Posts by H.Faster

سلام

همینطور که اسم من آوردی پس بزار یه کم روشنت کنم که دفعه بعد فیک اومد رو اکانتت صدات در نیاد اینگونه!!!

1: من نه میخوام از خودم تعریف کنم نه چیزی اما اکثرا با سبک بازی و اخلاق من آشنایی دارن;);)

2: من هر جا عشقم بکشه حمله میزنم چه در sw باشم چه در ساید های در کل بگم کنترل کردن من در دسترس نیست...8)

3: بازیه منم دوست دارم به روش خودم از بازی لذت ببرم‌ ، جوووون چه حالی میده رو‌مخ بودن‌...8)

4: در ضمن لیدری ساید ما ضعیف نیست لیدری ساید شما ضعیف که نمیتونه چند تا بازیکن کنترل کنه تو فروم اینقدر داستان ننویسن بخاطر چند تا پلن...^^^^

پ.ن.پ فیک ها ادامه داره... 8)8)

سلام به همه

با اینکه فروم دنبال میکنم اما کم پست میزارم این‌ دفعه ضروری بود پست بزارم :thumbsup:

برام جالبه که حالا نه کتیبه اومده نه مشخص شده کدام اکانت ها نفوذی هستن!!! برای من سواله که هنوز چیزی مشخص نشده تصمیم به متا گرفتین با این حال خودتون میدونید هر ساید ممکنه کتیبه ساید دیگه رو بزنه 8o

ولی امیدوارم این سرور مثل سرور قبل تکرار نشه چون واقعا بازی خیلی مزخرف میشه :thumbsup:

پ.ن.پ اگر تصمیم به متا گرفتین اعلام کنید که همه در جریان باشن :thumbsup: :thumbsup:

یه نکته دیگه هم‌ بگم به زودی نفوذی های داخل sw مشخص میشه میخوام ببینم بعدش بازم حاضرین خاله بازی در بیارین براتون‌ این دفعه چادر میخرم خاله های خوشگل :thumbsup: :thumbup: :whistling: :whistling:

درود فراوان بر تمامی اعضای سروردر جواب برادرمون باید بگم من نمی دونم شما کی هستی و از کجا پرتاب شدی و این که کی قندت رو انداخته اما اینو یاد بگیر که هر حرف یا مشکلی که داری تو جای درست خودش بزن اینجا فروم هست نه دفتر مدیر مدرسه اگر شما با لیدری میدری چیزی مشکل داری جاش اینجا نیست و جنوب غرب با تیم های مقتدری که داخلش بازی می کنن ساید بسیار خوبی هست وثابقه لیدری بالا شما خودت نیاز به شفاف سازی داری که با عقبه ی سنگینی که تیم ما داره و داخل جنوب غرب بازی می کنه این بحث ها رو مطرح می کنی.
    اگر برات دشواری پیش امده نامه می زنی اکانت ادرس روم بهت می دم حلش می کنیم و نهایتا اگر کنار نیایم یه چایی نبات می دم بخوری قندت میزون شه.

واقعا 8o 8o 8o

تو همینجا هم داری توهین میکنی بعد انتظار داری بیام باهات نامه نگاری هم کنم؟؟؟ کلا تو نامه نگاری همیشه اینطور کم میاری پای خانواده میکشی وسط؟؟؟

قند رو پس انداختع یا راست یا چپ شما برو مال خودت ببین چطور انداخته ببین کسی دیگه ننداخته مشکل خودت حل کن .‌ثانیا تو که‌ دم‌ از حرف زدن مشکل حل کردن میزنی اول ببین با خودت چند در چندی ببین میتونی اصلا برای کسی احترام قائل بشی ...

در ضمن چای نبات خودت بخور با من میحرفی سردرد نگیری عزیزم !!! 8) 8)

سلام وقت بخیر

لازم دونستم این سرور یکم شفاف سازی کنم
    جدیدا بازیکن هایی که ۲ سرور بازی میکنن توتال میشن و لیدر ساید لوووول
    نمیدونم جدیدا مد شده یا قبلا مد بود برای مولتی کپ ۱۵۰ میگیرن بعد بازیکن که میخواد واندر کوب بسازه واحه ۱۰۰ درصد یا ۱۲۵ درصد بگیره
    از نظر من ساید sw فاقد تیم لیدری هست فقط چند مشت نوب پیش هم جمع شدن اسم خودشون گذاشتن لیدر توتال . لیدری که نتونه ۱۵ کراپی مشخص کنه نتونه تکلیف بازیکن های ساید مشخص کنه ونتونه کتیبه پخش کنه و اینکه نتونه دوتا بازیکن رو کنترل کنه دعوا پیش نیاد لیدری که اینا رو کنترل نکنه و مشکلات مثل سرور همچنان تکرار خواهد شد ... پ ن پ شما هم بازیکنید فقط تو نامه نگاری هاتون توهین ناموسی میکنید واقعا شرم آوره خودشون میدونن با کی ام پ ن پ شما شاخ سروری لوووول :D :D

امیدوارم سرور جذابی بشه :thumbsup: :thumbsup: 8o

سلام

داش مطمعنی اشتباه نمیزنی؟!!! :rolleyes: :D :D

سامان کیه ؟؟؟ :whistling: :whistling:

داش بنگت خوب بوده اینجا منگ‌کردی 8o 8o

ایشون آقا دانیال هست اسم تیمش و اکانتش پیشوا 8)

اسم در بازی هم تیم _X_ 8) 8)

داش اگر بازم متوجه نشدی میتونی بیای پیش خودم یه جنس نابی بهت بدم بری دنبال سامان‌ دوستت 8o 8o

سلام

این سرور ما هم حضور داریم کنار دوستان ولی حیف جای چند نفر خالیه یه کم با اعصابشون بازی کنیم :))

و اینکه یه توصیه کوچیک دارم برای اونهایی بی دلیل بی جهت ریپلی میکنن

عزیزم قبل شیرجه زدن تو آش فکر بعدش هم بکن!!!
    پ.ن.پ آش داغ پختیم برای شما... 8o :D :D

امیدوارم که سرور جذابی بشه...