Posts by jagen haqar

سلام هومن جان،صحبت ها ديروز انجام شد.من شناختي از پليرهاي کنوني SE ندارم.اما حجت رو از زمان ir ميشناسم.پست قبلي اعلام کردم شخصا ديفالت رو پنجشنبه کاتا ميکنم تا اين موضوع بسته بشه.کاري با اتفاقات و حرفهاي رد و بدل شده ندارم.هر سايدي بنا به سياست هاي خودش آزاده با پليرش صحبت کنه برنامه اي بده يا ...

_ گيرم اين حرفها حقيقته،شما در مسير پيروزي سايدتون آزادي و کار اشتباهي انجام ندادي و ما دلخوري از اين بابت نداريم قضاوتي هم نميکنيم.اين بحث بين شخصي که تماس گرفته با حجته و فکر ميکنم تو فروم نبايد بحث بشه.

:!:در هر حال اين يه بازيه يکي دوماه بعد تموم ميشه.مهم رفاقت هاست که خيلي اا ارزشش رو ندونستن و نميدونن(مخاطب خاص)

با سپاس(تورج)

پیرو بحث و جدلهای پیش اومده در مورد دیفالت اکانت Number One: پلیر این اکانت به دلایل اطلاع پیدا کردن از حضور ما و افزون بر آن، بی مهری خود ساید جنوب شرقی تصمیمش بر این شده که ادامه بازی رو کنار ما باشه. در مورد دیفالت این اکانت چون گروه ما در لحظات آخر بازی تصمیم بر شرکت در سرور گرفت، هیچ اطلاع و رضایتی در مورد مفاد ذکر شده نداشت. چون مثل روز برای ما مشخص هستش که رقیب برای ضربه زدن از هر فرصتی استفاده خواهد کرد و نمونه های اون رو در حال حاضر داریم مشاهده میکنیم. اما بنا بر صحبتهایی که با جاوید عزیز داشتیم و بخاطر ارزش داشتن حرف ایشون پیش بنده، عليرغم ميل باطني خودم،دیفالت اکانت نامبر وان تا 12 شب پسفردا توسط خود ما دیستروی خواهد شد.

والسلام رحمت اله و برکات

اميدوارم اين بحث همينجا تموم شده باشه

(تورج)8)8)

عرفان جان آمار دهنده ات رو عوض کن

من ايرج نيستم تورج هستم

دوما تا جايي يادمه ما(جمع ما) هيچوقت تو سايد ديگه اکانت نزده هميشه NE بودن هستن لذا چه چادري باشه يا غير چادري،چون اصولا ما چادر از سر زير چادري هاي سايدمون برميداريم

نهايتا نميخوام کش بدم چون آمار گرفتم^^گفتن مهم اندازه متن و پست نيست که سناتور بشي:D:D:D:D:D:D مهم تعدد پست هست.

لطفا دم از سابقه نزن پيشوا پسوا هم نکنيد،اتحاد چکور تا واندرها بمونن به جان نعمت سابقه قبل بعد فيلتري و حتي ورژن هاي 3.6 رو هم قبول ميکنيم

سوپر همر 20k از ايشون هم ياد بگيريد احتمالا شگردهاي خاصي داره حيفه بخدا

در هر حال بنده بخاطر وجود جون هاي دوست داشتني مثل شما دچار کهولت سن نميشم :*;)

- داداج تو هم اومدي سناتور بشي؟8)

- سوپر هم 20k شمشيري؟ البته از نوع پارتيزاني

بقول جناب خان من 5 تا گلبول سفيد دارم ولي از اون خوباش رامبد

- واندر 3x قبلي با استاد پارتيزان با تک همر نيست شد

:!:حتما ميايم دست بوسي استاد بزرگ:D;);):D

نه من تاحالا دات کام نبودم قسمت شد منو ببر کسی حرفی زد بگم منم دات کام بازم

شرمنده با شما کل کل میکنم بچه هم سن خودم پیدا نمیکنم اینجا که باهاش بپرم کوچیک همتون 18 سالمه

کل بازی هامم 5 ایکس با همین 3 ایکس بوده این سرور دوم منه هنوز درحال اموزش هستم خودم

