Posts by molla

سلام عاشق اين شادزي گفتنتم :love:

اره كاكو بيا

سرور بدون بات از اسمش معلومه

خدا رو شكر تا الان خيلي خوب بوده

بات نباشه كسي وقت مولتي كشيدن نداره

قدم سر چشم كاكو

منو يادت نمياد ولي اومدي اين سرور اس اي يادت ميارم

شادزي و مهر افزون :)

8o

این همه مقاومت چرا؟ ^^^^

دقت کن سطح ۳ هم بونس گرفته توی شات آخری که گذاشتم

بونس مارو شما بردی لابد ;);)

حق با شماست

حرف حق حساب کتاب نداره
    من موضوع رو با مشکل دیگه ای اشتباه گرفتم

https://guidescroll.com/2011/0…ources%2C%205%25%20bonus.

2235-222-png

قانونا باید روی تمام سطوح تاثیر بزاره

سلام خدمت عزیزان فروم

برای اینکه یکم حال هواتون عوض شه یک تحلیل سبک از سرور میزارم باشد.

ابتدا نمایی از 40 نفر اول سرور

2225-111-png

2226-222-png

زحمت شمردنش با خود شما

در این بین sw بهترین عملکرد رو در تعداد اکانت و پاپ داشته که بهشون تبریک میگم.

نمایی از تاپ 10 سرور

2227-3333-png

همونطور که میبینین بهترین عملکرد رو در مبحث غارت شمال غرب و شمال شرق داشته و نشون میده شمال تیمی بسیار حجومی و قوی بسته البته این مبحث در صورتیه که اکانت آقا مصطفی گرزی عزیز بخاد در شمال غرب ادامه بازی بده ولی مجموع غارت شمال غرب رقم قابل توجهی هست و برتری مطلق رو به این ساید میده.

این وسط جنوب عملکرد ضعیفی داشته و به نظرم جای کار داره ؟:/

در تاپ مهاجمین هم شمال شرق بیشترین کشته رو داشته و پس از اون شمال غرب و جنوب غرب در آخر جنوب شرق متاسفانه باز هم تنها یک نماینده داره ...:/:/

تا این لحظه 561 اکانت رجیستر کرده که با یه آنالیز جمعیت بالای 50 سرور به شرح زیر است.

ne

تعداد اکانت : 76

تعداد دهکده ها : 76

جمعیت : 6605

نسبت جمعیت به اکانت: 86.84

-------------------------

se :

تعداد اکانت : 93

تعداد دهکده ها : 93

جمعیت : 7949

نسبت جمعیت به اکانت: 85.47

nw :

تعداد اکانت : 95

تعداد دهکده ها : 95

جمعیت : 7911

نسبت جمعیت به اکانت: 83.2

sw :

تعداد اکانت : 117

تعداد دهکده ها : 117

جمعیت : 10534

نسبت جمعیت به اکانت: 90.3

------------------------

فراوانی جمعیت زیاد در سایدهای شمال غرب و جنوب غرب نوید سروری جذاب رو به ما میده .شمال غرب کاملا یکپارچه و یکدست می باشد.سایدی با غارت بالا و بازیکن های فعال در تاپ10 همچنین غارت بالای اونها نشون دهنده همر های سنگین این ساید و تیم آکسفورد در آینده هست.

چیزی که از وضعیت سرور معلومه تا کنون شمال غرب و جنوب شرق به یکپارچگی کاملی رسیدن و شمال شرق تا حدی به یکپارچگی نرسیده و تیم های کوچکی هنوز جدا هستن مثل اینسومنیا و تیم cyrus و بچه های تیم ترمناتور با اتحاد های TEN .دو تیم اصلی و بزرگ NE+ و NE NEWS هم جدای از هم بازی میکنن (البته هفته اول اصلا ملاک نیست این تحلیل ها )در سمت مقابل جنوب غرب با اتحاد های SW و SW تی ام به یکپارچگی نسبی رسیده و باید دید در ادامه سرور سرنوشت اتحاد های TIGERS و این تیم به کجا میرسه(به نظرم با سیاست های دیپلماسی یوسف ریتالین حتما یکپارچه میشن) البته ناگفته نماند که یک اتحاد عجیب ANTIAMOR هم از جنوب غرب عضو گیری میکنه که سیاست جدید و در خور تفکری هست.ساید جنوب شرق هم که تیم آمرداد اومده و چون از قبل این تیم با هم بودن یکپارچگی خوبی در عضو گیری داشتن.بنده چون یه جنوب شرقی هستم ترجیح میدم بقیه دوستان تحلیل جنوب شرق رو بزارن .با تشکر

شاد و خندون باشید

سعید

MOLLA

من نگفتم کجا بازی میکنم؟؟؟؟ همون اول اعلام حضور کردم تو nw با تیمم!!! اسم اکانت هم که معرف حضور همه دوستان بود تو فروم!!!

