Posts by Diablo

چهار مرحله پذیرش حقیقت:

• انکار
    • خشم
    • چانه زنی
    • افسردگی
    • پذیرش

۱. اولش میگن نه همرمون هست، مثل گاو مش حسن.

۲. از شدت خشم توهین میکنن.

۳. با ماشین حساب میگن همچین ضرری هم نکردیم.

۴. میرن آخرین شات همر رو می بینن.

۵. قبول میکنن همرشون دیگه نیست.

با توجه به اتفاقات و ریکشن های اخیر از ادمین تقاضا داریم اگر امکانش هست

رول بک

انجام بدن و برگردونن تایم سرور رو به ۵ و ۶ ساعت قبل از واقعه و لانچ اتک ها تا همر ایشون هم برگرده و ما هم شاهد پست های Rubbish Talk جهت خنک سازی موضوع از طرف اساتید نباشیم.

آقای وگنس

شما همون نبودین که اتحاد لویال با ۱۰ تا اکانت رو نتونستین از پسشون بربیاین!؟

زمان کتیبه ها هم ۷۰ ۸۰ درصد کتیبه های ان ای رو زدن و مجبور شدین آخرش بشینین پای میز مذاکره!؟

که بعد ازون دیگه ساید متای زیرزمینی که داشتین هم ازتون نا امید شدن!؟؟

سبک بازیت هجومی و درگیری نزدیک نیست دیگه، ضعف داری که باید رفعش کنی.

سبکتون همون مولتی رید کردن، نپ کتیبه، نپ تا ته سرور، متای زیرزمینی و این حرفاس

که تا آخر بازی درگیر نشید و بعد همرای آبگوشتی رید از مولتی رو با دفاعی که از اول سرور لاست نداده ازش بهره برداری کنید.

ایلیا جان اینجوری دیگه کری نخون، تو هم همون بودی که هنوز نمیدونستی قدرت هجومی و قدرت تخریب کاتا فرقش چیه، حالا شدی پلنر!!؟ اکی پیشرفت خوبی داشتی ولی دیروز خودمونو یادمون نره.

از سطح و اینا حرف نزنید که خیلی مضحکه.

گفتم شاید لحظه دقیق پرواز دهکدرو مایل باشین به صورت اسلو موشن ببینیم با هم

این قسمت ادی و عرفان با لفظ فینیش هیم، کار رو تموم کردن

ریکشن سرکرده های ان ای قبل از این واقعه:

آره خیلی هنر کردین، دیفالت چیف و دیستروی می کنید، یه تارگت مهم بزنید.

ریکشن سرکرده های ان ای بعد از این واقعه:

چیزی نیست که شلوغش کردین با ۴ تا واندر زن اومدین همر جنگی رو پروندین

این کارم نمیکردین میخواستین چیکار کنین!

با تشکر از ادمین که جاش ناتار سبز کرد، ناتارو چیف میکنیم و یه جنگ آموز میندازیم روش ۲۲۵ روز دیگه میشه روز اولش.

* همش به پرهام می گفتیم با لحن آروم تر پست بزار توی فروم، میگفت اینا بعضیاشون باید همین شکلی باهاشون برخورد کرد، الحق که حق داشتی

همچین تایگرز تایگرز میکنی هر کی ندونه فک میکنه یکه بزن کل تراوین بودین

هیچکدومتون نسبت به اون یکی برتری ندارین چه پیشوا چه تایگرز نوبین در ساید نوب ها

بابا همون سرور ای ار که میگی سارنگ اینا 6نفری جمعتون کردن

حالا اینجا منابع نامحدوده و رید خودکار 4تا تروپ ساختی احساس میکنی شاخی؟

بد نیست

قبل از اینکه پست بزاری یکم فکر کنی

و البته قبل از لایک هم فکر کنید بد نیست

که اینقدر به تناقض گویی نیفتید

اون امیرعلی میگه تایگرز ساید رو بهم ریخته

بعد تو میگی ۶ نفره سارنگ اینا جمعتون کردن

میاد لایک میزنه

خب استاد اگه ۶ نفر بودن اونا، پس اونا اقلیت بودن دیگه نه ما، اونا بهم ریختن سایدو

ولی خب ۶ نفر نبودن

سارنگ خودش هست، شما خودتو ناراحت نکن

تایگرز نه هیچوقت مولتی رید کرده برا همر، نه باگ زده و نه بات استفاده کرده

هر وقت تونستی همر سالم بکشی، بعد بیا ادعا کن.

