Posts by kaspersky

از همین تریبون از دوستات و اشنایان و لیدران ساید بزرگ جنوب شرق خواهش میکنم لطفا تموم کنید این کارا رو 😐😐😐

بسه دیگه به خدا بسمونه

همش ما داریم ضرر میکنیم مسلمون نیستید شماها 😑😑😑

بابا بذارید یه بار لینک سبز رد شن شاید ما سود کردیم😔

پ.ن حمزه میگه کاش انلاین بودم بک میکردم اینارو همه کاهنای نازنینم مردن 😥😥😥

پ.ن از اتاق فرمان میگن ۱۹۰۰ تا کاتای رومن هم بوده تو بقیه موجا

پ.ن امشب تو شمال شرق جشن و پایکوبی میکنن که به جنوب شرق ضرر زدن ما هم طبق معمول مشغول عزاداری که چرا دوباره ضرر کردیم 😔😥😕

پ.ن همین الان کاشف به عمل اومد که گویا برای اینکه به ما بیشتر ضرر بزنن اول همر رومن لند شده بعد توتن خورده ، اینقدر ضرر زدید بهمون بس نبود حالا تحقیرمونم میکنید؟ 😭😭😭

دوم اینکه گفتند اتک ها سانسور شده هم احتمالا منظورشون کاملا درست بوده . نحوه اجرای حمله معمولا 8 موج با هم لانچ شده که موج اول همر و ما بقی 7 موج کاتا بوده. حالا ممکنه یک موجشم اینسرت شکن باشه که فرقی نداره. اون اتک هایی که دیوار شدن در ادامه 7 موج کاتاشون هم دیوار شدن.

7 تا اکانت را دیدم که دیوار شدن هر کدومم 7 تا موج حداقل 150 کاتایی زده باشن عدد قابل توجهی هست. به نظر لاست خیلی زیادی در کاتاهای ساید با این روش داده شده.( نظر شخصی)

سلام جاوید جان

اول از همه تشکر میکنم از لحن قشنگ صحبتت به شخصه لذت بردم از خوندن پستت و ۱۰۰ البته که دنبال نظر دادن به صورت منطقی هستی خوشحالم میکنه :)

اما راجع به پستت

خب من از شما یه سوال میپرسم به نظرت برای همر جنگی وقتی کل تروپ دیوار میشه ایا دیگه مهم هست که کاتاهاش یا رم هاش سالم بمونن ؟ خب همر که قرار نیست واندرزن بشه پس مهم نیست چقدر کاتا و رم داشته باشه ، از طرفی زیاد شدن بیش از حد بار گندم منفی زیادی تحمیل میکنه و از طرفی تا یه حد خاصیش کارایی داره و بیشتر از اون خیلی به کار نمیاد . حرف شما زمانی درست بود که همر سالم رد میشد و فقط کاتاهاش اینسرت میشد ، دیگه برای همری که دیوار شده اهمیت زیادی نداره چون اگر دوباره بخواد ریکاوری کنه باز هم به میزان خوبی تروپ که برسه کاتا و رمش هم شارژ شده به اندازه کافی . البته اینا نظر شخصی من بود و میتونه درست یا اشتباه بوده باشه .

اما در مورد این که میگی چرا همرای ما جنگی بودن با این که مثلا ۷ک رم داشتن. خب حتما میدونی که اینا همرای دیفالت بودن و نگهداری ازشون وارد یه روند فرسایشی شده بود به طوری که ممکن بود دیگه حتی نتونن ازش شارژ بگیرن و فقط رید دهکده خرج گندم مصرفی خودش میشد . از طرفی به دلیل دیفالت بودن دهکده تقریبا ساپروت خاصی هم در اطرافشون دیده نمیشد و دیر یا زود باید دیوار میشد تو یه پلنی چون تاریخ انقضای همرای دیفالت اگر نرسیده باشه هم خیلی نزدیک بود ‌.

نکته بعدی وجود قانون مزخرفی به نام لیمیت غارت هست که فقط به ضرر کسانیه که رید سالم دارن و فقط کمک میکنه به مولتی بازا که با گذشت زمان فربه تر بشن نسبت به کسانی که که مولتی نمیزنن . همونطور که تو پست یکی از بچه ها بهش اشاره شد دوستان به لیمیت خورده بودن و چاره ای نداشتن به جز اینکه انتخاب کنن یکی از همراشون دیوار شه تا لیمیت باز شه براشون و چه انتخابی بهتر از دیوار شدن دیفالت در جهت دیستروی شدن دو تا از همرهای خوب شمال شرق .

