Posts by Zavosh

امپریال کبیر تاپ مهاجمین ( پوشرها مگه تاپ مهاجمینم میرن؟ )

برادران دیگر شمال غربی تاپ مدافع

سلام بهنام جان

صاف میرم سر اصل مطلب طبق استدلال شما که پوشر ها تاپ نمیرن ،توجه تون رو به تاپ ریدر ساید شما جلب میکنم و این دو عکس

خب الان گان هیرو 4769 پوینت مهاجمین داره اینم عکس پلن دیستروی شما روی سنتکام

این جور که مشخصه کلا تاپ ریدر ساید شما هیچ نیروی خاصی جز تو اون پلن تا اینجای سرور نکشته،پس میشه طبق استدلال پوشر ها تاپ هجوم نمیرن این اکانت رو به عنوان پوشر شماره ۱ سرور معرفی کرد ؟

شما یه نگاهی به رنک هجومی اکانت ایمپریال و باقی اکانت های شمال غرب بنداز بعد حداقل این استدلال رو بکن

البته که ما اکانت گان هیرو رو متهم به پوش نمیکنیم حتی میگم اگه داری اینجوری پوش میکنه نوش جونش اصلا ما که بخیل نیستیم فقط خواستم یادآوری کنم بهت شما هم ریدر دارید تو سرور بارها تو این فروم هم توضیح داده شد که چه خبره تو ناتارهای سرور اسپید ترا جای اینکه این همه وقت بذارید باز هم صفحه ها این قضیه رو کش بدید برید از ریدرهای سایدتون یاد بگیرید بازی روی اکانت ریدر رو یا اگه حالشو ندارید که همون کراپتون رو بزنید تو آینده خیلی زود تفاوت هارو متوجه میشید

در مورد اون ۹۰۰ آبادی هم هرکی کمی حوصله کنه تو مپ بچرخه میبینه که آباده های اطراف اکانت ایمپریال چه وضعیتی داره جا اینکه سرتونو بکنید تو برف ماشالا این‌همه وقت برای آنالیز اون اکانت گذاشتید یه خورده تو مپ هم بگردید

پ.ن:خدمت اون برادرهای پشت دستی که تو سرور های دات کام پشت اکانت ایمپریال کف و سوت میزدن و هورا میکشیدن که پرچم ایران رو بالا نگه داشتید و الان که این تیم روبروشون داره بازی میکنه انگ پوش و هزار چیز دیگه ای به این تیم‌میزنن خواهش میکنم بشینن رو همون بنچ تخمه شونو بشکونن باید یه اپسیلن تو بازی حرفی برای گفتن داشته باشی بعد بیای اینجا کری بخونی

پ.ن:بازهم تکرار میکنم بازی و حتی سیاست برای ساید شمال غرب تو فروم جریان نداره فقط در حد انتخاب تارگت های دست گرمی برامون ارزش داره چون بار فنی فروم به شدت پایینه به جز چند مورد پست خوب و تحلیل قشنگ چیز دیگه ای من که ندیدم متاسفانه تو اون ها هم نمیشد شرکت کنیم چون ترجیح میدیم همون دژکوب باز های ناشناس باقی بمونیم براتون

پ.ن:میگن مشت نمونه خرواره دقیقا نمونه اون فرهنگی که باعث میشه هرکی وضع زندگیش از ما بهتره و دزد و پدرسوخته و هزار جور حرف دیگه در موردش بزنیم تو فرهنگ ایرانی نمونه بارزش تو همین کامیونیتی واضحه اتحادی که ۴۸ نفره ۲۰ میلیون کمتر از ۶ نماینده شمال غرب توی تاپ ۱۰ همشون با هم فارم کردن میاد سعی میکنه تلاش ها شب بیدار موندن و زحمت یه ساید رو بذاره رو حساب پوش و .... بس کنید واقعا گفتید پوش عکس پوشتون رو گذاشتیم کف فروم گفتید دارید منبع جابجا میکنید و اون اکانت که تو تاپ غارت نیست !!! استدلال هاتون خیلی خنده داره

رفیق داری اشتباه می کنی، من عضو تیم امرداد نیستم و نبودم که بخوام راجب اکانت ها و مجموعه امرداد نظری بدم...

