Posts by Kolahbardar

بدون شرح . بابا داری میزنی تصادفی نزن حداقل انبار و انبار غذا رو بزن که اینهمه کاتاهات تو راه بودن الکی نرن و بیان .

احتمالا جدیدا رومن ها هم مست میکنن و هدف هاشون میشه تصادفی 😁

سلام و عرض ادب مجدد،دقیقا ده روز پیش(۲۰ اکتبر) ما به لیمیت غارت خوردیم که عکس ارور رو هم میزارم،فکر میکنم اکانتی جز مارس اونم ده روز پیش به این لیمیت نرسیده باشه

ناصر جان در پست قبلیم بطور کامل گفتم چرا هون ها غارتشون از اکانت ما و شما بالاتره و اینم گفتم اگه gone hero همراشو از دست نمیداد الان با اختلاف اول بود و با شناختی که از بچه های گان هیرو دارم پیش بینی من اینه که طی هفته های آتی به تاپ برگردن و همچنین طی هفته های آتی باز شاهد حضور اکانت های گول و رومن و هون جدید در تاپ خواهیم بود و هر هفته سهم ما توتنا در تاپ غارت کمتر خواهد شد،به هر حال این قانون لیمیت دست من رو که بدجوری بسته حالا نمیدونم شما هم به همین علت رنک ده تاپ غارت هستین یا علت دیگه ،اما توتن هایی که الان به لیمیت نرسیدن به زودی لیمیت میخورن مگر توتن هایی که سبک بازیشون جنگی باشه و همزمان از چند ده غارت کنن

آقا ناصر عزیز،اکانت واچ از تعداد ده زیادی مشغول غارت ناتار هست که اگر خودشون صلاح بدونن و تعدادشو بگن رنک یک بودنشون اصلا چیز عجیبی نخواهد بود چون همین قضیه برای اکانت های leon,aria.mehr,made in china,ali 2113 و اکانت ساید شما mkmj هم وجود داره

بازم تاکید میکنم اگه لیمیت غارت وجود نداشت الان اکانت مارس سوم یا نهایتا چهارم بود ولی خب این قانون در تراوین اصلی هم وجود داره

سجاد جان کسی جسارت نکرد بگه غارت شما مشکل داره یا نداره .

غارت اشکان جان هم از ۴ تا دهکده هست .

اگر همر شما رنک یک سرور هست همر منم رنک ۲ سرور هست . شما به لیمیت خوردین قطعا منم خوردم

شما یه همر رنک یک دارین من ۳ تا همر زیر رنک ۱۵ و دوتاش زیر رنک ۱۰ هستن

اینکه به خاطر لیمیت خیلی از نیروها رو پارک کردم کاری ندارم .

من به این کار دارم که بچه های شما اول میان تهمت میزنن و بحث مولتی رو میکشن وسط بعد که میبینن تو بحث مولتی داره به ضرر خودشون میشه میان میگن تو حسادت میکنی چون تو تاپ نیستی . یا چون همر شما از ما بالاتر هست دیگه از این واضح تر که ما چیزی حالیمون نیست .

انواع اقسام توهین ها رو کردن فقط چون رو نقطه حساس دست گذاشتیم داداش .

به خدا پیشنهاد دوئل و چالش ۲ نفره رو خود اشکان داد من فقط پیگیرش هستم .

من نه عقده مدال دارم نه چیزی همینقدر که به اندازه گندم خودشون و شارژ شدن نیروها منابع بیاد برام کافیه

پ. ن : # اشکان جان منتظر چالش دو نفره هستم

پ.ن : کلاس آموزش غارت نمیخواد بذاری همون چالش دو نفره پیشنهادی خودت رو قبول کن کافیه

داداش من دارم میگم اشکان بیاد تو یه اتحاد دو نفره اگه من ثابت کردم داره پوش میکنه فقط بیاد تو فروم و رسما معذرت خواهی کنه از خوانندگان .

همیشه شرط باید دو طرفه باشه و طرف دیگه شرط هم گفتم اگر هم شما ثابت کردی که من مولتی رید میدم اکانت من با ایمیل برای شما .

این کجاش نقض صحبت های من بوده ؟

نمیشه یه شرط با کسی بذاری و فقط از طرف بخوای چیزی بذاره وسط . من اکانتم رو تو این شرط بندی در برابر معذرت خواهی طرف مقابل گذاشتم وسط .