پارسا جان من از شما یه سوال دارم فقط به نظر شما یونیت های دفاعی نژاد هون چیه؟ 🤔

پ.ن

ممنون از توجهتون :)

😂😂😂

به شدت حس میکنم کسی که با کله رفته تو دیوار ما بودیم انگار 😂😂😂 ایراد نداره شما بازم با این جور پلنا مزاحم بشید ما دلیلشم ندونیم هیچ مشکلی نداره هر دو طرف به خواسته هاشون دارن میرسن 😁

راستی طبق استدلال خودت بخوایم جلو بریم شما هم مثل اینکه تجربه جفتک پرونیو زیاد داشتی و جای نگهداریت با بقیه فرق داشته گویا که در مورد ما اینجوری فکر کردی (البته بلا نسبت بقیه پلیرهای متشخص شمال علی الخصوص ایرج و بقیه دوستان)

از قدیم گفتن خدا در و تخته رو واسه هم درست کرده ، ایشالا که پیوند و دوستیتون با هم پابرجا بمونه ، ما که خوشحالیم :))

و ۱۰۰ البته که وقتی ندونی کی باید گاز بدی کی ترمز کنی فرقی نداره پشت چی نشسته باشی تهش میری تو باقالیا :)) حالا میخوای با ۱۰۰ تا بری یا با ۴۰ تا انتخاب با خودته ولی تقدیر ثابته :))) چرا ؟ چون علمشو نداری متاسفانه !

پ.ن اشکان چیکارشون کردی فقط میخوان یجوری سرشونو گرم کنن یادشون بره چی شده :دی

پ.ن اشکان میگه هر وقت پلن موفق داشتی بیا حرف بزنیم :)))

با حفظ حق کپی رایت ناشر :)

نه دیگه رضا جان اشتباهت دقیقا همینجاست ، ما اگه چشمون دنبال کمری هیبرید قراضه شما بود که خودمون به این روز نمینداختیمش :) متاسفانه شما فکر کردی صرف اینکه یه چیزیو داشته باشی یعنی میتونی ازش به بهترین نحو استفاده کنی ولی خب متاسفانه علمشو نداشتی اوراق شد افتاد گوشه خیابون پرچم سفیدتم ازش اویزونه :) میگی نه یه نگاه به ده ۰۳ مایک بکن فکر کنم هنوز نعش کش صدا نکردن بیاد ببره :دی

راستی اگه خواستی سواره ها رو با پیاده بفرستی خیالت راحت باشه ازشون به صورت کامل پذیرایی میشه چون اینجا برای اینجور مواقع دامپزشک هم داریم به همشون رسیدگی میشه :))

ما هم بخیل نیستیم خیالتون راحت با فراغ بال تا اخر سرور ازشون بالا برید فقط سقف کوتاهه حواستون باشه سرتون گیر نکنه به پنکه سقفی فرت کنده شه :دی

پ.ن شایعه شده حتی لینکم نتونستن بگیرن :))

سلام میکنم خدمت همه دوستان در ‌هر ۴ ساید

اول از همه تبریک میگم از جانب خودم به همه کسایی که تو اتفاقات دیشب سهیم بودن یا تماشاچی بودن به خصوص مدافعین و مهاجمین پلن مایک شینودا و همینطور خفتر های شبانه مرزی

یه تبریک ویژه هم برای علی زد کینگ عزیز دارم که استپ های خوشگلی کشیده بودن ولی حیف شد متاسفانه :)

پ.ن: همیشه گفتیم سواران ما از آنچه شما فکر میکنید نزدیکترند

متاسفانه یا خوشبختانه رضا جان ما هر چی اینور اونورو نگاه میکنیم چیزی نمیبینیم فقط اون گوشه کنار یه کمری هیبرید پنچر دیده میشه که از موتورش دود سفید میزنه بیرون :)) از پنجرشم یه پرچم سفید اویزون شده تو باد داره میرقصه واسه خودش :دی

بی صبرانه منتظر‌ خفترای خوشگل شما هم هستیم ، یه دندون پزشک داریم اینجا بنده خدا شیفت شبه همیشه بیداره ، تخصصشم تو کشیدن دندون سواره هاتونه ، اگه خواستین یه سر بزنین بهش خوش میگذره :)

پ.ن از پشت صحنه اشکان سرلشکر برات پیغام داره : رضا جون دیوار خودتون کوتاه بود نتونستی ازش بالا بری از مال جنوب غرب بالا میری یکم بلندتر بود :دی

یه سری دوستان حرف از حقانیت و بازی پاک میزنن گفتم توجهشون به شاهکارای جدید بچه هاشون جلب کنم :

تنها چیزی که درک میکنم حقارت فرد یا افرادیه که اقدام به این کار میکنن و قصدشون زدن خسارت به بچه هاییه که سالم بازی میکنن!

