Posts by pishva

Edit

دوست عزيز،

اين دو عكس مربوط به سرور ١ دات كامى هست كه در حال حاضر داريم پلى ميديم ..

پليرهاى قديمى ميدونن هرچقدر هم دور باشى باز هم بستگى به توانايي هاتون داره كه بتونى خودتون رو صدر نگهدارين ..

عكس دوم هم پروفايل اتحاد هست كه نشون ميده با ٤٨ ساعت دير استارت زدن .. بازم خودمونو رسونديم، هفته اول در حمايت بوديم و سه روز اخر تونستيم رنك سه تاپ رو بگيريم ( بدون مولتى زدن و .. )
    هفته دوم رنك دو و الان داخل هفته سوم هستيم ..

اميدوارم سوتفاهمتون درمورد بازگشت پليرهاى قديمى و خراب كردنشون در بازى برطرف شده باشه ..

درضمن سرور تارگت ما ١ دات كام هست و با تاييد دوستان در تيم بزرگ ايكس پا به اين سرور ميذاريم ..
    نه ناز كردنى هست و نه ادعايى .. فقط خواستم سوتفاهم شما و اون دوستمون كه از كوه هاى الپ ياد ميكنه برطرف شده باشه ..!

باعث افتخارمونه كه كنار پليرهاى فوق حرفه اى ايرانى در اين سرور قوى پلى بديم ولى بخدا كه تصميم نهايى جمعى گرفته ميشه و من هيچ هدفى جز پلى دادن در اين سرور كنار دوستان عزيز و با تجربه ندارم ..

با سپاس فراوان
    دانيال پيشوا تيم

واقعا زحمت زيادى كشيدى دوست من كه تلاش براى ٣ موضوع كرديد :
    ١- تمسخر و تيكه انداختن به من و تيمم ( كه فكر ميكنين من داخل فروم فقط صحبت ميكنم و در سرور حرفى براى گفتن ندارم )
    ٢- باز هم تكرار مورد اول ( ولى به اين شكل كه دليل نميشه قديم با اين سابقه بتونى تو بازگشت هم حرفى براى گفتن داشته باشيد )
    ٣- تلاش براى ايجاد جنگ داخلى در سايد بزرگ جنوب غرب ( كه با مثالتون خواستين پلن ها بر روى سايد خودمون انجام بشه )

يك بار براى هميشه جواب دومورد اول رو ميدم ..
    ولى لطفا تكرار نشه تا به كدورت كشيده تبديل نشه .
    اول خوشحال ميشم نام اكانت/سايد/نام اتحادى كه داخلش استارت خواهى زد رو بهم بدين تابشناسمتون دوست عزيز ..
    دوم اينكه در پست بعدى دو عكس قرار ميدم تا بدونين بازگشتم بعد از ٤-٥ سال بى تغيير به گذشته در حال انجامه ..
    اتفاقا صحبت جالبى بود .. كسيكه ذهنيت استراتژيك داشته باشه و ذهنش امادگى پلنر بودن رو داشته باشه هميشه در همون سطح و شايد فراتر پلى ميده ..
    دو عكسيكه پست بعدى قرار ميدم گوياى ماجراست ..

اگر هم در باور عكسا كمى مشكل دارى ميتونى مشكلتو با ده دقيقه تايم گذاشتن و اكانت ساختن در سرور ١ نرمال ( دات كام ) برطرف كنى و تمام سوتفاهمات برطرف بشه ..

در سرور ١ با دوروز ديرتر ثبت نام كردن ٢٠ نفر رنك اول تروپ از دوستان ما هستند و از بين ٥٠ نفر اول سرور به جرات ميتونم بگم ٤٠-٤٥ نفر از اتحاد ما هستند :)

بنده ده دومم رتبه تروپش زير ٣٠ هست و ميتونم با ده دوم داخل سرور رقابت كنم ( ده ديفالت بماند ..)

در مورد گزينه سوم هم اگر تمام اعضاى تيم ايكس امادگيشون رو اعلام كنن داخلبازى درخدمتتون هستيم :)

اسم اكانت / سايد / نام اتحاد رو بدين ممنون ميشم بدونم بزرگوارى كه با من صحبت ميكنه چه كسى هست ..

اگر هم بنده در گزينه هام اشتباه ميكنم، خوشحال ميشم سوتفاهم بنده رو برطرف كنيد :)

و اينكه من در جريان نيستم كى در داخل سايد ما مولتي بازى ميكرده، خوشحال ميشم معرفى كنيد ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

دوستان، داخل سايد جنوب غرب اصلا نبايد ناهماهنگى باشه، اين فقط خودمون رو اذيت ميكنه و از شما دعوت ميكنيم براى مقابله با اين سبك پلناى قوى با مشاركت هم اجرا كنيم ..

ولى پلن هاى جالبى براى دوستان مولتي باز داريم
    من خودم مخالف سرسخت مولتى بازى هستم و شديدا معتقدم ضعف پلير اونو به سمت مولتى ساختن ميكشه .. چون خلعشو پر كنه و جراتشو بيشتر ..

ولى دوستان مولتى باز اين رو بدونين .. پلن هاييكه اين سرور قراره توسط اتحاد ايكس اجرا بشه خلاف سبك بازيتونه و امكان دارن بعد از يه خواب ٤-٥ ساعته مولتياتون رو از دست بدين ..
    جداازپلن ها .. يه نويد ديگه بهتون ميدم ..

اگر تيممون با ثبت نام صددرصد پليرامون همراه بشه .. با نژاد گول و لب مرز با رعدام در خدمتتون هستم ..

بنظرم اگر اين سرور دنبال مولتى ساختن باشين، زمانيكه صرف مولتيتون براى از بين نرفتنشون ميذارين باعث ميشه كه اكانت اصليتون عقب بيفته ..
    پس سعى كنين تك اكانته پيش برين ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

تیم مستقل کلاهبرداران یعنی چی دقیقا"؟؟ یعنی در راستای سود و حال خودتون بازی میکنید یا برای سایدتون بازی میکنید؟؟

فك نميكنم به اين صورت باشه
    صادق پلير قابليه و دوستيه ديرينه ما چيز ديگه اى رو ميگه،
    فك نميكنم جدا بازى كنن ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

سلام دانیال عزیزم
    این سرور ما تو ساید جنوب غرب در خدمت شما هستیم اما با تیم مستقل ((کلاهبرداران)) :thumbsup:

خیلی خوشحال شدم دیدم شما هم شرکت میکنید :D

مخلص <3

اى كلاهبردارا:)))))
    صادق اين مسخره بازيا جيه بياين از اولش كنار هم بكشيم بالا
    البته ٥٠ درصد بچه هامون اوكى شدن موندن بقيه،

تو واتس اپ با هم هماهنگ ميكنيم اگر خدا بخواد من كل ايكسو ميارم ..
    و اين نكته مثبتيه كه ميخواين اين سرور اس دبل پلى بدين ..
    فك ميكنم اين سرور اس دبل حرف هاى زيادى براى گفتن داشته باشه ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

سلام مجدد داداشسامان با اکانت badboy بازی میکنه ولی اسم اتحاد و تیمشون پیشوا هست و چون شما بعد از اسمت نوشتی پیشوا تیم بچه ها رو گمراه کردی . به نظرم همون دانیال پیشوا خالی بنویسی بهتره چون وقتی تیم میذاری آخرش بچه ها فکر میکنن که اتحاد پیشوا هستین

اتفاقا صادق پارتيزان هم گفت بهم كه دوستانشون من رو با اين سامان اشتباه گرفتن ..

نه بذار براى همه جا بيفته ..
    تيم پيشوا تيم اكانته نه اتحاد
    بخذا ٤-٥ سال نبوديم يكى اومده يه بلايى سر نام پيشوا اورده كه حرف هاى ركبكش رو من دارم ميشنوم، خداروشكر تو فروم كسى قبل از توضيح من بى احترامى نكرد ..

كم كم جا ميفته باز، قديم كه هركس پيشوا ميزد ميگفتن دانياله، يه مدت نبوديم
    برگشتيم و محددا ذهنيت هارو عوض ميكنيم

راستى براى كدوم سايد بوده؟

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

درود به صادق عزيزم،

توتال اشناى شمال شرق
    منم با نظر شما موافقم .. اينكه مولتي بزنى از كيفيت بازى كم ميكنه، كلا ترس از اتحاد/پلير باعث
    ساخت مولتي ميشه ..
    اميدوارم هم سان با دات كام اينجا پيش بره ..

ما هم ترديدمون سر مولتى بازى و يك موضوع ديگه هست ..
    ولى مولتى بازا در جريان باشن ..
    اگر استارت بزنيم با وحشتناك ترين شكل ممكن استارت ميزنيم و ادامه ميديم و كمى برنامه براى اكانت مولتيه پليرا داريم ..
    اينكه بكنى داخل يه اتحاد و با نام اتحاد خودتون ازشون حمايت كنين قابل قبول نيست ..
    كسى هم اين كار ما رو (در ادامه توضيح ميدم) اختشاش نام گذارى نميكنه .. چون كسيكه مولتي ميسازه خودش نقض قوانين(ازنظر وجدانى) كرده و نبايد از زدن مولتياش ناراحت بشه ..
    لطفا اسم دف ساز هم بروى مولتيا نذارين چون انقدرى پلى داديم كه فرق دف ساز و مولتي رو بفهميم ..

از روز اول تا كنون حتى اتفاقى نه براى دفاع از حودمون نه براى تاپ غارت نه هيچى. مولتي نساختيم ..
    تاپ رفتن با مولتى كه از شرمسارياى شخصيت خوردكنه ..
    دقيقا مثل كسيكه با نرم افزار غارت ميزنه و با اسمش كه داخل تاپ هست لذت كاملو ميبره :))
    ===========
    و در اخر .. اى كاش يكپارچگى تو بازيه جوانمردانه بود ..
    به اميد روزيكه پليرهاى ترسو ترك كنند اين بازيرو تا ديگه شاهد اكانت مولتي نباشيم ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

دوست عزيز هيچ بحثى قرار نيست به اسپم تبديل بشه .. همه اينجا بالغ هستند و درك از سخنانشون دارند ..
    من هنوزم اسكرين چت هاى دوستان رو كه از سامان با اكانت پيشوا هست رو دارم ..

همشونم همين رو ميگفتن كه خوب شد مشخص كردى وگرنه ما ميزديم ..
    و اين طبيعيه
    كسيكه خلاف سايدها عمل ميكنه بدنام خواهد شد ..
    تا الان ٤-٥ نفرى از اكانت پيشوا طى اين ٥ساليكه بنده نبودم با من صحبت كردند و نامى از سامان بدبوى نبوده
    بهرحال قرار نيست نه بحثى پيش بياد نه اسپمى اتفاق بيفته فقط توجه به اين موضوع حساسيت اتفاق افتادنش رو بيشتر ميكنه ..
    اگر با ايشون در ارتباطين بنده ايدى خودم رو بذارم بهشون بدين ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

دارم عكس اپلود ميكنم ببينم مياد يا نه

سرور ١ دوروز دير استارت زديم ولى خب تو هفته دوم همرو گرفتيم .. يكم تايم نياز داريم تا هفته بعد رنك يك براى ما بشه ..

رنك تروپ يك تا ده براى ماست .. رنك تروپ يك تا سى هم نود درصدشون از پليراى ايكسه ..
    كاش تمام جمع اين فروم سرور١ هم بودن چون بليراى مودبى هستين و اين لذت بازى رو دوچندان خواهد كرد ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

عزيز منى شما،

اين سامان كارى كرده ما رومون نميشه سرمونو بلند كنيم .. مهدى هم ميدونه طرف چيكارا كرده
    ولى كسانيكه با دونستن كار ايشون بازم طرفش هستن جاى تعجب داره ..
    من سه ماهى هست دنبال شماره ايشون هستم كه فقط ازش بپرسم چرا اينكارو كردى همين

اميدوارم بتونم باز سوتفاهمارو برطرف كنم

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

کاش سرور سه شنبه ران میشد تا تو 3 روز تعطیلی حسابی بتونیم حال کنیم ولی حیف!!

هدف كنار هم بودن و با هم بيشتر اشنا شدنه،
    اين سرورو دست گرمى ميريم بعديارو اميدوارم تو تعطيلى بيفته

بنظرم سرور جالبى بشه ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

البته منم از ایشون خبر انچنانی ندارم فقط میدونم هر سرور بود برای خراب کاری بازی کرد و با هیچ سایدی هماهنگ نشد!! دو سه باری هم صابون ما به تنش خورد!! خدایی اگه توضیح نمیدادی همون روز اول میزدیمت حاجی

:))))
    از اس دبل هر اتكى بياد من حاخالى ميدم كه حتى يدونه سرباز هم تلفات ندن

از ايشون بدى بيشتر از خوبى شنيدم ..

من در حدى هستم كه حتى براى رد نشدن همرا از اكانت بچه ها حتى همر گرزيمو اينسرت كنم ..