مهمان حبیب خداست تا وقتی دوست دارید بمونید ولی حواستون باشه خطا نکنید

مرسي از مهمون نوازيت:love::love:

حواسم هست ببخشيد،خطايي نميکنيم.فقط بچه هاي ما سندروم برده بي قرار دارن تله ميبينن ميخوان پرش بکنن

تله نسازيد لطفا که اين کدورت ها پيش نياد8)=O

:!:ادمين عزيز من چقدر بايد پست بذارم بشم سناتور^^^^

ادريس جون

الان فهميدم چرا سناتور شدي:D:D:D:D

از بس که حرف ميزني(صاحب خونه^^کل بازي که کردي کدوم سرورها بوده؟50x؟2x؟100x؟؟)

نکنه تو هم از اساتيد و اسطوره دات کامي

چند سرور تو اسپيد ترا بودي که اينهمه پست گذاشتي متبدل به سناتور شدي:*

ميشه لطف کني رزومه بازي بادبادک ها رو تعريف کني ما هم ياد بگيريم8)

استاد،افسانه،اي از خونه بيرون کن،اي لشکر،اي فاتح 313 ^^شما بيا ما رو بيرون کن،واقعا لطف ميکني بخدا :*:*:*:*:*:*:*

ياماج افندي;)

بابا پليرر سلطان اسطوره افسانه;):D^^

آناليزور استاد پلنر

چرا آخه رفتين تو NW ريجستر کردين؟؟ خب ميومدين تو NE

شما که کلا NW آنچنان اکانت نداريد کل اکانتهاتون تو NE هست واندر 100 100 رو هم زحمت کشيديد از الان هولدري واندر هم ميکنيد،اکانتهاي ديگتون رو هم از اتحاد هاي NE بياريد بيرون،ما شما رو قبول داريم سلاطين:D:D

زياد تحت تاثير سريال çukuR نباشين،يه سريالي بود تموم شد;)

بفکر متاتون با Se باشيد حتما باهاتون تو 0 100 واندر مشترک ميارن بالا:D:D:D:D:D

دهت چيف بشه،بپره،همرت ديوار بشه، فارم بشي خيلي ارزش داره يعني ش ر ... داره

تا اينکه

مهره و بازيچه دست يه سايد ديگه باشي

:)

رضا من هميشه تو بازي بودم هيچوقت تو فروم فعاليت انچناني نداشتم

اين سرور تصميم گرفتم بيام فروم دارم ميبينم 60 درصد بازي فرومه 40% بازي.فان بازي من شد فروم.بذا صحبتشون رو بکنن ببينيم آخرش به کجا پنالتي ميزنن.تو غمت نباشه😍

آفرين حرکت جالبي بود و قابل تقدير🙏

انشالا تو همين فرمون تا آخر سرور جلو بريد!😘

يکم هيجان لازمه،از اين سنجش ها بيشتر انجام بديد.

يکم ديگه هم بسنجيد اتحاد اصلي رو نمايي ميشه😁

عزیز دلم

بزرگترت تصمیم گرفته بیاد NE با ما پلی بده , فکر کنم هنوز صلاح ندونستن در جریانت بذارن

به مورد بعدی هم از این زاویه نگاه نکرده بودم , اگه فکر میکنی تو 200 ایکس کپ میزنن یه دوره آموزشی پیش خرسای پانیشر بفرستمت

سلام و خسته نباشيد به همه بچه

بعد از سالها خواستم با چند جمله وقت فروم نشينان عزيز رو بگيرم🙏

علي رغم اينکه هيچ خبر و اطلاعي از بازي ها و راندهاي گذشته نداشتم و بنابه دلايل کاري و مشغله زندگي حتي صفحه تراوين هم باز نکردم،امشب خبري بهم رسيد مبني بر اينکه با کنايه گفته شده سرور بعد (نعمت بزرگترت با ما بازي ميکنه)،لازم به ذکر هست که من بزرگتر نعمت نيستم کوچيک ايشون هستم وبابت زحماتي که طول اين ماه بهش دادم صميمانه سپاسگذارم و اگر نعمت به اينجانب ارزش قائل شده تعصب نشون داده و طرفداري کرده در تمام سالهاي تراوين از بزرگواري و ادب و تربيت خانوادگي و شخصيت خودشون بوده و بس)(بازم متذکر ميشم اگر بزرگتر خطاب به من بوده چون بعد از اين پست توي پست حسين جان،ايشون هم لطف داشتن و ليدر خطاب کردن)

خب:اصل مساله!!!

اولا من نميدونم منشا و سرچشمه اين خبر از کجاست؟؟؟؟ من کي قراره بيام و بازي کنم؟به کي همچين حرفي زدم؟؟

اگر هم بيام با جرات اعلام ميکنم ترسي از کسي ندارم.

دوم اگر بازي کنم مطمئنا نعمت به عنوان دوست و برادر صميمي من اولين شخصي هست که مطلع ميشه.

سوم اينکه در صورت بازي مثل هميشه با تمام بچه هايي که زماني کنار هم پلي داديم ميشينيم و مشورت ميکنيم و در صورت صلاح ديد بازي خواهيم کرد(بدون جمع خودموني هيچ بازي ارزش وقت تلف کردن نداره)

و نهايتا بنده به عنوان کوچکترين عضو اون جمع که همچنان تلفني و واتساپي و... با تعدادي در ارتباطم اگر تصميمي به بازي گرفته بشه در تاپيک اعلام خواهد شد کما اينکه نظر جمع و هسته اصلي از امير ساکن قشم و حميد،محمد و... بگير تا بچه هاي شمال و مشهدو.. و رفقاي خارج از کشور که سالها قبل جمع رو تشکيل داديم،مساعد نباشه نيازي هم اعلام هم نخواهد بود.و مطمئنا نعمت در راس اون جمع بوده و هست.پس اگر صلاحي در کار باشه يکي از اعضايي که در مورد مصلحت و غير مصلحت بودن حضور نظر ميده نعمت هست

(هيچ وقت فراموش نکنيد اين فقط يه بازيه،مهم پيدا کردن رفقايي هست از اين بازي براي زندگي فيزيکي خارج از مجازي،چه بسا دوستاني پيدا کردم مثل نعمت،حميد که ارزشش برام از هزاران گيم و واندر و WOW و زولا و مافيا ... با ارزشتر هست و خواهد بود.

موفق و پيروز باشيد

تورج

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان فروم نشين

امروز هم با جلسه و ... که انجام شد و نتيجه گيري که با دوستان جمع خودمون داشتيم(حميد،نعمت و نوري و محمد و مهدي ...)قرار حذف اکانت ها بخاطر موضوعات پيش اومده در خاک sw قطعي شد.دو هفته بعد شروع بازي بخاطر حسام جان عزيز که رفيق روزاي سخت که مردونگي و معرفتش براي همه کسايي که ميشنانسن ثابت شده است،براي اولين بار در طول تمام سالهاي تراوينم خارج از NE سايد هميشگي ام رجيستر کردم.فداي يه تار مو هاش

- لازم به ذکره حذف قطعي اکانتامون تو sw به منزله خدافظي تيم نصفه و نيمه اي که اومده بودن نيست،چون قرار بود کلا پلي نديم و خيلي از بچه ها که بعدا شنيدن دلخور شدن(از همينجا از مهدي شاهگوش معذرت ميخوام).احتمالا در حد توان و در صورت علاقه دوستان براي ادامه بازي در اين راند،

بصورت دفسازي و چه بصورت يار کمکي و ... به سايد سابقمون شمال شرق کمک کنيم.البته تا ببينيم چي پيش مياد و قسمت چيه!!

از سامان و محمدعلي عزيز بخاطر پيگيرهاش سپاسگذارم

لازم دونستم از پارسا که زياد افتخار هم صحبتيش رو جز روزاي آخر نداشتم تشکر کنم.

از مهران storm بامعرفت که افتخار آشنايشش تو اين سرور نصيبم شد

و همه کسايي که تو اين دو هفته در کنار هم گفتيم و خنديديدم و دورهم بوديم تشکر و آرزوي موفقيقت کاميابي دارم.