باز هم اگه میترسه اشکان جان من یه آپشن دیگه باز میکنم برات اشکان جان شما بیا تو یه اتحاد دو نفره هر موقع هم دوست داشتی بیا سفره خونه تنهایی برو پای سیستم من و رو اکانت من باش و بیست و چهار ساعت هم چک کن اکانت رو بلکه چیزی پیدا کردی توش

سعید ملا عزیز <3 گفتن با مدرک گفتن من مولتی رید میدم و چون تهمت زدن منم خواستم بهتون بگم حرف زدن و با آبروی کسی تو فروم بازی کردن راحته .

پ . ن : #اشکان جان منتظر چالش دو نفره هستم .

داداش انگار پست ها رو نمیخونی من گفتم بیا بیرون و یه اتحاد بزنیم

اول بهنام اومد گفت نه کسی اینکار رو نمیکنه چون نان کپ هاش لو میره

بعد اشکان اومد گفت نه من قبول ندارم

من که گفتم بیاد اتحاد بزنیم اگه اون ثابت کرد من مولتی میزنم اکانت با ایمیل در اختیارش و اگر من ثابت کردم که اون مولتی رید میده فقط بیاد تو فروم بگه ببخشید .

چرا زمان تاپ غارت بودن ایمپریال وقتی هم سایدی هات ۲۰ صفحه در مورد مولتی زدن اون اکانت مینوشتن نیومدین شاکی بشین ؟

جواب سوال دف دادن جنوب غرب به شمال شرق . اولا فکر نکنم به کسی مربوط باشه که دف دادیم یا ندادیم . دوما اگر اس ای آریانا رو در شمال شرق به رسمیت میشناسه و اعلام میکنه باهاشون متا هستیم و بهشون دف میدن . جنوب غرب هم میگه از نظر ما لویال رسمیت داره در شمال شرق و اگر بخوایم باهاشون متا زیرزمینی متا رو زمینی دف دادن همر بلند کردن و ... رو انجام میدیم . شما مشکلی دارین با این قضیه ؟ چون تا اونجا که من میدونم تک شاخ تو جنوب شرق هست اگر اکانت فرومش تو شمال شرق هست که بحثش جداست . اگر هم نیست که برین همون دفتون رو بدین به آریانا

پ . ن : مرغ همسایه غازه

عزیزم زمانی میدون تمرین ۸ بود که رنک یک غارت بود تاریخ و زمان هست .

اطلاع نداری جواب نده و بذار اونی که اطلاع داره جواب بده .

در مورد مسایل میدون تمرین هم بهت گفتم برو با لقمان مشورت کن و بعد بیا پست بذار که یهو پیش بقیه زشت نشی .

دم بچه های مارس هم گرم کارشون درسته و من تبریک میگم بهشون ولی الان با این استدلالت به کل پلیرهای سرور توهین کردی چون همر مارس رنک یک سروره و طبق گفته شما بقیه که دارن بازی میکنن چون همرشون کمتر از مارس هست بازی بلد نیستن . مرسی که هستی و هر روز با جملاتت شادمون میکنی

نتیجه گیری بعدی از صحبت های بهنام جان زمانی که ایمپریال تاپ غارت بود و بچه های آمرداد تو فروم گیر داده بودن به مولتی رید دادنش به خاطر حسادتشون بود . امان از تجربه بالا .

آقا مازیار . آقا ایرج . سعید ملا عزیز آقا اشکان ، حمیدرضا بمب عزیز و ما بقی بزرگان این سرور آیا شما هم با حرف بهنام جان موافق هستین که چون همر شما پایین تر از همر مارس هست پس خیلی واضح معلومه که هیچی بلد نیستین ؟

دیگه توهین واضح تر از این به کل سرور برای این سوتی هات هست که بهت میگم قبل از پست گذاشتن یه لیوان آب بخور که یهو با یه جمله خودزنی نکنی

داداش چرا امروز صبح همتون قاطی هستین من کی کسی رو با کسی مقایسه کردم ؟

من دارم اکانت واچ اند لرن رو تو ۷ هفته اول با اکانت واچ اند لرن تو دو هفته آخر خودش مقایسه میکنم .

آیا پلیر اکانت عوض شده ؟ که نشده

آیا یهو از غیب نیروهاش زیاد شدن ؟ که نشدن

آیا مولتی هاشون بعد از هفت هفته آماده رید شدن ؟ که اونم بهنام جان از مردونگیش مایه گذاشت و گفت نیست .