اگه حرفی هم هم زدم و میزنم کاملا نظر شخصیه خودمه...

شما صرف اینکه من یه اکانت داخل ساید جنوب شرق دارم میگی من امردادی هستم و به چلنج دعوتت کردم؟

در مورد مولتی و مولتی بازی هم غیر این فروم تقریبا تو اکثر فروم ها بحث این داستان میشه که هیچ وقت هم به نتیجه نرسیده...

سلام رفیق والا من از اینکه نوشته بودید تمام ساید جنوب شرق رو با وی پی اس پروکسی پر اکانت میکنید برداشت کردم که خب پلیر جنوب شرقید فکر میکنم هرکی اون پست رو خونده همچین برداشتی میکنه دیگه و اینکه تقریبا لایک و دیسلایک هاتون هم سو با بچه های آمرداد

در مورد مولتی بازی ام بله به نظر من بحث بیفایده هست چون حقیقت اینه همه میکشن حالا یکی یه دونه یکی دو تا یکی ۵ تا ،تا اونجا که مربوط به تیم ما بوده صرفا به خاطر اینکه ادمین سایت تضمین داده بوده اون حالت بات و هر اکانت ۷۰ تا مولتی رو وی پی اس نیست ما اومدیم اینجا بازی اگه همچین چیزیم ببینیم و واکنشی از سوی ادمین نبینیم هم اولین نفر خودم اکانتمو حذف میکنم

درضمن اگه براتون امکان داره میتونم اسم اکانت و ساید بازیتون رو بدونم؟

پ.ن:سعید جان در کل که همیشه شخص شما رقیب قابل احترامی بودید همیشه برای ما امیدوارم ساید پر قدرت و قوی ببینیم ازتون حالا چه در ادامه بازی رقیب ما بودید چه متحد چون تنها دلیلی که اینجا رجیستر کردیم یه سرور پر هیجان بود فکر میکنم شما هم به خاطر همین دلایل تشریف آوردید اینجا برای امتحان

سلام‌خدمت اهالی سرور اسپید ترا

حقیقتش قبلا هم گفته بودم ساید شمال غرب حرف هاشو توی بازی میزنه نمونه هاش رو بهتون قول میدم‌تا ماه آینده خیلی بیشتر ببینید گرچه تا همین الانش چند تا چشمه اش رو فکر میکنم اهل سرور دیدن البته بیشترشو خود اتحاد آمرداد دیده چون داره جلومون بازی میکنه

همینکه یهو از سیاست آی نفس کش همتون باهم بیاید آمرداد قراره هت تریک کنه رسیدید به اینجا قبل از اتمام ماه اول بازی که دنبال متا سه به یک افتادید کف فروم و همبازی های سرور پیشینتون و حال حاضر تون تو باقی سرور ها رو صدا میزنید از ساید های دیگه

و یه اعتراف جالب میکنید که حریف ساید شمال غرب نیستید و رو میارید به سیاست نخ نمای اینا مولتی بازن ما خیلی پاک‌باز و مطهر جوری که حتی کسی که داره از فروم این سرور رد میشه بره دژکوب بازی کنه میفهمه چه خبره اینجا

Feel the heat bro ??!;)

در مورد مولتی بازی خیلی بحث شد شاید نزدیک به ۲۵ صفحه فروم اینکه جنوب شرق هم مثل همه ساید ها مولتی داره چیزیه که این قدر واضحه اصلا نمیخوام در موردش صحبت کنم حالا شما بیا ۱۰۰ تا اکانت بساز دیسلایک کن بیار اینجا بگو من‌پلیر این اکانتم اون اکانتم

