Posts by _LEO_

که بعد من اومدم به بچه ها گفتم متا بهم بخوره که داستان طولانی میشه بگذریم

تو در کل ادم خوش شانسی هستی ملخک یه بار چستی اکانت فروختی رفتی ملخک دو بار چستی حسین تی ان تی و ممرض شدن ضامنت اگه حسین و ممرض سرور دو ایکس نبودن ne زیر پا له میکردیم حرمت این دو پلیر شدن کو خیر واسه تو ابو مجید و گرنه الان زبان در نمیاوردی ولی ملخک این بار سومه این سرور راه چستن نیست

دو کلمه هم از ننی عروس بشنویم

سرور 8 راند یک والس با مزرعه جغندر فرقی نداشت زدن کتیبه 5ایکس از روی اکانت اریو برزن توسط همر من زدن کتیبه چکمه یونیک از روی اکانت توتال سایدتون ایدین خدا بیامرز یادت رفته فکر کنم ادین رفت کنبد خونه مازیار عهد نامه نگین کنبد پیشنهاد داد یادت رفته جنوب غرب والس پیشکش کرد تری دات فقط به خاطر اینکه صلح اعلام کنیم و نزنمتون

تو پست قبلی هم گفتم رو که رو نیست سنگ پای قزوین

بردن یا باختن شمال غرب در سرور قبل دست شما نبود عزیزم شما بعد از خودکشی نهنگ ها چیزی نمیتونستی مشخص کنی درسته اس ای بالا بود ولی خیلی راحت میتونست بشه NW یا SW ما خودمان گذاشتیم SE صد بشه حالا بماند بعضی از دوستان نمیخواستن ما مثل شما نیستم و قتی حرف میزنیم بهش عمل میکنیم به کسی قول الکی نمیدیم هزار تا فیلم بازی نمیکنیم واسه 100 کردن بخوایم 100 کنیم روی دانش بازی خودمون حساب میکنیم نه روی زیر رو کشیدن نه گول زدن یه بچهای مثل شانیز وغیرو غیره که دوستان انجام دادن

ما ثابت کردیم تو تراوین هر کاری بخوایم میتونیم انجام بدیم هر کی بخوایم میتونیم پرپر کنیم ولی شما چی با این همه منم منم بعد از چند سال حتی نتونستید از یه همر من رد بشین والا ما امدیم رو مختصات پایین هم بازی کردیم باز هم با کله رفتین تو دیوار

خوبه خوشم اومد رو نوشتارت کار کردی!

بازی جلو زئوس دل جرات نمیخواد فقط پول یا مفت میخواد که بعدشم آقای محترم س،ل برینه به زحمات ۱ ساید که سرور بالانس نگه داره! اون پولشو در بیاره تو ام بیای از نکرده هات اینجا بگی! روز ۶۰ بازی اعلام حضور نکن رک دستو پامون میلرزه خطرناک لووول باو:)

اخه سرور پیش مگه تیم زئوس بود که اعلام کنیم

کیفت میدونی کجا مشخص میشه اونجا که اون همه پلیر خرج و امکانات رو در اختیار داشتین ولی بازی به یه نفر باختین اونم کسی نبود جز خدای زئوس آرش10کل بازی به یه پلن باختین با اون همه امکانات از زئوس فقط یه اکانت امده بود سرنوشت بازی رو عوض کردو شما از رو نمیرین شما این قدر حقیر بودین که از وحشت اون همه همر رو بی هیرو زدین

کارنامه شما مشخصه ولی مثل کبک سرتونو کردین تو برف.

بابا بی خیال تو سنت به والس هم مخوره:huh:

حالا ما کت خور بودیم یا کت زن قضاوتش با دوستانی که اون زمان بازی میکردن 😉

ما هم مشکلی نداریم مخواد فردا باشه امروز باش 5 شنبه باش دو هفته دیه باش

ولی کاش حدقل اون دوستانی که اگه دنیا برتکه میگن تغثیر زئوس بوده و تهمت زدن جرات معذرت خواهی هم داشته باشن

جیدون سانچو اگه یکم‌ عقل تو سرش باشه میفهمه نباید بره عنچستر:)

مثل تو که فهمیدی الان زوده:دی🤫

نمیدونم مشکل شما ها چی و چرا این قد درگیر ماهین

واقعا بازی کردن جلوی شما ها هیچ لذتی واسه ما نداره چرا چون از خودتون گرفته تا بزرگتون پرتون به پر زئوس خورده و زیر دست پاش له شدین