حالا پیدا کنین پرتقال فروش رو ؟

غارت اکانت من رو هم از هفته دوم تا الان چک کنین به نسبت افزایش نیرو و افزایش ناتارهای سرور غارت من افزایش پیدا کرده .

بین تعداد نیرو و تعداد دهکده های غارت شده نزدیکت یه رابطه مستقیم هست . یعنی وقتی یهو غارت یه اکانت ۳ برابر میشه یعنی باید نیروها و دهکده های ناتار اطرافشم به همون نسبت افزایش پیدا کرده باشن .

نتیجه گیری بر عهده خوانندگان عزیز فروم هست

داداش یکی دو روزه کلا خارج میزنی نمیدونم چه مشکلی برات پیش اومده پیشنهاد میکنم که قبل از پست گذاشتن یه لیوان آب خنک بخوری و نفس عمیق بکشی پستی که میخوای ریپلی کنی و یه بار دیگه با دقت بخونی و بعد پست خودت رو هم یه بار تو ذهنت مرور کن بعد پست رو بذار

اشکالات پستت

۱- من هون رو توتن مقایسه نکردم و با خود اکانت مقایسه کردم یعنی گفتم اکانتی که این پتانسیل بالا در رید رو داره چرا تو هفت هفته اول یا ۴۵ روز اول بازی این پتانسیل و توانایی رو نداشت و یهو پتانسیلش اینقدر رفت بالا

۲- خودت اومدی هون رو با توتن مقایسه کردی من نمیام با تی کی هم مقایسه کنم با گرزی بدبخت و بیچاره مقایسه میکنم ( الان دوستان میان میگن توهین نژادی به گرزی کردی ) تیرانداز سرعت ۱۶ با میدون تمرین ۸ چقدر میشه سرعتش ؟

گرزی سرعت ۶ با میدون تمرین ۲۰ سرعتش چقدر میشه ؟

اینو برو از لقمان بپرس قشنگ برات آنالیز میکنه و بهت میگه که گرزی با میدون ۲۰ چیه . حرف ما رو که قبول نداری حداقل از آنالیزور خودتون بپرس تا بهت بگه شاید حرف اونو رو قبول کردی .

یه قانون هست میگه کسی که داره تو باتلاق فرو میره هر چی دست و پا بزنه بیشتر فرو میره ولی ساکن وایسه سرعت فرو رفتنش کمتر میشه و ممکنه یه ناجی پیدا بشه و بیاد براش یه طناب بندازه و بکشش بیرون .

نترس بهنام جان . کی ازت خواسته از ما بترسی . اتفاقا ما از خدامون هست که شما نترسی و غرور کاذب بگیرتت و بازی رو وا بدی داداش

بازی با کلمات خوبه تیکه لا به لاش هم خوبه به شرطی که مثل دوستت از کوره در نری;) من عاشق اراجیف همراه با طعنا هستم میدونی که :S ادب گفتاری من بستگی به طرف مقابلم داره و در نهایت جوش آوردن شما فکر کنم اشتباه کردی چون اونی که چندین راه واسه فرار از جوش آوردن توصیه کرد من بودم و به شما هم پیشنهاد میدم تا اونو اسکرین بگیری چون با این فر،ون که میری ممکنه بهش احتیاج پیدا کنی :*

در مورد اون یکی ربع بازی و حتی شما من هر تصمیمی بگیرید احترام میذارم و اینو حق طبیعی شما میدونم همون طوری که متای شکل گرفته هم حق طبیعی دو ساید بود و قابل احترام مثل متای sw و nwدر زمان جنگ آمرداد و آکسفورد و اتک های جالب شکل گرفته توی اون زمان که لینکش هم توی پست اای قبلی موجود هست

سلام دوستان صبح همگی بخیر و شادی

دوست عزیز در مورد متا جنوب غرب و آکسفورد شما رو ارجاع میدم به صحبت های محسن توپاک که دیگه تو بازی نیست که بخواین بگین دروغ گفتنش براش منفعت داره .

و صحبت های ناصر استورم عزیز پلیر ساید خودتون و صاحب اکانتی که بهش از جنوب غرب اتک داده شده بود .

خواهشا اینقدر دور باطل نزنین و یه جمله رو که برای کل فروم خواب ها ثابت شده رو دوباره تکرار نکنین .

گزارش تصویری از دور باطل زدن بچه های شرق

از بچه های جنوب غرب میخوام که هر موقع بچه های شرق در مورد گزینه های زیر سوال پرسیدن فقط این عکس رو در جوابشون بذارن

1- تقصیر خودتون بود ما رفتیم با شمال شرق متا کردیم

2- شما تو زمان جنگ ما نیومدین پاچه خواری کنین و به ما دف بدین

3- رفتین با ان دبل متا بستین

4- متا ما خیلی شاخه و شما ترسیدین و دارین دست و پا میزنین

من که یه ضرب المثل گفتم الان کی سوخته ؟ کی شیلنگ رو باید بگیره اونجاش که سوخته ؟ چه بی ادبی کردم ؟ به کی توهین کردم ؟ تو کل زندگیت بگردی آدم به خونسردی من پیدا نمیکنی داداش .

واقعا خیلی تو توهم این متاتون فرو رفتی . داداش اونی که خودش رو ضعیف میدونه میره متا زیرزمینی میبنده . آخه تاپ ۱۰ چرا باید مهم باشه برای من ؟ اشکان جان بیا مدال های غارت منم بردار بذار پروفایلت که یهو زشت نباشه از زیر سی میلیون غارت در هفته برسی به روزی ۳۰ میلیون غارت اینجوری کسایی که نمیشناسنت فکر میکنن یه شبه نیروهات ۷ برابر شده یا یه شبه مولتی هات ۷ برابر .

یکم با دقت بخونین

۱- سعید ملا میاد میگه من با مدرک میگم که تو مولتی رید دادی

و بحث رید و غارت و میکشه وسط بعد من گفتم حالا که ما هیچی در مورد مولتی زدن شما نمیگیم دیگه الکی تهمت نزنین وسط فروم چون میدون تمرین رنک یک غارت سطح ۸ هست .

بعد رنک یک غارت دعوت به چالش دو نفره سر اکانت گذاشت

بعد زد زیر حرفش

بعد ما گفتیم بیا بابا اون اکانتی که با مولتی بیاد بالا به درد ما نمیخوره فقط چالش رو بذار و اگه ثابت شد مولتی رید میدی فقط بیا تو فروم از هم عذر خواهی کن باز هم حاضر به قبول چالش نشد و به پلیرهاش گفت برین برای اینکه بحث چالش کش دار نشه و آبرو ریزی نشه بگین تو چون از تاپ اومدی بیرون داری اینکار رو میکنی اونا هم سریع گفتن چشم قافل از اینکه حتی قبل از پستشون تاپ رو نگاه کنن ببینن ما هستیم داخلش یا نیستیم .

اینا چه ربطی به تاپ ۱۰ داشت من نمیدونم .

اینم تاپ ۱۰ الان که بدونین ما هنوز تو تاپ ۱۰ هستیم و مشکلی از این بابت نداریم داداش .

مشکل ما سر اینه که الان قشنگ برات توضیح میدم

هفته ۷ سرور اکانت python رنک ۹ غارت با غارت ۴۵ میلیون

اکانت مارس رنک ۴ غارت با غارت ۵۱ میلیون

اکانت ببین و یاد بگیر اصلا تو غارت نبود یعنی زیر ۴۵ میلیون غارت کرده

هفته ۹ سرور

اکانت ببین و یاد بگیر با میدون تمرین سطح ۸ رنک یک غارت با غارت ۱۳۱ میلیون غارت

فرض میکنیم تو هفته ۷ میلیمتری با تاپ ۱۰ بودن و ۴۲ میلیون غارت کردن یعنی روزی ۶ میلیون

حالا در هفته ۹ غارت شده روزی ۱۹ میلیون غارت یعنی بیش از ۳ برابر غارت .

حالا دو حالت داره این فرضیه

۱- به صورت ناگهانی نیروهاش ۳ برابر شدن

۲- منابعی که ازشون غارت میشده یهو ۳ برابر شدن .

آخه چطور میشه کسی که تا هفته ۷ بازی اصلا تو تاپ نبوده یهو میاد میچسبه سقف تاپ ۱۰ اونم با اختلاف شدید .

