Posts by Eagles Team

امین جان نمیدونم شما با چه کسایی پلی دادی و به چه کسایی زنگ زدی به عنوان لیدر ایگلز :)) اما بنده تماس گرفتم با دوستانم و گفتن کسی به نیک aminS نمیشناسن حقیقتا بنده هم یه امین میشناسم اونم aminbig هست که الان پسرش کنکوریه گمون نکنم شما باشی .. نمیدونم قبل فیلتر پلی دادید یا خیر که اگرم پلی دادید پلیری نبودید که اسمتون و به خاطر بسپارم اما تیم ایگلز بعد فیلتر منحل شد و دیگه جوین ندادیم .. حالا بعد فیلتر چندین تیم فیک ایگلز تشکیل شد و شمام جوینش شدین نمیدونم اما خبرش میرسید که فیک مارو زدنو حقیقتا واس ما مهم نبود چون کلن تراوینو گذاشته بودیم کنار و فکر برگشت نداشتیم.. شما که زنگ میزنی یه زنگم به شایان یا اردشیر یا پوریا یا کسری بزن بپرس عرفان میشناسن!؟ با همرای رومنش خاطره دارن یا نه!؟ البته اگه شماره هاشونو داشته باشید. بنده هم به صورت پرایوت جوابتونو دادم اما دیدم جواب ندادید گفتم اینجا جواب بدم ... فروم نویسیم از حوصله من خارجه و کلا نمیخواستم بنویسم ولی چند تا از دوستان اومدن پیام دادن مجبور شدم اینجا بنویسم .. امیدوارم شک و شبهتون بر طرف شه

پ.ن: اگه یه وقت فیک تیمتونو زدن واکنش نشون بدید پس فردا پلیراش میان میگن خودتون فیکید :))

پ.ن: هسته اصلی تیم؟! :))))

سلام امین جان بنده عرفان هستم .. چون شما به نظر آشنا میای جوابتونو میدم و اگه بندرو بشناسید میدونید از حوصله من خارجه بیام با تک تک کسایی که این سبک پلی میدن بحث کنم ... درواقع هدف من کوبیدن سایت خاصی نیست و خبر دارم که تو کام هم این نحو پلی انجام میشه اما باید قبول کرد که سایت شاید ۳۰ درصد بتونه تاثیر بزاره و تاثیر عمدرو خود پلیر ها میزارن .. شاید الان این نحو مولتی کشی باب شده باشه اما تو پست قبل هم توضیح دادم که چقدر از هیجانات تراوین کم کرده و تازه این گوشه ای از تاثیرات منفیش هستو خیلی تاثیرات ریز و درشت دیگه ای داره و مهم ترینش کمتر شدن کار گروهی که درواقع هسته اصلی تراوین کار گروهیشه ... شاید قبلا دوستانی در ایگلز مولتی کشیده بوده باشن اونم نهایت ۱ ۲ تا چون بیشتر نمیشد ولی بنده بی اطلاعم چون اگه اون زمانو به یاد بیارید کسی که مولتی میکشید حتی از هم تیمیاش هم مخفی میکرد چون درواقع یه ضعف بودو وای به اون روزی که تیم های دیگه میفهمیدن طرف مولتی داشته اگه حتی اون تیمی که مولتی داشته بازیرو میبرد ارزشی برای دیگران نداشت چون قانون اصلی تراوین که بازیرو زیبا میکنه و باعث میشه شما از تمام جوانب بازی لذت ببرید داشتن تنها یک اکانته .. در نهایت این داستان به ضرره خودتونه ... بازم امیدوارم با این نحو از بازی لذت ببرید ...

پ.ن : هنوزم تاکید میکنم این دوستان بدون مولتی تا هفته سوم اکانتشون لاک میشه :))

سلام خدمت همه عزیزان تیم ما میخواست بعد حدود ۸ ۹ سال یه سرور ایرانی استارت بزنه و بنده به شخصه خیلی تماسها با دوستان خوبم برقرار کردمو همشون به زور راضی به بازی کردن چون واقعا دلم برای تراوین تنگ شده بود اون بنده خداهام با اینکه درگیر خانواده بودن و دیگه سنی ازشون گذشته بود درخواست منو پذیرفتن اما حدود یک روز پیش از یکی از دوستانی که اینجا پلی دادن قبلا شنیدم ... پلیر نماهایی که اینجان نفری ۳۰ ۴۰ تا مولتی میکشنو اگه میخواید جوین شید من وی پی اس میفروشمو این داستانا ... حقیقت بنده مو رو بدنم نموند ... واقعا دارید چیکار میکنید دوستان؟! گند زدید به بازی رسما .. ۳۰ ۴۰ تا مولتی ؟!! دیگه کراپ لاک کردن چه معنی میده؟! دیگه بازار چه معنی میده؟! دیگه ساعت کوک کردنا واسه فیکس کردن گندم چه معنی میده؟! دیگه برنامه ریزی واس جور کردن گندم واندر؟! دیگه برنامه ریزی کردن یه تیم برای کراپ ها؟! شما دیگه رسما یه بازی جدید ساختین و کل لذتو معیار های بازیو خراب کردین !! چقدر دف میکشین با ۳۰ ۴۰ تا مولتی؟! دیگه اصن دف خالی کردن ساید معنی داره؟! واقعا تعجب میکنم از دوستانی که تو همین فروم هستنو من میشناسمشون از قدیم و دارن اینکارو انجام میدن!! دارید به خودتونو بازی خیانت میکنید لطف کنید اسم پلیر رو خودتون نزارید که اگه مولتی جمع بشه هفته سوم بازی اکانتتون لاک شده :))) به هر حال هرجور مایلید بازی کنید و امیدوارم لذتی هم داشته باشه ...