Posts by Kolahbardar

سلام محمد جان

اگه درست بگم سدی گنجیشکه خودمونی درسته ؟

اگه خودتی عزیزم تو وات یه پی ام بهم بده ۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

لایک داری داداش .

من زمانی که گفتن آمرداد داره میره شمال غرب با زئوس پلی بده خیلی تعجب کردم

دوستانی که با تغییر زمان بازی موافق هستن درخواست بدن چون یه دست صدا نداره

ناصر جان فک کنم داری اشتباه میزنی ، کسی و میگن لات کوچه خلوت که تو سری خوری چیزی باشه ، این بچه هایی که میبینی دو راند رو 100 کردن این راند هم دارن کری میخونن تنور رقابت (تو بازی) رفاقت (خارج بازی) رو گرم کنن وگرنه برای اکثر بچه های ما این کل کل ها و رفاقتاست که جذابه نه خود بازی دیگه هر کاری میخواستن تو تراوین کردن و لات کوچه خلوتم نیستن منم از شما دعوت میکنم حتما این سرور تشریف بیارین با تیمتون و آمرداد و محک بزنین

ارادات

سلام داداش .منم صرفا جهت داغ شدن تنور کل کل این پست رو گذاشتم . وگرنه همه میدونن برای من تو تراوین اول رفاقت مهمه و بعد رقابت .

منظورم از کوچه خالی این بود که تو فروم جز بچه های امرداد کسی پست نمیذاشت :P

ماشاا... به بچه های آمرداد . چه گرد و خاکی کردین تو کوچه خالی . برین دعا دعا کنین بچه های کلاهبردار نیان وگرنه همچین کلاهتون رو بر میدارن که نفهمین چی شده و شب بخوابین و صبح پاشین و ببینین فقط یه ده با پاپ صفر از اکانتتون مونده :P

پ . ن : اشکان جان و شهریار جان دوستون داریم چه تو تیم ما باشین چه تو تیم آمرداد :love:

راستی میگی داداش ادامه بحث میشه اسپم ولی سروری که توش رکورد همر ۲ نژاد از ۳ نژاد موجود در بازی در جهان جابجا شد به هر آدم کور و کچلی هم بگی متوجه میشی که سطحش بالا بوده یا پایین .

که این رکوردها هم تو تراوین تا زمانی که ده درصد بنوس اتحادها فعال شد شکسته نشدن .

هر واندر ۳ راند اومد پایین

ولی من یه چیز رو میدونم داداش تا زمانی که تو یه سرور نباشی نمیتونی سطح اون سرور اون درک کنی

یکم به جملاتی که میگی توجه کن داداش اینجوری که شما میگی به جز اون ۳ سروری که شما اسم آوردی بقیه پلیرهای تراوین داشتن غاز میچرندونن

داداش کاری با کل کل هاتون ندارم

ولی سرور ۸ راند ۲ یکی از قوی ترین سرورهای تراوین قبل از فیلتر بوده و اینو هر کی دو سرور تراوین قبل از فیلتر بازی کرده باشه میدونه .

احتیاج به جلوزدن کلیپ هم نبود همون همر اول که لانچ شده بود از اکانت parsapp که رکورد همر گول جهان رو زد رو ببین اولش بعد در مورد سطح سرور صحبت کن داداش

تو اون سرور رکورد جهانی همر رومن جهان هم توسط اکانت samanphp زده شد .

اینا همه بدون مولتی بازی و سیلور فروش و ... بوده .

باخت به نطر شخصی من مال اونیه که یه سرور همر شارژ کنه اخر مجبور باشه بزنه واندر بازنده

البته شما که یه سرور فروم نویسی کردی وسطاشم گفتی 20 روز دیگه میزنیم شمال شرق و هنو 20 روزت نشد

خب جمله اولت که جک سال بود .

چون همه میدونن که شمال شرق از اول سرور کلا یه پلن رفت و فقط همر شارژ کرد که آخرشم مجبور بشه واندرزن هاش رو بدون هیرو لانچ کنه خب پس از این لحاظ هم که بازننده شما هستین .