باشد که رستگار شويم

تورج

با سلام و عرض ادب خدمت تمام فروم نشينان عزيز

لازم دونستم قبل هر گونه،سوتفاهم و شايعه و ... به اطلاع عموم برسونم،با يک هفته تاخير علي رغم ميل باطني ام که در طول تمام دوران بازي تراوينم به عنوان بازيکني ساده در خدمت سايد و خاک NE بودم.بنابه راي گيري دوستاني که امشب جمع شديم و لطفي که دوستان sw از جمله حسام،سپهر،عليرضا،بهنام و رضا،محمد z،نوراله،حميد و نعمت و.. که مدتها دور هم بوديم چه در تراوين و چه در خارج از بازي اين سرور به عنوان ميهمان در خدمت سايد sw خواهم بود.و از هرگونه تلاش جهت پيشرفت اين سايد دريغ نخواهم کرد.پيشاپيش از دوست عزيزتر از جانم سامان و محمد عذر ميخوام،اميدوارم از من رنجيده خاطر نشده باشن.

با آرزوي موفقيت توام با لذت شادکامي براي تمامي پليرهاي سايد ها.با سپاس

تورج

از اونجایی که تو پستم گفتم دیگه تو مسائل تکراری شاید دخالت نمیکنم جوابتو نمیدم تینیجر جان;)

- میخوام از فردا پست های پزشکی - دارویی تاثیرات منفی و مثبتش رو بذارم که حداقل از این پست های کت شلواری شما که فقط تظاهر و فریب و دروغ هست کم کنم.نظرت چیه بریم پست های پزشکی;)

- پسر خوب آدم وقتی دستش رو میشه انقدر جوش نمیزنه یکی دو روز صبر کن فراموش میشه;)

- زمانی توهین کردن جوابی ندادم بعدها فهمیدم باید جواب میدادم.اتفاقا نمیخوام اشتباه گذشته رو تکرار کنم.متون سرتاپا دروغ و فریب چتهای شما به همراه ویس های در خلوتگاهتون هی و حاضر موجوده.انقدر دم از ادب و شخصیت نزنید.بارها گفتم باز هم تکرار میکنم جواب هر کدوم از جملات عینا طبق سطح شخصیت طرف مقابلش داده میشه.که دیگه فکر نکنید طرف جرات نداره تهمت بزنه افترا بزنه دروغ بگه یا .... توهین کنه

- اینم از طرف طاها الان تیم اسپیک داره میگه از طرف من بگو حوصلش رو ندارم بیام پست بذارم بگو که:بحث دموکراسی رو خودت وسط کشیدی ....و .. و ... خودت حدس بزن;)

-در ضمن انقدر زور نزن دیپلمات ارشد که منو زیرسوال ببری یا تو لفافه تهدید کنی;)سیاستمدار بزرگ خیلی باهوشی.اصلا یه جمله داریم اینجا میگن ایرج خیلی باهوشه

-(از این به بعد جواب های هوی است.بگید تا بشنوید)همونطور که قبلا واتساپ خدمتت گفتم هنوز 200 روز از بازی و سرورهای بعد مونده^^امیدوارم با همین انرژی حضور داشته باشی.

از گویش خنده حضار در تیم اسپیک خودداری میکنم چون نوری میگه حق کپی رایتش مال منه:D:D

-یادی کنیم از جمله یه بزرگوار سیاسی که میگفت:آب رو جایی بریزید که میسوزه^^

ابوالفضل بخدا این اخرین پست بود دیگه گیر نده که پست نذار اینا دنبال اینن حسین بیاد پست بذاره اما نمیذاره که ...:D:D

شاد باشید;)

هی اتاق فرمان میگه پست نذار ولشون کن ببخش ابوالفضل جان اینو بنویسم دیگه نمینویسم فعلا^^

- خنده حضار بازم همین الان تیم اسپیک8o

- خب کسی که شکلک ها رو ساخته واس این ساخته استفاده بشه^^ بسی معنا پشت این شکلک ها هست:D

-گاف؟؟ کلمه خوبیه!! یه متن میذارم کپی واتساپ هستااا بخاطر قوانین فروم نمیذارم که مشکلی پیش نیاد