بچه ها چند بار گفتن ما کثیف بازی نمیکنیم ولی اگه شما شروع کنید قطعا تموم کنندش ماییم ، حالا هم که شما این بازی کثیفو شروع کردید ... :)

فک کنم داری اشتباه میکنی داداش یا من آلزایمر گرفتم . امرداد 3 تا سرور پشت هم 100 کرد؟

قبل از نرمال که سرور پیش بود که امرداد 100 کرد اونم بدون حریف فک کنم سرور 2 ایکس بود که sw 100 کرد قبل از اونم جنوب شرق قبل تر شمال غرب قبل ترشم شمال شرق 100 کرد

ممنون میشم شفاف سازی کنی

پ.ن : منظورم این نبود که امرداد نمیتونه 100 کنه منظورم این بود دوتا ساید حذف کردن لطفا جبهه نگیرید :)

سید جان هم شما هم رضا سورنا عزیز در اشتباهید :)

امرداد سرور قبل اولین سروری بود که تو اسپیدترا بازی میکرد که اونم بعد مدت ها استراحت بود .

اما منظور‌از هت تریک اینه که از وقتی امرداد تشکیل شد تو هر ۳تا سروری که حضور داشت برنده شد .

سرور اول راند ۳ سرور ۱ در آی آر و سرور دوم راند ۴ سرور ۱ باز هم در آی آر !

حالا اگه شما اطلاعی از سرورهای رسمی‌تراوین نداری احتمالا ناشی از چیزای دیگست ;)

سجاد جان داداش واسه چی داری خودتو خسته میکنی؟ اخه به کی داری توضیح میدی؟ طرف حتی حاضر نیست بره چک کنه ببینه مختصاتای دهای اکانتا کجاس بعد انتظار داره بتونه نقدم بکنه غارت اکانتو!!!

طرف هنوز مونده چجوری اکانت ریل لانچ میکنه چرا پس غارتش استاپ نمیشه بعد میخوای بهش توضیح بدی تعداد همرا زیاده ، خب معلومه نمیفهمه ! یا شایدم خودشو زده به نفهمیدن

کاملا بدیهیه وقتی یه اکانت از ۵ جا ۶ جا ۷ جا داره غارت میکنه یکیشم بخواد استاپ کنه خب معلومه تغییر محسوسی تو تاپ غارت ایجاد نمیشه ، یه سری چیزا کاملا بدیهیه ولی بعضی افراد حتی تو فهمیدن بدیهیات هم ناتوان نشون میدن .

یدونه هون خوب تو سایدشون پیدا نمیشه بعد میخوان بیان هونای ما رو تحلیل کنن :))) عزیزم شما هر وقت تونستی ۱۰۰ تا لیست فارم ۱۰۰ تاییو هضم کنی اون موقع شاید ببینی و یاد بگیری ولی الان فقط تو راه کج فهمی داری قدم میذاری! تازه این کمه ببین و یاد بگیر قطعا خیلی لیست فارماش بیشتر از این حرفاس اینارو گفتم واست که شاید پند بگیری ولی خب از این در میره تو از اون یکی در میره بیرون میگیری که چی میگم؟ ;)

راستی اشکان مزدور خیلیم خوبه نزن تو سرش ، طبق محاسباتی که تو کیریلوید به راحتی همه میتونن انجام بدن قویترین همر هون با ترکیب مزدور بدست میاد ، صرف نظر از این که پوینت هجوم خوبی میده از لحاظ دفاعی هم کاملا خوبه . در نتیجه این اتفاق میفته که از لحاظ دفاعی از ۴ رنک اول دفاعی سرور ۳تاش هونای جنوب شرقن . حالا شما شلش کن در این حدم یاد نمیگیرن لول رو یکم بیار پایین شاید بتونن در اینده انجام بدن :)

و در نهایت فرقی نمیکنه دوست یا رقیب هر کسی استفاده کرده امیدوارم بن بشه و جریمه لازم اعمال بشه

با نهایت احترام فقط با همین قسمت اخر پستت موافقم

شما مطمئن باش از بالا تا پایین امردادو ریپورت دادن و چون هیچ اتفاقی نیوفتاده و دیدن همه سالم بودن دارن قهر میکنن دوستاتون ! وگرنه منم با شما کاملا موافقم هرکسی تو هر سایدی که باشه اگر تقلب کرده به شدیدترین نحوه باهاش برخورد شه ، حالا اگر ما متقلب باشیم که شما باید راضی باشید هرچی داریم نداریم میپره !

