Posts by MR3ZA_RoYaL

سلام به همه دوستان و معتادین تراوین

انشاالله سالم و سرخوش همیشه به خوشی و خرمی و کل کل و دعوا و بحث و جدل این بازی رو برای خودمون جذاب نگه داریم و کنار هم خوش بگذرونیم

و بتوانیم برای چند دقیقه ای به دور از مشغولیات زندگی ذهنمان را در بازی با دوستان سرگرم کنیم

ارادتمند

رضا رویال

این سرور در تیم کاپیتان

NW

پ.ن: بار اولمه(نه اون بار اول) NW پلی میدم.

پ.ن:دوستان سخت مشغول کشاورزی هستن

پ.ن:جمله مطرح این روزها : داداش دیفالتش اوکیه بذار تو لیست.

متوجه شدین همر ناصر رنک یک هست یا بیشتر توضیح بده خدمتتون؟

پ.ن: همر رنک یک رو خفت کنم قول میدی حذف نکنی؟(فرهاد بشم شیرین شدن بلدی؟)

پ.ن2: اشکان اون دیابلو برا هفت پشتمون بسه همرشو زدین صفر کردین دستش به بازی نمیره امده کف فروم فرش پهن کرده هرکی رد میشه سلام میکنه. خدایی همر رنک یک رو صفر کنی ناصر میاد فروم عوارضی میذاره.

پ.ن3:(صداتو کلفت کن با سیس لاتی بخون) رنک یک نگاهیدم(یعنی رنک یک دیده ام تو ساید ج ش رو اک m a r s(ذهنت منحرفه عزیزم با کسره بخون))

ممنون أز اقا مرتضي رويال جهت اشكار شدن موضوع حالا موضوع اين هست كه اون اكانت كه شما ريد دادي متوجه شدي يكي از ليدر هاي يه شاخه ديگه ريد ميده و فكر كردي فارم هست و شما هم ريد دادي ولي متاسفانه بعد چندين روز تازه ليدرتون رفته روي اكانت مولتي و ديده شما هم ريد ميدي و بهت گفته دوست عزيز اينا فارم نيست اكانت هاي مولتي و ريد نده 😂🤣

و مهمتر از همه من از اين نامه ها تا دلت بخواد داريم از اين بهتر اشم داريم واقعا كيو ميخواييد فريب بدين همه ميدونن موضوع چيه الكي دست و پا نزنيد 😂

پ ن شما در اين حدي نوبي يهو هم اتحادي و هم سائدين غارت كني حتما ديدي غارت ميكنن كه كردي 😂

حداقل تو زندگی واقعیمون اینقدر نوب نیستیم محمدرضا رو مرتضی بخونیم.

توی امضای اکانتم هم رضا هست.

لطفا بجای اینکه هول این باشید که صرفا بدویین بیایین فروم یه پست شوت کنید و بذارید روی دقتتون کار کنید که حداقل وقتی پست میذارید یه ارزشی برا پستتون قائل باشیم و بخونیم نه اینکه اسمتون رو دیدیم رد بشیم بریم بعدی.;)

پ.ن:رفع اسپم

یه مدت مد شده بود فیلم های سخنرانی افراد رو برش میزدن و از یه جایی به بعدش رو پخش میکردن تو فضای مجازی برا تخریب شخصیت.

خب اینجا فضای مجازی نیست و دنیای تراوین هست

اینجا باید با سند و مدرک حرف بزنی

نه اینکه یه ریپورت پرت کنی کف فروم و بعدم از اینکه ثابت کردی قاتل بروسلی کی هست شادی کنی

اینم مدرک که ثابت میکنه اون دهکده به طور مدام رید نمیشه

با توجه به ساعت های موجود در عکس ها همه چیز گویا که اون اتک به صورت دستی ارسال شده وداخل فارم لیست نبوده

محمد دیابلو تصویری که تو توی ذهن من و بسیاری خوانندگان از خودت ترسیم کردی یه آدم پوچ و تباه هست که به هر ریسمانی چنگ میزند تا طرف مقابلش رو تخریب کنه قافل از اینکه داری خودت رو تخریب میکنی.

پ.ن: لب و دهنی بیش نیستی

رسوایی آمردادی
    "کوتاه ترین رمان های فکاهی"

لطفا بجای پست گذاشتن های بلند بالا

تمسخر های بی مورد

تیکه پرانی های الکی

متلک گویی

گرفتن آتو از دیگران

پیدا کردن غلط املایی در پست دیگران

یکم از پلن ها و دستاورد هایی که در این سرور کسب کردیی بگو

تا به الان فقط حرف بیهوده زدی کی میخای عمل کنی؟

چی تو چنته ات داری تو این سرور که اینقدر پست میذاری!

پ.ن: لب و دهن فقط لب و دهن نباشیم

دوستان شرق

شرمنده معذرت میخوام ولی فکر کنم تارگت هاتون چراغ قرمز و خاکستری های تو اتحاد بود . چون به جز اکانت ایران که روش دیوار شدین و اکانت میلاد که ۱ ک شمشیری و ۱ ک شوالیه تو ده شد رو زدین ما لینک دیگه ای ندیدیم میشه اون ۱۶ تا نقطه دیگه رو که دارین براش بوم بوم میکنین بذارین که ما هم بفهمیم .

با تشکر از پلنرتون که این همه تایم گذاشت و لانچ کرد برای چندتا چراغ خاکستری اونا دیگه پلن نمیخواد هر موقع بزنین لینک سبز میگیرین ^^

مثل لینک خفت اکانت RELE که از بچه ها آمرداد دریافت کردید.

این لینک رو هم پی وی بچه ها آمرداد بگین بهتون میدن دوستان نیازی به فروم نیست.

پ.ن: دوستان جنوب غربی لطفا لینک های موجود رو شیر کنید کار به گرفتن لینک از ساید مقابل نکشه.

اکانت رویال به عنوان عضوی از مجموعه بزرگ آمرداد با آغوشی باز هر گونه چلنج رو پذیرا هست.

قابل توجه شخصی که از پلیر اکانت اسم میخاست.

RoYaL SE GuArD

از تایمی که داخل فروم حضور تیم رویال رو اعلام کردم .

حسن بلک هم جزو تیم رویال هست.

زین پس تارگت های اکانت رویال از فروم گلچین میشوند.

با سلام خدمت همه بزرگواران

از دوستان شمال غربی سپاس گذارم بخاطر موندن در سرور . و ادامه بازی

امیدوارم سرور جذابی رو شاهد باشیم.

این همون سروریه که همه میخاستیم

1 ) فروم جنجالی و باحال

2 ) فرومی بدون توهین

3 ) بازی هیجانی

4 ) زد و خورد های زیاد

5 ) وجود هم دلی و همکاری در هر ساید ( هم در ساید مدافع هم در ساید محاجم )

6 ) تازه هنوز بزن بزنای کتیبه ها مونده:love:

پ.ن: ساقی حاج حسین رو زنده میخاممممم.

پ.ن2: رضا اول ابان امد خودت نیمدی.

تشکر میکنم از تیم پلنر و لانچر شمال غرب بابت پلن های سنگینی که اجرا کردن

تشکر میکنم از تمامی پلیر هایی که همر دادن تا بازی رو جذاب تر کنن

تشکر میکنم از تیم دفکوردی جنوب شرق که به بهترین شکل وظیفه خودش رو انجام داد

تشکر میکنم از همه بچه هایی که شروع به ساخت دف کردن و ساخت همر رو به تعویق انداختن

تشکر میکنم از بچه های اکانت خودمون که راضی شدن پلن اکانت رو عوض کنیم و دف بسازیم

و در نهایت یه خسته نباشید به هر دو ساید که بازی رو جذاب کردن

جزو بهترین سرور های زندگیم شد که این شدت از زد و خورد رو قبل از کتیبه شاهد بودم.

دیشب یه پست دیدم از سامان

اون موقع حس حال من به این شکل بود که عکسش رو میذارم امیدوارم به دل نگیری و در حد یه شوخی بدونی

ما به زودی ساپورتر های واندر و خمره ها مونو کنار واندر اس ای میزنیم و به زودی برنامه اندگیمی مارو اونجا میبینید :)

تا الان 30 خونه رو تقریبا پاک کردیم یه 70 خونه دیگه مونده که به همت بچه ها اوکی میکنیم

الانم ما تلاشمون رو میکنیم تو اس ای صد کنیم که دوستان برن بگن هتریک کردن :دی

Saman

مرد و حرفش

اگر قرار بر این هست سرور بک اپ بشه.

باید بازیکن های اکانت های که دوباره میخان برگردن و بازی کنن بیان همین جا داخل فروم اعلام آمادگی کنن که در صورت بک آپ باز هم مایل به بازی هستن.

و بگن که خودشون پای اکانت هاشون میمونن و بازی میکنن.

در غیر این صورت برداشتی که میشه از بک آپ سرور گرفت اینه که تیم باقی مانده در شمال تمایل داره همر ها و کتیبه های سایدشون رو پس بگیرن.

و بدون بازگشت پلیر های اصلی اکانت ها صرفا از پتانسیل اکانت ها استفاده کنن.

و در صورت بک آپ گیری اکانت هایی که پلیر آن ها اعلام آمادگی نکردن حذف مدیریتی شوند.

1 / اعلام آمادگی بازیکنان شمال داخل فروم

2 / نظر سنجی از پلیر های جنوب

3 / اعلام نظر نهایی توسط لیدر های هر دو ساید (ج ش / ج غ)

4 / اعلام نظر مدیریت سایت در مورد بک آپ

پ.ن : این پست نظر شخصی و پیشنهاد به تمامی دوستانی هست که دارن بازی میکنن.

