Posts by HoOomaN

با سلام و عرض ابد و احترام خدمت تمام عزیزان و سروران گرامی و بازیکنان محترم سرور.

دیشب هم شاهد اجرای پلن بسیار زیبا از بچه های جنوب شرق بودیم که ما حصل آن صفر شدن همر اکانت دالتونز بود.

خسته نباشید به دکتر مهرداد عزیز بابت پلن زیبا و همر قشنگشون. همینطور سپنتا و هاتف و سهند عزیز از اکانت کیلینگ گاد بابت همکاری خوبشون. و تمام عزیزانی که در اجرای این پلن نقش داشتن.

پ.ن: خودتون میاید سایز و رنک همر تو سرور رو میگید یا بگیم؟ هرچند الان میاید میگید دمپایی بوده با 100 کا گرز. :دی

با سلام و عرض ادب.
    دوست عزیزم به فرض که حرف شما درست و اکانت اونتادور کلا 100 کا گرز داشت. اینکه 3 روز جنگ کوچیک رو اکانتی که 100 کا گرز داره قرار بگیره جای بحث داره.
    ببین دوست عزیز. کسی که خواب هست رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو زده به خواب خیر. حالا شما خودتو زدی به خواب و خیلی چیزارو نمیخوای ببینی دیگه کاریش نمیشه کرد. همینجوری خودتونو بزنید به ندیدن. . همینجوری دلخوش باشید به زدن 2 تا اکانت یاغی. اون یکی دوستتون هم مثل شما خودشو زده به خواب پس دیگه ریپلای نکنیم بهتره.

پاورقی : جناب آنالیزور ممکنه خواهش کنم که تحلیل بفرمایید و ببینیم کدوم سمت هزینه هنگفتی داد؟ از نظر نیرو و از خیلی جهات دیگه؟ ( کسب تجربه کنم در محضر شما )

سلام.
    کلا اهل پست گذاشتن تو فروم نیستم و صرفا برای اینکه بدونم چه خبره سرور میام فروم ولی بعضی وقتا چیزایی میبینم که واقعا نمیدونم بخندم یا گریه کنم. :دی

دوست عزیز. ۲ تا کتیبه کاملا مهمتون زده شده. چشم یونیک که تقریبا سبز برگشت و انبار بزرگ که نسبت به تایم سرور کتیبه مهمی هست. همر واندر زنتون چیف شد و ۲ روزه دوستان مثل پت و مت دارن تلاش میکنن صفرش و نمیتونن. یعنی تو ساید خودتون ۱۷۰۰تا کاتای لیدرتون با یه اینسرت خوشگل میره تو دیوار. بعد از اونم دیوار شدنتون روی چشم کوچیک (که نیما جان عکسشو گذاشت.). در مقابل ۴ تا دمپایی (تاکید میکنم دمپایی) دیوار کردید. از نظر شما کدوم ضرر هنگفته؟؟؟؟

نیما جان واقعا جا داره یه خسته نباشید ویژه به تو و صادق بگم که گل کاشتید این چند شب. دمتون گرم.

پ.ن: چند روز پیش اعلام شد که اکانت والار تو شمالغرب مال جنوب غربه ولی هنوز اون اکانت توی شاخه اصلی شمال غرب حضور داره و به خوبی خوشی داره بازی میکنه. کسی هم هیچ توضیحی نمیده راجبش. جالبه.