ولی اگر شما متخلف باشید و همون یه ذره چیزیم که دارید بپره خب معلومه فقط باید دنبال بهونه باشید که یه جوری فرار کنید!

اگه مردید یه جو مردونگی تو وجودتون هست برید بالا پایین جنوب شرقو ریپورت بدید بهونه الکی‌نیارید(من که میگم همین الانشم کردید) بازی بلد نیستین ، داستان درست کردنم بلد نیستین ، یه جو مردونگی داشته باشید ! اونم ندارید؟ به سلامت واقعا حیف وقتی که واسه شما بازنده های متقلب تلف کردیم

به جرئت میتونم بگم بدترین پلیرای تاریخ تراوینید

خیلی گستاخ تشریف دارید که این همه مدت از این باگ استفاده میکردید و صداتونم در نمیومد!!! و الان با کمال وقاحت دست پیش رو گرفتید که پس نیوفتید ! بازم با همه این تفاسیر حریف نبودید و نیستید و نخواهید بود فقط ادعای تو خالی!

بیخود نیست رید نمیزنید ولی کماکان رنک همراتون پایین میاد همینجور ! با باگ بدون باگ هیچ وقت در حد امرداد نبودید ! البته جسارت نباشه خدمت دوستانی که سالم بازی میکنن روی صحبتم با یه سری بازی نابلد مدعیه فقط !

سلام خدمت همه خوانندگان عزیز

در ابتدا امیدوارم که همه عزیزان در کنار خانواده و یا دوستانشون یلدای امسال رو سپری کرده باشن و ارزو میکنم که یلدای سال بعد رو همه بتونیم کنار خانواده به روال قبل به دور از هرگونه محدودیت و در سلامتی و تندرستی بگذرونیم .

همونطور که مستحضر هستید دوستان جنوب غربی امروز یه کاری کردن که تو شب یلدا کمتر کنار خانواده باشیم و سرمون مثل بقیه روزا همش تو تراوین باشه :دی

حالا نمیدونم بیام براتون ا... اکبر بگم یا بوم بوم کنم براتون فقط خندم میگیره از اتفاقاتی که امروز افتاد :)))

قبل از هر چیزی اول به دست اندر کاران در همر های دیوار شده امروز تبریک میگم برای زحماتی که کشیدن به خصوص محمد مون شادو عزیز بابت همر قشنگی که کشیده بودن ولی متاسفانه حیف شدن تو پلن امروزشون .

اولین چیزی که تو پلن امروز (البته اگر بشه اسمشو پلن گذاشت!) مشاهده شد سیستم جدیدی از لند اتک ها بود که طبیعتا ما عادت داشتیم که حملات سیم سکند باشن یا در بدترین حالت سیم مینِت (دقیقه یکسان) با هم چند ثانیه فاصله داشته باشن که به دقیقه هم میتونه منجر بشه ولی امروز با پدیده ای به نام سیم دِی (روز یکسان) مواجه بودیم!!!

سطح گستردگی فیک هارو که دیگه نمیگم براتون ولی اولین اتک ریل دیواری امروز رو میبینید :

چیزی که تو این اتک جلب نظر میکنه مقدار کم رم یا دژکوب هست که به نظر میاد کلا بهش اعتقاد نداره دوستان جنوب غربی :)

تایم لند اتک تو عکس نیفتاده ولی ۲۱:۲۰:۰۹ هست .

قبل از اینکه بریم سراغ اتک ریل دیواری دوم ، تا جایی که من میدونم معمولا وقتی رو یه جایی میخوان ریل برن یک ساعت قبلش فیک نمیرسه رو تارگت مورد نظر

ولی خب اینم میشه ازش چشم پوشی کرد شاید اهدافی داشتن که فقط خودشون ازش سر در میارن ! ولی اوضاع بعد اتک ریل دیواری دوم تازه قشنگ میشه!

اینجا حالا اصلا به اینکه باز هم اعتقادی به وجود داشتن دژکوب در اتک اونم رو دیوار یه اکانت مصری ندارن کاری نداریم! (اتفاقا خیلی موضوع مهمیه که همچین اشتباهیو هی دارن مرتکب میشن) قضیه وقتی قشنگ میشه که از این اکانت ۴موج حمله اومده که البته هیچ کدوم سیم سکند نیستن و فاصله دارن ولی ۳تای بعدی همه فیک هستن :)))) واقعا هرچی فکر میکنم هدف از این پلن چی بوده درک نمیکنم :)))) حالا به طور مثال رد میشدید اصلا ، که چی بشه تهش دو تا کراپ بزنه برگرده؟ :))))) اخه ریل میرید پشت بندش فیک میزنید اونم از همون دهی که ریل زدید؟! شوخی که نمیکنید؟؟؟؟

حالا میریم سراغ اتک ریل دیواری سوم

چیزی که خیلی به چشم میاد اینجا اینه که واقعا حیف همر به این سنگینی نبود تقریبا بدون رم لانچ بشه؟ اونم رو دیوار مصری!