یعنی اون ده نفر نیروسازی نکردن ؟

ناتارهای اطراف اونا کاتا شدن که ریدشون کمتر از این اکانت هست ؟

ناتارهای اطراف اون تولیداتش بالاتر هست ؟

نکته جالب این هست که این اکانت اینقدر به رید نزدیک خودش ایمان داشت که حتی احتیاج به میدون تمرین هم نمیبینه برای اکانتش

چالش دو نفره هم که خودش پیشنهاد داد رو که کلا رد کرد و پای پیشنهاد خودش هم نموند .

عزیز برادر توهین نژادی محکوم است ، بهتر است مثالی می زدید که انسان ها فارغ از نژاد بودند

ارادت

پی نوشت : ببخشید که به توهین نژادی کمی حساس هستم

داداش چه توهین نژادی بود ؟

برای اونایی که فکر میکنن توهین نژادی هست بگم که مفهوم ضرب المثل این هست که حرف های دوتا مهندس در مورد کلان پروژه هست و شکسته بودن بیل اهمیت چندانی نداره و اون کارگر باید بره انبار و بیل رو تحویل انباردار بده و یه بیل جدید بگیره . تو ضرب المثل نکته کلیدی بیل شکسته هست نه نژاد دارنده بیل حالا ببخشید اگه اکثر کارگرهای پروژه افغانی هستن .

حسن جان من چکار به تو و متا دارم ؟ جواب جغد تاریک دادم که داشت شما رو بولد میکرد . بی صبرانه منتظر رونمایی از اکانت شما هستیم .

پ . ن: وقتی اطلاعی از چیزی نداریم پا برهنه نپریم وسط

این پست حیف قاطی پست ها بره و خونده نشه ناصر جان فکر کنم چالشش مخاطبش شما باشی !

داداش فکر میکنم عکس اون شاتی که آقا حسن میخوان بذارن قبلا تو فروم گذاشتم ولی شما پست ها رو با دقت نمیخونی برای همین یه چند صفحه برو عقب تا ببینی

به قول اشکان جان که دعوت کرد از چالش به آقا مسعود گفت اگه اکانت شما هم در حد پراید هست دعوت هستین به این چالش و اگر در حد دوچرخه هست که هیچ .

حالا شما به نمایندگی من اکانت حسن آقا رو چک کن اگه در حد لاستیک که با چوب هول میدادیم بود دعوتش میکنیم به چالش داداش . اگر هم نیست که ما تو پروژه ها یه ضرب المثل داریم که وقتی دوتا مهندس دارن صحبت میکنن یه کارگر افغانی نمیپره وسط حرفشون و بگه بیل من شکسته .

این پست شما هم مثل کسی میمونه که بعد از اون پریدین وسط و میگین این رفیق من گفت بیلم شکسته چرا بهش توجه نمیکنین یکم ببینینش خواهشا

سلام بهنام جان

با این پستت دوتا برداشت میشه کرد . یا شما دچار بیماری چند شخصیتی هستی و یا به جز خودت هم یه نفر دیگه با اکانت فرومت پست میذاری .

اومدی پست گذاشتی در مورد چالش دو نفره من و اشکان صحبت کردی و گفتی که هیچکس این چالش رو قبول نمیکنه و من اون پست شما رو ریپلای کردم . شما اومدی در مورد چالش من و اشکان صحبت کردی بعد الان میگی چرا من گفتم تو نظر دادی و اشکان چیزی نگفته . مرسی که هستی داداش

در ضمن اون چالش پیشنهاد اشکان بود نه من که اومدی میگی چون از تاپ افتادی این پیشنهاد رو دادی و ادامه حرف هات

اشکان جان مثل اینکه شما جا زدی داداش

حساب تولیدات ناتار کاری نداره تو اون اتحاد فقط من هستم و شما مثلا اتک من خورده به ناتار نزدیک شما و منابع رو خالی کرده و یهو اتک شما ده دقیقه بعد میخوره 100 ک منبع فول میبره آیا این به نظرت تولید طبیعی هست ؟

داداش مگه ما تایم رسیدن اتک شما رو داریم که بخوایم منبع قبل از اتکت بریزیم رو ناتار ؟

در ضمن ما که اعلام هم کردیم نترس اون سه چرخه با بوق شیپوریت رو لازم نداریم همین که بعد از ارائه مدارک بهت قبول کردی و شرط رو باختی فقط بیای مثل یک مرد تو فروم از همه عذرخواهی کنی که به شعورشون توهین کردی همین کافیه

کسری جان میشه یکم از دست به اسلحه بردن بیشتر توضیح بدی که دقیقا این اسلحه کجا بود ؟ کی دست برده بهش ؟

چون تا اونجایی که ما داریم فروم رو دنبال میکنیم ایالت چچن که ادعا استقلال کرده بود اسحله ای رو تو خونه گذاشته بودن

طبق لینک هایی که خود روسیه بزرگ گذاشت و صحبت کرد ابتدا روسیه 3 تا از دهکده های چچن رو صفر کرد و بعد چچن تازه دست به اسلحه برد .