در مورد اکانت ایمپریال که از روز ۱ سرور تاپ رید بود هی گفتید گفتید گفتید آخرش هم اومد وسط خود SE کپ زد بعدش گفتید چه لیدرهای تازه کاری که نصف پتانسیل ساید رو ریختن تو جوی آب مقایسه کردید این اکانت رو با اکانت مجید آخیلیوس و گفتید البته گیم پلی مجید کجا و گیم پلی بازیکن های دژکوب باز و ناشناس (البته برای شما ) ایمپریال کجا ،هیچ کدومتون به این نکته توجه نکردید که تیم و ساپورت سایدی پشت اکانت ایمپریال کجا و تیم پشت اکانت مجید تو اون سرور کجا ! ۳۰۰ تا ۴۰۰ تا گرزی زدید و نصف هیرو های سایدتون رو توش دیوار کردید که اگه تیرداد عزیز اون پست رو نمیداد و جمع و جورتون نمی کرد معلوم نبود چه بلایی سر گرزی ها و تروپتون میومد بعد هم که خیلی احساسی پلن دیستروی رفتید به گفته خودتون روی اون ۱۵ کراپی ۱۵۰ معروف تو خاکستری ساید خودتون با کاتا در فاصله ۳۰ دقیقه ،اونم با ۴۰۰ تا کاتا :(تنها چیزیم که دیستروی کردید ساختمون اصلی بود

توجه نکردید که خب یک ساعت بین حملات فاصله هست و شما چند بار میخوای بزنی که اون ده با حساب سنگتراشی دیستروی شه بعد خب اون همه اکانت پشت سنتکام منابع میدن بدون دف هم اون ده دیستروی نمیشه با ۴۰۰ تا کاتا اگه یه هفته هم میزدید و من منبع اینسرت میکردم و اسلات پر میکردم بماند که خب صبح میشه بیدار میشن بچه ها یهو یه ۲۰۰۰ تا تیرانداز میاد اونجا وا میسته از نیم ساعتی و ....

بعدشم که یهو میاید باقی مونده کاتاها که با منابع ساید و پوش و هماهنگی بی نظریتون ساختید رو میکنید تو دیوار یه مصری دیگه (من به این میگم دور ریختن پتانسیل ساید) و همچنان گستاخانه میگید نگران نباشید هیچ اتفاقی نیوفتاده ما ۳۰۰ تا کاتا داریم رو ویونا کارگاه های شما هم مثل اینکه جنسش با ما فرق میکنه یا نکنه کتیبه نامرئی زیر اکانتاتون؟کارگاه سطح ۲۰ هم داشته باشید(که ندارید) روزی ۷۱ ای بیشتر که نمیسازید نکنه یه سری کاتاهاتونو تو اون شب پلن بی نظیرتون لانچ نکردید که ریا نشه .

بد جوری قافیه رو تو بازی باختید میفهمم ولی لباس پاک بازی و مظلوم‌ نمایی برای سایدی که پلیرش خیلی علنی میاد تو فروم همچین پستی میذاره :

خیلی گشاده،بماند روزمه شما تو مولتی بازی به گوش همه رسیده و سرورهایی که ۱۰۰ کردید همینجوری ۱۰۰ کردید طبق شنیده ها حتی خود تیرداد عزیز هم یه اشاره ای داشت به اینکه شما خودتون از اساتید مولتی بازی سنتی هستید حتی دیده شده همون مولتی هاتون رو تو سرور بغلی تعارف میزدید که بیان ۴ نفر بلکه اینجوری نخورید از دژکوب باز ها ^^ ادعا کردید که مولتی های آمرداد رو کسی نمیتونه بزنه ،این چالش شمارو با کمال میل میپذیرم شما سعی کنید اکانتهای ما که به نظرتون مولتی هست رو بزنید ما هم اکانت های مولتی و غیر مولتی شمارو میزنیم وعده دیدار هم کف فروم با لینک هاش

پ.ن۱ : مانی پارتیزان عزیز کاش دلخوری های دژکوب رو میذاشتی کنار قبل سرور می گفتی میخواید اسپید ترا بازی کنید میومدید پیش خودمون یه لقمه نون و آمرداد بود با هم میزدیم به بدن ،شما که نیک نیمت پارتیزان هست مارو هم که میدونی عاشق پلن های پارتیزانی میومدید باهم کیفیت بازیکن های دژکوب (که اصلا چیزی از تراویان قبلش نمیدونستن :() رو نشون دوستای مولتی باز اینجا میدادیم

