Posts by nightmare

ببین دیابلو جان این احتمالا اگر همین روند رو ادامه بدی آخرین باری هست که بهت جواب میدیم چون کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد کسی که خودش رو بخواب زده نه

1- تراوین یه بازی گروهی هست هر همری که توی هر سایدی وجود داره جزو پتانسیل اون ساید محسوب میشه متعلق به تک تک پلیرهای اون ساید هست اینکه برگردید همر 90 کی مزدور رو بدون تیرانداز و هیرو بزنید و همر توتن رو بدون مست بودن و هیرو این اسمش از نظر من بازی بلد نبودن و بی مسئولیتی هست وقتی دانش کافی ندارید ، نباید مسئولیت قبول کنید بعد با وقاحت تمام بیاید بگید آوانس دادیم

2-در مورد اتک اکانت نوپو یه سوال فنی میکنم دهکده با 21 موج قطعا تخریب میشه با 53 موج کاتا نتونستید تخریب کنید دلیل اینسرت شدنش رو من میدونم کل شمال شرق هم میدونه خیلی مساله ساده ای هست ربطی به باگ هم نداره حتی اگر اون 4 موج مورد بحث تو هم مینشست اون دهکده 11 تا اسلات جمعیت دار داشته باز تخریب نمیشد الان کی دنبال باج خواهی هست ؟ کسی که با 53 موج نتونسته یه دهکده رو بپرونه ؟؟ همرت برگرده ؟!!!

3- یه زمانی چه سرور 1 راند یک چه سرور هشت که ما همو به قصد کشت میزدیم همون زمان هرچی یاد میگرفتیم میومدیم تو فروم مینوشتیم به بقیه یاد میدادیم اینقدر جو فروم رو مسموم کردید آدم رغبت نمیکنه چیزهای ساده و پیش پا افتاده ای که بلد نیستید رو بهتون بگه ! چون جوابتون دقیقا میشه مثل سوال بدون هیرو لانچ کردن آوانس دادیم

4-در مورد چلنجت من اکسپت میکنم اکانت nopoرو از اتحاد خارج میکنم اکانت دیابلو رو از اتحاد خارج کن بدون اینکه هیچ کدوم از اکانت ها تو اتحاد باشند کل سرور هم میتونن از لینک ها لذت ببرن ؟؟ قبوله ؟؟؟

5- اینکه برمیگردی تو پی وی ملت فحاشی میکنی 3 ساعت با طرف صحبت میکنیم که یه بازی ارزش درگیری بیرون بازی رو نداره رو به پای ترسناک بودن خودت نذار تو نهایت کار خطرناکی که کردی از لیوان یه بار مصرف دو بار آب خوردی شب خوش

چیو دقیقا دیوار کردی استاد!؟ کاتای مصری رو :)))

ای مگس ! عرصه سیمرغ نه جولانگه تو است عِرض خود می بری و زحمت ما می داری

داداش من از طرف کلیه پلیرهای شمال شرق انتصاب بجا و شایسته شما رو بعنوان مسیول دف کوردی شمال غرب رو تبریک و تهنیت عرض میکنیم و همگی در ساعت 9 شب با شعار دیابلو قهرمان امشبو اینجا بمان !!

و حمایت تا قیامت ! در پشت بام اکانتها از شما حمایت خواهیم کرد

اینکه دوست داری جو فروم رو مسموم کنی چون توی جو آروم حرفی برای گفتن ندارید قابل درک هست !!

این سری خواستی آموزش بدی اول توضیح بده هیرو اکانت توتن چرا با رمر نبود ؟؟

چرا لانچ ها اینقدر فاصله داشت که توش اینسرت دیوار میشد این همه مولتی غارت کردید ! سایز همراتون این بود ؟؟؟

ادعات هم میشه از زمان پارینه سنگی داری تراوین بازی میکنی هنوز نمیدونی چه اتفاقی افتاده !!!

اینکه از چوب رمر چه استفاده ای میکنید مساله داخلی شمال غرب هست اون ده میله پرچم هم که موجود هست ا کی شوال لاست داده

پرهام داداش اون نقشه ای که نشون دادی دهکده های هر ساید رو نشون میده حالا این وسط ما یه مقدار از شما بیشتر اکانت داریم ولی دیگه اینکه شما ها دهکده نزدید مقصر که ما نیستیم

اون سرور 5 ایکس اگر حرف من رو قبول داری همون تعدادی که بودیم رو بهت گفتم در هر صورت اون سرور رو شما بردید از نظر من شایسته اش هم بودید نه بهونه آوردیم که زیادید نه بهونه آوردیم کم هستیم و ....

تا آخرین لحظه هم با نقشه و بدون نقشه جنگیدیم این سرور که هنوز اول راهه بقول خودت به حریف احترام بزار که لایق احترام باشید و کار خودتون بزرگ دیده شه

پ.ن. محمد پاتریوت بوس رو لپات

پ.ن. عمو سورنا تعطیلات تموم شد من خودم میام برای خودت تیراندازات کارمندات چایی می ریزم بیا دو جا رو بزن فیض ببریم

من خواهشی که داره یه تاپیک خاطرات بزنید حتما

یه تاپیک تحلیلی هم بزنید بشه راجبش بحث کرد

جو فروم رو هم همینجور در حد فحش نگه دارید واقعا از شماها بعیده منو میبخشید بیاید بریم باغ چیه

ته این سرور صمیمی باشه فحش جدید یاد نمیگیرید

من فقط از خنده پاره شدم حسین فستر اومد گفت از بن در اومدم یه روز بن شد !

مورد داشتیم نیروهای اکانت های متخاصم با هم آشتی کردن وسط حمله و دفاع کردن در حال حاضر صاحبین اکانت با هم درگیرن دو ساید دارن نیروهای سواره و پیاده جدا جدا واسه رفقاشون ارسال میکنن

پ.ن. یه آدم بیخود ضعیف ! منتظر پیتوک حریف !!

ببین میلاد منو تو یه قرار باهم داریم بیای تهران از دهاتتون یه جا هم رو ببینیم نه فحشت میدم نه دست بهت میزنم این رو جلو همه میگم ولی مرد باش وجود داشته باش نترس بیا

تو تراوین یه ساید لیدر داره وقتی لیدر سایدتون اومده گفته دم مانی گرم ! برو مشکلت رو با اون حل کن تو از اول هم دردت دیده شدن بود وقتی زنگ میزدی میگفتی چرا جفنگیات منو تو فروم لایک نمیکنی !!

فرهاد ، هومن ، امید ، بکس استورم میتونن راجب به سرور 2 ایکس و اینکه من کارایی داشتم تو جنوب شرق یا نداشتم یا جو رو بهم زدم نظر بدن نه تویی که کلا اولش بودی از حمایت در اومد اکانتها برات مشکل پزشکی پیش اومد رفتی بعد از زدن جنگ یونیک و مرتاض یونیک و ... مشکل پزشکیت حل شد !

بحث 2 ایکس و 5 ایکس هم از نظر من مختومه است بشین رو همون اکانت مصری و مولتیات نگهبان خاکستر بکش به سایدت در حد توانت کمک کن

اول اینکه پاشنه تلفن ما رو در آوردی که پاشید بیاید سرور 2 ایکس من توتالم اون همه شما زحمت لیدری کشیی یه سرور بیا پلیر باش لذت گیم رو ببر ! بعدش هم که دیدی تارتاروس و بکسشون شمال غربن ، تیم شمال شرق هم شمال شرقه ، سپهر گرین من هم جنوب غرب دیدی احتمال باخت داره فلنگ رو بستی ! بعد از حذف جنوب غرب و تارتاروس اومدی

22 تا اکانت دست بود همه مصری 15 گندمی 150 درصد سطج کراپ 9 10 !!!

