Posts by H.Faster

بعد عقل به تو بدن که ده همرت رو چیفت می کنه

برو خنده ام نیار😂😂😂یعنی ۵۰۰ کا دف فرستادین رو واندر ما منت هم سرمون میزارید تف به این متایی که با ما‌ کردین ...برو روزیت خدا جای دیگه بده ...

در مورد چیف هم دلیلی نمیبینم به تو جواب بدم هر کاری دلم بخواد میکنم به کسی هم جواب نمیدم ...من کارم همینه هر جور دلم بخواد بازی میکنم تمام.

دیگه جوابت نمیدم هر چی میخوای بنویس ببینم به کجا میرسی !!! اخرش بن بسته!!!

سلام آقای حسین faster

آگه خبر نداری بنده حدود 10 میلیون دفاع رو ww ها هست

وقتی می‌خوای اظهار نظر کنی از بچه ها گوش کنی بعد بیای اینجا درباره ساید دیگه نظر بدین

هنوز سوتی های دیگه تو یادم نمی ره

یکیش چیفت همرت

واقعا 10 میلیون دفاع دارین ؟

حقیقت رو عکس زیر مشخص میکنه

در مورد چیف هم 16 کا گرزی خالی جز همر حساب نمیشه ... حالا شما همر حسابش میکنی از نوب بودنته ... و اینکه فکر کنم ۵ ۶ سالی از اون جریان میگذره اکانت خودم بود گرزی های خودم بود دلم خواست چیف کنم ... به تو باید جواب پس بدم مگه ...!!!

خدایا یه عقلی به این به یه پولی به ما...

دیگه ریپ نزن حوصله ندارم ...

سلام روزتون بخیر

امیدوارم که حال همگی خوب باشه

یه سرور دیگه هم تموم شد و به خاطرات پیوست ...

تبریک میگم برد شمال شرق رو امیدوارم در مراحل زندگیتون موفق باشید ، و تسلیت میگم به ساید جنوب غرب که واقعا همه جور در این سرور باخت و همینطور باعث باخت ما هم شد ...

و تشکر ویژه دارم از دوستان و رفیق های گلم ساید Se در این سرور ما رو یاری کردن و تا در کنارشون یه سرور جذاب ، هیجان انگیز تجربه کنیم برای تک تک شون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم❤❤

قصه ی ما به سر رسید کلاغه به خونه اش رسید این مصطفی ما هنوز به دختر خوشگله نرسید😂😂

به امید دیدار دوباره...

یا حق

سلام

حسین جان میشه لینک این اتک هاو خرابکاریو بذارید ببینیم چی به چیه

تا اینجا که توو تاپ مشخصه دو اکانت x3x و +18 آسیب دیدن و پسوردشون لو رفته فکر نمیکنم هکی در کار بوده باشه

سلام . شما یه زحمت بکش دوباره خط اول پستی که گذاشتم بخون ... ;);)

سلام‌ به همگی خسته نباشید

طبق خبرهایی که شنیده شده نمیدونم حقیقت داره یا نه

تبریک میگم به چند نفری که یه تنه یه ساید و ۱۵ واندر زن نابود کردن

و تسلیت میگم به اون چند نفری که همرهاشون از دست دادن که باعث شد ۹۰ درصد پتانسیل ساید بهم بخوره امکان حذف چند بازیکن و یا همه وجود داره اما چیزی که فکرم مشغول کرده این هک ها چطور بوده از مدیریت محترم در خواست توضیح دارم

سوال دیگری که ذهنم درگیر کرده ایا هر ۳ ساید موافق تمام بازیکن های سرور با مشکل به وجود آمده آیا موافق هستین که جذابیت بازی از بین بره یه ساید حذف کنه یا اینکه همر های هک شده با موافقت هر ۳ ساید و بررسی ادمین برگشت داشته بشه!!!؟

اگر موافق هستین لایک کنید اگر مخالف هستین که مخالفتون اعلام کنید

نه اومدم طرفداری کسی بکنم فقط یه سوال ساده و نظر سنجی جهت جذاب شدن و ادامه بازی این سرور با آرزوی موفقیت هر ۴ ساید 8)8)8o

سلام روز بخیر انشالله که سرور جذاب و جذاب تر بشه

امیداورم‌که از لینک های زیر لذت ببرید8)8)

1.