اینم کلاس اموزشی امروز ما برای شما ، از این به بعد خواستین جاییو بزنین قبلش براش رمر خوبی تهیه کنید! و حتما حتما حتما هم راجع به دیوار مصری و قدرتش هم یکم تحقیق کنید بد نیست .

اینجوری نشه که مثل این دفعه ۱۴۵ک گندم خور دیوار کنید و فقط ۷۱.۵ ک گندم خور بکشید :)))

فکر کن مدافع مصری باشه دیوارشم ۲۰ باشه پایین نیاد با اون یه ذره رم ، پاپشم از پاپ مهاجم پایینتر باشه! عجب آشی شد :)))

پ.ن اشکان سرلشگر از پشت صحنه میگه من دیگه واسه اینا انویل جابجا نمیکنم قهرم باهاشون :))))

پ.ن حیفه اون چکمه که بخواد اینجوری ازش تو پلن استفاده بشه :(

پ.ن کراپها که هیچی حتی خسارت به انویلا هم وارد نشد . دوستان برن حساب کتاب کنن ببینن کی ضرر کرده کی سود :)

سلام خدمت همه دوستان و شکاکان فروم

نمیخوام براتون حاشیه برم به همین خاطر میریم سر اصل مطلب .

ببینید شکاکان عزیز شما بالا برید پایین بیاید روزی ۱۰ بار توفروم هم بگید بازم هیچ اتفاقی نمیفته ! لطفا از توهمای خوشگلتون بیرون بیاید ، شما اگر مدرکی داشتید تا الان فرومو پاره کرده بودید از بس با اسامی مختلف تو همه جا پخش کرده بودید ! ولی اتفاقی که میفته چیه؟ اینه که فقط میاید یه سری تهمت پشت هم سوار میکنید و در میرید . بگم بگماتون ادم رو یاد یه فرد خاصی که همه بهش ارادت دارن میندازه :)

برادر من شما اگر مدرکی داری لطفا لطفا لطفا در مرحله اول میفرستی برای مسئول مربوطه و در مرحله دوم برای روشن قضیه برای همه بازیکنان سرور تو همین فروم منتشر میکنی عزیز دلم ;)

در غیر این صورت اگر چیزی در چنته نداری لطفا وقت مارو نگیرین با تراوشات اذهان مریضتون !

اگرم اینجا کسی از بات استفاده میکنه واقعا دمش گرم چون جوری استفاده داره میکنه که نه کسی تونسته گیرش بندازه نه من به شخصه اطلاعی از وجودش دارم وگرنه مریض نیستیم دستی رید بزنیم وقتی میشه از امکانات تسهیلاتی رفاهی استفاده کرد!

حالا اگر شما توانایی نداری دلیل نمیشه هر روز بیای بگی‌ اهای ملت اینا بات و مولتی دارن :) سوزشتو کنترل کن بشین پای اکانتت ، از تو فروم چیزی واست در نمیاد فدات شم :*

مسله شمال شرق به شما هیچ ربطی نداره

شما چه در متا بین ساید یا نپ بین ما هیچ کاره ای پس دخالت نکن

دوم بستگی دره تو چطور بفهمی که دیدم اصلا دوست داری همه چیز برعکس نشون بدی و تفرقه بندازی دیابلو هم وکیل وسیع نمیخواد که تو بیای منظورش بگی

خودش بلده منظورش بگه پس سکوت اختیار کن ;)

سلام خدمت شما نورا... جان

خدمتت عرض کنم که شما قبلا این طرز صحبت کردن رو با هر کسی که داشتی شما رو به چشم پلیر لویال نگاه میکردن و خب مسئله ای نداشت متحد یا رقیب بودنتون کاملا مشخص بود .

ولی الان شما به عنوان پلیر شمال شرق متحد داری صحبت میکنی و فکر نمیکنم این طرز صحبت شایسته باشه از طرف شما ! این سبک رو قبلا دوستان جنوب غربی هم داشتن که تا اسمشون میومد میگفتن مسائل ساید ما به کسی ربطی نداره !

