Posts by Masoud

چند روز از بازی گذشت تا همین الان بله بله خود شماها بله منظورم بچه های ان ای هستن دارن همه رو تهدید میکنن به طروق مختلف. لامصبا چقدر مگه شما همر یا دف دارین که برای هر ۳ساید دیگه دارین لات بازی در میارین همه سایدا رو تهدید میکنید.

والا با این میزان مولتی که دارن اگه بعد کتیبه ها درگیری نشه اینقدر دف میکشن که 3 تا ساید که خوبه 4 تا ساید از سرورهای دیگه هم قرض بگیریم کم میاریم جلوشون.

نمونه این کارو سرور 3 ایکس دیدیم ,تا واندر تقریبا پلن بزرگی زده نشد اخر کار 12 تا رمر و واندرکوب زده شد به واندر 30 سطح اومد پایین!!^^^^;(

سلام خوبی افشین جان؟؟

با تایید حرفات میخواستم بپرسم شما که با بچه های اس دبل بودی همیشه چی شده این سرور اومدی اس ای؟؟

تیم به اون خوبی داشتی :))) ,ازشون جدا شدی ؟

پ.ن: اقای t.n.t گیر دادی فقط پستای مارو حذف میکنی؟؟:///
    پ.ن 2:اقا منظورم کل اس دبل نیست.سوتفاهم نشه یه وقت

دف ریختن توی فارم ها رو هم که میگید زرنگیه
    من سوال دارم آیا روش بزدلانه تری واسه کشتن سرباز های حریف هست یا نه؟
    و اینکه میخوام بدونم داخل بازی پس خط قرمز شما کجاست؟ یعنی هرکاری که قادر به انجام باشیم رو مجازیم انجام بدیم؟
    من تا امروز نمیدونستم دف ریختن توی فارما زرنگ بازی محسوب میشه

سلام خوبی داداش؟ اقا من نمیخوام دخالت کنم ولی خداییش شما اول کاتا کردین اینارو :)) من خودم تو سایدم خیلی مشکل سازم ولی هیچ وقت کار به کاتا نکشیده
    تقریبا اینچنین شرایطیو حالا درون ساید نه ولی بین مرز ها همه ماها داریمو داشتیم
    در ضمن توقع داری وقتی دفشون اونقدری نیست که بتونه جلوی همرای شما رو بگیره بیان رو در رو بجنگن؟دیگه وقتی کار به کاتا کشید این میشه یه تاکتیک واسه جنگ نامتقارن .خودمونیش میشه چیزی که عوض داره گله نداره :))

ولی در کل ای کاش این کاتا کردن و دف ریختنو اینجور کارها تموم بشه بشینین صحبت کنین باهم

داداش ما وارین باز و سرور 20000ایکس باز ما همر ندیده

شما پرو شما لیدر بیا توضیح بده چجوری این همه منابع بدون رید اومده.

البته شما هم معلومه همرت همینجوری در اومده که اینحوری حمله میکنی وگرنه پوش فضایی تابلوعه تو این داستان

شما که میگی سایز همرای این سرور بیشتر از کام و ای ار دلیلشم بگو دیگه

یعنی تفاوت سایز اینقد باید فاحش باشه ؟؟؟

اینجا مولتی بازی شده بچه بازی طرف یه وی پی اس میگیره 30تا 40 تا مولتی میندازه روش تا اونجایی که رمش جواب بده باتش کارکنه ازش استفاده میکنه

خب معلومه مولتی ها با اکانت اصلی آی پی نمیخورن رید میشن

اقا مجید مولتی 1000 تا هم باشه اول سرور باید یه نیرویی باشه که بتونه این 1000تا رو رید بده یا نه ؟؟ اینا بدون رید کشیدن این همرارو

به فرض همون 50 تا مولتی که شما گفتی رید بدن .تولید هر ده هم 10ک در نظر بگیریم میشه ساعتی 500ک !یعنی روزی 12 میل رید

خب بزارید براتون حساب کنم که سوتفاهم ها حل بشه :

داداش من چرا خودتو میزنی به اون راه ؟شما برو دات کام روز 17 سرور نصف این همرو بکش بیا نشون بده

شما فقط داری میگی میشه میشه .بله روی کاغذ خیلی چیزا میشه

الان خود ادمینم بیاد یه اکانت بزنه توشو پر نیرو کنه یه عده میان میگن میشه.بله با پارتی بازی و چشم پوشی از خیلیا چیزا میشه

اقایون همر ساز که میگن میشه خود کسی هم که همرو کشیده نمیاد دفاع کنه از خودش.بهتر خود ادمین بیاد بگه چجوری میشه اکانتی که تو تاپ غارت نیست میتونه اینجور همری بکشه

این همه منابع از کجا اومده!!!

دوست عزیز سلام

2 تا سوال!!

1 _شما میگی این سایز همر واسه الان بازی نیست، با تایم ساخت همر مشکل داری یا منابع برای ساختش؟؟

سلام

داداش منم جنوب شرقیم ولی خداییش این میزان همر با پوش اونم از طریق بازار ارسال شده .مولتی هانتر هم اصلا واسش مهم نبوده.خود من تا 7ک تی کی دیدم به مصطفی زنگ زدم گفتم بزنیم رو حذف این سرور فایده نداره!!!30ک گرزی قابل حضم ولی شوالیه ....

