Posts by S.Italiano

درود به همه دوستان

کراپ لاک چیست؟؟؟؟؟ به این معنی که اگر یه دهکده مورد حمله منجنیق قرار بگیرد و تولید گندمش منفی شود، و این بدان معناست که شما دیگر قادر به ساخت سرباز نخواهید بود.

زدن چند تا اکانت دفساز اونم از زیر شاخه های اتحاد اوه شما رو خوشحال کرده براتون آرزوی موفقیت می کنم.

پ. ن: چقدر به مجید فحش دادم گفتم این یجا رو کراپ لاک کرده تو به ما نمی گی، مجید دلبندم حلال کن داداش

پ.ن1: البته شاید منظور همون گراپ لاک باشه که من شناختی با این واژه ندارم

محمد عزیز شما منو میشناسی خوبه خوب ادب همیشه سرلوحه کارم بوده حالا نمی دونم چرا ازم ناراحت شدی بهرحال اگه نوشتار من باعث رنجش شما شده معذرت می خوام

لذت بازی به همین فرومش هست بهرحال هنوزم من دوست دارم

درود به همه دوستان

چقدر پلن جنوب شبیه ماجرای فرار ناو آمریکایی بود با این تفاوت که دولت ایران فقط تو کشور خودش و برای مردم خودش شلوغ کرد نه تو آمریکا چون اونجا همه می دونن چه خبره بهرحال ما که از گراپ لاک شدنمون خوشحالیم چون نمی دونیم چی هست اصلا گراپ لاک....

محمد اولدارک شما دیگه چرا شما که خودت کامل از همه چی خبر داری به قول یکی از دوستان از سنت خجالت بکش عزیزم....

درود به همه دوستان

خوب بریم سر اصل مطلب، جنوب که سنگ بازی پاک و مقابله با نامردی رو به سینه میزنه که پلیر اکانت فان رو اخراج کردیم و دیگه حتی تو کل جنوب غرب پاشو قلم کردیم و تو بوق و کرنا کردن که ما اگه برادر خودمون هم خلاف کنه بیرونش می کنیم پس چی شداخراج که نکردین هیچ مقام هم تو جنوب بهش دادین احسنت.

اینطرف شمال شرق یکی از پلیرهای خوبش رو نه به حرف که به عمل اخراج کرد و اکانت رو ازش گرفت (دوست عزیز اینکه تو فروم پست میذاره این دیگه از قدرت شمال شرق خارجه، یقه ادمین فروم رو بگیرید) فرق هست بین عمل تا حرف....

درود به همه دوستان

تبريك به پلنرهاي جنوب بابت اين پلن قشنگشون

دوستان هميشه اينجوري پلن ميريزيد ؟؟؟؟؟

بدون اسكات ؟؟؟؟ از كجا مطمئنيد كه كتيبه چقدر نيرو داره ؟؟؟؟؟ از كجا مطمنيد كه فقط اسكات داره كه با سواره موج اول رو ميزنيد ؟؟؟؟اونم بدون هيرو؟؟؟؟؟؟جز اينه كه مطمئنيد كه دف وجود نداره و قرار نيست دف بياد رو اكانت ؟؟؟؟ قطعا اشتباه از ماست كه صاف و ساده ايم .....

بابا صد رحمت به مولتي بازها (تو عمرم حتي يه بارم مولتي نداشتم) حداقل مردونه ميگن هر چي هستند

حالا شما مي گي پلن ما هم مي گيم پلن، احسنت بر اون پلنر جنوب

درود به همه دوستان

خوب خدا رو شکر از داستان توهمی دوستان که اسمشو نبر با شمال شرقه و با اجی مجی برا شمال شرق ناتار و نیرو میسازه و کراپ بالا میبره اومدیم بیرون افتادیم یه مطلب دیگه که همه چه شمال چه جنوب موافقن که فحش و فحش کاری خط قرمزه، خیلی خوبه که با هم تو این قضیه توافق داریم که ادب مرد به ز دولت اوست (البته که این ضرب المثل و خانم و آقا فرقی نداره)...