در مورد جمله دومت من کی گفتم ۲۰ روز دیگه شمال شرق رو میزنم ؟

تا اونجایی که من یاد دارم شمال شرق از روز اول گفت میخوام زئوس رو بزنم و هر روز امین میگفت که پلن رو چیدیم و تایم ها رو درآوردیم و فردا لانچ کردیم رو زئوس ولی نمیدونم چرا این فردا هنوز نیومد :(

هر جور فکر میکنم اون چیزهایی که به ما چسبوندی همش مال خودتون بوده که .

به قول رضا جان خودتون ساقیت رو دوست دارم از این ساقی های تو خیابون و جنس ارزون نخر خوب نیست :P

۳ صفحه فروم نوشتین بچه های شمال شرق عزیز و آخر من نفهمیدم شما مشکلتون اینه که چطور گندم ۷ میلیون منفی داده شده ؟ یا چطور از ان دبل کسی نیومده تو تاپ دفاع ؟

فقط یه سوال واقعا متوجه نیستین یا دارین اداش رو در میارین ؟

البته من فکر میکنم تو خماری دف روی واندرون موندین و دارین این بحث ها رو میکنین که شاید ساید ان دبل دلشون براتون بسوزه و شات دف رو بفرسته براتون :D

دوستان عزیز شمال شرق شما هنوز نفهمیدین که این سرور رو تو فروم باختین و از اشتباه گذشتتون نمیخواین درس عبرت بگیرین ؟

باختین مثل یه مرد سرتون رو بالا بگیرین و بگین باختیم دیگه بهانه آوردن و گفتن زمین کجه و ... فقط باعث کوچک شدن خودتون میشه

سلام خدمت تمام دوستان .

تبریک به ساید ان ای بابت دفاع های خوبشون و همرهای زیبایی که کشیدن .

تبریک به امید جان که سایدش و بچه های سایدش از همه مهمتر هستن براش . امید جان خیلی مردی دمت گرم .

تبریک به پارسا عزیز که تیم ربلز رو خیلی خوب جمع کرده ( البته سعی کن یکم خوش قول تر باشی :دی )

تبریک به ساید ان دبل که با وجود کم بودن پلیرهاشون نسبت به بقیه سایدها باز هم پا به پای متا بودن

و تبریک و تشکر ویژه به کل اعضای کلاهبردارها که این سرور همه با هم همدل بودن دم تک تکتون گرم ببخشید اگه این سرور نتونستم زیاد آنلاین باشم ( مخصوصا اشکان ، صادق ، کسری ، اکبر ، علی رضا ، ابوالفضل ، مهدی ، شهریار ، مهدی ایمورتال ، علی ، جواد ، دانیال ، سجاد ، یوسف ) و تشکر ویژه از محسن بیگ اسپای عزیز

منهای تراوین :

دوستان شیرازی یه پیام بهم بدن تا یه میتینگ برگذار کنیم ۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

شما ذره ای از حساب کتاب بازی نمیدونی برای همین نظراتت خیلی شبیه وانتی تو کوچس. عزیزم هنوز گیر اینی که ما ش ش اکانت داریم :)) لول .

واندر تایگرز زمانی زده شد که دیگه واندر زنی تو ساید نبود ( واندر زن آی آر دست سارنگ بود) قبل از نقشه یکی بدون هیرو و دیگری با هیرو زده شد و انبار زد دوباره . زمانی که میدونی شانسی برای زدن واندر نداری باید تمام تلاشتو بکنی که حداقل دو سه راند جلو بیفتی . اینکاری بود که کردیم. اون سرور تنها شانس دفاع بود که همین تاخیری و دوستان جو گیر شدن دفاع ج ش رو ندادن . بعد به هم خوردن متا دیگه ما فقط گندم میدادیم که همرای شمال ترشی نشه :)). با چارتا دمپایی تایگرزو زدن بچه ها چه سوزشی ایجاد کرده :)). البته پیشرفت خوبی داشتینا با نصف اون همرا اون سرور واندر خورد .

پ ن : تمسخر ؟! شما خودت کاری میکنی که بقیه مسخرت کنن به بقیه چه . به نظر میرسه خوشتم میاد.

واندر تایگرز رو زدی نوش جونت . به ما چه ربطی داره :D

حساب کتاب ما خراب و حساب کتاب شما عالی . اصلا شما اسطوره تراوین ;)

راستی واندرزنتون سارنگ رو پیدا کردی بهش بگو کسری و ممد زرتشت سلامت رو رسوندن و گفتن اگه خواستی باز هم میتونی بیای گزارش های اکانت رو پاک کنی :P

سارنگ دوست داریم چه اونموقع که گزارش پاک میکردی رو اکانتمون و چه تو دو ایکس آی آر که برای خودت کسی شدی و واندرزن کشیدی .

راستی آقای حساب کتاب یادت رفت بگی بعد از اینکه دوتا از همرهای زئوس خورد به واندر تایگرز شما از رو بیکاری اومدن واندر رو زدین :D:D:D:D:D

آنتی اسپم

حمله سهمگین شمال شرق

کی واندر کلاهبردارو زده :))؟!ً

یاد دو ایکس افتادم که آخر سرور بچه ها بیکار بودنو واندر تایگرو زدن :))

صحبت های شمال شرق در مورد کلاهبردارها

تا قبل از این که همش پست میذاشتن که بی شخصیت تر از کلاهبردارها ندیدیم و از اول گفتن ما از این و اون دف میگیریم . یا واندر از اس ای اومده پیش ما .

حالا هم که دیدن حتی موقع واندر و اتک ها هم یه دونه دف از هیچ سایدی نیومد روی واندر کلاهبردار اومدن یه جور دیگه مثلا مسخره کنن .

داداش ما برای لذت بردن اومدیم اینجا بازی کنیم نه برای برد و باخت .

یادت افتاد به سرور ۲ ایکس آی آر دوتا نکته دیگه رو هم من از اون سرور بهت یادآوری کنم .

قبل از نقشه ها یکی از واندر های شمال توسط جنوب چیف شد ولی آخرش برنده شمال بود .

گفتی از روی بیکاری اومدن واندر تایگرز رو زدن خیلی خندم گرفت یا معنی بیکاری رو نمیدونی یا کلا تو باغ نیستی . زمانی میگن از روی بیکاری زدن که واندرت رو لول ۹۹ باشه و کلی هم همر ترشی انداخته باشین و ندونین چکار کنین میگین بریم فلان جا رو بزنیم از روی بیکاری . نه اینکه واندر لول ۵ باشه و ببینی همرهایی هم که داری خط روی واندر شمال نمیندازه بیای یه واندر ضعیف تر رو بزنی و بگی از روی بیکاری :D

بچه های ان ای زدن واندر رو دمشون گرم خیلی حال کردم باهاشون .

زمین خوردن مهم نیست مهم اینه که بعد از زمین خوردنت دست هات رو بذاری رو زانو خودت و دوباره بلند بشی . نه برای یه بازی و فرصت پیدا کردن برای دوباره بلند شدن بیایم تو فروم و ... بر علیه همبازی و دوست و غیره بگیم

اکانت Shaniz توسط پلیر قبلی اکانت یعنی حسین زده شده به در و دیوار

مابقی حرفا بمونه واسه آخر سرور

خوب نیست آدم خیانت بکنه به سایدش و بعد هم بیاد تهمت بزنه به بقیه که چون آی پی مشترک خوردم با فلان اکانت پس اون اومده نامردی کرده و آی مولتی هانتر باید فلان اکانت و تیمش رو کلا بن کنی و ...

به قول قدیمی ها نیم کیلو باش ولی مرد باش

خب داداش در مورد یکی شدن با اس دبل .

ما از روز اول و قبل از شروع سرور اعلام کردیم که با اس دبل نپ هستیم و هنوزم همون هستیم . که با این وجود همر سوم ایمپریال رو هم دیوار کردیم ( میتونی بری از امین بپرسی )

در مورد اس ای هم من با امید جان از سرور قبل داداشی هستیم ولی باز هم دلیل نمیشه مولتی هاشون رو نزنیم که به خاطر همین که مولتی هاشون رو کاتا کردیم اول سرور ۶ تا همر رومون بلند کردن . و هنوزم داریم مولتی هاشون رو میزنیم خواستی تو واتس آپ پیام بده تا شات حداقل ۱۰۰ تا رید و کاتا مولتی شون رو بهت بدم .

در مورد ساید ان دبل هم که فکر کنم ده یا ۱۵ روز پیش بود که دوتا همر ازشون خفت کردیم .

در مورد واندرمون هم که چه نکته ریزی داره که خودمون متوجه نمیشیم ؟ اگر منظورت اینه که چرا واندر گرفتیم که من همینجا شخصا از کل بچه های شمال شرق معذرت خواهی میکنیم که واندر گرفتن ما اینقدر براشون بد هست که تو هر پست در مورد هر ساید میذارن اسم تیم ما رو هم میارن . 8o

اگر فکر میکنین که خودمون کلین نکردیم

اینم شات کلین شدنش .

اگر هم فکر میکنین دفش مال خودمون نیست که حتی یدونه دف از سایدهای دیگه رو واندر ما نیست .

کتیبه اش هم که مال خودمون هست .

دیگه چه نکته ای میمونه ؟

شاید منظورت اینه که ما گفتیم واندر نمیگیریم و الان گرفتیم ؟ داداش ما از اول سرور گفتیم با توجه به روشی که میخوایم بازی کنیم بعید میدونیم تا اندگیم دوام بیاریم که بخوایم در مورد واندر هم فکر کنیم . ولی با توجه به اینکه جز اون ۶ تا همر اول سرور که اس ای زد و دوتا لنگ دمپایی از طرف شما دیگه اتکی رو ما لانچ نشد . و دف ما تقریبا دست نخورده هست و خودمون هم زنده موندیم ;) گفتیم حالا یه واندری هم دور هم بکشیمش بالا . اگه ناراحتی بیا حالا یه چایی با هم بخوریم .

فکر کنم خیلی وقت بود پست نمیذاشتی تو سرور هم نبودی . حداقل قبل از پست گذاشتنت تو سرور یه سر بزن بعد بیا اینجا ... بگو .

توهم توطئه داریم ؟ نیم ساعت قبل از اتک بدون هماهنگی ۲۵۰ ک دف پارک شده ما روی مرتاض بک میخوره و بهانه هم اینه که دفاع داشت لاست بی گندمی میخورد . اولا تو نیم ساعت قرار بود چقدر لاست بخوره که تا قبل از اتک نگهداشته نشد ؟ دوم اینکه اینو دیگه هر پلیر نوبی هم میدونی دف رو بدون هماهنگی صاحب اکانت بک نمیدن چون ممکن گندم تو ده نداشته باشه و اونجا لاست نخوره .

خب حالا بریم یکم سراغ هویت تیم شما حسام جان .

اول سرور هر کی به مولتی های ما چپ نگاه کنه ما تو خاک اون ساید چاه نفت میزنیم .

هر کس دنبال ۳ به یک باشه ما صفرش میکنیم .

ساید اس ای اصلا نمیذاریم واندر خودتونم بگیرین .

هر کس دف بریزه تو مولتی های ما با جواب سنگین همرهای ما روبرو میشه .

خب از اول سرور تا حالا تمام اون اتفاق ها افتاد و جواب دندان شکن ساید شمال شرق چی بود

یه پلن رفتن و ۴ تا همرشون دیوار شد و به خاطر این اتفاق ناموس هم رو آوردن کف فروم و همشون توهم توطئه گرفتن ( توهم توطئه به این میگن نه به اینکه کتیبه مرتاض منحصر با ۳۰ ک لاست گرزی بلند بشه )

بعد از اونم دوتا ۹۰ ک گرزی و یه ۳۰ ک تبری لانچ کردین کلا .

خب حالا ما چکارت کردیم که بی هویت شدیم . به قول احمدی نژاد آب رو بریز اونجا که سوخته چکار کلاهبردارها داری ؟

تیم شمال شرق یه مشت فروم نویس دارن که هر پست میذارن یهو اسم کلاهبرداران رو میکشن وسط مثلا اس ای کتیبه احمقشون رو میزنن اینا میان میگن کلاهبردارها فلان هستن . ان دبل واندرشون رو چیف میکنه میگن چرا کلاهبرداها اینکارا نکردن . داداشی که میگی ۸۰ تا پست گذاشتم برو از اون ۲۰ نفر تیم خودت بپرس که چرا روزی ۴ بار اسم تیم ما رو میارین ؟

اما در مورد کتیبه برده شده همر چسبیده به کپ هیچ ساپورتی نداره قرار بود به ساید تحویل بدیم ولی پر رو بازی گلد ساپورت ساید باعث شد اونم بزنیم جایی که ضرری برای کسی نداشته باشه به همین دلیل همر خوابونده شد و دیگه نمی تونست گندم منفی ده مرتاض رو بده 3 ساعت دفاع رو لاست بود من خودم همه رو شخصا بک کردم بچه هایی که علاقه به بازی دارن خسارت نبین دف دو تا از بچه های خودتونم اونجا بود و اصلا هم برام مهم نبود اتک فکه یا می تونه ریل باشه مهم ساپورت کردن همر خودم تا لحضه اخری بود که دیوار بشه

بدون شرح .

فکر کنم با این جمله همه فهمیدن که کتیبه چی شده و کجا رفته

خب دوست عزیز تو پست های قبلیم بخون من اولین انتقادی که کردم که به لیدر ساید پارسا جان بود که چرا اجازه داد کتیبه روی اکانتی بمونه که داره مثلا با مشکل شخصی از سرور میره . خب خیلی تابلو هست که این کتیبه اگه جابجا نشه از دست ساید میره

حالا یه با فروختن

یا با هدیه دادن

یا با حذف کتیبه

در مورد گندم دادن همر و دف با هم . داداش ما رو هم مثل خودت فرض کردی ؟ اینجا اسپیدتراست مگه تراوین هست که بخوای بگی طرف همر بلند کنه نمیتونه گندمش رو بده و مجبوره دف رو بک بده (این جمله با اختلاف جوک سال اسپیدترا انتخاب شد ) . داداش تا قبلش این گندم ها از مولتی های خودش تامین میشد خب همر نباشه با مسیر تجارت این گندم تامین میشه .

گفتی تراوین بازی بی احساس هاست و بازی ارقام فقط میشه بگی بک خوردن دف نیم ساعت قبل از اتک شما کجای ارقام هست ؟

اگه تراوین بازی بی احساس ها بود الان ۹۰ درصد از رفیق های اصلی و فاب هر کدوم از ماها تراوین بازها نبودن .

تراوین که نمونه از دنیای واقعی و ذات اصلی پلیر پشت اکانتش هست . اگر تو تراوین حاضر شدی خیلی راحت زحمت چندتا دوستت رو به هدر بدی پس مطمعن باش تو دنیای واقعی هم این اخلاق در ذات تو وجود داره که پاش بیفته انجام میدی .

تراوین یه بازی تیمی هست و هیچ کس تنهایی در دنیای تراوین کاری از پیش نمیبره نمونش همون تیم ۵ نفره سارنگ که همه میدونن به تنهایی پلیرهای خیلی خوبی هستن ولی چون با تیم نبودن زمین خوردن . پس تو تراوین کسی حق نداره بیاد ادعا کنه که این همر رو من تنهایی کشیدم و ... چون مطمعن باش اگه ساید پشتت نبود یک ماه هم دوام نمیاوردی پس تو به اون ساید مدیون هستی و ساید آدم مثل خانواده آدم میمونه الان کاری کا سامان جان کرده مثل این میمونه که بگه چون داداشم بهم گفته بالای چشمت ابرو هست من باید نفت بریزم روی خونمون و خونه رو آتیش بزنم .

من بازی با اعداد رو مثل پازل کنار هم چیدم

۱- اکانت ایمپریال میاد همرش رو لانچ میکنه تو دیوار

۲- بعد از لانچ همرش میاد تو فروم که میگه به خاطر ۳ تا مهاجر تو کام من اینکار رو کردم و در اصل باید همر روی اکانت لیدر ساید خودم بلند میکردم

۳- یهو دف روی مرتاض منحصر بک میخوره

۴- نیم ساعت بعدش کتیبه با ۹۰ ک دف که داشته بلند میشه

دوستان من بلد نیستم ولی اگه ممکنه یکی این تیکه های پازل رو کنار هم بچینه برای بقیه توضیح بده تا ما هم پازل چیدن رو یاد بگیریم :D:D:D:D

# بیاییم بقیه رو مثل خودمون فرض نکنیم