Posts by Namira _ Abolfazl

سلام و درود بر همگی رفقا
    مدیر جان دوباره فروم داره میره تو باقالیا!!!
    همه این پست ها رو از دم پاک کن اصلا مطلبی در مورد سرور نذاشتن که بخوای ویرایش کنی و اصل پست بمونه!!!!!!!
    بچه ها برید حساب کتاباتونو تو خصوصی بکنید اینجا چهارتا حرف کوچیک بزرگ به هم میزنید به خاطر توی جمع بودنش موضوع حیثیتی میشه دیگه نمیتونید جمعش کنید!
    همگی رفقا تو چهار ساید موفق و مؤید باشید

خوب جا داره تشکر کنم از دوستان شمال شرقی که لحن هاشون دوستانه شد (البته به جز Drkia که ایشون هم امیدوارم اصلاح کنه صحبت هاش رو)
    تا اینجا نصف راه رو باهم رفتیم (یعنی گفتگو به جای متلک و توهین و ...)
    میمونه نصفه دیگه مشکلات که اونم روش های غیر تراوینی برای برده!!! که به من ربطی نداره برد و باخت و دیگه من واردش نمیشم
    پس از شماهم عذر میخوام بابت آمپر چسبوندنم! درسته صحبت هام غیر محترمانه بود و غیر قابل توجیه ولی ناچار بودم برای شنیده شدن حرفم یه لحظه غررش کنم (که رفتار انسانی نیست!!! :( ) و در ادامه از همه طرف ها چه سایدهای مختلف چه مولتی باز و ضد مولتی بازها خواهش کنم به همین شکل باهم گفتگو کنیم و متلک و توهین نکنیم!!!
    مثل مهران مدیری شد هر پست خداحافظی میکنم دوباره بعدی رو میذارم! دیگه قول میدم پست نذارم :D
    بازم ببخشید اگه تو پست هایی لحنم به شکلی عوض شد که لایق دوستان محترم نبود
    خدا پشت و پناهتون
    یا حق

نمیخواستم پست بذارم ولی به یه مورد فوق العاده شگفت انگیز برخوردم که ناچار شدم به دوستانم بگم باهم بخندیم :D
    ادمین دوست داشتنی سایت هرپستی علیه شمال شرق رو به دلیل توهین، کامل پاک میکنه بعد خودش اومده پستی که پر توهین بوده از سهند پرزیدنت رو لایک کرده که دیگه حسین تی ان تی اومده پست رو ویرایش کرده :D :D :D
    ادمین (breaking benjamin) دوستت داریم <3
    نکنه نصف مولتی های شمال شرق مال خودته؟ :D
    خوب برای اینکه انصاف رعایت شده باشه توضیح دوستمون رو بگم اینجا
    میگن شیفت عوض شد و ویرایش اون پست رو شیفت بعدی ادمینی انجام داده و خودشون هم میخواستن اصلاح بزنن که اشتباهی دستشون خورده روی لایک
    اگه اینطور بوده من معذرت میخوام بابت قضاوت زودم ولی خودمونیم برادران یا شایدم خواهران ادمین رسیدگی به قوانین در سرور و فروم خیلی ضعیفه کاش بیشتر وقت میذاشتین که این قضاوت و دلخوری ها پیش نیاد (البته قبوله کار سختی هست ولی خوب پذیرش مسوولیت انتظار هم ایجاد میکنه)
    قولتون میدم اگه قوانین رعایت بشه نه تنها پلیر ها کم نمیشن که توی بلند مدت وقتی همه تراوین بازان سابق دیدن این خاله زنک بازی ها کم شده رجوع و بازگشت پلیر خیلی بیشتر خواهد شد و بساط بچه بازی ها هم از داخل فروم هم از خود سرور جمع میشه
    بازم ببخشید بابت زود قضاوت کردنم
    موفق و موید باشید

