Posts by Diablo

با تشکر از همه دوستانی که نیمه راه نبودن

عمو لطیف که همیشه استاندارد بازیشو رعایت میکنه، و همیشه میشه روش حساب کرد، نیزه ها و دلاورهای لول ۲۰ که نیاز نیس بگم آهنگری آهنگری

حمید اکانت K.P.I.M رفیق قدیمی که دیگه مشغله باعث شده کمتر بتونه تایم بزاره، ولی بازم تلاش خودشو کرد این سرور

حسین اکانت Badoooom، سطح پلی عالی، اخلاق هم ۲۰، یکی از بهترین رومن دفسازهایی که دیدم، که خاطرات زیادی با همرای متای مقابل داشت، چه میکنه محافظ!

پارسا و پیمان لرد اکانت لاقونچر که با وجودی که این سرور مثل همیشه نبودن، ولی اکانت های خوبی به ساید سپردن

علی لست هیرو، پلیر بی حاشیه بی غر و لند، همیشه در خدمت تیم، پشت هم تروپ می کشید، نه میگفت دیوار شدم، نه میگفت دف ندادین چرا و ...

همرش هم اتکر بود و هم مدافع و ساپورتر در کنارش

علیرضا اکانت شدو، نیما اکانت پست من که با وجود سرور اولی بودنش عملکرد خیلی خوبی داشت.

صادق پارتیزان، صادق صادق :)) که در سطح انتظارات نبود به خاطر مشغله های شخصی، ولی بازم هرجایی میتونست کمک میکرد، بسیار پلیر قابل و محاسبه گری هست به نظرم که اگه از کسی میخواستم مشورت بگیرم قطعا اولین نفر صادق بود.

رضا سورنا، که رضا هم به خاطر مشغله زیاد توی سرور نبود و منم وقت و انرژیشو نداشتم توی مقطعی که اکانت رو بهم سپرده بود درست رسیدگی کنم بهش، دفساز رو میشه چرخوند، ولی اک همر قطعی پلیر ثابت میخواد، ولی بازم تنها اکانتیه که بدون اجازه قبلی راحت و بدون فکر اینکه نکنه بگه دفم کو همرم کو، در اختیار خودم باشه کامل، امیدوارم زودتر حل شه مشکلاتش.

حامد اکانت ماراوا که دف خوبی تحویل داد و توی هولد ۲ تا کتیبه کمک بزرگی کرد به ساید.

و محمد پاتریوت که همیشه با روی باز برخورد میکرد با همه و امیدوارم غر زدنای منو ببخشه :))

و ادی که تنها کسی بود که همیشه بود تقریبا و با پشتکار پلن نقشه ها رو پیگیری کرد و آخرین شانس رو هم امتحان کرد و ناامید نشد.

در مورد نقشه ها هم پلن مسلما روی حداقل ۱۲ نقشه بود، حالا ۲ یا ۳ یا ۱۰ تا فیل شدن فرقی نداشت

شما حالا بیا همشو بزن از روی پلیر، جایزه میدن!؟

و البته دوستان اس ای که با بعضی بیشتر آشنا شدم و بعضی که تازه باهاشون افتخار آشنایی داشتم

امید، ایلیا، فرهاد، متین، محمد، سجاد

نشون دادین که میشه روتون توی سخت ترین شرایط هم حساب کرد و اهل جازدن نیستید.

و در آخر پای یه دونه از گرزی های منم نتونستین گاز بگیرین، شما بگین دیابلو رو زدیم ما هم میگیم باععشه :))

البته چرا نوری موفق شد، در عملیات عجیبی، پای یکیشونو گاز بگیره، بهش تبریک میگم :))

و این سرور ان ای به نظرم فارغ از چند پلیر خوب، بقیه متوسط بودن و کمیت بالااااا و کیفیت پایین بیشتر به چشم میخورد، جنس های چینی هم دنیا رو قبضه کردن ولی همیشه مشخصه چی هستن!

استاد این کار من بود

دیشب شیفت بودم بیکار و حوصلم سر رفته بود رمزها هم داشتم سر خود رفتم رو اک بچه ها و همر ها رو ول دادم

توی لانچ دی لای از 2 ثانیه شد 1 ثانیه و کاتا جلو خورد مجبور شدم بک بدم دوباره بزنم 3دقه لاش افتاد و دیوار 20 شد

بیشتر شبیه فردین زمانه ای و کارت قابل تقدیره ولی فاقد وجاهت

بیکار میشی و یهو تصمیم میگیری استاپ رید کنی همرارو؟ بکوبی بره!؟

الان پتانسیل ان ای چی میشه پس!؟ پتانسیل اس دبل چی؟

اینجا الان آقای پتانسیل باید بیاد بررسی کنه.

من که بیکار میشم میرم توی خرانه هی ریفرش میزنم، کل سایدو جنگ کوچیک پوشش میده

امتحان کن

و البته رکورد نگه ندارترین هولدر کتیبه هم تعلق می گیره به اکانت مرتاض دار

نگیره زمانه.

پلنر ان ای:

خب بریم چکمه بزرگ ان دبل رو هم بزنیم

سحرگاه امروز، خب بچه ها همرا رو استاپ کنید میخوام برم براتون چکمه بیارم

(مرتاضو که آوردیم با ۶۶۶ تا همر، دو سه تا مرتاض کوچیکو می کوبیم به هم یه یونیک شاید بده)

همر اول

Fluid (تو چرا روی ان دبل همر زدی زشته خخ)

همر دوم

SEO

کی بی دندون شده بود!؟ یادم نیست من که

همر سوم

The Great Texas

مهاجماش قشنگ بود، ولی سزارا قلبشونو شکافتن

خب تا اینجا لانچا اکی بوده، تا اینکه این صحنه اتفاق افتاده ظاهرا

بابا بابا بده منم لانچ کنم

که ظاهرا دسته خرابه دستش افتاده

همر چهارم

warwar

اینجا دیگه فکر کنم کلا دسته قطع شده بوده

همر پنجم

Atilla

بچه ها هیرو کجاس

نمیدونم مهم نیست، قبل از ما کلین شده ولش

ای بابا یه اتوبان فاصلس تا اتک قبلی که

نه بابا چیزی نیس ردش میکنم با ۲۰۰ تا رم

واقعا صحنه دردناکیه برای پلنر و لانچر و همردار که دیوار رومن رو صفر کنی

دوباره جلوت سبز بشه، دیوار رومنی که جلوی رم ضعیفترین دیواره و البته بیشترین پوینت دفاع رو میده به دف داخلش :)))

دمت گرم ایلیا دس خوش روحت شاد باد.

و اما گاردهای آنهور دوستمون

و اینم یه فاز برو اونور خودم برش میدارم

همر ششم

فعلا موزای ان دبل رو تموم کردین، دنبال بادوم اومدین؟

رفتیم چکمه بیاریم، مرتاضم پس دادیم که

* لانچر را دریابین، آب قند اینا بدین بهش

چقدر شما شب بیدارین یزیدا، چی میدن بهتون برا وین :)))

** منتال جان، پستای رفیقاتو اسکیپ میکنی؟ موجی سامورایی اصل، دوتا فیدر دفساز زده، فروم رو به آتیش کشیده، ۸۸ تا لایک شده، چی میگی با کی کار داری!؟

تبریک میگم آقای سامورایی

شما موفق شدی در روز ۵۶ سرور ۳ ایکس به فناوری ساخت و تربیت چیفر دست پیدا کنی و یه تنه فروم رو به ۵۰۰ صفحه قبل برگردونی

و بیگ همر دفاعی انویل وریور رو از پا در بیاری، با مجموع ۵۰ ک دف در کل اکانت که سهم اون دو تا دهکده میشه حدود ۱۰ک دف

اینم آمار مربوط به ۲ روز پیش اکانت

میخواستم بگم ما هم ازین فایلا داریم

نه که حالااا خیلی هم سنده و متقن!