2.

3.

پ.ن. توتن هم میتونه خفت کنه 8o8o8)8)8)

4.اینم همینجوری فان زدیم ساعت ۱ ظهر

و در اخر بخاطر مشکلات شخصی و نداشتن وقت دیگه ادامه نخواهد داد و تا ساعت های آینده اکانتم حذف میشه آرزوی موفقیت دارم برای هر ۴ ساید و امیدوارم سرور پر هیجان و جذابی بشه ...

یا علی 8)

سلام

خسته نباشید میگم به تمام پلیرها این سرور هم مثل باقی سرور ها گذشت ، چه خوب چه بد ، لذت بردیم کنار دوستان و آشنا شدیم با بعضی ها ،

و تبریک میگم به ساید برنده و تشکر میکنم از تمام دوستان و هم اتحادی ها که کنار ما بودن و باعث خوشحالی ما شدن سرور خوبی بود امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق باشین:*

یا علی

کی واندر کلاهبردارو زده :))؟!ً

یاد دو ایکس افتادم که آخر سرور بچه ها بیکار بودنو واندر تایگرو زدن :))

ne زده از ترس اینکه در مورد واندر هم سرشون کلاه گذاشته بشه ... هر چند من نمیدونم اخر سرور چی میشه ولی امیدوارم خلاف همه چیز sw ببره ، ولی اینجوری خیلی روغن سوزی میشه برای بعضیا ،امیدوارم روغن زاپاس با مای بیبی زاپاس داشته باشن تو همچین موقعیتی 8)

سلام هوووف دیگه فکر کنم اینجا فروم نیست شده فحاشی خونه جمع کنید باوا هر چیزی هم حدی داره فازتون چیه !!!

نه قانونی وجود داره نه مدیریت نه چیزی پس کی مسئول اینجا چرا رسیدگی نمیکنید!!!

واقعا متاسفم براتون دیگه شورش در اوردین هر حرفی دارین هر مشکلی با هم دارین پای خانواده وسط نکشید تو بازی عمل کنید اینطوری نه دوستی میمونه نه رفاقتی قبل از هر چی فکر کنید بعد به زبان بیاورید وگرنه خر هم زبون داره!!!

سلام خسته نباشید به ۴ ساید و همینطور تبریک میگم پلن زیبای ۳ ساید و تبریک میگم به دفاع خوب ساید ne هر چند انتظار من بیشتر بود از این پلن که بازم خوب بود و در نهایت برسیم به خودکشی این دوست عزیزمون بخاطر جنگ آموز ... در تصویر زیر مشاهده خواهید کرد

و در ادامه...

در مورد اون رمر خفت شده هم بگم بخاطر مشکلات شخصی خودم خفت شد وگرنه هیج وقت نمیتونستید خفت کنید پ ن پ زیاد خوشحال نباشید هر عملی ،عکس العملی داره ...

امیدوارم که سرور جذاب تر بشه پلن های ne رو هم ببینیم 8)8)

سلام دوباره.

کم کم به پایان بازی نزدیک میشیم امیدوارم که سرور جذاب تر بشه

ما که صرفا جهت فان و لذت بردن از بازی و یه وقتی بگذره پلی میدیم هنوز

پ.ن.پ سوز داشت انگار این حمله !!! هر چند دیوار شدیم اما فکرش اینقدر دف بپره انگار سرباز هاتون روزه بودن حال نداشتن چوب خورشون ملس شده 8)^^

سلام تبریک میگم بخاطر پلنتون ولی برام‌سواله چطور همچین پلنی زدین این‌ اطلاعات دقیق از اکانت از کجا اوردین ؟ از کجا متوجه شدین که 100 کی گرزی و ۲۷ تی‌کی ، همچین دفاعی رو رد میکنه؟؟؟ نه از اکانت جاسوسی خورده نه چیزی پس موردی نمیمونه جز اینکه اکانت یا فروخته شده یا صاحب اکانت امار اکانت در اختیار شما قرار داده غیر از این‌نمیتونه باشه!!!

سلام به دلایلی مجبور شدم بازم پست بزارم

از وقتی که تیم سامان و دوستانش اومدن تو sw پارتی بازی که هیچ خاله بازیشون هم شروع شد از کتیبه انبار گرفته تا سایر کتیبه ها من نه دیدم حرکتی بزنن نه یه کار مفید کرده باشین تو ساید فقط خرابکاری و ناراحتی برای بقیه درست کردن بعد ادعاشون هم میشه ما فلان کار کردیم بسار کار کردیم این هم ادعا اینگونه بود با ۱ میل دف که داشتی کتیبه رو راحت بدی بره چرا؟؟؟ اون از خفت شدن هاتون و خرابکاری رو اکانت های دیگه، یه طرف هم کتیبه احمق سبز دادین اینم از مرتاض یونیک آقا من باور دارم تو سوپر پلیری!!! من نمیدونم تو نبودی ساید باید چیکار میکرد واقعا گل کاشتی !!! اما چند عزیزم مشکل پول خورد داشتی به خودم میگفتی برات واریز میکردم... واقعا متاسفم که میای گند میزنی به ساید بعد مسعولیت هم قبول نمیکنی هیچ ادعات هم میشه از این به بعد نه تو نه تیم نوبت حق ندارین تو ساید sw بازی کنید جمع کنید برید تا الانشم زیادی موندین...X/X/:cursing: هرررررری

سلام به همه

یه سوال این بحث ها و کل کل های بیخود برای چیه خودتون خسته نشدین واقعا؟؟؟:/:/:/ بسه دیگه هر وقت میام فروم میخونم فقط چرت و پرت نوشتین !!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

کم کم داریم به اخر بازی نزدیک میشیم دوتا پلن بزنید ببینیم کی به کیه!!! درسته همه ساید ها دف دارن ولی دلیل نمیشه پلن نشه رفت ، ولی هر چه پلن تارگت بیشتر پلن موفق تر برای من جای تعجب این همه بازیکن تو سرور هست یعنی بلد نیستین یه پلن درست برین؟؟؟

پ.ن.پ امیدوارم ترشی هاتون بو نگیره !!!:S:S

موفق باشید..

سلام وقت بخیر

به دلایلی مجبور شدم پست بزارم8)

همونطور که قبلا گفتم، فیک ها ادامه داره رو مخی بیشتر میشه ولی انگار خیلی ها ما رو دست کم گرفتن!!!امیدوار بودم حملات جدی تر باشه...

نمیدونم این فیک ها چه سوزی داشت که روغن بنفشه هم رو درد تاثیر نداره!!!8|

پ.ن.پ شما فقط بزن ولی اینجوری فیک نزن خندم میگیره ...^^8o8o

منتظر حرکت بعدیتون هستم :saint:8)8)

یه نکته هم بگم به اون عزیز که میگه لیدوکائین گذاشته رو حذف !!! نمیدونم چطور شد شما هم شدی مثل نماینده های ایران ما رو گوسفند فرض کردی!!!

گذاشته رو حذف اما کتیبه احمق هر روز چیفر میخوره :) برای جنگ اموز شدن:S:S:S

پ.ن.پ یه نکته هم به شورای لیدری ne بگم !!!