این بارم میخواستیم اس دبل رو بهم بریزیم ^^، اینقدر گفتین که متنبه شدیم، حیف شد.

با سلام به همه ی سرور،

سطح کل کل فرومی به این که تو ارزش زدن نداری، با مولتی میزنمت و من مولتی که با بات و وی پی اس کشیدم از تو بهتره و اینا رسیده بود، که فعلا باز خدا رو شکر روندش کمی بهتر شده

اینجا یه سرور شبه تراوینه که همه با هر سبک بازی میان، حالا تیم ترور انتخاب کرده که سبک بازیش مثل تراوین قدیم باشه، مشکلی دارین با این موضوع!؟ زمان رجیستر فکر نمیکنم گزینه ای دیده باشم که اگه مولتی باز خفن نیستین رجیستر نکنید، چپه شده همه چی، الان یه عده میگن چون مولتی نمی کشید و غارت ندارین نوبین

داداش اون کسی که کادیلاک قدیمی سوار میشه بهش نمیگن نوب و ماشین نشناس، بهش میگن عشق ماشین، الانم اگه شماها یادتون رفته تراوین اصلی چی بود و چجوری بود یا قدمت بازی بعضی هاتون قد نمیده به این داستانا مشکل از شماست نه تیم ترور

جدیدن نوب اونه که میاد توی خاکستری و جنگی بازی میکنه! نه اون که میره ته مپ و مزرعه میزنه گل می چینه!

هرکسی هم میگه 6 تا همر کشیدن از یه اکانت با ۲۰۰ تا مولتی کار سخت تر و پر هزینه تری از کشیدن تک همر سالمه، قطعا چیزی از حساب کتاب سرش نمیشه

خلاصه یه تیمی اومده با این سبک، و هنوز اول راهشه، و کامل نشده، یه تلاشیه برای اینکه پلیرایی که این سبک از بازی رو دوست دارن ببینن هنوز نمرده، و توی اسپیدترا هم میشه اینجوری پلی داد.

همینجوری ادامه بدین ۴ نفر تهش میمونه توی سرور

که ۴ ساید رو باید تقسیم کنید بین خودتون، تا آخر بازی نپ کنید و بعد همراتونو بزنید روی دف میلیاردی خودتون و غرق در جذابیت بازی بشین.

* اون بنده خدایی که هی تایگرز تایگرز میکنی و کسی جوابتو نمیده، باز چرا ادامه میدی!؟ وکیل وصی سارنگی!؟ خیلی خفنی که هر سرور میای همین جملات تکراری رو هی پست میکنی، قفلی زدی!؟

** دفکوردی هم جابجایی دف با اولویت تارگتای مهم نیست مسلما، حدس زدن پلن و تارگت ریله، جابجایی دف رو ربات هم میتونه انجام بده.

*** رضا گارد دستکج بزنه بهت!؟ :))

با سلام،

توی این دوره به طرف میگی همر کاتا بکش میگه نه میخوام رم شارژ کنم برا رنک سرور

بعد به نظرت میاد به جای گرزی، تبری میکشه!؟

توصیه به کسایی که مولتی بازی نمیخوان بکنن!؟

بعد با اون سرعت تبری که از گرزی هم افتضاح تره و لاستش رو دیرتر میشه ریکاوری کرد، چیزی از رید ناتار میاره!؟ تا زمانی که تی کی اونقدر داشته باشی که فقط تی کی بره رید.

اینم باید در نظر میگرفتی.

کلا توتن برا اسپیدترا بازای بدون مولتی سمی بیش نیست، نیسان آبیه که بخوای گازسوزش کنی.

بله بسیار هم عالی

در ادامه سلسله درخواست ها و تغییرات، از ادمین تقاضا داریم موارد زیر رو هم بررسی و اعمال کنه:

۱. تعدیل خودکار ( هم جهت فول نشدن انبار و هم آنتی لاست گندم)

۲. شارژ خودکار نیرو (با چنج کلاه، بدون کلاه بدرد نمیخوره)

۳. فرستادن قهرمان به ماجراجویی

۴. آپ کردن منابع

۵. مختصات بدیم دهکده ۲ و ۳ و ... بزنه خودش و آپ کنه

و از همه مهم تر !!!!

آلارم اتک

یه سیستم پیامکی، تماسی، پستی، اسنپی باید طراحی شه

زمانی که اتک اومد روی اکانت ادمین یا سامانه صوتی باهاتون تماس بگیره، جواب ندادین لباس بپوشه بیاد جلو در جیغ بزنه اتتتتک اتتتککک،

یا با اسنپ قرارداد ببنده سر راه یه پیتزا نوشابه بخره بیاره و خبر اتک رو هم تقدیم کنه بره.

