Posts by Haj.hosein

داداش مطمنی اگه جنوب شرق میخواست بزنه دیوار میشد؟؟؟10*10 مختصات کتیبه تونو نگا کنید ببینید چندتا همر نزدیکش بود ولی نزدن.یکیش خود من

عزیز نتونستین بزنین

کلین هم کرده بودین رد نشده بودین

کشور جیبوتی هم میتونست ایرانو بزنه اما مردونگی کرد نزد :D

بسم الله القاصم الجبارین

طی یک پلن بسیار دقیق و با برنامه ریزی موفق

یک جنگ آموز کوچک

هدیه ی اینجانب از ساید بزرگ، فتنه گر و موزیه جنوب شرق به ساید پر ستاره و سربلند شمال شرق

این تنها پاسخی کوچک به فتنه گری های این دوستان بود

فدائیان شمال شرق اجازه نخواهند داد عده ای عرصه رو بر روی این ساید تنگ کنند...

و مکرو مکر الله و الله خیر الماکرین

حالا میتونید باز برید دف هاتون رو بریزید تو فارم های ساید ما و دنبال 3 به 1 علیه ما باشید...

تکرار میکنم این تنها بخشی از توانایی تیم ماست

در صورت لزوم دیگر توانایی هامون رو هم در اختیار تیم لیدری شمال شرق قرار میدم

ضربات بعدیه ما میتونه ویرانگر و تمام کننده باشه

پس قبل از هر حرکت ابتدا خوب محاسبه کنید...

پ. ن: صادق پارتیزان عزیز برات سوژه آماده کردم کیف کنی ^^8);)

پ. ن: بازی رو براتون جذاب کردم، بسم الله

یکی دیگه همرتو دیوار کرده دفشو تو فارم یه ساید دیگه می‌ریزی؟

اسم خودتون رو ساید نزارید
    اونی که دف تو فارم جنوب غرب می‌ریخت 6 تا اکانت بی مولتی بود که کاری از دستش بر نمیومد

اگه ساید هستین مردونه بجنگید

برو بچ شمال شرق تصمیم بگیرن یه درس به یاد موندنی میدیم

نیم کیلو باش، مرد باش
    یه ساید پیشکش

تا من یاد دارم هیچوقت برتری تو تراوین بر اساس پاپ و میزان غارت نبوده

نمونش همین سرور اتحاد کلاهبرداران و دفاع قشنگشون جلوی جنوب شرق

این سرور خیلی از اکانت ها مخفی هستن
    مثلا یهو می‌بینید یه اکانت با پاپ 900 یه همر میکوبه بهت که لذتشو ببری

خیلی از پلیرهای خوب این سرور نه پاپ بالایی دارن و نه غارتشون به چشم میاد اما میتونن خیلی از حساب کتابای مشهود رو بریزن بهم

به نظرم برای قضاوت هنوز خیلی زوده
    در کل در این که شمال شرق آماری خیلی قوی تره شکی نیست

من نمیفهمم چرا زئوسیا ساکتن !!!!!!

سکوت هزینه ای نداره

انتظارات از تیم زئوس بالاست، اگر خیلی بیان تو چشم و بعد مثل قدیم نتونن نتیجه بگیرن خب برای اعتبار و حیثیتشون هزینه داره...

برا همین ترجیح میدن بی سر و صدا بازی کنن ...

البته در گذشته خیلیا شاخ بودن،
    ملاک حال فعلی افراد است :thumbup:

هر بالایی یه پایینی داره ;)
    پایین این تیم ببینیم این سرور هست یا نه 8)

با تمام ایراداتی که به تیم کلاهبرداران و اهداف مجهولشون داشتم اما ثابت کردن که بازیچه نبودن و دف از ساید آقا پارسا براشون سر ریز نشد...

فقط امیدوارم خارج شدن سید از مجموعه ی کلاهبرداران و پیوستن ناگهانیش به جنوب شرق ربطی به تحت حمله قرار گرفتن کلاهبرادارن نداشته باشه، چون جلوه قشنگی نداره.

چقدر لذت بخشه وقتی فروم رو میخونی و بدون توهین و با قربون صدقه رفتن کل کل میبینی و لینک زد و خوردشو، دست مریزاد، رقبای امروز میتونن رفقای فردا باشن، دمتون گرم خیلی مردین

کسی تو فروم به این دوستمون گفته کثیف بازی میکنی؟ ?(

بالاخره هر کسی برای یه چیز بازی میکنه

یکی برای رید مولتی خودش ;)

یکی برای زدن مولتی بقیه :D

یکی برای رفیقاش :thumbup:

یکی برای تیمش و یا سایدش :saint:

یکی برا تفننی و وقت گذروندن :P

و...