ولی خب این شات جدی همینه

دیگه وقتی لیدرتون این تایم سرور، شات دف روی آبادی میزاره، آبادی که بدون دیوار بهترین گزینه برا دف کشتنه، از شما بیشتر ازین انتظار نمیره!

کوچیک بزرگا تا آخر دنیا شارژ شدن نگران نباش!

اکانتی هم که کپ نداره خرج چنج کپ براش یه جی بی جی اس و سنگتراشیه، خودت کپ نداری فکر کردم این موضوع رو بدونی حداقل :))))

اون روز هم قرار بود جنگ جابجا بشه و با وجود اتک ها جابجا شد، ربطی به اتک های فوق فنی اکانت حذف شدتون نداشت!

آدم عاقل میگه خرج جی بی جی اس رو میدم، کپ میکنم همر رو که دیوار از ۲۰ بشه ۱۹ تهش، دف کمتری لاست بخوره، معماری هم باشه ميندازم، یه آبجوخوری بود که اونم برای پلن فعال شد و تخریب، شماها رو نمیدونم چه حرکتی می کنید این زمانا!

همون نمونه اتک ها هم از اکانت بدبویز تک تارگتی خورد به آتیلا، تا ۸ شبانه روز داشتین رقص و پایکوبی می کردین اینجا، تازه اون تک تارگتی واقعی بود، اینجا دوست پلنرمون، روی ۸ تا تارگت فیک زده بود مثلا!

کارهای شانسی آماری چراغی الکی بیخودی چه مدلشه، خفت شدی بیا تبریک بگو به خفتر و برو.

خمس و زکات که دادی، ربع و فطریه هم بده بچه های خودتون که شاد شن، حالا متوجه نشدم خمس همرت بود یا همرهات؟

در کل نگران نباش مجید ریکاوری، همه چیو ریکاوری میکنه، حتی گرزی های مرده و بی جون رو میفرسته بیمارستان (ان ای خیلی با کلاسه، بیمارستان ورژن جدیدم احداث کردن)

و بعد از ریکاوری انشالاااا ۲۸ ک کاتا میده بیرون همرت

اونقدرم هول کردی که کوت و همه چیو ریختی بهم، آروم باش گرگ وال استریت

همر اسکاتت رو کی میدی ما هم خفت کنیم، چراغ ندارم متاسفانه خودت آفلاین شدی نامه بزن

ما هم یه اتک پوینت بگیریم

یا برداشتنش اینو؟ :)))))

اینم حال و روز میز ریکاوری:

به به چه فضای مسمومی داره فروم

نمیدونم

چرا ناخودآگاه یاد این شعر برنامه کودک ۶۰۰ سال پیش افتادم!

گرگه اومد تو گله

هی دمشو تکون داد

دندوناشو نشون داد

داد کشید و هوار کرد

چوپون ما فرار کرد

یه بز پرید به اینجا یه بز پرید به اونجا

گرگه به دنبال بزا تو صحرا.

یه‌دفعه افتاد و دمش کنده شد

گلههههه پر از خنده شد

گرگ قصه ما یاد گرفت دیگه گرزی های خودشو بدون اسکات و دف رها نکنه حتی در بیااابان

اینم یه نمونه اسکات خیلی قدیمی تر، از یه دمپایی دیگرت که اون زمانا چکمه نبود و مسیر دور بود

یه کیریلوید بزن گرگ ناقلا، ببین برا لینک گرفتن از چشمان چقدر باید اسکات بریزی، سبز لینک ندی حداقل!

و اینکه جدیه که بچه ها میگن یه باتی هست همه کار میکنه؟ نون میخره، غذا درست میکنه، سفره جمع میکنه، فقط ظرفارو نمیشوره!!؟

اگه جدی وین با این باتا بهتون میچسبه، یه فکری به حال خودتون بکنید! با مولتی کنار اومدیم، رید خودکار و ... این یکی دیگه توازن رو کامل بهم میریزه!

بحث این سرورم نیست، اصلا شما وینر و ۸ تا واندر رو با هم صد کن. سرور بعدی یکی بات و وی پی اس قوی تر میاره! جنگ بات ها میشه!

روی صحبتم الان با کدنویس عزیز این بات ها هست، این که ازین سفره اسپیدترا شما هم یه نصیبی ببری رو مشکلی ندارم و بخیل نیستم، اگر ضربه جدی به پیکره شبه تراوین وارد نکنی! که داری می کنی :)))

یه درخواست داشتم حداقل یه کار پایه ای و زیرساختی هم انجام بده

یه چیزی شبیه گترتولز، برای آنالیز مپ، سنجش دف و تروپ اتحاد و ساید با چنتا کلیک، موقعیت دهکده ها و کمک به دفکوردی و ...

اطلاع ندارم همچین زیر ساختی داره سایت یا خیر و فنی هم تخصصی ندارم ولی در صورت وجود

اون برنامه و سایت رو ۲۰۰ تا اشتراکشم من میخرم، ولی چیزیه که به پیشرفت و کیفیت بازی کمک میکنه، نه صرفا جایگزینی انسان با بات!

باز خدا خیرش بده اونی که فایل اکسل تایم گیری ساخت، همه دیگه بعد ازون پلنر شدن

ناصر کلاهبردار نیستی، یهو امروز یادت افتادم

کجایی دقیقا!؟

قرار بود فایل دفکوردی اکسلی بسازی ۲ سال پیش.

به نظرم همه ناتارها رو کاتا کنید، اطراف منم کاتا کنید، ایلیا همرو کاتا کن راحت باش، همچین ناتارهایی نباید باشه کلا، چه دلیل داره اینا اومدن که مولتی کم بشه، مولتی بازا ناتار نمیزنن

یه عدم پیدا میشن از دوست و دشمن با انویل چیفشون میکنن، باز لاست الکی میدیم

#فاز ریچ کپز :)))

این بنده خدا رو یکی روشنش کنه دیگه این حجم از تباهی قابل درک نیست!

پلن تعریف داره، کتیبه زدیم از روی ناتار! توی فاصله ی نیم ساعتی چیف کردیم!

منظور اینا نیست، خفت هم پلن نیست

منظورم از پلن اینه که یه سایدی چنتا همر بلند کنه روی چندین تارگت ساید مقابل و این پلن ها توی ۳ ایکس حداقل تایم لانچ ۳ ۴ ساعتی داره تا ۱۰ ساعتی، توی نرمال بالای ۱۰ ساعت! دیدی کلا پلن؟

یه لینک اسکات از زمانی که دهکده همری از ان دبل پریده و دف من فیکس بوده بیار! اون همر تا روز کتیبه حداکثر ۲۰ک نیزه روش بود، با ۴ ک اسکات، و هیچ فیکی هم حتی سمتش نیومد حتی اسکاتی نخورد! بیایید از دهان برای حرف زدن استفاده کنیم نه اعضا و جوارح دیگر!

نان کپ رمری که روی نوپو لانچ شد فقط اسکات میخورد که اونم دف سنگینی نداشت!

و همه هم میدونن من اول دف تارگتای دیگرو میبندم بعد دف خودمو، و اصلا قرار هم نبود من دفکوردی کنم، بقیه رها کردن رسید به بعدی ها!

حالا یه مطلب پیدا کردم برای طبیعت گردها بد نیست بخونید! با رسیدن ایام گردشگری!

چگونه از خود در برابر حمله ۸ حیوان وحشی محافظت کنیم؟

برخورد با حیوانات وحشی می تواند مشکل باشد. وقتی صحبت از دفاع از خود در برابر آنها است، هیچ راه حل واحدی وجود ندارد، زیرا آنها واکنش های متفاوتی نسبت به رفتارهای مختلف نشان می دهند. آنچه بهترین نتیجه را می دهد دانستن نحوه پاسخگویی به برخوردهای ناخواسته با حیوانات خطرناک و یادگیری تکنیک های مختلف است.

به گزارش حکیم مهر به نقل از طلا، به همین دلیل است که ما در این مقاله از مهارت های تحقیقاتی خود استفاده کردیم و فهمیدیم که اگر خود را رو در رو با یک حیوان وحشی دیدید چگونه می توانید زنده بمانید.

چگونه از خود در برابر گوزن محافظت کنید

بیشتر اوقات گوزن ها ترجیح می دهند فرار کند تا با انسان تعامل کنند. با این حال، یک گوزن ماده در صورت تهدید نوزادان می تواند پرخاشگر شود و یک گوزن نر می تواند در فصل جفتگیری واقعاً خطرناک باشد.

آرام باشید و به آرامی به عقب بروید. اگر حمله به شما شروع شد، مانعی بین خود و گوزن قرار دهید و فرار کنید یا از یک درخت بالا بروید.

دست ها و کت خود را بالا بیاورید تا بزرگتر و ترسناک تر به نظر برسید. کت را به اطراف بچرخانید.

اگر گوزن به شما حمله کرد، با قرار گرفتن در حالت جنینی، از سر و گردن خود محافظت کنید.

چگونه از خود در برابر خرس محافظت کنید

اگر صحبت کنید و سر و صدای زیادی ایجاد کنید، خرس های اطراف احتمالاً منطقه را ترک می کنند. اما اگر ناگهان به یکی از آن ها برخورد کرده و آن را غافلگیر کردید، آنچه باید انجام دهید این است:

فریاد نزنید، فرار نکنید، یا از درخت بالا نروید. خرس ها دونده سریعی هستند و می توانند درختان را به آسانی بشکنند.

خود را بزرگتر نشان دهید. دستان خود را به آرامی دراز کرده، کوله پشتی یا کت را بالای سر خود نگه داشته و با آرامش عقب بروید.

چگونه از خود در برابر شیر کوهی محافظت کنید

شیرهای کوهی معمولاً از پشت حمله می کنند، بنابراین هرگز به آنها پشت نکرده و فرار نکنید. در عوض، باید قوی به نظر برسید.

بایستید، تماس چشمی خود را حفظ کنید و کت خود را باز کنید تا بزرگتر به نظر برسید.

در صورت لزوم، وسایل را به سمتش پرتاب کنید و با آنها محکم صحبت کنید.

اگر شیر کوهی به شما حمله کرد، بی حرکت نمانید، مقابله کنید. سعی کنید به بینی، دهان یا چشم های آن ضربه بزنید، به احتمال زیاد شما را تنها خواهد گذاشت.

چگونه از خود در برابر گرگ محافظت کنید

گرگ ها گروهی مسافرت می کنند. و اگر یکی را دیدید، بقیه آنها احتمالاً در بوته های اطراف پنهان شده اند. بنابراین، اگر در فاصله قابل توجهی قرار دارید، به آرامی دور شوید. اما اگر این برخورد اجتناب ناپذیر باشد، آنچه باید انجام دهید این است:

به آرامی به عقب بروید و نگاه خود را به عقب برنگردانید.

اگر گرگ عقب ننشست، شروع به فریاد زدن به همان اندازه که ریه های شما اجازه می دهد، کنید. هر چیزی را که می توانید پیدا کنید به آن بیندازید و به عقب برگردید. گام های خود را تماشا کنید، هر چند اگر روی زمین بیفتید، گرگ موقعیت حمله را خوب تشخیص می دهد.

در این صورت، به سختی مقابله کنید. به گرگ نشان دهید که شما نیز خطرناک هستید و با شما سر و کله زدن تصمیم خوبی نیست.

چگونه از خود در برابر یک گاو نر محافظت کنید

تا زمانی که خیلی به آنها نزدیک نشوید، یک گاومیش کوهان دار به شما حمله نخواهد کرد. به همین دلیل است که باید فاصله خود را با آنها حفظ کنید. اجازه ندهید ظاهر آنها شما را گول بزند، حتی اگر بزرگ و سنگین باشد، اما کاملا چابک است و می تواند 3 برابر سریعتر از انسان بدود.

با دور شدن آرام آرام نشان دهید که تهدید نیستید.

سنگری را پیدا کنید. به دنبال درختان، سنگهای بزرگ یا هر شی بزرگ دیگری باشید. پشت آن پنهان شوید و با دقت به حرکت خود ادامه دهید.

از درختی بالا بروید. به این ترتیب، یک گاومیش دیگر شما را تهدید نمی کند و احتمالاً منطقه را ترک خواهد کرد.

چگونه از خود در برابر پلنگ محافظت کنید

در هر حالتی، به یک پلنگ نزدیک نشوید. به خصوص به توله های پلنگ. یک پلنگ مادر بسیار دفاعی است و به احتمال زیاد برای محافظت از توله هایش به شما حمله خواهد کرد.

اگر یکی را دیدید، بی حرکت بایستید و تماس چشمی برقرار نکنید.

اگر پلنگ در حال آماده شدن برای حمله به شما است، فریاد بزنید، دستان خود را تکان دهید، دستان خود را بهم بزنید و هر کار دیگری که به شما کمک می کند تهدید کننده باشید را انجام دهید.

چگونه از خود در برابر کفتار محافظت کنید

کفتارها به طور غریزی هر فردی را که فرار کند، تعقیب خواهند کرد. بنابراین وقتی یکی را دیدید، آرام باشید و با آن صحبت کنید.

اگر غذایی دارید، آن را جلوی کفتار بیندازید. آنها حیواناتی تنبل هستند و اگر قبلاً چیزی برای خوردن داشته باشند، به احتمال زیاد شما را تنها خواهند گذاشت.

اگر به شما نزدیک شد، با چند قدم برداشتن آن را غافلگیر کنید. شروع به ایجاد صداهای بلند کنید، دستان خود را تکان دهید و سعی کنید تا حد ممکن ترسناک به نظر برسید. کفتار فکر خواهد کرد که شما قصد حمله به آن را دارید و به احتمال زیاد فرار خواهد کرد.