این لابلا خودش ۴۰ ۵۰ تا اینسرت ضربدری هم بزنه تا برسیم پای اکانت.

ممنون از ادمین،

هرکی موافقه لایک کنه.

#هیئت حامیان تراوین بیلدر

با سلام،

سرور قبلی که ران شد:

منابع: 2x

سرعت نیروها: 1.5x

که فکر میکنم غیراصولی بود یا حداقل متداول نبود، چون این 1.5 ایکس با هیچ سایت و نرم افزاری هم قابل محاسبه نبود و احتمالا حالت خاص اسپیدتراس

که باعث میشه پلیرهایی که بیس غارت رو روی ناتار گذاشتن خیلی ضرر کنن

پلیرهایی که مولتی اطرافشون دارن با رشد ۲x منابع، و کولونی مولتی اطرافشون خیلی راحت تر میتونن همرشونو گندم بدن

ولی پلیرهایی که میخوان ناتار رید کنن، مخصوصا از دور دست، خیلی سخت تر میشه گندم دادن به همر.

و البته خفت زدن سخت تر میشه

بازم اگر این سرعت متداول هست، یه مرجع و سورس ارائه بده یکی از دوستان، من که پیدا نکردم.

استاد واقعا نمیفهمی یا نمیخوای بفهمی!؟

فکر کنم حد لازم آی کیو رو داشته باشی برای درک این موضوع که اگه باگ میزدیم در نتیجه چند میل دف روی هر همر بود مثل اس ای و همه پلنای باگیتون دیوار میشد.

اون اکانتهایی که از اس دبل پانیش خوردن، آخر سرور بود و هیچکدوم توی تیم تایگرز نبود.

یکی مثل علی زدکینگ باید بیاد بستنی تعارف کنه بهتون دیگه، وگرنه عمو قناد چیزی دیگه نداره براتون

حد فروم نویسیتون همینقدره.

استاد چرا اینقدر برآشفتی خخخ

به جز اتک سیم سکند بقیشو قبول کردی دیگه!؟؟

کتک خور ان دبل

که اومد ننه من غریبم بازی کرد توی فروم

بعد باگ زد و با همر باگی اتک میداد دیگه باید لاگ اوت کن بره از فروم.

طرف اومده گفته با جانشینی اومدم روی اک و آمار دادم باز میگی همرتو زدیم!

این عکس رو یادته!؟ یادم نیست دقیق کدوم رنگ رو انتخاب کردی برات ارسال کنم.

چه روزگار غریبیست

مدعیان تیم افسانه ای آمرداد، هر روز میان شلنگ تخته میندازن توی فروم

حالا ما هیچی نمیگیم، میان تیکه هم میندازن

به چی مینازید دقیقا!؟

به ۳ هفته روپایی زدن ان دبل (آکسفورد) با اس ای (آمرداد) مینازین!؟

دژکولیایی (به قول خودتون) که کول کرده بودن اس ای رو ببرن اونور تشک خاک کنن؟

یا

سو استفاده از باگ

اینسرت کردن اتک های سیم سکند!؟

یا

باگ تک هیرو زدن به دف ۶۰ ۷۰ ک و ریپورت گرفتن

یا

متای زیرزمینی با ان ای و دف شبانه گرفتن از ان ای زمان تحت فشار بودن از طرف ان دبل!؟

یا

تهدید و فشار آوردن به ادمین!؟

یا

سواستفاده از باگ منابع و نیرو و همر باگی ساختن و منابع آنلیمیت!؟

یا

اتک روی همر من با دیتا گرفتن از اک جانشین!؟

یا

اتک روی اس دبل با همرهای باگی مثل ترکسس و چنتا همر باگی دیگه!؟ که چنتاشون پانیش سنگین خوردن و شو شدن

اگه اون زمان سورنا نمیگفت بازی جوانمردانه اینه که الان اتک ندیم به اس ای، و بی طرف باشیم که طومار افسانه ها توی ۱ ماه اول پیچیده میشد میرفت، حداقل ۱۰ تا همر جنگی لب مرز اس ای استندبای بود.