مطلب دیگه اینکه دوستان فرمایش کردن که شمال شرق ضعیفه و باختشون کاملا مشخص، حتی تو پستهای فروم هم که پلیرهای شمال شرق میذارن مشهوده. ما گشتیم نبود نگرد نیست. در رابطه با قدرت شمال شرق همین بس که دو ساید جنوبی قطعا به خاطر اینکه قدرت شمال شرقو دیدن متا تشکیل دادن.

مطلب دیگه اینکه چرا دوستان جنوب یهو همه باهم لایک و دیسلایک می کنن انگاری خدایی نکرده همه رو یه نفر همزمان داره انجام میده (پناه بر خدا مولتی اکانت فروم دیگه چه سمی بود).

مطلب بعدی :آقا این داستان جاسوس بازی به کجا رسید اینم جالبه در نوع خودش اکانت جاسوس تو ساید رقیب دیده بودیم خرید اکانت دیده بودیم ولی این نوع که تو گروه واتس آپ جاسوس باشه در نوع خودش جالبه البته بیشتر مقصر ماییم که به خاطر سادگی مون هر کی سمتون دست دراز کرد سریع اعتماد کردیم و دستشو گرفتیم همیشه بچه های شمال شرق چوب اعتماد کردن به دیگران رو به خاطر سادگی و صاف بودنشون خوردن، ولی بازم اعتماد ادامه دارد....

بازی پاک و سالمم آرزوست

و به امید پیروزی شمال شرق قهرمان

بدرود

درود به همه دوستان

عزیزان فروم جای بحثهای شخصی و سرور قبل نیست هر چی بوده تموم شده خوب یا بد خودتون بهتر از همه می دونید چیکار کردید و چیکار نکردید.

یه تهمتی از دوستان و هم سایدی های سابق به بچه های شمال شرق زده شده (همه می دونیم وقتی به بزرگان و لیدرهای ساید تهمت زده شده به کل اون ساید محسوب میشه) حالا بدون دلیل و مدرک که اگه مدرکی برای ارائه دارید رو کنید در غیر این صورت از قدیم گفتن حرف باد هواست...

از دوستان و هم سایدی های خودم می خوام وارد این لوپ و گردش بی حاصل نشن لطفا و به پیشرفت اکانت و ساید خودشون برسن.

پ. ن: تا اینجای کار به نظرم از اونجاییکه ساید شمال شرق به نظر قوی تر از بقیه ساید ها میرسه دوستان دارن بهانه ای برا حذف احتمالی آینده جور می کنن

بدرود

درود به همه همه دوستان و بزرگان

منم با نظر محسن موافقم هم سرور باگ زیاد داشت هم ما بد مصرف کردیم بجای اینکه اگه باگی تو سرور دیدیم بیایم اعلام کنیم و درستش کنیم سعی کردیم ازش استفاده کنیم،

از همه دوستان چه دوست چه دشمن (تو بازی) بابت همه چی معذرت می خوام اگه جایی حرفی زده شد که باعث کدورت یا ناراحتی کسی شد همینجا صمیمانه عذر می خوام از تیم امرداد بابت هماهنگی و به معنای واقعی تیم بودنشون تشکر می کنم، از تیم آکسفورد بابت جسارتشون تشکر می کنم فقط حیف نموندن (احسان این سرور هم نشد بیام شانس آوردی)، از تیم مسترز، تیم لویال و بقیه دوستان تشکر میکنم که بودنشون حداقل اول سرور نوید یه بازی مهیج رو میداد اما حیف که نشد.