سرور بعدیش هم اشتباه رجیستر کردن برام اکانتو بازی کردم تا تهش به تویی که در حد کپ آپ کن صدات کردن بیای 15 تا کپ آرمان ویچر رو آپ کنی باس توضیح بدم ؟؟

اولا تماس گرفتم بهت هم گفتم کاریت ندارم فحشم بهت نمیدم وجود برداشتن که نداشتی ، باز هم بهت گفتم بهت دست نمیزنم ، باز قرار بوده از دهات پا شی بیای خبر بدی دیگه

الانم حرف از دهنت زدی دیگه اومدی خبر بده خوردنی

1- میلاد شما که اول سرور اومدی ما رو دعوت دادی رفتی بعد کتیبه اومدی ! درگیری داشتیم با بچه های جنوب شرق نه اکانت گوسفند نباش نه اینفنیتی کپ نداشتن تو جنوب شرق جفت کپ هاشون تو جنوب غرب بود چون 75 درصد میخواستن بدن سه بار مختصات عوض کردن رفتیم اونور کپ گرفتیم

2- حدود 30 تا ده دیفالت از شمال شرق با سه تا اکانت تو اون محدوده مرزی اکانت دیفالت گوسفند نباش و اینفینتی پرید با همرهای استفاده شده سه تا اکانت گوسفند نباش ، اینفنیتی ، توشی

3- هر بحث و درگیری هم اومده داخل سایدی بوده من که یه زمان لیدر بودم شعورم میرسه بازش نکنم باز با امید و فرهاد صحبت کن ترجیح دادن هم اینجا راجبش صحبت میکنیم

4- مهدی پس اون اکانت رو به تو نداد سر همون دعواهایی که من باهاش داشتم اتفاقا آرشیوش تو واتس آپ هم موجوده بصورت ویس بهت داد به خود من هم زنگ زدی گفتی مهدی داره اکانتش رو میزاره رو حذف من گفتم درستش میکنم یا خود مهدی بگو کل ویس ها رو برات بفرسته یا یه پی ام بده واتس آپ برات بفرستم گوش کن بعد ولی بیا بگو حرف مفت زدم

5-بعد از اینکه مهدی رفت از جنوب شرق پسوردش هم چنج کردیم ! من توی جنوب شرق بودم سه تا اکانت دستم بود مارشال کنزو ، پینک ، گوسفند نباش سه تا همر جنگی از اکانت تنسر روی گوسفند نباش دیوار شد همر 4 موتوره کیندرگارتن رو من چیف کردم ، همر اکانت ماراوا رو من چیف کردم ،همر اکانت پیراتس رو هم دیفالتش رو من پروندم ، همر بالاش رو محمد نوب و فرهاد بالای 300 تا فیدر هم از کلونی تنسر چیف و دیستروی شد اکانت گوسفند نباش یه بار کاتاهاش رو خفت کردن یه همرش هم تو شمال غرب رو ایلیا ترید کرد یه سری کاتا و تروپ یه ده دیگه اش رو هم جاوید اومد خفت کرد ، بعد همون ده رو توهمی اومد چیف کرد بعد همه اینا سناریو بوده ؟؟؟؟

5-در مورد فحش ناموس دادن و .... یادم نمیاد پشت سری این کار رو کرده باشم ، معمولا جلوی صورت طرف این کار رو میکنم نه حتی پشت تلفن چه خوب چه بد هر کس یه اخلاقی داره

6- در مورد سالم بازی کردن چراغ گرفتن رو من اصلا بد نمیدونم فرق هست بین کسی که چراغ میگیره استفاده میکنه و وجودش رو داره ، و کسی که چراغ میگیره و استفاده میکنه و وجودش رو نداره !!

7- پاش بیوفته اکانت هم میخرم ، کتیبه هم میخرم خیلی واضح میگم زمانی که مسیولیت قبول کنم برای تیمم برام مهم هست از تیمم حفاظت کنم به قول پرهام گرین که ما هم بالاخره یه چیز ازش یاد گرفتیم خانواده همه چیز هست

8- شاید برای همین هست که بعد از لگاسی پیام دیگه بازی نکرد من هم دیگه لیدر نشدم سولو پلیرم تهش با یه نفر که اخلاقم باهاش اوکی تر هست توی ساید مچ میشم پلن بخوام برم با همون اکانتام میرم ساپورت از ساید میگیرم تروپ دفاعی یا ساپورت گلد برای اکانتهایی که با ایمیل خودشون ازشون میگیرم که پلنشون بیاد بالا