در هر صورت صلاح خویش خسروان دانند و لازم نیست که یاداوری بشه بهت که هر چیزی که بگی در دادگاه علیه خودت ممکنه استفاده بشه :)

سلام خدمت همه خوانندگان فروم

متاسفانه به تازگی شاهد پدیده جدیدی در بعضی از عزیزان معلوم الحال قناد و مترجم و ویراستار و خیلی القاب دیگه هستیم که میخوان پویش مردمی راه بندازن برای نشون دادن لینک و اسکرین اتک به کتیبه ! :))))

عزیزم فکر نکنم اولا شما در جایگاهی باشی که بخوای برای ما تعیین تکلیف کنی که چه چیزیو نشونت بدیم یا ندیم و اصلا به شما مربوط باشه که از یه جا دیگه یکی دیگه برده حالا شما بپری وسط!

دوما شمایی که هنوز ما منتظر ثابت کردن مردونگیت هستیم و هنوز که هنوزه اسکرین شاتی از همرت منتشر نکردی با چه رویی انتظار داری ما برات اسکرین اتک نشون بدیم؟!

قلدر محلی؟ زورت زیاده؟ دقیقا چیکاره هستی که انتظار داری همه به سازت برقصن ولی خودت هر وقت چیزی ازت بخوان سر بالا جواب بدی ! شما وقتی خودت نوموخوام نوموخوام میکنی میپیچونی انتظار بیجایی داری که کسی بخواد جوابتو بده وگرنه من به شخصه خودم بدم نمیاد منتشر بشه تا با شرمندگی کامل رهسپار خونتون بشید !

قشنگترش اینجاس اونی که باید شاکی باشه صداش در بیاد ساکته چون مطمئنه که هیچ نامردی صورت نگرفته ولی وکیل مدافعمون حسابی صداش درومده :)))) به قول دوستان متای لویالتون ابو بریزید همونجا که میسوزه

همینجا هم بهت خیلی واضح بگم در هیچ شرایطی هیچ لینکی برات نمایش داده نمیشه به قول خودتون تو خماریش بمونید خوشگلا :)

پ.ن دلواپسان عزیز ، کتیبه هیچ وقت ضامن برد نبوده حالا شما به اندازه یه سال با جنگاموزم شارژ بزن ، وقتی بلد نباشی ازش استفاده کنی فایده نداره ;) اگه اشتباه نکنم سرور ۱ راند ۳ امرداد یدونه جنگاموز بیشتر نداشت ولی با همون باید میدیدی چه همرایی درومد :) حالا باز برید با نامردی کتیبه بیارید همر رنک یکتونو تپل تر کنید 8o

پ.ن جدیدا تعریف جابجا کردن کتیبه بین متا هم عوض شده گویا ! قدیم اینجوری بود از کتیبه استفاده که میکردن میدیدن فعلا نیاز بهش ندارن میدادن ساید متا یه چی دیگه جاش میگرفتن ولی الان مد شده تا میزنی پاس میدی بره :S

اینم آمار رید منظم با تاریخ متاسفانه!

سلام خدمت شما

متاسفانه یا خوشبختانه ازونجایی که بنده تخصص خیلی خوبی تو پیدا کردن مولتی تو سایدهای مختلف دارم (از طریق کارهای مشروع البته مثل ریختن دف به منظور فهمیدن زیر رید بودن یا نبودن ده مثل کاری که با ایمپریال اول سرور انجام شد) مشخصا یه فرق اساسی بین این عکس های شما با اون چیزی که تجربشو دارم وجود داره و اون اینه که شما اطلاعات کامل از گزارش اکانت داری در حالی که اگر دف ریخته باشه نه غارت انجام شده برات مشخص میشه نه تعداد نیروهای حاضر تو ده و فقط چیزی که خودت فرستادی مشخص هست .

حالا اینجا سه احتمال بیشتر وجود نداره برای توجیه این اسکرین های شما :

۱) شما روی اکانت مهاجم لاگین داری . که بعیده!

۲) شما روی اکانت مدافع لاگین داری ، که بازم بعیده که اگه داشتی قطعا یه خرابکاری کرده بودی تا الان!

۳) شما یدونه جاسوس خوشگل داری تو اتحاد مدافع یا مهاجم که خیلی خوشگل داره بهتون امار میده ، که ۹۹٪ همین گزینه درسته.

کاری به اینکه مخالف انجام این گونه کارا بودین یا نه رو ندارم به هر حال بزرگ منشی داشتن به همین چیزاس نه چیزای فیکی‌که خودتونو باهاش گول میزنید! :) اما خوب باختید بدم باختید نه تنها به همین زودی دست خودتونو رو کردین که کوپنتونم سوزوندید :)) شاید خیلی بیشتر میتونستید ازش استفاده کنید ولی خب ضعف لیدری یه همچین جاهایی خودشو نشون میده ، احتمالا به زودی شاهد رسیدن خبر شوت شدن به بیرون جاسوس خوشگلتوتم خواهیم بود :)

دفعات بعدی سعی کنید از چیزایی که دارید بهتر استفاده کنید شاید دیگه ورشکسته سیاسی و نظامی مورد خطاب قرار نگیرید .

