Posts by I M P E R I A L

سلام به همه دوستان خوبمون

قبل از هر چیز امیدوارم سرور خوبی رو در پیش داشته باشیم و جدای نتیجه به هممون خوش بگذره

در مورد اکانت ما توی این فروم بحث بسیار شده و من به شخصه تشکر میکنم از همه رفقا که لطف میکنن و همواره مارو زیر نظر میگیرن این باعث خوشحالی ماست چون وقتی منتقد داری یعنی راه رو درست در پیش گرفتی

خداروشکر سریع رفت ده زد وگرنه 7 گندمی رو ازش گرفته بودم ...

اما در مورد شما...این پست شما حقیقتا باعث شد که همین اول سرور تو ذوق من بخوره...دوست عزیز شما وقتی در غالب یک تیم به سایدی میری یعنی همه برنامه ریزی های اون ساید توسط تیم لیدری انجام شده طبیعتا بخشی از برنامه ریزی در رابطه با چینش اکانتها و کپ ها و صد البته 15 کراپی هاست...و طبق برنامه ای که تیم لیدری و برنامه ریزی شمالغرب به ما اعلام کرده 15 کراپ های خاص با اکانت های خاص گرفته میشه که اکانت ایمپریال جزو اون اکانت های خاص نخواهد بود... زمانی کسایی که زودتر اماده هستن میرن 15کراپ خوبارو میگیرن که تیم از قبل راهش مشخص نباشه که از پست شما مثه این که تیم شما هر کی زودتر بگیرس اما با توجه به شناختی که از تیم لیدری شما داریم فکر نکنم اینجوری باشه...دوران بازی ابگوشتی تموم شده عزیزم الان برنامه ریزی و مدیریت حرف اول رو میزنه ما اگه میخواستیم 15 کراپ بگیریم روز سوم سرور ده دو رو زده بودیم :D

یه جوری پست نذارید که نا امید شیم ازتون آبرویی که طی سال ها لیدراتون جم کردن با یه پست آبکی به باد ندید...

پ.ن:پا بزن سلطان

پ.ن:شما دنبال دیده شدنی ولی ما دنبال از یاد ها رفتن

IMPERIAL TEAM

Saman

سلام به همه دوستان

پارسا من نمیخواستم چیزی بگم ولی با حرفات مجبورم کردی

اولا که هر چه زودتر اون فیش واریزی که میگی رو نشون بده و ثابت کن که ما کتیبه رو فروختیم بعدشم پسر خوب اگه می‌خواستیم بفروشیم جنگ کوچیک هم میفروختیم و از اونور همرمون هم میزدیم به خودت،همر دوممون هم گفتی میخوای پلن بری گفتم باشه برات جلوزن میکنم با اینکه شاکی بودم از دستت

دوما تو دیگه حرفی از زحمت کشیدن نزن که خودتم میدونی این سرور هیچ کاری نکردی فقط گلد ساپورت ساید بودی

برداشتی جنگ کوچیک رو شخصی کردی و ما مجبور شدیم این یکی جنگ رو با بدبختی رو ۱۰تا همر بچرخونیم،جالب اینجاست که اونم شارژ نمیکردی و همش ما میومدیم رو اکانتت برات شارژ میکردیم،کلا دوتا پلن افتضاح هم رفتی که دیوار شدی

هزار بار بچه ها اومدن گفتن پارسا اصلا نیست و ساید صاحب نداره ولی ما پشتت رو گرفتیم چون تو رو رفیق میدونستیم.

خلاصه اینکه سعی نکن ضعف خودتو بندازی گردن بقیه

اگه ادامه بدی مجبور میشم چیزای بیشتری بگم که دیگه روت نشه هیچ سروری رجیستر کنی

پ.ن:معرفت در گرانیست که به هرکس ندهندش،پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش

پ.ن:بیایید گلد ساپورت ها را گنده نکنیم.