چگونه از خود را در برابر گراز وحشی محافظت کنید

گرازهای وحشی تهاجمی هستند. بنابراین اگر یکی را از فاصله دور مشاهده کردید، برای گرفتن عکس متوقف نشوید و بلافاصله فرار کنید. اگر خیلی نزدیک هستید، سعی نکنید از آن پیشی بگیرید. در عوض این کار را انجام دهید.

آرام باشید و آرام آرام دور شوید.

اگر آنها به سمت شما آمدند، از یک درخت بالا بروید. گرازهای وحشی نمی توانند صعود کنند، بنابراین احتمالاً شما را تنها خواهند گذاشت.

اگر حالت هجومی گرفت و برای یافتن جایی برای پنهان شدن خیلی دیر بود، باید مقابله کنید. مبارزه با گراز وحشی معمولاً حدود یک دقیقه طول می کشد، بنابراین تا زمان پایان جنگ ادامه دهید.

آیا تا به حال به حیوان وحشی برخورد کرده اید؟ چگونه توانستید فرار کنید؟

از مانی جان و آقای پارتیزان فعلا تنزل پیدا کردی به مانی! و ازونجا که با هرکسی در سطح خودش باید بحث کرد

حرف از شعور و قاطی کردن همه چیز با هم زدی!

طبق همین حرفت پس نباید پست میزاشتی سورنا میخوای جایگاه من در مافیا رو پیدا کنی! و تصاحب کنی!پستت هم موجوده توی همین تاپیک! یا پستای اساتید رو لایک نمیکردی! پس شعور نداری!

گفتم به احترام حریف هم باید جنگید تا لحظه آخر، ولی ظاهرا حریف محترمی نیستی، به احترام ساید وایمیستم!

و در ساید تیکه پاره و نپ!!؟ :D:D:D

فرصت دادن!؟

بیشتر شبیه حرفای خالی زنکیه تا پست فروم

چجوری ۸ تا همر لانچ کردی پس!؟ و به هر قیمتی شده میخواستی مرتاض یونیک رو برداری!؟ توی تایم ۳ ۴ ساعتی!؟

اول فیک روی مرتاض، بعد ریل روی مرتاض و فیک روی تارگت های دیگه! جلو قاضی و ملق بازی!؟ سر نوپو خودمون این حرکت رو زدیم، روی خودمون که نمیتونی پیاده کنی! یکم خلاقیت به خرج میدادین حداقل

من هرجا رفتم بهم ریخته!؟

اون سرور که من اس دبل بودم، شما در بیابان های ان دبل داشتی برده شارژ میکردی!

سرور دیگه هم یادم نیست با هم توی سرور بوده باشیم

یه ۲ ایکس هم بود که تروریست توی خاکستری بود، من هر از گاهی روی اک سورنا لاگین داشتم، ۲ تا خفت و اینسرت زدم رفتم. اونجا ترور تیم خوبی بود، چون اس ای بودی و ترور با ان ای درگیری داشت، الان طبق استانداردهای دوگانت، همون تیم تیم بدی شده!؟

من اگه کل نقشه هام رو میزدن، حداقل ۱ سال فروم نمیومدم! مقاومت خوبی داری ها آفرین!

سطح همر کشیدن هم توی رمر من توی راسخ در مقایسه با نوپو مشخص و مبرهنه با ۲ هفته آوانس!

گرزی های نوپو در آبادی رو زود پیدا کردی ها، داشتم هنوز لول آپ میکردم هیروهارو بهتر گرزی دیوار کنن، به هرحال مولتی بقیرو زدن هم عواقب خودشو داره :)))

یه مثل هست میگه خر خودمه میخوام کانگوروش کنم، دستای جلوشو قطع میکنم میشه کانگورو، شما مشکلی داری؟ خر خودتو دستاشو قطع نکن

ولی برام سواله اون چشمان روی کپ بدون همر چیکار میکنه؟ نگو داری اسکات توتن میکشی :)) یا نیزه هایی که میکشی چشماشون بهتر کار میکنه اینجوری؟ اگه از ترست نبود از چی بود.

ادی هم هر زمان وقتش آزاد بود، میتونید ازش تایم بگیرین یکم ورکشاپ آموزشی براتون بزاره، سطح پلیتون بیاد بالاتر، کسی مشکلی نداره

هنوز معنی تیم رو متوجه نشدی که ازین حرفا میزنی!

کسی که سطحی نداره، و با مولتی بیشتر داره شاخ و شونه میکشه ارزش کل کل هم نداره، این سرور هفته اول رنک غارت مشخص کننده تفاوت ها بود، ادامش دیگه برتری بات بیکار به انسان بود.

سرور بعد همچنان با اک دیابلو میام، اسم اک اعلام کن با ساید مورد نظر، یکم چلنج داشته باشیم، بحث فرومی خسته کننده شده دیگه! البته اگه کلیک بی قرار رو رها کنی، نگی میرم خاکستری بری ان ای، یا اس دبل یا هرجایی، درست قبلش تصمیم کبری رو بگیر!

این سرور که اولش اومدی دیسکورد گفتی اومدم اذیتت کنم، اولین اتک هم از من

یکی خوردی صفر شدی، با باگ موندی!

میری کپ مصری میزنی از حرصت؟ :)))))))))

نمیدونم این حجم از شانتاژ از کجا میاد!؟

دیروز که روی نان کپ من دیوار شدین

صدا از درز دیوار در میومد از ان ای نههه! حتی شاتشو توی فروم نزاشتیم

حالا دیوار کردین، فروم رو بهم ریختین!؟

ساید ان دبل با ۲ تا پلیر فعال، ۳ بار روش دیوار شدین، ۲ بار روی یونیک ها فقط

با این تفاوت که پلن روی یونیک ها با تایم ۳ الی ۴ ساعت بوده و این پلن ۱۰ تا ۱۱ ساعت

مگه پلن موفقی تا حالا توی این سرور اسپیدترا داشتیم و یا دیوار نداشتیم که اینقدر از دیوار کردن این پلن دست از پا نمیشناسین!

همر تعریف داره یا دمپایی در حد کتیبه زنه، یا جنگی و یا واندرزن

همری که به واندرزن شدن نمیرسه و برا کتیبه هم نمیصرفه هولد شه، باید باهاش پلن رفت، هرچند درصد موفقیتش پایین باشه

وقتی دف تارگت به ۱ میل برسه که اصلا دور از دسترس نیست توی این سرور، پلن ۹۹ درصد امکان فیل شدن داره، بعضی جاها حتی فایلد هم میشه!

ولی جدا ازین بحث ها، این عادت ان ای که هر دفعه سر یه موضوعی به یک نفر هجوم بیاره غیرمنصفانه و حتی غیرانسانیه،

من با ایلیا همین الانشم اختلافات و بحث فنی کم ندارم، ولی همه میدونیم پلیر خوب و قابلیه

و همچنین این حرکت قبلی که سر حسین زدین

یه بار دیابلو میشه سیبل، یه بار حسین یه بار ایلیا!

شاید تلاش برای بردن به هر قیمتی نتیجش این میشه نمیدونم!