پ.ن خوشبختانه هیچ علاقه ای به صحبت کردن مثل خودتونو نداشته و ندارم درحقیقت علاقه ای به گِلی شدن ندارم ;)

پ.ن لقمان با هوش سیاه :))) لطیفه قشنگی بود

پ.ن تو همچین سروری که پر از ناتارای شیر ده هست چه نیازی اصلا به مولتی زنی هست . اینکه شما نتونستی و نخواهی تونست که از این پتانسیل عظیم استفاده کنی تقصیر خودته ، امیدوارم بتونی به خوبی از پست اموزشی لقمان جان استفاده کنی شاید تونستی حداقل به شغل عزیز دفسازی برگردی :)

پ.ن.اخر به خدا مدیونید اگر بات وجود داره و میدونید به ما نگید ، بیکار نیستیم شب تا صبح میشینیم پا اکانت که یه وقت غارتش نخوابه X/

ممنون از توجهتون

سلام خدمت همه خوانندگان فروم

متاسفانه یا خوشبختانه این جور نامه ها برای ما هیچ تاثیری نداره و قرار نیست تو جنگ داخلی سایدای دیگه دخالت کنیم ، بر خلاف بعضی از دوستان که هنوز منتظر این هستیم که مرد بودنشونو با انتشار اسکرین شات از همر های پریده شدشونو ثابت کنن . ولی خب اثری از بزرگ منشی تو دوستان یافت نمیشه ولی ما راه خودمونو میریم .

به امید اینکه جنوب غرب هرچی زودتر بتونه خودشو پیدا کنه و یکپارچه شه ، جنگ داخلی واسه هیچ کس خوب نیس ! چه برسه به حمایت کردن ازش!

ممنون از توجهتون

فدات شم شمایی که متاسفانه به دلایل واهی و فیک گذاشتید رو حذف که دیگه نباید این حرفارو بزنید! همون دو تا اکانتی که شما مثال زدی اگه به سرور دسترسی داری لطفا یه نگاه کن ببین چه دستاوردهایی تا الان داشتن! همونطور که میبینی جفتشون همین الان تو تاپ رید هستن!!! و همرهاییم که بیرون دادن لینکاشو تو فروم یا دیدی یا ایشالا در اینده میبینی .

من الان نباید از جانب اکانت تکشاخ و مهرشاد و مهدی عزیز حرف بزنم خودشون حضور دارن ولی از اکانت خودمون خدمتت عرض میکنم که افتخارمون این هست بدون یکدونه رید مولتی الان اینجا هستیم (که البته جای خاصیم نیست ایشالا در اینده بهترشو میبینید!) و حتی با وجود شایعات بودن بات (اینکه واقعا وجود داره یا نه رو من نمیدونم) در سرور مردونه داریم خودمون غارت میکنیم از ناتار به طرزی که حتی پشت سرمون میان میگن براشون تروپ ادد شده!!! :))) متاسفانه شما و دوستاتون تو سایدای دیگه فقط میخواید جو رو علیه امرداد با به به کار بردن الفتظی مثل امربات متشنج کنید ولی خب هم شما هم همرزمانتون به خوبی میدونید که اگر قرار به مولتی بازی و بات بازی بود رو دست امرداد نبوده و نیست و نخواهد بود! اشتباه ما اینجا بود که خواستیم یه سرور سالم بازی کنیم و توش لذت ببریم و فرض رو بر این گذاشتیم که بقیه هم با همین نیت میان ولی خب متاسفانه در خواب غفلت بودیم که سایدی مثل شما پیدا میشه که فقط به زور مولتی بازی حرفی برای گفتن داره و میاد بزامون شاخ و شونه مقطعی میکشه وگرنه نشونتون دادیم با بازی سالم هم نه شما و نه هیچ کس دیگه نمیتونه توانایی رقابت رو با ما داشته باشه که همون حذف کردن شما و رفتنتون خودش گویای همه چیز هست ! حالا شما میتونی با سفسطه گری بیای بگی که زدیم در رفتیم ما هم میگیم شما درست میگی !

پ.ن جدیدا دیوار کردن جاسوس هم افتخار شده مثل اینکه! عجب

پ.ن اون موقع که ما میومدیم تو فروم و مثل مرد امار همر از بین رفته رو اعلام میکردیم میومدید لایک میکردید ، الانم مرد باشید و اعلام کنید . ما که میدونیم چیزی که پروندیم چه ارزشی داشته ولی شما خودتون بیاید بزرگ منشیتونو ابراز کنید .

ممنون از توجهتون

سلام خدمت همه بزرگواران سرور

اول از همه تبریک میگم به متای معظم شرق بابت دستاوردی که تو این پلن نصیبشون شد و همچنین خسته نباشید میگم به تیم لانچری و پلنری و اکانتایی که همر در اختیار تیم پلنری قرار دادن بابت زحماتشون

خدا قوت

و همچنین میخوام تبریک و خسته نباشید بگم به تیم دفکوردی جنوب غرب که زحمت کشیدن و شاید چون برای اولین بار تو این سرور پلن گسترده رو سایدشون انجام شد نتونستن اونطور که باید و شاید عمل کنن و انشاا... اونا هم مثل امرداد به خودشون بیان و بتونن در پلنای بعدی بهتر عمل کنن و بازی رو جذاب پیش ببرن و دلسرد نشن . سرور نرماله و هنوز راه زیاده و به قول دوستان سیب رو که میندازی بالا تا بخوره زمین هزار تا چرخ میخوره :)

دوستان حضرت علی (ع) یه جمله قشنگی دارن که میگه اون چیزی رو که برای خودت نمیپسندی برای دیگران هم نپسند . لذا از اونجایی که اکانت گان هیرو به عنوان اولین اکانتی که تو سرور دو تا از همراش چیف شد و در راستای شفاف سازی اقدام به منتشر کردن امار اون دو همر چیف شده کردیم ، از دوستان جنوب غربی تقاضا دارم اگر که امکانش هست با توجه به از بین رفتن اون دو همر ، اطلاعات مربوط به همرهای از بین رفته و همچنین رتبه ای که در کل داشتن رو منتشر کنن .

پ.ن طبق شنیده ها شایعاتی شده مبنی بر اینکه ادمین سرور در میزان همر اکانت گان هیرو دست برده و تروپ براش ادد کرده :))) لطفا نخندونین مارو بیخیال بالاخره وقتی تاپ رید وارد میشیم قاعدتا باید یه تروپی باشه دیگه با هیچی که نمیشه رید داد :دی کلاس های غارت از ناتار و تبدیل منابع به تروپ به نحو احسن به صورت خصوصی و در دوره های فشرده توسط دون ماهان برگزار میشه ، علاقمندان میتونن برای شرکت در این کلاس ها به پیوی اکانت گان هیرو مراجعت کنن :)

پ.ن شهریار میخوام از رمر اکانتت تشکر کنم خیلی خوب بود :دی (راضی شدی؟ :))) )

با ذکر کپی رایت از تیرداد عزیز

میخواد خوش بگذره

ممنون از توجهتون

سلام خدمت همه بزرگواران فروم

یه عادت بدی که ما ایرانیا داریم اینه که حاضر‌ نیستیم از گذشته و تجربیات دیگران استفاده کنیم و تا خودمون تجربه نکنیم برامون درس عبرت نمیشه و حتما باید از سوراخی که بقیه گزیده شدن ما هم باید یه نیش ریز یخوریم :))

واقعا چرا از پلن های دوستان به سفر رفته شمال غربی درس نمیگیرید؟! ما اگه میخواستیم همین مقدار تروپیو که دیوار کردید خفت کنیم که خیلی بیشتر باید هزینه میکردیم ، الان شما با این کارا فقط کارو واسه ما اسون میکنید :)) چرا بازم در ادامش درس نمیگیرید که ما هم مثل دیوار نگهدار خودتون یه دفساز ساده ایم ؟ :)))) وقتیم اتک بیاد میذاریم جلوش! حالا اگه بازم واستون درس نمیشه بازم بزنید :))

ولی یه چیزی یادتون باشه ، اینجا دفکورداش ۲۴ی بیدارن خواب ندارن در هر ساعت شبانه روز بیاین دیوارای بلندی در انتظارتون قرار میگیره :دی

فقط مونده خارج شدگان (بخونید حذف شوندگان) لویالی هم یه اتک به ما بزنن تا تکمیل شه :)) البته اگه چیزی واسشون مونده باشه که احتمالا به زودی چیزی نمیمونه پرپر میشن :thumbup:

پ.ن اشکان پشت پرده چیکار کردی کسی کاریت نداره اصن بعیده همچین چیزی بی سابقس :))))

پ.ن ۲ کماکان #استپ_سوار_خر_است

پ.ن ۳ الان میان میگن رسول زنگ زده بوده قبل پلن :)))))

ایشالا که همه از شر کرونا در امان بمونید

ممنون از توجهتون