تنها درگیری اون زمان اس دبل با اس ای به خاطر دهکده ای بود که توی خاک اس دبل زده بودن و وقتی اس دبل با دیپلماسی جلو رفت، گفتن همینه که هست میتونید بزنیدش! خب اس دبل اقدام کرد صفرش کنه، دیدیم چند اکانت ساپورتش داخل خاک اس ای هست که دف میده بهش و عقل سلیم حکم میکنه اونارو باید بزنیم اول و بعد اینو صفر کنیم، نکنه انتظار داشتین بیایم هی نیسان آبی بکوبیم به اون تک دهکده و شما هر هر بخندین!؟

به نطرتون توان جنگی اس دبل اونقدر بود!؟

همر ناصر کلاهبردار رنک ۲ بود، پارسا لاقنچر رنک ۳، جنگی من رنک ۴، همر محمد ویچر بود، همر هون امیر اسپاور زیر ۱۰ بود و از همرهای رنک زیر ۱۰، ۷ ۸ تاش داخل اس دبل بود.

البته اونجام اگر اس دبل با اس ای درگیر میشد بازم ۲ به ۱ نمیشد روی اس ای، چون ان ای رو حیاط خلوت کرده بود و میشد ۲ به ۲

این آمرداد بود که ۲ به ۱ داشت دف میکرد جلو ان دبل

توی جلسه سرور هم قرار بر این شده ۲ ساید دیگه وارد جنگ اس ای و ان دبل نشن (همون چیپس و ماست معروف)، ولی یه سایدی زیرخاکی دف میفرستاده (همون از ما دیگه گذشته معروف)

گفتیم چطور دیوار کردین ان دبل رو؟

گفتن تدابیر خفن چیدیم و همر سازها موظف شدن دف بکشن و ... :)))

باز دمش گرم اون پلیری که آمار اکانت منو داده بود بعد از ۵ ۶ ماه اومد گفت و شجاعتشو داشت، ولی بعضی از لیدرهای اس ای اون زمان میگفتن آمار همرت و دفشو داریم و با گندم خورش آمار در آوردیم!

همری که واحه نداره اصلا و مسلما

همری که حداقل ۲ ۳ ک اسکات از هفته ۲ روش پارک بوده.

پیدا کنید پرتقال فروش رو ...

* تجربه ثابت کرده هر افسانه ای کلی دروغ و زد و بند پشتش بوده و هست و خواهد بود، افسانه ای نباشیم، عادی باشیم، روی آب لازم نیست راه بریم.

با سلام،

جامعه و جمع تراوینی دیگه اونقدر کوچیک و جمع و جور شده که همینایی که هستیم باید دور هم با هم کنار بیایم، کل کل ها رو کنترل کنیم که به توهین نرسه!

مثل دک شب مافیاس، شاید از ۴ نفر هم خوشت نیاد ولی میشینه بازی هم میکنه، فوقش مافیا شدی شب ۱ شاتش میکنی پرواز میکنه دیگه :)))

* ورود مجدد تیرداد رو به عرصه فروم تبریک میگم، یاد کل کل ها به خیر

** یه ۴ تا چوب کبریت بیارین بشکنم

*** آیا طلسم اس دبل شکسته خواهد شد!؟ یا چی!؟

این آپشن رو دیدم توی دات کام، باز یادم اومد

همه چیو تغییر دادی ادمین، این آپشن تایم دلیورم اکی کن، ۳ سال متوالی دارم میگم.

خب وقت خداحافظی رسیده

من هم تک همرم لند شد روی واندر اس ای و راحت شدم.

نگاه کلی بخوام داشته باشم

اس ای زیرساخت های اندگیمی قوی تری داشت، هم از نظر دف و هم واندرزن و ساپورت

توی بخش همر جنگی و مخصوصا خفتر بچه های شمال میشه گفت پا به پا جلو اومدن و حتی جاهایی از سرور فعال‌تر هم بودن، ولی خب کمبود واندرزن مشخص بود از اول سرور.

من هم این سرور قصد جنگی بازی کردن داشتم که به پیشنهاد دوستان و قول هاشون ^^ واندرزن کشیدم مثلا و البته همینم با کمک بعضی از دوستان به اینجا هم نمی رسید.

تشکر میکنم از حمید اکانت Hamyaaz، مهرداد اکانت Lake، عمو لطیف اکانت Lateef، ادی که همیشه همه جا کمک کرد و آچار فرانسه ساید بود، چه توی پلن و لانچ چه توی دفکوردی و ساپورت

شهریار اکانت Empire که مردونه جنگید این سرور و زمانی که من میخواستم بزنم اس دبل، اون همرش رو داد برای پلن روی اس دبل.