9- در مورد گلد دادن به کسی از طرف من چه توی هر سروری به هرکسی شما حق اظهار نظر نداری چه تو چه مهدی یه گلد پایه رو خودتون میخریدید ما کمک میکردیم به جفتتون هم کمک کردم

10 - قاعدتا باس جواب خیلی تند تری بهت میدادم ولی شرایط خاص تو رو هم میدونم اگه باز دوباره برگشتی به شاهکار قبلیت خنک میشی که بگی ما ها هیچی نیستیم تو خدایی باشه قبول

11- فقط یه چیزی رو خیلی واضح میدونم یک صدم زحمتو انرژی من رو برای جنوب شرق تو سرور 2 ایکس تو نزاشتی اولش بودی با آخرش!

فرهاد یا امید یا بیاید حرف های این پلیرتون رو تایید کنید یا از تو فروم جمعش کنید

با سلام و احترام

تیم جنگی لگاسی که به شمال شرق تو این سرور پیوسته بود تصمیم به حذف از روند بازی گرفت

ما هم مثل تیم پرشیا اکانتهامون رو در اختیار ساید قرار نمیدیم با آرزوی بازی سالم و اینکه رفاقت ها بیشتر شه در سال جدید نه دلخوری

دلیل حذف ما هم جنایاتی هست که تیم نظامی شمال شرق در شمال غرب انجام داده جوری زدن دو تا خرس و یه شغال فقط تو آباده های شمال غرب موند

تو مرامنامه تیم ما هم ضعیف کشی نبود

شاد باشید

با احترام مانی پارتیزان

پ.ن۱: بازی جنگیش قشنگه. لطفا کسانی که تو مختصات ۲۰۰ به بالا هستن در اینگونه موارد اظهار نظر نکنن.

پ.ن۲: باید ببینیم در اتک های بعدی اوضاع دف شناور شمال شرق چگونه خواهد بود.

پ.ن۳: مانی جان شنیدم مافیا و تراوین رو یکجا آموزش میدی.‌حداقل یکیش رو یادبگیر بعد برو سراغ دومیش. اینجوری سردی می کنی مجبور میشی لابی کنی ها! نه؟

اگه واسه اونها لپ می کشی واسه ما...‌...(انقد بدم میاد فکرتون منحرفه!) صلوات بلند لطفا!

اینجا اسمش فروم هست طبیعتا با این همه رزومه باید این رو بلد باشی که محل گفتگو هست اونجایی که اختیارش دستت هست فروم اتحاد cuckur هست

مورد بعدی یه تیم که ثبت نام میکنه از همه مختصات های ساید استفاده میکنن تو دهات ما هم واندر زن ها رو نمیان تو خاکستری بکشن ! مختصات اکانت خودت کجاست 130 130 شمال غرب ؟؟ با دهکده هایی که میای تو شمال شرق زیر ساخت میکشی ما چیف میکنیم ؟!

من چیزی رو آموزش نمیدم اگر هم چیزی بلدم هر کسی خواست کنارم یاد میگیره

مشکلت میدونه چیه رضا جان همیشه دوست داشتی یک صدم جایگاه من رو چه تو مافیا چه تراوین داشته باشی ولی به این فکر نکردی اگر پارتیزان شده پارتیزان همه این بازی ها براش تفریح بوده بعنوان کسی که تو زندگی واقعی 250 تا 300 تا حقوق بگیر داره بهت نصیحت میکنم اون چیزی که تو ذهنت هست باید با ارزش باشه نه حرف و نگاه مردم

اینجا بحث بازی تراوین هست نه مافیا اگر هم هرچیزی ته ذهنت وجود داشت جراتش رو داشتی تو همون دیسکورد میگفتی نه بعد از بای بای شدنت

یه توصیه هم بهت میکنم دفعه اخرت باشه از ... نقطه واسه من استفاده میکنی چون بخوام سه نقه هات رو پر کنم اذیت میشی

