Posts by EDRiSS NaTaR

ین که دیگه بازی نمیکنید کار خوبی میکنید چون این بازی با این سبک ارزش نداره . دات کام هم که مشکلات خودش رو داره بریم به زندگی برسیم بهتره
    عزیزم من 242 تا پست تو این سرور گذاشتم پس قایم نشده بودم شمایی که وجود حرف زدن نداشتی 12 تا پست داری کلا.من میخواستم بزنم اما امید لیدر se بود و نمیذاشت وگرنه واسه من شهرام بهرام نداره و اینکه بگم در حد مانیستی مثه بلدوزر لهت میکردم . یه نفره اسم اکانت رو خراب کردی تبریک میگم بت

انسان از بی ادبی به جایی نرسید حقا که ادب وظیفه انسان است

این که تعداد پست هات بیشتره نشان از بی کاریته عزیزم و چیز دیگه ثابت نمیکنه :D

حرفی یا ادعایی داری ، تو بازی بزن قول میدم جوری بزنمت که زیاد دردت نیاد :thumbdown:

وقت من با ارزش تر از این حرفاست که بیشتر از این جواب تو بدم

باشد که رستگار شوید :rolleyes:

EDRiSS NaTaR

وقتی این حالت پیش میاد که یا خیلی شاخی همه میخوان بزننت یا باهات حال نمیکنن . طبق تجربیات بنده اگر خیلی شاخ باشی با یه پلن نسختو میپیچن پس وقتی همرت ترشی شد یعنی با پلن نیومدن واست و همینطوری عشقی زدنت این یعنی باهات حال نمیکنن . منم میخواستم بزنمت بعد گفتم خاطره میشه واست برای سرور بعد ترجیح دادم بزنم به ساید خودم . به نظرم یکم تو نامه نگاریهات و پروفایلت و فروم و... بازنگری کن .

سلام و درود

میبینم که سرور تموم شده یه سریا سرشونو از برف در آوردن و جیک جیک می کنن 8o

عمو جان شما بزن بودی ، میزدی نه اینکه سرور تموم شه بیای .... کنی

هر چند میزدی هم دیوار بودی :thumbsup:

اره شما راست میگی، اصلا تو خوبی :D این سرور یکی از بهترین پلن ها که توسط NW اجرا شد برای صفر کردن واندر زن ما بود، شما اول خوب بررسی کن بعد صحبت کن ;)

کلام آخر در حد ما نیستی برو کنار بزار باد بیاد :thumbup:

سلام خدمت همه دوستان

100 شدن واندر NW رو تبریک میگم ، مبارک تون باشه

و به SW بابت دفاع فوق العاده شون باید دست خوش گفت

خسته نباشید میگم به بچه های تیم :

- رضا گارد عزیز که این سرور اولین سروری بود که باهم بازی کردیم و تجربه جدیدی بود

-امیرعزرئیل که عشقه ولی متاسفانه وسط کار مارو تنها گذاشت و رفت

- دی جی حمید گل و دوست داشتنی ، حمید دمت گرم بابت اینکه به خاطر ما اومدی و مثل یه سری ترسو بعد از 100 شدن واندر سرور قبل نرفنی قایم شی

- آرین جان و آرگین عزیز دمتون گرم که بودید و دل گرمی دادید

- میلاد Boxter از همر سزارت چه خبر :D

- سعید کستل که حسابش جداست کسی که این سرور بیشتر از یه دوست بود ، ممنون سعید بابت همه چیز (خودت که در جریانی)

از آقا رضا انزلی و همه بچه های تیم فونیکس (سامان - کاوه - بابک - میثاق -پیام - امیرحسین تریدر - حسین و ...) تشکر میکنم و مرسی که مارو جزوی از خودتون دونستید. بازی کردن تو تیم فونیکس افتخاری بود که این سرور نصیب مون شد.این سرور افتخار آشنایی با مرتضی (Mori khabis) و امید عزیز از SE نصیب مون شد.

این سرور خدارو شکر ما کیسه بوکس 4 تا ساید هم بودیم و هر کی خواست حذف کنه همر شو رو ما دیوار کرد :D

متاسفانه نبود وقت کافی و چرخش ضعیف کتیبه ها تو ساید شمال شرق نتونیم مثل همیشه با قدرت ظاهر شیم از همگی عذر میخوام ...