حالا با برگشت خودمون با هم بيشتر اشنا ميشيم :)

دوستان ميدونن از روز اول راه بده متا هم ميبنديم چه برسه يكپارچگى :)

سرور ٦ سه تا سايد قرار بود منو بزنن :))
    تا اخر توتال NE و از بخت خوشمون توتال SE مهدى پلير اكانت Nem!D0nAm هم از دوستان قديم بنده درومدن ، جنوب شرق بخاطر متاى جنوبمون هميشه من و مهدى جلو ميومديم و با صادق به گفته دوستان اولين متاى ضربدرى اى ار رو زديم .. ولى من نميدونستم اوليش بوده

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

اکانت پیشوا همون سامان خودمونه؟؟؟ بگو مهدی لوسیفر سلام رسوند گفت ما هم SW ران میکنیم!!!

درود مهدى جان،
    پيام قبلى توضيح دادم،

داداشى پلير اكانت پيشوا از ابتدا اين افراد بودن
    دانيال پيشوا
    كيان
    ارمان
    ارين
    رامبن خواب الو
    سجاد
    رضا
    امير حسين و امير بيگ بير
    محمد واندا
    محمد سناتور
    بغير از اين ليست از تيم پيشوا نيستن،
    حتى تو گوگل سرچ كنين دانيال پيشوا تيم پيج ٤ ركوردهاى تراوين
    تاپيك ما هست كه ركورد زديم

اونجا اخرين سرورمون بود و به يادگار گذاشتيم
    ميتونين اونجا ببينين نوشتم دانيال و كيان پيشوا تيم

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

سلام داداش به سامان سلام برسون بگو اشکان سلام رسوند اشکان fire و مصطفی rock.ford بگو منتظریم بیاید تو بازی

درود عزيزم،

پوزش امكان داره اين پيامم طولانى بشه ..

چقدر خوب شد اين موضوع رو گفتى
    داداشى اكانت پيشوا رو من اولين سرور ساختم و پلير اصليه اكانت من هستم
    شايد باورت نشه تو اين چند ساليكه پلى دادم كسى به اسم سامان تو تيممون نبوده
    ولى انگار تو اين ٤-٥ سالى كه نبوديم يكى به اسم سامان با اسم اكانتمون پلى داده ..

من سرور ٦ پلى دادم از روز اول فقط داشتن پيام هاى بدى ميدادن كه تا جمعيتت ٥٠ نشده بازيرو ول كن و برو ...!
    من تعجب كردم
    با دوستان تماس داشتم و گفتن كسى به اسم سامان دارين گفتم نه و بعد قضيه رو توضيح دادم، توتال شمال شرق تو دات كام از دوستان نزديك بنده هست
    به اسم صادق پارتيزان

گفت دانيال اصلا عصبانى نشو قضيه اين همه دلخوريها برميگرده به اين چند وقتي كه نبودى

من اصلا در جريان نيستم چه اتفاقي افتاده
    حتي نميدونم اقا سامان پسر خوب يا بديه

ولى خواستم بدونين كه پلير اصليه اكانت پيشوا من هستم و خيلى دوست دارم با سامان جان تماسى در اين مورد داشته باشم ..

تا الان ٥نفر از سرور ٦ بشدت عصبانى بودن ( ٥ تا از ليدرا پليراشون رو خبر ندارم ) و با سما ميشن دونفر كه جزو دوستان ايشون هستين

اگر ايدى يا شماره اى ازش دارين بدين كه بدونم دليل ساخت اكانت پيشوا به دست ايشون چى بوده ..

وگرنه من اولين سرور دات اى ار رو اگر كسى بوده باشه با اميرتيام صد كرديم
    خودم هم واندرهاى زيادى بوده كه صد كردم
    چندتا هم با امين mfm و سعيد بلر هولدر بودم ..

در كل جالب نيست كسى با اكانت كس ديگه اى پلى بده..

همون قديما هم بعضى سرورا دوستان تماس ميگرفتن دانيال سرور دو استارت زدى ولى چرا مارو تحويل نميگيرى بهت پيام ميديم ..
    ميرفتم ميديدم حتى پروفايل من رو هم كپى كرده ..!

دركل شماره اى ازشون دارين يا ايدى ممنون ميشم بهم بدين ..

بازم پوزش اگر خستتون كردم .. ولى نياز بود ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

سلام داداشآخر نفهمیدیم شما تیم پیشوا هستین یا تیم ایکس ؟

درود عزيزم خوبى؟

تيم پيشوا اكانت پيشواس، من و بقيه پليراى اكانتمون، و تيم بزرگ _X_ دوستانى هستند كه داخل اتحادهاى ايكس بازى ميكنم،

پوزش از اينكه مفهوم بد رسيد :)

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم