید شمال شرق درگیر اکانتهایی باشه که داخل سایدش رجیستر شده برای کلین و ... همه سایدها باید درگیر این قضیه باشند نمیشه دو تا ساید شمالی درگیر بشن بقیه خاله بازی کنند تجربه 5 ایکس بس بود

با سلام به همگی امیدوارم سرور خوبی رو داشته باشید

الان دیگه خدا رو شکر هر سایدی صاحاب داره تیم ها مشخص هستند

من از لیدرهای 4 تا ساید خواهش میکنم اگر چهارچوبی برای بازی دارند بیان اینجا تعریف کنند

من سوالاتم رو میپرسم دوست داشتید جواب بدید

1- داشتن چراغ اوکی هست ؟

2- اکانت رجیستر کردن توی سایدهای دیگه اوکی هست ؟

3- دهکده زدن توی ساید های دیگه اوکی هست ؟؟

هر عملی یه عکس العملی قاعدتا باید داشته باشه این چهارچوب رو زودتر مشخص کنید من مشکلی با هیچکدوم از سه مورد بالا ندارم جوری نشه بیست روز بعد بیاید توافق کنید بگید مانی پارتیزان نکن !

پرهام داداش سلام من این سرور کلا سه تا هدف دارم خیلی دوست داشتم جنوب شرق باشم ولی اومدیم شمال شرق جنگی بازی کنیم

1- بوس رو لپ سمت چپ محمد پاتریوت

2- شکار یه شغال

3- بوس رو لپ سمت راست محمد پاتریوت

قول هم داده اگر این سرور نقشه نزدیم بهمون نقشه بده

14 صفحه پیش رفتیم

برآیندش رو من مینویسم با علامت های سوال

جنوب غرب

ریتالین و بکس

وگنس و بگس

کلاه برداران

تایگرز

شمال شرق

تریدر

تورج تیم

جاوید تیم و ...

جنوب شرق

بکس قدیم 2 ایکس

شمال غرب

هیچ دیتایی مشاهده نشده !!

تیم پیشوا رو هم هنوز نمیدونیم کجا میخواد بره !

هنوز سایدها لیدر ندارند یعنی مسلما دارند ! اینکه نمیخواید بیاید تو فروم معرفی کنید یا اعلام کنید یا هرچیزی یه چهارچوب مشخص تشکیل بدید خودش گواه این هست که نمیخواید سالم و صادقانه بازی کنید من سوال هام رو مطرح میکنم

1- اکانت داخل اتحادهای هم دیگه مجاز هست ؟

2- اکانت داخل ساید دیگه کشیدن مجاز هست ؟

3- کتیبه تک هیرو بره برمیگرده یا خیر ؟؟؟

4- ده زدن داخل سایدهای دیگه مجاز هست ؟؟

پ.ن ما که فعلا جایی رجیستر نمیکنیم چادر از سر یه بنده خدایی بیوفته با 4 5 تا پلیر قدیممون بریم سایدشون خوشگذرونی !

با احترام به همه دوستان

یه اصطلاح تو بازی مافیا هست بهش میگن مارمولک پشت آبگرمن معنی و مفهومش هم اینه مافیایی که تو اول بازی جرات تارگت زدن و پوش کردن شهروند نداره ! بعد از بردن هم فاز تمساح میگیره

1- کسایی که نه اعلام حضور میکنن نه ساید مشخص میکنن از نظر من با احترام به شخصیت واقعیشون تو زندگی همون مارمولک های پشت آبگرمن هستند این پست بمونه به یادگار برای اواخر سرور

2- کسایی که میخوان سالم بازی کنند یا ناسالم بازی کنند و وجودش رو دارن بیان یه سری خط قرمزها رو مشخص کنند چه تو فروم چه تو دیسکورد اینکه دوست ندارید برای بازی چهارچوب تعیین کنید هم خنده داره

و من الله توفیق !

7 روز حدودا مونده به استارت سرور

تمام تیم هایی که میخوان ثبت نام کنند خیلی واضح بیان سایدشون رو اعلام کنند اگر متایی هستند یا میخوان تیم دیگه ای رو بزنید تو فروم اعلام کنید که حداقل سرور و چهار تا ساید بالانس باشند نه اینکه یه جا خالی باشه یه جا 60 تا تیم برن

سعی کنید این قضایا رو تو فروم مطرح کنید تا پشت تلفن و ......

من پیشنهاد میکنم تو سایدهای هم دیگه اکانت نکشید

اکانتی رو از ساید دیگه داخل اتحادها وارد نکنید و ....

یه جلسه تو دیسکورد هم میشه گذاشت بین کسایی که میخوان بازی کنند یه سری خطوط قرمز مشخص بشه از همین الان

سلطان کجای کاری مولتی نباشه نصف شاخ های مجازی اینجا سربازخونه نمیتونن 20 کنن !