و در آخر با تصمیم تیم لیدری 6 همر ما و 2 همر رعد بالای 100K ترشی شد . :thumbsup:

موفق باشید
    ادریس ناتار
    NaTaR-TEAM

شما دیگه چرا اعتراض میکنی ؟ هرکی هم اعتراض کنه تو و ممد پودوشک نباید اعتراض کنین که تا الان باید اکانتتون حذف مدیریتی شده باشه که نشده

عزیزم شما حرفی داری مستقیم برو سر اصل مطلب

در ضمن شما همونی نبودی میخواستی کتیبه ساید دیگه رو بخری :thumbsup:

از کنار برو زخمی نشی عمو :D

درکل پیشنهاد میدم اگه تلفاتتون در حد زیر 5ک بوده به بازیتون مثل روال گذشته ادامه بدین و اگه تلفات خیلی زیادی داشتین بگین بررسی کنن

تلفات توتن خیلی سنگین میتونه باشه جوری که چند ساعتش به چشم میاد چه برسه به چند روز

بحث دیگه ای که مطرح میشه شارژ نیرو هستش ، اونایی که این مدت با جنگ شارژ داشتن همر هاشون بزرگ تر شده

و کسانی که شارژ نداشتن کلا همرشون خاموش بوده

روز به روز که سرور جلو تر میره ضعف مدیریتی اسپید ترا بیشتر داره به چشم میاد :whistling:

فرق یه سرور فیک با یه سرور رسمی تو این شرایط معلوم میشه :rolleyes:

ماشالله به اسپید ترا

هم چیز رو که گفتید در قبالش مسئولیتی ندارید ?(

داداش یکم از مسئولیت هاتون بگید 8|

صرفا جهت اطلاع دوستان ، اینترنت در مناطق مرزی خیلی زودتر از چیزی که فرمودین قطع شده بود

همون 25 آبان هم قطعی رو حساب کنید تا 28 آبان چیزی حدود 40 ساعت میشه که اکانت لاست خورده و شارژ همر ها هم خوابیده

به نظر میرسه ادمین اسپید ترا داره بازی رو به نفع دوستان خارج از کشور جلو میبره :whistling:

کسی مسئولیت این 40 ساعت رو قبول نمیکنه عایا ؟

با توجه به همر های دیوار شده NW به نظر میرسه یک قدم دیگه به حذف نزدیک تر شدن :D

سعید کستل و آقا رضا دمتون گرم، حسین پاسارگاد کارت 20، دم داداشیای آس پیک جیز، امیر کیلر و تیمش هم گل کاشتن به خصوص محمد پودوشک، حمید دی جی هم که کلا کار درسته دست خودش نیس :D عمید یه دونی باشی ، رضا گارد ایشالله عروسیت جبران کنیم، از دست های پشت پرده (بابک،سامان،امیرحسین،کاوه) که همیشه هستن تشکر میکنم .

پلنی که قرار بود با اون چکمه زده بشه رو خودتون پیش دستی کردید و انجامش دادید، چه قدر خوبید شما :love:

لیدر های NW و SW اول کل کل بعد پلن مشترک 8| متایی بسته شده خو اعلام کنید :rolleyes:

یکی ادعای شاخ بازیش یکی دیگم ادعای لیدریش لایه اوزون رو سوراخ کرده بعد نمی تونند یه ده تو خاک NE رو صفر کنند.(دهی که از خودشون چیف شده) - من جای شما بودم حذف میکردم تا این قدر خار و ذلیل نشم.

تبریک میگم سپهر جان حرکت زیبایی بود :thumbup:

این اکانت ها باز به نظرم خوب هستند و تو چشمم امد دوستانی که اسمشون نبردم نارحت نشن همه خوبییین :دی خلاصه که از این جور متن ها بگذارید سرمون گرم شه ما که بازی نمیکنیم اومدیم فروم نویسی :دی یه ۵ تا چیز یاد بگیریم..

تحلیل های خوبی بود . ;)

سلام اقا احسان بعله که برا شما خار داره تو شمال شرق نمونه داریم 36 ساعت کتیبه احمق جنگ اموز یونیک بوده دوباره چرخوندن دوباره یونیک شده
    جز محالاته
    بازم تاکید میکنم جز محالاته که بعد از جابجایی یونیک بده حداقل 3 تا 7 بار و حداکثرا احسان 53 بار چیف کرد تا یونیک شد
    عکسهارو پیوست میکنم
    روزگارتون خوش

حکایت اون عروسیه که بلد نبود برقصه و از کجی زمین گلایه داشت . :whistling: