Posts by I M P E R I A L

سلام عزیز

فقط یه تصویر به نمایش بذارم که اگه دارید رو ۲ ۳ کا گرزی حساب میکنید اشتباه میکنید

در کل ما هم با نزدن اون ده مشکلی نداریم

استقبال هم میکنیم فقط ما اونجا رم نداریم یه لطفی کنید دیوار ناتارارو زود به زود بزنید ما لاستمون یه مقدار زیاد شه بچه ها عصبی میشن

پیشاپیش از همکاری تون متشکرم

پ.ن: اشکان سرلشکر یه وقتم برا ما بذار سلطان با منشیت باید هماهنگ کنیم دیگه

پ.ن۲: پیشاپیش از این که میگید فتوشاپه مچکریم دیگه وقتشه بیدار شید🤣🤣

Saman

سلام سعید جان

حالا دور از تیکه هایی که انداختی که خب باعث شادی فروم هستش

من به بحث فنی خیلی علاقه دارم

به دوست عزیزمون هم گفتم من شرایط آرمانی رو نمیبینم

من شرایطی رو میبینم که شما اسکات بگیری از اون ده و تو حساب‌کتابت نتونی اون یه کا رو حساب‌کنی چون اون ده ۴ کا مخفیگاه داشته از لحظه اول (اسکاتاتون رو پیدا نکردم بذارم)

حالا اگه اسکات نشون میده منبع تو بازار رو حقیقتا من تست نکردم ولی اون چیزی که خودم فکر میکردم اینه که نشون نمیده

اگر نشون میده ما ترسی از یاد گرفتن نداریم و مطمئنن خیلیا این رو چک نکردن و نخواهند کرد تا آخر عمرشون

اما سعید جان به من حق بده وقتی یه کار ریسکی مثل این بکنی به هر جایی میخوای برای بهبودش چنگ بزنی

در کل من با شما و سایر دوستان مشکل ندارم

و خوشحالم که انقدر با دقت من رو دنبال میکنید اول سرور هم گفتم این باعث افتخار من به شخصه هست

اگرم کل کلی هست نمیتونه روی رفاقتا خدشه ای وارد کنه در صورتی که مارو رفیق خودتون بدونید که اگر این نیست هم که هیچ

برگردیم سر بحث اصلی ساختمون اصلی به چند برسه بقیه چیزارو میشه تخریب کرد؟

Saman

سلام به شما

اول این که عذر میخوام بابت ریپلای بخشی از پستتون

فقط اونجاهایی که مربوط به بنده بود ریپلای کردم

اول این که تا یه بخشی برای اینسرت منابع موافقم

اما شما شرایط آرمانی رو میبینید ولی من شرایطی رو دیدم که اون دهکده فارم بشه اون موقع هست که تا موج کاتا برسه اون یک کا منبع ممکنه شاید خیلی کم اما ده رو سیو کنه تا تجار از ۵ ساعتی برسن

در مورد در ثانی

متاسفانه در این مورد ساید اجازه توضیح به من نمیده که هدف چیه و کلا چرا و چرا

اما خب پستتون برای کمک به بهنام عزیز بد هم نبود اما کافی نیست

بهتره جای دنبال کردن مو تو بشقاب اسپاگتی وقتتون رو صرف آموزش به پلیر های سایدتون کنید

متاسفانه جبر زمان اجازه نداده خودشون شرایط بازی اصیل تراوین رو لمس کنن شما یادشون بدید البته من کلا ادعا ندارم اصلا هم بلد نیستم اما حداقل به ساختمان های اصلی تراوین که از اول تغییر چندانی نکردن مسلطم

اما بازم اینو حمل بر بی ادبی نذارید صرفا یه پیشنهاد دوستانس

رضا جان متاسفانه من با گوشیم با گوشی بلد نیستم دو نفر رو ریپلای کنم اما با حرفات کامل موافق نیستم شاید همین فروم ها باعث شده که ایمپریال اونجا باشه حتی به غلط

پ.ن:بهنام جان یه سوال فرق میدون تمرین رو تارگت ۲۱ خونه و تارگت ۳۰۰ خونه چیه؟

پ.ن۲:حاج مهدی باید کارای اداریشو کنیم و از مدرسین بومی خودشون استفاده کنیم

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر حیف شدی داداش

Saman

بهنام داری شوخی میکنی الان یا واقعا داری جدی میگی

اگه جدیه بگو حذف کنم برم چون خیلی وضعیتت خیلی ناجوره اینجوری سرور خیلی یه طرفه میشه