(البته بعد از بلاک شدن در واتساپ زمانی که اکانت رو به مهدی عشقی میسپردم و ویس های رگباری ایشون اجازه صحبت تو تیم اسپیک رو نمیداد.بابت ارث پدری و بیت المال و اعتماد و رفاقت-تماما بصورت آرشیو موجود است-):P

ایشون برای من تو تلگرام ویس گذاشته بودن به تعداد 9 عدد یا بیشتر با تایم بالای هر ویس 5 دقیقه.بنده تلگرام رو چک نکرده بودم.بعد از مدتها وارد تلگرام شدم و دیدم ویس های ایشون هست.تصور ایشون پاک شده بود اما دریغ که نمیدونن تو موبوگرام چتت پاک نمیشه حتی بعد از اینکه پاکش کنی.منم تو واتساپ ایشون رو از بلاک در اوردم و گفتم از بلاکی درآوردمت ایشالا دیگه روراست باشی.اما به روم نیاوردم ویسهات رو شنیدم.

خب الان یه جمله ی جالبی هست:

اپ. اما واتس اپ یه خوبی داره اونم اینه که پست‌ها رو بعد از مدت خیلی کوتاهی دیگه نمیشه پاک کرد :)

نگارنده جمله دقیقش تو چندین پیام اخیر واتساپ این بوده:

بار آخر که تو تلگرام صحبت کردیم(مربوط میشه به حداقل 20 روز قبل)من چندین ویس گذاشتم و صحبتهایی کردم اما شما به مدت زیادی انلاین نبودی و ....وپاکش کردم:S:S:S

خب بیشتر از این توضیح بدم؟ یا این برای شما کافیست؟؟^^^^

- اگه من گفتم بیاید برید متحد شید باز بخاطر شما بود آبروی ساید رو بیشتر از این نبرید دیر و زود داره سوخت سوز نداره ....اما...

بیخیال ایرج دم از پختگی نزن از بس میپزی حل میشی:*با دروغ سفسطه و صد چهره بازی که پختگی نمیشه?(تینیجر :S8|:love:

- تکرار میکنم نحوه برخورد با هر شخصی اعم از تو دیپلمات ارشد دقیقا و دقیقا مثل رفتار خودش خواهد بود;)

دفعه بعد پست های علمی دارویی میذارم.دیگه هم وارد مسایل تکراری سرور نمیشم اه :D

- کارت،مهره سوخته؟؟ بابت؟؟ بازی با شما؟دیپلماسی؟جلل الخالق

شرمنده ابوالفضل باز پست گذاشتم

شاد باشید

یاد علی سالی بخیر یه جمله داشت که میگفت مرد از دهنش حرف میزنه ....^^^^

قندیل جان لطف کن ساقیتو معرفی کن;)هم دوستان اونوری هم اینوری هم مرزی مشتاقن اشنا بشن:S

یه حرفی که من به دوستتون عرض کردم این بود که:نوع ادبیات من نسبت به طرز رفتار و ادبیات طرف مقابله.تا الان سکوت کرده بودم و هر چی دوست داشتید به من چسبوندید.حرفی نزدم که بیشتر از این حاشیه زیاد نشه.اما دیدم ادمهایی مثل تو درک نمیکنن(دقت کن یاد بگیر سیاست یعنی چی:P نگفتم نمفهمی گفتم درک نمیکنی)^^^^^^

از قدیم گفتن جلو کسی که ..... نرینی میگن .... نداره.با ادمهایی امثال تو باید همینجور حرف زد.چون شماها این ادبیات رو در چهارچوب کل کل بازی قرار میدی و ککتون هم نمیگزه دارین تهمت میزنید یا توهین میکنید;)فردا میرید یه پی ام میذارید که کل کل بازی ااهااا نکنه دلخور شدی:|

- در مورد گذشته و شخصیت پوشالی که گفتی:کسایی که قراره همو بشناسن میشناسن قضاوت کسایی که نمیشناسن برای من اصلا اهمیتی نداره.