لینک هم میبینین از ایمپریال نگران نباشید!!

رقیب های امروز!! فارمهایه فردا!!

قربون شكلت برم همينجور بهت بگيم لوسيفر يا اسم هم داري ؟

اين رفيقمون لتس دو ايت شلنگو به ما گرفت به شما هم گرفت من خوشم اومد لايكش كردم

الان هم ازش دعوت ميكنم دوست داشت بياد پيش ما بازي كنه

كلا توي اس اي ازادي بيان هست هر كس حق داره فروم صحبت كنه نظرشو بگه

اينقدر ديكتاتور نباش يكي مياد نظري ميده با سايدي كارد و پنير نيست.

نظر سايد اس اي رو تيم ليدري ميده كه معرف حضورت هستن

فقط سوال اخرم چرا انقد تعجب ميكني تو پستات كاكو؟

!!!!!!!!!

يه خط نوشتي از شيراز تا اصفهان علامت سوال گذاشتي

heyvanat-tajob-photokade-3.jpg

راستي اشكان من لوسيفرو لايك كردم نندازيمون بيرون اشكبوس!!!!!!!!

نقل قول

ی گفته لیست فارم فرستادن هنره و ارزش یه پلیر؟!!

سلام ابوالفضل عزیز

بی مقدمه

بازیکن با تجربه 15 ساله ای که وقت نمیزاره به نظرم ارزشش کمتر از بازیکن بی تجربه ای هست که روزی 15 ساعت وقت میزاره

رید اوتومات باشه محسانتش اینه که امثال من وقت کمتری میزارن و به زن و بچشون میرسن .

این وسط اون جوونی که روزی 15 ساعت وقت میزاره باید با منی که 5 ساعت به زور وقتمیزارم برابر باشه؟

تجربم بیشتره خیلی پلن بلدم ولی روزی کمتر از یک ساعت وقت دارم دلیلی نمیشه غارتمم با کسی که داره این همه وقت میزاره و رید میکنه برابر باشه ولو اینکه از منم کم تجربه تر باشه

بودن این بات باعث این نا عدالتی میشه .

من نظر شخصیم اینه بعضی امکانات خودکار بازی خیلی عالیه مثل کلوپ طلایی

سرور یک راند یک که تموم شد یادمه دو سه سرور بعدش کلوپ طلایی اومد و همه مسخرش میکردن خیلیا فعال نمیکردن میگفتن قدیمیا کلوپ نمیخان میگفتن ما از رو بوک مارک میزنیم یعنی چی با یه تیک بره؟یعنی چی که سفارش بدی معماران خودشون بسازن؟گریز؟گریز یعنی چی ما کانتر میکردیم بازی بدون کانتر اتک معنی نداره(البته اون موقع برا هر گریز مقداری گلد کم میکرد یارو میومد رو اکانت میدید گلدش صفر شده :دی)

ولی در کل خوب بود و با تغییراتی که ایجاد شد .

ما منکر تغیرات مثبت نیستیم با خیلیاش هم موافقیم حتی همون موضوع که فرمودی

عدالت برای همه

گلد برا همه یه قیمت باید داشته باشه چون من نمیدونم ناصر باکلاس (کاکو:love:)چندتا گیلاس خورده پس اصلا همون بهتر که بابای خونه به هرکی دوتا گیلاس بده اضاف اومد مناسبتی تخفیف بزنه

در مورد بات غارت هم من این سناریو رو محتمل میدونم

1-بات میاد خیلیا استقبال میکنن

2-بات یه سری مشکلات داره مثلا کل فارم لیستو میزنه هی میزنه هی میزنه

3-شب خابیدی صبح میبینی همرت نصفه چرا؟نصفش تو دیواره و قرمزا رو هفت هشت بار زدی

4-پلیرا از ادمین میخان باتو اصلاح کنه که فقط جاهای سبز بزنه

5-کم کم باته هوشمند هم میشه هم فارم لیست میزنه هم زرد و قرمزا نمیزنه هم تایمشو مشخص میکنی مثلا این ناتاره تولیدش ساعتی یک کی هست هر ربع ساعت من 6 تا گرزی بزنم هیچی توش نمیمونه