پ.ن۲:آقا سجاد عزیز مارو دور ننداز،کجایی مشتی اون سرور بغلی که تموم شده اکانتت تو تاپ رید نیست احساس میکنم هنوز جدی بازی نمیکنی این سرور

پ.ن ۳:داش گلم سارنگ :))

شما خودت بیشتر تنفس با آرامش لازم داری گلم

یه بار دیگه اون قسمتی که نقل قول کردی رو بخون ،مگه من گفتم اون اتحاد ماله کدوم سایده؟ حرف من چیز دیگه ایه خیلی واضحه اگه متوجه نشدی که دو باره میگم اگه نمیخوای متوجه شی که کاریت نمیتونم بکنم ،هر اکانت مصری ای مولتی نیست و هر اکانت مولتی ای حتما مصری نیست مثل همون ۵ تا رومن

اینکه داری میانگین رید میگیرید برای یه ساید بعد سایدی که تعداد پلیر و اکانت از ۳ ساید دیگه کمتر داره ولی تو رید با اختلاف از بقیه ساید ها جلوتره رو جوری میانگین داری میگیری که میانگین ریدش میشه چهارم خنده داره یا مشکل داری تو محاسبات و چرتکه انداختن یا داری سعی میکنی نمیدونم فضای فروم‌رو ببری به سمت اینکه تو همه زمینه ها شمال غرب ضعیف ترین ساید هست شاید اون بچه های فروم خونتون روحیه بگیرن یا هرچی .

ولی حقیقت اینه شمال غرب داره با تمام قدرت بازیو ادامه میده و البته که هر سایدی ضعف ها و مشکلات خودشو داره ولی دیگه نگید تو رید ش.غ ضعیف ترین سایده که خیلی خنده داره

در کل که ما وارد این‌بحث های خاله زنکی تو فروم‌ نمیشیم شما هر چی دوست دارید میتونید تبلیغات کنید برای قدرت لایتناهی تون

ما هم ضعیف ترین ساید بازی تو همه زمینه هاییم باشه تا قبل کتیبه حرف هامونو تو بازی میزنیم.

پ.ن:۱۵ کراپ ۱۵۰ تو ساید خودتون برداشتیم تو خاکستری بعد مارو از لاک کردن ۱۵۰ های ساید شمال غرب میترسونید و ۱۰ تا پست در مورد این مینویسید که خیلی ضعیف ۱۵ کراپی ها ساید شمال غرب گرفته شده؟

( صدای خنده حضار )

سلام

یعنی هرچی میخوایم پست نگذاریم تو فروم نمیذارید،حتی تحلیل های کمی که از سرور میکنید هم مغرضانه هست تحلیل کیفی هاتون که بماند .

الان تو این تحلیل چی شد ۶ تا اکانت تاپ ۱۰ ما رو گذاشتید کنار برای بررسی میانگین غارت ساید ها ؟ وقتی همون ۶ نفر طبق تحلیل خود شما اندازه دو برابر "باقی اکانت های جنوب شرق که توی تاپ نیستن" غارت کردن

بعد وقتی داری عدد های تاپ پیشرفت رو بررسی میکنی از ۳ شاخه شمال غرب فقط یه شاخه رو در نظر میگیری؟! در صورتی که اگه سه شاخه رو جمع میکردی تو اون قسمت پیشرفت هم از ساید پر قدرت جنوب شرق خیلی چیزی کم‌نداریم (در واقع خیلی جلوتریم دلیلش هم مشخصه چون اون پیشرفت آمرداد از تعداد خیلی بیشتری اکانت میاد )

بعد ش.غ داره پوش میکنه از نظر شما چون پخش نژاد های بازیش نامناسب هست از نظر شما ؟ این قانون هر اکانت مولتی حتما مصری هست و اینکه هر اکانت مصری حتما مولتیه از کجا اومده؟!

الان اتحاد pp که ۵ تا رومن خیلی بامزه هستن توی جنوب شرق که رفتن همه ده های دومشون رو ۶.۴.۴.۴ برداشتن توی شمال شرق و ده های دیفالتشون چینج نیم شده به (کاتا کنید رید نکنید:دی) و مثل یه اکانت صفر میخوان توی شمال شرق بازی رو شروع کنن مولتی نیستن چون رومن هستن ؟! رو چه حساب ؟!

بعد یعنی فکر میکنی واقعا پوش داریم میکنیم این تایم سرور ؟ وجدانی ؟ یعنی سایدی که اصرار داشته روی ایده اکانت مصری الان داره مصری هاشو رید میکنه جای بالا اوردن کراپ هاش ؟

حقیقتش اینه من خیلی هم خوشحالم که ضعیف ترین ساید بازی ماییم از نظر شما ،بد ترین لیدرشیپ و دیکتاتورشیپ هم توی شمال غربه از نظر شما خیلی هم راضی هستیم نگاهتون اینجوریه

ولی دیگه دارید چرتکه میندازید لااقل با فکت های سرور بازی نکنید.

سلام آیدین عزیز حضور خودتون و دوستانتان تو سرور رو خیر مقدم میگم؛باعث شدید به کیفیت سرور امیدوار شیم متاسفانه تا الان فروم یه حالتی بوده که جز شاخ و شونه کشی چیز دیگه ای نداشته (ماشالا ادعای یه سری از دوستان رو که نمیشه حتی با تریلی کشید)

ولی پست تحلیلی شما طبق معمول و البته اعلام‌ حضورتون یه خورده انگیزه تزریق کرد برای بیشتر وقت گذاشتن تو بازی و فروم

در مورد دیوار مصری اینجوری که حداقل تو کیریلوید نوشته استقامت یا دوربلیتی 5x داره مثل دیوار توتن ولی به جای دف ۳۰ درصدی توتن توی مصری دیوار ۴۰ درصد دف داره که قاعدتا همین‌قضیه اونارو تبدیل میکنه به هولدر های قوی تری نسبت به توتن (البته روی کاغذ :دی)

البته چون خود من به شخصه اولین سروری هست که با این نژاد ها آشنا شدم شاید اطلاعات من ناقصه صرفا چیزیه که تو کیریلوید نوشته

پ.ن اول: خیلی وقته دوستان عزیز در مورد اکانت ایمپریال پستی نقدی گله ای تهمتی چیزی ننوشتید دارم نگرانتون میشم :))

پ.ن دوم:پس اون همه تعریف از خودتون که رقبای شما و متحدین شما پس از برخورد باهاتون تبدیل شدن به دوستان و هم بازی های سرور آتی نمونه هاش اینجوریه؟ خیلی هم عالی .

پ.ن سوم:دیوار و اقامتگاه ناتار خر است 😐😐

P.s:Respect is earned ,not given

پی نوشت پی اس : نمونه اش رو میتونید رو واکنش ها ریپلای ها و لایک های روی پست های آیدین ببینید. صرفا یه پیشنهاد دوستانه بود به دوستان نه چندان محترم جدید که باهاشون آشنا شدیم تو این سرور

سلام دوست عزیز با این حرف شما موافقم که این امکان میتونه به کسانی که تایمشون کمه کمک کنه،(حقیقتا بنده خیلی دوست دارم این سرور بازی کنم ولی از اونجایی که مشغله زیادی دارم احتمال بازی نکردنم از احتمال بازی کردنم بیشتره)ولی به دو دلیل موافق این چنین امکانی نیستم

۱ول اینکه باید یه فرقی بین کسی که وقت میزاره و زحمت میکشه با کسی که وقت کمتری میزاره وجود داشته باشه وقتی چنین امکانی باشه غارت اشباع میشه و همه به فکر غارت میفتن و منابعی برای کسی نمیمونه

دوم اینکه هر ابزاری که بتونه باری از روی دوش بازیکن برداره ازش سوء استفاده خواهد شد،مدیریت سایت قول دادن با همه نوع باتی برخورد کنن،توی چنین شرایطی مولتی ساختن خیلی سخت میشه،ولی وقتی غارت خودکار باشه طرف میاد وی پی اس میخره با استفاده از غارت خودکار چند تا اکانت خوب دیگه هم بالا

سلام

والا فرق بین اونی که وقت میذاره برای رید یا وقت نمیذاره تو رید که مشخصه رو اکانت و میزان فارم اینجوریم نیست که اون نیم ساعت فارم کار رید دستی و اونی که نشسته پای اکانت رید میده رو بکنه ،اینکه میگید با غارت خودکار مولتی میشه کشید بدون رید نمیشه یعنی ؟ میخوای چهار تا کراپ بیاری بالا ریدش کنی چه ربطی به وجود غارت خودکار داره ؟ من که میگم فقط این جوری نباشه خب تشویق میکنه همه رو به اینکه مولتی بکشن سرور هم که نرمال وقت زیاد در مورد اینکه کسی بخواد اکانت جنگی بکشه و چند تا همر ران کنه بالاخره راهشو پیدا میکنه با ماکرو و وی پی اس و تاکتیک و هزار تا چیز دیگه به هر حال والا ما تو همون دات کام با اون همه سخت گیری هم اکانت مولتی مونو با یه آیپی دیگه و ویرچوال ویندوز داشتیم خیلی ساده هم ریدمونو میکردیم یه بار هم پانیش نخوردیم

همه حرفم اینه: اینکه نباشه خب همه تشویق میشن اتفاقا به مولتی کشیدن

غارت خودکار و یا بات ؟

با سلام خدمت اهالی سرور و فروم یه موضوعی که فکر منو مشغول کرده این قضیه غارت خودکار هست که اینجا هم صحبتش رو کردند یه سری دوستان و مقایسه کردنش با بات

به نظرم خیلی مقایسه درستی نیست بله اگه شما پشت فرمون تی ام بات نشسته باشید میدونید تو یه سرور اسپید با یه پروفایل درست و تنظیمات خوب توش شما اول سرور چند دقیقه توش وقت میذاشتی اخر سرور یه اکانت خوب و یه همر واندر زن تحویل می گرفتی و یا یه دف سنگین ولی این قضیه غارت خودکار به نظر من که خیلی ربطی به این موضوع نداره چند تا مزیت داره به نظر من که اتفاقا به کیفیت بازی کمک میکنه و جلوی مولتی بازی چه از نوع سنتی چه صنعتی رو میگیره حداقل نیازش رو .

باید یه حقیقتی رو بپذیریم که میانگین سنی این سرور الان بالاست و تو این دوره زمونه دیگه این قدر درگیری های همه تو زندگی واقعیشون زیاده که عملا نمیتونن مثل مثلا دوران دانشجویی خودشون توی بازی برای رید وقت بذارن پس نتیجه چی میشه وقتی میخوان بازی کنن و البته که دوست ندارن اکانت هاشون از سطح سرور عقب تر باشه رو میارن به وی پی اس و بات و اکانت مولتی ... اگه هدف اینه که این اتفاقا نیوفته تو سرور و اینجوری نشه به نظر من که اتفاقا اضافه شدن یه امکان رید اتومات تو مثلا کلوپ طلایی باعث میشه دیگه همه نرن دنبال روش های دیگه البته میشه یه محدودیتی هم اعمال کرد توی این رید خودکار که اونی که بیشتر وقت میذاره رو ریدش بیشتر فارم کنه و طبیعتا اکانتش بهتر جلو بیوفته (مثلا هر نیم ساعت بشه رید خودکار زد)

این قضیه رید به نظر من که با بات قابل مقایسه نیست چون وقتی صحبت بات میشه کاربرد اصلیش برای اکانت بالا کشیدن و شارژ و پاپ زدن و زیرساخت سازیه و البته فارم در کنارش ولی اصل قضیه اینه بات تو یه سرور نرمال صرفا کمک میکنه به بالا کشیدن اکانتهای مولتی،

ولی رید خودکار باعث میشه کسانی که مشغله روزمره شون زیاد هست بتونن تو اون تایم که نیستن اکانت هاشون خیلی عقب نمونه و وقتی برگشتن بتونن منابع رو مدیریت کنن و اکانتشون رو در حد متوسط سرور نگه دارن

بنابراین من پیشنهاد میکنم مدیریت سرور یه تجدید نظری در مورد این قضیه داشته باشه البته همه این ها نظر شخصی من هست و ربطی به سیاست های کلی تیم و این ها نداره .