ما همه تا الان چند تا سرور ای ار حداقل دیدیم.پلیرهای اون موقع هم فکر نمیکنم چیزی از مهارتهای پلیرهای الان کم داشته باشن.اینجا خداروشکر توتال و توتال دات کام زیاد داریم.اگه میشه طی این چند سال (10-15 سال ) یه نفر یه لینک بزاره که تو روز 17 سرور 2ایکس طرف 7ک تی کی داشته باشه

اگه حتی یه دونه لینک بود من حرفای دوستمون اقای stim رو نمیپذیرم

ممنون

سطح این سرور حتی از خیلی از سرورای دات کام و سرورای کشورای دیگه هم به مراتب بالاتره . همین چند ماه پیش یکی دو هفته قبل از قطع اینترنت بدون گلد(گلد فقط از فروش وسایل قهرمان توی صرافی تامین میشد) و مولتی با 3 4 روز تاخیر در ثبتنام رنک 1 غارت یکی از سرورای بین المللی رو گرفته بودیم. آیا همچین چیزی اینجا هم امکان پذیره؟ مسلما خیر

سلام ببخشید دیر جواب دادم تازه دیدمش.ازنظر بازیکن ها نمیگم از نظر سطح کلی سرور مثل سطح تولیدات ناتارها و زیاد شدنشون و ابادی ها و حتی زاد و ولدشون .ازاین لحاظ از نظر من خوبه

یه تیم اومده توی جنوب غرب و از ما جداست حالا احیانا اگر اتفاقی افتاد و از طرف اون تیم حرکتی شد روی یه ساید و اون ساید کل جنوب غرب رو تارگت کرد، ما هم به ناچار اختلاف نظرهامون رو با کلاهبرداران کنار میزاریم و با اون ساید درکنار هم میجنگیم.

سلام

اقا حالا اومدی همون سایدی که خواست تلافی کنه حرکت این تیم رو چه تظمینی میدید از کل جنوب غرب دف ارسال نمیشه واسشون؟

با سلام دوباره

اقا خارج از بحث مولتی بازی خداییش حس نمیکنید بعد فیلتر ای ار این اولین سرور ایرانی که خیلی شبیه ای ار قدیم ؟؟؟
    حالا درست اشکالاتی هم داره ولی نسبت به سایتهای دیگه این سرور خیلی سطحش خوبه که نشون میده اسپیدترا داره تو مسیر درستی میره.موافقید یا نه ؟

سوزن رو ان ای گیر نکرده دشمنان جنوب غربم حواسشون باشه.دلیل این کار خصومت کاملا شخصی از قدیم با بعضی(کلا با 2-3 نفر) پلیرهای ان ای و اس دبل هست

سلام من و مصطفی 2 تا اکانت جدا از هم داریم .هرچند که اونایی که منو مصی رو میشناسن میدونن اکانت منو اون نداره
    ولی خب من رومن دوس دارم مصی توتن :))

فکر کنم منظورشون اکانت من هست اگر اینه بگو ما هم حواسمون جمع باشه

نه بخدا من به شخصه بدی یا بی احترامی از تو ندیدم که حالا بخوام مشکل داشته باشم.
    داستان مال قبل از بازی تو اسپید ترا هستش.
    تو تا الان حکم رقیب داری زدی یا خوردی نوش جون جفتمون ولی بعضیا هستن بخاطر یه بازی توهین و فحش به خود ادم که هیچی به خونواده هم میدن!!!
    دیگه خودت فروم نویسی میدونی چی و کیا رو میگم

اقا بحث رو نکشونید به 3به 1! بعضی از دوستان منتظر همین اتفاق هستن تا از اب گل الود ماهی بگیرن.
    ان ای تعداد اکانتهای زیادش اخر بازی به دردش میخورن(مث اس دبل تو سرور قبلی) اونم اگه 3-4 تا اکانت پایه باشن نمیزارن به اخر بازی برسن.همون اشتباهی که ما سرور قبلی انجام دادیمو تا واندر پلن نرفتیم روشون
    این سرور فرق میکنه این کلک مرغابی که زدن دیگه جوابگو نیس

با سلام

ما از 2 هفته دیگه هم ساید خودمونو از مولتیهای ناشناس پاک میکنیم هم یکم ساید ان ای رو فشرده میکنیم که اینقدر از تراکم ننالن!

ما که گفتم منظورم اکانت بود و از طرف ساید حرف نمیزنم .اگه لیدرهای اس ای هم مخالفتی نداشتن تا اخر سرور ادامه پیدا میکنه

پ.ن :سوزن رو ان ای گیر نکرده دشمنان جنوب غربم حواسشون باشه.دلیل این کار خصومت کاملا شخصی از قدیم با بعضی(کلا با 2-3 نفر) پلیرهای ان ای و اس دبل هست

و من الله توفیق

*کمبود پلیر غارتگر توی ساید جنوب شرق توی این سرور به چشم میاد

سلام

داداش کمبود پلیر نیست.جنوب شرق همه غارتگرها افتادن کنار هم ,یه ابادیو دو نفری میزنن :))
    ماشالله ان ای اینقدر قشنگ پخش شدن تو 50*50 شونم یه ابادی مشترک ندارن