نمیدونم چرا هرکی میخواد حذف کنه، قهر کنه

میگه خب قطاری بزنم به دیابلو! :)))

ولی خب اینجوری نباشید، روی صحبتم با اوناست که یه کاری رو شروع میکنن و ناتموم ولش میکنن، توی زندگی واقعی اینجوری نباشید حداقل

قدیما یه کنسول داشتیم کلا با کلی بازی مضخرف

مثل این هواپیما

که اگر استارت میکردی بازیو باید دعا می کردی برق قطع نشه، آداپتورش داغ نکنه خودش هنگ نکنه، یکی پاشو روی سیم نزاره

تازه لاکچری بودی و دو تا تلویزیون داشتین، که کسی وسطش نگه میخوام سریال هزاردستان و ملخ کوهی رو ببینم، خاموشش کن!

با این وضعیت که نه سیو داشت و نه مموری، مجبور بودی یه کله تا آخرش بری شاید دو تا لول جدیدشو هم ببینی!

نه مثل بازی های جدید که ۶۰۰ تا سیو و کد و چیت داره

الانم این نسل شاید برداشتش از تراوین همینه که اگه حال نکردن و اوضاع به وفق مرادشون نبود، خدافظی کنن چه رسمی چه غیر رسمی! بزنن کانال دیگه!

قدیما ملت برا کاراکتر ترواینی خودشونم ارزش قائل بودن، اگر جایی رجیستر می کردن تا آخرش میموندن، تا تک دهی شدن، تک گرزی شدن و ... یادش بخیر!

طرف همرساز بود، همرش رو از دست می‌داد به هردلیلی چه دیوار چه خفت و دیستروی

میشد دفساز ساید و ساپورتر همر یه پلیر دیگه

الان دمپایی میکنن توی دیوار میگن خب بریم سرور بعدی!

فکر کن سرور بعدی در کار نیست، فکر کن تراوین تموم میشه بعد از این سرور، میتونی اینجوری باشی یا علی شروع کن، نمیتونی دیگه تراوین رو ببوس بزار کنار

کلش رویال و این قسم بازی ها بیشتر مناسبه برات!

یا پلیری که برا خودش اعتبار و کاراکتر قائل نیست، این طرف رجیستر میکنه و تهش ازونور سر در میاره

یا بنده خدایی که ۲۰۰ بار بهش میگی

داداش ناتاره داری چیف میکنی، ۲ تا پیاده با چیفر بعد از انداختن دیوار و اقامت کافیه، ۲۰ بار کیریلوید میزنی براش و ۲۰۰ نمونه کار، بازم با انویل دفاعی چیف میکنه که ۵۰ تا تی کی و تیرانداز لینک هم نمی گیرن ازش، نامه میزنه بیا ۱۰۰ک منبعت و کلی هم منت میزاره چند ک بیشتر میده! خب یا عوض شو یا رها کن

بعدم میپره یه ساید دیگه، تو نوبری دیگه، سرورای دیگه همه در به در دنبالتن با این فرمت! قطعیییی!

خلاصه هرکاریو شروع می کنید، حتی بازی تراوین، یه سری استاندارد رو باید رعایت کنید

استاندارد تراوین هم اینه به نظرم که به احترام خودتون اولا، بعد به احترام هم سایدی ها و احترام حریفتون تا آخرش بجنگید با هر پتانسیلی که موجوده! و رنگارنگ نشید وسط کار رنگ عوض کنید!

ما که تا آخرش هستیم

بازم دمش گرم ادی که ۲۰۰ برابر بیشتر تعصب داره روی سایدی که براش پلی میده نسبت به خیلیا

با وجود تمام غری که بهش میزنم یه بهههه بههه میگه میره :))))

بله مجدد از حبس آزاد شدم، نمیدونم طرف میاد ۳ صفحه اراجیف میگه بن نمیشه

من ۱ هفته ۱ هفته

باید حتما ریپورت شه تا بن شه!؟

البته توفیق اجباری بود بیشتر به اکانتا سر بزنم.

مانی جان کری خونی هم حدی داره دیگه!

گفتی من استادم

منم گفتم فنونت رو آموزش بده ممنون میشیم

هنوز منتظر تکنیک اینسرت سیم سکندت هستم، قلم و کاغذ آماده کردم نت برداری کنم!

بعدش لطفا طریقه کشیدن همر کپ رو توضیح بده همه یاد بگیریم.

من که میدونم و خودتم میدونی که اون همر کپ صفر شدس عملا و به لطف باگ باهاش دور دور کردی!

البته اگه میدونستم همچین دمپایی شارژ کردی، کلا سمتشم نمیومدم، همری که من ۳ هفته بعدش استارت زدم ازون سنگین تر بود! جی بی جی اس به کنار اون چه حجم کاتا رم خنده داری بود :))))

همین که یه اتک خوردی، رفتی ۳۰۰ک دف بستی و چشمان انداختی مشخصه داستان چیه

مثل دروازه بانا اگه ۵۰ ۵۰ میکردی روی پلن ۲ تارگته به احتمال ۵۰ درصد میتونستی ریل رو تشخیص بدی ولی ندادی! به اینسرت سیم سکند بسنده کردی!

الانم کل افتخارت کاتا کردن کپ مولتی مصریاس!

بایدم البته بعش افتخار کنی

ولی کلی ازین کپا هست، همشون زیر ریدن، اگه میدونستم فراوونیه و مولتی بازی اینقدر جوابه ۵۰ تا همر همزمان می کشیدم حیف شد

و موضوع بعدی که ۱۰ بار هی گفتی سورنا مولتی میزده و میزنه، گفتیم نمیزنه آقا نمیزنه، کلاسای انگیزشی زیاد رفتی که با تکرار یه چیزی قراره به واقعیت بپیونده!؟

سورنا مولتی نمیزنه برادر

من این سرور برای اولین بار به اجبار یه بنده خدایی مولتی کشیدم، بازم ۲ هفته زیر رید نرفت، خودشم آخرش اومد آپشون کرد چون حال و حوصلشو نداشتم من و دمش هم گرم، دنیای مولتی بازی رو تست کردم منم بالاخره

ببین مولتی بزنیم میگیم زدیم، نزنیم میگیم ۱ دونه گندم هم از غیر ناتار نزدیم.

ولی همر واندرزن توتن بدون مولتی غیرممکنه، مخصوصا زمان شارژ جنگ و تحمل گندم منفی دف

هرکی هم میگه نه با فیدر و فلان و غارت میشه، دعوتش میکنم واندرزن توتن بکشه بدون مولتی منم ازش یاد بگیرم.

خودم ۳ سرور امتحان کردم، رنکش زیر ۱۰ هم میاد ولی پیرت میکنه و به خاطر کم نفس بودن همر، نمیشه دف خوبی روش بست.

کلا جدا ازین بحثا چی باعث این حجم عداوتت شده :))) به خاطر ۴ تا شات لابیت توی مافیا!؟

حالا من هیچی، با سورنا چه خصومتی داری :))

مافیا لابی میکنی تا کم میاری، اینجا هم باگ میزنی

بنازم استاد پارتیزان کبیر!!!

*** خفت بیابون نشینا پدیده جدیدیه، دم لانچرش گرم

Unbreakable BUT Kheftable

تو هم میخوای بستنی بلیسی!؟

یا علی بیا قنادی عمو جون!

و ازین به بعد هرکی عمو قناد میگه یاد این داستان بیفته.

اون پست هم به خاطر نت دوبار اومده

و به همین خاطر شات اتک ها رو فرستادم ادی پست کنه.

