Posts by Kolahbardar

برای میتینگ که تشریف بیارین در خدمتیم سعید جان

برای زدن هم بیاین یه کاری کنیم هر وقت خواستین بزنین بیاین موقع لند اتک هاتون تو قهوه خونه که قلیون هم بدم و بعد که لینک هم ندیدین حداقل همون موقع رو سیستم خودم دف رو ببینین

:P

پ . ن : البته سفره خونه است تو باغ یکم از قهوه خونه باکلاس تره 😁

با سلام خدمت دوستان عزیز

تقریبا یکساعت مونده به استارت بازی که تصمیم گرفتم یه چالش جدید رو تجربه کنم و یه چالش هم برای تیم آمرداد درست کنم . به احتمال زیاد اکانت کلاهبردار تو خاک اس ای رجیستر میکنه و منتظره ببینه بچه های آمرداد چقدر زور دارن برای زدنم .

من و کلاهبرداری هام شما همه

پ . ن : اشکان سرلشکر ده ۲ رو میام چسبیده به خودت میزنم آخه دلم برات تنگ میشه :P

مرسی مهراد جان .

انگار من اشتباه برداشت کردم من فکر کردم وقتی نوشته فارم لیست منظورش اد کردن فارم لیست هست نگو منظورش ارسال فارم لیست بوده .

همینجا به خاطر این اشتباه لپی که کردم از همه معذرت میخوام و اگر این امکان باشه که خیلی عالی هست و دمشون گرم <3

صادق جان من کجا گفتم که باید غارت اتومات باشه که میگی چونه نزن ؟ :/

ناصر جان عزیزم همین الان هم توی کام که سرور بین المللی هست ( اگه قبولش داری به عنوان تراوین مرجع ) یک گزینه موجود است که دیگه نیازی به قلم و کاغذ مثل 8/9 سال پیش نیست

شما میزنی تعداد نیرو رو انتخاب میکنی و بعد سیو رو میزنی میره توی فارم لیستت 😊

این گزینه که تو خود اسپیدترا هم هست .

من گفتم یهو یه گزینه نباشه که شما بزنی کل ناتار اد بشه

اونی که شما میفرمایید گزینه اضاف شدن به فارم لیست هست خیلی وقته اضاف شده به صفحه دهکده ها و باز هم باید رو نقشه تک تک دهکده ها رو بزنی باز بشه و اد کنی

حمیدرضا جان مگه ما گفتیم دنبال بات هستیم ؟

شما ثابت شده ای برای ما داداش احتیاج نیست از کسی بپرسم در موردت .

من خودم به خاطر اون سر در تاپیک بود که آبروم رو گذاشتم وسط و پلیرهایی رو آوردم این سرور که بعد از فیلتر دیگه تراوین بازی نکرده بودن

اینقدر به امیرحداد پیام دادم که کلا تو همه چیز منو بلاک کرده که دیگه بهش پیام ندم بیاد اسپیدترا بازی کنه

پس بدون من آبروم رو گذاشتم وسط برای این سرور که بدون مولتی و بات هست

داداش من اولشم گفتم نه موافق این قضیه غارت اتومات هستم و نه مخالف غارت اتومات اتفاقا من کسی ام که رو اکانت parsapp پلی دادم و همون موقعش که همه از بات استفاده میکردن ما فقط دستی رید میدادیم برای همین برامون فرقی نداره من بحثم رو طرز برخورد تیم شماست که از اول فروم تا حالا بچه هاتون هی میان میگن اگه فلان باشه ما میریم و اگه بهمان باشه ما میریم اینو من به عنوان یه خواننده بی طرف که میخونم میگم این تیم داره اینجوری حرف میزنه که باج بگیره از مولتی هانتر فقط

وگرنه خودت میدونی از مخالف های سرسخت مولتی بازی و بازی با بات هستم چون اکانت خودم حتی یک دقیقه هم خاموش نیست که بخوام نگران بات باشم یا نباشم داداش

ناصر جان من بدونم تو چه مشکلی با امرداد داری خوب میشه

هرچند به گوشم رسیده جیزهابی که چرا همه بر زد آمرداد شدن

خداروشکر این همه دوشمن و تو چشم ملت خار بودن

نشون دهنده قدرت ماست در این شکی نیست

ما حرف هامون رو تو بازی میزنیم اگه حرفی برای گفتن داری تو بازی نشون بده

اشکان جان من نه مشکلی با امرداد دارم و نه مشکلی با هیچ کس و هیچ تیمی تو تراوین دارم و هدفم از تراوین فقط بازی کردن لذت بردن از بازی و پیدا کردن چندتا دوست عزیز هست . اتفاقا الان بهترین دوستام همه جز رقیبانم بودن و اگه کل کل میکنم فقط برای جذابیت بازی هست

تو ۱۶ صفحه فروم حداقل ۱۰ صفحه اش هست که بچه های امرداد گفتن اگه فلان باشه ما نیستیم و اگه بهمان باشه ما نیستیم .