I M P E R I A L

Meysam

برو این کری خوندن ها رو برای عمه هات بخون عزیزم من به کسی که نه تا حالا جلوم بازی کرده نه کنارم چه اعتمادی باید کنم ؟؟؟ یکی از بچهای ما اعتماد کرد اکانتش به فنا دادی دیدی نیروهای های در حال بازگشت زیاده نمیتونی جاخالی بدی رفتی دیوار تخریب کردی گردن هم نمیگیری میدونم تو بازیکنی ما نوب ماشاالله به حرفه ای بازی میکنی اما نمیدونی وقتی یه بازیکن که جنگ اموز میگیره قبلش باید انبار بگیره نمیدونی ۱ جنگ اموز رو چند تا همر بره برای ریکاوری تلفات لاست یا خفت حالا هر چی بهتر از اینه که همر کم داشته باشی میگم یه کم‌ به مغزت فشار نیاری اور دوز میزنی در ضمت کسی نه به من گفته بیام از طرفش حرف بزنم نه چیزی تو منو نمیشناسی مشکل خودته اخلاق من همینه هر جور دلم بخواد هر چی دلم بخواد میگم ... مشکلی داری بسم الله...

تو خیلی جالبی به خدا

خب خداروشکر مشخص شد رم های mr vey هم من فروختم به ان ای

درآمدم تو این سرور از رسول بیشتر بوده

ینی الان حاضرم فروشنده باشم اما تو بهم نگی چجوری جنگ اموز رو مدیریت کنم

هر جور دلت میخواد بگو عزیزم من برام مهم نی تو چی میگی

مشکل؟تو خودت اشکالی عزیزم یه نقص فنی حساب میشی چه مشکلی میشه با تو داشت اخه

این قسمت رو از رضا خان بپرس عزیزم طبق گفته خود رضا حرفی بهت زد که بهتون بربخوره بمونید بازی کنید والا گفته ای که شنیدی صحیح نیست البته به رضا چیز بدی نگفتم گفتم توی تورنومنت حذف کردین رفتین اینجا هم حذف کنید برای اعتبارتون خوب نیست این جنبه دلسوزی داشت حالا برخورده بهتون رو نمیدونم

درمورد کتیبه سامان جان استنادات و فیش واریزی چیز دیگه ای رو میگه....:/

چیزی که به ما گفت رضا شبیه این چیزی که میگی نیست پس الان طرف حساب شما من نیستم یکی دیگست برید به خودش بگید چرا یه جور دیگه تعریف کرده

در مورد تورنومنت توی اون تایم میثم دعوت شد اردو تیم ملی منم تازه مادرم رو از دست داده بودم واقعا انتظار داشتی بیام گرزی شارژ کنم؟مطمئن باش با همچین چیزی بهمون بر نمیخورد

اگر واقعا فیشی وجود داره منم خوشحال میشم ثابت بشه حتی ای پی هارو چک کنید ببینید من بودم اصلا امروز یا نه خداروشکر دیگه همه میدونن فیلتر شکن یا چنج آی پی هم ندارم

پ ن : این نیز بگذرد!

سلام پارسا جان

در مورد نداشتن حال بازی میخوام باز یادآوری کنم که که فکر کنم38 ساعت پیش کی 13 کا کاتا فلوید رو 10 دقیقه مونده بود توسط holy خفت بشه نجات داد و کی بود که 60 کی شمشیر زن از جلو اتک lancinate برداشت و اتک رو دیوار کرد شما یه سوال از اکانت master rose بکنید ببینید من میخواستم جنگ اموز رو بیارم یا نه ینی وقتی نمیخوام بازی کنم میرم جنگ آموز بیارم؟؟ یا اگه نخوام بازی کنم برای چی ساعت 5 صبح باید رو اکانت فلوید باشم؟

در مورد کام که جفتمون میدونیم قضیه چیه فقط نمیخوایم که قبول کنیم قضیه فقط کام نیست حرفایی که با بچه های اس ای زدی رو به یاد بیار پارسا جان اما مطمئن باش هنوز اونقدر ازت متنفر نشدم که بخوام کتیبه رو بفروشم و خداروشکر جوری بوده همیشه اخلاقم که همچین چیزی رو هیچکس حتی جدیهم نگیره چه برسه به این که باور کنه

در مورد کتیبه ای که زده شد این اشتباه یکی از پلیر های ما بود که توی اون شرایط روحی تصمیم اشتباهی گرفت ان ای هم صرفا خوش شانس بود و صد البته این که شما بیای از درگیری ساید دیگه استفاده کنی که کتیبه رو ببری خیلی جوانمردانه نیست از نظر من اما خب شاید نظر بقیه اینجور نباشه به هر حال هنوزم یه سری ها میرن برای پراید ثبت نام میکنن ان ای هم مثل اونا که سواستفاده میکنه وگرنه اون موقع که بودیم چرا یه فیک سمت ما نمیومد یهو همه پلنر و لانچر شدن

و اما حسین فستر

شما برای من جذاب ترین پلیر دنیایی مخصوصا وقتی باز میگی پارتی بازی :D

ببین در مورد کتیبه برای بار هزارم تیم شما نفر سوم جنگ اموز گرفت لازمه اسم اکانتشو بگم الان؟ بعد من به اکانت mr vey جنگ اموز دادم اکانتی که شما حتی کارگاهش هم نتونستید روشن کنید بازم یادت بیاد کی تا صبح داشت شارژ میکرد وقتی پلیر تیمتون نامه میداد بیا شارژ کن من دارم میرم باغ :D یه شب نبودم رمتون خفت شد برای من از خفت حرف نزن خدایی :D

در مورد اکانت خودت یادته بهت نامه دادم گفتم برا انبار بیا هماهنگ شیم شما فاز هرکول برداشتی که من نمیشناسمت و تو اصن کجا اومدی و این چیزا... منم گفتم خب هر جور راحتی من رونالدو نیستم که همه منو بشناسن نامه من باید باشه هنوز چک کن

خب الان وقتی خودت نخواستی من چیکار کنم التماس کنم توروخدا بیا انبار رو ببر؟ :D پس یه کم فکر کن بعد بگو پارتی بازی کرد سامان

اما در کل شما از اونایی که میشنوی ولی گوش نمیکنی برا همین صحبت باهات وقت تلف کردنه

پ.ن:همه چیزای خوب شمایید شما اصن بچه مردم که هی از بچگی بهمون میگفتن ازتون یاد بگیریم خوش به حالتون

رفاقت بار سنگینی ست!

کسی بر دوش میگیرد که یک دنیا وفا و مرام دارد

سلام به همه دوستان عزیز و گرامی

توی این تایم از بازی با تمام مشکلات قلبا آرزوم بود که هیچ وقت همچین پستی نمیذاشتم اما خب شرایط همیشه جوری که ما میخوایم نمیشه

توی تمام این سال ها تنها چیزی که توی تراوین برای ما مهم بوده صرفا رفاقت ها بوده و خیلی از دوستان میدونن که ما همیشه ارتباط خیلی خوبی با رقیبان خودمون هم داشتیم اما بیشترین ضرر رو از رفیقامون خوردیم

تیم I M P E R I A L از این تایم رسما از سرور جدا میشه اون هم به دلیل شرایط اخلاقی که پیش اومد توی سه روز گذشته و خرابکاری هایی که از طرف به ظاهر دوستان رو اکانت کام ما انجام شد و باعث هدر رفتن زحمات تیمی شد که مردونه برای ساید جنوب غرب تلاش کرده بود

با وجود تمام مشکلات موجود قصدمون این بود که بدون سروصدا از سرور خارج شیم و شخصا دوست نداشتم آبرو کسی رو جلوی چهار نفر که طرف رو نمیشناسن ببرم اما بعد از این که دوست عزیز نامردمون نشست و پیش بچه های اس ای هر جور دوست داشت پشت ما حرف زد فهمیدم که آبرو آخرین چیزیه که برای ایشون مهم هست

با وجود این که کل تیم نظرشون این بود که همر روی اکانت catch me بره اما به خاطر احترامی که برای پلیر های ساید جنوب غرب قائلیم این کار رو نکردیم و همون طور که احتمالا میدونید همر به سمت شمال شرق رفت صرفا برای این که لند زحمتمون رو ببینیم (با سپاس از شمال شرق به خاطر دف)

