Posts by ƘƖƝƓ ƇƛƝƬƠƝƛ

من نمیخواستم حرفی بزنم ولی انگار نمیشه اولا انگاری انقد به خودت این حرفو خوروندی خودتم باورت شده . اون سرور دو ایکس آي آر تو بودی که زنگ زدی تو واتس آپ که پاشو بیا این سرور من تا آخرش هستم . قبلش هم تو سرور نرمال آي آر که بازی می کردید یادته تو فروم آی آر میگفتی که اگه یه مرد باشه تو تراوین آي آر اونم آرشه و از این به بعد با زئوس بازی میکنم.

حیف که فروم آي آر بسته اس واگرنه همه رو برات اینجا اسکرین می ذاشتم.

اون سرور دو ایکس هم خودتون اومدید توی تیم اسپیک ما واسه متا که بچه های ما گفتن حالا زوده تازه روز ۵ بازیه. که تو گفتی من همون اول کار میخوام ببندم.و اینکه من اون سرور از اولش مصطفی و علی کینگ اس ای راجع به متا باهامون صحبت کرده بودن . ولی فقط به خاطر شخص خود تو با شما بستیم.

و اینکه اکثر بچه هامون میگفتن با مجید ببندیم .

راجع به صد کردنامونم توی سرورهای اسپید همه سرورا رو ۳ به ۱ بازی کردیم و حتی ۱ همر از سه ساید رو به رومون توی تمام سرورای اسپید و نرمال که بازی کردیم روی واندری غیر واندر ما لانچ نشده بود.که سرور راند دو اسپید صد کردیم . سرور راند سه هم صد کرده بودیم ولی اکانتامون بن شد.

راجع به سرور ران دو نرمال هم هیچ کسی از تیم ما توی الدرز پلی نداد غیر از نادر چیکو که اونم از تیم زئوس نبوده .تو اون سرور من دو روز قبل از کتیبه ها اومدم که بهترین کتیبه هارو واسه ان دبلیو جمع کردم ولی ساید صاحاب نداشت و کتیبه ها با هیرو یا به صورت کاملا مسخره و بدون لاست میرفت تو ان ای

(انگاری کلا این کسب درآمد از تراوین و فروختن اکانت و کتیبه تو بطن ساید بود.)

راستی تا همین یه سال پیش به گفته خودت تو فروم آي آر من بهترین بازیکن آی آر بودم و از همه مرد تر D:

یه آشنایی یا رابطه ای با فرزاد پانیشر خدا بیامرز نداری خدا وکیلی ؟! انقدر ثبات از یه نفر بی سابقه اس

(همونایی که الان دارن لایکت می کنن و قراره باهاشون تو یه ساید بازی کنی انواع و اقسام فحش مادر رو نثارت کردن

اونم زمانی که باهان دوست بودن و بهت میگفتن داداش و گلد و وی پی اس هاشونو میدادی-اسکریناش موجوده )

با با کماندو با تیم میای مگه تیم داری؟ بابا تو مگه همون مجید اخی خودمون نیستی دور بر ئدار حد اندازه تو خیلی کمه به ما نمخوری حالا سرور بعد جرات کردی بیای یه جوری نخستو میپیچم که کلا بچسبی به کار کاسبیت تراوینو فراموش بکنی اسم اکانت از الان دارم خدمت میگم

ZeuS HaS ReturN اسم اکانت منو ارش

از وقتی اومدم واسه امر خیر جواب منفی دادی به من دیگه جایی تو تیم نداری این سرورم تحملت کردم تا تموم شه الکی سرور بدی نکن اینجا

سلام

شنیدم برای این سرور درخواست یک کتیبه برای سایدت داشتی از مدیریت سایت ولی جواب منفی گرفتی.

ایا برای اوردن تیمتون درخواست نا معقول جدیدی از مدیریت داشتین ؟ هر چند قطعا مدیریت سرور جواب منفی خواهد داد.