حالا سوال اینجاس چرا از پوینت اتک یکی دیگه میری بالا!؟ لات شکلاتی!

همراتو سرور نرمال دیدیم، سر جمع دمپاییات بعد کتیبه ها به اندازه همر قبل از کتیبه های منم نبود!

به اون دوستتم بگو کسی که میخواد بستنی بخوره، قاشق اندازه دهنش باید انتخاب کنه!

حس میکنم دارم با نوب ... بر وزن اسنوپداگ بحث فنی اینسرت میکنم، بچه برو پی کارت، گفتم این پستا برای نوبا نیست که چرا میخونیشون؟

ادمین محترم، من منتظرم همچنان که این باگ رو پیگیری کنی و با متخلف باگ زن برخورد شه

چون این اساتید باگ سرورتم دارن علنی جار میزنن و میگن میتونیم می کنیم!

مانی جان!

من خوابم یا شما!!!!!!!

بیا منطقی و ماشین حسابی بریم جلو و حساب کتاب کنیم. کلی وقت گذاشتیم و البته یکی از بچه ها زحمت کشید بین چندین هزار پیج گزارش پیدا کرد و آرشیوشون کرد لینک هایی که سبز برگشتن پیدا کردنشون سخت بود،برای مدافع مسلما این کار راحته، طولانیه ولی دقیق، که بعد از خوندن این پست بازم به این مدلت ادامه بدی همه جوره ناامید کننده میشی چه فنی چه بازی سالم!

و البته شاید یه خواننده بی طرف بخونه و قضاوتشو بگه

این شات از ترتیب و تعداد اتک های لند شده از اک سورنا در مجموع دو همرش

در مجموع ۱۶ موج اتک با تخریب ۳۲ تارگت

و لاست بسیار بسیار ناچیز توی اینسرت شکن هاش

که تمام اتک ها اتچ شده به خاطر شلوغ نشدن پست و اگه مشکل نت من با فروم اجازه بده

اینم شات از ترتیب و تعداد اتک های لند شده از اک xxxx

مجموع ۸ موج اتک با تخریب ۲ عدد تارگت توی موج اول همر و اینسرت ۳ موج سیم بعدی!!! از همون دهکده با همون نوبت لانچ!!

و البته ۴ موج اینسرت بعدی که قانونی بوده و اما با وجود اینکه موج اول از سری دوم موج های ایکس اینسرت شده ۲ تا تارگتشو از لول ۱۶ به ۱۰ رسونده!

حالا میشه بفرمایید و پیش بینی کنید اگر اینسرت باگی توی موج های ۳۵ اتفاق نمیفتاد و گندم زارهای لول ۱۶ تخریب میشد چقدر در نتیجه این کاتاها با تارگت کردن تارگتهای ساده تر تاثیر داشت!؟

با در نظر گرفتن اینکه ۱۳ کراپ با اتک های سورنا تخریب شده با این ۲ تخریب میشه ۱۵ کراپ پر!

یا این اینسرت غیرقانونی باگی شما هم میتونست توی ثانیه ۳۵ و جلوی همر ایکس باشه که صاف میشد و ۸ موج ایکس با ۱۶ تخریب دهکده رو صفر میکرد! یا روی موج ۳۶ مینشست و در هیچ حالتی نباید مابین ۳۵ میبود! اکی؟

خب پس

اک سورنا تخریب ۳۲ تارگت

اک xxxx تخریب ۲ تارگت و با رفع باگ تخریب ۸ تارگت

و شات بالا با تارگت کردن مجدد کراپ های باگی!

حالا به فرض شما فن بروسلی رو اجرا کردی و علاوه بر آپ کردن دیوار بعد از اتک اول رمر من

۲ تا اسلات در حال ساخت لول آپ در نظر گرفتی و ۳ اسلات در انتظار ساخت لول آپ

و به صورت شزم وار، در طی دو ثانیه از اولین اتک تا آخرین اتک ۰۷:۳۵:۳۵ تا ۰۷:۳۵:۳۷

تونستی این عملیات رو انجام بدی بدون استفاده از بات!

که روی کاغذه و

مسلما من از شما نمی پذیریم چنین ادعایی رو به جز با تایید ادمین و چک کردن لاگ ها

به نظر من اون همر توقیفیه و نباید باهاش دور دور کرد در سطح شهر!

مسئله و موضوع اصلی

شما خودت یا خودتو به خواب زدی که حسابش جداست

یا اگر معتقد به آموزش دادن و آموزش گرفتنی

برادر اینسرت اتک سیم سکند از یک دهکده توی یک لانچ غیرممکنه! اگه بهت برنمیخوره مثال ساده بزنم

این ۴ موج مثل ۴ تا برادر دست همو گرفتن و قفل شدن با زنجیر و جدا نمیشن حتی با عصای موسی

حالا این فن آخر استاد شما چی بوده!؟ که اونارو جدا کرده از هم و پریده وسط!؟

فقط به گفته ادمین یک حالت محتمله که شما از لانچر و باتی جز حالت عادی لانچ و یا ویو بیلدر سرور برای اینسرت استفاده کرده باشی و پروتوکل لانچ رو نقض کرده باشی! که بازم باید برخورد قانونی انجام بشه!

در مورد پتانسیل ساید و همر من هم، ممنون که دلسوز ان دبل هستی

اون رمر مخصوص خودت شارژ شده بود، و قرار نبود جایی دیگه لانچش کنم چه با هیرو چه بی هیرو، بدون هیرو رد کرد و مدافع رو گول زد که با ۵۰ درصد لاست ۱۰۰ک دف رو صاف کرد! و الانم در دسترس ریکاوریه و لندهای آیندشو هم خواهیم دید به امید حق.

در کل بازم من گفتم فیک روی نوپو و تارگت آتیلا رو بریم که بعد از آنالیز بیشتر حدس زدیم دف بیشتری روی آتیلا خواهد رفت و تارگت به نوپو تغییر کرد و به نظرم با وجود ایراداتی در لانچ پلن قشنگی بود.

شما در مورد پرپر شدن ۱۰۰ک گندم خور دف ان ای و کلی دف شناور دیگه پاسخگوی ان ای نیستی!؟ به خاطر ماجراجویی در ساید همسایه!؟

* همر بالانسی به اسمت کشیدم ها!

فقط پاتریوت میگه بزنت همون! ادی اینقدر زشت رند کردی توی لانچ

و البته حق گفتی، با این ديدگاه صفر شدن همر باگی نوپو و برخورد با باگ بازها حق من و ادی به عنوان پلنرها و لانچرهای پلن نیست به تنهایی، حق کل ساید ان دبله که من از حق خودم بگذرم از حق سایدم نمیگذرم!

با گوشیم متاسفانه نمیتونم ریز به ریز کووت کنم

مستی همر چه سمی بود؟ اومدن جلو پیاده گول ها هاااا کردن مگه!؟؟؟ :D:D:D

که متوجه شدی مست نبودن؟ مست و پاتیل بودن اتفاقا با لول ۲۰ آبجوخوری، ۲۰ شات زده بودن

اینجا دیگه نمیزنه

*** همر از طرف آبجوخوری قهوه خوری شده بود***

همرتو مست نکردی هنوز!!؟

در مورد همر ۹۰ ک مزدور هم من لانچر و پلنرش نبودم میتونی از خودش بپرسی

حالا من با منطق و پست قبلی هم با رفرنس گفتم نمیشه، حالا این وسط یکی بگه بریم بیابون، من ماشین حساب رو پرت میکنم اون طرف و با هم میریم بیابون ببینم چی برا گفتن داره!