گفتن برخورد میکنیم ایشالا که برخورد میکنن نکردن هم گزینه حذف همیشه موجود هست الان که گلد رو هم گرون کردن دیگه بهانه ای برای مبارزه با کپ رید شدن و مولتی بازی نباس باشه

من هم واقعا معترضم چرا قیمت گلد 2 برابر شده مگه بارها تو فروم آقا میلاد 200 تی نفرموده بودند 5 برابر بشه کسی مشکل نداره گلد میخریم با گرونی گلد مشکل مولتی هم حل میشه

بنظر من هم 5 برابر کنید بساط مولتی حذف میشه !!!

حالا که گلد رو گرون کردید بساط مولتی رو حذف کنید

من سرور 5000 ایکس همه رو زدم رکورد همر گرزی رو هم زدم 56 میل ! رو دست هم مونده همر کسی اعتراضی داره گرزی ها رو بزنم تو سرش

بنظرم سرور قشنگی میشه تیم پیشوا و تریدر و کلت شمال شرق

وگنس و ریتالین جنوب غرب

ما هم جنوب شرق

تیم زیوس یا قدیمی بازهای 3 ایکس هم شمال غرب

فقط خواهشان قبل سرور متای پشت پرده نبندید بستید هم به ما اطلاع بدید تو فروم قدیما رسمش اینجوری بوده که تو فروم متا و ... رو اعلام میکردن

از تمام پلیرهایی که تو تیم خاصی نیستن برای پیوستن به اتحاد لگاسی دعوت میشه

آیدی تلگرام @partizaaaann

ببینید تو تمام پست هایی که اینجا دیدیم منطقی ترین حرف رو متین با میلاد 200 t زدن

حاضرید مولتی هانتر کپی که داره رید میشه و تروپ داره رو بن کنه ؟؟ حاضرید کپی که تروپ نداره و رید میشه بن شه ؟؟ حاضرید اکانتهایی که آی پی ثابت پسورد اصلی ندارند پسورد جانشینشون محدودیت بخوره !!!

حاضرید اکانتی که کپ مولتی رید میره پانیش بخوره ؟؟؟

زمانی که من مانی از این بترسم که همرم بخوره بهم بگن نوب همرم کوچیک باشه بهم بگن نوب خوب معلومه میرم 50 تا اکانت رجیستر میکنم الان اینجا شده عین بازار مکاره همه ایمیل ها رو آماده کردن منتظرن طرف رو قانع کنند مولتی کمتری بکشه خودشون سوپر مولتی بیان

وقتی بساط مولتی کشیدن بسته شده من لیدر دستم میلرزه 10 تا همر رو بدون هیچ تحقیقی بلند کنم روی یه همر دیوار شد بگم فدای سرم 10 تا دیگه هست

وقتی بساط مولتی بسته شه پلیر پدرش در میاد بیاد 2 تا واندر زن بکشه چه برسه به 10 تا روی یه اکانت !

این بساط مسیر کردن روی دهکده کتیبه دار رو هم بردارید چیه طرف یه گیج کوچیک میندازه از شونصد تا دهکده براش منابع میاد !!!

مولتی اگر بده برای همه بده باز بدتر از وضع مولتی بازی طرز نگرش همه ما به این بازی روند متا و دشمنی و ... هست اونو شب پستشو میزارم

الان تایم و زمانی هست که همه دوستانی که تو سرور بودند باید استراحت کنند تا یه سرور با کیفیت رو دوباره داشته باشیم

1- واندری که 100 شد واندر مشترک جنوب شرق و شمال غرب بود نوش جونتون این برد ما تاجایی که برامون ممکن بود تلاش کردیم براتون سختش کنیم اگر بازی براتون easy mode ( ببین انگلیسی بلدم رونان !) قطعا از ضعف های عدیده ای بود که ما داشتیم سعی میکنیم تو این مدت کوتاه برطرف کنیم

2- سرور بعدی هم نمیدونم واقعان با کدومتون هم سایدی میشم با کدومتون متا میشم یا با کدومتون رقیب ! پس صادقانه ترجیح میدم هر کل کل و تصور به توهینی بوده رو تو همین سرور چال کنم شما مختارید ادامه بدید جواب من هم بهتون لبخند هست

3- صادقانه مهدی دانایی انتظار من از خودت و اکانتت خیلی بیشتر بود 4 تا سوالی که ازت کردم هم رو هم خودت جوابش رو میدونی هم من حالا سرور رو جدی نگرفتی یا تایم نزاشتی یا هرچیزی ولی وقتی از ادبیات تحقیر و استهزا برای هم سایدی من استفاده میکنی همینجوری جواب میگیری

4- مهدی کلت من جواب تو با حسین فستر رو هیچوقت تو فروم نمیدم حالا میخوای من رو نون به نرخ روز خور حساب کنی بکن حرمت همون نون به نرخ روزی که الان دارم میخورم رو کنارش یه مقدار نمک بوده همونجوری که جواب پرهام رو هیچوقت تو فروم نمیدم

کلام آخر از بردتون لذت ببرید چون شایسته این برد بودید

امیدوارم تو زندگی واقعیتون همیشه شاد باشید و خوش

کارت به دکتر کشید ؟

ای بابا خیلی ناراحت شدم !