روی صحبتم دقیقا با اون دوستیه که این کارو کرد شما که میگی ایمپریال نامردی کرد و سرور رو ول کرد برو بپرس ببین قرار بود جنگ بیارم شارژ کنم یا نه برو بپرس ببین کی بود که شیش صبح اومد رو اکانت فلوید همر ان ای رو دیوار کرد که خفت نشه میخوام یادت بیارم که شب ازاد شدن کتیبه ها که شما خواب بودی کی بود که در به در دنبال کاتا بود و بعد 16 ساعت به خاطر بی برنامگی احمق روی زمین بود هنوز...یادت بیاد اون روزی رو که جنگ آموز رو اکانتت بود خودت دنبال عشق و حال بودی تو شمال و لواسون دنبال آب آلبالو میگشتی من رو اکانتت تا صبح جنگ آموز شارژ میکردم...یادت باشه وقتی همه ده هات داشت لاست بی گندمی میخورد خودت 24 ساعت لاگین نکرده بودی کی میومد رو اکانتت...یادت باشه کی همه همرای ساید رو با جنگ آموز شارژ کرد... کی تا صبح میچرخید رو اکانتا که خفت نشن یه هفته نبودم 5 تا همرتون خفت شد بعد میشینید پشت آدم میگید اینا کلا هیچی نبودن اره ما هیچی نبودیم اگه چیزی بودیم تو انتخاب دوست بیشتر دقت میکردیم

همه اینارو یادت بیار بعد بشین فکر کن ببین اگه ایمپریال نبود الان چجوری شده بود وضعیتتون...منم پسورد شمارو داشتم منم میتونستم بیام خراب کنم اکانتتو اما فرق من و تو اینه که این کارو با دشمنمم نمیکنم تازه من که رفیقت بودم

تقصیره خودمه انقد بهت گفتم بزرگی بزرگی که فکر کردی دریایی آخر غرقمون کردی...برا من مهم نیست بقیه چه فکری میکنن در موردم اما مطمئنم در مورد تو فکر دیگه ای نمیشه کرد

عذر میخوام اگه طولانی شد از خیلی از دوستان باید تشکر کنیم اما توی شرایط الانم اصلا نمیتونم اما قلبا همه تون رو دوست دارم

امیدوارم بهتون خوش بگذره

پ.ن:وقتی یه شیر با یه گوسفند رفیق میشه نتیجه میشه همین دیگه

پ.ن:کسی رو رفیق صدا کن که وقتی اتفاق خوبی برات می افته اول از همه می ری به اون می گی و از شادی تو اونم شاد می شه بهت حسادت نمی کنه و دلش پاکه مثل خودت......

آمار های اکانت رو عکسش رو میذاریم یه میل دف هم حدودا روی مولتی ها بود حاصل زحمات تمام بچه های ایمپریال

به امید این که آخرین پست ما توی این سایت باشه

I M P E R I A L

Saman

با فرض اینکه شما روی اون اکانت بودی و دیدی که سطح نیروها ۲۰ هست و دیوار نداشته.. بازم عوامل دیگه ای هست که باعت نبود دیوار باشه

بعضی وقتا موقع جابجایی جنگ آموز به علت برگشت نیرو ها از غارت پلیر مجبور به تخریب دیوار میشه که هیرو رد بشه.. "شاید" پلیر یادش رفته دوباره دیوار بسازه و الان چون خفت شده گردن سرور میندازه!

به هر حال اتفاقات زیادی تو این سرور دیدیم اما اینکه دیوار بخواد دقیقا موقع اتک شمال شرق ناپدید بشه یه مقداری دور از ذهن هست.

من خودم کتیبه رو جابجا کردم و حتی 2 ساعت بعد از جابجایی کتیبه هم دیوار بود تقریبا ساعت 3 شب

پلیر اون اکانت هم از نظر سن و سال خیلی از ما ها بزرگتره و مطمئنن توی اون سن و سال برای یه بازی نمیاد آدم دروغ بگه (به نظر من)

منم مثل شما اول تعجب کردم حتی عصبی هم شدم اما بعد که پازل هارو کنار هم گذاشتم یه ورایی آروم شدم فهمیدم خیلی هم غیر عادی نیست (1.بن شدن مولتیای دوستان به خاطر بالانس کردن سرور(این به نظرم خیلی کمدی بود دیگه) 2.تغییر تایم آزادسازی کتیبه ها 3.بازگشت کتیبه راز یونیک 4.گم شدن همر ایمورتال قبل لند 5.تعطیل شدن آبشخور ها توی بعضی از ساعت ها 6.دهکده کپیتال داخل جنوب غرب با قابلیت مرتاض برعکس 7.غیب شدن دفاع های در راه پارکینگ 8.اسکات میزنی دو ساعت بعد اسکاته نیست دوباره باید اسکات بزنی 9.اول سرور یادمه ده میزدیم مهاجرا میمرد دهکده ایجاد نمیشد )

اینا تازه چیزایی هست که من میدونم و مطئنم خیلی بیشتر از این هاست شما بگو کدوم اینا با عقل جور در میاد و نزدیک به ذهنه

پس فکر کنم باید اضافه کنم 10.دیواری که دیگه نیست

پ.ن:خیلی از این اتفاق ها به نفع ساید من بوده اما یه چیزی وقتی بده ینی بده دلیل نمیشه که ازش حرفی نزنیم

امیدوارم مشکلات برطرف شه اما من به شخصه آمادم هر لحظه همرم غیب بشه :D

کارو عزیزم من کاملا باهات موافقم اگه پست اول من رو هم ببینی من اول به شما و دوستای گلت که همه از رفقای خود ما هم هستین خسته نباشید گفتم و بهتون تبریک گفتم من به هیچ عنوان نمیخواستم تقصیر گردن کسی بندازم چون مقصر اصلی بازم میگم پلیر اون اکانت هست چون ن تنها برای کار خودش ارزش قائل نبوده بلکه برای ساید هم ارزشی قائل نبوده چون از جنگ آموز و منابع ساید استفاده کرده و جفتمون میدونیم این قضیه خیلی مهمه برای هر سایدی

الان این خفت امروز صبح بوده یعنی از اون تعمیرات سایت هم یه روز گذشته بوده من با اونم کاری ندارم

الان کارو جان من حرفم این نیست که چرا خفت شد حرف من اینه که دیوار کو؟ببین یه سری چیزا دیگه خیلی مسخره هست و مسیر بازی رو عوض میکنه به چیزی که دیگه تراوین نیست مطمئن باش رو خود شما هم اتک بیاد دیوارت یهو نباشه حداقل کنجکاو میشی نمیشی؟

پ.ن:بازم من تبریک میگم به ان ای این اتفاقی که افتاده توی کار شما خللی ایجاد نمیکنه در هر صورت اون رما خفت میشد

کارو جان هیچ وقت من به یاد ندارم که به کسی بی احترامی کرده باشی برای بنده به شخصه ارزش بالایی داری ما دوستت داریم.

دیوار چی شد حالا؟ :D :D

خب من قصد ندارم از سرور و یا کسی دفاع کنم ولی خیلی سادست قبل اینکه صحبتی کنیم یه شبیه ساز ساده انجام بدیم معلومه رعدا روی دیوار سطح۲۰ خوردن پس به نظرم جای هیچ صحبتی نمیمونه

فکر نکنم توضیح بیشتری نیاز باشه

و شرمنده که اینو میگم اما اگه اون ده الان دیوار نداره بیشتر شبیه یه سناریو برای مقصر قرار دادن سرور هست

سپهر جان شما مورال رو درگیر نکردید توی شبیه سازتون یک بار دیگه بی زحمت تست کن ایشالا که با هم به یه نتیجه ای میرسیم سپهر عزیز

من اهل مقصر کردن کسی نیستم همه ما میدونیم وقتی همری خفت میشه مقصر پلیری هست که مستقیما روی اون اکانت بازی میکنه اما همین قدر هم مطمئنم که اون دهکده دیوار داشت دیشب و صبح نداشت

پ.ن:به قول پارسا شاید گرزیا به دیوار تکیه دادن دیوار ریخته :D

سلام و خسته نباشید به دوستان به خصوص ان ای و سپهر عزیز

در مورد خفت هایی که انجام شد با این پست قصد ندارم که اونارو بی ارزش کنم یا به کسی تهمت بزنم خدایی نکرده فقط یه سوال دارم در مورد اون 20 کا رم اکانت mr vey

من دیشب چون خودم شخصا کتیبه رو از روی اون اکانت جابجا کردم اون ده دیوار 20 داشت یعنی مطمئن هستم به این قضیه اما صبح که خفت شده بود دیگه دیوار نداشت :D

مولتی هانتر عزیز هم فرمودن که امکان نداره خب منم اگه با چشم خودم نمیدیدم باورم نمیشد اما سوال شده برام که واقعا دیواره 20 چی شد؟

یه بار دیگه هم میگم من به شخصه توی ساید ان ای رفقای زیادی دارم و این پست اصلا ارتباطی به ساید شمال شرق نداره و بار دیگه خفت رو بهشون تبریک میگم

انقدر چیزای مختلف و باگ های جورواجور تو این سایت دیدم تو این سرور که غیب شدن دیوار خیلی سوپرایزم نکرد

در کل مواظب باشید دیوارا بال دارن پرواز میکنن میرن دور میشن :D

پ.ن:یه دیواره یه دیواره

Saman

سلام

میلاد جان تو ساید ما یه کپ هست توش پارک که میکنی همرت 2 برابر شرایط عادی گندوم میخوره

فک میکنم کتیبه مرتاض برعکس داره اونجا یا مثلا گندوم خوره بی قرار داره

خلاصه برو خدا رو شکر کن که تو یه ساعتایی آبخوریت بستس ما از خدامونه تو یه ساعتایی اینجوری باشه نه همیشه :D

سلام دوستان

متاسفانه همین الان که پیام اومده مبنی بر این که همه چیز خوب شده اما هنوز هم اتک ها گیر کرده

به نظر من الان که این مشکل برای بار ان ام پیش اومده دیگه نمیشه به فیکس شدنش امیدی داشت همون روز اول که پارسا عزیز از ما برای این سرور دعوت کرد خیلی سعی کردم که متقاعدش کنم که بجای این سرور بیاد برای تورنومنت برنامه ریزی کنه اما خب شرایط جوری شد که الان ما اینجاییم

گیر کردن اتک ها و سرور دلایل واضحی داره اول از همه سنگینی بیش از حد سرور به واسطه آزاد بودن بات استراتژی هستش. این بات رو میشه به موریانه تشبیه کرد با این که شاید به چشم نمیاد اما سرور رو به راحتی به شرایط کنونی میندازه. دوم ضعیف بودن خود سرور اسپیدترا هست که خب به نظرم هیچ سیستمی رو شما پیدا نمیکنی که هدفی به جز درامد زایی داشته باشه که این مشکلی نداره اما مشکل از جایی شروع میشه که شما میخوای راه 100 ساله رو یک شبه بری

در کل مدیریت این سایت میخواد حداکثر درامد رو داشته باشه که چاشنی این حداکثری حضور بات و سرور ضعیف هست که تا موقعی که این دو در کنار هم باشن هیچ موقع با ریست کردن و ریبات کردن شرایط خوب و مطلوب نخواهد شد پس لطفا با پیام هایی مثل (همه چیز درست شد از این به بعد و مشکل از آلمان بود) سعی در گول زدن پلیر ها نکنید

پ.ن:خیلی کم پیش میاد که تیم ما توی فروم پستی بذاره اما دیگه نمیشه تحمل کرد حضور الانمون و این که هنوز توی این سرور هستیم به واسطه احترامی هست که برای پارسا و رسول عزیز قائلیم وگرنه قبل کتیبه ها رفته بودیم

I M P E R I A L

saman