Posts by H.Faster

یوگی اسم خانواده ات هست... عزیزم نه اسم من... من اسم دارم خودم کور نیستی که بخون

در ضمن شما میگی همر کدوم همر ؟ صحبت کدوم سال میکنی؟ صحبت کدوم سرور میکنی تو خودت کی هستی اصلا بهت ادب یاد ندادن هر جا میری اسمت بگی... یعنی انقدر ترس برت داشته که حتی اسمت هم نمیگی... پس اسمت میزارم خاله فروغ چقدر هم بهت میاد ... اسم جدیدت مبارک خاله فروغ... در مورد حرفهای دیگه ات هم هر وقت مدرک گذاشتی وسط فروم بعدا حرفش بزن در غیر اینصورت دیگه جوابت در این مورد نمیدم ...

شما میگی ولی متاسفانه بعضیا اینجوری دوس دارن ما هم مطابق خودشون رفتارکنیم فکر کنم تا الان باید متوجه شده باشی چند تا تهمت و حاشیه برام درست کردن ...از این خاله ها هیچی بعید نیست زیر چادر همه جوره هستن 😒😒

حسین جان شما که قبلا اینارو نوازش کردی

خودتو کوچیک نکن

چیشد پس؟

من خودم کوچیک نمیکنم فقط از دروغ بدم میاد همین هیچوقت با این یکی نمیتونم کنار بیام که کسی برام حرف درست کنه بعد بندازه گردن من... مثل آش نخورده و دهان سوخته اس... ساید NE چقدر بدبخت و حقیر شدن که فقط بلدن با با شایعه و دروغ برای بقیه حرف در بیارن .‌‌.. این فروم ادمین نداره رسیدگی کنه به این موضوع...X/X/

داداش چرا فشارت رفت یکم اغوره بخور سکته نکنی بیوفتی رو دستمون اگه وجود نداره انقد داغ نمیکردی داداش گردن بگیر تموم بشه بره حرص خوردن نداره که🤣🤣🤣🤣🤣🤣

امضا

سامورایی

فشار چی!!! چی چرت و پرت میگی برای خودت بچه... من میگم همچین چیزی وجود نداره داغ کردم چون از شایعه بدم میاد هر کی بخواد برام حرف درست کنه بدم میاد شما که وجود مردونگی ندارین حرفی میزنید با مدرک بزنید فقط برای بقیه حرف و دروغ درست میکنید خدا ازتون نگذره... خیلی بی وجود هستین کل ساید ne همتون بی وجود دروغگو عقده ای هستید دیگه زورتون بهمون نمیرسه میاین تو فروم حرف در میارین برای همه خاک تو سر بدبختتون واقعا متاسفم برای تک تکتون... دیگه هیچ پاسخی در این مورد به هیچکدام از شما نخواهم داد..تف بهتون...

نمیدونم کی هستی نمیدونم کی این چرت و پرت ها بهت گفته ، ولی اون ادم که برای من اینجوری حرف در آورده... شما که حرف میزنی فقط حرف میزنی مرد هستی وجود داری مدرک بزار اینجا ببینم کدوم همره که همش میگین همرت چیف کردی که اصلا همچین چیزی وجود نداره...

سلام محکم بزنی سوز میاد نمیشه اینجوری فراری میشن آروم بزنی خستگی داره بازم نمیشه حوصله ات سر میره رمانتیک بزن اونها هم لذت ببرن ...‌البته رمانتیک با صدای زیاد ... ببینم صدای خاله خوشگلا ne تا کجا میاد ...

بزودی با پلن سوززز!!! در خدمت اقایون چادر گل گلی هستیم...

سلام عرفان یه کم اروم تر بزن ملت خوابن... یهو دیدی بیدار میشن از خواب خشکشون میزنه انگار برق گرفته شون ... قشنگ بود پلن تون ایول❤ یه چند تا هم برای ما بزارین بزنیم 😁😁😉

استاد فستر گرامی

شمارو میدونم همه رو زدی مساوی هم نداری ما اگه کل کل میکنیم منظورمون بقیه بچه های جنوب شرق هست به خودت نگیری چهار روز دیگه سرور باز شد فارممون کنی

فقط یه سوال این عکس رو چرا گذاشتی و مربوط به چه کتیبه ای هست ؟

من شاهزاده باشم یا گدا به خودم مربوط ...

کل کل هم هر چقدر دلت میخواد بکن ولی با من نمیتونی کل کل کنی عزیزم از هر کی میخوای برو بپرس ببین کدوم کسی هست کل کل کرده با من دیونع نشده باشه واقعیت ها تلخ شما در جریان خیلی چیزا نیستی ... در مورد کتیبه هم این همون کتیبه احمق که توتال نوبتون استفاده ازش بلد نبود ما ازش زدیم ..‌.

‌ شما هم تن ماهی میخوری فاز کوسه نگیر میای فروم ... تن ماهی زیادی شامل اسهال میشع مراقب جایی که میسوزه بیشتر باش ... دیگع جوابت نمیدم چون پیام هات برام مهم نیست ...