6-کلا ناتارا همیشه خالین و یه عده باز شاکی میشن

7-یه عده هم میان میگن همونجور که تیک زدن و فارم لیست زدن هنر نیست فارم اد کردن هم هنر نیست ما وقت نداریم کل ناتار سرور رو از روی دهکدش در بیاریم تک تک توی فارم لیستمون اد کنیم و بزنیم میشه اضاف کردنش با همون باته باشه؟

8-آقا تعدیل زدن هم هنر نیست یه تعدیل نصف شبی هم برامون بزنه دیگه

9-

10

.

.

قرار نیست که غارتگر باشن

یه عده هم مثل من باس کشاورز باشن

اینکه ما چی دلمون میخاد ولو اینکه تعدادمون هم زیاده دلیل قانونی بودن و طاهر بودن اون منکر نیست.

یه موضوعی از سال 2009 تا الان منکر بوده توی بازی اونم بات بوده که برای شما موارد بالا رو اجرا کنه .

الان هم قانون قانونه و منکر منکر چیزی که بده رو الان نمیشه با توجه به اینکه همه میخان قانونی کرد .مثل اختلاس ..چون همه میکنن باس قانونی باشه؟

هر چیزی به اقضای زمان تغییر میکنه

شاید یه زمان بات هم اضاف شه به بازی و فارم لیست برات بزنه ولی الان نیست و اومدنش هم با توجه به سر تیتر تاپیک (بدون بات)مجاز نیست.

تنباکو و قند دوره مشروطه به خاطر خاصیتش حرام نبود به خاطر استفاده انگلیس و قراردادش بود که حرامش کردن جوری شد که توی حرمسرای شاه هم قلیون رو شکوندن.

انگلیس دید که دیگه نمیتونه ازش استفاده کنه ,بیخیالش شد.بودن عده ای که شبانه مجالس چای شیرین و قلیون شاه عباسی میگرفتن

ولی توی این تایم و این سر تیتر تاپیک مجاز نیست

اگر به عده ای گفته شده بات میاد به ما گفته نشده دوست عزیزم .

و حق داریم که از حقمون دفاع کنیم .و دفاع کردیم

به نظرم دیگه کسی راجب این موضوع صحبت نکنه بهتره

لقمان عزیز یکم از تاپ غارت بیاد بیرون میاد یه آنالیز میده بی طرفانه ببینیم سرور چند چنده (البته هنوز عده ای رجیستر نکردن)ولی خب باز حساب کتاب خودمونو میتونیم بکنیم

شاد و خندون باشید

سعید

ملا molla

برای میتینگ که تشریف بیارین در خدمتیم سعید جان

برای زدن هم بیاین یه کاری کنیم هر وقت خواستین بزنین بیاین موقع لند اتک هاتون تو قهوه خونه که قلیون هم بدم و بعد که لینک هم ندیدین حداقل همون موقع رو سیستم خودم دف رو ببینین

:P

پ . ن : البته سفره خونه است تو باغ یکم از قهوه خونه باکلاس تره 😁

ما در خدمتت هستیم

البته اینکه از ساید دیگه بخاد دف بیاد و پر بشی و ... این حرکتو ما انجام نمیدیم

راسیاتش اشکان بالا گفت بازی کثیف این حرکات تو ذات ما نیست

حالا شما اصرار داری ناصر جان اشکالی نداره کاکو ما هم بچه های زمین خاکی هستیم

قربون تو و با کلاسیت برم

پی نوشت:ادمین عزیز لینک سرور رو کی میزاری؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

تقریبا یکساعت مونده به استارت بازی که تصمیم گرفتم یه چالش جدید رو تجربه کنم و یه چالش هم برای تیم آمرداد درست کنم . به احتمال زیاد اکانت کلاهبردار تو خاک اس ای رجیستر میکنه و منتظره ببینه بچه های آمرداد چقدر زور دارن برای زدنم .

