Posts by kaspersky

اگر میخواین اینطوری ادامه بدین باید خاطرنشان کنم که ماهم بلدیم

در صورتی که ساید جنوب شرق بخواد به همین روش ادامه بده مطمئن باشید نمیذارم حتی ۱ ساعت هم بخوابین

تذکر اخر بود و دیگه تذکری در کارنیست

سلام دوست عزیز

نمیدونم چرا دوست دارید فقط جو فروم رو عوض‌کنید یجوری حرف‌میزنید انگار خودتون پاک و منزهید ولی بقیه شیطان رجیم! ^^^^^^

چندتا چیز رو گفتن بدونید بد نباشه به هر حال فکر نکنید فقط شما بلدین حرف بزنید بقیه زبون ندارن ! نکته اول این که اون موقع که از طرف شما تو اکانتای بدون اتحاد دف ریخته شد و تلفاتش برای ما اومد باید فکر بعدشم میکردید ، اولین بار شما این کارو کردید که من فقط نیومدم مثل بچه کوچولو های شما برم دست بزرگترمو بگیرم بیام ، اقدام به تلافی کردم که سریع اومدید تو فروم پر کردید ! و بعد دوباره همون کارو کردید بازم کسی نیومد چیزی بهتون بگه ، به هر حال هر اقدامی که با قوانین درج شده بازی در تضاد نباشه ایرادی نداره . کسایی که منو میشناسن میدونن دروغ نمیگم چون اصلا احتیاجی بهش ندارم دوست داری باور کن دوست نداریم به شمشیر محافظم ;)

نکنه دوم هم اینه که هیچ کدوم از کارهایی که توسط این اکانت انجام شده با تیم لیدری هماهنگ نشده ، بیخودی چیزیو به ساید نچسبونید .

و یه چیز دیگه اینجوری که من اطلاع دارم اسم بازی تراوینه نه سیمز ( البته شاید اسمش عوض شده من نمیدونم!) توقع ندارید که به زور یه بات و یه تعداد نا محدودی مولتی پلیر بشید دیگه زیادی بازیو آسون میگیرید یکم سختش کنیم براتون لذت بازی زیاد شه ^^ کار کثیفیم نیست وقتی به سمت صنعتی بازی کردن میرید باید توقع پیامدهاشم داشتع باشید دیگه به هر حال ، یه ضربالمثل قشنگی هست که میگه هر که بامش بیش برفش بیشتر :/

پ.ن : زیادی بازیو جدی نگیرید شل کنید لذت ببرید تهش یه بازیه ولا غیر . ;):)

شاد باشید

سیاست توتال جنوب غرب فقط در همین حده که یه اتحاد بسازه بگه از ما نیست و بفرسته لب مرز بقیه برای موقع مبادا

و باهاش بقیه رو تهدید کنه و برای سایدای دیگه شاخ و شونه بکشه

چطوری حاج حسین خوبی ؟ من ازت یه سوال دارم ، به نظرت جنوب شرقیا متاسفانه از خرد کافی برخوردار نیستن یا بازم متاسفانه چشماشون کم سو شده درست نمیتونن ببینن؟ :/ :S

اخه برادر من این چه کاریه میکنی تو همه پست هات از اول تا آخر داری میگی کلاهبردارا رفتن تو مرز جنوب شرق پایتختاشونو گرفتن بعد دوباره تو پست بعدی میای از اول تکرار میکنی و این روند تو چنتا پست تا الان ادامه داشته ، دستت درد نکنه یه بار گفتی بچه ها دیدن دیگه چند بار میگی :thumbsup: دیدی کسی تحویلت نگرفته هی میای مثه ضبط تکرار میکنی ! نمیدونم شایدم سیاست نخ نمات باشه که میخوای تو جنوب اختلاف و جنگ راه بندازی یا از درگیری داخلی تو جنوب غرب میگی یا میای میگی جنوب شرق حواست باشه تو مرزت ده زدن یه وقت یادت نره :)))

میگم تو که اینقدر حواست به همه چیز هست یکمم برامون از شمال غرب چرا حرف‌نمیزنی ؟ نکنه بهت اجازه ندادن راجبشون حرف بزنی شاید بعدا میخواین باهاشون متا کنین :دی

راستی ما حواسمون به پایتختای مرزی شمالم هست نگران نباش :)