اینم سومین نظر متفاوت از ساید اس ای در مورد جدایی طلب های چچن .

آخر نفهمیدیم طبق حرف سعید ملا اینا نصف شمال شرق هستن

طبق حرف بهنام جان اصلا وجود ندارن

طبق حرف آقا کسری عزیز شدن مثل چچن و روسیه

سعید جان طبق آخرین صحبت ها الان سرور چند به چند هست شدیم 2/9 شما آمردادی ها و 1/1 هم جنوب غرب و ایالت چچن ؟

خواهشا تکلیف این چند به چند رو سریعتر مشخص کنین میخوایم ببینیم آخر سرور بعد از باختتون بگیم چند به چند باختین

آقا بهنام و سعید جان شما هم با این پست موافقین ؟

فاذا ماذا ؟

الان کی مظلوم نمایی کرده ؟

من که تبریک گفتم متا رو گفتم اگه زورتون رسید بزنین

آقا رضا هم که گفت بزنین

یوسف جان هم که گفت 2 به یک که هیچ 3 به یک هم خواستین بزنین .

واقعا موندم این وسط کی مظلوم نمایی کرده . یا صبح اگه اشتباه نکنم آقا رضا سرباز شرق گفته بود که ما غربی ها بعد از متا شرق از بس خوردیم در و دیوار سرگیجه گرفتیم . کلا فازتون رو دوست دارم .

خدا رو شکر بالاخره یه نفر پیدا شد و گفت که آمرداد و متحدش از ما ضعیفتره خب این جمله یکم پست های دوستان متحدت رو زیر سوال میبره که سرور آمرداد هست و آنتی آمرداد و آنتی آمردادی ها میرفتن تو یه ساید جمع میشدن . یا اینکه از متا شرق ما شروع کردیم به دست و پا زدن و رفتن تو در و دیوار

تا سوتی بعدی بدرود :D

یعنی خود اشکان روش نشد بیاد بگه که جا زده ؟

یعنی اگه ثابت شد پوش میزنین اونوقت خدایی نکرده مردونگیت زیر سوال میره ؟ این جمله مرد و حرفش خیلی سنگینه داداش احتیاط کن به جا ازش استفاده کنی .

راستی بهنام جان تراوین بازهای قدیمی وقتی اکانت تیم مقابلشون از تاپ 10 میومد بیرون یه فکر دیگه میکردن و آماده میشدن برای دفاع جدیدا نظرات عوض شده و میان متلک میگن که چرا از تاپ 10 اومدی بیرون مگه چطور بازی میکنی ^^^^

یا هدف ها عوض شدن یا ما دیگه خیلی فسیل شدیم . فکر کنم الان هدف بازی شده مدال تاپ تن . از اون پستت بهنام جان خیلی جلوی خودم رو گرفتم چیزی نگم ولی باور کن اینقدر شادم کردی و باعث خنده ام شدی که دلم نیومد ازت تشکر نکنم داداش . دمت گرم داداش :love::love::love::love:

بهنام جان بازی من کاملا مشخص هست

نه ترسی داشتم نه چیزی

1-گوشی با صفحه باز اکانت رو دادم دست بچه های آمرداد تا شاید پاکبازی رو یاد بگیرن و بدونن بدون مولتی هم میشه غارت کرد و اکانت کشید بالا

2- دوست عزیزم آقا رضا سورنا اعلام کرده بود تو جلسه که من هر کس رو که شک داره به غارت ناصر جانشین اکانت ناصر میکنم که بره ریدش

رو چک کنه

3- اشکان جان یه چالش اتحاد دونفر رو گفت با آغوش باز پذیرفتیم که یهو اشکان از دیشب ناپدید شده و نگرانش شدم . اشکان جان اگه سالمی یه دستی تکون بده تا بفهمیم

و اما دیگه آخرین پیشنهاد برای پاک بازان آمرداد .

