Posts by Lets Do It

. فک کنم تنها گزینه متا ne ساید se باشهاحتمال جنگ شرق با غرب هست که اگر اینطور باشه یکی از جذاب ترین سرور های ایران رو شاهد خواهیم بود

سلام

شما با یه چرخ ساده توی سرور متوجه میشی که متای شرق(در صورت بسته شدن) به ازای هر همر متای غرب حداقل سه تا همر داره کافیه اکانت های تاپ رو باز کنی برای خودت روی هر کدوم حداقل 4 تا همر میبینی

در مورد اکانت هایی که تو تاپ نیستن ولی میتونن همر خوبی داشته باشن هم به نظرم باز شرق نسبت به غرب بیشتره چرا؟ چون مولتی بیشتر دهکده بیشتر منابع بیشتر و همر بیشتر

من کار به گزینه ها و این که چه اتفاقی میوفته ندارم ولی به عنوان یه تماشاگر به نظرم تقسیم بازی به شرقی و غربی باعث ایجاد جذاب ترین سرور ایران نخواهد شد که هیچ به کلی از جذابیت هم کم میکنه و این که شما میگی شرق و غرب باعث جذابیت میشه نشون میده که بسیار علاقه دارید با شمال شرق متا کنید پس لطفا اسم جذابیت و بالانس روش نذارید بیاید بگید ما میخوایم با شما متا کنیم و تمام

پ.ن:آغاز سیاست زیر و رو بر همگان مبارک باد

لند نشدن سر تایم اتک ها
    لود نشدن مدام سرور
    گیر کردن صف ساخت منابع و ساختمان ها
    ایجاد نشدن دهکده جدید
    گیر کردن ساخت تروپ
    و از دسترس خارج شدن مدام سرور
    اتفاقایی هستن که مدام داره میوفته توی سرور در صورتی که هنوز نه فیکی هست نه اتکی یعنی فکر میکنم الان سرور خیلی سبک تر هست نسبت به 2 هفته دیگه
    این شرایط اعصاب همه رو خورد کرده و اگه ادامه پیدا کنه و راه حلی براش نباشه تایم کتیبه ها سرور احتمال زیاد دیگه بالا نمیاد برامون
    امیدوارم تیم مدیریت چاره ای پیدا کنن اعصاب پلیر ها تا یه حدی جوابگو هست

سلام

اتکا گیر کرده لند نمیشه قبلا هم چندین بار اتفاق افتاده بود ولی این دفعه تقریبا 2 ساعتی هست که لند نمیشه

یه مورد دیگه هم تا حالا چند بار شده مهاجرارو فرستادیم برا ده رسیدن به مختصات با این که خالی بوده وقتی میرسن به جا این که دهکده ایجاد شه میمیرن

ممنون

مخالف سرسخت مولتی بازی دیروز و مدافع حقوق غارت ناتار
    جنگ بر سر مدال رنک یک غارت امروز

آدم نمیدونه دیو چو بیرون رودت رو باور کنه یا جاوید جاوید گفتنتو :D

پ.ن:مولتی بازی بده تا موقعی که من ندارم

پ.ن2:تغییر سیاست ها از پوش کنی بازیکن نیستی تا میتونم پوش میکنم در کمتر از یک ماه فقط در اسپید ترا

پ.ن3:مولتی برا ان ای حرومه؟برا بقیه جهاد؟ :دی

سلام
    من داشتم نظرات شمارو در مورد موضوعات مختلف میدیدم نظراتتون در مورد موضوعات مختلف اینجوری بود

۱.بحث مولتی بازی.....نظر شما=نشان قدرت پلیر و نقطه قوت بوده که عنیقا پیشنهادش دادید اگر میتونید ۴۰۰ تا اکانت بزنید

۲.تعداد اکانت های شمال شرق ...... نظر شما = خیلی عادیه اصلا عجیب نیست گرمی زیاد خوردن بچه ها وگرنه چیز خاصی نیست و سایدای دیگه چون میترسن دارن حساسیت درست میکنن

۳.کپ زدن نزدیک دهکده دیفالت (درصورتی که ده دیفالت نزدیک جنوب شرق باشه)....... نظر شما=صد در صد اعلام جنگ به جنوب شرق اصلا رد خور نداره جنوب شرق حیا کن کپا رو کاتا کن

۴.نپ در یک ساید...... نظر شما = خیلی نوبید سیاستتون خنده داره اصلا از بعد ملی شدن صنعت نفت ما نپ تو ساید نداشتیم

۵.پاکسازی ۷ در ۷ ..... نظر شما=دیدید با همید همتون ما خیلی باهوشیم ما خیلی زرنگیم ما خیلی جزموجفتیم

۶.دف رویختن توی فارم ها.... نظر شما=بعترین پلن تاریخ اینه اصلا ما کلاساشو برگذار میکنیم که چحوری دف بریزیم این پلن از بعد تولد تمدن ماد ها وجود داشته و نشانه قدرت پلنر و بازیکنه و هر کی مخالفه منه نوبه

۷.داشتن اکانت در اتحاد وساید حریف..... نظر شما=باریکلا به این پلن چجوری به ذهن پلنر رسید واقعا باید آفرین گفت
    اما....
    ۸۵.دعوت نکردن چند اکانت به اتحاد توسط لیدر به دلایل مشخص.... نظر شما = لیدر صلاحیت نداره پلیرا صلاحیت ندارن لیدری که لیدر نباشه لیدر نیس پتانسیل خراب شد شماها قلدرید اصن مگه میشه کسیو دعوت نکرد به اتحاد چجوری دلتون اومد این کارو کنید آخه این اعتراضه جهیزیه دخترش تو گرزیا بود آخه این درسته

پ.ن:این که شما قراره بیای هر جوری شده جنوب غرب رو بکوبی ایرادی نداره ولی یه جور صحبت کنید که آدم به سابقه ای که این همه ازش صحبت میکنید شک نکنه

ممنون