Posts by iMMoRTaL WiTcH

موقع پاسخ دادن اتفاقأ به همين فكر مي كردم كه ، احتمال داره هدف شما از اين پست باز كردن مطالب سرور ٢ ايكس باشه ، ولي گفتم ، بهتره پاسخ بدم رفع ابهام بشه !
    مطمئنأ جاي اون بحث اينجا نيست ، و علاقه اي به بازگو كردنش نداشتم ، اما مجبورم صحبت كنم .
    فكر نميكنم همري كه يوزر و پس داشتيد رو و امانت دست نفوذي شما تو تيم ليدري اس اي بود ( امين ليدوكائين = ساسان ايليدان ان اي = عمو عباس خودمون ) كه رفتم مسافرت و امانت سپرده بودمش به ايشون ، در مرحله اول دفاعش بك خورده بود ، بعد همر از ٥ پاركينگ مختلف تجميع شده بود و با هماهنگي زدين رو بشه اينقدر با اب و تاب تعريف كرد و جزء موفقيت ها به حساب آورد.
    من اشتباه كردم كه اعتماد كردم و چوبشو هم خوردم ، حرفي هم نيست ، ولي فكر نمي كنم از اشتباه طرف مقابل هم بشه صرف نظر كرد !!
    ضمنأ فكر مي كنم در جايي كه بچه ١٠ ساله هم بازي ميكنه ، مرز ٤٠ سالگي رو پير مرد بدونن ، حالا اين كه دوستان احساس جواني ميكنند رو پاي نيش و كنايه ما نگذاريد .
    اين مطالب رو هم به خاطر احترامي كه براي شما قائل بودم و همچنين تنوير اذهان دوستان عرض كردم .
    موفق و پيروز باشيد

سلام
    " غیر منطقی رشد کرده " شاید مناسب این سوال نباشه . اگه رتبه 1 جمعیت بودم و یه اختلاف محسوسی بین ما و نفر دوم وجود داشت ، یا اگه رتبه هجومی پایینی داشتیم و در تاپ غارت هفته اول مدال نمیگرفتیم ، اون موقع شاید نقد شما قابل تامل بود. ولی به نظر بنده ، این اختلاف نظر بر می گرده به منطق حاکم بین ما و شما که منجر به اختلاف سبک بازی میشه ، یعنی شاید برای شما رشد جمعیت ما غیر منطقی به نظر بیاد ، ولی ما داریم بازی عادیمون رو انجام میدیم . حتی از متوسط انتظار از خودمون هم پایین تر هستیم الان . ( اکانت پیر مردی )

ولی به احترام سوال شما عرض می کنم که ، همون طور که شما هم فرمودین به خاطر فاصله زیاد با دهکده دوم مجبور به آپ کردن تجارت خونه و ارسال منابع از دهکده اول شدیم که هم غارت روالی داره (لب به لب با تاپ) هم ریسورس خود دهکده چشم گیره . همچنین در دهکده 15 کراپی بارها غارت یک باره با فقس داشتیم طبق نیازمون که باعث میشه واحه دوباره نیروسازی کنه ( که تو بررسی داخل واحه ها همچنان نیرو می بینید ) . باقی جمعیت هم بر می گرده به زیر ساخت هایی که بیشترین CP و کمترین هزینه رو داشته باشه !

در هر صورت فارغ از نیت شما از طرح این سوال ، امیدوارم توضیحات کافی بوده باشه .
    ارادت
    حمیدرضا