یک اتحاد با هر کدوم از اعضاتون که تو تاپ 10 هستن درست میکنیم اگر اونا تونستن با مدرک بگن که من مولتی رید میدم اکانت من با ایمیل برای خودش و اگر من تونستم ثابت کنم اونا دارن مولتی رید میدن نه اکانت رو میخوام نه ایمیل و نه هیچی از اون سه چرخه با بوق شیپوری اشکان جان تا اون لاستیک با چوب تاب دادن بقیه اکانت هاتون برای خودتون فقط اینقدر مرد باشین که بعد از اینکه بهتون ثابت کردم ( اونم نه تو فروم که آبروتون بره ، تو پی وی و شخصی ) خودتون بیان تو فروم و از همه معذرت خواهی کنین بابت توهینی که به شعوری خوانندگان فروم کردین .

دیگه فکر نکنم از این بهتر کسی بتونه بهتون پیشنهاد بده ایمیل اکانت در مقابل فقط قبول اشتباهتون و معذرت خواهی بابت اشتباهی که کردین .

آفرین بهنام جان

همون اول میگفتی دلمون خواست زدیم بازم میزنیم . دیگه این ننه من غریبم بازی ها چیه در میاوردین تو فروم که اس دبل با ان دبل متا کرده و دو به یک رو ما بودن و همش ما رو میزدن . ما کلا تو سری خور بودیم و ...

حالا که ان دبل حذف کرده ما دو به یک میکنیم روتون .

الان تازه دارین میشین اون آمردادی که تعریفش رو شنیده بودیم . "ما میتونیم و میزنیم " ای جونم ما دنبال حریف اینجوری بودیم که مثل شیر بیاد وسط و سینه سپر کنه و نعره بکشه و بگه من هستم نه مثل یه موش بره تو یه سوراخ و همش بگه شماها نامردی کردین بر علیه من آخه جنگ شیر و موش مگه میشه . وای مامان جون این شیره میخواد منو بخوره . الان خوبه که یه شیر جلوی خودمون میبینیم

سلام داداش ناصر گل خودم . فکر کنم ۹ سال گذشته باشه از آخرین باری که کنار هم بازی کردیم داداش .

کسی منکر حرف شما نیست که یکسری اتک از طرف اکانت mkmj به شماها شده خب حالا من یه سوال از شما دارم برادر عزیز و دوست دارم همونطور که ازت شناخت دارم صادقانه جوابم رو بدی .

اکانت ناصر استورم لب مرز هست یه اکانت از جنوب غرب میاد تو خاک شما ده میزنه در اولین اتک به صورت قافلگیری اون ده کراپ لاک میشه و فقط به خاطر اینزرت های کاتا ده صفر نمیشه . سری دوم اتک ها میبینین دف سنگین از ساید جنوب غرب اومده رو اون ده و با پوش سنگین از طرف ساید دوباره اون دهکده بالا کشیده شده . این توضیح های اولیه حالا شما به عنوان پلیر چکار میکنی ؟

۱- به صورت انتهاری همش نیرو میسازم و میزنم تو دهی که یک ساید تا تونسته دف پر کرده توش ؟

۲- با یکم سیخونک به ده های نزدیکم از اون ساید سعی در پخش دفاع میکردم ؟

این سوال رو فقط ناصر جان بده نه بقیه بچه های آمرداد

و اما دوست دارین بچه های اس ای میتونین به این سوال جواب بدین

اول سرور یه اکانت از جنوب غرب به اسم G-SHARK اومد تو خاکستری جنوب شرق ده زد و بچه های اس ای اونو کاتا کردن و یک بوم بوم تو فروم راه انداختن که بیا و ببین . واکنش لیدرهای محترم جنوب غرب به خاطر خلاف اون بازیکن اخراج و اعلام فارم عمومی شدن اون اکانت بود .