و ایا دلیل خاصی داره از الان اعلام امادگی کردین در صورتی که این سرور ما شمارو تا روز ۵۰ ندیدیم .

انشالله سرور بعد با داداشیاتون دوباره متا کنید و تنهایی واسه خودتون واندر ۱۰۰ کنید ، این دفعه واندر مشترک بگیرین که حرف و حدیث هم توش نباشه و همه برنده باشین ، ساید چهارم هم نیازی نداره سرور بعد. دو تیکه شه زعوس با خودتون رقابت کنید :))

این سرور تا هفته اول اصلا لاگینم نداشتیم رو اکانت ولی به دلیل کرونا و از سر بیکاری اومدیم

ادم یا حرفیو نمیزنه یا اگه زد پاش وایمیسه همتون میاید سرور بعد اگه حرفتون حرف باشه که نمیاید ولی نیست خوشبختانه یا متاسفانه :)

با سلام خدمت همه دوستانی که در ایام کرونایی دور هم جمع شدن و باعث سرگرمی ما شدن

تبریک به برو بچ متا به خاطر پیروزی در این سرور

تشکر ویژه می کنم از بچه های تیم زئوس ، میثم عزیزم ، میلاد گلم ، محسن کلونل، محمدرضا سایکو، هادی مستر دث و هادی لئو(کوره)، که در این سرور رو اکانت مارادونا زحمت زیاد کشیدن ، همچین از دکتر علی زنو ملقب به حاج علین هم به خاطر حمایت های معنویش که از راه دور حمایت های خودشو از ما دریغ نکرد تشکر میکنم.

تشکر ویژه ای از حسین تی این تی و بچه های جدیدی که این سرور باهاشون آشناشدم ، پدارم و تیمش، هومن ، حامد آراد ، فرزاد ، حسین نکست و استاد علی فارسی دارم.

همچنین از استاد بزرگ و بهترین و شریف ترین پلیری تراونی احسان شانیز که بیسیار برای ساید شمال غرب زحمت کشید و کمک های بی شاعبه خودشو برای پیروزی شمال غرب دریغ نکرد هم تشکر می کنم.

تشکر از دوست قدیمی گلم امیرپرشین استایل افتخار دادن این سرور یه رخی نشون بده.

پ.ن : پدرام و احسان شاینز هر درو این سرورکنار ما خیلی خرج کردن ، این کجا و آن کجا

پ.ن : این سرور از کل تیم زئوس دو اکانت بوده اکانت مارادونا و اکانت کلونل که محسن به خاطر نبود وقت دفساز بازی کرده ، و تیم کامل ما این سرور حضور نداشته بهتر بگم تو ساید شمال غرب بیشتر 15 نفر حضور نداشته.

پ.ن : این سرور ساید ne ساید بسیار قوی بوده و باخت شونم به خاطر ضعف لیدری و نداشتن تجربه اندگیمی لیدری این ساید بوده ( لیدر بین المللی تورج لشکر کشی کرد تک اکانت تیم زئوس رو بزنه ولی خودشو زدیم)

پ.ن : تشکر می کنم از دو ساید متا و تیم هاشون ، امید ، پارسا ، هومن و تمام دوستان دیگر.

پ.ن: آفرین به پسر گلم آرمین ، تیم خوبی رو جمع کرد، سامان از اسم استاد استفاده کرده بود اینو بدونه که استاد فقط یه نفره .

طبق اخرین شنیده ها دوستانی که اعلام کردن بازی نمی کنن از همین امشب دنبال جمع کردن(سبحان الله) تیم برای سرور بعد هستند.ما هم در حال جذب پلیر هستیم و اگر خدا بخواهد مثل احسان به کرونا مبتلا نشیم به امید خدا به همراه تیم زئوس و حضور افتخاری حضرت هومن انگرا در خدمت شما هستیم.