یه مشورت بگیر از دوستات بعد پست بذار

اون تیکا برا اینه که الان پیشنهاد بذاری دقت کنی من پیشنهادمو از قبل گذاشتم

بعدم نمیبینی نوشته alliance زیرش زده yes یعنی فقط برای اتحاد

خوشم میاد یه بارم از این آپشن بازی استفاده نکرده انقد سرورای آبکی بودی پلیر پر سابقه

این عکسم از بازار ده یک حاج علی گرفتم برات

به خدا ایرادی نداره بیا بگو اشتباه کردی که بحث جم شه اشکال نداره که بالاخره توام باید یاد بگیری چیزی نیس که

من همچنان این که احساسی و عصبی نیستی رو دوس دارم😂😂

خیلی خوبی تو

فکر نکرده یه پستی میذاری بعد رفیقات میگن که گند زدی زود میای ویرایش میکنی که بگی آره گرفتی مچو در صورتی که اون مچ نیست

اون یدونه تاجر همون لحظه اول که ده خورد ۱کا منبع سیو کرد که اگه زورتون رسید دهو داشتید میزدید منبعو اینسرت کنم که قبول دارم زیاد دست بالا گرفته بودمتون

البته طبیعیه تو بلد نباشی

شایدم میفهمی ولی خودتو زدی به نفهمی حقیقتا تو نقشتم بد فرو رفتی داره جزوی از خودت میشه

ما نفهمیدیم بالاخره بقیه اون دهو دارن پوش میکنن یا اون ده داره بقیه پوش میکنه

ویرایش شد

درود دوستان گرام

یه چند تا موضوع پیش اومده بود تو این چند روز و طبق معمول نامی که میدرخشد ایمپریال است و بس

بعضی وقتا به این فک میکنم که اگه ما نبودیم الان در مورد چی میخواستید پست بذارید؟هتریک؟پوکر؟یک به سه؟بهترین تیم تاریخ ایران از بعد از ملی شدن صنعت نفت؟

الان سر کارم بعدا کامل جواب بعضیارو میدم اما

خداروشکر با تدابیر تیم لیدری و برنامه های چیده شده و همت دوستان, مسیر شمال غرب توی همون جاده ای هست که از قبل تعیین شده بود حتی از پیشبینی خودمون هم جلوتریم

حالا این که شما دوست دارید هی بگید اینجوری نیست عب نداره به قول مهدی عاقلان دانند

نظر شخصی من رو بخواید از این دوستان با تجربه سایدتون که کم هم نیستن انگار

اگر توی خود بازی استفاده کنید بهتره تا فروم، حداقل شاید اونجوری تونستید جاخالی بدید رعدای زاوش رو

یه سوال داشتم میاید مارو خفت کنید چرا اتکتون غارته؟ مارو ایسگا کردید یا خودتونو سوپرایز میکنید؟😂😂

و در آخر شاهد پوش میلیونی گندم برای تامین گندم خور هستیم

شاید شما بلد نباشی با اون ده چیکار کنی ولی من که بلدم😂

میخوای درخواست منبع بدم تا پوش میلیونی رو ببینی؟

عجله نکن دستاورد جان شما فعلا پتانسیل سایدتو برای بدست آوردن دستاورد نزن به دفاع ما، من به همه میگم بگن شما عصبی و احساسی نشدی

پ.ن:خیلی زود...خیلی نزدیک...خیلی سنگین...

ایمپریال از آنچه که در نقشه میبینید به شما نزدیک تر است

پ.ن۲:با تشکر از زاوش و عمو مصطفی برای حل مشکلات😂😂

پ.ن۳:عمو محسن ما ینی چقد از بازی عقبیم؟فک کنم انقد عقبیم که رسیدیم به سرور قبل

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر همچنان دوست داریم

Saman

سمت ما نمیای ؟

اگه دستت به گوشت میرسه بیا سمت ما جیگر هست و طعمش هم بهتر :)

منتظرتم :)

والا تا اونجایی که میشد اومدیم دیگه،اصلا یه اصطلاحی هست که من تو دیسکورد به بچه ها میگم،ما صاف اومدیم تو ...

این ... از اون چه که فکر می‌کنی بهت نزدیکتره :))

راستی یادم رفت بگم

حمیدرضا داداش همون‌طور که تو کام پیام میدادی رو اکانت که دمتون گرم پرچم ایران رو بالا نگه داشتید،الان هم همون روش رو ادامه بده و حرف اضافه تر نزن عزیزم :))

اگرم خواستی بزنی (در صورت داشتن همر) نیاز نیست خاک دفسازامون رو به توبره بکشی،شما همین ده ما که صاف تو ... هست رو بزن قبول میکنیم ازت:))

Meysam

پ.ن: مهدی بیا یکم شعر از سعدی بخون حال کنیم

پ.ن: من نیتم پاکه فقط فن بیانم مشکل داره،بچه ها میدونن :))

اینجاست که میگن :

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده :)))

آنتی اسپم

پ.ن: وقتی تایم من نیست و مجبورم بمونم همین میشه

یافتم یافتم

این کلمات واکنش جنوب شرق میباشد

درود بیکران خدمت دوستان جانم حقیقتا خیلی طول دادید برای گذاشتن پست من خوابم برد خیلی وقته منتظریم پست اتک های اکانت مارو بذارید

همون طور که میبینید از ساعت 15:58 تو گروه با کمیل جان بحثش بود و با بچه ها کلی خندیدیم خدا خیرتون بده

اما حالا داستان چیه

اینجا بود که گفتیم حالا که شزن جان(وزیر امور خارجه) فک کرده خیلی زرنگه بذار ماهم بگیم خیلی زرنگی

خانوم ها آقایان اینجا جنوب شرق است سرای شزن جان😂😂😂

یه بزرگی بود میگفت هر موقع به یه چیزی راحت دست پیدا کردی مطمئن باش یه مشکلی توش بوده که انقد آسون بوده (دست به دست کنید برسه به وزیر جوان خارجه)

من بازم دوستون دارم عشقید عشق

بازم رعدای کلاه بردار رو بفرستید ما باز لینک میندازیم بعد بدو بدو بیاید اینجا بگید یافتم یافتم

پ.ن:کسری جان قبلا استاد بهنام زحمت پستای بدرد نخور رو میکشید شما چرا عزیز به زحمت افتادید

پ.ن۲: بوی تعویض وزیر جوان میاد یعنی؟😂

پ.ن۳: بهنام جان حالا که بیکاری و بقیه دارن مسئولیت سخت پستای بدرد نخور رو به دوش میکشن لطف کن اون چیزایی که ازت ریخت رو جارو کن عمو محسن رو نظافت فروم خیلی حساسه

پ.ن4: آقا زاوش دست خوش سلطان

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر دوست داریم

خب دوستان ما دیدیم از شما که بخاری بلند نشد و مشکل کاتا داشتید

ما کاتا هاشو خودمون زدیم فقط لطف کنید از دف رد شید دیگه خدایی زشته اگه اینم نمیتونید بگید به سهیل رپتور بگم شوالارو بخوابونه کیلین کنه براتون😂😂😂

من خودم صفرش میکنم غمتون نباشه

بعد باز برید بد مارو بگید ببینید چقد دوستون داریم

پ.ن: یه عزیزی بود قدیم میگفت شما اول اردوگاهتو ۲۰ کن بعد بیا دم از فناوریه کاتالیزی بزن سلطان

پ.ن۲: عمو محسن اینا کارشون از کلاس دانشگاهی گذشته باید برن سر کلاس ابتدایی بشینن

ده لست پ.ن:مثل همیشه اشکان سرلشکر دوست داریم ده ۳ رو رید بده عشقم اون لخته

Saman

این لینک جاسوسیه

یعنی من انقدر دوست دارم که خدا میدونه یکی اگه میخواست هم نمیتونست از عمد انقدر بی محتوا پست بذاره ولی تو تونستی

بهت تبریک میگم بی سیاست ترین سیاستمدار تاریخ😂😂

در رابطه با جاسوسی که گذاشتی شزن جان این عکس مال موقعیه که سرور توی حالت تعمیرات بود و اتکای ما لند نمیشد کاش قبل این که بیای فروم صرفا فقط بنویسیو بنویسیو بنویسیو بنویسیو همچنان بنویسی یکم تحقیق کنی البته خب عب نداره الان فشار زیادی رو دوشته به هر حال باید بیای اینجا با فرافکنی افکار سایدای دیگه رو جهت بدی ولی حیف

ماه در بیاد که چی بشه

میخواد عزیز کی بشه

ای پدر علم تراوین (البته بدون پ) هیرو‌ کو

خوب نیس پتانسیل های سایدتونو بدون هیرو میزنید پتانسیلتون خراب میشه(الکی مثلا منم مثه شما مهربونم که نگرانتون باشم)

پ.ن:مردی که نان میخورد کجاش تکان میخورد؟

پ.ن۲:اتکا داره کم میشه ها دارید نا امیدم میکنیدا

ده لست پ.ن:اشکان سرلشکر عزیزم ساید ما مملو از بزرگتر هست انقدر بزرگ که من حتی روم نمیشه تو دیسکورد پامو دراز کنم و مطمئنم که هیچ وقت اجازه نمیدن که جو فروم از طرف بچه های ما خراب شه درسته هر کس مسئول گفته های خودشه اما حرفی که از طرف پلیری زده میشه وقتی اون پلیر در غالب یک تیم اومده باشه بقیه اون تیم هم زیر سوال میره

در رابطه با شخص خودت اونقدر برای من به شخصه عزیز هستی که من هم اگه چیزی باعث دلخوریت شده ازت عذرخواهی کنم

میدونی که تو قلبمی

Saman

سلام بر تو ای دف کورده محبوب من

نکن این کارو با من سلطان قلبم میشکنه :(

والا سلطان میدونی که ما و همه بچه هل خیلی دوست داریم و من به شخصه تو سبک خودت یکی از بهترینا میدونمت

جات تو قلبمه داداش فقط کاش از اول سرور خودت فقط پست میذاشتی چون این رفیقتون خیلی بلد نیست درست صحبت کنه

در کل اگه میذاشتن شاید الان دستمون رو شونه هم بود عکس مینداختیم داداش

فرض اومدی یه دهم زدی

احسانم 2ک نه 2 میل غارت کردی !

از ما هم 5 تا سواره نه 20ک دف کردی

و اما تو

اول این که صبحت بخیر عزیزم

یه لیوان قهوه برای خودت درست کن یکم نفس عمیق بکش یه 15 دقیقه ورزش کن یه دوش آب سرد بگیر

چرا انقدر حرص مارو میخوری به خدا قلبت میگیره میدونی که قلبت بگیره دنیا برام سیاه میشه دیگه نمیتونم به زندگانی ادامه بدم

پتانسیل یکی از بهترین اکانت های ش غ رو گندزدی توش که یه فقط مثلا ما رو اذیت کنی؟

چرا اشتباه میکنی این اکانت بدترین اکانت توی شمالغربه فقط از اول سرور یه مقدار خار شده عینک ایمنی بذار چون خارش هر چی بگذره کلفت تر میشه

من به بچه ها گفتم همه قفس ها رو قیمت بالا بزنن چون یکی هست مجبوره بخره به هر قیمتی شده

خب پس حالا مجبورم بیدارت کنم با قهوه که بیدار نشدی

ببین رفیق برنامه ای که میبینی در دست اجراس از قبل سرور پلنش ریخته شده یعنی من قفس و پماد مورد نیازمو قبلا گرفتم که کلا 150 تا قفس نیاز بود بیشتر نیاز نیست پس قفسا همه مال خودت

اما اصلا چی شد که دهکده ساعت 3 خورد و ساعت 3 و ده دقیقه پاپش 100 بود شما چون برنامه ریزی بلد نیستی درک نمیکنی و نمیفهمی که 150 کا منبع تو هیرو سیو کرده بودیم از اول سرور یعنی چی :D شما هنوز تو فاز کراپ آپ کراپ لاکی

پس الان اگه میبینی دیوارم شده 15 جای این که بشینی تخریبم کنی بلند شو وایسا برام دست بزن

الان تفریح بچه های ما اینه که پماد و سطل رو براتون بالا ببرن پس بزنید دوستان که زدن شما مایه نشاطه

کپ نگرفتی و گند زدی تو پتانسیل اکانت که بیای جنوب شرق ده بگیری ، که راحت چنج کپ گنی؟!

پتانسیل اکانت فدای یه تار موی بچه های شمال غرب شما دوغتو بنوش

مرسی که مولتی هاتو معرفی کرده ! از این به بعد کنار خودت اونا رو هم دف بریز !!

نخندون مارو الله وکیلی شما فعلا ده چهار مارو بزن ما باهات عشق میکنیم

به پارت یک راند یک خوش آمدید

بزرگترین شکست شروع نکردن هست

اگر بترسی باختی

Saman

سلام به همه عزیزان

از اونجایی که دوستان جنوب شرقی زیادی کشاورزی میکردن و وقت اضافی میاوردن برای گیر دادن به ساید ما،تصمیم گرفتیم با ده زدن وسط سایدشون یکم هیجان بهشون تزریق کنیم :))

هدف ما از بازی دور هم بودن و لذت بردنه،اگرم برنده شدیم که چه بهتر

من اینجا اعتراف میکنم که پوش میکنیم عکسشم میذارم،احسان جان از اکانتFirewall برامون کپ کشیده داریم رید میدیم:))

الان یه سوال پیش میاد از آنالیزورهای سرور که این کپ جزو مولتی های شمال غرب محسوب میشه یا اکانتای کم پلیر جنوب شرق؟:))

فقط ما تو دژکوب وقتی اتک میدادیم هیرو هم میذاشتیم کنارش:))

الان این اتک با استپ سوار فیکه یا واقعا قرار بوده کاری بکنن اونا ؟؟؟

پ.ن:اشکان جون گفتیم زحمت نکشی امان نامه بفرستی خودمون اومدیم بگیریم:))

پ.ن:دم همه بچه هایی که کمک کردن گرم

پ.ن:امید تایتان عزیز میدونیم اشتباه بازی کردیم ولی شما به رومون نیار :))))

Meysam

I M P E R I A L Team

سلام و درود خدمت دوستان عزیز

توضیحات کامل رو محسن عزیز برای دوستان گفت و اگه کسی واقعا بخواد بفهمه متوجه میشه که جریان چیه اما میخواستم یه نکته رو بگم

همان طور که دوستان گفتن ما اکانت داریم بله درسته داریم و اکانت رو هم براتون میذارم

فقط یه سوال مگه نباید اکانت ما غارتش منفی باشه این چرا انقدر مثبته😂😂(حاج علی اینو داشته باش)

پس با توجه به این که تیم ایمپریال دوتا اکانت توی تاپ داره پس بحث دقیقا تونستن و نکردن نیست بحث دقیقا نتونستن و ندونستن هست

پس قبل این که مارو پیش پیش تحلیل و انالیز و اینا کنید آب سرد خورده و نفس عمیق بکشید

پ.ن:امشب کی رو اکانته ممد؟😂😂

پ.ن۲: کارو جان ما درسته اکانت کم پلیر و پلیر ضعیف نداریم تقدیمت کنیم ولی میدونی که دوست دارم در های قلبم همیشه به روت بازه داداش ❤FARVAHAR❤

پ.ن۳:خب راست میگن مولتی ندارن یه مقدار اکانت با توانایی کم پلیر دارن در حد نو دست یه خانوم دکتر بوده ماجراجویی میزده فقط

ده لست پ.ن:اشکان سرلشگر ماهم دوست داریم داداش دف کورد ترینی حاج آقا ❤

Saman

آیدین جان سلام مجدد

من یه توضیحی بدم همون جور که خودمم گفتم این قضیه آبادی ها توی کام نیست و فقط اینجاس

ماهم سرور اولی که اومدیم اینجا مثل شما به مدیر بازی پیام دادیم و گفتیم که این تفاوت وجود داره و در آخر به نتیجه ای که رسیدیم این بود که اینجا اسپید ترا هست و خب نتیجه درستی هم هست به نظرم نباید همه چیز شبیه به کام باشه

خیلی چیزای دیگه هم اینجا فرق داره مثل این که ناتار تخم ریزی نداره ولی روند پیشرفت سریعی داره یا همون قضیه دهکده هاش و یا این که یکم جلوتر بریم هر یه ناتاری که صفر کنی یه ناتار با منابع بالاتر سبز میشه جاش

اینا تغییراتی هست که توی این ۵ یا ۶ سرور اینجا (دقیق نمیدونم چون من یکیشو بودم فقط) وجود داشته و داره که بیشترش هم برای جبران تعداد اکانت و فارم کم هست که در کل منطقی هم هست به نظر من

حرف شما در مورد انتخاب استراتژی یا نژاد درسته اما ما و خیلیای دیگه هم با توجه به این چیزا استراتژی رو انتخاب کردیم حالا اگه بیان تغییرش بدن اون هم وسط سرور به نظرت کار درستیه؟

در مورد اون جمله نمیگم بهتون با ایموجی خنده منظورم رو بد گفتم و شما هم بد متوجه شدید منظورم این بود که تایم ران کردن لیست یا فرکانس غارتم رو نمیگم وگرنه چیز پنهونی من اگه داشتم یا میخواستم مخفی کنم چیزی رو از اول کلا جوابی نمیدادم

اما چون خلافی نکردیم و درست بازی کردیم از کسی ترسی نداریم و هر جوابی بخواید من در خدمتم

سپاس

سامان

درود بر شرف تو سامان جان

سلام به شما دوست عزیز

ما انتقاد پذیر هستیم چون انتقاد هاست که باعث پیشرفت میشه اما انتقاد درست نه مثل شما چون انتقاد شما صرفا برای این هست که چون خودتون نمیتونید ماهم نباید بتونیم و این جا با توجه به پست شما قضیه دقیقا نتونستنه

ببینید پوینت هجوم ما توی هفته اول حدود ۵۰۰ تا هست که با توجه به این پوینت و اون عکس اولی که گذاشتید خودتون دارید خودتون رو نقض میکنید

اما در مورد ۲۰ تا اکانت ببینید دوست عزیز اصلا نیازی به ۲۰ اکانت و ۳۰ اکانت و ۴۰ هیرو نیست (چرا؟) چون توی ورژن جدید هیرو با هر لول آپ شدنش فول اچ پی میشه حالا این یعنی چی

یعنی هیرو من تا سطح ۸ یا ۹ فکر کنم اصلا نمرد و پماد هم مصرف نکرد

لازمه این کار هم اینه که از حساب کتاب سر در بیاری و بدونی کدوم واحه رو کی با هیرو بزنی که هیرو نمیره

پس میشه که بدون چیت هم نتیجه گرفت منتهی چون شما کلا ذهنیتتون توی دور زدن قوانین هست نمیتونید این رو قبول کنید

بحث دیگه در مورد تایم داشتن که به نظرم خیلی خنده داره و به قول همون اقا مازیارتون واقعا خخخخخخخخخخخ

یعنی چون شما تایم نداری ماهم نداشته باشیم؟ چشم سلطان

پ.ن:کلاس های آموزشی تراوین زیر نظر ایمپریال :D

پ.ن:پستا هر چی رنگی تر پر مفهوم تر؟

بزرگوار، سلام

ممنون که اومدین تو فروم و اکتیو هستین.

سلام آیدین جان

ما هم فروم رو دوس داریم اما فرومی که توش منطقی تحلیل بشه نه که فقط به قصد کوبیدن اکانت ما و ساید شمالغرب باشه . مشکل من با تحلیل دوستان نیست مشکل من با اینه که چیزی که برای عزیزان اتفاق نیوفتاده رو غیر ممکن میدونن در صورتی که ممکن هست با کمی تلاش و تفکر

نقل قول

خودت رو برسونی به فول کراپ ۱۳ با سه تا واحه ۵۰ درصد

آیدین جان توی این سرور (منظورم اسپیدترا هست) یه راه دیگه ای به جز کپ برای بدست آوردن منابع هست که اون راه چیزی نیست جز غارت واحه

حالا چرا ما انقدر اصرار داریم که از این راه استفاده کنیم؟ توی این سرور یه قانونی وجود داره (شایدم قانون نیست من نمیدونم شایدم باگه اصن) که شما وقتی به طور منظم یعنی توی فاصله زمانی مشخصی (که زمانش رو نمیگم بهتون :D ) آبادی هارو غارت کنی شاهد رویش هیچ خرس و فیل و حتی موشی نیستی

یعنی چی؟ یعنی بر خلاف دات کام که بعد از اتمام 5 روز اول ابادی ها مدام تخم ریزی میکنن بدون توجه به اتک اینجا اینجوری نیست حالا باز یعنی چی یعنی شما فقط یکبار برای پاکسازی اولیه احتمالا تلفات میدی اگر و تنها اگر پشتکار و تلاش داشته باشی

پس همونجور که شما داری کپ رو بالا میدی و تولیدتون رو بیشتر میکنی من دارم نیرو میسازم که نیرو بیشتر رابطه مستقیم داره با شعاع بیشتر و شعاع بیشتر یعنی منابع بیشتر که این قضیه هیچ ربطی به شلوغ یا خلوت بودن منطقه هم نداره و مهم تکنیک غارت برای بدست گرفتن رید منطقه هست که همین باعث میشه در ادامه سوپرایز بشید

نکته سخت داستان هم وقتی هست که شما با شوالیه توتن غارت کنین

دقیقا نکته سخت کار همین تی کی هست اما نه به قول شما سخت از نظر بد بلکه سخت از نظر خوب

نژاد توتن بر خلاف چیزی که عموم میشناسن (یعنی گرزی) ما به خاطر تی کی دوسش داریم (چرا؟) تی کی با توجه به قدرت اتک و سرعتش نیرو مورد علاقه ما توی غارته چون (طبق گفته ممد سکولار) تی کی یکی از نمیر ترین هاس حالا شاید بگید چرا ما رومن نمیریم که شوالیه بکشیم چون اندگیم خوبی نداره شوالیه... وشاید بگید چرا سزار نه؟ چون قیمت گرونی داره که طبق گفته خودتون یک هفته و ده روز اول برای ما هم خیلی مهمه (دوستان رو ارجاع میدم به موقعیت اکانت :D )

پس گل مطلب تی کی هست

سطح منابع دهکده های شما چنده؟حدس من ۷ هست

منابع ما الان 2 هست به جز کراپ هاش که به خاطر محدودیت ساختمون سازی شده 4 یا 5

چه قدر نیرو دارین؟

حدس من حدود ۶ هزار گندمخور در دهکده دوم شما (که تا شعاع ۲۵ واحه هاش رو کلین کردین و می زنین) هست و ۴ هزار گندمخور هم در دهکده اول.

در مورد هر دو دهکده یه مقدار کمتر هست گندوم خور (ما اهل خالی بندی نیستیم) اما هر دو ده بین 5 اتک پوینت اول سرور هست

چند موج خروجی غارت دارین از مجموع دو دهکده؟ حدس من حدود ۲ک از دهکده اول هست و حدود ۳ک از دهکده دوم.

با توجه به این که ما تایم تخم ریزی ابادی ها و غارت منطقه دستمون هست پس نیازی به این تعداد موج نیست

سطح سربازخونه و اصطبل دهکده هاتون چنده؟

خیر اعدادتون دقیق نیست برای مثال اصطبل ده دوم 15 هست

حالا جسارتاً صبر می کنم تا شما پاسخ بدین اول، بعد ادامه می دیم با هم.

ممنون از شما فقط یه بحثی با کل سرور دارم به خصوص دوستان آمردادی

به شخصه من به توانایی های شما عزیزان شکی ندارم اما بازم میگم این که شما نمیتونید یا شاید اصلا نمیخواید که بتونید دلیل نمیشه که ما هم نخوایم یا نتونیم

همونجور که دوستان قبلا هم گفتن تراوین بازی هست که هر کس سبک خودش رو داره یه مثال کاری میزنم براتون هزاران نفر هستن که تصمیم به فروش وسایل و اجناس میگیرن که هزاران نفرشون هم میرن مغازه میزنن و شروع به فروش میکنن اما فقط یک نفر هست که تصمیم میگیره دیجی کالا رو تاسیس کنه و به درآمد میلیاردی برسه همیشه خاص بودن و نوآوری بد نیست به شرطی که قواعدش رو بلد باشی

غارت خوب چه غارتیه؟ خسارت رو نزدیک به صفر کنی... ممکنه؟ به تی کی سلام کنید دوستان

مثال علفای هرز خبرا میپیچه به دورم و

به گوشم میرسه

اینا میگن لال شدم

تو این چند وقت انقدر که اسم اکانت خودمونو تو فروم دیدم رو صفحه بازی ندیدم
               دوستان یه لطفی کنن خواهشن اگه مدرکی دال بر پوش اکانت ما دارن ارائه بدن در غیر این صورت

اگه نتیجه گیری هاتون صرفا بر این اساسه که چون ما نمیتونیم ایمپریال هم نباید بتونه

یه لطفی کنید برید اونور تر دست و پا بزنید چون آب اینجا عمیقه هرچقدم دست و پا بزنی غرق میشی