یکی هم با خفت کردن مولتی های خودش دنبال مداله :*
    در کل با هر نیتی که بازی می‌کنیم محترمه ^^

پ. ن : یه عکسی هم این دوستمون گذاشته بود که مثلا دارم آبادی میزنم رفتم تو تاپ مهاجمین
    که فقط نکته اش این بود که تاریخ اتک ها نبود تو عکس چون با روزی 10 تا دونه آبادی زدن نمیشه 100 کا تروپ کشت

پ. ن :اگه حتی یکی از مولتی بازای سرور هم تصمیم بگیرن که برا مدال مهاجمین بازی کنن این دوستمون پشمک یک پنجمش هم نمیتونه پوینت بگیره :D

در کل سرور باحالیه همه جور تیپ آدم میبینیم <3

گفت: از مولتی های فرا سایدی چه خبر؟!

گفتم: یارو خودش هشتصد تا مولتی تو ساید های دیگه داره و از اونجایی که عادت کرده به تهمت زدن طلبکار اون یک دونه مولتی ای هست که معلوم نیست ماله کی هست.

گفت: شیش تا بازیکن فوق حرفه ای رو هم با توهم جاسوس بودن تو سایدشون حذف کرده و احتمال داره بازم خیلی بازیکنای خوب دیگه رو هم حذف کنه.

گفتم: چه عرض کنم؟!

طرف ظهر وارد خونه شد و از همسرش خواست که غذا بیاره. ^^
    همسرش دیگ غذا رو سر سفره آورد و طرف در حال خوردن، پشت‌سرهم غُر می‌زد :thumbdown:
    ، همسرش پرسید غذا خوب نیست؟ باب میلت نیست؟
    و...
    طرف جواب داد نه!
    غذا که خیلی خوبه ولی تعداد نفرات دور سفره زیاده :/ ، همسرش با تعجب گفت ?( ؛ اما، فقط من هستم و تو ||
    طرف گفت؛ بهتر این بود که من باشم و دیگ! 8)

پ. ن: کمتر خاله زنک باشیم

سلام دوستان

دیگه لوس بازی در نیارین، دف تو فارم ریختن جزوی از بازیه و اصلا اسمش بازیه کثیف نیست.

من یادمه سرورهای قدیم مسول داشتیم برا اینکار، تلفات می‌گرفتیم از سایدای دیگه تا خودمون بیایم بالا سایدای دیگه هم همین کارو میکردن
    ( البته همون موقع هم هیچکدوم زیر بارش نمیرفتیم :D )

الان نمیخوام گردن کسی بندازم و یا بگم کار ماست و بهش افتخار می‌کنیم

اما حتی ما تو مولتیای همدیگه هم دف میریختیم
    چک میکردیم میدیدم مثلا فلان اکانت روزی سه بار فلان مولتیشو رید میکنه، دف میریختیم بعدش بک می‌دادیم

آدم میشناسم اصلا بخاطر دف ریختن تو فارم و مولتی ثبت نام می‌کرد

اگر قراره تا آخر سرور تروپ بکشین بی دردسر و هیچکی کاری به اون یکی نداشته باشه که بازی خسته کنندست

اینجاست که گفتم حتی یک اکانت رو تو ساید خودتون نتونید جذب کنید میتونه خیلی دردسر درست کنه

درسته تراوین بازیه گروهی اما حتی یک اکانت هم میتونه دردسر ساز بشه و کلی اذیت اون ساید کنه

من به شخصه تجربه بهم نشون داده حتی یک اکانت میتونه خیلی برای یک ساید دردسر ساز بشه

مخصوصا اگر اون یک اکانت مولتی نباشه و پشتش پلیر حرفه ای باشه

اینجاست که توتال خوب برای یک ساید میتونه نعمت و یا شر باشه

توتال به تیم جمع کردن و مولتی بازی و اکانت شاخ داشتن و توتال های گذشته جمع کردن نیست :D

همین که نتونی تو سایدت پلیرهای خوبو تشخیص بدی و به اونا و ساید های دیگه تهمت بزنی یعنی توتال نیستی بلکه فقط قلدری

ببینیم در ادامه تا کجا جنوب غرب باید هزینه ی این بی مدیریتی رو بده و چند بازیکن و پلیر خوب دیگه رو ممکنه خراب کنه
    :huh:

من قدیم یادمه برای جمع کردن ساید گزینه ی آخر فیک و جاسوسی بود برای کشوندن پای صحبت و مذاکره و کاتا به معنای خراب کردن تمام پل های پشت سر معنا داشت

سیاست توتال جنوب غرب فقط در همین حده که یه اتحاد بسازه بگه از ما نیست و بفرسته لب مرز بقیه برای موقع مبادا
    و باهاش بقیه رو تهدید کنه و برای سایدای دیگه شاخ و شونه بکشه

سلام سلام

یه چیزی بگم فروم شلوغ شه :D

حالا که تو اس دبل جنگ داخلی راه افتاده کی بود اولین بار پیش بینیش کرده بود ؟؟بیاد پیش بینی کنه تا عید زنده میمونیم یا نه :))

جنگ داخلی نشده که

فقط توتالای پاک باز دیروز برای توتالای سیاستمدار امروز 6 تا اکانتی که بدون مولتی و... پلی میدادن رو زدن

زنده بمونیم یا نمونیم حداقل این دم آخری یه سرور خوبی داریم پلی میدیم
    :D

الحمد الله الذی خلق التراوین
    کار و کاسبی ای که نیست وقتمون میگذره اینجا

خب میبینم که اون همه شعار و حرف های حماسی ضد مولتی بازی و غیره کشکی بیش نبود و از زدن مولتی بقیه کلاه برداران رسیدن به پاکسازیه جنوب غرب

این کار قابل تقدیره اما خداییش چرا اینقدر مارو مسخره کردید تو فروم و ساید پنجم و نپ و...

تبریک میگم به پارسای عزیز بابت داشتن این اتحاد جلوزن
    :thumbup:
    و سیاستش بابت جدا کردن این گروه از خودشون برا زیر بار مسولیت نرفتن

توتال های گذشته فدائیان امروز ساید پارسا :thumbsup:

یاد آیدین تو سرور یک افتادم، خداییش تاریخ تو تراوین هم تکرار میشه

احتمالا تاپ 10 بیشتر سورپرایزمون کنه
    ببینیم چی میشه :rolleyes:

سلام دوستان از اونجا که بازار ما وله و کسی نمیاد مغازه

براتون آمار 15 کراپ های 150 درصد و 125 درصد رو به صورت جداگانه در هر ساید در آوردم

15 کراپ 150 درصد اشغال شده در هر ساید :
    [/b]
    شمال شرق : 43

شمال غرب :22

جنوب شرق :35

جنوب غرب :39

15 کراپ 125 درصد اشغال شده در هر ساید:

شمال شرق : 52

شمال غرب : 31

جنوب شرق :27

جنوب غرب :37

این آمار بدون اشتباه و دقیقه و تا این لحظه هست
    این صرفا یک آماره و تحلیلی نداره

خیلیا هم کپ زیر 125 درصد برداشتن و یا اصلا 15 کراپ نگرفتن که اونا هم تقریبا به همین نسبت میتونید ذهنی حساب کنید میزان پتانسیل هر ساید رو...

من همیشه مجید و شخصیتش رو بخاطر رک بودن و بی شیله پیله بودن ستایش کردم اگر چه من کوچیک شما هستم اما توهین به خودم رو ناراحت کننده نمیدونم، مجید جان داستان کلاهبرداران تو جنوب غرب
    مثل اون چند نفریه که قرار میزارن برن تفریح:

چند نفر قرار گذاشتند که برای تفریح به صحرا برن، یکی گفت؛ من غذا میارم. یکی گفت؛ من میوه میارم، یکی گفت؛ من ماشین میارم... و یکی ساکت بود. پرسیدند تو چی میاری؟ گفت؛ من هم برادر و برادرزاده‌ام رو همراه میارم :rolleyes:

اینکه حاضر بشی با یه گروه تو ساید خودت نپ ببندی و به رسمیت بشناسیشون از حرفه ای بودنت نیست از ضعفته، میخوای بهترین پلیر ادوار تراوین از تاسیس تا الان باش، من توهینی به آقا پارسا نکردم و نمیکنم اما به نظرم شما اینجا یا دو رویی داری در میاری یا ضعف داری و نمیتونی جمعش کنی ^^