ممد دکی، عرفان جگوار

و البته رضا سورنای عزیز، که به دلایلی از دستش دادیم یه تایمی به بعد، کل کل رید از ناتار رو با تی کی های لش می باختم بهش همیشه، لینک اسب های زشتش همیشه جلوتر از تی کی ها روی ناتارهای جدید بود، و اگه اون تایمی که اعصاب خوردی لاست گرزی ها و لاست جنگ آموز روی مخم بود، رضا اگه نبود به احتمال زیاد کاتاها تبدیل به رم میشد و میزدم به اس دبل که در آخر نشد.

شهریار اکانت بولدوزر، هر زمان میگفتم چند صد ک دف میداد سریع، عرفان دوالش

ناصر کلاهبردار بزرگ که یه زمانی بود باز نبود باز دوباره بود :) که زیاد سرحال نبود این سرور ولی بازم زحتمشو کشید و فشار روش زیاد بود.

و همه پلیرهای ساید و متای شمال که تا آخر سرور موندن و زیر حرفشون نزدن، مخصوصا سروش عزیز که با نفرات کم تلاش زیادی داشتن.

و تشکر ویژه ویژه دارم از اون دست مدافعین ساید که ناتارها رو با ۴۰۰ تا نیزه و ۲۰۰ تا برده چیف میکردن ^^ و هرچی شبیه ساز میزدیم و می گفتیم ۱۰ تا بزار بازم طوری چیف میکردن که ۲۰ تا گرزی هم لینک نمیگرفت به هرحال قصدشون بالانس کردن همر بود :D و در سر کردن همرسازهای ساید نقش مهمی داشتن.

سرور هم از لحاظ رفع باگ پیشرفت خوبی داشته نسبت به ۲ سال پیش که پلی دادیم و غرق در باگ بود :) و به جز چند بار دان شدن مشکل باگی دیگه ای نداشت که امیدوارم این موارد هم کمتر بشه.

تبریک هم میگم به ساید اس ای، زحمت زیادی برای زیرساخت و اندگیم بازی کشیدن و نتیجشو دیدن.

اگر پلن نهایی شمال روی معماری موفق بود، بازی چالشی می شد که اونم اتفاق نیفتاد و به هرحال داستان به اینجا رسید و البته جنگیدیم بعدش گفتیم تبریک، اول نگفتیم تبریک مثل نیمه راه های اس دبل و بعد یه طرف دیگرو بزنیم و بای بدیم.

خدا یار و نگهدار همتون.

با سلام،

من هم خسته نباشید میگم به مهاجمین (پلنرها و لانچرها)

و همچنین مدافعین ساید خودم که خیلی کمک کردن

(حمید، رضا، عمو لطیف، مهرداد، و بقیه اکانت هایی که دف دادن و البته ادی که خودش یه سایده و کلی زحمت کشید، هم توی آنالیز اتک ها و هم جابجایی دف و گندم رسانی)

با شروع اولین موج های اتک که

حدود ۱۶ ساعت فاصله داشت (حدود ساعت ۱۷:۰۰)

تعداد کل موج ها: ۶۴

آنالیز اتک ها شروع شد، از اتک های فیک قبلی تصمیم داشتم که حتما برای اتک بعدی معماری کوچیک رو بیارم روی نان کپ علاوه بر چنج کپ و سنگتراشی، ولی خب اون زمان مطمئن نبودیم و البته به دلایلی دیگه کنسل شد که اگر این اتفاق میفتاد، لاست دفاع به مراتب کمتر می شد که دردسرهایی مثل بک دادن دف های خورده ریز و دوباره دف ریختن داشت.

و البته با لانچ همر جلوزن لست لردز، مطمئن شدیم تارگت همینجاست (با تشخیص عالیه ادی و سورنا) و به خاطر موقعیت خوب همر و نزدیک بودن به دفسازها دف خوبی هم جمع شد.

* ادی مجدد خسته نباشید میگم بهت، پا به پای خودم بیدار بودی :))

** دیگه اگه بازی کنم همر توتن نمیکشم هرگز توی اسپیدترا، بسیار بسیار خسته کنندس بدون مولتی

میلاد جان، مرغت کلا یه پا داره، میخوای جانشین اکانت بشی و گزارش چک کنی؟ یا بگردی کل مپو اگه یه لینک رید روی دهکده ای دیدی بیای این حرفو بزنی؟

به جز همرهای توتن که توی این مدل تراوین با ناتاراش نمیتونن چند همره باشن، بقیه نژادها می تونن خیلی راحت چند همر سالم بکشن با غارت بالا که مسلما هفته دوم نمیتونن جی بی جی اس بدون مولتی روشن کنن که باعث میشه عقب بیفتن ولی میدگیم میرسن به تاپ غارت

قبلا هم زیاد بحث شده در مورد قدرت رید هر نژاد

اکانت سورنا رو شما چک کن، مختصات دهکده هاشو ببین، پخش دهکده زدن یه سری معایب داره، یه سری مزایا که یکی از مزایاش رید بالاس به خاطر در دسترس بودن ناتارهای جدید، ولی یکی مثل من که متمرکز بازی میکنه، حداکثر یه همر سالم توتن میتونه بکشه با رید ناتار، چون ۵۰۰ تا ناتار که سبز نمیشه کنارش، و سرعت بالایی هم نداره که بتونه مختصات دور رو بزنه.

الان بعضی بچه ها همر کوبیدن دیوار، ۱ روز ریدشون کردم که به لیمیت خوردم، ولی خیلی جذاب بود :))) انبارا همیشه فول، خیال راحت، بدون نیاز به تعدیل ریسکی! همه چی خوب بود!

البته این که فکر میکنی مولتی زده، خودش خوبه و نشون دهنده کیفیت بازیشه

*میدونم دوتا میلادین :)) ولی نمیدونم فکراتون چقدر بهم نزدیکه! حالا کلی میگم میلادها، تفکیک نمیکنم، خودتون کنار بیاین.

چرا فروم رو این شکلی کردین

ابی پاک کن خودت، بقیه دوستان هم لطفا فضای فروم رو به این سمت نبرین.

محمد جان، یه سوال ذهن همرو درگیر کرده الان، خب این سرور که اون تیما که میگی توی اس دبل نیستن، اس دبل چجوری بهم ریخت؟ ایادی استکبار با مشت آهنین، از ان دبل با نیروی ماورایی اس دبل رو بهم ریختن!؟

در حالتی صحبتت درست بود که الان اس دبل یه وزنه بود توی سرور و ان دبل داشت میزد به در و دیوار، که نیست.

با سلام،

امیدوارم این پستم جوابی باشه برای کسانی که از روی بی اطلاعی یه سری اظهار نظر کردن، اگر بی اطلاعی باشه که مطلع میشن، اگر از روی قصد باشه هم دیگه کاریش نمیشه کرد،

میلاد جان چند بار گفتی من و سورنا مولتی زدیم و پوش گرفتیم، خودت توی اتحاد بودی دیگه از اول، لینکی روی تارگتی دیدی توی اتکای اتحاد!؟ جز این بوده که هرجا ناتار جدیدی سبز میشد اولین لینک غارتش از سورنا بود؟ بعدش من با تی کی و گرزی لش میزدم به ناتارا!؟ این یعنی پلیر داره سالم بازی میکنه و نونش از ناتار در میاد، قبل از چکمه نزدیک تاپ بوده و حتی به ۸ و ۹ هم رسید و بعدش با چکمه ۳ و ۴ شد، به نظرت اگه من و سورنا میخواستیم مولتی بزنیم، اینجوری میشد!؟

تنهایی کار چندین پلیر رو انجام داد، اکانتی که مشابهش با ۴ ۵ تا پلیر می چرخید، من هم چند بار رفتم کمکش کنم که بعد از ۲ روز میگفتم کاری از دستم برنمیاد، سبک بازیت خیلی فرق داره و من گیج میشم فقط میتونم بیام تعدیل بزنم و شارژ هم به سختی

بازم تا تونست کمک کرد، به منم میگفت ده چندم من رو رید کن همر بکش، من رخ عقاب میگرفتم و میگفتم نه خودم غارت میکنم از ناتار، که البته جواب هم نمیداد چون لیمیت میخوره بعد از یه چند روزی و یه مقدار منبعی.

اگر پوشی بوده در حدی بوده که دفی که پلیر فرستاده لاست نخوره، برای شارژ کتیبه هم سورنا اگر ۳ برابر پوش بک نکرده باشه کمتر پوش نکرده،

در مورد متای غربی، از اول سرور فکر می کردین به واسطه لینکی که با اس دبل هستین، اس دبل رو راضی کردین! بیاد متا کنه! دقیقا جملت این بود که من ریش گرو گذاشتم برای متا با اس دبل!

در حالی که اصلا برآورد و تحلیلت از بیخ اشتباه بود، اس دبل خودش پیشقدم شده بود، نیازی به گرو نبود، ما هم گفتیم اشکال نداره، حالا اینجوری فکر کنی هم به جایی برنمیخوره!