بوس رو لپت بای

سیاست سرور سه ایکس

شمال شرق

یه ریزش پلیر داشتند معلوم نبود میان یا نه یه سری پلیرهاش کوچ کردند جنوب غرب ، دو تا سه تا پلیرش رفتن ساید شمال غرب دارن پلی میدن تیم تورج هم اضافه شده

جنوب شرق

همون تیم سرور 2 ایکس هستند فلوید ، توشی ، من ، اینفینی ازشون جدا شدیم ایلیا و ... بهشون اضافه شدند

جنوب غرب

این سرور وگنس رفته ، تیم یوسف ریتالین و .... هم هستند

شمال غرب

تیم برنده سرور 5 ایکس بودند یه سری پلیرهای خوب مثل منصور جی ، سورنا و دیابلو ، یا رضا توربو و ... هم بهشون اضافه شدند

اول سرور مواجه شدیم با 8 تا اکانت هلیکوپتر ، اکانت مانستر ، و هجوم اکانت های شمال غرب به خاکستری شمال شرق و ... پیشنهاد کردیم اکانتی توی سایدهای هم دیگه نداشته باشیم سه تا ساید قبول کردند لیدر شمال غرب عرفان اومد گفت نه ما میزنیم تحت لوای اتحادهای شمال غرب

هر سروری احترام گذاشتن به خواسته های حریف ، گوش دادن و تعامل کردن باعث جذابیت بازی میشه سیاست شما دوستان شمال غربی چی بوده ؟؟ میتونیم میکنیم یه تنه شخمتون میزنیم ، فلانی اینا عرضه اکانت کشیدن و تروپ کشیدن ندارن ، گلد بدید نزنیمتون !! بیاید دستبوسی تیم کوکور ! دوستان محترمی که توی شمال غرب تشریف دارید خواهان این هستید که جو فروم مسموم نباشه و ... زمان این پست ها کجا تشریف داشتید دقیقا؟؟

اومدید گفتید برنامه داریم برای اول تا آخر سرور همر 7 کی شمشیر رومن رو از مختصات واندر مرکزیتون کردید تو دیوار ! اومدید تو خاکستری شمال شرق اکانت داخل شمال شرق رجیستر کردید توی اتحادهای شمال غرب ، اکانت داخل سایدتون زده شده نتونستید کلین کنید این همه همر قوی و اندگیمی رو کردید تو دیوار ! این همه زیرساخت هاتون خورد یه پلیر فعالی مثل امیر دست طلا رو نمیتونستید ببرید توی شمال غرب از پتانسیلش استفاده کنید جای جنگ ایذایی توی شمال شرق ، یا اکانت صادق نمیتونست پتانسیلش رو ببره جایی که الان 4 تا همر خوب هون داشته باشه

اینجا فروم هست هر مخاطب و شنونده ای که توی سرور نباشه هم میتونه راجب به سرور نظر بده جوابتون چیه ؟ راجب به شمال غرب حرف نزنید

توی دو تا ساید جنوب غرب و شمال شرق بغل مختصات کتیبه ده زدید با شمال شرق که از اول سرور درگیری دارید امروز ما دست بالاتر رو داریم ایشالا فردا شما داشته باشید یه دهکده توی جنوب شرق ندارید کلا شمال شرق رو متهم میکنید به داشتن مولتی و بات و ... در صورتی که تفاوت اکانت های رجیستر شده جنوب شرق با شمال شرق 11 تا است

کسی به سیاست هاتون خورده نمیگیره بازیه هر کاری که دوست دارید خوشحالتون میکنه میتونید انجام بدید نوش جونتون از این بازی لذت ببرید ولی انتظار هم نداشته باشیم ما بهتون به عنوان یه ساید مستقل نگاه کنیم به عنوان شاخه هجومی یا مزدور ساید همجوار نگاه میکنیم

نه حملاتی که زده شده در جهت اعتلای ساید شمال غرب بوده نه جوی که تو فروم راه انداختید

