Posts by -Unique-

سلام به همه دوستان و همبازیان گرامی سال نو تون مبارک باشه.

در خصوص یک موضوعی میخوام براتون بنویسم با اینکه قرار شده دیگه در موردش صحبت نشه ولی خوب فک کردم که شاید مفید باشه

خیلی وقت پیشا زمان تراوین .ir قبل فیلتر و پچ 3.6 که ملت با دیال آپ خیلیاشون آنلاین مشدن اون سایت 60ک پلیر داشت و قوانین سفت و سخت بین المللی روی بازی حاکم بود جوری که اگه مولی هانتر میفهمید یک نفری داره حرکت میزنه و قوانین رو دور میزنه ( پوش برای هر مدالی یا مولتی بازی و . . . ) یه کاری باهات میکرد که غیر از بازی تو دنیای واقعی هم پانیش بخوری . جدا از این قضیه پانیش ، بخاطر تعداد بالای بازیکنا توی سایت و سرور اصلا کسی دنبال تقلب و این داستانا نبود و همه توانایی های خودشون رو جور دیگه ای نشون میدادن . تراوین بعد اینکه فیلتر شد شاید 90 % مخاطب هاش رو از دست داد و بعد از مدتی هم سایت های دیگه مدلای تراوین خاص خودشون رو آوردن مثل دژکوب و . . . که از این سایت ها اوطوری که باید استقبال نشد و توی هرسرور شاید آخر بازیش 20 نفر از 4 تا ساید جمع میشدن تا جلو ناتارا دووم بیارن که همین قضیه واقعا ضد حال و اصلا همچین سرورایی حال نمیده

من خودم شخصا اولین سروری هستش که توی این سایت دارم بازی میکنم . اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد تعداد بازیکنا و اکانت های این سرور بود و بعد از مدت ها میشد یه سرور با تعداد بازیکن خوب رو تجربه کرد . هفته دوم و سوم بود که غارتا شروع کرده بود خود نمایی کردن ، با خودم میگفتم مگه میشه این حجم از غارت ! اولش سرخورده شده بودم چون شخصا اصلا با مولتی بازی و این داستانا میونه خوبی نداشتم ( شاید به خاطر تجربه های قبلی از تراوین قبلی بود ) بعد به این نتیجه رسیدم که این سایت بخاطر آپشنی که نسبت به بقیه داره باعث شده که تعداد بازیکناش دلچسب تر از بقیه باشه و رقابتی تر باشه بازی .

طولانی شد سرتون رو درد نیارم دوستان اگه فکر میکنید پلیر های خفنی هستید و مولتی بازی نمیزاره عیار بازیکنا مشخص شه خوب شما هم بسازید نشون بدید تو مولتی بازیم حرفی واسه گفتن دارید و میتونید با اساتید مولتی باز سرور رقابت کنید ، اما اگه مثل من یه یوزر خام و ساده هستید و در توانتون نیست هفته ای 300 میل غارت کنید اشکالی نداره ( حتما که نباید تو تاپ عارت باشید ، اونجایی که بیگ همر میکشیدید 20 تا پلیر داشته ، اینجا واسه کتیبه هم باید تو سایدتون دست و پا بزنید! ) بشینید یه گوشه یه بچه همری چیزی بسازید یا اصلا دف بسازید واسه سایدتون و از کیفیت یه سایت ایرانی لذت ببرید !

• اینقد نگیم فلان ساید اینجوری اونجوری ! شرایط برای همه یکسانه اگه میتونیم انجام بدیم اگه نمیتونیمم اینقد به بقیه گیر ندیم ، نتونستن نشونه ضعف خودمونه

پ.ن 1: عمو جان که وسط حرف دو نفر دستمال به دست میپری وسط و هر حالتی که نسبت به خودت احساس میکنی رو میای به بقیه نسبت میدی ! مث که لات کوچه خلوتم هستی 2 تا سرورم تا مید گیم نرفتی ! فشار زیادیم رو شونه هات احساس میکنی ! اگه کسی تو بازی فشارت داده همیشه یادت باشه این یه بازیه ، سرگرمیه زیاد جدی نگیر بیا ادبیات و تربیتت رو بقیه نشون بده ، اگه تو بازی هستی عرضت رو نشون بده اگه تو بازیم نیستی و اینقد پیگیری که خدا روزیت رو جای دیگه بده !

پ.ن 2 : ریپلایت نکردم چون حسش نبود همین پی نوشت برات کافیه

سلام خدمت همه دوستان

وسط گیس و گیس کشیتون یه نگاه هم به این عکس بندازید :D

یه خسته نباشید مشتی به کسی که اینارو رجیستر کرده , عجب پرش افکاری داشته ! :thumbsup:

پ. ن : واسه لذت بردن از عکس اسم اکانت هارو مثل شعر بخونید ( پول آب را بدهیم ، پول گاز جدا )

8)