بعد ما نپ رو شکستیم آیا!!؟

پلیر اس دبل توی نپ همر و لنگ کفش با کاتا لانچ کرده، پلیر ما هم کانترش کرده، نوش جونش حلوا که خیرات نمیکنن، زمان نپ رید و این چیزا دیده بودیم، لانچ کاتا نه!

۳ به ۱ کردن هم نیاز به هیچ تلاشی نداشت از سمت ان دبل، ولی مشکلاتی از قبل بود با اس دبل که بدبینی به وجود آورده بود، افکار عمومی ان دبل هم پذیرای متای غربی نبود، به هرحال پلیر اومده بازیشو بکنه، بخوای به زور بهش بگی ما متا هستیم، یه جای سرور میزنه بیرون وقتی قلبن راضی نباشه

با این وجود ناصر استارت اعتماد سازی رو با نپ زد، حتی نامه و متن توی گپ عمومی اومد که اتکی روی اس دبل لانچ نشه، این نپ از طرف ما رعایت شد تا وقتی که خودشون شکستنش.

حالا بعضی از دوستان اس ای میگن چرا متا نکردین، چرا ۳ به ۱ نکردین روی ما، اینجوری حال نداد :||

یعنی انتظار داشتین سیاست های سایدهای دیگه برمبنای خواست شما باشه که بازی براتون بالانس بشه!؟ که چی بشه!؟ خب یکم کمتر مولتی میکشیدین که بازی از حالت بالانسش خارج نشه، شما هم کمتر هزینه کرده بودی و وقت گذاشته بودی، بازی هم بالانس تر بود،

مثلا چک میکردین هر ساید ۳۰ تا پلیر داره و ضربدر ۲ میکردین، ۶۰ تا مولتی میکشیدین، نه ۶۰۰ تا!!

و البته

اکانت رونین این سرور و پستهای فرومش منو یاد یه بنده خدایی میندازه توی آخرین سرور ۲ ایکس آی آر (اسم نمیارم و هرکسی بوده باشه یادش میاد و امیدوارم خودشم دید ناراحت نشه چون نیست این سرور) که از ان دبل توی فروم شمشیر میکشید هرکی بیاد تاپ غارت میزنمش، هرکی بیاد تاپ دفاع میزنمش، بقال سرکوچرو میزنمش، اون پیرمرده توی پیاده رو رو هم میزنمش، اتک بدم دفاع بزارین میزنمتون :)))

رها کن دیگه، همر به هر شکلی کشیدی نوش جونت، دیگه اینقدر کری خونی نداره، لانچ نمیکنم فرار نکنید چیه، همر کشیدی بزن، حالا یا دف میشی یا رد میشی، اینقدر جو نداره دیگه!

* سورنا اینقدر ده هر طرف نزن، این مدل عنکبوتی چیه خب رها کن :)))

** پرهام گفتم بهت چندین بار، شخصیت فرومیت با شخصیت اصلیت خیلی فرق داره، مطمئنم هرکسی با پرهام صحبت و مکالمه داشته باشه نظرش به کل تغییر میکنه، پرهام فروم ننویس ویس بده و پستش کن :))

میلاد رها کن، برو ۴ تا مسیر بزن روی واندر

همرت خیلی هم خوبه، رنک همر منم بدتره، گفتم یکم اذیتت کنم :)))

ببین چه سریع پیمان برق زد چشماش و خوشحال اومده کف چنل و شادی می کنه.

پیمان جان، ان دبل با شما و تیمت مشکل نداشته هیچوقت، اون سرور که اس دبل بودیم هم ا‌کانت شما از بهترین اکانت ها بود، یادت بیاد در مورد انویل گول صحبت کردیم، گفتی پیاده و کاهن میزنی و لابلاش شوال گول برا بالانس.

حالا بگذریم، ۱۰ بار دیگم زمان برگرده، بازم متای غربی اتفاق نمیفته، چون مشکل ما با تیم لیدری اس دبل اساسی و پایه ای بود، همه هم شاهدن همین سرور هم کشیدن زیر نپ و دوباره ثابت کردن نمیشه روی حرفشون حساب کرد.

اکثریت پلیرهای ان دبل هم علاقه ای به متا نداشتن، کلی بخوام بگم نه علاقه ای به متا داشتن و نه درگیری با اس دبل، حالا این وسط ۲ ۳ نفر دنبال متا بودن، ۴ نفر هم دوست داشتن فقط اس دبل رو بزنن ولی کلیت این نبود. هر سایدی میتونست کار خودشو انجام بده، ولی اس دبل خودشو از پیش بازنده میدونست و شروع کرد کشیدن زیر نپ و بعدش انتحاری زد و رفت، خسته هم نباشن.

