Posts by Meysam killer

یعنی خوشم میاد ان ای جوری رو مخ این دوست عزیز هست که گوشیشو روشن میکنه میگه چیکار کنم به ذهنش خطور‌میکنه برم فروم خودمو‌گنده کنم به ان ای گیر‌بدم ببینیم مشهور میشیم یا نه

باو بیخیال بازیتو‌کن تو اصلا بیا منو‌بزن چرا حرص‌میخوری

مجید جان خوش‌اومدی

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان گل هر 5ساید بازی :thumbsup:
    امیدوارم سرور خوب و جذابی رو پیش رو داشته باشیم کل فروم و این تاپیک رو خوندم چیزی عایدمون نشد غیر از کل کل و توهین بعضی از دوستان والا یجایی خوندم فکر کنم اقا مجید نوشته بود که کل عمرswجنگ داخلی بوده واقعا هم همینطوره من فکر کنم اولین بار که تراوین بازی کردم سال 86-87بود سرور 2 بود از همون زمان من یادمه جنوب غرب جنگ داخلی داشته و داره و من چون بچه اهوازم همیشه جنوب غرب بازی میکردم و هیچوقت نشد که جنگ داخلی نداشته باشه و به خاطر همین 2 سال که دوباره برگشتیم سر تراوین و 3 سرور پلی دادیم هیچ وقت دیگه جنوب غرب نرفتم چون اینگار تو خاکشه که جنگ داخلی بکنن این کلا یه مسیله ای که واسه جنوب غرب تعریف شده هست که باید جنگ داخلی داشته باشن و بنظرم اقلا این سرور که ماشالا همه ادعا دارا و توتالا تو جنوب غرب جمع شدن دیگه اون مسیله پیش نیاد و در کنار هم با یک اسم باشن بهتره واسه ساید. تحولی ایجاد بشه تو جنوب غرب که یه سرور بدون جنگ داخلی داشته باشه
    ما مخلص همه تراوین بازا هستیم

پ.ن: جان سهند دعوتشون نکن مارو بزنن :thumbup: