Posts by H.Faster

من قبل از اینکه همرم بدم دست بچها میدونستم همرم دیوار میشه... گاهی فداکاری نشان دهنده افتخار هست!

همیشه حرف تلخ جواب نداره!!!

میتونستم همرم خودم لانچ کنم بازم دیوار میشدم

اما بازی گروهی هست همر دادم بچها بزنن... دیوار شدن نشدنش برام مهم نبود فقط میخواستم همرم استفاده بشه چون دیگه حوصله خودمم ندارم چه برسه بازی ...

شما هنوز به اون نقطه درک و صبر نرسیدی که متوجه حرفهای من بشی ... مواظب باش با این پریدن های یهویی نیفتی تو چاله یهو چیزیت میشه حیف میشی این وسط...

اون فشاری که تو میخوری هیچکی نمیخوره...

روزت خوش گلم بوسسس به کله ات:*:*

جالب بود

تهش هم جالب تر ولی کنجکاو شدم اون بهههه بههههه

بشنوم ... :love::/

سلام به همگی

سرور های قبل تر قبل فروم هر چند کل کل ها بود اما بیشتر بحث های جالب عکس و لینک های بازی بود تا بحث و حرفهای تکراری ...

این سرور من کل کل کردن نمیبینم بیشتر بی احترامی .

توهین به همدیگه و حرفهای غیر بازی میبینم‌...قدیما ادم میامد فروم تا پست میخوند دو تا عکس حملات و خفت میدید لذت میبرد این سرور واقعا مرز کل کل که نه در واقع باید بگم مرز توهین و بی احترامی به یکدیگر جا به جا کردین ... برای یک بار هم شده این کدورت ها این بی احترامی ها این توهین ها این کثیف بازی ها رو کنار بزاریم ... من میدونم اکثرا باهم غیر از بازی باهم آشنایی دارین با هم دوست ، رفیق هستین...

این سرور هم دو فردای دیگر تموم میشه یه طرف سرور برد هست یه طرف سرور باخت برام مهم نیست تهش چی میشه... فقط بیاییم در لحظاتی که چه در کنار هم در چه دور از هم خوش باشیم..

چه در بازی چه در از خارج از بازی با هم دوست و رفیق باشیم ... این بازی هم یه روز میشه خاطره...

یه روز میای برای یکی تعریفش میکنی ولی فکر اون روز کردین...؟؟؟ که یه دورهمی با چند تا دوست و رفیق بیشتر خوش میگذره تا تنهایی!!!

امیدوارم ته این سرور به گند نکشید

این سرور هم مثل سرور های دیگه به خوشی تموم بشه

با همتون هستم دوستی و رفاقت ارزشش بیشتر از یه بازیه پس با یه بازی خرابش نکنیم...

امیدوارم کاتا کردن ناتار و این حرکت چیپ برده زدن با فارم لیست رو برای جذاب شدن ادامه سرور و حذف کنید ... چون اینکار به ضرر همه اس اصلا لذت و هیجان به اضافه نمیکنه فقط اینجوری بیشتر همدیگر اذیت میکنیم ... بخاطر من نه بخاطر خودتون بخاطر ادامه بازی که دو روز دیگه دو سرور دیگه کنار هم یا مقابل هم بازی کنید از ادامه این حرکات خود داری کنید با تشکر...

پ.ن.پ

( دوستی و رفاقت )

رو جایگزین توهین و بی احترامی و دعوا نکنیم...

برای جذاب تر شدن فروم و ادامه بازی ازتون درخواست دارم عکس حملات و تحلیل های زیباتون ارائه کنید

دوست دار همگی ...

H.Faster8)

از اون جایی ک کار دست من بود میگم

حس نمیکنی از اون 90 تا نصفش فیک بود از تک مزدور گرفته تا فیک رمر؟!

اصلا هر 90 تا فیک بود <X<X:S:S

فقط چرا فشار میخوری اینقدر عزیزم...

بوسسس به کله ات:*:* فشار نخور حیف میشی ...

یه لیوان آب قند بخور عزیزم...

سری بعد که 100 تا موج زدین یه روش دفاعی دیگه بهتون یاد میدم ... تا آموزش بعدی

خدانگهدار ...

Faster8)

موجی واقعا این پست من برات سوز میاد!!! شما میگی همر چیف کردی در واقع ۱۰ روز بود اون دهکده از ناتار چیف کرده بودم ... شما حرف کدوم همر میزنی؟!!! ۱۰ کا گرزی ۱ کا تی کی از کی تا حالا جز همر حساب میشه...

این دومین بار این پست تکراری میزاری... قبل از اینکه اون دهکده رو چیف کنی ۱۰ کا گرزی با ۱ کا تی کی رو احمق sw دیوار شده شما شب اومدی دهکده خالی رو چیف کردی ... مطمعن باش اگر اون دهکده همر داشت حتی نمیزاشتم لینک بگیری ... مهم نبود برام... قبل از اینکه شایعه سازی کنی اول از سنت خجالت بکش گلم

دوم با مدرک حرف بزن ... سوم بچهای sw تایید میکنن حرف من رو...

تمام

بدرود

Faster8)

حسین اقا به جا موز ساختن یه خورده سر‌ کتیبه ها وقت میذاشتی این موز ته مونده همون همریه که کتیبه مرتاض و احمق رو بلند کرد از سایدتون موز بزرگتر تقدیم شما

چه فرقی میکنه کجا استفاده شده کجا استفاده نشده در حال حاضر خود کشی کرده گلم ...

زمان حال مهم نه زمان گذشته ...

سلطان کتیبه ی نامتقارن

سلطان کار با کتیبه احمق

کتیبه احمقو برداشت

ببینیم این دفعه چیکار میکنه

گلم بجای این کار ها دو جلسه بیا کلاس آموزش برات بزارم همه چیز درست میشه...

خوب دقت کن به عکس...

همچین چیزی شانسی نیست!!!

دو بار جا به جایی مساوی = دوبار جنگ‌آموز ...

تا آموزش بعدی خدا نگهدار...

Faster8)

سلام

وضعیت سرور خرابه ...

وضعیت سرور بی جوابه ...

ادمین چرا رسیدگی نمیکنی من کجام هم اتحادی هام کجا ان من تو ne ام یا SE

واقعا این چه وضعشه 40 درصد اکانت های ne. تو se و nw. چه خبرتونه.... واقعا این سرور مرز کثیف بازی جا به جا کردین ...

امیدوارم یه روز این مسخره بازیا تموم بشه بازی به همون حالت قبل همیشگی برگرده چون اگر این روند ادامه پیدا کنه نه پلیری نه سودی داره برای کسی چون به ضرر همه اس

ما که رفتیم با دلی غم نگران .... یادش بخیر چه زود گذشتی ای دوران...

Faster8)

سلام به همگی اولین روز بهاریتون به کام<3

🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹شماره حساب دلتون ❤️رو نداشتم🍃🌹🍃

🌺تا شادی ها😁رو براتون واریز کنم8o;)🍃🌹🍃

;)رمزش رو هم نداشتم;)🍃🌹🍃

🌺تا لااقل غم هاتون رو برداشت کنم🍃🌹🍃

:love:ولی از خودپرداز دلم❤️ براتون آرزو کردم...🍃🌹🍃

🌺روز و روزگاران لحظه هاتون به کام دلتون❤️🍃🌹🍃

:love:عیدتون مبارک:love:🍃🌹🍃

🌺سال خوبی در پیش داشته باشید<3🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃

Faster8)

سلام به همگی...

یکی دیگه از سرور های تراوین ام به خاطرات پیوست و همچنین بودن در کنار رفقای قدیمی چه جدید سرور خوبی بود لذت بردم

تشکر میکنم مهدی دانایی گل، ایلیا دوست داشتنی مهدی نیک روش آچار فرانسه :* آرش افکت عزیز :love: سروش عزیز .. حسین شادو دوست داشتنی. Mr.oAAعزیزو محمد رفیق دوست داشتنی خودم وتمام دوستانی که چه در کنارم چه در ساید متحد بودن...بنده رو تحمل کردن... تبریک میگم به بچهای Nw.. امیدوارم همگی به آرزوهای نرسیده تون برسید موفق و پیروز باشید

یا علی...

سلام نعمت چه عجب پس از مدت ها تو فروم زیارتت کردم حاجی تو چجوری روت میشه با این خاله ها چت کنی ولشون کن... بزار به خیالات شبشون خوش باش امروز نشه فردا نشه یه روز میشه گذر به آفتابه میخوره... خلاصه از وقتی توتال تورج از ne رفت دیگه شمال شرق شد جای خاله چادری ها الان معلوم نیست کی به کیه توتالش کیه صاحبش کیه نوبش کیه همشون خودشون همکاره میدونن بزار خوش باشن تو ne یه جوری شمال شرق شمال شرق میکنن انگار هزاران گنجینه از اونجا تصرف کردن الان رو فرش دارن پرواز میکنن میان فروم پژ میدن... ولشون کن ... دوست داشتی بیا پیش خودم پلی بده :love::*یه بازی گروهی بهتر از بازی در گروهی که همشون باخودشون درگیرن..‌.

یا علی.

اگه سرورهای فان رو حساب کنی در ۱۰ سرور گذشته ۶ بار ne واندرش ۱۰۰ شده

اگه سرورهای فان رو حساب نکنی در ۵ سرور گذشته ۳ بار ne واندرش ۱۰۰ شده

هر سروری بودیم تاپیک اعلام آمادگیش هست امیدوارم سرور ۵ ایکس خالی از سکنه خستتون نکرده باشه و تو سرور ۲ یا ۳ ایکس بعدی ببینیمتون

جوووون تو فقط حرف بزن امیر اینقدر بچها رو به چالش میکشی اما خودت فراری هستی ... برام سوال شده چرا...؟

ضمنا تو که خودت پلیر شمال شرق میدونی میگی 10سرور گذشته ne برنده شده اسپید ترا ۱۰ تا سرور هنوز ران نکرده... و دوم اینکه شما اصلا پلیر نیست بازیچه دست آموز فرزاد پانیشری..‌ من خیلی چیزا حضور ذهن دارم... حواست باشه تو همون امیری که شمال غرب بودی زیر دست فرزاد ... جالبش اینه تو میگی ne ده سرور ۱۰۰ کرده کدوم ۱۰ سرور عزیزم؟ مدارکش موجود هست؟ من خودم تو ne بودم وقتی تو نبودی الان برای ما آدم شدی؟!!! تو سرور های قبل اسپید ترا و قبل تر از اون کجا بودی داشتی تو کوچه قایم موشک بازی میکردی:) یه جوری حرف میزنی انگار قله دماوند فتح کردی اینجا تراوین... من که سابقه دارم تو هر 3 ساید ne sw و Se یبار اینقدر نگفتم آقا من اینجوری اینجوری بعد تو دوتا سرور اومدی مولتی کشیدی آدم شدی؟!! برو خدا روزیت جای دیگه حواله کرده نه تو تراوین بیای بگی من 10سرور ne ۱۰۰کرده...

ما رفتیم این توپ این میدون ببینم شما با 10 تا سرور قراره کدوم رئیس جمهور جدید معروف بشی هر وقت کاندید شدی یادت نره یه تبلیغات بکنی تو آیت فروم با بچها میایم بهت رای میدیم دکتر 10 سرور تراوین ...:love::*

سلام...

ایلیا چیکارشون داری ولشون کن بزار هر چی میخوان بگن ببافن اینها ذره ای ادم نیستن مرام و معرفت که هیچ شرف مردونگی هم ندارن برای ادم حرف در نیارن ... شایعه درست نکنن نمیدونم میخوان با این کارها به کجا برسن اما اگر دنبال خر با باقالی میگردین جای دیگه دنبالش بگردین تو SE نیست خدا به همتون همتون شفا بده انشالله یه روز برسه که هر کاری خواستید انجام بدین تصمیم گیرنده اش خودتون باشید اختیار خودتون اکانتتون سایدتون ایمیلتون ... ندین دست دیگران...

اگر دقت کنید چند روز بعد کتیبه ها همر دهکده دیفالتم رفت تو دیوار ne ... دلیلش این بود بدون هماهنگی بدون اینکه از کسی اجازه بگیرم همرم زدم چون اختیارش دارم ... وقت میزارم برای بازی بعد شاد و بودن و فیض بودنش بدم یکی دیگه ببره!!! واقعا متاسفم برای کسایی که عمر یه عده رو تباه میکنن اینجوری اخرش هم میگن برو جای دیگه... اینجا این ساید جات نیست...

اینجا یه سایت یه بازیه پس تصمیم بگیریم همگی شاد باشیم... نه با تک خوری مفت خوری...

یا علی

سلام

عزیزم آمار همر من چرا میزاری فروم نمیگی خاله خوشگلهای ne وسوسه میشن میان بوسش میکنن ||?(?(8)

دوست عزیزم نه تنها شما.بلکه همه دوستان رو عرض میکنم.

گر تو با بد، بد کنی
    پس فرق چیست؟؟

من از خودم شروع میکنم که به کسی توهین نکنم.توی فروم زیاد کل کل میکنم ولی توهین و بی احترامی نمیکنم.
    هروقت خودمو درست کردم. مطمئن باش، بقیه هم مجبور میشن خودشونو درست کنن.

اگه کسی بهت تهمت زده یا توهینی کرده. من ازت معذرت میخوام. خوبه؟
    گناه کسی رو نمیشوریم داداش.

شما معذرت خواهی میکنی ولی بعضیا حتی شعور معذرت خواهی کردن هم ندارن ... حتی خجالت هم نمیکشن از حرف و کارهاشون فقط در تعجبم از این کارها میخوان به کجا برسن آیا وزیر میشن !!! واقعا خجالت خوب چیزیه ... یه کم مرد باشین یه کم مردونگی داشته باشین یه حرفی میزنید اثبات کنید تا کی دروغ حاشیه واقعا متاسفم براتون ...

از ادمین فروم تقضای رسیدگی به این موضوع دارم پست های تکراری و بیش از حد حاشیه سازی را پاک کرده و به شخص مورد نظر طبق قوانین برخورد کند ...