امیر خان شما نگو بازی کثیف! 3 به 1 زمانی کثیفه که بازی تراوین باشه و در حالت تعادل نه الان که یه ساید از سه ساید دیگه بیشتر اکانت زدن برای پوش و پارکینگ و دفسازی و ... که شما بهتر از من میدونی! اتفاقا الان تنها راه برای رسوندن سرور به حالت تعادل 3 به 1 زدنه تا سرور از تک سایدی در بیاد و تبدیل بشه به چهار ساید برابر اون موقع هر سایدی بازی خودش رو بکنه
    این متا در حالت فعلی نه تنها کثیف نیست که اتفاقا برای تمیز کردن سرور لازم و ضروریه ;)
    البته بازم تاکید کنم من به شخصه اصلا نیومدم برای برد که بخوام به متا یا این چیزا فکر کنم! تو دات داشتیم نون و ماستمون رو میخوردیم که یه دوستی یهو اومد گفت بیا بریم میخوایم خون مولتی بازا رو تو شیشه کنیم منم که عاشق آزار و اذیت دیگران بدو بدو رسیدم خدمت دوستان :D
    و روی صحبتم با دیگر دوستانه از سه ساید دیگه و حتی اتحادهای دیگه ساید خودمون اگه بنای بردن دارین و نیومدین فقط بالا اومدن واندر رو توی شمال شرق نگاه کنید الان متای سه به یک الزامیه برای تمیز کردن سرور و تبدیل سرور به چهار ساید. بازم هرطور خودتون صلاح میدونید
    ارادتمند همگی دوستان بالاخص رفقای گلم توی شمال شرق
    بازم قلب بذارم آرمین و رفقای دیگه شمال شرقی ناراحت نشن :D
    <3 <3 <3 <3 <3

نرود میخ اهنی در سنگ..ما هم میگیم چطور میشه روز ۳ بیفته ۴۰۰-۴۰۰
    تراوین در حالت نرمال حتی با ۲۰ هزار پلیر اونجا نمیفته که اینجا با ۲ هزار پلیر
    حالا شما مقاومت کن .
    دوستان تا کی میخوان راجع به این قضیه صحبت کنن خدا میدونه .

داداش خدایی شماها روتون میشه صحبت از تراوین نرمال کنید؟!!! این بازی که دوستان میکنن (که یه اکانت میزنند و با 200 تا اکانت پوشش میکنن) دیگه اسمش تراوین نیست که پس قاعدتا از قوانین تراوین هم پیروی نمیکنه! خواهشا انتظار نداشته باش بر اساس روال عادی تراوین اکانتا پخش بشه آخه دوستان چیزی از تراوین جا نذاشتن این یکی قانون هم روش!!!
    و اما اینکه این صحبت رو تا کی میخوایم ادامه بدیم باید خدمتت عارض شم تا وقتی که رفقا در کنار اکانتشون هر کدوم 200 تا مولتی رجیستر میکنن ما همچنان ادامه میدیم :thumbsup:
    این سرور که طبق روال معمول سرورای ایرانی صد کردن واندر قطعا با مولتی بازاست ولی نه اینکه من و امثال من برای واندر نیومدیم و هدف چیز دیگست پس مزاحم شما و مولتی های دوست داشتنی رفقامون هستیم حالا حالاها ;) <3 <3

سلام و عرض ارادت خدمت همگی دوستان بالاخص شمال شرقی های عزیز ;)
    در راستای صحبت های آرمین جان عزیزم که می فرمایند سرور باگ داره و پراکندگی اکانتا به صورت صحیح رعایت نشده چطوری میشه روز سوم سرور یه اکانت بیفته مختصات 400/400؟!!!!!
    برادر دوست داشتنی، شدنش که میشه اتفاقا موقعی که ساید رو بترکونید از ثبت نام :D تصویر پایینو نگاه کن ببین شش تا اکانت هم توی همین مختصات هستن و خیلی پراکنده هم نیستن که اذیت نشی موقع ارسال نیرو ;)
    رفقا فعلا که سرور داره تک سایده بازی میکنه و یه فکری به حال سرور نکنید تا چند روز آینده دیگه پونزده تا ساید هم باهم نمیتونن فقط مولتی های شمال شرق رو بزنن چه برسه به صاحبای مولتی هارو :!: درست نمیگم آرمین جان؟ <3
    تازه یه چیز جالب دیگه هم صبحی دیدم نتونستم عکس بگیرم نمیدونم چرا :whistling:
    یه اکانت صبحی ثبت نام کرد دهکدش چسبیده بود به ده من نزدیک مرکز توی جنوب غرب روش کلیک کردم دیدم مختصاتش نوشته 772/783!!! رفقا نمیخواید حداقل سه ساید دیگه رو اجازه بدید بقیه ثبت نام کنن؟! وی پی اساتون پر نشده هنوز؟!!!