من به احترام تیم لیدری شمال شرق تحلیلم رو در مورد جنوب غرب پاک کردم

نظرات من ربطی به سیاست شمال شرق نداشت اما مثل اینکه عده ای اونقدر زورشون گرفت که به رفقای ما فشار آوردن که اونا هم به من فشار بیارن و دهان منتقد رو ببندن

اما من برای شمال شرق بازی می‌کنم و به شورای لیدری و صحبت هاشون احترام میزارم

شمال شرق میتونه الگوی خوبی برای شما هم باشه
    ما به لیدر مون احترام میزاریم

شما هم اهدافتون رو دنبال کنید و کپ هاتون تو مرز جنوب شرق بالا بکشید و نپ ببندین تو یک ساید :D :thumbup:
    ما هم دیگه چیزی نمیگیم

با شمال شرق کل کل کردن کاری نداره تو بازی هم می‌بینیم حرفتونو اما شیوه ی خوبی برای مطرح شدنه

شاخ بازی تو فروم کسی رو گنده نکرده

جنوب شرق هم بچه نیستن کسی بخواد تحریکشون کنه

کپ زدن لب مرز با این حجم خودش یجور اعلان جنگه

حالا درسته یکم دورید از شمال شرق و احساس می‌کنید دستمون نمیرسه بهتون،واسه همین اینجور رجز میخونید، اما خداوند با صبر کنندگان است :D

اما خب اینم یه جور سبک بازیه یکی با زدن حال میکنه یکی هم ممکنه با شخم خوردن حال کنه، مدل حال کردنتون مورد احترامه و برو بچ شمال شرق به اوج لذت میرسوننتون :thumbup:

رمز ما عزیز شخم زدنه
    رمز شما هم آه و ناله کردنه :P
    آه و نالتون هم برا ما جذابه ;) [/u]

سلام دوستان

احساس من اینه که یه برنامه ی نانوشته ای برای شمال شرق طراحی شده که بگن اینا غولن اینا قوی هستن و...

چندتا اکانت بیشتر به معنی قوی تر بودن نیست

اما چرا اینقدر حمله به شمال شرق؟

اگر باختن میگن ما از مولتی و اکانت فیک باختیم و...
    اگرم بردن میگن ما شمال شرق به اون هیولایی رو شکست دادیم و ما قهرمانیم
    پس وارد این سیاست کثیف نشیم

حرف آخر :
    با مولتی یا بی مولتی، اکانت زیاد یا کم، هر حالتی که اصن شما میگین، شمال شرق قشنگ ترین بازی ای که میتونه رو ارائه میده که نمونشو ندیده باشین یا کم دیده باشین ، ببریم یا ببازیم مسئله بعدیه

زنده باد شمال شرق

بوی ترس میاد
    امید وارم مثل اینا که از ترس کرونا دارن میمیرن
    یکعده از ترس شمال شرق نرن تو حذف

و من الله التوفیق

همیشه اول سرور حراجی، همه چی میره بالا کم کم که بگذره نرمال میشه همه چی

چند نکته در مورد گلد و حراجی :

اول اینکه شما با پول یه پیتزا میتونی یه بسته ی 1600 تایی بخری

دوم کل کل های حراجی رو قیمت تاثیر میذاره

بعدم برا نمونه خود من قبلا گلد میگرفتم انگار جون میدادم اما الان یجور حمایت از کالای ایرانی میدونمش :rolleyes:

هفته ای 100 تومن هم گلد بخریم که خودش خیلی زیاده باز تراوین رو نسبت به لذتی که ازش می‌بریم جزو ارزون ترین تفریح های حال حاضر قرار میده

کم کم پلیر های قدیمی برمیگردن و بازی جذاب تر هم میشه

فقط ای کاش برنامه ی جدی ای برای جذب پلیرهای تازه وارد می‌شد کرد مثلا تبلیغاتی ساخت کلیپی چیزی که بتونه هم خلاقانه باشه هم بازی رو شلوغ تر کنه

این بازی نسبت به خیلی بازی‌ های دیگه برتره فقط باید به صورت درست نشون داده بشه

امید وارم سایت به در آمد خوبی برسه با ولخرجی ماها
    و گسترش پیدا کنه و دوران اوجش رو ببینیم و کِیف کنیم