صادق صبر مبر نداریم همین الان ساید رو اعلام کن هر سایدی بری نمیزارم بازی کنی:)

این همون احسان کرمانشاهی خودمونه ؟

2 ساعت نیست تو فروم اسمتو آوردم از کجا ظاهر شدی:)

صادق که سایدش و در واقع تیمش مشخصه ، سجاد میگم ها یه آپشن دیگه هم داریم مثلا شما بیاید پیش خودمون سرور که ران نشده هنوز 😅 فکراتو بکن یهو دیدی باز هم از اون اسم هایی که گفتی اضافه شد به سرور و اومد پیش ما

پ.ن: آقا مگه قرار نبود چراغ خاموش بیایم بشینیم یه ساید خلوت چه خبره همه اومدین تو فروم پس 😂

پ.ن: این آقاهه که سند nw دستشه رو کسی میشناسه؟فیلممون کرده تو فروم یا کلا همینجوری خرابه؟

خوش اومدی زاوش جان اینکه بعد 10 سال دوباره میبینی رفقا با تنی سالم میان تراوین بازی کنن ادم جون میگیره من هیچ وقت بیخیال بازی نشدم و مداوم دارم بازی میکنم اما با حضور شما دوستان برگشتم به حال هوای سابق انگار سرور اولمه

پ.ن : همیشه با داوود میگیم : یادته زاوش چقدر حییون داشت تو کپش :)

پ.ن : کاش مثه سابق sw بودی البته هر جا هستی پیروز و دنباله دار باشی

قربون محبتت سجاد جان

اتفاقا منم آیدی شمارو دیدم حدس زدم همون سید خودمونی؛ دیگه تراویان یه بخشی از زندگی ماها شده فکر میکنم هرچیم دور شی بالاخره یه روزی برمیگردی ،نگم برات که خودمم حال و هوای سرور اولی هارو دارم این چند روز هی دارم تو کیریلوید بالا پایین میکنم این ورژن جدید و نژاد جدید هارو :))

پ.ن:آره اونجا یه دوال بیکار داشتم همیشه خدا قهرمانم تو راه آباده های سرور در رفت و آمد بود سر پلن ها دیگه قسمش میدادم دست نزنه به هیرو

پ.ن: sw که همیشه خونه هست برای من ولی خب این سرور شناختی نداشتیم از تیم ها دنبال یه ساید خلوت بودیم برای استارت فهمیدیم nw بیابونه تصمیم گرفتیم بریم اونجا فکر میکنم به جذابیت سرور هم کمک کنه این قضیه

با سلام خدمت اهالی سرور اسپید ترا و کف خواب های فروم

مرور پست هاتون یه خاطراتی از سرور های سابق رو برامون زنده کرد ماشالا فسیل های تراویان جمعشون جمع هست اینجا (خیلی هم عالی)

پس از بررسی های زیاد تصمیم گرفتیم یه بار امتحان کنیم این سرور رو امیدواریم بازی با کیفیت و سرور پر از زد و خوردی داشته باشیم و کنار هم لذت ببریم از بازی

به همراه اتحاد آکسفورد برادرز در شمال غرب این بار در خدمت دوستان هستیم ،در ضمن دوستانی که برنامه ای برای بازی تو این ساید رو دارن چه بهتره که از الان و یا همون اول بازی داخل خود بازی هماهنگ شن چون یه خورده از بازی بگذره کلا عضو گیری به طور کامل بسته میشه اگه تیم دیگه ای هم قصد بازی تو این ساید رو دارن شخصی پیام بگذارند که صحبت کنیم و از اول تکلیف خودمونو بدونیم

پ.ن: فقط کاشکی در حد این همه کری هایی که می خونید اینجا تو بازی هم وقت بگذارید سرور بیابون نشه بعد کتیبه ;)