من اکثرا سرور ها در کنار خیلی تیم ها بازی کردم... تهش برام مهم نیست برد بشه یا باخت تا تهش بازی کردم برو از هرکی میخوای بپرس همه منو میشناسن من تو هیچ سروری حذف اکانت یا فرار نکردم...‌ در مورد اون کتیبه احمق هم نمیدونم کی گفته چنین حرفی رو ولی شما که حرفش میزنی مدرکش هم داری؟ اگر حرفی میزنی با مدرک ثابت کن اگر مدرک نداری پس حرفت شایعه ای بیش نیست...

من یادم نمیاد ne بازی کرده باشم اخرین سرورم واندر گرفته باشم... شمایی که اسم خودت میزاری بازیکن یه عکس گذاشتی خب عکس حمله هایی که دیوار شدین هم بزارین در ضمن شما که واندر تخریب نکردین ... واندر رو تا جایی که یادم هست اون سرور رو خود رسول و بچهای ساید زدن تخریب کردن شما چند حمله کردین رو نقشع دیوار شدین این عکس هم گذاشتی برای دهکده همر یا دهکده نقشه هست پس یه چیزی میزاری واضح بزار عزیزم ... شما فقط بلدین هر چیزی ساختگی یا دروغش ارائه بدین از وقتی که تورج از ne رفت وقتی سامان گرس تیمش فونیکس دار دسته اش اومدن ne . Ne سابق نشد فقط کارتون شد مولتی بازی خاله بازی دروغ بازی حاشیع سازی زیر اب زنی یه ذره وجود مرام معرفت بینتون وجود نداره ... من اون سرور بچهای ما همه رفتن بخاطر اینکه میدونستن میبازیم هیچ شانسی برای برد نداشتیم جلوی se ... من موندم برای اینکه دوست داشتم سایدم حفظ کنم همین هیچکس فکر نمیکنم همچین کاری کنه ..‌‌. من هر سروری بازی کردم تا تهش بازی کردم جوان مردانه چه تهش باخت باشه چه برد تجربه ای شد برای ما و خاطراتی غمگین و زیبا..‌. شما که خودتو بازیکن میدونی من جز مولتی بازی و غارت کردن ازت چیزی ندیدم... که با همون خوشی اسم خودتم میزاری بازیکن بابا هنر کردی قله دماوند هم تو رفتی پرچم کاشتی تو اعجوبه ای نکشی مارو اقای نوچه فرزاد پانیشر..‌.

سرور باز شد بیا پیش خودم با هم میریم به جنگ ne اینها فقط جز ادعا و حرف پوچ زدن هیچی بلدن نیستن ... کارشون همینه اگر خوب بودن که من داخل ne میموندم هنوز حرف های ۱۰ ساله هر سرور میان تکرار میکنن مال ال کردیم ما بل کردیم شما اگر بازیکنی کل تیمت بردار بیا مردونه بازی کن جلوی بقیع تیم های بجای اینکه فرار کنی بعد بیای تو فروم بگی ما اینجوری بودیم اونجوری بودی تیمت که هیچ خودت اگر بازیکن بودی تا الان تیمت جمع کرده بودی اومده بودین درخواست راه اندازی ادامه سرور میدادین پس خاله بازیتون خوش باشین متاسفانه من از شما نه از تیم ne هیچ چیزی جز ترس برای ادامه سرور نمیبینم خوش باشید با چادر گل گلی هاتون اگر چادر هم کم اوردین براتون بفرستم ... یه وقت نترسی اقای جاوید خان... :(:S

سلام یه جور میگی تیم فونیکس انگار بهترین تیم دنیاس تیمی که با مولتی خودش میکشه بالا دف میسازه و غارت میکنه تیم نیست من سال ۲۰۱۴ با تیم آمراد بازی کردم سبک بازیشون حرف نداره ... همه چیز برنامه ریزی شده اس... از اون موقع تا نسبت به الان هیچ تیمی ندیدم که به پای تیم آمراد و بچهای se برسه همینطور سرور قبل هم پا به فرار گذاشتین هنوز بخاطر اینکه آبروتون بخاطر اینکه بازنده هستین جرئت نکردین بیاین برای ادامه ... این بود توان قدرتتون در بازی ؟ اینقدر سرور از خودتون تعریف میکردین میگفتیم میزنید میزنیم ما اینقدر همر داریم پس چیشد؟ یهویی همه فراری سوار بر سرگاری یکی بر الاغی سواری یهو ناپدید شدین داستان ناگوار فرار بچهای ne در سرور فینال به در خاطرات ثبت میشه...:)8)

سلام یه چیزی فراموش کردی من نوک حمله se بودم ولی پستم دفاع بود با این حال منم لذت بردم اما نشد بچهای ne خراب کردن فرار کردن از ترس هنوزم پیداشون نشده برای ادامه سرور یه کم زیارتشون کنیم ... یعنی انقدر ادامه سرور سوز داشت که حتی حاضر نشدین با مالیدن روغن بنفشه ادامه بازی رو تحمل کنید و تا اخر بمونید چادر گل گلی ها تون گذاشتین سرتون هر کدومتون یه جا پا فرار گذاشتین...‌ انتظارات بیشتری داشتم...X/:(

سلام کسی که دف نداره پس از ۲۴ ساعت گرفتن جنگ اموز همون که حذف کنه بهتره ... اخرش هم همرش هم خفت میشه ... چیزی که زیاده دفاع اینجا ولی خب کسی قدر ما رو نمیدونه X/X/?( تبریک میگم بهت پلن خوبی بود ولی ناقلا از ما کپی نکن زدی تو کار مصری 😅