هیچ خط قرمزی هم در مقابل ساید شمال غرب ما نداریم ! هیچ خط قرمزی چون نه پای مذاکره اومدید نه راهی برای دیپلماسی گذاشتید هر کاری در توانتون بود انجام دادید ما هم هرکاری تکرار میکنم هرکاری انجام میدیم در مواجه با ساید شمال غرب

چند صفحه ای از فروم رو خوندم لازم دونستم جواب بدم موضوع به موضوع

سرور 1 ایکس نرمال

دیابلو من رو متهم کردی به اینکه به دلیل خواستن کرسی لیدری از شمال شرق کوچ کردم به شمال غرب ، بستن با جنوب شرق ! ، بک دادن دف و ....

متاسفانه یه عادتی که من دارم کلا حرف هام و موضعم راجب به هرچیزی داخل فروم اول میاد بعد تو گروه های دیسکورد و تلگرام و ...

توی اون سرور خدا رو شکر از شمال شرق وگنس هست سیروان هست مازیار تندر هست از جنوب غرب هم میشه به علی کینگ زد و یوسف ریتالین و ناصر کلاهبردار ، تیم شمال غرب اون زمان هم من و فلوید بودیم از جنوب شرق هم اشکان سرلشکر و ... هستن تیم جنوب غرب اون سرور سه تا دفکورد داشت دیابلو ، علی کینگ زد ، سورنا، یوسف هم که توتال سایدتون بود 700 کی دف ثابت روی اکانت ناصر بود 800 کی رو استحکام 5 ایکس ، 600 کی روی اکانت یوسف بقیه رو هم دف 100 کی 100 کی داده بودیم که شامل اکانت های کتیبه دار و ... میشد هر راندی که روی شما اتک میومد اکانت های شمال غرب میومدن تو تاپ دف ! اینکه وضعیت دفکوردی شما با احترام چجوری بوده که از یه ساید بیابون به قول خودتون 5 و نیم میل دف پیاده گرفتید کنار 3 میل گندمخور سواره شناور بعد کلا لینک سبز میخوردید رو من کاری ندارم

نه اکانت تو دیابلو نه اکانت سورنا تحمل گندم دف رو نداشت دف بعنوان غذا مصرف میشد اینکه دفی که به شما ارسال میشد از هر اکانت شمال غرب آمارش چک میشد و بهتون اعلام میشد گندم بدید نمیتونید بک میدیم اسمش تهدید به بک دادن نیست اون سرور هم اعلام شده بود به یوسف واندر رث جنوب غرب بگیره توی شمال غرب پشتیبانی دفش با ما گندم دهیش با ما اکانت هولدر و 5 ایکس از جنوب غرب

یا باید بگم حافظه ضعیفی داری یا بگم متوسل شدی به دروغ گفتن که هر دوتاش برای من خوش آیند نیست ولی اگه باز حرفو حدیثی داری این آدم ها همه حی و حاضر هستند میشه راجبش بحث و بررسی کرد نه تو فروم سرور سه ایکس یه تاپیک خاطرات بزنید همه اونجا پست بزاریم

راجب به خوردن همرت هم تخمینت بابت اینکه همر سجاد روت کلینر بخوره و من دفکوردم جرات نمیکنن منو بزنن و ... بود که زدن پرید همرت !

سرور 2 ایکس فریز شده

ببین ایلیا جان یه تیمی وجود داشت تو سرور 7 ای ار راند دوم و سوم به اسم تری دات شمال شرق اینا یه شاکله ای داشتن من بودم نیما اس اس پانزر بود علی اشرفی بود من بودم اشکان فلانکر بود رضا استیل بود پیام فونیکس و ... بعد از بسته شدن سرور های ای ار این تیم رفت تو یه سایت دیگه شروع به بازی کردن کرد به اسم

تیم لگاسی الان هم پلیرهایی که از اون تیم اینجا بازی میکنن افشین منتال هست ، میلاد 200 تی هست ، مهدی اینفینیتی هست و ... اون تیم یه شاخصه ویژه داشت هیچکدوم از پلیراش نه پسورد لو بده بودن نه اهل کثافت کاری و ..

سرور پیش 2 ایکس من ،مهدی اینفینتی ، محمد توشی ، علی فلوید تو جنوب شرق رجیستر کردیم یه محدوده 30 در 15 خونه مرز شمال شرق جنوب شرق رو اینفینتی با همر خودش همر من همر توشی کلین کرد پست هاش هم تو فروم هست صبح به صبح فقط عکس میفرستاد کاری که الان دوستانتون با احترام دارن توی شمال غرب با لینک قرمز انجام میدن رو ایشون با تلفات یه همر انجام داد بگذرد که ما کلی بحث و جدل داشتیم که باید جنگی بازی کنیم تا قبل کتیبه ها هم مهدی کلت و استورم و متین از یه مرز شروع کردن به زدن و کلین کردن قبل کتیبه ها هم مهدی اکانتش رو داد به میلاد 200 تی و رفت حتی سر اینکه میخواست حذف کنه من با رفیق قدیمیم مهدی در حد فحش و فحش کاری گفتمان داشتیم پسورد رو گرفتیم چنج شد داده شده به بکس تروریست روش پلی بدن که سه روز بعد یه همرش چیف شد همر اصلی 2 ومش رو هم رو مرتاض امید خدا رو شکر لاست رفت مهدی از سرور رفت کلا ! اگر هم میخواست بره شمال شرق به ما ها میگفت چون 7 تا 8 تا اکانت بودیم میزدیم رو حذف و میرفتیم ولی هنوز تو جوابی به پست وگنس ندادی که چرا اخرین سری پس جنگ یونیک رو ندادی به لیدرهای شمال شرق چرا دف متناسب نداشت و ....

فرمایش شما کاملا متین هست و بجا و سنجیده

ولی با احترام بنده ماموریت هستم اکانتم هم به ساید واگذار شده فقط از گروه مدیریتی شمال شرق دارم لینک ها رو میبینم

اون زمانی که زدی خودم بالشخصه تبریک گفتم ولی اینکه بیای تو خاکستری دیوار شی و چیف و دیستروی بگی اون زمان تایم داشتم الان نداشتم اون ده 2 کی استپ داشت توجیه جالبی نیست

پ.ن. 15 سال تراوین بازی کردم معمولا هم یادم نمیاد مختصات نقشه ها دقیقا همون جای سرور پیش بیافتن تو یه بازه 15 خونه ای معمولا جابه جا میشدن بعد تو شمال غرب خودتون مسیول آموزش دارید مقدماتی رو یاد بگیر پیشرفته رو بعد از امتحان تعیین سطح ایشالا!

صادق داداش دنیای امروز عصر دیپلماسی و گفتگوی تمدن هست

اسم پارتیزان خیلی اسم خز و بی کلاسی هست بیا اسمت رو عوض کن بزار مثلا دیابلو

هر روز ما از خواب بیدار میشیم میریم تو تلگرام میگن پارتیزان دیوار شد پارتیزان چیف شد !

پ.ن. ترور هم تو بازی باشه ساقی بهش بزنه ترور تنهایی میره بیرون تراوین که بلد نیستی مافیا هم نتونستیم یادت بدیم !!

در این مورد من مدرکی ندارم ولی مدرک داریم از شما که زنگ زدی به رضا گارد که مهدی رونان رفته دستشویی بیاد خفتش کنه این رو اگه اجازه میدی من بزارم حتی آب رو قطع کردی کارش طول بکشه رعدهای رضا گارد برسن هم تماست موجود هست هم در حال بسته شدن شیر فلکه آب ازت عکس گرفتن

پرهام جان الان مشکل شما استفاده ار بات و مولتی دف هست ؟ جوابش مسلما اینه خیر ! چون جنوب شرق هم در حد شمال شرق داره

این هم یه بازیه به هر دلیلی دوست دارید که برای ما هم واضح هست برای شما هم مبرهن دوست دارید وارد تنش با شمال شرق بشید قطعا این میزان تجربه رو از من هم بیشتر داری که ادامه این روند واسه افت شمال غربی میشه که هفته های اول پایاپای تو تاپ پیشرفت و غارت بوده با دو تا ساید شرقی الان فاصله گرفته همین روند رو هم ادامه بدید جنوب غرب هم راحت سبقت میگیره ازتون

شمال شرق مولتی داره رجیستر سرور که بازه مولتی بزنید ! بات داره ریپورت کنید بن شه هر اکانتی که با سند و مدرک هست

اینکه پتانسیل سایدت رو بیاری لب مرز و داخل یه ساید دیگه باعث تضعیف ساید خودت میتونه بشه

از نظر من هم متای غربی و سولو بودن دو تا ساید شرقی باعث یه سه قطبی قشنگ میشه تو سرور هرچند عوامل بیرون بازی میگه ناممکنه

سلام

هوش هیجانیت رو کنترل کن یه مقدار سه تا عکس گزاشتی دو تا شامل نبودن نیرو تو بیس هست سومیش هم خفت نیازی به دو تای اولی که نبود همون دومی رو میزاشتی کفایت میکردا !!!

دو تا عکس پیوستت هم که تخریب دهکده جدیدهست که ساختمون اصلی داشت اول اون رو هم تبریک و تهنیت عرض میکنم

این سرور هم پیر شدیم همین که لپ محمد پاتریوت رو بکشیم کفایت میکنه برامون دور دور جوونایی مثل شماست فقط برام سواله این 50 کی دفی که مجموعا تو تاپ از شمال شرق میبینیم رو با کاتا که دف نکردیم شما دیوار شدید دیگه ؟؟ یا کاتاهایی که هفته پیش کردید تو دیوار صداش رو هم در نیاوردیم !

فقط یه توصیه کوچولو کارنامه سرور 1 ایکس و دو ایکس خودت رو نگاه کن بعد بیا برای روند پلی کسی نسخه بپیچ

سلام ادریس جان خوبی اولا عیدت مبارک 120 سال زنده باشی

دوما من پلیر ساده شمال شرق بودم سیاست های شمال شرق رو جاوید عزیز مطرح میکنه

تا اونجایی هم که یادمه شمال غرب هیچ توافقی رو با شمال شرق و سایر سایدها اعلام نکرده پس وقتی توافقی وجود نداره و نداشته جای ایرادی نیست

سوما اون پلیر از طرف ساید شمال شرق نبوده چراغ هم توی اتحادهای شما موجود هست نیازی به چراغ اضافه نیست

ظاهران پلیر سولو بوده آوردیمش تو اتحاد

تازه قرار عید دیدنی بریم خونه پاتریوت هم لپاش رو بوس کنیم رفت برامون چایی بیاره همرش رو هم بکوبیم تو ناتار

اذیتم کنی شاید یه سر هم بیام خوزستان

اسم اکانت رو اشتباه نوشته بودی

3dot.warrior هست

مشکلی نداره 1 اکانت با پاپ 2 هرجا دوست داری رجیستر کن دعوتت میکنم به اتحاد 8 ساعت بعد جانشین میشی

اکانت monster هم که رنک 3 هست جانشینت میکنم برو چک کن

اکانت بساز دعوت بدم

سلام خیلی دلم میخواد این کار رو بکنم ادی جان ولی از نظر من مولتی بازی کار بسیار زشت و ناپسندی هست من حتی اکانت جهت جانشینی هم نمیسازم بعد توی شمال شرق اکانت با جمعیت 2 نه میتونه جانشین کنه نه نامه بده فکر کنم سمت شما چرا با سمت ما فرق داره فکر کنم تقصیره اون باده باشه که از جنوب شرق وزید سمت شمال شرق

از نظر من هم تو سروری که 10 اکانت رید مجازه امثال خودم دور از جون شما اسکلن رید نمیرن تهش همر با غارت حلال مگه پوینت بیشتری داره ! یا کسی میگه آفرین

پ.ن. پاتریوت شیطون بلا من که خونده بودم چی نوشته بودی بعد پاک کردی کجاش تعریف از من بود فکر کنم جای بوس رو لپات باس لپاتو بکشم