Posts by Meysam

سلام خدمت همه دوستان

این سرور هم به پایان رسید اما تراوین ادامه داره ;)

اول تبریک به سه ساید متا و به اس ای که به نمایندگی از طرف ساید متا واندرشون صد شد

دوستان خوبی این سرور پیدا کردم و از بازی کنارشون لذت بردم از اس ای محمد نوب / امید / هومن / رضا انزلی و ....... از اس دبلیو پارسا عزیز بیشتر خودش میدیدم برای همین اسم پارسا رو اوردم به نمایندگی از ساید اس دبلیو

و همین طور از دوستان خوبی که توساید بزرگ NW پیدا کردم حامد اراد/ حسین نکس / پدارم گل / هومن دوسن داشننی / سینا اکانت زوروان/ حاج علی ساطین

و دوستان قبلی ممنونم که این سرور هم کنار ما بودید حسین تی ان تی خستگی ناپذیر/ علی فارسی ومانی و امیرفراهانی / کپسول فروم / سحر خانم /محسن کلونل عزیز/ و ممرض که بودنش برای هر سایدی نشاط اوره / وعلی زنوخاص و رفیق ماندگار

تشکرهای ویژه

از میلاد گل ( اقا میثم) که میگی هیچ وقت یادم نمیره یدونه ای پسرتو

از علیرضا خشایارشاه که این سرور استارت زد ولی دیگه نتونست تا اخر سرور باشه

هادی ترکه همون (هادی نصفه) خودم :D با این که سرباز بود اما تمام وقت که مرخصی یا خونه بود فقط رو اکانت ها بود

تشکر از رسول NOOB که تا میدگیم باهم بودیم البته رفاقت من رسول بازی غیر بازی نداره همیشه باهمیم عشق منه;)

تشکر از سینا ولف همون سینا امریکایی خودم ;)

داریم کم کم به خوبای بازی میرسیم 8o

هادی _LEO_ دوست داشتنی که نزدیک به 10 سال باهم داریم بازی میکنیم و میتونم بگم حرف نداره بازیش باید باهاش باشی و بازی کنی تا درک کنید شاید از بیرون چیزی که میگم سخت باشه تجسمش برا بعضی مثل مجید آجیل که خودمون بزرگش کردیم حالا شاخ شده فقط یادت باشه ما استاد شاخ شکستنیم جیگر....

و استاد خودم Arash10 که بهترین بازیکن ترواین که تراوین به خودش دیده تو بازی و نحوه ترواین بازی کردنش مثال زدنی هست قشنگ فروم این سرور که دنبال کنید میبنید چه دوست و چه رقیب به این موضوع اشاره کردن بعضی ها زیر پوستی بعضی رک مثل خودم

نشسته بودیم تو دیسکورد و پایان این سرور رو ارش نزدیک به 20 روز قبل ازاد سازی نقشه ها تصور کرد و گفت که اینا رو یه جوری میزنیم که دیگه نتونن بلند شن همونم شد اینکه چطورتونستیم تیم فشار که با همه ابزاری که داشتن باخت قبول کنند فقط از ارش بر میومد

تشکر از غزل خانم (توضیح اینکه خانم گل ارش هست نیاز نیست)!

پ.ن یه عذرخواهی از اکانت پرشین استایل باید بکنم با خاطر اون 3کی کاتا که تواکانت ما لاست خورد;(

پ .ن میرسیم به مرد قهوه ای این سرور(سپهر) یادت باشه هر سروری بخوای بازی کنی و ما باشیم تا دو هفته اول گیم اور میشی شک نکن من ادم قفلی هستم پس نمیتونی کاری کنی غیراز فرار

پ.ن احسان جان توتال بزرگ نا کجا آباد شما هم هر جا بازی کنی مثل مرد قهوه ای راهی جز فرار نداری

پ .ن دوستان رقیب حتما به کلاسی های اموزشی فشرده استاد رجوع کنید تخفیف ویژه برای مرد قهوه ای ان ای (سپهر) تازه یه اشانتیون من میدم بهت صندلی جلو بشیی منم پشت سرت که خودم حواسم بهت باشه کسی اذیت نکنه چون غریبی

یا حق