خودت از همون دسته اکانتها نبودی که پسورد دادی و دفت رفت توی دیوار!؟ الان چجوری داری دفاع می کنی!؟ از چی دفاع می کنی!؟ این سرور ان دبل حداقلش این بود ازین باگهای امنیتی نداشت، همر و دفی توی دیوار نرفت.

سابقه خودتو با وایستادن کنار یه عده که همه شناختنشون خراب نکنی بهتره، خواستی هم خراب کن تصمیم با خودته!

پوش!!!

اگه پوش میشدم که جنگ یکی دو روزه میچرخید نه ۵ روزه و ۱ هفته ای!

بعد از رفتن جنگم، من ۲۰ روز کتیبه نگرفتم، توی همون ۲۰ روز واندرزن هایی که میگی شارژ میکردین دیگه، مشکل چی بود!؟

همری که ۵۰ ۵۰ کاتا و رم کشیده به نظرت واندرزن میشه؟

به خاطر نبود جنگ تغییر کاربری داده!؟ :))))

فعلا همین پستم در مورد قدرت کاتا رو بخون

بقیه بحثا بماند برای ته سرور

یاکوزا جان،

زمان جمع کردن کتیبه ها که من و سورنا از ساعت ۶ تا ۲ و ۳ شب بیدار بودیم از ۲۵ تا اکانت ۴۵ تا لانچ داشتیم شما کجا بودی دقیقا!!؟

چند نفرم تا ۱۰ بودن و بقیه هم دیگه ساعت ۷ و ۸ ول کردن رفتن!

سورنا بود، من بودم، شهریار بولدوزر بود تا آخر پای کار

بیخوابی و اعصاب خوردیش برا ما بود.

بعد یهو طالبان کتیبه دو روز بعد از کتیبه ها که سخت ترین تایم هولد کتیبس چشم باز کردن که من اینو میخوام و اونو میخوام!

مردش بودین میومدین که سختی کار روی دوش ۳ نفر نباشه و خستگیش بمونه!

اگه قراره یه ساید بدون یه جنگ کمرش بشکنه، همون بهتر بشکنه بره پی کارش!

اتک از اس دبل روی کتیبه هم انتحاری بود کامل و روی کتیبه خودت هم میومد ردش می‌کرد.

شما وقتی ۲۲ تایی اتک فیک میدی، دیگه نمیشه انتظار داشت بقیه محاسبات پلنت درست حسابی باشه!

در ضمن، اصلا چرا اون اک باید جنگ میبرد ۱ هفته بندازه روی همرش!!؟ خودتم میدونی اگه طبق دو دو تا و محاسبات بود، یک قرن دیگه هم کتیبه نمیرسید به اون اکانت شما، همر ۴۴ ساید کتیبه میخواد چیکار!؟ در حالت عادی کتیبه از ۲۰۰ کیلومتری اون اک هم نباید رد میشد چه برسه ۱ هفته اول بازی بمونه اونجا!

شارژ ۵ تا همر با تک کتيبه توی ان دبل!؟ جدی گفتی!؟ اینو دیگه از بیرون یکی چک کنه می بینه حرفای عجیب نزن خنده داره.

همون همری که میگی باید حذفش می کردم، الان ۴ هفته بدون شارژ جنگ و پریدن ۴۰ک گرزیش توی اتک کتیبه، هنوز به ۲۰ کیلومتریش هم نرسیدی، پس دیگه سعی نکن همر بکشی، اسکات/محافظ چشه مگه!؟ فقط ۹ روز کتیبه نداشتی شما، رفتی رفاقتی یا هرچی از اس دبل کتیبه گرفتی، گذاشتی روی دمپاییت، همون اولش گفتیم بهت برگردونش اس دبل تا با همر بیاریمش.

برات جالب نیست چرا سورنا و ادی و شهریار امپایر و مدبویز بیشتر تارگت شدن!؟ چون ارزش تارگت شدن داشتن خیلی سادست!

شما که استاد تحلیل و آنالیز هم هستی و میگی جنگ یونیک الان ارزشی نداره، مسلما پلنر خودش همه چیزو در نظر گرفته

الانم اکانت رونین که جنگ یونیکش رفته، احمق کوچیک رفته رو اکانتش، حالا چه برا ادامه شارژ همرها چه نیزه زدن به هرحال جنگ هنوز اونجا کارایی داشته هرچند کمتر نسبت به میدگیم.

این بحثم دوست عزیزت شروع کرد، همینجا باید جواب می گرفت.