میخواین بگین دو شخصیتی یا هرچی مهم نیست! با هرکس مثل خودشم!

حالا من منتظر جوابت در مورد اینسرت باگی شما هستم بدون حاشیه سازی و پروپاگاندا!!!

بعد ازینکه این فن اخر استاد رو آموزش دادین

این موردم برام جالب بود که آیا اردوگاه های شما تا لول ۲۲ لول آپ میشه؟ برای ما که ۲۰ لول آپ میشه فقط! حقمونو خوردن اینجا هم!؟ :)))

# با ماشین توقیفی و بدون پلاک دور دور نکنید!

و البته چلنج تک به تکمون، تا الان بحث استارت سرور بود و شروع چلنجمون، ولی این حرکت اگه قراره با خروجمون از اتحادا و خرج کردن پتانسیل اکانت یا به قول خودت ساید به صورت شخصی باشه! من اک نوپو رو در حدی نمیبینم! با احترام که اک دیابلو رو در قبالش از اتحاد بکشم بیرون! مگر اینکه پیشنهاد اغوا کننده داشته باشی! مثلا هرکی دوئل رو باخت ۱ سال نیاد فروم یا همه پستهاش مثل ادی پست بزاره بهههههه بهههههه :))) پیشنهادت چیه؟

و موضوع آخر اینکه من شروع کننده فحاشی ناموسی نبودم هیچوقت! و در این مورد هم همچنین! ولی یاد گرفتم توی ۳۵ سال سنی که از خدا گرفتم، موجوداتی هستن که اگه ازشون فرار کنی وقیح تر میشن و گستاخ تر، پس باید با سنگ دنبالشون بیفتی که حساب کار دستشون بیاد

شما و آقا تورج نیاز نیست در مورد این موضوع مداخله کنید، ممنون از حس صلح طلبیتون! همونطور که من به سورنا و پرهام و هیچ کسی در این مورد نگفته بودم تا تورج با من تماس گرفت و یک شخصی هم با پرهام!

کسی که فکر کرده من توهین یا تهدید مصطفییییی رو شنیدم و خفه خون گرفتم! که هنوزم روحم خبر نداره چه اضافاتی گفته! در حالی که من اون موجود رو در کل سرور دیسکورد مافیا لوکال میوت کرده بودم برای خودم به دلیل صدای نکرش، و دور خالی برمیداره باید محکم جلوش وایستاد!

الانم اون نیاد، من سر فرصت میرم سراغش! دو نفری حلش میکنیم! چون مسئله ای نیست از نظر من که ندیده گرفتنی باشه!

میخواد به درگیری فیزیکی و زد و خورد برسه، منم ترسناک نیستم واقع گرام، یا ۴ تا میزنم یا ۴ تا میخورم یا ۲ تا میزنم ۴ تا میخورم و یا برعکس

ولی در کل ۲ تا رو سعی میکنم بزنم

یه افرادی توی محیط خانواده درست رشد پیدا نکردن، و لاجرم جامعه اصلاحشون میکنه، منم به عنوان یه عضو جامعه سهم خودمو میخوام ایفا کنم!

داشتم پست رو میفرستادم که دیدم چراغ خدا هم از توی بیابون داره سو سو میزنه! تو رو شاهین شلنگ رو گرفت روت وجود یه تو گفتن بهش نداشتی، برو بشین سرجات لات مجازی پاکدشت :D:D

مازیارم که زدی فرستادی بیمارستان ۲ سال پیش!

تا میایم یه بحث فنی کنیم، یکی میاد خورد و خوراک و قوت روزانشو کف فروم عمومی میکنه!

اون موز و سوسیس رو هم بزن بر بدن کنارش خیارشور و بادمجونم بزن، بلکم قوت گرفتی و تونستی از بیابون بیای توی شهر پلی بدی، سو هم میگیری اینجوری و شاید دیدی به شمسی الله ارتقا پیدا کردی و ظهور کردی!

وقتی هم دارن با بزرگترت صحبت میکنن، بشین یه گوشه و پابرهنه نپر وسط نوب دژکوبی! اونجا باگ میزدین و چیزی نمی شده!

ولی اینجه اونجه نیست!

الانم ادمین تایید کرده که این حرکت باگ بوده، بحث سر صفر شدن یا موندن اون دهکده با وجود باگ هست!

حسین جان،

خیلی خوشحال شدم که این سرور باهات آشنا شدم و چند شبی با هم گپ زدیم دیسکورد، و از معدود افرادی بودی که تمام تلاشتو انجام دادی و حتی بعد از خداحافظیت توی جمع کردن کتیبه ها کمک بودی، جایی که دیگرانی باید می بودن که نبودن!

و ناراحتم که نتونستم تنهایی بهت انگیزه بدم که بمونی و ادامه بدی، شده با بحث چلنج شخصی برای خودت.

در مورد نظراتت هم ۹۹ درصد باهات موافقم، و اون ۱ درصد هم میزارم پای مشغله شخصی و مواردی که نمیتونستن به عنوان توجیه کم کاری بیان کنن!

بازم هر موقع تونستی سر بزن بهمون دیکسورد، ادی هم قول میده هندزفری بزنه و راحت باشی :D:D

قول دادی یه سرور هون برداریم و ما هم از باگ هون سرور پر منبع استفاده کنیم.

ادی هم میاد میکوبیم در دیوار صفا میکنیم

که اگر این سرور هم دوستان میگفتن میخوان هلیکوپتری و تانکی و ماریو قارچ خوری پلی بدن، ما هم همون سبکی میبستیم.

مراقبت کن از خودت و هرجا هستی امیدوارم موفق باشی.

من با هرکسی مثل خودش صحبت میکنم، احترام احترام میاره و گردن کشی هم سبک خودشو میطلبه

خواستی برات ژورنالیستی مینویسم، ولی کسی که لاتی پایین شهری پر میکنه برام، اونم تا تهش براش میرم، دور برنداره و فکر و خیال کنه!

خدمتت عارضم من بار اولی بود که اکانت فرومم بن شد، غیرت سرت میشه دوست عزیز!؟ اون آدم ... که میگه با دوست دخترت بری بیرون فلان میکنم، میخوای لپشو بکشم!؟

و دنبال شماره تماس و لوکیشن من بود، بعد که گرفتش رفت تورج و پرهام رو واسطه کرد! وجود همینم نداشت!

حذف اکانت هم یادم نمیاد به جز سرور نرمال که پر از باگ بود، و فایل پسورد ها لو رفت و همرا رفت توی دیوار و با رفتن آکسفورد و متای شرقی دیگه بازی ادامش فایده ای نداشت، رفتیم همگی!

شما هم با هرکسی پسندته هم بازی میتونی بشی

اینو باید متوجه شده باشی حق گرفتنیه

و وقتی با صدای منطقی و آروم نشه گرفتش پس باید روش دیگرو امتحان کرد!

پست قبلی یکی از موج ها رو اشتباهن تکرار کردم توی شات ها

که موج اصلیش توی قسمت اتچ هست

گفتم که نیان سریع بهانه تراشی کنن

ممنون از ادمین فروم که بسیار فعال و دقیقه!

لطف کن لابلای ادیت زدنت

همین پستو بی زحمت بچسبون به قبلی

با تشکر

به عنوان یکی از خوانندگان فروم از هر دو طرف ساید های شمال شرق و شمال غرب تقاضا دارم که لطفا اسکرین یا لینک اتک هارو به صورت کامل در فروم قرار بدند تا ما هم بفهمیم دقیقا مشکل چی هست . اگر موضوع رو درست متوجه شده باشم تو سرور نرمال گذشته هم بین امرداد و اکسفورد یه همچین اتفاقی پیش اومد . اونجا ما پلن رفتیم که دهکده خاکستری اکسفورد رو بزنیم ، چون اوایل بازی هم بود کاتای خاصی وجود نداشت و کم بود . شبونه پلن رفتیم رو دهکده اکسفوردیا و فکر کنم از دو تا اکانت لانچ داشتیم هر کدوم ۴ موج اگر درست یادم باشه . وقتی گزارش اتک ها رو که دیدیم قشنگ اینجوری بودیم که مگه داریم اصن همچین چیزی ، ۴ موج سیم سکند که از یه دهکده لانچ شده بود دو تا موجش دیوار شده بود!!! اول گفتیم حتما اشتباهی پیش اومده باگی بوده حالا دوباره که اتفاق نمیفته ، دوباره لانچ کردیم و دوباره هم این اتفاق افتاد و ما هم دیگه بی خیال پلن شدیم .

فردای اون روز عزیزان اکسفوردی خیلی شاد و خوشحال اومدن تو فروم و درس اینسرت به ما یاد دادن :| بعدا ادمین بازی باگ رو گردن گرفتن و قانون بازی رو یاداور شدن و اصلاحش کردن ، ولی چه فایده برای ما که زحمتامون تو اون پلن از بین رفت . اون موقع گفتیم حمایت کنیم از بازی و این باگ ها بالاخره پیش میاد و زمان میبره تا همشون درست شه .

حالا اگر که دوستان لطف کنند و اسکرین اتک هارو به صورت کامل و درست بذارن ببینیم که باز هم اون اتفاق افتاده یا نه!
    فقط امیدوارم بازم اون باگ نباشه :)

دقیقا دوباره همون باگه

و چنتا نوب پافشاری میکنن که ما اینسرت بازای خفنی هستیم ^^^^

فقط نمیدونم باگی که برطرف شده بود، یهو باز قفلش برای اساتید باز شده!

این شات ترتیب لند اتک ها:

که اتک اول همر بوده و اینسرت رو رد کرده و کاتاش خوابیده، ولی ۳ موج بعدش اینسرت شده و لینک قرمز گرفته!

اینم ۴ موج سیم:

و بعدش ۴ موج بعدی که اینسرتش اکی بوده

اون سرور نرمال اوایل بازی بود و میشد ازش چشم پوشی کرد با اغماض، ولی اینجا ۴ تا همر بلند شده، رمر من زخمی شده برای صفر کردن تارگت و با باگ اون تارگت هنوز سر جاشه!

و میاد درس دفکوردی میده، میگه نمیدونی چی شده! برو دژکوبتو پلی بده استاد و هرچی هم خواستی اونجا سیم سکند اینسرت کن، ۴ تا نوب مثل خودت هستن که بهت تبریک بگن

این به کنار، به قول ادی یکم به مغزتون فشار بیارین اگر قرار باشه هر موجی قابل اینسرت باشه، اونوقت مهاجم باید عملا با ۲۰ تا همر روی هر تارگتی پلن بره که بتونه ۳۹ تا تارگت رو صفر کنه! عقلانیه!؟ فسفر یکم استفاده کنید!

متین، ادی هرجا میشینه میگه متین هنوز داره سوراخارو میشمره :))))) آبرو برات نزاشته

خلاصه
    الان ۲۴ ساعت ازین باگ گذشته

و حدود ۲۰ ساعت از قول ادمین برای چک کردن لاگ

درخواست مانی پارتیزان! با بات اینسرت میزنی پارتیزان!؟

استاد تریدر، آمارتو در آوردم میگن کارنامت نوچگی فرزاد پانیشر و افتخارت فیدرزنی بوده! از کدوم سابقه حرف میزنی! برو گنده گویی نکن، مولتی صنعتی نبود، باید فرار میکردی!

اینسرت ما سیم سکند تر بوده

کلاس اموزشی ۱۰۰۱ روش اینسرت، سیم سکند در سیم ثانیه و .... روزهای زوج

مکان بیابان هایne

خوشکل پسر توی بیابون نرو خفاشا کار دستت میدن

شایدم یه اتفاقی برات افتاده که ریفرنس و مرجع سرت نمیشه!

به هرحال نوب هرچقدرم به خودش فشار بیاره بازم نوبه

چون این گیم یه حداقل آی کیو رو نیاز داره!

ادمین گفته لاگ ها رو چک میکنه

منتظر ریکشن قابل قبول هستم.

همینجوری که پست فروم میزارین و کل کل می کنید، از دو نفر حداقل توی سایدتون که متوجهن بپرسین

سرور نرمال هم همین باگ پیش اومده بود

و ادمین اصلاحش کرده بود، الان دوباره ظاهر شده

وقتی اتک سیم از یه دهکده میخوره، به هیچ وجه قابل اینسرت نیست، این ۴ موج اسما ۴ موجن ولی برای سیستم تراوین ۱ موج از نظر تایم لند به حساب میان و غیرقابل اینسرت!

استاد اونی که میفرمایی، وقتیه که بعد از ۴ موج سیم، مدافع اینسرت میکنه، بعدش اگر مهاجم بازم سیم بزنه، اون اینسرت اون لابلا میمونه

ولی از تک دهکده ۴ موج سیم نباید اینسرت شه، چقدر باید بیام اینجا بازیو بهتون یاد بدم!؟

و اینکه ترجیح دادم رمر بدون هیرو بزنم، آوانس دادم بهت، حالا ناراحتی که چرا با لاست کمتر دفت صفر نشده!؟ و همر من لاست داده؟

خلاصه اگه فیر باز بودی و متوجه اتفاق بودی!

الان خودت باید اون ده رو کاتا میکردی و میرفتی، نه بیای کری خونی کنی!

پس یا نوب تشریف داری یا متقلب و باگ باز!

چلنجمم هنوز سرجاشه، هر سروری هر اکانتی خواستی بیا کری خونی همر بکشیم

تو ۲ تا اک بردار من یکی خوبه؟

یه هفته هم زودتر استارت کن!

میله پرچم رو ببر توی همون ان ای کاربردش بیشتره!

نمیدونم چرا با خوندن پستت یاد سرمربی تیم فوتبالی افتادم ک تیمش نمیتونه نتیجه بگیره و دست اخر میگه مشکل از داوری بود

و ی جمله از ادریس کبیر:

10 سال دیگم ، پارسال من نمی شید

داداش این پست برا پلیره !!

نه نوبا! اکی؟

برو بگو پلنرتون یا لانچرتون یا جاوید یا هرکسی که از تراوین چیزی سرش میشه بیاد نظر و کامنت بده

تو برات زوده این چیزارو متوجه شی!