جالب سرور دیر استارت میشه میگن تغصیر زئوس کتیبه دیر ازاد میشه که یارو که تو ساید اکانت زده و کراپ لاک شده بتونه بکش بالا اکانتو میگن تغثیر زئوس

یارو گوسفند همر لانچ میکنه رو واندر شمال غرب میخوره تو 40 50 میل دف میگه ادمین دف داده:huh:

به قول قدیمی ها حرف خوبی زدن میگن دریا به دهن سگ کثیف نمیشه تلاش شما بی خوده

ما هم از تغییر ناگهانی بازی خیلی خوشحال نیستم ولی این وسط هم کسی مقصر نمیدونم

بازی کردن جلوی زئوس دل جرات مخواد مخصوصا واسه پلیر های شمال شرق که در مرز شمال غربن و کلا همیشه مثتمره زئوس بودن

بگم خدا چکارت کنه رسول هرچی جوجه رو مرغ کردی

بابا واندر زن بخش کن ببینم میدونی چند بخش ؟

خدا شکر اسپید تر باز شد امثال تو فکر کردن پلیرین

قبلا کفتم دارندگی برازندگی بلاخره پول باید خرج شه حدقل مثل بعضی ها گدای گلد نمیکنیم

حالا اگه جرات داشتی سرور بعد میای ببینم یه همرت به اخر بازی میرسه

از اینکه میبینم پیشرفت خوبی داشتی خوشحالم اون زمان که شمال غرب بازی میکردی امیدوارم درک کنی نمیتونستم به اکانت شما جنگ اموز بدم چون تو 5 تا ده یکی 20ک گرز داشتی

البته این پیشرفت رو مدیون اسپید ترا هستی چون توی ای ار حتی نمیتونید یه مولتی بکشید تعجب میکنم دیگه اینجا بازی نمیکنی البته شنیدم سرور بعد قرار سخت گیری بشه و مولتی ها بن بشن شاید واسه همینه بازی نمیکنی درکل خوش باشی هرجا هستی راستی سرور های 25x دژکوب مولتی آزاده اونجا هم واسه شما خوبه

خوب با همه خوبی بدهاش این سرور هم تمام شد

تبریک به سائد متا واسه صد کردن واندر تبریک به ارش واسه هوش بالای تراوینش این سرور به هوش ارش باختین با اینکه از زئوس فقط یه اکانت بود و همین برای خورد کردن شمال شرق کافی بود پلن انبار و پلن بعدیش که انبار میخورد ارش از 1 ماه قبل ریخته بود

نکته جالب واسه من توی این سرور تعداد کاتا های دوستان بود من موندم اول سرور با اون رید نجومی که میکردن چه کار میکردن بیشترین کاتا مال اکانت تریدی ناتار بود البته به جز اکانت ما

واین در صورتی بود که ماه روز 3 4 بازی وارد سرور شدیم و کتیبه بعد از دو روز از کتیبه ها امد رو اکانت ما باز هم زمین تا اسمان تفاوت بود در این همر کاملا میشه تفاوت ها رو دید

حالا اکه سرور بعد جرات کردین بیان شیوه جدیدی از بازی تراوین را واستون رو نمایی میکنیم

اراجیف گفتن که کاری نداره اگه بحث منو تو باشه که کارنامت مشخص تمام این بچه ها چه از خودتون چه از ما هم بازی منو دیدن هم یو فرق کجاست اینجاست که کلا یک بار هم نتونستن از همر من رد شن با اینکه خیلی ها هست که اروزشان فقط یک بار از همر های لئو رد شن و همیشه بالای 20 عدد همر جنگی درست حسابی زدن دیواررو بغل کردن ولی یو چی همررکوردتو با 4 تا دمپای صفر کردن فرق بین پلی دادن منو یو زیاده حالا اگه سرور بعد امدی یه بار دیگه بهت ثابت مکنم که جلوی من هیچی نیستی

دیگه جوابی داده نمیشه به یو به قول میثم با جواب دادن به پستهات بزرگت کردم

دقیقا اردشیر و مازیار و خدا بیامرز نیما که نیستش و غیر بنیان گذار تر دات درسته من با شما همیشه رقیب بودن توی تیم پویان بودم اما شما اثبات شده هستی یاد پیام امپرور علیرضا درادیس و هومن گاو بندی بخیر که همیشه میخواست مارو خفت کنه

خدا نیما را بیامورزه اون زمان رقبات ارزش داشت حدقل میدونستی جلوت پلیر بازی بلده بازی میکنی نه 4 تا بچه سرور 1 راند 1 وقتی پویان ان هیرو واندرش 100 شد بهش افتخار کردیم چون مردانه 100 کرد ...حالا از یه همر لاکی بوی بگذریم که اکانت به طور عجیبی غیب شد ولی تو بازی مردانگی بود شرافت بود وقتی تیمی میباخت مثل مرد قبول میکرد

خودت کجا بودی این سرورهای تست و بعدش منکه اولین سرورم سرور6 راند1 بود و تو اکثر سرورها هم بازی کردم چون بازیکن میدگیم بودم 1بار هم توو هیچ سروری نه اسمتو شنیدم نه توو تاپ دیدمت تا بعد فیلتر :d

تو بازیکن مید گیم بودی بابا تو تا اونجای که ما دیدم یکی دو. ماه اول سرور بودی بعد دمت رو کولت گذاشتی رفتی

من کجا بود از کی بازی کردمو میتونی از دیگران بشنوی

در ضمن من سرور بعد میام که 100 کنم حالا هرچی نخاله کمتر راحت تر صد میکنم

کسی از شما دعوت نکرده بیای ما گفتنیامونو گفتیم هر کی بیاد زیر پای خدایان زئوس له میشه

زبون بسته درست حرف بزن ببینیم چی میگی!!

یجور میگه جای شما همون دژکوبه انگار خودش از کجا شروع کرده لول

خود تورو دژکوب شاخ کرد وگرنه خودت میدونی هیچی نیستی جز یه چادرنشین ترسو که حتی وجود خودشو انکار میکنه

بشین سرجات و ادعای پلیری و پاک بازی کردن و شرافت هم نکن بزدل

یعنی از شما کو.....تر هم هست؟ بچه جون تو سنت نمیخوره به جای که من ازش شروع کردم . سرور تست تا الان اسمش به گوشت خورده؟ من از سرور تست ای ار تراوین رو شروع کردم کنار پلیر های مثل اردشیر وحید گرند علی نوب افشین گاد و خیلی های دیگه در قالب دو اتحاد تری دات ونکسوز

کلا یه سرور دژکوب بازی کردم بر میگرده به زمانی که اسمش هنوز دژکوب نشده بود و traaviaan بود کلا سنت به این هم نیمخوره بر واسه هم قد اندازه خودت شاخ بازی در بیار

خدا نگهدارت ویرایش شد جون جای شما همون دژکوبه همون جای که ازش اومدی

کوزت جون از انجای که شما تراوین رو از دژکوب یاد گرفتی و در سرورهای ir گذشته حضور پرنگی نداشتئ طبیعی اطلاع نداشته باشی از قوانین تراوین در دژکوب قوانین اجرا نمیشه

کتیبه معماری یونیک از روی اکانت سید ممد با پسورد برداشته شد اپی شما افتاده بود یعنی برای ادمین ثابت شده بود که خراب کاری توسط شما انجام شده ولی ادمین اینجا طبق قوانین بر خورد نکرد وحال اساسی به شمال شرق داد که اگر ir بود کل اکانت که اپی خورده باید بن دائم میشد وکتیبه رندم تو ناتار میامد که در این صورت شمال شرق از چهار شانس یکی داشت اینجا لطفا مغلطه نکن که چهار تا بچه اینجا میبین میگن راست میگه

گوزت جون تو همونی هستی که از دژکوب مانی برت داشت اورد تو زئوس یادته همرت در حدی نبود که بهت جنگ بدیم حذف کردی رفتی سرور 3 اسپید

گفتم برام مهم نیست کجا میای من ارش سرور بعد گفتم میام 100 کنیم کامل هم میام تراوین رو اموزش میدیم هر جا که از دست میاد بیا شمال غرب میری شمال شرق هرجا باشی رحم نمیکنیم

با با کماندو با تیم میای مگه تیم داری؟ بابا تو مگه همون مجید اخی خودمون نیستی دور بر ئدار حد اندازه تو خیلی کمه به ما نمخوری حالا سرور بعد جرات کردی بیای یه جوری نخستو میپیچم که کلا بچسبی به کار کاسبیت تراوینو فراموش بکنی اسم اکانت از الان دارم خدمت میگم

ZeuS HaS ReturN اسم اکانت منو ارش