من و کلاهبرداری هام شما همه

پ . ن : اشکان سرلشکر ده ۲ رو میام چسبیده به خودت میزنم آخه دلم برات تنگ میشه :P

سلام ناصر جان

شنيدم قهوه خونه داري كاكو

قبل اينكه بيايي اس اي خاموشش كن

درو ديوار نزني كاكو

ما دوست داريم

ميتينگ هم كف قهوه خونه خودته

تشريف بيار قدمت رو چيش چال بچه هاي آمرداد:*:*

اول اینکه هدف من دادن هیجان به بازی هست ، اینکه میگم رو امرداد باید 3 به 1 بشه دلیلش این نیست با این تیم لج باشم و عقده به دلم مونده باشه . بلکه دلیلش اینه این تیم قشنگ 3 به 1 این سرورو حریفه و میتونه هیجانی که سالها همه دنبالش بودنن رو ایجاد کنه

دلایلمم اینجا میگم اگه یدونش بی ربط بود بیاید بگید .

من با بقیه صحبتات کاری ندارم عزیز دلم ولی این قسمتش رو کار دارم....دقیقا عقده مونده کاکو

اینکه محترمانه صحبت میکنی بسیار عالی و خوب هست و من هم همه جوره بهت احترام میزارم.

سرور قبل یه لیدری بود میگفت من که زورم بهتون نمیرسه ولی به قوی های کل سرور میگم بزننتون

اینجا سرور جدیده و من حوصله باز کردن موضوع رو ندارم و از حوصله جمع هم خارجه صحبت راجب گذشته

فقط تو جای من باش وقتی این داستان رو برات تعریف میکنم

یه سرور استارت خورده همه مولتی دارن بات دارن همه چیز دارن حتی بیشتر از تو با غارت بیشتر از تو

لیدرای نیزه خفت کن هم اومدن هزینه خوب هم پشتشونه

همه جوره جو سه به یک روی جنوب شرقه

یهو این وسط چندتا اکانت هم مثل تگزاس و ... میان وسط جنوب شرق خرابکاری میکنن و ....

یهو جنبش سوانز رو لیدر ساید دشمن میکشه سمت خودش که بیا اینجا اونا مولتی بازن(حالا خودشون بیشتر مولتی باز ترن خخخ)

دو ساید علنی متا میشن در تلاشن ساید سوم رو بکشونن طرف خودشون ولی این وسط یکی مثل یوسف (شبیه حرف مصطفی بینام این سرور)رو میگه که بابا انصاف داشته باشید هم متا شدین با شمال غرب هم از وسط دارید نصفشون میکنید بعد ما هم بیاییم سمت شما و نامردی کنیم؟

تو بودی جای ما چه می کردی؟

اینکه ورق صفحه به صفحه برگشت داستان دراز داره ولی هیچ شیرینی آسون به دست نیومد.

جالبه اون عزیز نیزه خفت کن میگفت نامردی کردین با سوانز یکی شدین ...

بعدشم تا تونستن به پیشوا بی احترامی کردن و .... که بماند.

اینکه ما یه نفرمون از تیم جدا نشده علتش همون تفکریه که بهنام عزیز گفت :

ما تو آمرداد و سوانز دوال و صاحب اکانت و این صحبتا نداریم

حتی لیدر و بازیکن هم نداریم

تک تک بازیکن های ما لیدر هستن.

این سرور خیلی از آپشنا نیست و بازی کاملا برابر هست.

این گوی و این میدان

در آخر حافظ میگه

با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی

تا بی خبر بمیرد در رنج خودپرستی

خوش و خرم شاد باشی و یادت نره زیبایی این بازی به کل کل هاشه ولی در کمال احترام...

ارادتمند

سعید

molla

پی نوشت:قابل توجه اون عزیز دل, گوساله سامری از جنس طلا بود و علف نمیخورد.

من همیشه عاشق این قسمت فروم بودم

این قسمتش باعث میشه طرف فکر کنه میتونه خودشو بزرگ کنه

آره داداش از تو ترسیدیم :P

آره داداش بمب هیروشیما هم کار تو بود

بهنامم از ترس تو قراره عکس شیر رو برداره رو پروفایلش یه موش بزاره

سونامی ژاپن هم کار تو بود

اون کله بود زیدان زد تو جام جهانی اونم شما بودی

فرنود بود تو برنامه کودک خودش همه کاراشو میکرد ... اونم از ترس شما خودش میشست

یادته کاکرو مصدوم شده بود بازی نکرد جلو سوباسا اینا؟آره عزیزم هیشکی ندونه ما که میدونیم از ترس شما بود.

سروری که سر تاتهش بات بود جلوی گنده تر از شما آمرداد دوبار صد کرد

الان بخاد با بات بازی کنه کاری براش نداره

یه موضوع بسیار روشن و جامعی هست

ادمین ,سرور بدون بات قراره استارت کنه سر در سرور هم همینو نوشته

اینکه ان قلت توش بیاد که نیمچه بات و کوچولو بات و ... دلیلش همون داستان بنی اسرائیله

حضرت موسی براشون عصا رو کرد اژدها

از وسط دریا ردشون کرد جلو چشمشون دیدن که اینور دریا رفت بالا انورشم رفت بالا از وسطش رد شدن

از وسط کوه براشون گوساله در آورد با چشم دیدن

آخرش سه روزش کوه تور شد 10 روز همشون گوساله پرستیدن و گفتن موسی بات نداشته ما بات میخاستیم بهمون نداد

شاد و خندون باشید

سعید

ملا

سعید جان شما هم دیگه شورشو دراوردی، هر کی بیاد یه پارازیت بندازه ادمین بیاد شفاف سازی ، ادمینم بیکار نیست بیاد واسه هر پارازیتی یه شفاف سازی کنه، یه پست گذاشته قوانین رو هم گفته،

ن: شفاف سازي فردا چی باشه؟؟

والا به نظرم پست ادمين كاملا گويا بود ولي عزيزان ورودي به سرور اينجا رو با دژكوب و سرور ١٠٠٠ ايكس اشتباه گرفتن

گاهي سكوت موريانه ها خطر ناك تر از غرش شيرا هست

شفاف سازي براي همين امره ;)

سلام رفقا

بزاريد تكليف رو روشن كنم

اين دو نقل قول از ادمينه

اولي نوشته سرور بدون هرگونه بات

هرگونه بات بات سر خود بات اسكريپت و هر چيزي كه اسمش ميزاريد هست.

فكر كنم كاملا واضح و دقيق گفته شده

ما هم با همين قول وارد سرور شديم.

موضوع دوم اينه كه سرور كاملا به شكل تراوين برگزار ميشه

لطفا بهانه هاي بني اسرائيلي نياريد

وقت نميكني دوال بگير

بازم نميتوني ؟

سرور سه ايكس براي شماست با انواع بات و مولتي و روش هاي تقلب

در آخر اين گوي و ميدان

به نظرم يه شفاف سازي لازمه الان

جماعتي چشم انتظار هستن كه بدونن بيان يا نه

شاد و خندون باشيد

سعيد

سلام ويسپ

به قول حضرت ابي.... ولشششش كن

خودم اسم اكانتشو برات جور ميكنم

سلام خدمت همه عزيزان فروم

چه اونايي كه چراغ خاموش اومدن و چه اونايي كه با پرژكتور اومدن و حضورشونو تو فروم اعلام كردند.

لازم دونستم چندتا از قوانين آمرداد رو به عزيزان بگم شايد شبهه هاي كه در ذهنتون هست رفع بشه

قوانين آمرداد

١-اولين و مهم ترين قانون آمرداد اينه كه دوست نداره هر سري يه سري آدم تكراري بزنه

مثلا يه عده دوست دارن بخورن دفعه بعد شانسشونو امتحان كنن

خب از اونجايي كه آمرداديا يكي رو دوبار نميزنن به اونايي كه قبلا زدن ميگن بورو يه قُلد چماق تر از خودت بيار تا باهم بزنيمتون و همين كارم ميكنه ....

بودن عده اي كه ادعاي شكست نا پذيري در الدرز داشتن و اومدن و نيزه خفت كردن و رفتن

٢- دومين قانون آمرداد اينه كه هميشه سعي ميكنه به اقتضاي زمان و مكان با شرايط خو بگيره و خودشو بر هربستري وفق بده

يك سري عزيزان گفتن كه آمرداديا قبلا مولتي بازي ميكردن الان چطور شده بدون مولتي و بات بازي ميكنن؟

لازمه عرض كنم به صورت خلاصه آمرداد و سوانز دو نهضت كاملا متفاوت بودن بنا به دلايل بسيار پيچيده تركيبشدن

اين تيم نشون داد در شرايطي كه قوي ترين همر ها و بيشترين تعداد سالار ها رو داشت ولي بدون استفاده از اونا وفقط با ارسال دمپايي هايي مثل اكانت ما و نهضت سوانز كه با منابع حلال بدست اومده بود ميتونه سرور رو درمقابل مولتي بازا ببره و حتي يك عدد همر مولتي هم لانچ نكنه

يكي از قول هايي كه اين دو تيم بهم داده بودن بازي در شرايط كاملا پاك بود كه قرار بود اولين سرور بعدي بدون بات ومولتي بازي كنيم و باز نشون بديم بهترين تيم حال حاضر تراوين ايران هستيم حتي در شرايط نداشتن بات و مولتي واين مهم رو قراره در اين سرور نشون بديم و حرفمونو ثابت كنيم.

retaliate

(البته اين رو به همه عزيزان سرور بگم آمرداد در هر شرايطي ميتونه با همون سلاح مورد نظر شما با شما بجنگه وخودشو همرنگ جماعت كنه )

٣-قانون مهم ديگر آمرداد فرندشيپ بودن تيم ماست جوري كه هر سرور علاوه بر اينكه بازيكن هاي قبلي تيم ماندگارشدن عده اي جديد هم به تيم اضافه شدن و از بازي كنار دوستان خودشون لذت ميبرن و در اولين فراخوان درجانفشاني آماده هستند.

يكي از نكاتي كه اين تيم رو متمايز ميكنه احترام به دشمن هست و بي احترامي اصلا و ابدا در اين تيم جا نداره .

به جرات ميتونم بگم تمام دشمنان امرداد به اين تيم احترام ميزارن و كسي تا الان بي احترامي از هيچ كدوم از اعضاياين تيم نديده

٤-قانون بعدي آمرداد تعامل كامل با سايد متا و دوست ماست

هميشه ثابت كرديم در حرفمون ثابت قدم هستيم و اگر سايدي دست دوستي بهمون داد در تمام شرايط چه درسرور و چهبعد سرور با اين تيم ميمونيم

بودن در اين فروم و فروم قبل كساني كه متاي پيشوا با مارو مسخره ميكردن

ولي ديدن كه اين متا با برد سرور پوزه همشونو به خاك ماليد .

نهايت همكاري بين سايدي ، احترام متقابل ، و دوستي بعد سرور از بركات اين متا بود.

٥-مهمترين و آخرين قانوني كه لازمه براتون شرح بدم نظم تيم ما هست.

از اولين روز سرور تا اخرين روز سرور در تيم آمرداد نظم حرف اول رو ميزنه

شما ليدر كل تيم هم باشي حق نداري به صورت خودسر كتيبه بگيري يا حتي ده دوم بگيري

جالبه بدونيد آخرين سروري كه تيم آمرداد بازي كرد حتي يك مورد هم نبود كه دو بازيكن مهاجر براي يك مختصاتبفرستن و به مشكل بخورن

همين امر در مبحث كتيبه ها و چرخش اون هم صادقه و به هيچ وجه بر اساس صحبت هاي عمه دختر خاله ليدر فلانزير شاخه تغيري در برنامه صورت نميگيره و كاملا جانب عدالت رعايت ميشه

سرتونو درد اوردم قصد پست طولاني گذاشتن نداشتم ( تازه پي نوشتام مونده هه) اين چند صفحه يه سري صحبت هاشد بدون ريپلاي سعي داشتم كمي شفاف سازي كنم.

شاد و خندون باشيد

سعيد

molla

پي نوشت١: كارلوس جان گنده تر از تورو با مولتي زديم اونم بدون لانچ اكانت مولتي مورد بوده چشم منحصر رو با١٩ تا كاتا برديم . خلاصه شما در حدي نيستي كه جوابتو بدم(به خاطر مجهول  هويه بودنت) فقط خاستم بدوني وحرف پيرمرد مرشدي كه دو راند جلو ما بوده رو گوش كني و بهمون تبريك بگي پيشاپيش

پي نوشت ٢:مجيد جان شما حريف خوب و بد بدني هستي بودنت به هر سرور هيجان ميده اگر دوست نداري مثل سهايكس تا موقع واندرا كشاورزي كني اين سرور تشريف بيار.

پي نوشت ٣: از ادمين محترم خواهش ميكنم اين سرور به خاطر ورود تيم هاي مختلف و بازيكن ها به صورت تكيامكاناتي كه به ليدر هر تيم ميدادين رو بيخيال شين و كاملا جانب مساوات و عدالت بر قرار كنيد. پيشاپيش ازهمكاريتون ممنونم.

پي نوشت آخري(قول ميدم آخري باشه):سيد جان حق با شماست تووووورووووو خوووداااا خاك مقدسمونو به توبرهنكشيد....;(

سلام

تبريك ميگم به سايد ان اي بابت اين خفت هاي زيبا

اين لينكا نشون ميده قدرت اصلي در دستان بازيكنه نه بات و مولتي

درسته با مجيد هميشه رقيب بودم ولي بودنش بازي رو جذاب و جنگي ميكنه و ايده هاش رو واقعا دوست دارم و احترام ميزارم

خلاصه از رگ گردن بهتون نزديك ترن8o

قوربونت برم خارجی منن!!!

شعور مخاطبو میرسونه که وقتی کسی به حرفش گوش میده ازش با یه لایک تشکر کنه!! دیگه ما ایرانیا شعور نداریم واقعا مشکله کیه؟؟؟تاریخ استارت سرور خورد دوشب قبل تاسوعا!!!! بخاطر دوتا بچه بیکار با اکانت فیک!! موندم بشینیم بازی کنیم یا عذاداری!!

شما عزاداري كن

دوشنبه اكانت بزن مدال پيشرفت هم گيرت مياد

سلام علي اقا مشتاق ديدار

خوبي كاكو؟

تلگرام يه پي ام بده

@saeedvip

پي نوشت:آقا لقمان عزيز خوش اومدي همشهري عزيز

پي نوشت ٢: از زير خاك چه گلايي داره سبز ميشه :love:

سعید مولا اینجا پیدات کردیم دلتنگتیم

من به شخصه به امرداد احترام میزارم چون پلیرای خوب و هماهنگی داره ولی از همون سروری که امرداد با سوانز متحد شدن و سرور رو به حالت ایزی مود در آوردن دلگیرم ازشون و خیلی دوست دارم بشه توی یک سروری مثل این بدون بات جلوشون بازی کنم

در ضمن درسته که در اون متحد شدن مازیار دخالت آخر رو کرد اما من هنوزم معتقدم که سعید جان تو باعثش بودی که متحد بشیم سوانز و امرداد

سلام مسعود جان

خوبي كاكو؟

اون سرور پير شدم تا متحد شدن ولي به لذت اخرش مي ارزيد

البته تو يكي نبايد از امرداد دلگير باشي

به نظرم باس بيشتر وامدار اشكان و امرداد باشي:D

حالا باز نميكنم موضوع رو

خوشحالم اين سرور هستي

يه نكته : اين سرور با وجود هزينه بيشتر و در امد كمتر به درخواست خيلي از عزيزان توسط ادمين ران شده

و تعويق يك هفته اي سرور كمك به استمرار سرور ميكنه

بهتره كه هميشه يه سرور نرمال داشته باشيم تا اينكه اين سرور اخرين سرورمون باشه

سلام خدمت همه عزيزان و ادمين محترم سرور

دوتا نكته

١-در مورد اثر هنري با توجه به مشكلات و هزينه سرور مشكلي نيست و به نظرم دوستان ميتونن باهاش كنار بيان و حرفي داخلش نيست

٢-در مورد سيستم پوش پيشنهاد ميكنم جاي اينكه سيستم ازاد باشه هركس تونست پوش كنه بعد جلوشو بگيريم مثل اي ار يه مقدار مشخص ليميت داشته باشه كه در تايم هاي مختلف سرور بيشتر شه اين ليميت

اگر يادتون باشه شما به دهكده مورد نظر اول سرور تا سقف x منبع بيشتر نميشد فرستاد و مازاد اون بايد شما به اون ده منبع ميدادين

مثلا يكي سفارت اپ ميكرد يكي ديرتر ميومد و به هر بهونه اي پوش ميشدن

اينجوري در ديزي رو ميبنديم و كسي توش نميفته كه بخايييم مچشو بگيريم و از بازي زده بشه با پانيش سنگين

نكته سوم اينكه يه مبايعه نامه از يه تريلي بنز اكثور بدستم رسيده

مثل اينكه اشكان داره تريليشو ميفروشه

2155-6e750a51-ea31-485a-9c4e-089073039f3d-jpeg

سالم سالم هست تريلي بنز فقط با يه نيسان آبي يجا تصادف كرده

نيسانه وضعيتش وخيمه ولي تريلي سالمه

2156-7892a1d1-d198-4849-948d-a514844187b4-jpeg