Posts by Return of Aram

سلام خدمت همگی

تبریک میگم اول از همه بابت زدن انبار های واندر

منتهی چیزی که جالب هست اینه هر سه ساید تنها آرزوشون ۱۰۰ نشدن واندر ان ای هست و میدونن قوی ترین ساید بازی ان ای هست و به صورت تک به تک یا حتی دو تک به گرد پای ان ای هم نمیرسن و به نوعی وارد مرحله خاله بازیه تراوین شدن و میگن همین که ان ای نبره ما بردیم ! سقف ارزو ..

سرور ۶ راند ۱ بعد فیلتر متا ۳-۱ بود علیه ساید اس ای ما هم اس دبل بودیم و بیشترین درگیری رو از ابتدای بازی اس ای و اس دبل داشتن و دو ساید دیگه فقط همر چاق کرده بودن، رسید تایم واندر پیشنهاد واندر مشترک و ادامه ی متا بود و ساید ما بدلیل جنگی بودن ساید تنها شانسش برای برد ادامه متا بود ، نظر سنجی گذاشتیم تو گروهمون حتی یک رای هم به ادامه ی متا داده نشد ، میتونین از پلیر های اون سرور بپرسین ، چون بدنبال خاله بازی نبودیم . منتها این سرور لیدر های سه ساید تنها ارزوشون ۱۰۰ نشدن واندر ماست .

راستی شنیده میشه اکانت x3x گندمش ۰ هم بشه لاست نمیخوره ، واقعا زیباست، کل همر های اس ای هم اونجا پارکه :)) سربازا اونجا اجر میخورن زنده بمونن :))

پ.ن: چند روزه این اهنگ هی تو گوشم تکرار میشه که میگه ، هدیه رو وانکرده پس فرستاد :))

با اختلاف حال به هم زن ترین فروم و سروری که به چشم دیدم

من دیگه پستی نمیذارم اینجا،ایشالا سرور هم سریع تموم شه فقط بریم ازین سایت

یا علی

یکی از نقاط حال بهم زن این فروم خود شمایی

۱۲۳ پست در مدت نصف سرور ، اون دوستت کلاهبردار هم ۸۰ پست ، شما ۲ تا رو هم بالای ۲۰۰ پست اسپم کردین تو این فروم . ماشالله.

ضعیف ترین تیم بازی بیشترین اسپم فروم رو زدن .

بقیه رو میبینی ۴۰ تا پست دارن تو ۴ سرور بوده نه نصف سرور ۱۲۰ تا پست

خوب‌ بذار منم چند تا سوال طرح کنم

۱-چرا پارسا کتیبه احمقو خالی کرد واسمون سبز ببریم ؟

۲-یا چرا همر واندر زن سایدشو بدون یک عدد دفاع گذاشت جلو ما تا خفتش کنیم ؟

۳-یا چرا این لیدر مقتدر جنگ اموز سایدشو شخصی کرده و بقیه پلیراش مشکل جنگ اموز دارن ؟ همین فستر اومده بود تیم اسپیک ما میگفت به من کتیبه انبار ندادن هنوز ولی کتیبه انبارمون رفته اس ای !

جواب همه این سوال ها واضح هست ، همونطور که دوستان اشاره کردن پارسا صرفا گلد ساپورت هست و سر رشته ایی تو تراوین نداره که به خودی خود مشکلی نداره ولی مشکل ازونجایی شروع میشه که ایشون خودشو شیر میدونه و پلیر های سایدشو ... والا من روم نمیشه بگم خودتون میدونید دیگه.

داداش یادت رفت se sw nw رو قهوه ایی کنی

اره ما با این دفمون یکار کردیم بازی برای شما سه تا ساید زیبا نباشه ولی برای ما که خیلی بازی جذابه فقط یکم ضعیف کشیه

پ.ن : خبر ها هاکی از اونه که زعوسی ها مجددا به غار برگشتن و وجودشون تو این سرور رو تکذیب میکنن :)) هادی کجایی ببینی م..

تجربم شاید به دوستان نرسه ولی تو زندگیم سه به یک به این ضعیفی ندیدم

۳-۴ بار پلن بیای مشترک یک تارگت هم رد نکنی واقعا کار سختیه که فقط از متای سه به یک دوستان این سرور بر میومد
    این کلاه بردار ها هم دلخوش به چنج کپ هستن :)) بزارین اینم تو رزومتون :))

اون یارو که قهوه ایی قهوه ایی میکرد کجاست ؟ عزیزم تو فروم گندگی بکنی به جایی نمیرسی تو بازی قهوه اییتون کردیم دیگه تراوین بازی نکنی.

1 > 3

سلام خدمت همگی

خواستم یه خسته نباشید به دوست عزیزم اکانت xxx بگم گه تا به امروز ۳ تلاش ناموفق در چیف کردن دیفالت من داشت( در ۳ بازه زمانی متفاوت )

بنده در این سرور به صورت فان حضور دارم و یه لنگه دمپایی دارم که اگه عکسشو اپلود کنم میخندین ( از تک تک همر های زده کوچیک تر)

داستان از این قراره که دوستمون اسکات کشید ازم و دید اقامتگاه سطح ۱۱ دارم منم اقامتگاه رو تخریب کردم و قصر ساختم ( تو اهداف کاتاهاش قصر نبود !)به همین سادگی ایشون ۵ تا موجی که زد واسه چیف بنده همون چیزی رو دریافت کردن که تو پروفایل اکانتشون نوشتن

موج ها بیشتر بود ولی اپلود نکردم دیگه

پ.ن: حالا چرا هر یه ربع تا اتکت برسه اسکات میکشیدی ؟ ۳ بار تراکنش ناموفق :دی

چرا کولی بازی در میارین ؟ چند شبه از اس ای دارن ده های مرزی مارو میپرونن، دف هم نریختیم ما صرفا اتک زدیم

مستنداتش هم بچه ها میزارن . به قول دوستان فکر کردین واسه ما قفل این حرکت ؟

اون دوستمون kaspersky‌میگفت اومدیم هیجان بدیم بهتون مولتیاتونو راحت رید نزنین، ما هم گفتیم زشته فقط شما به ما هیجان بدین.

دف ریختن واسه ما ساده ترین کاره ، حالا شروع کنین دوباره تا درس جدید بهتون بدم.

اولین بار شمال غرب اومد از ما مولتی بزنه ۴۵ تا کپ پروندیم ازشون ، الانم دیشب حوصلم سر رفته بود این کارو کردم ، شروع مجدد کنید بلای ان دبل رو سرتون میاریم

یا علی

این کار خرابکاران ثابت کرد که عشقشو دارن علمشو نه!

اگه نمیشه اثبات کرد پس عسل زیاد میل میکنی تهمت میزنی، خستم از خسته های خسته خونه

حاج اقای خسته ، بعد سرور نوشتی ساید nw با کمک متا ۱۰۰ کرد ، این جمله با واندر متا ۱۰۰ کرد فرق داره

یارو فحش ناموس میده تو فروم الان میاد از شرف حرف میزنه :)) یارو رو از چاله میدون بلند کردن اوردن پشت میز کامپیوتر ..

به یاد آر

چیشد؟ ساید nw با کمک متا ۱۰۰ کرد ، آیا این سرور هم nw با کمک متا ۱۰۰ خواهد کرد و شاهد این پست خواهیم بود؟ همه کمک کنید تا ان دبل ۱۰۰ کنه.

ابتدای سرور پارسا گفت چندین سروره ۱۰۰ نکردم و این سرور میخوام ۱۰۰ کنم یعنی سرور قبل رو جزو برد هاش حساب نمیکنه ، ایا این سرور هم اجازه برد به ساید دیگه ایی خواهد داد ؟

والا مثل این که همه چیز عوض شده تو تراوین ... متای 3 به 1 تا جایی که من میدونم به این معنیه که هر کدوم از 3 ساید 100 کنه کل 3 ساید برنده بازی اند .

پ.ن : من نمیگم ان ای قطعا بازندست فقط حرفم اینه برنده بازی رو مشخص کردن افتخار نیست :D

لابد سه به یک 6 تا واندر بگیری یکیش 100 کنه بگی همه برنده شدن افتخاره , البته جلوی این ان ای افتخاره واسه زعوس و شرکا. الان واقعا پلنتون همینه ؟ چه هوشمندانه ، ایده جالب و جدیدی هست برای برد :))

خواهشمندم از لیدر های ان ای زود تر تکلیف ساید رو مشخص کنن و کمتر باعث دشمن شاد کردن بشن

حاج امید سه ضرب در ، حاجی جنگ یونیک رو نزدی سرور رو ویرایش شد. ، جنگتم زدن کلا جنوب شرق رو ویرایش شد. کردی سیاست نداری برادر من لیدری نکن

شما تا دیروز میفرمودین امید لیاقت لیدری نداره , الان شده داداشیتون , مشکل برات پیش آمده

وضعیت تاپ تن هم برای owldark که اصلا تو سرور نیست ولی داره راجع بهش کتاب مینویسه اپلود کردم

پ.ن : هادی K.T.S.K.P

پ.ن۲: بالاخره یکی نیومد از اس دبل شفاف سازی کنه قضیه شیر و گوشفند رو..

سلام خدمت همگی

امیر علی زاپار زاپار هستم این سرور هم یک گوشه داریم اذیت آزار میرسونیم :دی
    گفتم یه پست نیمچه تحلیلی ازنحوه جا به جایی کتیبه ها با دیدگاهی کمی متمایل به ان ای بزارم

کتیبه مرتاض یونیک که از ان دبل که تحویل اس دبل شد
    بعد از اون کتیبه معماری یونیک تحویل ساید ان دبل شد که واقعا عجیب بود و چرایی جا به جاییش مسئله ایی هست که بهش پرداخته نشده

بعدش ساید اس دبل که میخواد یک گوشه بشینه و از زد و خورد به دور باشه کتیبه چکمه یونیکشوو چکمه کوچیشو میده به کلاه برداران که از اول میگفتن اینا هرکیو زدن به ما ربطی نداره و در عمل ابزار حمله رو دادن بهشون که خودشون بکشن کنار و نظاره گر بازی باشن , تاکتیک قدیمی که ساید هایی معمولا انجام میدن که در روند بازی شانسی برای خودشون قائل نیستن
    یعنی اکثر یونیک ها بین ساید ها پاسکاری شده که در نوع خودش جالبه
    بعد از اون هم یک کتیبه انبار بزرگ از اس دبل و یکی از ان دبل میره به اس ای تا به نوعی هر ساید با هم همکاری کامل داشته باشن
    نکته جالب بعدی سبز زدن کتیبه احمق کوچک ان ای با 300 عدد شمشیری هست همچنین کتیبه چشمان کوچک این ساید هم به همین روش رفته
    کتیبه های معماری اس ای هم تحویل کلاهبرداران شده

کلا سرور جالبی هست از لحاظ جابه جایی کتیبه.

پ.ن:سلامتی همه پلیر های ارزشی , معتاد های ورزشی ,سلامتی اونایی که به خاطر 200تومن دست به هرکاری نزدن