حالا تو رو به عنوان ... آیه خوان:P(ببخش ناتار تایم عزیز میدونم حق کپی رایت از جملاتت محفوظه)

- الانم دیر نیست به دوستتون گفته بودم هنوز 200 روز از بازی مونده.تو هم هستی قندیل جان منم از امروز رسما هستم.ببینیم اخر عاقبت این ساید چی میشهX/البته آخر عاقبتش مشخصه جوری ترکوندید این ساید رو که واسه خیلی اا هم تجربه شد هم خاطره:|راسی اکانتت تو SE ناتار شده؟یا دادی ساید ازش استفاده کنه؟

- دقت نکردی گفتم ریپلایت نمیکنم جو برت نداره زور نزن ریپلایت کنم^^

- ایرج جان شما هم احتمالا دچار همین توهم توطئه دوستان شدید.از اینکه دیالوگ بین دو نفر اینقدر باعث ترس و توهمتون میشه جای شگفتی داره.باشه بخاطر تو سعی میکنم ایموجی کمتری استفاده بشه:|

-واسه امشب بسه:D بقیه جوابها در صورت لزوم و اجازه اتاق فرمان فردا شب داده میشه.نمیخوام اکانت فرومم مثل تو سناتور بشه.کم گوی گزیده گوی چون در

خنده حضار^^^^^^همین الان تو تیم اسپیک

شاد باشید ^^

به به قندیل جون همون شخصی که با صوت آیه میخونه^^^^

دوستان از اتاق فرمان اشاره میکنن از جمله های ما استفاده نکن8)=O-خنده حضار-^^^^

میشه شما از ریجیستر اول بازیتون تعریف کنید که کدوم ساید بودی هفته های بعد اومدی NE ؟:!::!:

-جواب سوال بالا رو هر کسی درست بده 1 چراغ سبز داره8o

الان اومدی واسه شمالشرق ادعای دلسوزی داری:|

عزیز من کجای پست من بهت برخورده سوپر پلیر؟ناراحتت کرده:Dمن که نمیدونستم .... آیه خوانی وگرنه میگفتم قندیل جون

- تو یکی از ادبیات و ادب حرف نزن میشه؟؟ویس جلسات عمومی و خصوصیتون واسه همه مشخصه

- الان تو این جمله بچه های کم سن و سال داری از نوری میری بالا؟;) نرو بالا میافتی زمین^^

- در مورد اکانت آیدین شات ها موجوده چه در زمان تحویل چه در زمان پس دادنش:*(شاید وقتی ایدین تحویل داده اینی نبوده که داده بوده اون بیچاره هم زحمت کشید به... شما رفت)

- مگه همه قدرت اکانت پاپشه؟ در نظر تو اره چون روز 80 بازی 50 ک گرزی داشتی قندیل جان که دیوار رو بوسیده(هنوز یادمه فلسفه پر میکردید تو اتحاد^^)

- ریپلایت نمیکنم چون هر چی بیشتر جوابتو بدم حس میکنی چه خبره :) تو خوبی اره8o;)

- مگه نمیگی اون اکانت منم آقا منم به تو چه؟!!^^^^

(شما یبار هم فحش رو به من نسبت دادید بعدا فهمیدید کی بوده دریغ از یه ذره عبرت،انقدر تهمت و افترا میزنید به بقیه که امار حرفاتون هم یادتون میره)

نذارید اینبار واقعاا مثل اره باشم ازت خون بپاشه^^^^^^صدای نازنینت بگیره;)

خب خب خب

دوستان و عزیزانی که منو طول این بازی استراتژیکی(تراوین) میشناسن میدونن که تورج یه اکانت فروم داره و بس حتی چندین بار همین اکانت بخاطر اینکه پسوردش فراموش شده از مدیریت درخواست پسورد جدید کردم.سربازان گمنامتون میتونن از مدیریت استعلام کنن;):D:D