پ. ن:امیداورم دوستانی که به کرونا مبتلا شدن هر چه زودتر سلامتیش ن رو بدست آورده باشن

پ. ن:در آخر 3 بار بلند بگید مرگ بر دیکتاتور

همگی در تمام مراحل زندگیتون شاد و پیروز باشید بدرود سعید ایتالیانو

درود مجدد به همه دوستان

همین اول کار یه عذرخواهی می کنم از دوستان شمال شرق بخصوص محمد علی وگنس که به حرفشون شک کردم و این به خاطر اینه که کلا تو هیچ گروهی واتس آپ و دیسکورد و یا گروه‌های مشابه با بچه ها در ارتباط نیستم.

تشکر می کنم از مازیار عزیز با اینکه تمایل نداشتن لینک بذارن ولی با خواهش بنده موافقت شد و لینک کتیبه رو گذاشتن کف فروم. خوب خدا رو شکر خیلی از سوءتفاهمات حل شد با این لینک، ولی خداییش این یه بازی ساده س ارزش این همه دعوا و کثیف بازی و یا اهانت به همدیگرو رو نداره خواهشا با هم مهربون باشیم و حرمت ها رو حفظ کنید با تشکر.

سعيد ایتالیانو

درود به همه دوستان

نمی دونم صفحه چند فروم بود که یه مثال فوتبالی زدم اما الان دقیقا مصداق همون مثال داره اتفاق میفته و دوستان جنوب غرب دارن بهانه گیری می کنن.

ریزش پلیر تو سرور نرمال کاملا طبیعیه چون همه اولش با شور و هیجان بالایی استارت می زنن بعدش به علت خستگی و طولانی بودن دنبال بهونه می گردن که حذف کنن اما تو رودربایستی نمی تونن بدون داشتن دلیل موجه حذف کنن و می خوان خودشون رو قانع کنن که آقا اگه ما حذف کردیم دلیلش داور و بازی کثیف تیم رقیب بوده تا بوده همیشه همین بوده (به قول دوستان متا این دیگه چه سمی بود؟؟؟ ادد کردن هیرو؟؟؟.)

پ. ن: تبریک به همبازیان جنوب غرب بابت دیوار بلندشون واقعا همر خوبی رو دف کردند ولی خداییش تشخیص تارگت برا کسایی که این همه سال تجربه دارن فکر نکنم سخت بوده باشه (ببخشید یکم دیر شد نبودم چند وقت)

پ. ن1:یه تبریک هم به دوستان متا بابت خفت قشنگشون

درود مجدد

یه پست یه دوستی زحمت کشیده گذاشته از اینکه دوستان لویال با 12 تا اکانت تونستن بیشتر از نصف کتیبه های شمال شرق رو جمع آوری کنن واقعا؟؟؟؟

خوب شد آمار دقیق رو گذاشتم لطفا یکم بهتر و با سند و مدرک بیشتر صحبت کنید با تشکر

پ. ن:راستی با 12 تا اکانت تو سرور چجوری 24 تا اکانت تو فروم دارید؟؟؟

درود به همه دوستان وخسته نباشید به متای شرق

یه تحلیل ریز از جمع آوری کتیبه ها :

چکمه کوچک 2 تا سهم متای شرق، یه دونه سهم لویال، 2 دونه سهم مسترز و یه دونه هم شمال غرب.

چشم کوچک باز دو تا سهم متای شرق، دوتا مسترز، یه دونه لویال و یه دونه هم رو زمینه فعلا

مرتاض کوچک یه دونه سهم شرق، یه دونه لویال،دو تا مسترز و دو تا هم سهم شمال غرب

جنگ کوچک سه تا مسترز، دو تا متای شرق و یه دونه هم شمال غرب

انبار کوچک سه تا سهم متای شرق یه دونه مسترز، یه دونه لویال و یه دونه رو زمین مونده

کتیبه احمق هم که 4 تا شرق و 4 تا مسترز و دوتا هم رو زمین مونده فعلا.

اما بریم سراغ کتیبه های بزرگ:

رازهای معماری یونیک رو مسترز برده و باقی دست‌نخورده مونده فعلا.

چکمه منحصر و همچنین 4 تای دیگرو متای شرق برداشته و یه دونه هم مسترز برداشته.

چشمان منحصر و سه تا کتیبه چشم بزرگ دیگه سهم متای شرق شده و یه دونه هم مسترز برداشته.

مرتاض منحصر به علاوه دو تا مرتاض بزرگ دیگه سهم متای شرق شده و دو تا هم مسترز.

جنگ یونیک و یه کتیبه دیگه سهم شمال غرب شد دو تا کتیبه بزرگ دیگه سهم متای شرق و یه کتیبه مسترز.

انبار برتر دو تا سهم متای شرق و یه دونه مسترز و یه دونه شمال غرب.

گیج کننده منحصر رو متای شرق برداشته و باقی رو زمین مونده فعلا.

احمق یونیک هم لویال زده.

پست فقط جنبه کمکی اطلاعات داشت برای تحلیل دوستان در خارج و داخل سرور

روز همگی خوش

سعيد ایتالیانو

درود دوباره به دوستان و نویسندگان تاریخ تراوین ایران

از قدیم گفتن ادب را از که آموخته ای فرمودند از بی ادبان

دوست عزیز وقتی می گم مغلطه باز قهاری هستید و دوگانگی تو حرفتون موج میزنه نگید نه،دوست عزیز و محترم که خوشبختانه اسم سردار مقاومت ایران سورنا رو یدک می کشید اولا شما یه کلمه ساده رو با عکس و فیلم پورن مقایسه می کنید؟؟؟ با کدوم ترازو سنجیدین؟؟؟

بعدشم اصلا حرف شما درست و دوست ما یه حرف نابجا زده، خب شما بجای اینکه انتقاد درست کنید و تذکر بدید میای و تهدید میکنی که منم از این به بعد بچه ها رو آزاد می کنم هر چی خواستن بگن؟؟؟ از همه دوستان معذرت می خوام ولی جوری صحبت می کنید که انگار یه سری از بچه های جنوب غرب و شما بستید و منتظر کوچکترین حرکت هستید تا آزادشون کنید که حمله‌ور شن و هر چی دلشون می خواد بگن و هر کاری خواستند بکنن و اصلا نه اینکه همشون انسانهای عاقل و فهمیده ای هستند و مثلا نمی دونن فرق توهین و فحش و ناسزا رو؟؟؟

تو حرفام قصد توهین به هیچ احد ناسی نداشتم فقط برداشتم از لیدر جنوب غرب اینجوری بود ببخشید اگه تند صحبت کردم از همگی معذرت می خوام

سعيد ایتالیانو

درود به همه دوستان

اين شد يه پست بدردبخور سواي پلن زيبا كه باعث شد يه چيزي هم بنده و شايد ديگران ياد بگيريم استفاده درست از كلمات و همچنين رعايت كامل ادب و كل كل بسيار بسيار مودبانه و زبان ساده كه همه چيو توضيح دادن كه ما بي سواد ها هم بتونيم يه چيزي ياد بگيريم نه مثل خيلي از دوستان كه دنبال استفاده از كلمات قلبمه بودن براي بزرگتر نشون دادن خودشون با تشكر از از تيم بلك استورم.

يه بحثي بالا مطرح شد كه جالب بود برام ، يه سري از دوستان شمال شرق مخالف سياستهاي توتال و اكثريت بچه ها بودن و به قول معروف زدن زير ميز و به اسم لويال (خوارج) از سايد خارج شدن و توسط جنوب غرب حمايت شدن و يه سري ديگه از دوستان ، عمو حسن و اتحاد پيشوا (كه ما هم مي گيم بهشون اقليت جنوب غرب ،به گفته دوستان)با سياستهاي ليدر به مشكل برخوردن و اينا هم زدن زيرش اما توسط متاي شرق حمايت نشدن حالا شما برخورد دوگانه ليدر جنوب غرب رو مقايسه كنيد با برخورد بچه هاي متا شرق و قضاوت كنيد كي داره حرف حساب مي زنه و كي داره مغلطه مي كنه قضاوت با دوستان چه بچه هاي متا چه سايد رقيب .