با سلام

حسین کینگ بالا عزیز با امار و ارقام ثابت کردن که شمالی ها از همر کشیدن فقط تنظیمات بات برای ساخت نیرو رو بلدن.

کلا از بازی کردن قیافه گرفتن تو فروم رو بلدن.

خدایی ما عارمون میشه این همرا رو دیوار کنیم رو اکانتامون شما چطوری روتون میشه لانچ کنید!!!!!

و در ادامه چندتا عکس لو رفته همر های شمال رو میذارم تا از دیدنشون لذت کامل رو ببرید.

ادم خجالت میکشه عکس همراتونو بذاره فروم

خط خطی کردنتون رو دیوار SE تموم شد برید یه گوشه وایسید حواستون به لنگ دمپایی هاتون باشه تند تند خفت نشن

پ.ن: خفت و خاری از این بیشتر که پوینت حجومی همراتون از پوینت خفتای ما کمتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان SE SW NW و NE

تبریک به شمال شرق بابت جذاب کردن بازی.

خب بازی داره باحال میشه. و با امدن نقشه ها و آپ شدن واندر ها قشنگ تر هم میشه.

در این قسمت از بازی که زد و خورد های بین سایدی هست.

یکی از عواملی که به جذاب شدن بازی کمک میکنه اینه که تارگت اصلی تشخیص داده بشه و دف به اون سمت هدایت بشه.

حالا این که شمال شرق اینقدر دف داره که با خیال راحت روی تمامی تارگت های زده شده دف داره بحث جدا گانه داره که قبلا در مورد اون زیاد صحبت شده.

در کل تبریک

زیبایی بازی به همین زد و خورد ها هست و هدف از هزینه من و تمامی دوستان همین هست.

و در اینجا هم به پلنرها و لانچرها خسته نباشید میگم که دیشب تا صبح بیدار بودن و واقعا زحمت کشیدن.

امیدوارم در آینده بازی زیبا تری رو شاهد باشیم.

الودوست عزیز چرا جمع میبندی اینجا 100نفرهستن که سنشون ازشما بالاتره

بعد درموردادبیات صحبت میکنی ؟؟؟

یکم فهم شعور داشته باش نمیخوام مثل خودت صحبت کنم پس رعایت کن

به اون 100 نفر بگو جلو این بچه رو بگیرن

که هنوز نفهمیده مجید از sw هست نه se

جواب های , هوی هست عزیزم

ببین با بچه بودنه مشکل ندارما

ما بچه ها انقدر میترسن؟!

مگه بچه ترسیدن داره

با توجه به صحبت های شما که هنوز بچه هستین و صحبت های الانتون لازم شد یه سری توضیحات رو خدمتت بدم عمویی

ببین شما که بزرگتر بشی و هر روز صبحونه با شیر بخوری

میری کلاسای بالاتر اونجا یه درسی هست به نام ادبیات که داخلش ضرب المثل ها و استعاره هارو میخونی.

بعد متوجه میشین مثال شیر و گوسفند چیه.

رفع اسپم : فقط 4 واندر باقی مونده D:

این حرکتت رو دیدم یاد این بچه پررو ها افتادم که یکی میخابونی زیر گوششون میزنن زیر گریه بعد میرن از دور زبون شکلک در میارن

داداش مدرک خاستی منم برات مدرک اوردم حالا چرا مسخره میکنی وشکلک در میاری مگه بچه ای که این کارا رو میکنی.

حالا چرا گریه میکنی؟؟؟;(;(;(;(;(;(;(;(

اوخی ببخشید نمیدونستم اینقدر کفری و ناراحت میشی اینجوری خودتو بریزی بیرون

دوستا میگفتن ساید بقلی یه مشت بچن من باورم نمیشد الان به چشم دیدم:P

داداش من هرچی سعی کنم با فونت و رنگ نوشتاری سایدتون رو خراب کنم به پای بچه بازی شما نمیرسه که یه تنه نشون دادی یه مشت بچه دور هم جمع شدین. بازی میکنن. <X

بقیه دوستانم با دیسلاک هاشون یه مهر تایید بر حرف های من هستن.:saint:<3

رفع اسپم:

خبری شده لینک بذارین ببینیم.

پ.ن: از بسم الله القاصم الجبارین خبری نیست . نگرانش شدم.بهش بگین چادرای گل گلی رسیدن.

خدمت دوستی که پلن موفق میخاستن

کپ اکانت oooo کنار کپ خودم هست .

لاگین اکانت Ar3s رو هم که مشاهده میکنین.

وقتی از هیچ چیز سرور خبر نداری لطفا یه گوشه بشین مولتیتو بکش برا دوستات.

امیدوارم ملاحضه دهانتون رو بکنید از این به بعد و به موقع بازش کنید .