Posts by MJD

سلام بر خلاف شما که از اول سرور بار سنگینی رو به دوش کشیدی و هر چی به خودت و تیم همرات گفتن و شما همچنان ادامه دادی به بازی کردن و هدف بی نتیجت و با اون چکمه ای که گرفتید و خوابوندید کار خواستی هم نتونستید انجام بدید ما اعصابی مثل شما نداریم حداقل حرف از کسایی رو تحمل می کنیم که در سطح خودمون باشن و هر چیزی رو تحمل نمی کنیم از جنوب غرب کتیبه دیگه هم رفته مثل احمق جای سئوالی هم نبوده که چرا؟

ولی چیزی که بیشتر از همه اساتید رو سوزنده بیگ اکانت بوده که نتیجه زحمات بچه ها بوده. حتما کسی رو با ارزش ندیدن که همر رو تقدیمش کنن

اما در مورد کتیبه برده شده همر چسبیده به کپ هیچ ساپورتی نداره قرار بود به ساید تحویل بدیم ولی پر رو بازی گلد ساپورت ساید باعث شد اونم بزنیم جایی که ضرری برای کسی نداشته باشه به همین دلیل همر خوابونده شد و دیگه نمی تونست گندم منفی ده مرتاض رو بده 3 ساعت دفاع رو لاست بود من خودم همه رو شخصا بک کردم بچه هایی که علاقه به بازی دارن خسارت نبین دف دو تا از بچه های خودتونم اونجا بود و اصلا هم برام مهم نبود اتک فکه یا می تونه ریل باشه مهم ساپورت کردن همر خودم تا لحضه اخری بود که دیوار بشه و کلا هم موافق بحث های چنین داخل فروم نیستم و سئوالی هم اگر برای اساتید ساید 5ام مونده داخل دیسکورد پاسخ گو هستم

پ.ن: تو سایدی که لیدرش علنی بر می گرده می گه همه زیر حرفاشون می زنن ما هم می زنیم شما از چیزی تعجب نکن چون مرد از دهن حرف می زنه نه از جای دیگه.....

داش ممد درست کردن رفاقت سخته . خراب کردنش اسونه

تو هر سایدی یه سری مشکلات هست که باید حل شه . :) سامان با تمام رفاقتی که با هم داشتیم اومد به همه گفت مجید فلان کارو رو اکانت کام کرده . در صورتی که روح من خبر نداشت که اصلا همچین اتفاقی افتاده . این بود شروع و استارت این ابروریزی که راه انداختید . بجز تو از اون تایم من نه با سامان تونستم صحبت کنم نه با میثم . هیچ کدومشون ج ندادن

من حتی پسورده اکانت خودمون را براش فرستادم . گفتم اگر فکر میکنی کاره منه بیا هر کاری که دوست داری رو اکانت کن . بازم ج نداد:!:

اون بیگی که هم میگی زحمت کشیدید براش . اولا که کاملا حرفت درسته خودتون زحمت کشیدید . دمتون هم گرم

ولی یه ذره پیش خودت فکر کن . اگر ما نبودیم حداقل 25 روز اول سرور داشتید ناتار رید میزدید .

کی بود 40 تا مولتی با منابع سطح 10 را گذاشت تو بشقاب تحویلتون داد ؟؟؟؟

کی بود تمام تلاشش را کرد که سریع بعد انبار شما اولین اکانتی باشید که جنگ اموز روش میره؟؟؟؟؟

ایا ایمان و علی فلوید شما را پوش نکردن ؟؟؟؟

داش ممد گل فقط 28 ک گلد مستقیم براتون از اکانت خودمون اومده . ادم خوبه حرمت یه سری چیزا را نگه داره

به گفته ی خودتون فقط به خاطر یه حرف پارسا اومدید بیگ همرتون را زدید به دیوار . این نشان میده شما چقدر با معرفت هستید .

با بچه های لیدوکایین هم هماهنگ کردید که بیان مرتاض را ببرن . ( این حرف یکی از بچه های تیمته مشتی . که به یکی از بچه های ساید گفت ) اگر مایل بودی بیا روبرو هم میکنیم

الانم میتونی مثلا یه میل دفتو بفرستین برای مرتاض یونیک که جاتون برای سرور بعد تو ان ای امن باشه .

یا میتونی بفرستی رو مولتیای ما .

بازم . این حرف پارسا را میرسونه که برای خودتون بده که حذف کنید و ..............

تو تراوین که نشد اما امیدوارم تو زندگی شخصیتون موفق باشید

<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

من نمیدونم چجوری باید ثابت کنم که کاره من نبوده . من اصلا یکبار بیشتر رو اکانت کام شما لاگین نداشتم . یه طرفه پیش قاضی میرید میگید راضی بر میگردید . تو اگر رفیق بودی میومدی با من صحبت میکردی من بهت میگفتم کاره من بود یا نه

وقتی منو دقیق نمیشناسی نباید تهمت بزنی رفیق

تو حتی یه پیام به من ندادی ماجرا بگی . پارسا همین دیشب بهم گفته

به جان مادرم کاره من نبوده اصلا فحش ناموس برا کسی که کاره اون بوده . حله ؟

من نمیدونم که اولین بار گفته کاره مجید بوده که راحت تونسته فکر شما را نسبت بمن عوض کنه

هم تو هم ممد سکولار هم میثم از دوستای خوب من هستید

احمق خان من اگر میخواستم به اکانت شما ضرر بزنم نمیومدم با اون همه رید که دارید مهاجر بزنم به دیوار . میومدم یه اکانت میساختم اونجا . مطمین باش هم پانیش میخوردید هم banned میشدید

یه ذره فکر کن بعد تهمت بزن

من نمیدونم چطور باید ثابت کنم کاره من نبوده . شاید یه روز بهت ثابت شه . پیش خودت ثانیه ای شرمنده شی . یا بخندی بگی چه الکی الکی بهش تهمت زدیما

ر بده داداش

حرف نزن عمل کن . شماها فقط بلدید فیک بدید :دی