اصلا من اکانت فیک بسازم از مدیریت زشته!!چه کاریه !!! شماها که ندونید اونا که میدونن.بالاخره همه فروم که بازی و ادبیات بازی نیست ... بلکه تلالویی از رفتار و تربیت خانوادگی شخصی هست که اونجا بزرگ شده و داره تو فروم پست میذاره.حالا کسی انگل خطاب کنه و بستنی بگه و خوارج و خاین و بعداا توجیه کنه کل کل بازیه و خودشو آروم کنه و فکر کنه توهین کرد و زرنگی کرد بعد نامه زد عذرخواست که کل کل بازی و ... و یارو نفهمید در حقیقت از نفهمیه خودشه;)

بحث اول برمیگرده به این که من بازی رو همون موقع که اکانت !NO.ONE! رو با سه همر تحویل دادم که سر شمال شرق بلند نکنید که کردید و به یک قول ساده عمل نکردید عطایش رو به لقایش بخشیدم.اما میبینم این شمایید که مشتاقید من دوباره حضور داشته باشم! اوکی:thumbup: دقیقا نمیدونم کدوم سوپرپلیره سایدی آقای GRAND اما بنده در خدمتم.و اگر شما بنده حقیر رو به عنوان پدر معنوی تیم لویال خطاب میکنی افتخاریست بسی بزرگ برای من که کنار بابک و حسین و وحید و اشکان و نورالله وبقیه دوستان باشم.

- توهم توطئه مشکلی که از روزای اول تو شمالشرق این سرور بود و هنوز ادامه داره...

بحث بعدی در مورد اکانت فوق الذکر که سربازان گمنام شما(حتما دوستان اون دو تا سرداری که قرار بود وحید رو تو گونی کنن=O)شناسایی کردن که من هستم^^

مشکلی ندارم میتونید در نظر بگیرید منم یا هر کسی دیگست.بچسبونیدش به من یا نفر قبل یا کسایی که از امروز رسما در کنارشون خواهم بود ویا هر شخصی که قوه تخیلی شما کشش نسبت دادن بهش رو داره.اصلا و ابدا برام مهم نیست و نخواهد بود.

این سربازان گمنام نخودی اگه به اندازه نخود قدرت تحلیل داشتن یه سوالی براشون پیش میومد8oتورج از کجا آمار جنوب شرق رو داره که نظر در مورد ریدشون بده؟چجوری رفته رو اکانتاشون؟ حالا اگه منم چه بهتر 8o چه دوستان خوبی دارم(دم جنوب شرق گرم^^:D)

# امان از توهم توطئه

اما یه نکته علمی:

بدگُمانی[۱] یا پارانویا (به انگلیسی: Paranoia) در تعریف عام آن، غریزه یا فرایندی از فکر است که تحت تأثیر اضطراب یا ترس به حالتی غیرمنطقی و وهم آلود در می‌آید.[۲] افراد پارانوئید معمولاً فکر می‌کنند که دیگران برای آزار و اذیت آن‌ها می‌کوشند یا فکر می‌کنند که دیگران به دنبال توطئه علیه آن‌ها هستند.[۳] پارانویا با فوبیا تفاوت دارد. افرادی که دچار فوبیا هستند ترس غیر منطقی دارند، اما به خاطر ترس و اضطرابشان دیگران را سرزنش نمی‌کنند.[۴] وارد کردن اتهامات غیرواقعی و عدم اعتماد معمولاً از دیگر نشانه‌های پارانویا است.[۵] به عنوان مثال، حادثه ای که اکثر مردم به عنوان یک حادثه یا تصادف تلقی می‌کنند، از منظر یک فرد پارانوئید ممکن است توطئه تصور شود.[۶]

یه سر نخ دادم بهتون اگه خواستید در مورد این مشکل بررسی علمی داشته باشید به سایت ویکی پدیا مراجعه بفرمایید.

باعذرخواهی از همه بخاطر طولانی شدن متن

تورج8)

الان داری فرار رو به جلو میکنی ؟ هنوز کسی ماجرای گلد دزدیدن زئوس از سایت سرگرمی و اتفاقایی که افتاد رو فراموش نکرده .