حالا در شرایط مشابه واکنش لیدرهای اس ای نقل قول از آقا سعید ملا عزیز در جواب حرف من که گفتم اون ده بالاخره صفر میشه صحبت آقا سعید " من نمیزارم صفر بشه " به سعید گفتم با این دفاع کردنت داری راه دیپلماسی با جنوب غرب رو میبندی گفت اشکال نداره

حمیدرضا عزیز بعد از پلن دوم ان دبل به من زنگ زد و گفت میخوام یه جلسه بذارم بین لیدرهای دو ساید جنوبی من به حمیدرضا هم گفتم شرط حضور ما در جلسه حذف اون اکانت هست ( حمید رضا بیا بگو اگر یه کلمه اش رو دروغ گفتم ) خب حالا وقتی حضور یک اکانت در جای اشتباه و حفظ اون اکانت اولویتش از سیاست های ربع مهمتره به ما هم یه درصد کوچولو اجازه بدین که اونجور که فکر میکنین گوشامون مخملی نباشه .

ببخشید زیاد حرف زدم

کوچیک همه ناصر

- شما نبودی گفتی فقط من رو قبول داری برای توتالی ساید؟ حالا کسی حسابم نمی‌کنه؟ =))) تیم لیدری مشروع شمال شرق تحت نام آریانا با تیم لیدری مشروع جنوب شرق تحت نام امرداد متا کرده، مونده عده‌ای بسیار محدود که یا حزب باد هستن، یا خام و کم هوش، یا جو گیر و تفنگ آب‌پاش کش، یا دریوزه‌ی گلد، یا ترسو و فراری، یا جارو شده و بی‌دندون، یا اکانت فروش، یا روی حذف، یا مولتی!

.

صرفا جهت فروم نویس های آمرداد

آمردادی ها میان میگن نصف شمال شرق مخالف هستن . لیدرهای آریانا میان اینو میگن .

خواهشا تو اتاق فکر متاتون صحبت هاتون یکی باشه بعد پست بذارین که حرف هاتون دوتا نشه دوستان آمردادی .

ایرج جان شما نمیخواد ریپلای کنی و جواب بدی این سوال من از بچه های آمرداد هست

من که گفتم قبول دارم با این شرایط

1- میریم تو اتحاد 2 نفره

2- هر کس تونست ثابت کنه طرف مقابل مولتی رید میده اون طرف باید ایمیل اکانت رو بزنه برای اون یکی

3- حتی اگه تولید منابع ناتارت هم حساب شد و ثابت شد که منابع داری با تاجر میریزی رو ناتار و رید میدی باید چنج میل کنی

اگر مشکلی نداری بزن اتحاد رو عزیزم

البته اشکان جان شما خودت در حد بنز هستی و ما یه ژیان قراضه ولی اکانتی بخوای حساب کنی اگه اکانت من پرایده اکانت شما سه چرخه با این بوق شیپوری ها هست 8)

واقعا قمار کردن جنم میخواد بسم ا... اگه مردش هستی . پلیر شما تو فروم نوشته من با مدرک حرف میزنم همونجور که با مدرک بهت نشون دادم که مولتی رید میدی پس مردش باش و بیا نشون بده چکاره این و اینطور که میگن بچه های آمرداد فقط حرف نمیزنن و مرد عمل هستن

پ . ن : لوک بدشانس تو تاپ کتک خورها چکار داره ؟ جنگ داخلی تو اس ای هست یا دارن دف میدن به شمال شرق ؟

بسم ا... داداش همین الان اتحاد رو بزن

ما یه ژیان قراضه داریم میزاریم وسط و شات ریدمون هم به عنوان مدرک هست آخر هفته هم معلوم میشه میزان غارت ها

هر کس مولتی رید داد ایمیل اکانت رو چنج میکنه

داداش ببخشید پستت رو اشتباه خوندم فکر کردم نوشتی اگه من مولتی رید میدادم ایمیل اکانتم برای تو . عزیزم ما خودمون اینکاره ایم با مولتی هات تو بازار بفرستی رو ناتار نزدیکت بعد رید بدی و بگی من که مولتی نزدم :D:D:D:D عزیزم من رید ناتارت رو حساب میکنم و تولید اون ناتاری هم که رید میدی در میارم عزیزم نگران نباش اینجوری هم مولتی رید دادن حساب میشه حالا قبول داری اتحاد رو بزن

ولی خوشم اومد از زرنگیت عزیزم

اولش مینویسی غارت همو رصد میکنیم آخرش گفتی من تو تاپ دیگه نیستم و میزان رید منو نمیتونی به دست بیاری ولی وسطش فقط شرط روی عملکرد اکانت خودت هست خیلی باحالی نزدیک سر کلاهبردار کلاه بذاری

پ . ن: آقا ایرج عزیز یاد بگیر اینجوری سعی در کلاه گذاشتن دارن