درود به همه دوستان و پلیرهای بزرگ تراوین ایران

وضعیت این روزهای متای لویال به جنوب غرب مثل وضعیت یه تیم فوتبال می مونه با یه مدیر عامل ضعیف شایدم پولدار که اول فصل با کلی دادار دودور بدون فکر کلی بازیکن نامی می خره و به هواداران تیمش کلی وعده و وعید میده که آره ما امسال قهرمان جهان میشیم طرفدارهای ساده لوحم بدون اینکه ببینن که تیمشون چه پتانسیلی داره و اصلا مدیر عامل چقدر از مدیریت فوتبال سر در میاره شروع میکنن کل کل با تیم رقیب، خلاصه بعد از چند هفته اول که نتیجه نمی گیرن با این ترفند که هنوز اول کاره و ما هنوز شناخت رو تیم نداریم یکم دیگه وقت می‌خرن و باز هواداران شروع می کنن به کل کل با تیم رقیب بعد از گذشت یک سوم لیگ باز هم تیم که نتیجه نمی گیره بازم با یه ترفند جدید که مثلا فلان بازیکن داره کم کاری می کنه ما جاسوس تو تیم داریم بازم قول برد تو دربی رو میدن،خلاصه دربی هم میبازن و اینبار مشکل رو از داور و نهایتا وزیر و رهبر و پادشاه و امپراطور.... می بینن و بازم قول قهرمانی لیگ رو میدن در آخر هم که لیگ رو از دست میدن میرن و تیم رو با کلی بدبختی و اینکه این لیگ در حد مدیریت ما نبود و ما باید تو لیگ معتبرتر مدیریت کنیم ورشکسته رها می کننن و خداحافظ.

دوستان عزیز لطفا این بحث مولتی رو تمومش کنید به فرض دوستان آمرداد مولتی رید میدن خب؟؟؟؟ تا حالا کیو دیدی که بیاد اعتراف کنه داره مولتی رید میده؟ شما هم که مدرکی نداری که ثابت کنی خب این چه لوپ بیهوده ایه؟؟؟؟ آخرش هم شما محکومی باز مجبوری بیای بگی اصلا من حذف می کنم و باز هم تکرار!!!

پ.ن:یکی مثل محمد علی وگنس تقریبا شبی چند تا تارگت می ترکونه حتی یه بارم نمیاد بگه منم منم همش میگه تیم زده متای شرق زده یه سوتی هم که بچه ها تو پلن میدن خودش گردن میگیره یه بنده خدایی هم.... اصلا ولش کن

پ.ن: درگذشت اسطوره دنیای فوتبال رو هنوز نتونستم باور کنم به خاطر تمام لحظاتی که از بازی کردنت لذت بردم ممنون روحت شاد

شاد و پیروز باشید

درود به همه دوستان

اول از همه به آقا سینای عزیز تسلیت میگم امیدوارم خدا بهشون صبر بده.

به امید خدا کسی از دوستان نه خودش نه اعضای خانوادش دچار این بیماری منحوس نشه.

جالب شد میان تو فروم پیشنهاد میدن که به خاطر کرونا پلیرهایی که گرفتار این بیماری میشن از طرف لیدرهای سایدها اعلام بشه و از هیچکس بهشون حتی فیک هم نده اما اما اما اکانت علیرضا ایران عزیز که همه حتی سرور بغلی هم می دونن که چند وقته گرفتار این بیماری شده رو خفت میکنن بعد با افتخار عکسشم میذارن تو فروم داداش بذار یه ساعت از پیشنهادت بگذاره بعد این عکسو بذار، خو عزیز جان خودت میای میگی بعد خودت سریع نقضش می کنی قضاوت با خوانندگان.

پ. ن:مرگ بر دیکتاتور مرگ بر دیکتاتور

درود به همه دوستان

دم متای شرق گرم بابت پلن زیبا و دقیقشون خیلی هم عالی خداییش سوای رقابتی که با دوستان جنوب غرب وجود داره به عنوان یه پلیر بی طرف بی نظیر کار کردید جا داره شما(SW) هم مثل یه مرد که الان یجورایی زمین خورده بلند شید یه دست به متای شرق بدید و دوباره پنجه به پنجه شیران شرق بندازید و جوانمردانه ادامه بدید به نظرم خیلی هم خودتون رو بالاتر و بزرگوارتر نشون میدید هم اینکه روحیه جنگندگی تونو به رخ ما می کشید. (صد البته که بنده فقط نظاره گر کار زیبای دوستان متای شرق بودم). نه اینکه بیاید با بی ارزش نشون دادن تارگت ها این پلن زیبا رو بخواید خراب کنید.

از ما گفتن بود خود دانید.

یه بحث دیگه امروز بوجود اومد درباره فحش و توهین هایی که شد، به نظرتون حرف زشت با توهین و فحش و حتی فحش ناموسی فرق نداره؟ یعنی شما اگه تو خیابون با یکی تنش برات پیش بیاد حالا به هر دلیلی مثلا تنه به تنه بشید اگه برگرده بهت بگه( ببخشید همگی، اینارو میگم)آهای حواست کجاست، حیوون حواست کجاست یا چه می دونم فلان فلان شده یا به خانواده توهین کنه و یا بدتر به ناموست توهین کنه برخوردت یکیه؟؟؟ من که اینجور نیستم

پس به نظر من، درسته دوستان متای شرق در لفافه یجورایی تیکه های درشت انداختن (حالا شما بگو توهین کردن) اما هیچوقت برابری با کار پلیرهای شما نمی کنه اصلا قابل مقایسه نیست. حتی شنیدم سریع تقاضای آدرس شده واقعا خنده که نه گریه داره بخدا این فقط یه بازیه خیلی جدی نگیریم.

پ. ن:امشب همه رو پشت بوم دو بار می گیم مرگ بر دیکتاتور لطفا زنجیره رو قطع نکنید، یکی انجام نداد فردا تارگت شد.

درود به همه دوستان و بزرگان تراوین ایران

آقا اول یه سوال این دوستان لایکر(به معنی لایک کننده) کجان؟؟؟ واقعا کجان؟؟؟همشون هم تو یه ساعت میان لایک میکنن، پست میذارن، دیسلایک می کنن مدیونید فکر کنید اینا از سر چهارراه برا همین کار استخدام شده بودن.

محمد VaGNeS عزیز و دیگر دوستان پلنر و لانچر دمتون گرم عالی دارید عمل می کنید.

دوستان جنوب غرب دلیل این همه شلوغ کاریو نمی فهم طبق فرموده دوستان شما ماشااله بیشترین همر و دف رو دارید(البته هنوز چیزی دیده نشده) حمایت دوستان لویال هم که دارید که صد البته اکثریت شمال شرق هستن(به گفته خودشون) شمال غرب هم که دف به دوستان داده دیگه بالانس تر از این تازه شما قوی تر هم که هستید لطفا این همه مظلوم نمایی نکنید لطفا.

قبلا پست‌هایی با متن و نگارش مودبانه و زیباتر از دوستان جنوب غرب می دیدیم و خوشحال از اینکه در کنار رقابت چندین جمله زیبا هم یاد میگیریم و خلاصه کلی هم فیض می بردیم و با شوق و ذوق فراوان چشممون دنبال صفحات فروم بود اما... شایدم اکانتهای فروم جنوب غرب افتاده دست نفرات جدید خدا داند.

پ.ن:مرگ بر دیکتاتور