مدرک خواستی ؟ مدرک نشون همه دادم تو فروم که از اول سرور دنبال اسم اکانت من و پسورد اکانتم بودی(اسکرین شات چتم با حسین توی صفحه ی قبلی همین فروم)

مطمئن باش اونقدری توی ساید اس ای از اولین اسپید تا الان زحمت کشیدم و حرفم اعتبار داره که با این تراوشات ذهنیت که بعد از مصرف گل توی فروم ول میدی خراب نشه

همرای اس ای رو زدین به در و دیوار مثل مرد بیا بگو کار من بوده و از زیر کاری که کردین در نرو . من سرور پیش ان دبلو به فنا دادم به همه هم گفتم دلیلش چی بوده حالا کسی که میخواد دلیل کاری که کردم سرور پیشو قبول میکنه کسی هم نخواد قبول نمیکنه . شاید خیلیا جای من بودن سرور پیش کاری که من کردمو میکردن

شروع کننده ی این حرکت کثیف توی این سرور با تو و تیمت بوده ولی من تمومش میکنم

دوست عزیزم و همشهریم،در ریز جریانات اتفاقاتی که افتاده نیستم.علی الذالک چیزی که مبرهنه همرهای شماست که خورده به در و دیوار.درسته؟؟!!!

اگه همچین اتفاقی افتاده از صمیم قلب ناراحتم.چون من خودم از این نوع جنگولک بازیاا خوش نمیاد که یارو گلد بزنه تایم بذاره زحمت بکشه از کارهای روزانش بگذره ولی یه ازگلی بیاد این کارو بکنه.واقعاا متاسفم.حالا دیر یا زود مشخص میشه از کجا ضربه خوردین.فدا سرت خودتو دلخور نکن.

اگه فکر میکنند: اتفاقی که افتاده حقته قضاوتش بماند برای کسانی که خود پاک و طاهرند نه ....😉

روزت خوش سرت سلامت رفیق

(~تورج~)

سلام دلاور:!:

چه سطح بالا چه پلن عالی دمتون گرم واقعا

لینک ها خودش نشون دهنده سطح بالای بازیه،حرفی نمیشه گفت.خسته نباشید سردار:P

بچه ساعتها آنالیز کردن این پلن رو خسته شدن خوابن.فکر نکنم دو سه روز بیدار بشن.اصلا نمیدونی دیشب اینجا چه آشوبی بود:D:D:D^^

تنها چیزی که اواخر صفحات فروم مشهوده،تلاش بی وقفه بچه های جنوبیه بخاطر اینکه متا شمال زیر سوال بره،قابل درکه اما واقعا نمیدونم اگر احیانا متا بهم بخوره سه به یک میشه؟! یا دو به یک _ یک😃 چیزی این وسط براتون میماسه؟؟از هجم پلنهای خفنتون کم میشه که بریم سمت کشاورزی؟؟؟😃😂😅😢

من تا دو سه روز پیش تو جریانات سرور و اتفاقاتی که افتاده نبودم که چرا و بخاطر چه موضاعات سیاسی متا انجام شده.دانیال لیدر بوده صلاح دونسته متا کرده مبارک شمالی اا،اما چیزی که واسه من جالبه اینه که همین دوستانی که همه جوره دلیل میارید مشکل دارن چرا راند قبل کاکاشی های شما بودن؟؟!!کم مونده بودید پارتی بدید ...

نظر شخص منه،اگه دانیال متا کرده تا تهش سرپا وامیسه.شخص من بهش ایمان دارم حرفی که زده زیرش نمیزنه✌🙏

به عنوان شخصی که جدیدالورودم تبریک میگم به متای شمال وآرزوی موفقیت دارم واسه شمال شرق و نهایتا شمال متحد.

این نکته رو هم شفاف سازی کنم بخاطر پست رضاجان شبهه ای افتاده که من se ثبت نام کردم.علیرغم اینکه بهترین دوستام حاج رضا،کاظم .کینگ مهرداد،هادی جان و رسول از پلیرهای se بودن و من ارادت کامل دارم نسبت به همشون اما هیچ جا خونه آدم نمیشهNE

پ ن:نعمت خوش اومدی رو اکانت

پ ن: میثم کجایی عشقم

شمال راند بعد با تیمی کامل ایشالا خدمتتونیم

پ ن: هفتیر رو دادم دست داداشت بذاره تو کمدتون😉

با سپاس تورج