خب همینجا هم ما مثل تیم آمرداد عمل میکنیم جناب آقای ادمین این فارم اد کردن دیگه چیه دارین اضاف میکنین به سایتتون ؟ مگه تو تراوین اصلی ما گزینه ای به اسم اد کردن فارم داریم که شما دارین اینو میذارین ؟ خب اگه لیست فارم اد بشه که بقیه اش کاری نداری یه برنامه ساده موس رکورد هست برای زدن فارم لیست و عملا بات وجود داره . همینجا ما هم یاد گرفتیم و اعلام میکنیم اگه اد کردن فارم جز امکانات ساید باشه تیم کلاهبرداران در این سرور حضور نخواهد داشت .

پ . ن : اشکان شیرازی عزیز یه برنامه بذار همدیگر رو ببینیم خیلی دوست دارم ببینمت . منتظر تماس شما هستم ۰۹۱۷۸۱۶۸۰۵۲ شماره واتس آپ ۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

خب تیم آمرداد عزیز مثل اینکه از پلیرهایی که اومدن تو سرور ترسیدن و دنبال بهانه هستن برای نیومدن همش میگن اگه فلان بشه ما نمیایم اگه بهمان بشه نمیایم :دی

دوستان عزیز یه سرور راه افتاده بدون بات و مولتی اگر بات و مولتی دیدین و مولتی هانتر پیگیری نکرد اونوقت بیاین بگین چون به قولش عمل نکرد میریم .

من نه موافق غارت اتومات هستم و نه مخالف غارت اتومات باشه میگم دستت درد نکنه نباشه هم میگم خوب خودم دستی میزنم . دیگه اینکه بیام بگم اگه فلان باشه ما نمیایم اگه بهمان باشه نمیایم این یعنی میخواین تحت فشار بذارین مولتی هانتر رو . که فکر نکنم کار درستی باشه .

حرف شما مثل اینه که پلیرهای تورنومنت برن بگن چون ما به صورت work off line سیم سکند میزدیم و همه کس بلد نیستن اینجوری اتک بدن حالا که شما این گزینه رو گذاشتین تو بازی ما بازی نمیکنیم .

تا اونجایی که من یادم میاد وقتی تو تراوین به خاطر بات بن میکردن برات مینوشستن به دلیل اینکه همه نمیتونن از این امکان استفاده کنن شما داری تقلب میکنی و بن میکردن . ولی وقتی یه آیتم برای همه یکسان باشه یعنی همه دارن از اون مورد استفاده میکنن .

کوچیک همه ناصر کلاهبردار

خدا بیامرزتش و مجید جان ما رو هم در غم خود شریک بدون

دوستان یه صحبتهایی شنیدیم بابت رید خودکار تو سرور!! ایا درسته ؟؟ چنین قابلیت صرفا پیشنهاد شده یا قرار باشه جزو امکانات سرور؟؟؟

سلام داداش . آره رید اتومات داره . به احتمال ۹۰ درصد مثل سرور تورنومنت گزینه سیم سکند زدن هم داره سرور

سلام سارنگ جان

دمت گرم از نوع ماست مالیت ولی اینکه بیای معنی یه کلمه رو بذاری و بگی توهین نیست رو به یه بچه ۱۰ ساله هم بگی بهت میخنده . بستگی به نوع استفاده کلمه در جمله داره برات چندتا مثال میزنم

معروف ترین کلمه که در فرهنگ لغت نه تنها معنی بعدی نمیده بلکه به معنی بزرگ هست کلمه خر هست . مثل خرگوش یعنی گوش بزرگ . خرچنگ یعنی چنگ بزرگ . خرشانس یعنی کسی که شانسش بزرگه

یا کلمه ... به معنی یه شغل هست و قانونا شغل ها جز فحش حساب نمیشن .

ما همچنان دوست داریم سارنگ جان .

آنتی اسپم : با تشکر از بچه های شمال شرق با این خفت های زیباشون که فروم رو برای ما که بازی نمیکنیم جذاب کردن

ببخشید وقتتون رو گرفتم

کوچیک همه ناصر کلاهبردار

آخه چرا اینقدر دوگانگی شخصیت . سارنگ از فرهنگ لغت فارسی حرف زد و معنی یه کلمه گذاشت و شمال غربی ها لایک کردن همه من که از فرهنگ لغت فارسی استفاده کردم دیسلایک کردین . بابا من اصلا تو این سرور نیستم که بخوام طرف سایدی رو بگیرم به عنوان یه شخص بی طرف پست گذاشتم . :دی

به قول عمو محمود به جای دیسلایک آب رو بریز اونجا که سوخته ^^

گلم تو خودتو اذیت نکن ، مهرشاد منظورش شما نیستید - هی فر فر ریپلایش میکنی .... منظورش امیر و دانیال هستن و کلهم داره راجب راند 3 سرور 1 حرف میزنه :)))

امیدوارم اینجوری نخوای مارو به توپره بکشی!!!

پ.ن: نفس عمیق بکش... دم بازدم دم بازدم

خب کلا داره اشتباه میزنه . تا اونجایی که در فروم اعلام شد تو شمال غرب تیم C.O.B اعلام حضور کرد و اکانت LUCFER حالا اگه این دوستمون جایی دیده امیرعلی و دانیال اعلام حضور کردن تو شمال غرب به ما هم اعلام کنن :دی

الان مجید این وسط چکاره است ؟

پ . ن : درست یاد پرسپولیسی ها افتادم که بعد از ۹ سال یه وزیر اومد که اونا رو قهرمان کنه چرا تا قبل دوره وزارت بابا سلطانی فر قهرمانی نداشتن :دی

خوب دوستان ما مشکلی از اول با تایم نداشتیم!! همم دوس داریم سرور شلوغ باشه ولی اطلاع رسانی که شد باید قانون مند باشه!!!

اعلام حضور تیم Oxford Brothers که متشکل از دو تیم C.O.B وOXFORD هست رو در ساید NW اعلام میکنیم و با وجود عدم میل باتنی میخوایم خاک مقدس SE رو به توبره بکشیم!!

هدف بازی جذاب هست و ما همچنان اماده اعلام تیمهای بزرگ در این سرور هستیم!!

بسیار هم خرسندیم که در مقابل تیم امرداد بازی میکنیم انشالاه همونقدر که میگن خوب باشن!!! البته که چون فقط دوتیم اعلام حضور کردن واسه جذابیت بازی گیر دادم به امرداد اگرنه که مشکلی با کسی نداریم و وارد سیاست سرور هم نمیشیم.

سلام داداش خیلی خوش اومدین و خوشحالم از اینکه یه تیم قدر هم اومده تو شمال غرب الان فقط مونده یه نفر مسئولیت شمال شرق رو به گردن بگیره

سلام حمیدرضا جان

منم خوشحالم که قراره این سرور جلوی یه تیم خوب و قوی بازی کنیم . البته یه معذرت خواهی بهت بدهکارم که مهدی ایمورتال رو ازت دزدیدم :P

ما تو بازی فقط رقیب هستیم و بیرون بازی رفیق هستیم با همه

کل تراوین بازها رو دوست دارم به جز امیر ناجی 8)

با سلام خدمت دوستان عزیز

چند نکته رو بگم خدمت اونایی که میگن که به تعویق افتادن زمان بازی اشتباهه .

اول از همه اینکه یه تایمی داده شده برای شروع سرور و این تایم جز قانون حساب نمیشه که میگیم قانون قانون هست اون اعلام تایم فقط اطلاع رسانی هست نه قانون .

و اما نکته دوم با دقت به اعلام آمادگی ها توجه کنین هنوز هیچ تیمی از شمال اعلام آمادگی نکرده اگر واقعا دوست دارین تو بیابون بازی کنین که بسم ا...

و اما نکته سوم که از همه مهمتر هست اگر دوست دارید واقعا به یاد قدیم یه تراوین درست و حسابی بازی کنیم و ۴ تا بچه ۱۶ - ۱۷ ساله نیان بهتون بگن ما میتونیم هزینه کنیم و مولتی بزنیم اگه شما هم میتونین بزنین و اگه نمیتونین برین از این سرور یکم صبر کنین . چون بالاخره ادمین داره یه سرور راه میندازه که در آخر براش سود هم داشته باشه اگر ببینه این سرور آخرش هزینه های خودشم توش در نیومده مطمعن باشین دیگه هیچ وقت سروری زده نمیشه که بتونی بدون مولتی بازی کنی و هیچ لذتی از تراوین نمیبری .

حالا باز هم تصمیم با خودتون هست دوستان عزیز

مخلص همه ناصر کلاهبردار

سلام محمد جان

اگه درست بگم سدی گنجیشکه خودمونی درسته ؟

اگه خودتی عزیزم تو وات یه پی ام بهم بده ۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

لایک داری داداش .

من زمانی که گفتن آمرداد داره میره شمال غرب با زئوس پلی بده خیلی تعجب کردم

دوستانی که با تغییر زمان بازی موافق هستن درخواست بدن چون یه دست صدا نداره