جالبیه قضیه

چند روزی هست که جو فروم خیلی زیاد علمی شده (مثلا) و شاهد تحلیلای زیادی هستیم تحلیلایی که همه تلاششون اینه که این بار با عدد و رقم شمال غرب رو بکوبن یعنی وارد فاز جدیدی از کل کل شدن دوستان که پست های ضد شمال غرب خودشون رو دارن پشت یه سری عدد و رقم قایم میکنن

و بیشتر این پست ها هم در آخر به یه نتیجه میرسه اونم این که شمال غرب داره اشتباه میکنه و همین باعث میشه که اینجور پست ها به تاپیک آموزش منتقل نشه و اینجا مطرح شه (چرا؟) چون اصولا مخاطب این دوستان تو این سرور هست فقط و هدفمند دارن پستا رو به سمت مشخصی میبرن

من افتخار میکنم که توی این تیم بازی کنم حتی به غلط...

الان اکانت ما میخواد ده 3 بزنه من با لیدر شمال شرق باید هماهنگ کنم برای مختصاتش یا لیدر جنوب شرق؟؟ میترسم باز اشتباهی ده بزنم باعث رنجش دوستان بشم به شخصه اصلا دوست ندارم به خاطر من از کار و زندگیتون بیوفتید و هی ناراحت باشید

پ.ن: پیشاپیش منتظر پست های تحلیلیتون درباره ارتباط نزدیک بین 15 کراپ های شمالغرب و بالا رفتن قیمت دلار هستم

آیا میدانستید طبل هر چی تو خالی تر صدای بوم بوم آن بلند تر؟ پس بووووم بووووم :D

Saman

خیلی جالبه یعنی حتی وقتی یکی از یه ساید دیگه هم پست میذاره باز شما ارجاع میدی به شمال غرب؟؟ پولتونو خوردیم مگه؟ چرا بدی؟ چرا بدی؟:D

دوست عزیزم اولا تکنیک مربی چیزی نیست که باهاش بشه بیای تو زمین چون اصولا مربی تو زمین نمیاد بیرون وایمیسه

حالا تکنیک چیه؟ به مجموعه توانایی های فردی اشخاص (چه بازیکن فوتبال چه یک کوهنورد یا حتی کارمند بانک و سایر...) تکنیک میگویند

اما تاکتیک چیه؟ به استفاده و به کارگیری مربی (رئیس یا رهبر یا....) از تکنیک های فردی بازیکنانش تاکتیک مربی میگویند

پس

شمال غرب الان با تاکتیک مربی اومده نه با تکنیکش ... از کسی که انقدر به ضرب المثل های آلمانی که تو سوئد استفاده میشه تسلط داره بعیده فرق بین تکنیک و تاکتیک رو ندونه

ما یه ضرب المثل تو ایران داریم که فقط تو ایران معروفه که میگه

كچلی را گفتند: چرا زلف نمیگذاری ؟ گفت : من از این قرتی گریها خوشم نمیاد

پ.ن: ما باغ نداریم ولی سفره خانه گل های امپریال واقع در اسلام شهر پذیرای شما عزیزان است فقط لطفا حجاب اسلامی رو رعایت کنید سپاس

Saman

درود به شما رفیق گلم

منظورتون رو از این همه خرج متوجه نمیشم ما دوتا جشن گرفتیم که اونم مجانی بود فقط منابع دادیم :D شاید منظورتون خرج منابع بوده

والا دوست عزیز ما کار خاصی نکردیم طبق روال بازی ده زدیم حالا یه مقدار اون ده رو نسبت به بقیه زودتر زدیم اگر باعث ناراحتی شما شده این زود ده زدنه من از شما عذر میخوام

ورژن جدید بچه های جدید ورژن قدیم بچه های قدیم.... کار به درست و غلط حرفتون ندارم اما از طرف یک بچه جدید به شما قدیمیه خیلی قدیم پیشنهاد (نصیحت نیستا پیشنهاده) ورژن عوض شده رفیق وقتشه سبک بازیا هم عوض شه دلیل نمیشه همه 15 کراپ میگیرن ما هم بگیریم

پ.ن:اقا اصلا ما بلد نیستیم و این بلد نبودنمون قراره به ضررمون باشه خب پس خوش به حال شما که بلدید

این که به هر دری میزنید که برنامه و بازی مارو زیر سوال ببرید تا بگید خودتون خوبید باعث میشه باورمون شه خودتون خوبید آفرین

Saman