سیاست بازی که هیچ ، سیاه بازی بسه ما رو سیاه نکنید ما خودمون هر روز داریم بقیه رو سیاه میکنیم :))8)8)

سلام

همینطور که اسم من آوردی پس بزار یه کم روشنت کنم که دفعه بعد فیک اومد رو اکانتت صدات در نیاد اینگونه!!!

1: من نه میخوام از خودم تعریف کنم نه چیزی اما اکثرا با سبک بازی و اخلاق من آشنایی دارن;);)

2: من هر جا عشقم بکشه حمله میزنم چه در sw باشم چه در ساید های در کل بگم کنترل کردن من در دسترس نیست...8)

3: بازیه منم دوست دارم به روش خودم از بازی لذت ببرم‌ ، جوووون چه حالی میده رو‌مخ بودن‌...8)

4: در ضمن لیدری ساید ما ضعیف نیست لیدری ساید شما ضعیف که نمیتونه چند تا بازیکن کنترل کنه تو فروم اینقدر داستان ننویسن بخاطر چند تا پلن...^^^^

پ.ن.پ فیک ها ادامه داره... 8)8)

سلام به همه

با اینکه فروم دنبال میکنم اما کم پست میزارم این‌ دفعه ضروری بود پست بزارم :thumbsup:

برام جالبه که حالا نه کتیبه اومده نه مشخص شده کدام اکانت ها نفوذی هستن!!! برای من سواله که هنوز چیزی مشخص نشده تصمیم به متا گرفتین با این حال خودتون میدونید هر ساید ممکنه کتیبه ساید دیگه رو بزنه 8o

ولی امیدوارم این سرور مثل سرور قبل تکرار نشه چون واقعا بازی خیلی مزخرف میشه :thumbsup:

پ.ن.پ اگر تصمیم به متا گرفتین اعلام کنید که همه در جریان باشن :thumbsup: :thumbsup:

یه نکته دیگه هم‌ بگم به زودی نفوذی های داخل sw مشخص میشه میخوام ببینم بعدش بازم حاضرین خاله بازی در بیارین براتون‌ این دفعه چادر میخرم خاله های خوشگل :thumbsup: :thumbup: :whistling: :whistling:

درود فراوان بر تمامی اعضای سروردر جواب برادرمون باید بگم من نمی دونم شما کی هستی و از کجا پرتاب شدی و این که کی قندت رو انداخته اما اینو یاد بگیر که هر حرف یا مشکلی که داری تو جای درست خودش بزن اینجا فروم هست نه دفتر مدیر مدرسه اگر شما با لیدری میدری چیزی مشکل داری جاش اینجا نیست و جنوب غرب با تیم های مقتدری که داخلش بازی می کنن ساید بسیار خوبی هست وثابقه لیدری بالا شما خودت نیاز به شفاف سازی داری که با عقبه ی سنگینی که تیم ما داره و داخل جنوب غرب بازی می کنه این بحث ها رو مطرح می کنی.
    اگر برات دشواری پیش امده نامه می زنی اکانت ادرس روم بهت می دم حلش می کنیم و نهایتا اگر کنار نیایم یه چایی نبات می دم بخوری قندت میزون شه.

واقعا 8o 8o 8o

تو همینجا هم داری توهین میکنی بعد انتظار داری بیام باهات نامه نگاری هم کنم؟؟؟ کلا تو نامه نگاری همیشه اینطور کم میاری پای خانواده میکشی وسط؟؟؟

قند رو پس انداختع یا راست یا چپ شما برو مال خودت ببین چطور انداخته ببین کسی دیگه ننداخته مشکل خودت حل کن .‌ثانیا تو که‌ دم‌ از حرف زدن مشکل حل کردن میزنی اول ببین با خودت چند در چندی ببین میتونی اصلا برای کسی احترام قائل بشی ...

در ضمن چای نبات خودت بخور با من میحرفی سردرد نگیری عزیزم !!! 8) 8)